Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

Běží 5. rok Majdanu ... Ukrajinský admirál pochválil Putina i ŠojguIlja Novický
16. 1. 2018       zdroj
Bývalý vrchní velitel ukrajinského námořnictva Sergej Gajduk nečekaně pochválil ruské vedení, včetně vojenského. Podle vyjádření Gajduka vytvořilo a inovovalo Rusko, záviděníhodně pro NATO, za tři roky mezidruhovou skupinu vojsk.


Všechny východní země Severoatlantické aliance dohromady nemohou být co do síly srovnávány s krymskou skupinou Ruska. To už Gajduk neřekl, ale je to jasné.

Gajduk se domnívá, že Rusko, na rozdíl od Ukrajiny, velmi efektivně strávilo poslední tři roky. "Černomořská flotila Ruské federace byla doplněna o nosiče řízených střel - jsou to moderní ponorky, hladinové lodě, motorové čluny, pobřežní raketové útočné systémy", řekl Gajduk.

Bývalý vrchní velitel Námořních sil Ukrajiny také poukázal na to, že vzniklo mužstvo s bojovými zkušenostmi, čímž měl na mysli syrskou kampaň Ruské federace.

Co za tu dobu udělala Ukrajina? Prohodila hromadu admirálů, do čela loďstva postavila tankového generála, postavila dva obrněné čluny, přijala pro ně doktrínu "vlčí smečky". Nedávno "zahřmělo" vítězství: ruský prezident souhlasil na důkaz dobré vůle s předáním rezavých ukrajinských lodí, opuštěných na Krymu.

Jak se říká, výsledky vlády oligarchů jsou zjevné. "Grudininovi kapitáni" (Pavel Grudinin je kandidát ruských komunistů pro prezidentské volby v březnu 2018 v Rusku, podporovaný Západem, pozn. překl.), vy také chcete, aby ruský admirál za 5 roků chválil americké námořnictvo a stál při tom na palubě rezavé lodi.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

6 komentářů :

 1. Pavel Grudinin, šéf sovchozu Imeni Lenina u Moskvy, podobnému JZD Slušovice, kandidát komunistů( v tomto případě jsou globalisé pro komunisty) na prezidenta Ruska je podporován a zcela oficiálně globalisty z USA i EU. To samozřejmě je naprosto v pořádku, opačně by to bylo samozřejmě hnusné svinstvo, neboť co je dovoleno bohovy, není.............Prostě schopný politik musí z kola ven a prezident má být přeci poddajná loutka jako byl třeba Jelcin. A u nás to musí být podobné, ať žije loutka Bruselu a globalistů Drahouš! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruh kandidát pracuje pro neokony usa a už byl globalisty odpálen...7,5 miliardy rublů v rakouské bance...a zjuganov v šoke...

   Vymazat
 2. havloid a pravdoláskář Drahoš16. ledna 2018 18:44

  Pro mě je NEVOLITELNÝ!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
  Drahoš - člen Římského klubu nadlidí:
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195074
  • http://svobodnenoviny.eu/odpovi-mi-profesor-drahos-zda-je-clenem-rimskeho-klubu
  • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D
  Římsky klub je globalistická organizace, instituce a think-tanky, které mají v náplni práce tu více, tu méně skrytou propagaci tzv. Nového světového řádu. Římský klub a jeho české pobočce, která u nás vystupuje pod názvem Česká asociace Římského klubu. Mezi členy Římského klubu je vysoký funkcionář OSN Maurice Stronga, býv. sov. vůdce Michail Gorbačov, býv. USA vicepresident Al Gora. Členem je i býv. gen. tajemník NATO Javier Solana, býv. tajemník OSN Kofi Annan, býv. president USA Bill Clinton, zakladatel Microsoftu Bill Gates, finančník George Soros, býv. britský premiér Tony Blair, býv. ministr zahr. USA Kissinger, belgický princ Filip, nizozemská královna Beatrix či bývalí předsedové Evropské komise Prodi a Delors. Mezi členy Římského klubu byl i Havel. V SOUČASNÉ DOBĚ JE ČLENEM ŘÍMSKEHO KLUBU HAVLOID DRAHOŠ.

  OdpovědětVymazat
 3. Mno jo Rusku nic jiného nezbývá je nuceno zbrojit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dáno faktem, že tzv. RF je komerční projekt na prodej jednak surovin ale také zbraní do zahraničí, a vyvádění kapitálu získaného prodejem těchto komodit za hranice, tedy komerční projekt stejného typu jako Ukrajina, pouze mnohem silnější, větší, dražší, ziskovější, lépe organizovaný a lépe kontrolovaný mafií.

   Vymazat
  2. Anonymní 7:48
   Když se na to podíváme takto, pak nám ale těch "nekomerčních projektů" asi moc nezbyde. Pokud vůbec nějaký.

   Vymazat