Reklama

.

.

středa 17. ledna 2018

Byl zavražděn Oliver Ivanovič

Oliver Ivanović
František Krejča
17.1.2018  Rada národní domobrany

Včera ráno byl v Kosovské Mitrovici zabit neznámými útočníky jeden z nejvýznamnějších představitelů Srbů na Kosovu, Oliver Ivanovič (64). Útočníci jsou tak zvaně neznámí, ale je nad slunce jasnější, kdo jsou, odkud jsou a pro koho pracují. V červnu 1999, krátce po zastavení „humanitárního“ bombardování Jugoslávie, kdy NATO záměrně po dobu několika dnů ponechalo dostatek času a prostoru kosovsko-albánské tzv. Osvobozenecké armádě (UČK) k provádění etnické čistky, byl Oliver Ivanovič hlavním organizátorem obrany severní části Kosovské Mitrovice. Díky tomu se zde Srbové dokázali udržet navzdory brutálnímu náporu Albánců; severní část města se stala opěrným bodem a centrem severní části Kosova, kde žije převážná část srbské menšiny na Kosovu.

Dodnes si někteří z nás jistě vzpomenou, jak nenávistně líčila naše média úsilí „militantních“ Srbů ze severu Kosova udržet zbytek srbského území a uhájit svoje domovy. Severní Mitrovici od jižní části města odděluje řeka Ibar a most přes řeku hájila srbská domobrana – Obránci mostu. Byla to asi stovka mladých mužů, kteří most hlídali před nenadálými útoky Albánců z jihu. Pokud k útoku došlo – a to se dělo velmi často - domobrana zadržovala útočníky tak dlouho, dokud se neshromáždili ke společnému boji všichni Srbové ze severní části města, muži i ženy.

V té době byl Oliver Ivanovič uznávaným vůdcem celé srbské severní části Kosova. Osobně jsem se s Oliverem Ivanovičem seznámil, když jsem se spolu se svými přáteli podnikal cesty s humanitární pomocí do srbských utečeneckých táborů na jihu Srbska a v Kosovské Mitrovici. Za tímto účelem jsem se skupinou přátel založil spolek nazvaný Sdružení přátel slovanských kultur a jazyků. Humanitární pomoc jsme shromažďovali z dobrovolných darů obyvatel Českobudějovicka. Jezdili jsme na Kosovo a do Kosovské Mitrovice v době, kdy bylo toto území evropským tiskem označováno za „nejnebezpečnější místo“ v Evropě, aby lidé neměli chuť jet se na Kosovo sami podívat na to, jak tam Západ buduje „demokracii a svobodu“.

Poprvé jsme v Kosovské Mitrovici byli na počátku roku 2000 – na turistické vízum, osobními auty, v běžném civilním oblečení. Na setkání s Oliverem Ivanovičem jsme přišli, když od něj právě odcházela skupinka skandinávských novinářů – v neprůstřelných vestách, v přilbách, obklopena ozbrojenými těžkooděnci z KFOR. „Možná tady na Kosovu mohou Evropané vidět svoji budoucnost“, řekl Oliver Ivanovič tenkrát a jeho slova se ukázala být doslova prorocká. Škoda, že se tehdy norští a švédští novináři nedívali kolem sebe lépe.

Kdykoli jsme na Kosovo přijeli, snažili jsme se s Oliverem Ivanovičem setkat a vždy jsem o něm hovořil s úctou. Byl srbskou vládou pověřován důležitými úkoly ve prospěch srbské menšiny na Kosovu, protože patřil mezi ty skutečně nejlepší, kteří dané funkce mohli vykonávat. Byl to vlastenec, statečný muž, sportovec a bojovník. Tak na něj s úctou budou vzpomínat jeho krajané.

My také na tohoto statečného vlastence nesmíme zapomenout. Ale vzpomínat na něj musíme s pocitem hanby! Vždyť nesl tíhu zločinů Západu, které jsou také našimi zločiny. V Srbech jsme měli nejvěrnější přátele vždy připravené nám pomáhat - a jakého vděku se za to od nás dočkali!? ČR podpořila útoky NATO, napomáhala vzniku narkomafiánského kvazistátu a uznala jeho samostatnost!

Také my díky ničemnosti námi volených tehdejších představitelů vlastně máme podíl na vraždě Olivera Ivanoviče. Ti naši politikové a představitelé, kteří se podíleli na tragédii Kosovských Srbů a celého srbského národa, patří před soud!

Jeho slova jsou varováním – Kosovo je obrazem budoucnosti Evropy. A pokud budeme stejně neteční jako doposud a necháme slouhy elit konat jejich špinavosti, jeho prorocká slova se naplní. Byl zabit hrdina a v našem bytostném zájmu je, aby jeho smrt nebyla marná!

dr. František Krejča
představitel Rady Národní domobrany30 komentářů :

 1. Nepochybně si příslušnice sionacistické podzvěře, válečný zločinec Albrightová radostí cvrnkla do gatí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A rakušácka nemtavá poserplína Šlafengern se od radosti posrala do svých zimných bombarďáků!

   Vymazat
 2. Pane Krejca plne souhlasim! EU, USA, NATO jsou agresivni a vrazdici spolky. V dobe UNPROFORu bylo evidentni jak vedeni UNPROVORu=zapadu nechtelo videt tresne ciny chorvatu, ale po srbech se po malickostech vozili.
  Pryc z NATO a z EU!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětVymazat
 3. https://m.youtube.com/watch?v=c2Yo412OzVE

  OdpovědětVymazat
 4. Srbové v Hagu dostávají doživotní tresty . Na Kosovu jsou zabíjení i když je dávno po válce . Hlavně že Schwarzenberg uznal uloupení Kosova . Jeho povolební řeč je plná nenávisti . Rajko Doleček je v nebi . Dnes vydíme že měl pravdu o rozbití Jugoslávie . Dnes Srbské ovečky usilují tak jako Češi po sametu do Nato a eu . Venca bombarďák nechtěl do Nato , ale NATO ho postrašilo Ruskem . Dnes Rusku nezbývá než se bránit a hlavně opevňovat pohraniční . Bílé punčochy pořádají cvičení v okolí RF .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA a západ musel rozbít Jugoslávii (kde desítky let ve shodě žili pravoslavní křesťané i muslimové) jenom proto, aby muslimové z Afriky mohli proudit do EU. Mimochodem, proto byla následně rozbita i Libye. USA od svého faktického zakladatele (Velké Británie) převzaly jeho heslo "rozděl a panuj". Tímto heslem se důsledně řídí. I taková severní a jižní Korea by se již dávno sloučily (po vzoru Vietnamu), kdyby tam nepůsobily desetitisíce amerických vojáků.

   Vymazat
 5. ještě že jste to Humanitární bombardování podepsané Premiérem Zemanem vzpomněli :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vážený pravdoláskaři, člene havlérky, křečovitý antizemanovče, jste na špatné adrese, přelet humanitárních bombardovacích letadel NATO přes ČR musel schválit a schvaloval parlament pod vedením jistého Špidly - měl to chudák těžké, protože ta letadla už mu v té chvíli burácela nad hlavou :-) :-) :-)

   Vymazat
  2. A Špidla je Žid! Ten uhne ...

   Vymazat
 6. V této „svobodné a bezpečné době"podle politruka peheho jsi usa dělají co chtějí a OSN mají pod palcem.

  OdpovědětVymazat
 7. I v Kosovu kolem americké základny Bond Steel se šíří pravda a láska na všechny světové strany. Všude, kde spočinula bota amerického demokratizujícího pěšáka, tam všude je po letech demokracie na nejvyšší úrovni, proto nechápu, proč Kosované tak houfně emigrují do EU. Možná to nejsou emigranti, ale jenom distributoři afghánského opia pro Evropu.

  OdpovědětVymazat
 8. V Kosovu přišli Srbové o část svého státu, sedláci o svoji půdu, kterou vlastnili jejich předci po mnoho generací a dnes je albánská, muslimských přistěhovalců, kteří do Kosova utíkali z Albánie před bídou od začátku minulého století už ve velkém počtu. A dobří nebo spíše hloupí Srbové jim dávali přístřeší, práci i sociální dávky, třebaže samotní moc neměli. Vděkem za přijetí a pomoc v nouzi, jim bylo postupné vytlačování (Srbů) z různých míst v Kosovu a vznikání čistě muslimských no go zón až po občanskou válku za vznik albánského Kosova. Dnes k podobné likvidaci původního obyvatelstva má v EU nejblíže Švédsko, ale i Francie a Belgie, Nizozemí či Anglie ( anglická část V.B.) k tomu již rovněž nemají daleko. Jestli tedy s nimi chceme také držet "basu", pak zvolme Drahoše za prezidenta a muslimové u nás se také ihned zaradují a "rozjedou". Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobnost cisto nahodna s muslimanizovanym Libanonom? Pravdaze nie, toto je totiz prava tvar "mierumilovneho a obohacujuceho" islamu.

   Vymazat
 9. Jo, jo. A Zeman tenkrát povolil přelety letadel NATO přes naše území. Má tak podíl na smrti tisíců Srbských obětí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste směšný ignorant...... Karel z Plzně

   Vymazat
  2. Karle, Karle. Nečekal bych od Vás, že mi budete vyčítat mou náklonnost k Srbům.

   Vymazat
  3. 12:58 agente říše dobra, vážený pravdoláskaři, člene havlérky, křečovitý antizemanovče, jste na špatné adrese, přelet humanitárních bombardovacích letadel NATO přes ČR musel schválit a schvaloval parlament pod vedením jistého Špidly - měl to chudák těžké, protože ta letadla už mu v té chvíli burácela nad hlavou :-) :-) :-)

   Vymazat
  4. 12:58 jsou tu dvě možnosti - buď jste tak hloupý, nebo navedený

   Vymazat
  5. Předsedou parlamentu byl Klaus, a ten byl ostře proti. Zjistěte si to a nemelte nesmysly.

   Vymazat
 10. 12:58
  To tě sdělil učitel v během inkluzivního vyučování?
  Václav

  OdpovědětVymazat
 11. 12:09-12:58 Jste natvrdlej? Odpoveď máte od 12:25. Poděkujte za zmar Srbska svému bombarďákovi Vencovi Havlovi a nemelte dokola bláboly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Natvrdlej jste nepochybně Vy, a nebo trpíte alzheimrem. Na rozdíl od Vás si dobu přesně pamatuji, a pamatuji si, jak o rozhodnutí hovořil premiér Zeman v rozhlase

   Vymazat
  2. Pamatuješ si akorát tak hovno anonyme 13.43 - jenom tady trapně a hovadsky provokuješ. Házet hovny na prezidenta státu je možno z celého světa jen v ČR - jsme děsně pokrokoví. Tak sis taky hodil hovnem a dobrý? Cítíš se hned líp?

   Vymazat
  3. Rozhodli to dva muži! Páč Špidla je Žid a ten uhne, tak ho nepřibrali. Pouze Kato Kavan a Miloš rozhodli udeřit Miloševičoj po papuli! Cituju:

   „Vzhledem k tomu, že celá záležitost byla operativní a že vyžadovala rozhodnutí v intervalu dvaceti až třiceti minut, po konzultaci s ministrem zahraničí jsem se rozhodl tak, jak jsem rozhodl, a to v sobotu (20. března) odpoledne s tím, že jde o útoky na ryze vojenské, nikoli civilní cíle, a že se jedná o ty vojenské akce, které mají zabránit humanitární katastrofě,“ odpověděl Zeman na dotaz, zda vláda o útocích NATO na Jugoslávii hlasovala.
   K hlasování sice pak dodatečně došlo, ale proti byl jen jistý Ivan David a Zeman. Ale Eduard - ministr školství - jéééééééééééééééééééé, pane šeditelíí!

   Vymazat
  4. Nevím, co máte s tím Špidlou. Předsedou parlamentu byl přece Václav Klaus.

   Vymazat
  5. 15:09 Já taky netuším proč ten ve 12:25 kecá že předsedal parlamentu! Jako ministr práce a sociálních věcí nic neschvaoval, pouze hlasoval a hlasoval (human-bombing) pro s většinou ostatních ...

   Vymazat
 12. Rozbití Jugoslávie, nebylo z vůle jejich občanů, ale z vůle mocností Západu. Současná situace je zvnějšku vnucená a měla by se mezinárodně řešit. Zde by mohly sehrát roli středoevropské státy. P.K.

  OdpovědětVymazat
 13. Schyluje se k nové válce na Balkáně. Kosovo patří Srbsku a tato poprava to jen potvrzuje.
  Dnes je Srbsko na tom lépe než za dob ožralce, kývače Jelcina v RF (dtto u nás je dnes kandidát na hlavu státu Drahoš - mimo to ožralství), takže vyčistit území Srbska od fašistů Albánců, gaunerů odebírajících zajatcům orgány. Humanitární bomby zvrhlíka Havla od NATO nehrozí, jadernou válku podstoupit ezroatlanťané chtít nebudou. Ať žije bratrský Srbský národ.

  OdpovědětVymazat
 14. 12:34 heslo rozděl a panuj bylo použito i při rozbíjení Československa na dvě části. Stačilo jenom trochu a odtrhnula by se i Morava (viz program Moravské národní strany). Sranda je, jak to politici vysvětlují vůlí většiny voličů, přitom to nebyla žádná pravda, pouze Klaus a Mečiar museli poslechnout "hlas západního lidu".

  OdpovědětVymazat