Reklama

pátek 12. ledna 2018

Avvenir: Putin uskutečnil sen králů


Alija Sadyková
12. 1. 2018     zdroj a zdroj

Na světě se objevuje nová středomořská mocnost, s níž je třeba počítat, píší západní sdělovací prostředky. Podle experta se Západ stal svědkem "celé řady zázraků" ruského námořnictva. Palmas zdůraznil, že "kolekce lodí" zaskočila Spojené státy americké i NATO.

Jak vysvětlil italský novinář Avvenir Francesco Palmas, ruský prezident Vladimír Putin "uskutečnil sen carů", když dosáhl trvalé přítomnosti ve Středomoří.

Podle něj hlava Ruska působí aktivními metodami. Palmas dodal, že diplomacie ruského vůdce je založena na zprostředkování při vyjednávání a prodeji energií. Putin rovněž aktivně bojuje proti terorismu.

Jak autor článku zdůraznil, Putin "získává ze své činnosti stoprocentní dividendy".

Podle experta se Západ stal svědkem "celé řady zázraků" ruského námořnictva. Palmas zdůraznil, že "kolekce lodí" zaskočila Spojené státy americké i NATO.

Dříve Putin nařídil upevnit ruské loďstvo na druhém místě na světě.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Veľmi by ma zaujímalo ako to upevnenie v Stredozemnom mori bude vyzerať,čo je podstatné pre budúcu silu ruskej flotily. Z nedávno publikovaných názorov by sa mohlo jednať o nové základne alebo oporné miesta v Egypte, Sudáne, v Lýbií a v Maroku.Vybavenie týchto základní vhodnou technikou zoberie aj celý juh a západ Európy na bezpečný dostrel.Rusko bude mať potom pod kontrolou aj celé agresívne NATO a hlavne tých jastrabov z Veľkej Británie, Francúzska,Dánska,Holandska a pod.Tým by sa NATO mohlo ukludniť a stiahnuť sa do svojich vlastných hraníc.Mohlo by sa tým aj zastaviť ďalšie rozširovanie NATO na východ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putina bude pro jeho činy historie právem přirovnávat k Petru Velikému.

   Smazat
  2. Bude svatý Vladimír II.

   Smazat
  3. A jeho nástupce bude Tamerlán II.! -
   https://1gr.cz/fotky/idnes/15/052/org/AHA5b2d54_2.jpg

   Smazat
  4. ten "Tamerlán" by bol celkom dobrá voľba...

   Smazat
 2. O žádném "expertovi" Palmasovi jsem jaktěživ neslyšel a těmi fanatickými, nekritickými bláboly o "ruských zázracích" a neustálým zbožšťováním Putina jste směšnější než si dokážete připustit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havluj dal smesny havlisto

   Smazat
  2. 2:32
   Hoň si dál u ruských zázraků, směšný rusácký užitečný idiote.

   Smazat
  3. slovutní dr. Chocholoušek13. ledna 2018 2:58

   1:22 - To, že ty nevíš o tom, že Palmas není, neznamená, že neexistuje. V podstatě to potvrzuje Tvou blbost aneb demenci! A ty už jsi zralý na léčbu!

   Smazat

  4. SEZIONI
   RUBRICHE
   CEI
   PAPA
   OPINIONI
   ELEZIONI 2018
   Home Opinioni Editoriali Il direttore risponde Le nostre voci
   Le mosse Mosca. Putin avvera il sogno degli zar: Russia potenza mediterranea
   Francesco Palmas mercoledì 10 gennaio 2018
   Con la sua partecipazione piena alla guerra di Siria ha spiazzato Stati Uniti e Nato, conquistando basi e spazi importanti di manovra. Il riavvicinamento con la Turchia passa da gasdotti e centrali

   Smazat
  5. Ale to je přece jen tvůj problém, že jsi o něm neslyšel. Prostě balík!

   Smazat
  6. To, že nějakej balík o něm neslyšel, neznamená, že neexistuje. Stačí si ho zadat do googlu.

   Smazat
  7. :))
   ...tedy doktore slovutní Chocholoušku
   vy jste pořád kapacita.
   Panzerfaust na ně :))*

   Smazat
  8. Anonymní13. ledna 2018 1:22
   „O žádném "expertovi" Palmasovi jsem jaktěživ neslyšel ..“
   Poslechněte si posledního Pjakina. Putinovi bude poskytována podpora v jeho mezinárodním působení, ale současně bude oslabována jeho pozice uvnitř Ruska.
   Tento článek vypadá na tu podporu, jeho působení v oblasti. Protože efektivnější je hrozba síly, než její reálné použití. P.K.

   Smazat
  9. 1:22 to, že jsi o něm neslyšel ty ještěm neznamená, že neexistuje. Zeptej se pana GOOGLA, pokud víš kdo to je, a on ti dá velké množství odkazů. Já ti dávám pouze jeden:
   http://www.perlapace.it/autore/francesco-palmas-www-avvenir/

   Smazat
  10. 13:15 Pohádky! A realita - http://iks2010.info/?p=127783

   Smazat
 3. nuž zapadá v svojom povedomí v kontexte tohto vtipu - bača kričí na druhého cez dolinu - Janóóó - Husák umrel !!! - héééj? - no a na ktorom chotári pásol ? - ta tak

  OdpovědětSmazat
 4. Rusko maji novou námořní základnu i na Kurijských ostrovech ! 12 ledna také pomstilo smrt svých 2 vojáků a zlikvidovali celou skupinu která napadla jejich základnu !

  OdpovědětSmazat
 5. Dokud si nás USA nevšímaly, byla mi jejich vojenská hegemonie tak nějak volná. Ale od doby, kdy prostřednictvím svými penězi placených neziskovek mění režimy, které následně doráží vojenskou silou, ale především na nás začínají dopadat následky těchto podivných rošád, se mi americké prvenství líbí stále méně.
  Pokud porovnám doby, kdy spolu soupeřily dvě vyrovnané síly USA a SSSR s tou dnešní, kdy světu vládne pouze americká vojenská moc, musím konstatovat, že ta první znamenala pro Evropu období míru a prosperity. Evropa nemusela řešit nárůst terorismu, ani existenční problémy svých národů. Tak že sám za sebe, každý krok, který vybalancuje americkou moc do částečné defenzivy, je dobrý.
  Američané by měli být donuceni řešit stejné problémy, které měrou vrchovatou dopřávají okolnímu světu. To znamená nárůst terorismu, separatismu, občanských nepokojů a s tím spojený hospodářský úpadek. Pak konečně zase dají na chvíli pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vladimír hricák Dobře jste to napsal též bych jim to přál všechno špatné v Evropě jde z usa.

   Smazat
  2. Re (06:57):
   Ale o to, co byste si tak přál (tj. aby Američané byli nuceni řešit stejné problémy) se již po desetiletí starají Rusové, Číňané, Íránci a jiní.
   Jen drobným upřesněním: totiž na úkor své, a ne vaší, životní úrovně ...

   Smazat
  3. 6:57
   oprava pane Hricáku: pomocí neziskovek, které platí ve větší míře spojenci tohoto krachujícího US režimu. Protože i na ty neziskovky u nás mocně přispíváme z naši daní, stejně jako přispíváme na americké vojenské hrátky po celém světě.
   Václav

   Smazat
  4. V podstatě máte pravdu. Jen bych dodal, že USA, které má stále větší ekonomické problémy, se pokusí tento nepříznivý vývoj zvrátit jediným spolehlivým způsobem, který uplatňují vždy, a tím je válka. Jenže malá válka by je dnes z těch sraček nevytáhla, oni potřebují velký válečný konflikt. Trochu se toho bojím, protože dějiny ukazují, že Američané se nezastaví před ničím a na lidech jim nezáleží.

   Smazat
  5. Anonymní13. ledna 2018 9:25
   Václave souhlasím s Vámi, jenom bych místo „spojenci“, použil „vazalové“. P.K.

   Smazat
 6. Tady jsem objevil „ Putinovi agenty":

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201801136583067-usa-rusko-plyn-norsko/

  OdpovědětSmazat
 7. Zajímavý článek na Protiproudu proč jde o střední východ a zabajkalsko. Neumím stahovat nebo dávat odkazy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protiproud pana Hájka a jak se ten článek jmenuje ??? děkuji Jaro

   Smazat
  2. Tak se to velice rychle nauč, zvládají to i děti z 1 třídy ZŠ.

   Smazat
  3. Jaro je to tajný plán na rozvrácení Iránu.

   Smazat
 8. Málo se mluví o tom, jak se Rusku hospodářsky ulevilo, když západ převzal financování příživnické Ukrajiny, která do té doby Rusko nestydatě vydírala. Je to bohudík typické - chtěli Rusku ublížit, ale ve skutečnosti mu spíš prospěli.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:24
   Přesně tak . Západní zkorumpované elity se střelily do vlastní nohy .Dobře to ví , jen si to nepřiznají a jedou v tom dál . Bohužel toto šílenství ukončí jen zřejmě až nějaká přírodní nebo válečná katastrofa . Toto co se v dnešní době děje předpověděla už více jak před 2000 lety Sibyla ve svém proroctví a také tak podle jejího proroctví svět skončí . Podle ní má po zkáze která má přijít zůstane na zemi prý jen tolik lidí , kolik se jich vejde pod koňskou plachtu . Asi to tak bude , protože podle ní se v tu dobu bude psát letopočet " dva tisíce a po něm už nebude nic více " .

   Smazat
  2. 10:24 to samé se stalo těm třem příživníkům (Lotyšsko, Litva a Estonsko) z Pobaltí, kteří se asi vrátí do stejných bažin (a bez obyvatelstva), ve kterých byli do začátku dvacátého století

   Smazat
 9. Nevím proč to nadšení jedněch a posměch těch druhých. Na obklíčení zemí NATO logicky Rusko odpovídá možností, která mu zbývá, aby byla odvrácena 3. světová válka, pilně připravovaná, jako životně potřebný kšeft pro kapitál, který může oddálit jeho krach. Není pochyby, že na Rusko NATO zase odpoví a že i my Čecháčci budeme muset vytáhnout ze své peněženky k uspokojení agresorů pár tisíc Kč ročně navíc. Takový už je svět diktatury kapitálu a naší současné totality. Mír je pro kapitál smrtící a tak se nedivme, že se brání. A že lační si nakrást z bájného surovinového bohatství Ruska je celkem logické. Víte kolik hodil jeden každý mrtvý v 2. světové válce kapitálu dolarů? A ta 3. rýsuje ještě daleko lepší kšeft, také ta válečná krize dokonale odstaví hospodářskou krizi kapitálu, se kterou si neví rady. A jak radostně se pak tančí na hrobech milionů mrtvých, vždyť NATO nám to předvádí již bezmála 70 roků na hrobech mrtvých 2. světové války!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 11:53 - Souhlas, ale ono je to ještě zajímavější. Dobývání cizího bohatství předváděla již po několik století Velká Británie, a koncem 19. století její metody převzaly USA a zdokonalily.

   Smazat
  2. To bola podmienka od USA. VB v podstate svoje kolonialne zaujmy musela vo velkej miere odovzdat, aby im USA pomohli vo vojne. To su tie "zapadne" priatelstva a hodnoty

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.