Reklama

sobota 13. ledna 2018

1. kolo? Pro Zemana dopadlo dobře. Porovnejte!

Radim Valenčík
13. 1. 2018       RadimValenčíkPíše
Před druhým kolem nás čekají velké spory o tom, jak vlastně dopadlo první kolo prezidentských voleb. Jsem zvědav, kdo vůbec připomene, jak to bylo po prvním kole před pěti léty. Tak to pro jistotu připomenu:

 

Tehdy byl rozdíl mezi Zemanem a Schwarzenbergem ani ne jendo procento!
Takže: Nic nepodcenit, čeká nás dřina, ale je to na hodně dobré cestě.
Zkrátka - lidí mají rozum. Ono jim ostatně ani nic jiného nezbývá, než aby ho používali.
Nevěřte v efektivnost hesla "Slouhové ze všech zemí a stran, spojte se!".
Občan má navíc zkušenost, kdo se choval slušně v prvním kole a kdo ne.
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5363-1-kolo-pro-zemana-dopadlo-dobre-porovnejte.html

27 komentářů :

 1. Jo doufám že půjdeme všichni opět volit Zemana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Sem tasy druhíííííí jabadabadú.

  OdpovědětSmazat
 3. Osobně vnímám výsledek Topola za velice pozitivní ukazatel.
  Drahoš je možná horší lump než by kdo očekával*

  OdpovědětSmazat
 4. a co to želé drahoš vlastně slaví ????

  OdpovědětSmazat
 5. Mně je divná jedna věc, že kandidáti kteří dostali velice málo hlasů, museli mít splněnu podmínku 50.000 podpisů, kde jsou jejich voliči? Pletu se a nebo se jedná o podvod, kde je chyba?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:36 taky jsem se tomu divil, jakto, že je nepodpořili, když jim dali svůj podpis...

   Smazat
 6. "Občan má navíc zkušenost, kdo se choval slušně v prvním kole a kdo ne." - pane Valenčíku, to jste řekl přesně. Na 100% s Vámi souhlasím. Máte pravdu, přesně proto budu volit profesora Drahoše. Děkuji, že jste mi pomohl se rozhodnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já zase děkuji namyšleným hlupákům, co si myslí, že zhltli Šalamounovo hovno, že jsem se rozhodl pro Zemana. Vede mne k tomu rozum. Ten vám jistojistě chybí.

   Smazat
  2. Pan Drahos se bude takto "slusne" a devotne chovat hlavne vuci vrchnosti EU a NATO.To nevim ,jestli pro ČR a jeji obcany bude přinosem

   Smazat
 7. Já mám k Zemanovi výhrady, protože resuscitoval kapitalismus, ale celá naše rodina ho volila. Zemanovi konkurenti jsou jiní než před 5 léty, kdy konkurenční kandidáti nebyli snad tak jednotní nebo podobní jako nyní. Jsem zvědav, kolik se jich od neúspěšných kandidátů přidá k Zemanovi.

  OdpovědětSmazat
 8. Svatá pravda . Minule volby jsem volil Miloše až v druhém kole . Všichni nevoliči jsme se před ostudou z prezidenta Schwarzenberga zmobilizovali v práci od dělníků až po THP a šli volit Zemana .

  OdpovědětSmazat
 9. Dnes je situace jiná.
  KS byl pro spoustu lidí neprůchozí. To Drahouš je, jak hlásá jeho přezdívka, želé. "Názor" vždy takový, jaký jak si myslí jeho poradci, že lidé chtějí slyšet. Třeba před několika měsíci by Mašínům dal metál, ale nedávno změnil "názor". Opravdu odporná kreatura. Čili taktika - nikoho nenasrat a k ničemu se nevyjadřovat, nemít na nic názor. To se doufám změní na TV debatách s MZ. Předpokládám, že ten ho k vyjádření názoru dokope. I když, kecy nic nestojí. Jen si vzpomeňte na ČSSD a jejich předvolební tahák - církevní restituce.
  Jinak - Zeman mluví za sebe, sice sotva leze, ale je to CHLAP, má názor (bez uvozovek).
  Drahoš je kýbl sraček, a proto zvítězí (bohužel).
  Mimochodem, úplně stejně funguje Babiš - ABSOLUTNÍ oportunista. No, ale ten má oproti Drahošovi alespoň NĚJAKÉ charisma.

  OdpovědětSmazat
 10. Zásadní je, zda chceme mít v čele státu odečítače ze rtů západních funkcionářů či státníka. Zásadní je, zda chceme mít v čele státu kývače a vítače migrantů či někoho, kdo invazi migrantů stojí v cestě. Zásadní je, zda chceme mít v čele státu někoho, kdo bude napomáhat k zániku našeho státu či k podpoře jeho udržení a dalšího prosazení na mezinárodní scéně. Zásadní je, zda budeme mít v čele státu někoho, kdo se nás bude snažit zatáhnout do války s Ruskem či naopak někoho, kdo se tomu postaví do cesty. Zásadní je, zda budeme mít v čele státu někoho, koho na mezinárodní scéně nikdo nezná a je vhodný tak akorát na posluhu či někoho, s kým jako s partnerem se baví světoví politici. Vážení spoluobčané, vyberte si! Mohu mít k M. Zemanovi různé výhrady, ale v tomto srovnání není o jeho výběru pochyb. Co se asi honí v hlavách (či někde jinde) těm, kteří volí u nás nýmandy a poskoky cizích politiků?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ??? Mluvíš o 3,5 milionu voličů, kteří nedali hlas Miloši Zemanovi???

   Smazat
  2. Ano, jsem si jistý, že mluví o 3.5 milionu zblblých spoluobčanů, kterým to dojde, až ve chvíli, kdy poteče krev.

   Smazat
  3. 0:33 A kolik voličů nedalo hlas Drahošovi? Prosím vás, neurážejte lidi tím, že je považujete za idioty. Tohle je už trapné. Jako když se říká, že Babiše nevolilo 70% lidí a operují tím politici, které nevolilo 90% nebo až 94% lidí.

   Smazat
  4. Mily 0.24 mate 100% pravdu .Ano ,o to prave jde.

   Smazat
 11. Havloidi, vítači, vlastizrádci a jim podobná holota vytváří dojem "pana profesora", slušného, poctivého a chápajícího člověka. Pravda je zcela jiná. Ten, o kom tato kreatura mohla rozhodovat z hlediska pracovní nadřízenosti a podřízenosti ovšem vědí své. Neměl nikdy na nic svůj názor, to obstarávají poradci, různí Kolářové a jim podobní poskoci US ambasády. Dnes se vyrojila spousta článků o pražské kavárně, která je ztotožňována s jakýmisi Pražáky. Je rozdíl mezi Pražanem a Pražákem. Pokud se podíváme na kandidáty, vesměs jsou to moravští odrodilci, /Topolánek, Drahoš ad./, žijící v Praze, kteří si kdysi koupili lupen na vlak, jenže už zapomněli koupit si i zpáteční. No a totéž zapomněli i další kandidáti z s nimi téměř 800 tis přistěhovalců. Opravdových Pražanů je dnes cca 480 tis. a z nich tohoto učence volila menšina. Voličská základna tohoto individua jsou lidé, kteří sice všude vystavují na odiv že "ja su z Moravy", ale nikdy by se tam nevrátili. A to jsou Pražáci, odporná sorta občanů této nešťastné země.

  OdpovědětSmazat
 12. Drahoš, právem řečený Želé, ukázal techniku, jakou bodoval svou kariéru už za komunistů. Nikoho nenaštvat, nikoho si neznepřátelit, užitečným naslibovat a po úspěchu i posloužit, tak znova a znova, ať mi běží kariéra. Zbytečná, ve funkci prezidenta pro národ víc než nebezpečná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Zbytečná, ve funkci prezidenta pro národ víc než nebezpečná." --

   O nebezpečnosti amatérů píše Ľuboš Blaha v !Argument-u:

   http://casopisargument.cz/2018/01/12/kiska-nech-je-vystrahou-stat-potrebuje-statnikov-nie-amaterov/

   Smazat
  2. Výstižné.

   Smazat
 13. Mám obavu,aby spousty voličů Zemana nezůstala doma,na chatě nebo v hospodě a nechala se ukolébat, že to vyhraje jednoznačně i bez jejich hlasu. Většina neúspěšných se nyní spojí proti M.Z.Budou organizovanější než před 5lety, stejně jako červené karty z US-ambasády!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Kdo nemyslí jen na sebe,ale na své děti- případné vnuky, na jejich bezpečí v budoucnu, pűjde volit a da hlas MZ. Nemusí být jeho fanda, ale je to jediný z uchazečů, kdo je vlastenec.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 15. Kdo nemyslí jen na sebe,ale na své děti- případné vnuky, na jejich bezpečí v budoucnu, pűjde volit a da hlas MZ. Nemusí být jeho fanda, ale je to jediný z uchazečů, kdo je vlastenec.
  Volič-Vilč

  OdpovědětSmazat
 16. No právě. Prezidenta nevolím srdcem, ale rozumem, bez emocí. Chci zkušeného odborníka s praxí, nikoli akademickou. Dítě bych taky nesvěřil lékaři začátečníkovi, když bych měl tu možnost, ale otrlému zkušenému praktikovi. A tady se na nejvyšší funkci ve státu hlásí člověk, co neprošel ani obecním zastupitelstvem. Co ten může vědět o politikaření. Je to řemeslo, jako každé druhé. Takže jdeme volit prezidenta, ne kandidáta !!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.