Reklama

.

.

čtvrtek 18. ledna 2018

Babiš, Karel Gott, hloupí a placení odpůrci? Miloš Zeman vyslal přes PL na veřejnost zásadní odpovědi


18.1.2018 ParlamentníListy
Prezident Miloš Zeman po delší době odpovídal na otázky čtenářů ParlamentníchListů.cz. Činil tak po celých pět let svého mandátu, pokud mu to časové možnosti umožnily. Naši čtenáři se zajímali o prezidentské volby či vztah s Andrejem Babišem. Jako vždy se Zeman nevyhnul ani nepříjemným otázkám.

První dotaz, na který prezident republiky odpovídal, se týkal možných předčasných i současných prezidentských voleb. Čtenářka psala o honu, který se podle ní pořádá na premiéra Andreje Babiše i možnosti vyhlášení předčasných voleb. Stranou nezůstalo ani finálové prezidentské klání. „Drahoš nás uvrhne do doby temna a poslušně bude plnit úkoly kmotrů a mafiánů,“ myslí si čtenářka ParlamentníchListů.cz.

„Především vám všem děkuji za podporu! Důležité je přijít i k druhému kolu prezidentských voleb, kdy budou volební lístky k dispozici až ve volební místnosti. Pokud jde o předčasné volby, při svých krajských cestách jsem uspořádal na náměstích referendum a tisíce lidí se proti nim vyslovily. A já si myslím, že lidem je třeba naslouchat. Proto nejsem příznivcem předčasných voleb,“ odpověděl Miloš Zeman.

Další otázka směřovala pouze na Andreje Babiše a jeho nedávné prohlášení o druhém kole voleb, kdy dával prezidentu Zemanovi doporučení stran jeho některých spolupracovníků.

„Každý má právo na svůj názor. Platí, že s Andrejem Babišem spolu máme velmi korektní vztahy, ale to neznamená, že musíme mít úplně na všechno stejný názor. I o tom je demokracie,“ připomněl Zeman.

Čtenáře Martina zajímal stav naší ekonomiky, ptal se kupříkladu na to, kdy budeme jako Česká republika soběstační. Prezident ve své reakci zdůraznil zásadní roli ekonomické diplomacie.

„Děkuji Vám za podporu. Jako prezident republiky se snažím v rámci ekonomické diplomacie pomáhat českým podnikatelům. To je cesta k dalšímu posílení české ekonomiky. Budou-li zakázky, bude práce,“ míní Zeman.

Jedna ze čtenářek se zajímala, jak to je s podporou či nepodporou Karla Gotta, čemuž se média před týdnem věnovala.

„Děkuji Vám za tento dotaz. Vycházel jsem z prohlášení Karla Gotta v Blesku. A rozhodně jsem nebyl sám. Následné prohlášení Karla Gotta plně respektuji,“ uvedl prezident Zeman. Připomeňme, že Gott v bulvárním deníku uvedl, že bude volit člověka, který „bude naši republiku opět dobře reprezentovat“.

Další z otázek se týkala Zemanových odpůrců. Tazatel se konkrétně zajímal o to, kolik z nich je podle prezidenta hloupých či placených. „Nejsem jako někteří mí odpůrci, kteří mé podporovatele za jejich názor označují za lůzu. Lidé by měli navzájem respektovat své názory, a pokud spolu nesouhlasí, diskutovat,“ odpověděl Miloš Zeman.

Hned dva z dotazů se týkaly otázky, zda by v politice měla nebo neměla platit presumpce viny. Specificky se čtenáři zajímali o změnu prezidentova názoru, který totiž v minulosti prosazoval presumpci viny u politiků.

... .... .... .....  (celý text najdete zde)

23 komentářů :

 1. Jo a podpora presidenta bude i v 2 kole.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně i naše celá rodina mu dá hlas,lepšího nemáme a chceme tu mír a klid.

   Vymazat
 2. Zeman na Hrad!18. ledna 2018 19:23

  VOLÍM Zemana i v II. kole! Má chyby, ale je náš, český! Je nezkorumpovaný, pracuje ve prospěch naší země, hájí naši samostatnost a zájmy! V dnešní době lepší volba než Zeman není!
  Video 10.3.2017:
  • https://livestream.com/accounts/17590784/events/7103089/videos/151392392
  Projev 9.12.2017:
  • www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/projev-prezidenta-republiky-pri-4.-celostatni-konferenci-hnuti-svoboda-a-prima-demokracie-13788
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=187702
  • www.novarepublika.cz/2016/09/carl-gershman-rekl-ze-zemanovy-vyroky.html#more
  • www.novarepublika.cz/2016/10/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit.html#more
  • www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podporou-te-opile-prostitutky-davate-hlas-Putinovi-Ctete-prohlaseni-kterym-se-svetove-znama-skupina-hlasi-k-utoku-na-Zemana-519800• www.svobodnenoviny.eu/skutecne-prezident-zeman-rozdeluje-narod-v-otazce-prijimani-uprchliku/#more-40780

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to sice eurohujer, ale co už...
   Je sice velkým zastáncem naší aktivity v NATO, ale co už ...

   Vymazat
 3. Dneska přijela do pardub. kraje s.Drahošová,za doprovodu propagátorky muslimů senátorky s.Milušky Horské objížděli školy,domovy důchodců.Pak se k nim přidal Netolický/hejtman cssd/ a Charvát/primátor ano/a mají poradu.Šmejdi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co oblbují školáky? S agitaci v domově důchodců je to podobné. Senioři nejsou včerejší aby jim skočili na laciný zájem o ně.

   Vymazat
 4. Není srozumitelné, že volič přijde k místnosti a ono je zavřeno. President přišel volit - 15 minut zavřeno. Howgh!

  OdpovědětVymazat
 5. Za jidášský groš Drahoš zradí i vlastní zemi.

  OdpovědětVymazat
 6. Ten pedofil je horši než Emanuel Moravec!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Milošovi to zase vyšlo. Nemusí vůbec nic slíbit a zástupy hlupáků se třesou nedočkavostí, aby mu daly hlas. U Soukupa dnes Zeman potvrdil, že je za rabování naší země zloději z EU a vazalský podíl na dobrodružstvích NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umíš číst?Asi jsi i hluchý a pak plácáš a plácáš, ale uvědom si že nejsi na písku a neuplácáš bábovičku.A už to nepij, pak se třeseš a tvrdíš to o jiných.Hlupáku!

   Vymazat
  2. Co jste slyšel od Zemana na Primě u Soukupa vy? Zajímalo by mne to.

   Vymazat
  3. Od 0:20 mělo být správně na Barrandovu. Jak vidím, tak není rozumné se ocitnout jako Zemanův volič mezi lidmi jako je 23:42 a stát se poslušnou manipulovanou loutkou, která má monarchovi sloužit.

   Vy všichni fanatičtí podporovatelé Zemana copak nechápete, že jste mu u prdele? Ani slovem se nás nezastane jak nás firmy z EU vykrádají. Zatáhl by nás ochotně do válečných konfliktů. Je to řiťolezec NATO.

   Vymazat
  4. 7,58
   Drahoš by sem okamžitě nasměroval tu slimáckou svoloč a nechal by tady postavit uASSacký základny,to bys chtěl ty genitále!!!!????
   V tom případě se odstěhuj do MARKELOSTÁNU,tam budeš mít 3 prdele slimáků a na vrch haldu uASSackejch okupantů,který jaksi zapoměli po II.světový válce odejít!!!!!

   Vymazat
  5. K 19. ledna 2018 7:58
   Snahou Zemana o přibližování Ruska a Číny k členovi NATO (ČR) snižuje prezident Zeman riziko světové války.

   Vymazat
  6. 8:25 však tě tu nikdo nedrží, komušskej zmrde! Až se připojíme k Německu, stejně k tomu dojde! Viz "nevýhody" uvedené na konci článku ZDE! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Vymazat
  7. 8,49
   Hele ty senilní dementí potrate,ty tady do nekonečna tapetuješ ty svoje srágory ala Pauk,vymyslet něco vlastní palicí,to nejde,protože ses vyskytnul rovnou jako pytel sraček v tesilkách!!!!!

   Vymazat
  8. Díky za oslovení komoušský zmrd a dementní potrat. Dobrá společnost jsou ti Milošovi voliči. Mne Zeman nenechá krást nebo parazitovat jak to děláte vy. Já za svůj hlas něco chci. Nejsem tak bohatý, aby mu přispíval na zahraniční turistiku.

   Vymazat
  9. Zemana se s velkou pravděpodobností chystají volit bývalí a současní komunisté. Ti jistě ocení přezdívku komoušský zmrd. Bože, jak mne těší, že se nemusím pro autora přezdívky obětovat. Je to jeden z pozitivních výdobytků velkého listopadu. Pánové, teď každý vydělává na sebe. Ustěžujte se na svou debilitu a lenost.

   Vymazat
  10. 9:05 Ten s tim kufřikem vpravo? https://marionetki.net/wp-content/uploads/2017/10/myfm.jpg

   Jeho tesilky určitě znáš dobře z obou stran, co? :D:D:D

   Vymazat
 8. Pochopte, že v rámci EU musíme být závislými. Uvažovat o nějaké soběstačnosti můžeme pouze mimo EU. K čemu by nám např. potravinová soběstačnost byla, když do supermarketů se často naše zemědělské a potravinové výrobky vůbec nedostanou a namísto toho nám tam předkládají cizí předražený šunt?

  OdpovědětVymazat
 9. Kdyby nevyhrál Zeman volby a Babiš nezůstal předsedou vlády, stane se z naší země opět zadlužovaná, podbízivá zemička s rektoskopickým politickým establishmentem. Nejlépe v tom případě emigrovat i když v podstatě není kam. Několik měsíců bych tu zbabranou budoucnost, doufám,ještě přežila. Ale co naše děti a vnoučata? Budou se křižovat před krucifixem nebo padat na kolena před Allahem? Aby naše vlast nezčernala a rozvíjela se úspěšně jako v posledních čtyřech letech, jsou poslední nadějí Zeman a Babiš.Zachovej nám je Pán Bůh, všichni svatí a také všichni voliči, kteří budou příští týden volit Zemana prezidentem.

  OdpovědětVymazat
 10. Jen ať dá Babiš premierské křeslo p.Brabcovi a hned se ukáže, jak je to s Demokratickým blokem.
  Bude to stejné, jen budou napadat i Brabce.
  To je umění v politice, jak dehonestovat opozici, to přesně p.Babiš neumí. Napadne posledného, kdo ho ještě podporuje, tj president Zeman.

  OdpovědětVymazat