Reklama

.

.

čtvrtek 18. ledna 2018

Aktivistku Femen do volební místnosti přivedli "novináři". Drahoš by referendum odmítl vyhlásit.


18. 1. 2018     AENews  (kráceno)
Přímo z volební místnosti nás z mobilu kontaktovala do naší redakce (AENews) jedna z členek volební komise, která je shodou okolností naše čtenářka. Informovala nás, že ukrajinská občanka Angelina Diash, která je členkou mezinárodního feministického hnutí Femen, byla do volební místnosti provedena pod novinářským krytím přibližně pětice novinářů, kteří se při vstupní kontrole před příjezdem prezidenta republiky prokázali novinářskými akreditacemi. Žena podle těchto informací přišla v hloučku novinářů České televize, Seznamu.cz a Hospodářských novin, kteří ji provedli bezpečnostním ověřením do prostoru určeném pro akreditované novináře, konkrétně do tzv. DMZ (demilitarizované zóny), kde se smí nacházet jen prověřené osoby, obvykle z řad médii anebo rodinných příslušníků prezidenta. Útok na Miloše Zemana byl načasovaný způsobem, kdy celá jeho pravá strana po příchodu do místnosti nebyla chráněna ochrankou.

Ukrajinskou aktivistku propašovali do zabezpečené zóny čeští novináři pod nosem prezidentovy ochranky!

Toto navozuje podezření, že útok mohl být dopředu domluvený mezi novináři a někým z ochranné služby prezidenta, protože celá pravá strana prezidentovy skupiny po vstupu do volební místnosti byla nekrytá. Ochranka nedržela formaci a nevytvořila okolo prezidenta tzv. diamant, který má ochranka za povinnost zformovat při vstupu do předem neprozkoumané a neprověřené místnosti. Jenže tato informace podle našich údajů není správná. Ochranka nedržela prezidenta v ochranném uskupení, protože vstup do volební místnosti byl prověřován venku, asi 15 minut před příjezdem prezidenta, kdy volební místnost na pokyn ochranné služby byla izolována od veřejnosti, aby prezident mohl odvolit sám. To je standardní postup. To znamená, že ochranná služba považovala místnost za bezpečnou a předem prověřenou.

Ochranka prezidenta odvádí ukrajinskou aktivistku z volební místnosti.

Z toho evidentně vyplývá, že ochranka prezidenta pochybila v prověření místnosti před příjezdem prezidenta a neprověřila všechny osoby přítomné ve volební místnosti. Pokud by zkontrolovala novináře a jejich novinářské průkazy, Angelina Diash, jejíž otec pochází z Angoly a matka je Ukrajinka, by byla okamžitě odhalena, že není novinářka a nemá v místnosti co pohledávat. Novináři, kteří tuto ukrajinskou občanku provedli pod novinářským krytím do DMZ prostoru volební místnosti, by měli být stíháni za přímé ohrožení bezpečnosti prezidenta republiky a státní zastupitelství by mělo prověřit, jestli tento skutek nelze kvalifikovat jako podporu terorismu. Nepřekvapuje nás, že zrovna novináři a pracovníci ČT provedli tuto ženu pod novinářským krytím do volební místnosti, ale děsivá je spolupráce dalších novinářů, kteří se k tomu připojili, protože přítomnost ženy kryla celá skupina novinářů a kameramanů.

Osoby ve volební místnosti nebyly důkladně prověřeny, zda-li jde opravdu o novináře a členy volební komise

Ukrajinská aktivistka Angelina Diash křičela heslo: “Zeman Putin’s Slut”, což znamená v překladu “Zeman je Putinova děvka” a toto heslo měla divadelní bílou tělkou napsané i na své hrudi a přes prsa. Skupina Femen se pochlubila tímto útokem i na svém webu [1], který dokumentuje podobné útoky na vybrané osobnosti ve světě. Tyto protesty nejsou nebezpečné svým charakterem ve smyslu performance, ale představují obrovské bezpečnostní riziko a ohrožení v případě, když tyto útoky proběhnou ve spolupráci s třetími osobami, které provedou a propašují členku hnutí Femen do blízkosti státníka a chráněné osoby. To potom totiž představuje bezpečnostní hrozbu, že takto může být do blízkosti prezidenta provedena i osoba, která místo zvednutí rukou nad hlavu vytáhne místo toho z kapsy nůž nebo dokonce pistoli a politika na místě zastřelí, stejně jako se to stalo v prosinci 2016 v Turecku, kde byl přímo na tiskové konferenci zastřelen ruský ambasador Andrej Karlov. Vraždu provedl policista, který zrovna nebyl ve službě, ale měl z pozice své funkce přístup do DMZ prostor a do blízkosti diplomatů a státníků. Útok byl pomstou za ruské operace a pomoc Bašáru Asadovi v boji proti teroristům v Aleppu v Sýrii.

Všichni jsou na mainstreamu proti Miloši Zemanovi a média se budou usilovně snažit vyvolat ve voličích Miloše Zemana beznaděj, protože to média umí a to je jejich cílem. Média říkají: “My určujeme, co si máte myslet, my rozhodujeme o tom, kdo bude zvolen, my rozhodneme, jestli máte chtít uprchlíky nebo přijetí Eura. My tvoříme vaše veřejné mínění.” Přesně takto uvažuje mainstream o své vlastní roli. Na tuto hru nesmíte přistoupit. To, co se děje, je válka mainstreamu proti Miloši Zemanovi, ale co je horší, proti obyčejnému lidu České republiky, proti národu a naší vlastní kultuře a svobodě. Když národ nechce migraci a chce referendum o vystoupení z EU, Jiří Drahoš je připraven referendum zablokovat, protože podle chystaného zákona, i když bude obecné referendum přijato v parlamentu, referendum bude muset vyhlásit prezident, který určí datum referenda. Pokud referendum odmítne vyhlásit, jak Jiří Drahoš oznámil v případě referenda o EU, potom se žádné referendum neuskuteční.

84 komentářů :

 1. To se dalo čekat, měl by někdo rozklíčovat, kteří konkrétně novináři to byli, ze záznamu by to mělo být jasné, kdo tam stál. Jinak to bylo jako v kocourkově. Ti hloupí novináři si myslí, že tím že Zemana fyzicky ohrozí, tak se ukáže jeho nemohoucnost, ideální by bylo, kdyby upadl, to by byly žně. Stačilo, jak potom neustále přetiskovali momentku, jak ho ochranka narazila na stůl. Reakce nějakého toho óbrblba, že Zeman se bál 50tikilové dívenky, je signifikantní. Toho óbrblba bych chtěl vidět, jak by byl v klidu, kdyby na něj vyrazil zezadu 50tikilový třeba Japonec se vztyčenou pravicí, jak by zachoval ledový klid. A to by ani nemuselo být ve volební místnosti, stačilo by to třeba v obchoďáku. Myslím, že by se posral na první dobrou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 10:56
   Právě využila té chvíle,když měl Zeman zaměstnané obě ruce najít občanku,kdyby zrovna držel v ruce hůl,tak ji vzal přes hlavu.

   Vymazat
  2. Každopádně by si měla prezidentská ochranka "ošéfovat" i prostor /zvlášť, jestli se dá ze záznamu z voleb určit, že tu UKlurdru pomáhal do volební místnosti propašovat někdo z ČT/ v místnostech, kde budou probíhat televizní debaty. A i požádat i tředba BIS a URNa. Vůbec nepochybuji, že ten "mediálně kavárenský" dobytek by mohl opět něco z organizovat.

   Vymazat
  3. Pokud neexistuje důkaz, kdo ji do volební místnosti dostal, je obviňování ČT docela pod pás.

   Vymazat
  4. 13.20 pro podpásovou Čt, proslulou svojí podpásovou neobjektivností a straněním lži a špíně proti Českému národu a proti jeho Otčině, je obviňování České televize z antizemanismu poctivou realitou.

   Podpásovkou by bylo obvinit Čt z českého šovinismu a Zemanovitosti. To by byla lež, jako od samého |Václava Havla. Národní fronty pohrobek, lidovec Kalousek budiž svědkem. Nihil obstát.

   Vymazat
  5. Když byla Ukrajinka odsouzena, tak by novináři, který ji sem propašovali, měli by též souzeni za napomáháni k trestnému činu.

   Vymazat
  6. pan ma pravdu o čete a novinařich ti se určitě neznaji a tak nemohli vědět že je mezi nimy jaksi pomatena divenka ktera už zdaleka připominala bodrou českou andulu i koblihu měla připravenou v podobě dvou koz proto jsou novinaři a pracovnici tolik uznavani odbornici protože ani jeden z nich nikdy nelhal ani jeden neni zloděj a všichni jsou svati toto muže potvrdit sam mirda kalousek s požehnanim duki tež vyznamně pravdomluvni služebnici boži ostatně i soud proběhl zahadně a netradičně rychle aby nebylo koho vyslichat natož čete a tim ohrozit udajnou demokraduru což by nam evrohujeři a pravdolaska nikdy neodpustili

   Vymazat
  7. Ochranka zasáhla na poslední chvíli,ale v případě ohrožení zbraní pozdě. Kde je však policie a bezpečnostní služby, když novináři zorganizují napadení presidenta? Zničení prezidentské standardy byl dán signál, že president není fakticky hlídán a v jeho okolí jsou lidé, kteří ohrožení nebudou zrovna moc bránit.Bezpečnostní služby ovládá americká CIA a ta na hradě nepotřebuje Zemana. No a policie, socani jsou proti Zemanovi. Opravdu široká fronta odpůrců.

   Vymazat
  8. Přitom úplně stačilo bejvalo jediný: vyslat do místnost na monitoring zvěda, kterej by to prošel a nenápadně zjistil situaci. Třeba někoho z ochranky s detektorem kovů (kvůli případnýmu kvéru). A kdyby ten zjistil že je tam femenfena, moh Zemanoj před dveřma pošeptat - "skočí na vás femenfenka!". A Zeman moh vzít dovnitř jen jednu tu gorču s pokynem zachovat se jako ta Chujlova gorča! Teda femenfence dát maximálně před kozy ruku a bránit jí případně uštědřit Zemanoj facana, viz tu! - http://media-cdn.sueddeutsche.de/image/sz.1.1643396/940x528/femen-putin-hannover-merkel.jpg?v=1365434337

   A to hlavní čím by Miloš dal šach mat: na femenfenku se měl otočit, široce se usmát a udělat nikoliv kapří hubu jako jeho vzor, ale aligátora! To přeci umí! -
   https://www.novinky.cz/domaci/290129-zeman-desi-lidi-predvadenim-aligatora.html

   Po takovým výkonu by dostal 50% a práglkafilerka by šla do lejen v prvním kole!

   Vymazat
 2. Jak jsem už jinde napsal.
  Není to jen chyba ochranky,ale i státní policie,která monituruje takové místnosti,kde se budou pohybovat vysocí státní činitelé.Takže bych povolal k zodpovědnosti i ministra Chovance.Také by mě zajímalo,jestli to policie řádně vyšetřuje,zase Chovanec.Jak je vidět není jim nic špatného cizí,když chtějí dosáhnout Zemanovu prohru.
  Co čekám od debat,Drahoš se bude snažit rychle mluvit,všechno popřít co dosud řekl a slibovat pečené holuby každému.Nevěřme na sliby a to co má za sebou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A čeho, že je Chovanec ministr ?

   Vymazat
  2. Anonymní.11:13
   Chovanec zanechal na policii nemehla.Nastupující ministr se ještě nerozkoukal.

   Vymazat
  3. Chovanec vybírá jenom HOŠI,HOŠI,HOŠÍCI.Však ta ukrajinská špína by rychle zazpívala ,kdo jí tam protáhl.Chce jí jí v tom jenom pomoci.

   Vymazat
  4. statni policie je kvuli kontrole lekarniček a obecni aby nam zachovala pana starostu připadně dělala křovi při pokladce věnečku od toho mame tajnou dřive estebe teměř ve stejne sestavě jak před šmidrovou revoluci

   Vymazat
 3. Na videu je vidět,že ta ukrajinská mišenka nebyla za sloupem sama.Je vidět, jak si ukládá foťák nebo mobil do malé kabelky a podává ji za sebe.Když byla na zemi ,tak všichni fotili a natáčeli, jen žena v červeném svetříku s bílými pásky má v jedné ruce mobil a v 2. mikrofon (ten měla připraveny již v momentě ,kdy ukroška vybíhala ).

  OdpovědětVymazat
 4. Od začátku tvrdím, že to bylo na pana Zemana ušité.Ten exotický zjev novinářům nemohl ujít. Žádný se neptal za koho tam je a ten zmetek, co ji tam propašoval by měl jít do basy. Nebo pořádně dostat přes hubu, že toto se ve slušné a demokratické zemi nedělá a nesmí dělat.

  OdpovědětVymazat
 5. Byl to komlot připraveny na nejvyšších mistech ČT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se všem slušným lidem otevřely oči, až kam někteří novináři jsou schopni zajít. ještě se může někdo divit panu prezidentovi jak je označuje ? Máme i slušné novináře , ale bohužel jsou v naprosté menšině. Mám pocit ,že fanatismus odpůrců prezidenta Zemana došel už na svůj vrchol, nebo to není fanatismus a jsou to opět jen peníze ? Myslím, že obojí, ale jak z toho ? Krvavá revoluce ? Tu možná chtějí nepřátelé naší republiky. Já bych byla pro občanskou neposlušnost a možná by jsme ji mohli zahájit generální stávkou s požadavkem vypráskat ty zhovadilce z ČTV.

   Vymazat
 6. Už jen druhá věta tohoto článku by měla postavit do pozoru českou justici a konat.Když naše justice okamžitě reaguje na výplody Slonkové a spol.,šíříci lživé výplody,dokonce snad i na obědnávku policie a jde po jejích reportážích, po lživých obvinění/např.Šťáva/jako slepice po flusu,tak jsem zvědav jak jí bude vyhovovat tento flus.Možná že si česká justice myslí,jako někteří,že tyto blbečky v této kotlině má pod palcem,je na omylu.Takových justic tu v historii bylo a pohořely a šly do kytiček.Tak jsem tedy zvědav?!!!!!!!!!Rychetský a spol umí vyhrožovat leda § 9 Lisabonské smlouvy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. turbosoud proběhl a neni koho soudit vlastně jedeme dal a ticho po pěšině ani milouš nema chuti rypat se v exkrementu možna že čas ukaže že to nebyla divenka ale jeji nevlastni bratr či zhrzeny milenec a dočka se odškodněni dějiny jsou tak rychle že se nestači pořadně přepisovat a mnozi by ani nedivili

   Vymazat
  2. Tak , tak ticho po pěšině bude . Česká justice konala až nezvykle rychle .Dívenka dostala podmínku a byla uklizena do bezpečí / vyhoštěna / . Vyšetřování skončilo , zapomeňte .

   Vymazat
 7. Určitě v to musel mít prsty někdo z prezidentova okolí. Ta odkrytá pravá strana (a to nejsem žádný expert na bezpečnost) mě trkla hned při prvním sledování videa. Jsou tam zvláští věci:

  Co na tom bylo k smíchu panu Krulišovi.
  Byl to právě on kdo blokoval členy ochranky
  za prezidentem vpravo.
  Potom ten chlap úplně vpravo vzadu - ten se taky nijak zvlášť neangažoval.
  Ještě, že tam byl ten borec vlevo.
  No a zvláštní je taky ta rychlost s jakou to vyřídili. Jakoby měl někdo strach, že se něco provalí!

  OdpovědětVymazat
 8. Z to by měl jít někdo bručet a na dlouhou dobu. Bylo to ohrožení hlavy státu na životě a ne zakázat pobyt a vyhostit. To je směšné a měl by za to také bručet.

  OdpovědětVymazat
 9. Bingo - a máme tu zároveň odpověď na otázku, proč s tou dámičkou byly orgány činné v trestním řízení tak rychle hotové.

  Nikdo se jí radši moc nevyptával - kdo se moc ptá, moc se dozví, a to platí občas i pro poctivého policajta.

  Vždyť vzápětí byla vyhoštěná a někdy už snad třetí den dávala v Kyjevě interview pro ČT. Že by to měl pan zpravodaj předem v diáři ?

  Někdo to trestní oznámení asi dá, ale nic moc od toho nečekejte.

  Jednak máme přeci už to americké hou nou - když mohli Hillary Clinton její zacházení se soukromým mailem překvalifikovat z "hrubé nedbalost" (grossly negligent) - což v americké systému zásadně zakládá trestní odpovědnost - na jednání pouze "krajně neobezřetné" (extremely careless), že bychom se nedokázali poradit a něco takového nedokázali šikovně uplatnit i u nás? Že jsme menší právní formalisti a o slovíčka tolik nejde, to je tu spíš plus (anebo mínus).

  Tipuju, že novináři si na nic nevzpomenou nebo řeknou, že jim ji někdo doporučil jako ukrajinskou kolegyni novinářku, ten někdo se samozřejmě nenajde. Kdyby šlo do tuhého, zjistí se, že ten někdo už taky vycestoval a navíc to byl Putinův agent a dokonce uměl rusky. Dámičku si možná dokonce dožádají v Kyjevě k výslechu prostřednictvím ukrajinských orgánů a ona se k němu samozřejmě hrdě dostaví a veme to tou ulicí, kde vlastenecký dav onehdá osvobodil Mišku Saakašviliho z policejního antonu. To bude trvat tak rok a pak tu pitomost konečně budeme moct v klidu odložit.


  V R

  OdpovědětVymazat
 10. Trocha poezie nikoho nezabije.
  Text je na melodii z filmu princezna ze mlejna.

  Politické tůně

  Politické tůně, zrádné a hluboké.
  Chtěli jsme panenku, chtěli jsme panenku, teď nám srdce stůně.
  Chtěli jsme panenku, chtěli jsme panenku, teď nám srdce stůně.

  Byla sametová ta naše naděje.
  Chtěli jsme panenku, chtěli jsme panenku, jménem Demokracie.
  Chtěli jsme panenku, chtěli jsme panenku, jménem Demokracie.

  Nebyla sametová, teď už to dobře víme.
  Byla jen Hadrová, byla jen Hadrová, Hadrová revoluce.
  Byla jen Hadrová, byla jen Hadrová, Hadrová revoluce.

  Zase nám kraluje, kraluje další hnus.
  Zločinec, rabiát, co umí jenom brát, jménem Kapitalismus.
  Zločinec, rabiát, co umí jenom brát, jménem kapitalismus.

  Probuď se, lide český! Použij rozum selský!
  Sudlice popadni, co je tvé ovládni, pak tu bude hezky.
  Sudlice popadni, co je tvé ovládni, pak tu bude hezky.


  Štefan

  OdpovědětVymazat
 11. To je srandovní sledovat tu ty konspirační pohádky
  :-O

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. aby nepopukal, černosluníčko

   Vymazat
  2. Historie nejednou potvrdila, že rozdíl mezi konspirací a skutečností je cca 5 let.

   Vymazat
 12. Myslím, že ochranka měla jednoduše aktivistku zastřelit. Femen, ale i jiná pochybná uskupení by si daly na chvíli pokoj a novináři odpovědní za její vpašování do volební místnosti, by měli chvilku protažené huby. Místo ovlivňování voleb ve prospěch Drahoše.
  ona kavárna už potřebuje pořádnou ránu, která by je nohama vrátila zpátky na zem, jako sůl. Když Stohoven ukradli prezidentskou fangli, soud první instance je osvobodil a jejich čin pojal, jako svobodné vyjádřená názoru. To, že prapor stál cca 40 tisíc a oni ho zničili, neznamenalo pro soudce vůbec nic. Nebudu se rozepisovat o nějaké morální úhoně, ale cena praporu byla a je doložitelná. A jestli je vandalismus trestným činem, v daném případu se dal i přesně vyčíslit.
  Kdybych se třeba Drahošovi prošel po autě a způsobil srovnatelnou škodu, zajímalo by mne, zda by to soud, v případě, že bych se hájil vyjádřením nesouhlasu s tímto kandidátem, také pojal, jako svobodné vyjádření mého názoru.
  Víc, než evidentní dvojí metr české justice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Hricáku, navrhujete střílet v místnosti plné lidí? A to na člověka, který není ozbrojen?
   Koukáte evidentně na špatné filmy.

   Vymazat
  2. tak tedy vážně - toto by především bylo okamžitě použito proti Zemanovi a i dost velká část lidí, která nemyslí zrovna tím orgánem, kterým myslí přispěvatel 12:06, by byla ovlivněná tím, že holku "zastřelili jako psa"

   ani si nemyslím, že by samotná prdohláska s něčím takovým předem počítala - takoví tvrďáci to nejsou, a přeci jenom ještě nejsme ani ve Státech, ani na Ukrajině

   že jich taky může pár schytat a třeba utrpět při pádu na zem nějaké to zranění, to naopak ve scénáři určitě bylo a děvucha s tím taky byla určitě srozuměná - jestli se dá něco říct v její prospěch, tak aspoň to, že tyhle ukroděvuchy na rozdíl od poserů z havlérky jsou obouchané a mají kuráž

   koneckonců kdo pohotově vyjádřil obavy o její zdraví - prvně Drahouš, který co se mu do hlavy nenaleje trychtýřem, to radši neříká, a pak Jakub buzi Janda, který dokonce o ní hovořil jako o "dámě"

   Vymazat
  3. tak ještě střileni když se střili sami mezi sebou tak to by bylo maso panečku

   Vymazat
 13. Ochranka se chovala profesionálně.
  Ze strany úhlu fotoaparátů a kamer nemají co dělat,
  záběry patří presidentovi.
  To že tajné služby ruku v ruce s ,,novináři,,
  zorganizovali průchod této osoby je jisté a odpovědnost leží jinde*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ochranka se zachovala profesionálně? Viděl jsi to vůbec?

   Vymazat
  2. 18. ledna 2018 12:27
   ..chceš se bavit o mě a nebo máš jiný názor ?*

   Vymazat
  3. 12:54 Podle mě byl zákrok ochranky amatérský a velmi špatný.

   Vymazat
  4. 13:16 Podle mně byl zákrok ochranky profesionální a velmi dobrý. Co tam máš dál?

   Vymazat
  5. 13:50 Na tom se asi neshodneme. Kdyby byl zákrok profesionální, nikdy by se podobná osoba nedostala tak blízko k prezidentovi.

   Vymazat
  6. Vidím 2 vysvětlení a obě špatná:1.totálně neschopná ochranka 2.zinscenované představení.
   ad.1- člen ochranky na pravé straně s pobavením sledoval celou akci a poté líným krokem šel blíže, místo aby čelem k novinářům hlídal případný další možný útok.
   2.Pokud to bylo připraveno předem,vysvětluje to jeho chování-věděl, že nic nehrozí. V každém případě by se prezident měl zajímat (pokud to již neví),'kde je pravda.

   Vymazat
  7. 13:56 Mluvíme o samotném zákroku nebo o preventivních opatřeních ochranky?

   Vymazat
  8. Dobrá, dobrá,
   zanechme hodnocení ochranky.
   Celý tento incident ve skutečnosti vypovídá
   o praktikách odpůrců Zemana.
   Snížit se k tak ubohým provokacím aby v tisku pošpinili slavnostní den pro republiku.*

   Vymazat
  9. ..navíc ta dotyčná osoba to provedla s vědomím
   že se ji nic nestane !!!
   Už je doma v bezpečí...jak typické pro útočníka na presidenta*

   Vymazat
  10. 14:22 Jak zákrok, tak i prevence je úkolem ochranky. Výsledek jsme viděli všichni.

   Vymazat
 14. prečo tú osobu nazývajú aktivistkou? Myslím, že slovenčina aj čeština má pre ženu, čo sa vyzlieka pre peniaze oveľa priliehavejšie pomenovanie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. aj angličtina: pussy

   Vymazat
  2. Já tu fenu nazývám kurvou.Myslíte si,že je to neslušné nebo příliš slušné označení?

   Vymazat
  3. 13:17 Znáš význam slova kurva? Kurva inkasuje peníze za něco úplně jinýho.

   Vymazat
  4. 13:39 Za co :-)

   Vymazat
  5. 13:39
   A ty vis jiste,ze nic jinyho neprobehlo,zac by ta jurva dostala baksis?;-)

   Vymazat
 15. Jestliže vše napovídá tomu,že tato žena tam byla propašována novináři,měli by být obviněni a tvrdě potrestáni. Protože to je už naprosté překročení hranic nejen slušnosti,ale i pokus o atentát na prezidenta republiky.

  OdpovědětVymazat
 16. No já tam nebyla, ale toto mi bylo jasné od začátku. Voni si jí tam přivedli a číhali. Pak vyběhla. Také mi tato historka připadá jak vystřižená ze Švejka, kdby Hašek žil, určitě by na ní ve své knize nezapomněl. Ještě že panu presidentovi kozama nevypíchla voči. Ale upřímně řečeno, já tu nebohou paní neodsuzuju, nějak si na chleba chudinka vydělávat musí, a když si neumí jít po slušné práci, to je pak halt těžký. Spíše politováníhodný případ, z řady pohledů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano zasloužila si minimálně pět let státního zaopatření a případní spolupachatelé také. Vědomé zničení státního symbolu a vloupání do Pažského hradu není přece přestupek a ohrožení života prezidenta také. Potrestat také toho co jí nedal do předběžného zadržení a rychle vyhostil. Všechno to jsou osoby které mravně poškodily státní symboly.

   Vymazat
  2. Ano zasloužila si minimálně pět let státního zaopatření a případní spolupachatelé také. Vědomé zničení státního symbolu a vloupání do Pažského hradu není přece přestupek a ohrožení života prezidenta také. Potrestat také toho co jí nedal do předběžného zadržení a rychle vyhostil. Všechno to jsou osoby které mravně poškodily státní symboly.

   Vymazat
 17. Ano,v podstatě to byl pokus o atentát.Nikdo by ji nezabránil střílet.Ani nemohl,ochranka by nic nezmohla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:23 Lidově řečeno, pak je tam ta ochranka na hovno.

   Vymazat
 18. Zákrok byl vůči pachatelce přiměřený,neměla v ruce žádný předmět ani zbraň...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je argument, kdyby se na Zemana vrhla, tak on, protože je špatný na nohy, tak by to nemusel ustát a mohl by se zabít úderem do hlavy. To je, jakobyste říkal, že někdo vysypal vozíčkáře,který na následek toho zemřel, že nepoužil žádnou zbraň.

   Vymazat
  2. 13:33 Od toho mu my všichni platíme ochranku.

   Vymazat
  3. 13:25 Zákrok ano, ale nebezpečnost bych nebagatelizoval. Něco jiného je protest, při kterém by skákala na místě a něco jiného je, když na prezidenta běžela plnou rychlostí. Proto také podle mně není odpovídající trest, který dostala za "výtržnictví". Byl to jednoznačně také pokus o fyzické napadení.

   Vymazat
  4. 18:33 přesně tak, tady šlo právě o to, aby upadnul nebo aby ho trefil šlak. Mimochodem, ten bodyguard ho málem srazil místo té ošklivky.

   Vymazat
  5. 13.37 Tito policisté z ochranné služby jsou vždy na dosah od chráněné osoby.

   Sobě ale také platíme "ochranu" v podobě ŠKRHOLŮ měřících nesmyslné TŘICÍTKY v obcích, specialistů na parkování a "obouvání/zouvání" botiček na auta; pendrekování a "sběru" vlastenců a podporu parazitů, vyžírek a jejich neziskových anarchofeťáků... kteří se nikdy nevyskytují tam, kde je zrovna VY, MY potřebujeme. Zpravidla ani v čase, ani v místě.

   Ochranná služba v ČR nemá legislativní, početní, ani materiální zázemí, ve srovnání třeba s ochranou presidenta USA... Tam by angoloukrajinka (mulatka) dopadla s vážnými následky a ti "novináři", kteří ji tam protáhli a poskytli jí falešné krytí, by také nesli vážné následky. Nejenom profesní. Pravda, ta prodejná ženská by vždy nalezla přijatelnou práci v nějakém zařízení pro pány, neschopné si najít normální ženu, jako ta její luxusní kolegyně co fušuje do pašování drog a bude mít exklusivitu blondýny v malajském vězení..

   Vymazat
 19. Ihned po odsouzení a vyhoštění ukrajinské krávy jsem se podivoval, jakže pružně pracují naše soudy.Také jsem zůstal s otevřenou pusou, že nikoho nezajímá pozadí celé kauzy. To jako má být reakce právního státu, nezávislé policie a justice? Doufám, že vůbec nikdo nepochybuje v jakém korupčním systému žijeme a v té souvislosti mám za to, že celá záležitost letošních voleb a obvinění Babiše je jen obrovskou manipulací pražské kavárny a jejich přisluhovačů. Jak to, že státní zástupci spolu s policií nevyšetřují? Kalousek nakázal?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co chceš vyšetřovat?

   Vymazat
  2. 13:59 Nevíš? Tak si představ, že by se podobně někdo vrhnul na Drahoše s tím, že je něčí děvka. To by tě jistě napadlo, co se má vyšetřovat. Třeba které síly se snaží ovlivnit volby?

   Vymazat
  3. Vyšetřovat se musí a co?.
   No přece organizovaný útok na veřejného činitele.
   Ale nemá kdo. Šlachtův útvar byl zrušen.
   Jak by to asi řešili soudruzi v USA ?

   Vymazat
  4. Organizovaný útok? Tím myslíš tu jednu chudinku s kozama venku?

   Vymazat
  5. Pokud to kdosi organizuje, tak se to nazývá organizovaným. A že šlo o útok tělem je snad jasné.

   Vymazat
  6. 14.48 Myslete, než se vyjádříte. Na presidenta USA J.F. Kennedyho stačil také jeden chudáček, který uměl střílet... a přitom to byla bezpochyby profesionálně zorganizová teroristická akce, jakož i vraždy dalších Kennedyů... převraty ve
   střední i v Jižní Americe, na blízkém východě i v Africe...

   Vymazat
 20. Víme kdo to byl práce lumpenkavárny.

  OdpovědětVymazat
 21. Pro další útok by měla pražská lahvárna najmout slovanskou dívku (jsou krev a mléko). Nikdo vám nestojí o nějakou ošklivou černošku, která má (prý) ukrajinské občanství. Prostě lahvárna (i s novináři z ČT) opět selhala :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15.38 Havlérka a spol. měla zřejmě obavu, aby nebyla podezřelá z rasismu a z diskriminace barevných.

   Vymazat
  2. 15:38 To opravdu nepůjde oni preferují ty menšiny tak maximálně nějakou černou transku. Slovanskou dívku (jsou krev a mléko) preferujeme my normální lidi.

   Vymazat
  3. 15:38 Slovanky si šetří pro vítání sponzorů, kde nehrozí nějaká modřina nebo pár facek:

   https://cs.wikipedia.org/wiki/FEMEN#/media/File:Hillary,_hellp!-c.jpg

   Na špinavou práci používají ty "opálenéjší". Stejně jako je to bohulibým zvykem jejich páníčků.

   Vymazat
 22. Vznikl nám tu stát ve státě, lidově zvaný kavárna,který se tím, jak ovládá část justice / beztrestnost či malý trest pro útočníky na zvoleného prezidenta, jeví jako nebezpečný pro integritu České republiky. Zmocnil se médií a nepomohly ani řádné volby, jak vidět, kdy pidistrany povalily vládu / Babišovu /Nepochopili nic komunisté, okamurovci, kteří, kdyby Babišovu vládu podpořili, mohli posílit i svoji pozici. Opravdu, v politice teď "nejsou lidi". K ochrance: Zeman, jestli vyhraje, by ji měl vyhodit a najmout profíky. Taky vyměnit poradce. Ale je poučitelný??Dá si poradit ??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pražská havlérka (kavárna)18. ledna 2018 16:13

   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_kav%C3%A1rna
   Havloidi, sluníčkáři, pravdoláskáři nebo jiná verbež z pražské kavárenské havlérky jsou tí, kteří nás za naše peníze, za použití násilí, lží a nenávisti chtějí přesvědčí o své pravdě.

   Vymazat
 23. Šedesát blábolů a všechno pořád o tom stejném - každý den. Všechno stokrát omleté. Jak může tohle někoho pořád bavit? Proč ty blafy? Prostě - novinářská žumpa, kurvy, kterým není rovno, jsou zaplaceny za to, aby co nejvíce škodily, a poškodily stávajícího prezidenta. V naší zemi se nestřílí na živo - škoda. Kdyby tomu tak bylo, každou politickou scénu by hlídali ostřelovači, a kdyby se tam v chundelu těch pisálkovskejch kreatur objevila ta flundra, začalo by se střílet naostro. Pak by přijeli uklízeči, a ten sajrajt by uklidili. A vymalováno. A našup by tyhle hnusný šaškárny odpadly - žádný vejce, červený karty, a podobnej humus. To je nějaká demokracie, že se smějí dělat podobný zvěrstva veřejně? Tak potom všechny ty píchačky magorů v obchoďácích jsou v pohodě -ne?

  OdpovědětVymazat
 24. Jiří Jírovec18. ledna 2018 17:03

  No, máme nezávislé soudy, a tak nějaký soudce rozhodl, že podmíněný trest a okamžité vyhoštění stačí. V praxi, používané v případě teroristů, existuje ještě možnost pachatele rovnou zastřelit. Tu ochranka propásla.

  Česká situace je specifická v tom, že je apriori schvalováno vše, co se podnikne proti Zemanovi. Jde přece o svobodné vyjadřování názoru. Házíte vajíčka - no co, je to taková legrace. Vyvěsíte trenýrky na Hradě - to samé a k tomu to je umění.

  Proč by měl státní zástupce reagovat na podezření z možného trestného činu? Proč bychom měli vědět, kteří novináři tu osobu pomohli do místnosti propašovat?

  Co pokřikovala na Zemana, je vedlejší. Důležitá byla Drahošova reakce.

  Jeho starost o zdraví Ukrajinky (jistě hrubě napadené ochrankou!) naznačuje, že se bude podobně chovat, kdykoli bude zapotřebí očernit či zesměšnit protivníka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Jírovče, Vaše poslední věta tomu všemu dává smysl.Také to tak cítím.V.J.Horák

   Vymazat
 25. Opět zde můžeme vidět šikovnou demagogii kremelské propagační agentury AENews. A hned přihlouple tomu zde řada čtenářů uvěří. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:07 Podívejte se pod postel nebo do skříně jestli tam není nějaký Rus z tajné služby. Pěkně vypláchnutá hlava pravdoláskařskou propagandou.

   Vymazat
  2. 18:07 V čem konkrétně je v článku propaganda, demagogie a vliv Kremlu? V tom, že se tam nemohla dostat bez pomoci novinářů? K tomu jsem dospěl hned prostou úvahou, i bez článku. Budu vám vděčný, když mně nabídnete jinou možnost, na kterou při nejlepší vůli nemohu přijít.

   Vymazat
 26. Ale jďete s tou propagandou někam.

  OdpovědětVymazat
 27. ...když to shrnu ,vychází mi : Vyšetřování skončilo ,zapomente.....šance na vyšetření možná bude ,když pan Zeman bude podruhe zvolen,jakmile nebude ....nebude ani žádné vyšetřování ....prostě bude ticho....a proto taky tak všichni ječí a řvou proti Zemanovi a proti Babišovi....žádné vyšetřování ,žádné změny v ČTV....Marieza.

  OdpovědětVymazat
 28. V televizii ukazovali z Rima nejaku akciu s papezom.Ludia stali na namesti,ked sa zozadu jedna taka ceckata,s velkym krikom drala dopredu.Jasne,policajti ju hned drapli.Na radost okolia,vedla stala nejaka tetka,zo zdravym sedliackym rozumom.Vytiahla dazdnik,a milu nahatu slecnu vyplieskala.Zaujimave,policajti jej v tom moc nebranili.Skutocne staci nejaka takato nasrdena tetka,a problem s tymito exibicionistkami je vyrieseny.M

  OdpovědětVymazat