Reklama

.

.

pondělí 22. ledna 2018

Akce D.O.S.T. podporuje Miloše Zemana - Prohlášení Akce D.O.S.T k druhému kolu prezidentské volby

22.1. 2018 posláno redakci NR 
Akce D.O.S.T. již přes deset let pečlivě sleduje naši politickou scénu a průběžně podporuje všechny politické jevy i jednotlivé osobnosti, které stojí na straně naší vlasti, národa, tradičního evropského způsobu života a tradičních institucí. Jako první jsme přesně vymezili hranici, která odděluje fronty tiché občanské války zuřící nejen u nás, ale v celé naší civilizaci.
Dnes se o tomto politickém boji mluví celkem otevřeně. Každé volby kdekoliv v Evropě jsou aktivací tohoto konfliktu, který se jako ponorná řeka vždy znovu objevuje a pak na chvíli zmizí. Vždy se však objeví mohutnější a na delší dobu. Strany konfliktu jsou zřejmé. Nezúčastněný pozorovatel okamžitě pozná osobnost na naší straně podle toho, že je na ni podnikán mediální hon, je vystavena pomluvám a pokusům o diskreditaci.

Současná štvanice na prezidenta Miloše Zemana stačí k tomu, abychom rozpoznali, na které straně stojí. Ačkoliv není odpůrcem Evropské unie, plně ho podporujeme a doufáme, že z pozice prezidenta České republiky bude dalších pět let statečně hájit naši vlast proti invazi mimoevropských populací a bude i nadále hájit české národní zájmy. To naprosto nelze předpokládat u jeho protivníka, muže temné minulosti, podezřelých vazeb v současnosti a do budoucna připraveného plnit vůli domácích i zahraničních globalistů.

Praha 21. ledna 2018

Mgr. Petr Bahník - předseda Akce D.O.S.T.

Mgr. Michal Semín - místopředseda Akce D.O.S.T.

PhDr. Jiří Hejlek - člen předsednictva Akce D.O.S.T.

40 komentářů :

 1. Sice trochu odbočuji, ale vřele doporučuji. Pusťte si na PL rozhovor L.X.Veselého s Ivanem Vyskočilem. To nemá chybu, člověka vždy potěší, že se najdou ještě normálně myslící bytosti. Díky Vám ,oběma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Schulz vypustil další ostrý výrok: Žádná horní hranice pro příjem uprchlíků!

   21.01.2018 16:24
   Jestli se bude německá sociální demokracie (SPD) podílet na vládě, země nebude mít žádnou horní hranici pro příjem uprchlíků, prohlásil dnes na sjezdu SPD v západoněmeckém Bonnu předseda strany Martin Schulz. „O migraci i jiných tématech chci dále jednat s konzervativní unií CDU/CSU kancléřky Angely Merkelové. Chci prosadit více ze sociálnědemokratických priorit,“ prohlásil na sjezdu.

   Volme prezidentem našeho Miloše Zemana,
   vzpomeňte jak se vybarvil mulat Dienstbier...

   Vymazat
  2. Budu take volit Zemana!!! Byt mi STRASNE vadi jeho podpora TERORISTICKEHO STATU IZRAEL!!! Mozna by zmenil nazor, kdyby mu Zidi hodili kazetove bomby nebo fosfor na dceru a manzelku, kdyz se budou koupat v mori.

   Vymazat
  3. Pokud bude u našich západních sousedů vládnout duo CDU/CSU+SPD, tak bez Miloše Zemana to tady můžeme rovnou zabalit a vydat se hledat nový Říp. Pro upřesnění Schulzovy evropské vize doporučuji, pokud to uniklo pozornosti, přečíst si zde: https://aeronet.cz/news/ z Pro 14, 2017
   To také vysvětluje ztrátu hlasů SPD ve volbách.

   Vymazat
  4. Rasově smíšená Evropa - cíl "elit"

   Témata: Evropa, Multikulturalismus 875 slov
   Motto: Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

   Vymazat
  5. Drahos = invaze a okupace /At da slib verejne ,ze je proti Islamsky a jiny okupaci/ ! Jinak resignuje okamzite.
   Schulze - ihned a neprodlene zavrit do psychiatrickeho ustavu , zivotu nebezpecny silenec.

   Vymazat
  6. 18:45 Já vám rozumím. Strašně mi vadí humanitární bombardování Jugoslávie. Zahynuli mi tam příbuzní naprosto nevinně a hlavně zbytečně. Kdykoliv si na ně vzpomenu mám pocit viny, že i moje země k tomu barbarskému činu přispěla.

   Vymazat
 2. Je DOST nešťastné, že se dost nemluví o tom, čí marionetou je tedy vlastně Drahoš (Kalouska, knížete a spol.). Mělo by se to snad proboha ještě propagovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MOŽNÁ BY SES DIVIL, ODKUD JDOU TY DRÁTKZ, KTERÝMI JE OVLÁDÁN VYDÍRATELNÝ PEDO FIL
   je to ideální pozice i loutka k neustálé destrukci polit. scény.
   proto se ho taky drží celá síť konfidentů od Sorose, zednářů CIA, nadnárodních bank, EU, až po největší zloděje v našem státě. Kde myslíš, že vzal desítky milionů na kampaň, kdo myslíš že mu šéfuje volební štáb, za koho bude po volbách kopat???
   To jsou klíčové otázky, na které by stálo zato odpovědět.
   Je to téma, kterého by se měli chopit pánové z redakce.
   Mám zato, že alespoň zde je dost čtenářů, kteří jsou přesvědčeni, že svět je úplně něco jiného, než, se nám ti hošši z Drahoušovi party snaží namluvit.

   Vymazat
  2. 5:00 Souhlas a proto musíme zvolit pana Zemana.

   Vymazat
 3. Drahoš oznámil, že končí v pondělí kontaktní kampaň. Hahaha, vymlouval se, že na Novu nemůže, že brázdí za voliči a najednou to utnul. Asi zjistil, že se musí připravovat na zkoušení, protože ho pan učitel v úterý a ve čtvrtek tutově tasí. Tak šprtej, bratře, šprtej a hlavně si dělej poznámky.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak a dost! Mediální radní vytáhl na světlo nejhorší útoky Drahošova tábora na Zemana. A vypořádal se i s Mádlem, „přisátým na sedmimiliardový cecík ČT“

  TOMÁŠ KŇOUREK Mediální bojiště představuje podle místopředsedy Rady Českého rozhlasu druhé kolo prezidentské volby. Výhodnější pozici vytvořili pro Jiřího Drahoše jeho médiusové, kteří hned po skončení kola prvního pustili do světa sdělení, že teprve teď se rozjedou provokace, podpásovky či dezinformace proti „našemu kandidátovi“. To má geniální logiku v tom, že jakákoli následná negativní zpráva vůči profesorovi může být okamžitě smetena s odkazem na výše uvedené. Přesto co se týče podpásovek, má tábor akademika jasně navrch. Především druhé kolo prezidentské volby tvoří náplň aktuálního Newsroomu, protože se bezpochyby stalo hlavním mediálním bojištěm. „Ono tomu tak vlastně bylo posledních pět let, protože jen naprostý ignorant či negramot může prohlásit, že současný prezident nebyl permanentně na mušce nejen českých mainstreamových žurnalistů. Nicméně dnešní vyhecované dny jsou nesmírně užitečné a každý z nás by si měl práci novinářů či celých mediálních domů dobře pamatovat. Ukáže se v plné nahotě, kdo je kdo. Překotně přibývá těch, co se vcelku ochotně zbavují poslední vrstvy make-upu už tak falešné objektivity a nezávislosti,“ místopředseda Rady Českého rozhlasu Tomáš Kňourek.
  Nenávist ze Zemanových odpůrců přímo stříká. Je přitom přesvědčen, že co se týče síly podpásovek, provokací a dezinformací, prohrává současná hlava státu na celé čáře. „Začalo to letákem, že Miloš Zeman automaticky postupuje do druhého kola volby. Mainstream tuto podlost zaznamenal, letmo informoval, ale hned poté se nad kauzou zavřela hladina. Nikdo ji ani v backgroundech nepřipomíná, natož aby se ji jindy tak horliví investigativci snažili rozkrýt. Nemluvě o útoku na prezidenta ve volební místnosti ze strany polonahého ukrajinského individua. Tady se některá média hlavní stoky stala hlavním septikem. Nejen, že komentátoři tento čin neodsoudili, ale dokonce ho využili pro zdůraznění Zemanova stáří jako handicapu pro výkon mandátu. Jeho reakce přece byla ustrašená s velkou dávkou úleku. No chtěl bych vidět reakci všech těch pisálků, kdyby na ně z ničeho nic vyskočila příšera,“ podotýká Tomáš Kňourek. Uznává, že prezident Zeman je již starý pán, ale útoky na jeho zdraví přesahují rámec lidské důstojnosti. „Například na serveru reflex.cz vyšel text s titulkem ´Co by se stalo, kdyby prezident zemřel? Krátké video vám vysvětlí postup při úmrtí hlavy státu´. Popisuje situaci, kdy hlava státu odejde na věčnost při výkonu mandátu. Na tom by nebylo nic špatného. Ale pod titulkem je obří foto Miloše Zemana. Nevím, jak vám, ale mně to přijde nechutné. Autor tohoto dílka, neúspěšný adept ODS do Poslanecké sněmovny Petr Sokol z druhého místa olomoucké kandidátky, což se čtenář nedozví, svým příspěvkem zcela jistě podprahově sděluje, že Zeman na výkon funkce již nemá. Jemu podobní nám permanentně zdůrazňují, jak jsou Češi xenofobní či rasističní, ale nenávist z nich přímo stříká,“ všímá si místopředseda Rady Českého rozhlasu.

  Mádl hájí Českou televizi přisátý na její sedmimiliardový cecík!

  Nicméně se nemůže zbavit pocitu, že Mádlova výzva na obranu statu quo České televize má i jiný, nijak překvapivě prozaický motiv – peníze. „Jiří Mádl totiž vcelku pravidelně obsazuje hlavní role ve filmech koprodukovaných ´naší veřejnoprávní´. Lze namátkou zmínit snímky jako Všiváci, Vejška, Colette, Konfident, Čtyři slunce, Peklo s princenou či Vlk z Královských Vinohrad. Mimochodem Česká televize spolufinancovala i Mádlovu režisérskou prvotinu Pojedeme k moři. Koneckonců každý loajální ´zaměstnanec´ hájí barvy svého chlebodárce a veřejnoprávní cecík možná dává hodně tučné mlíčko. Při sedmimiliardovém rozpočtu tuplem,“ říká pro ParlamentníListy.cz Tomáš Kňourek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezva příspěvek, ANO to je ten hlavní CECÍK proti
   Miloši Zemanovi 7.000.000.000.-Kč z penězovodů ČT, který jim do Prahy posílají povině, plátci z celé České republiky. Včetně 100.000.000.-Kč na chlastací majdan v Karlových Varech v červenci pro VYVOLENÉ KOMEDIANTY z Prahy.

   Prezident Zeman je má na háku, nemůžou se s ním lísat a somrovat o komediantský ASOCIÁLNÍ GRANT.

   Už jen proto volme M. Zemana znova

   Vymazat
  2. Po schválení Globálního kompaktu pro migraci na podzim 2018, budou o usídlení migrantů na našem území rozhodovat OSN a neziskovky
   22.1.18
   Evropská unie:
   Dublin IV. je pokusnou aplikací Globálního zákona pro migraci, který má být přijat letos na podzim na 72. valném shromáždění OSN v New Yorku pod vedením slovenského Lajčáka.
   Tento zákon předává veškerou suverenitu v rozhodování o umístění migrantů OSN a neziskovým organizacím.
   Celá šaškárna s řízenou migrační krizí má vyústit v přijetí tohoto zákona. Krize měla navodit dojem, že migrace je objektivním procesem, který nelze zvládnout na národní úrovni.
   Globální kompakt pro migraci bude definitivním hřebíčkem do rakví národních států. Evropská komise již naznačila, že tento zákon přijme za všechny státy Evropské unie, což je protizákonné.
   Lajčák na půdě OSN průběžně vede dohadování o Globálním zákonu pro migraci s představiteli států, neziskovek a soukromých organizací.
   Podle Lajčáka je 8 zbývajících měsíců do zasedání valného shromáždění OSN v New Yorku šancí na dosažení shody na jeho přijetí.
   "Pro jednání, která začnou 20. února, musí být všechny členské státy přístupné kompromisu a mobilizovat doma pro tento zákon podporu.
   Aby mohl být Globální kompakt pro migraci přijat na podzim, musí být dohoda mezi státy hotova v červenci."

   Vymazat
  3. Mádl by si měl dát 5x Zdrávas a 5x Otčenáš a stejně mu nebude odpuštěno. A může pokračovat v dalších "vlasteneckých" tématech, např. Hospodské slavnosti (co by 2.díl Zahradních slavností) a stejně na to nikdo nepůjde.

   Vymazat
 5. Tady v ČR probíhá stejně takový majdan, jako byl rozpoután na Ukrajině, jen že zde se zatím nestřílí do lidí - zatím. USA a EU nesmírně vadil Ukrajinský prezident Viktor Janukovič, proto rozpoutaly ten šílený bordel na Ukrajině. Janukovičovi se hrozilo smrtí, proto musel utéci, a za něho tam přišla ta hnusná zbohatlická smečka Porošenko a spol.Upálení lidé apod. Zde probíhá něco podobného v začátcích. USA a EU vadí Zeman ( návštěva Číny a taky nehází hovny na Rusko) Proto tady zaplatili a podplatili spousty šmejdů, hlavně media, která rozjela strašlivou, šílenou, perverzní a oplzlou anti Zeman kampaň. Všichni ostatní kandidáti na prezidenta posloužili jen jako křoví v té šaškárně - americký humus má zájem jen na Drahošovi, proto taky jeho ksicht je úplně všude. Ano, dostal peníze, je mu jasné, jak mohutně je protěžován a sám se nechal slyšet, že ten mediální hnojník a hon na nepohodlné politiky je strašnej. Tak -co on očekává? Kromě zaplacených podržtašek ho zbytek národa nenávidí, a pokud by byl zvolen, všechno si to bude muset vyžrat. Přijde k politickému svinstvu hodně zblízka - jak to, že jemu to nevadí? Koho mocného má za prdelí, že je tak nafučenej, arogantní? Americké tanky? Abyste se nedivili - ono nejde jenom o pitomé hádání lidiček na všelijakých diskuzích. Jakmile se toho svinstva chopila mediální a kumštýřská chátra, vždycky je to puč, a majdan je na spadnutí. Přesně v režii americké ambasády, a Bílého domu. ČR je evidentně kolonie"západu" - budou zde jen takoví politici v čele státu, které "západ" schválí, tj. ty nejhorší, protičeské a protiobčanské kurvy. Klausovo utahování opasků bude prdlajs proti tomu, co může přijít ze dne na den. Elektronika přestane fungovat, včetně TV vysílání a internetu, bankomaty atd. Nedostanete se ke svým penězům. A to bude teprve začátek. CO si od toho kdo slibuje - těžko říci. Chcete změnu?? Jo, budete ji mít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váš příspěvek, 19:07 vzbuzuje hrůzu. Bohužel, celkem oprávněně. Lidé by měli více přemýšlet, ale to se stane až bude pozdě.

   Vymazat
  2. Každý je strůjcem svého osudu, byť to každému z "kavárny" nedocvakne. V osmičkovém roce obzvlášť je snadné se stát "Háchou".

   Vymazat
  3. Jak na diskuzi řekl Zeman ¨protipovodňové stěny se mají stavět zavčas, né až voda dosahuje výši kolen¨ Drahoš takové věci ani neregystruje.

   Vymazat
 6. V podstatě je tu znova třídní boj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. myslíš boj třídy bankéřů, zlodějů a jejich pohunků?

   Vymazat
 7. Na Parlamentních listech se dneska objevilo: Miloš Zeman dnes odjel na státní návštěvu do Bolívie.

  Tak to je fakt borec, že to stihne ještě zítra v televizi. Tady má pražská kavárna důkaz jeho zdravotního stavu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zemanovi ide už teraz o život a už veľa ľudí písalo na nete, že zrejme sa volieb nedožije, lebo už je pripravená vražedná parta čo ho zlikviduje, ta ukrajinkoangolka ho krikom nezlikvidovala, teraz prídu včeličky

   Vymazat
  2. Miroslav Baláž 22. ledna 2018 19:58
   Češi nedajte sa!!! Toľko čo spravil Zeman pre Vás českí národ dobrého, nikdy nikto už nespraví.Dúfam, že naše národy sa zomknú a uvedomia si,že vzájomná spolupráca a podpora bude v budúcnosti viac potrebná.Držím Vám palce pri správnom rozhodnutí.

   DĚKUJEME PANE BALÁŽ!

   Vymazat
  3. 21:14 Dejte si mokrý hadr na hlavu a netlachejte nesmysly. Jinak u Chocholouška je místa dost, můžete se objednat.

   Vymazat
 8. Češi nedajte sa!!! Toľko čo spravil Zeman pre Vás českí národ dobrého, nikdy nikto už nespraví.Dúfam, že naše národy sa zomknú a uvedomia si,že vzájomná spolupráca a podpora bude v budúcnosti viac potrebná.Držím Vám palce pri správnom rozhodnutí

  OdpovědětVymazat
 9. Koukám na případy 1. oddení . Tak proto je Bolek proti Zemanovi . Je na CECÍKU od čt .
  :-)

  OdpovědětVymazat
 10. Pro

  Anonymní 22. ledna 2018 21:40
  Anonymní 22. ledna 2018 20:44

  Zdechovský jednal o Dublinu IV a má následující informace
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zdechovsky-jednal-o-Dublinu-IV-a-ma-nasledujici-informace-520634To o tom Zdechovským anonyme 22.39 - je názor k článku? Proč se diskutující vyžvatlávají dost často o něčem jiném, a články úplně ignorují, nebo píšou jen odkazy semhle tamhle? Na novinkách ne ( většina je na NR novinkářů) protože by si vyplácali své dva příspěvky na pitominy, ale na NR to dělají pořád. Buď se mezi sebou hádají o kraviny, nebo si píšou odkazy ( jak tak lozí po internetu celé hodiny, vždycky něco vylozí) ale názory k článku? Ani náhodou.A tenhle článek je o tom, že Drahoš odmítl účast v debatě, ten mazanej posera. Asi si myslí, že už má prezidentskej úřad v kapse.Zdechovského sliby, že nepodpoří Dublin IV na mě nepůsobí věrohodně. V dalších souvislostech. Přesněji, nevěřím mu ani za mák.V tomhle jsou lidovci mistři, následně vždy najdou důvod, proč svoje sliby porušili.
  Anonymní21. ledna 2018 23:35
  A proč tady pod článkem o účasti Zemana v TV programu blábolíte o Mitrofanovovi? Smečka magorů - vám je úplně šumafuk co se na NR píše. Články nejspíš nečtete - jen je zneužíváte ke svému žvanění. Škoda že už se nechodí žvanit do hospod. Tohle vám hospody nenahradí. Já toho mám dost, jdu si zalozit pod sprchu a potom hurá do kavárny

  OdpovědětVymazat
 11. Hnutí ANO podpořilo Zemana a premiéra Babiše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozdě, nerozhodnost se nevyplácí. Babiš je měkota, už dávno měl deklarovat, že vytvoří vládu s Okamurou a Filipem a měl tak udělat. Byl by sice řev ale nic by to tomu "pseudodemokratickému bloku" nebylo platné.Pokud by dosáhl dobrých výsledků vládnutí, lidem by to nakonec ani nevadilo. Lidé už prozřeli a hodnotí podle toho jak se mají a nějaká ideologie je zajímá pramálo.

   Vymazat
  2. 22:20 Pokud ANO sestaví vládu s SPD a KSČM tak drahoš utře s vítáním i kdyby byl president a žádný kraďousek nebo fiala nebude premiér.

   Vymazat
  3. 23:49, 22:20 Moc se jim do vlády nechce jenom kecy a výmluvy na svůj program. Na konec neprohraji bitvu, ale celou válku.

   Vymazat
  4. To nechápu proč jím to Babiš na truc neudělá ! Asi by je pepka klepla ,ale radši ne nebo by chtěli státní pohřeb . Drahoš a jeho žena by mohla letět na Mars i s migrantama .

   Vymazat
 12. Hen aby je podporovali doopravdy....

  OdpovědětVymazat
 13. D.O.S.T - To je co za spolek zoufalců, proboha?

  OdpovědětVymazat
 14. V rozhovoru pro Seznam Drahoš opakoval heslo paní Merkel k přílivu nájezdníků z Jihu "My to zvládneme". Kdo to bude muset strpět a trpět, a kdo zvládat, už neupřesnil. Asi nemá kreativce mezi svými poradci, který by vymyslel nové heslo, z kterého by se mohl "vykecat". L.H.

  OdpovědětVymazat
 15. Ve zmíňovaném rozhovoru pro Seznam Drahoš prozradil, co bude asi jeho hlavním tématem (atakem) v rozhovorech s prezidentem Zemanem. V sobotních Událostech na ČT24 (20.1.18) byli k diskusi přizváni o taktice budoucích duelů šefrédaktoři některých periodik a víceméně se všichni shodli, že rétoricky je Drahoš slabší, nedostatečnost argumentační raději neposuzovali, ale pan Stoniš z Reflexu radil, aby Drahoš utekl z témetu migrace a hovořil o slabinách prezidentových spolupracovníků a podobného názoru je i redaktor Listů pan Žák, který je přesvědčen, že současná prezident je funkcí svého okolí. Drahoš i v tomto rozhovoru věnoval dost prostoru právě tomuto. Opravdu potřebuje vodiče, proto je také volen. L.H.

  OdpovědětVymazat
 16. Tri teroristi z Prahy taky voli Drahoše.

  OdpovědětVymazat
 17. Ještě tu chybí prohlášení dobrovolných hasičů naší vesnice. Jinak se k tomu už vyjádřili všichni.

  OdpovědětVymazat