Reklama

středa 3. ledna 2018

Co čeká rozbouřený svět v roce 2018?Obrací pozornost k prezidentské volbě a všímá si některých kandidátů na prezidenta

Martin Koller
3.1. 2018   PL
Prezidentské volby budou opět připomínat jednu velkou komedii, především mediální. Věřím, že ČT24 a ČT1 si i v roce 2018 udrží pozici nejprolhanější televize v Evropě a bude všemi způsoby podporovat protinárodní loutky!  Proto doporučuji dále sledovat články pana Žantovského, který by svým rozhledem a odborností mohl nahradit celou „nezávislou“ a „vlasteneckou“ radu sloužící ze všech sil TOP 09, KDU a ČSSD včetně jejího platícího šéfa a ředitele ČT...

Bujaré ohňostroje oslavující konec jednoho a začátek druhého roku. Přitom jsou to jen čísla, přičemž vývoj světa kontinuálně pokračuje, aniž si jich všímá. Namístě je otázka, zda je co oslavovat. Můžeme si zrekapitulovat to nejdůležitější. Především jsou za dveřmi prezidentské volby. To je hlavní téma.


Pro výměnu vlasteneckého prezidenta za nějakou loutku Bruselu a Berlína se ozval reprezentant KDU-ČSL, bývalý (naštěstí) ministr kultury Herman. Dovedu si představit prezidenta a vládu podle jeho gusta. Prezident samozvaný kněz Halík (neabsolvoval prokazatelně seminář a nebyl vysvěcen), který podporuje islámskou invazi a prohlašuje se za reprezentanta ostudného heretika Františka na papežském stolci. Premiér samozřejmě Herman v koženkách mávající v jedné ruce nacistickou, pardon sudeťáckou, a ve druhé tibetskou vlajkou, ministr obrany Stropnický jako vzorový reprezentant pražské havlérky a zájmů Berlína, ministr vnitra Janda (komentář netřeba), ministr školství Putna (spoluautor Drahoše při sepisování vědecké výzvy na podporu afroislámské migrace), ministr zkrachovalého zemědělství a dovozu potravin Bělobrádek, ministr zprivatizovaného zdravotnictví Cikrt, ministr financí Kalousek, ministr pro místní rozvoj Schwarzenberg (kdo spí, nic nezkazí), ministr dopravy Feri, protože je třeba odměnit novou mediální tvář pražské havlérky (TOP 09, KDU, STAN, vedení ČSSD, Piráti, Zelení) a ministr pro věci zbytečné (lidská práva a všemožné výhody pro kriminálníky, parazity a migranty) „profesor“ Kohout. Naštěstí se v tomto roce neobjevil americký ekonom Švejnar, který nás opakovaně spěchal nezištně zachránit pod prapory KDU-ČSL, ani Allbrightová, která dává před Hradem přednost lithiu. Bojechtivý neholený zelený Lojza, generál Pavel s odborným rozhledem desátníka a kozí bradou jako odznakem příslušnosti k pražské havlérce to naštěstí vzdal. Až někde potkáte starého kozla, ucpěte si nos a zkuste mu nasadit na hlavu vojenský baret. Není nic horšího než směšný generál.

Prezidentské volby budou opět připomínat jednu velkou komedii, především mediální. Věřím, že ČT24 a ČT1 si i v roce 2018 udrží pozici nejprolhanější televize v Evropě a bude všemi způsoby podporovat protinárodní loutky. Proto doporučuji dále sledovat články pana Žantovského, který by svým rozhledem a odborností mohl nahradit celou „nezávislou“ a „vlasteneckou“ radu sloužící ze všech sil TOP 09, KDU a ČSSD včetně jejího platícího šéfa a ředitele ČT. Tato parta reprezentující pražskou havlérku si doslova privatizovala státní televizi placenou z našich daní a dovedla ji do hanby, lži, politické korektnosti nejhrubšího zrna a doslova psovskému podlézání Bruselu a Berlínu. Můžeme konstatovat, že pro tyto reprezentanty „českých“ médií a zájmů jsou vlast, národ, civilizovaná heterosexuální rodina, odkaz prezidenta Masaryka, legionáři, protifašističtí odbojáři i současní vlastenci nesoucí jejich odkaz nejhorším děsem, doslova černou můrou.

Z prezidentských kandidátů má podle mého názoru smysl se bavit o třech. V případě protikandidátů bez šance na úspěch by bylo od voličů rozumné je nepodporovat a dát hlas tomu nejlepšímu. Možná že právě jejich hlasy budou chybět Miloši Zemanovi k tomu, aby zvítězil už v prvním kole a ukončil mediální komedii pražské havlérky a jejích poskoků. Špejblovské hospodské chytračení na téma, dám to nějakému protikandidátovi a až ve druhém kole Zemanovi, nás bude stát druhé kolo voleb a zbytečně posílí sebevědomí protinárodních kandidátů. Takové „myšlení“ nám přineslo Piráty.

Miloš Zeman

Současný prezident se nebál jít mezi občany a vzdorovat nenávistnému tažení. Osvědčil se stálými názory a jednoznačnými postoji k hlavním otázkám současnosti, tedy islámské invazi, jaderné válce v Evropě vyvolané útokem na Rusko a rostoucímu nebezpečí fašismu a antisemitismu a útokům na Izrael ze strany EU. Můžeme si také připomenout jeho postoje k inkluzi, lithiu, k solární zlodějně versus jaderné energetice a především k finančním intervencím guvernéra České národní banky Singera. Ty nás podle expertů SPD stály neuvěřitelných 1 200 miliard korun vyhozených za nákup eur. Touto nekrytou politickou měnou, výtvorem evropských sociálních utopistů, by si dnes mohla každá česká rodina vytapetovat záchod a ještě by zbylo.

Rovněž Zemanovu hůl, kterou vykázal ubožáckého Sobotku k jeho mikrofonu jako smrdutého skunka, považuji za více než symbolickou. Za odporné podlézání cizáckým zájmům a pražské havlérce ho s ní měl ještě pořádně přetáhnout. Umaštěný Sobotka hltající prášky si v očekávání záchranného lana z Bruselu užívá nezájmu stranických přátel, kteří se mu vyhýbají, přestože ještě před několika týdny mu lezli do zadku a podporovali bezvýhradně jeho ostudnou politiku. Přehlídka pevných a spolehlivých socialistických charakterů přátelské věrchušky ČSSD.

Ve vztahu k Miloši Zemanovi je třeba se věnovat ještě jedné dlouhodobé a prolhané propagandistické legendě. Prý rozděluje českou společnost. Osobně vnímám pravý opak a zdaleka nejsem sám. Podobný názor má většina mých známých, kteří jsou možná starší a staří, nicméně mají velké zkušenosti a nejsou hloupí a nevzdělaní, jak tvrdí o voličích Miloše Zemana propaganda pražské havlérky a zaplacené voličské průzkumy. Zato výrazové formy a celková úroveň některých jeho kritiků, kteří jsou podle propagandy mladí a vzdělaní, připomínají spíše čerstvé migranty jako reprezentanty inteligence pouští a pralesů. Miloš Zeman byl jako předseda ČSSD reprezentantem zájmů občanské většiny, takže společnost spojoval.

Proto ho parta posluhů cizích zájmů reprezentovaná Sobotkou, Zaorálkem, Grossem, Špidlou, Dienstbierem a dalšími odstranila. Jako prezident konečně spojil většinu české společnosti včetně civilizovaných cizinců do vlasteneckého bloku, který odmítá afroislámskou invazi, jadernou válku v Evropě, stupidní politiku sankcí proti Rusku a všemožnou další bruselskou hloupost a totalitu, počínaje odzbrojováním bezúhonných občanů, kteří mají právo se bránit v době ohrožení.

Tuto občanskou většinu oddělil od poskoků cizáckých zájmů, což jsou reprezentanti pražské havlérky, kterým vlast smrdí, protinárodní, protibělošské, protikřesťanské a proticivilizační politické neziskovky složené z povalečských parazitů, zkorumpovaní politici, nájemní sprosťáčci na sociálních sítích, sexuálně frustrované feministky, kterým nemytý primitiv voní jasmínem, vyčpělé herečky, zakyslí režiséři a komedianti upadající v zapomenutí, a proto stižení zlobnou a sprostou agresivitou jako Rejžek.

Tato menšina, která se s buranskou arogancí nepochopitelně a nezaslouženě prohlašuje za jakousi elitu, se sama postupně vydělila z národa. Jedná se o typické neschopné a žvanivé intelektuály parazitující na státu, tedy osoby, které toho odborně moc nevědí, ale do všeho kecají. Přesně takovéto typy tvoří základ současné politiky EU a OSN a jejich typickými reprezentanty jsou Obama, Clintonová, mnohdy bývalí euromarxisti a trockisti Merkelová, Mogheriniová, Schulz, zkorumpovaný opilec Juncker nebo nedefinovatelný a našminkovaný šašek Macron.

Kromě toho nelze přehlédnout prezidentovy úspěšné ekonomické mise. Z dlouhodobého hlediska doslova zesměšnil většinu svých kritiků předvádějících se v ČT i na ulicích. Na druhé straně nelze přehlédnout jeho přetrvávající, i když slábnoucí pozitivní pohled na sociálfašistickou a totalitní EU, nesmyslnou a nefunkční evropskou armádu a sociální demokracii, která totálně zklamala v celé Evropě. Rovněž personální politiku nelze ve všech případech označit za ideální.

Poradci typu socialistického šíbra Hulinského, dále trapného exgenerála a exministra Picka, vojenského specialisty na slavnostní nástupy, kladení věnců a povyšování svojí odborně neschopné sexuální podpory do pozice ředitelky odboru, po vzoru Nečase (jehož partnerka ovšem nebyla vdaná ani alkoholička, zato dřela jako kůň) nedělají zrovna dobrý dojem. Nelze rovněž zapomenout na nejmenovaného, nicméně profláknutého agenta CIA, který prolezl obě silová ministerstva.

Nicméně pan prezident si bez ohledu na tato individua zachovává vlastní mozek a má i řadu odborně skvělých a vlasteneckých přátel a schopných poradců, například kardinála Duku. Jinak by připomínal některého z protikandidátů, kterým se dostává podpory ze strany pražské havlérky, všemožných komediantů, reprezentantů jednostranně zpolitizovaného školství vyrábějícího inkluzivní hlupáky a pouličních sprosťáčků typu Pešinského a Novotného, předvádějících se na sociálních sítích. (Zde si dovoluji uvést humornou poznámku mého slovenského kamaráda, že „nejlepší“ slovenské exportní komodity v Česku jsou „cigáni“ a Vášáryová.) Spojenectví s Andrejem Babišem, které Miloši Zemanovi vnutila pražská havlérka, vytváří bez ohledu na účelovost bezkonkurenčně silný tým. Z výše uvedených důvodů lze konstatovat, že Miloš Zeman není ideální, což ostatně není nikdo, ale z hlediska zájmů českého státu a národa výrazně převyšuje všechny protikandidáty.

Jiří Drahoš

Pražská havlérka nám vnucuje především pana Drahoše, který je obsypaný vědeckými tituly jako puberťák uhry. Ponechme stranou jeho místy zvláštní minulost socialistického nomenklaturního kádra a jiné zajímavosti soukromého charakteru. Doufejme, že jsou to vše jen pomluvy. I bez nich není jeho kampaň zrovna přesvědčivá a v poslední době slouží jeho základní neznalosti spíše k obveselení voličů. Už chybějí jen kozí brada a baret.

Zde bych si dovolil připomenout zdravotnické tažení proti Miloši Zemanovi, který je údajně příliš starý (73, zatímco Kulhánek 74, Hannig 71, Drahoš 68) a nemocný. Je zajímavé, že u jiných kandidátů věk nevadí. Osobně jsem mohl si dobře prohlédnout jak pana Zemana, tak pana Drahoše zhruba na metrovou vzdálenost. Mohu konstatovat, že je to naopak pan Drahoš, který vypadá zchátrale jako Brežněv, než jim spadl do díry, pokud ho nenašminkují a nenavoní jak Macrona.

V této souvislosti si vzpomínám na nepříliš známý vtip z doby sovětské éry, který se zabýval denním programem Brežněva: 9,00 oživení, 10,00 snídaně, 11,00 udělování medailí, 12,00 dobití baterií, 14,00 oběd, 16,00 přebírání medailí, 18,00 podepisování důležitých dokumentů, 20,00 klinická smrt. Vzhledem k tomu, že řád politické korektnosti dosud v EU nezavedli, odpadá v případě pana Drahoše přebírání medailí a tento čas by byl pravděpodobně vyhrazen jeho hlavní činnosti dne, politicky korektním projevům a kladení věnců. Zde je ovšem největší problém zchátralého organismu, protože se při tom musí ohnout… Přitom by mohl rozdělit společnost na ty, kteří udrží vážnou tvář, a ty, kteří to nezvládnou a začnou se smát.

53 komentářů :

 1. Výborný článek.Trefná charakteristika osob. Není co dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento dnešní, vámi opěvovaný Zeman, nás podvodem zatáhl do zločineckého NATA spolu s Klausem a dále lhal o konci zlodějských privatizací, aby jako premiér oddlužil všechny komerční státní banky ze státního rozpočtu ( 600 miliard Kč) a následně je rozdal svým zahraničním židovským kamarádům za hubičku !!

   Smazat
  2. Petr Herout3. ledna 2018 16:08
   Koho tedy navrhujete? P.K.

   Smazat
  3. Pane Heroute!
   Máte úplnou pravdu s argumenty o politických chybách (zločinech_) presidenta Miloše Zemana, ale všichni "staří" kandidáti mají chyby větší.
   Horáček podpořil nástup vency na hrad, Topol podrazil Klause a nechal v parlamentu protlačit schválení lisabonské protektorátní smlouvy. Drahoš se nenamočil, protože byl vždy nula a guma, a proto ho vytáhli na kandidaturu. Ostatní kandidoši jsou pouze křoví typu antizeman, které má za účel posbírat hlasy nerozhodnutých a medii zblbnutých ovčanú (béé, béé, méé).
   Ale o to nejde. Nyní jde o všechno. Zda budeme občany ČR nebo otroky germánů a korporátních židofašistů z vole-strýtu (první kamenné newyorské ulice židovýpalníku celého světa). Globální predátor prosírá jedny volby za druhými a udržuje moc pouze podvodem (rakouský a slovenský president, holandská vláda, Makro-lon Rodšildův slouha). V Polsku jim to ale nevyšlo a v okultní Praze (kde se židům žije od dob Libuše blaze) to může také krachnout. Zeman se svojí deklarací židovství není vlastenec, ale ví že výhra neoconů v ČR je nástupištěm na Moskvu a on nechce posílat Čechy do mundurů a pod velením poláků na RUSKO. Ví jak by to dopadlo s námi EU a světem. Zeman kope za GP a má úkol zastavit rozpoutání III. světové v Evropě. Kdo ho nepodpoří kope sobě a blízkým hrob již předem (pak to již nestihne).
   Ďuro Trulo

   Smazat
  4. Drahoš pohrdá Čechy jako kníže. Neziskovky ponižují lid. Urážejí nás jako národ a my víme, že lépe nám nebude, sepsal zkušený autor. A napsal i o ČT
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahos-pohrda-Cechy-jako-knize-Neziskovky-ponizuji-lid-Urazeji-nas-jako-narod-a-my-vime-ze-lepe-nam-nebude-sepsal-zkuseny-autor-A-napsal-i-o-CT-518522

   Smazat
  5. přima volba je pro plebs aby měl pocit že by se jich někdy někdo mohl zastat a taky aby se mohl citit že rozhoduje když opak je tradični pravdou ovšem že pravdou ktera je tabu

   Smazat
  6. Přímá volba nás přibližuje demokracii blíž, než zastupitelé, které můžete motivovat (negativně - tj. vydíráním, nebo pozitivně - tj. korupcí a nepotismem). Kapiš, ty mudrc?

   Smazat
 2. Jo dobrý článek a také se podle toho odvolíme Zeman na hrad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:39 Když já nevím, ten Topolánek s novou " image ", myslím tu bradku, vypadá tak hrozně inteligentně.

   Smazat
  2. souhlas!

   Smazat
  3. On je na těch bilbordech s tou bradkou jako takový Masařík, tím chci říci, že se přibližuje vizáží prvnímu prezidentu ČSR. Jen ještě kšiltovku a cvikr...

   Smazat
  4. Už jste zapomněl na vytunelování VAE Kroměříž, smlouvu s občany, "jedničku" Kalouska a jeho 150 miliardové schodky státního rozpočtu a církevní restituce odhlasované s pomocí odsouzeného poslance?

   Smazat
  5. V souvislosti s Topolánkem – když už je řeč o VAE – netuším, jestli ty firmy (bylo jich dle justice.cz více) vytuneloval nebo jen svou neschopností přivedl na buben, to nechť posoudí jiní, ale je zajímavé sledovat, jak se z něj z ničeho nic ve vysokých patrech politiky stal "odborník a konzultant na energetickou problematiku" – asi jak se z něj přes noc stal Mirek (ukázkový PR trik, který měl asi ukázat, že tenhle "chlap s gulama" je náš blízký kámoš, člověk z lidu) – v roce 2004 kandidoval jako Miroslav Topolánek s programem pro rodinu, vystavoval okatě i svou manželku a děti, aby se jich vzápětí vzdal pro mladší kopii své ženy ... no prostě ukázkový vzor morálky a rovný chlap :-)

   Smazat
 3. Len by som rad panovi Kollerovi pripomenul,ze Slovensku ma aj tretiu exportnu komoditu.
  K ciganom a Vasaryovej vam radi pribalime aj nasho sucasneho prezidenta Kisku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen si je nechte. Nemusíme mít všechno.

   Smazat
 4. Toho si nechte.

  OdpovědětSmazat
 5. I vy brebťáci. Včera jsem zabrousil kamsi na vědu a techniku a probírala se tam zpráva v německých médiích, že ubývá hmyzu a brouků. Kdysi člověk projel vlétě kousek silnice a měl na předním skle rozpláclé mouchy a brouky. Dnes si ani nemusíte už sklo mýt, je jen od bláta a prachu. Celkem zajímavá diskuse, ovšem tuším, že diskutující byli výkvětem onoho servru jako vy tady.
  Pak tam kdosi přišel s úvahou, že zřejmě hmyz pojídá hnědá arijská rasa, která se v německu zabydlela, to byl ale mazec.
  Jsem z toho vlastně smutný, Zemana jsem nevolil a ani ho zřejmě volit nebudu, protože to valného smyslu nemá je jen odrodilec skupiny, která chtěla změnu, ale nic nedokázala. Drahoše taky ne, je to výkvět uzavřené společnosti kam patří i pražská kavárna.
  Ono jaksi uniká podstata. JZD dostávaly příděly hnojiv a pesticidů, obvykle měly nízké výnosy z důvodu nedostatku všeho na trhu. Vytvořila se tu jakási iluze, že minulý režim zničil přírodu. Zeman k tomu taky přispěl. Mám chatu na blízkém venkově, kde soukromá firma obhospodařuje okolní pole. Agronom tam jezdí ob den a pozoruje úrodu, když se mu něco nezdá, hned se něčím práškuje. V potoku pak teče voda s mýdlovými bublinami.
  Vůbec není podstatné kdo bude president, ČR bude stejně součástí EU a od toho se odvíjí všechno ostatní. Kecání a proklamace, léčení dlouhodobé nemocného pacienta, který posléze stejně umře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už máte stažené kalhoty? Co rakev, také již máte?

   Smazat
  2. 14:24 Máte černé chmury. Pusťte si komedii a bude vám lépe.

   Smazat
  3. Za komedií chodím na tento server, nicméně až si pustím kalhoty, to jen tak naokraj.
   Mám rád hrdiny, hlavně ty, co mají napruženou klávesnici. Já si hrdinství představuji jinak, utčitě ne jako zdejší zdravé lidi, co se schovávají za nemocným a starým člověkem a ženou ho do boje, aniž by hnuli pozadím.

   Smazat
  4. Rudo, jeden zdejší letitý troll se sem chodil bavit nadáváním komunistům. Delší dobu již jej v anonymech nepoznám(mezi tisíci". Jste mu podobný, také se chodíte bavit. Vážně si myslíte, že politická scéna u nás je divadlo a Vy jste divák? V příspěvcích je vidět, že inteligenci máte. Co se oprostit od arogance a zdejším dědkům poskytnout naději a nám mobilním itinerář, máte na to? PS. Se zemědělstvím máte pravdu. V ničení přírody doháníme "Západ", jako ve všem!

   Smazat
 6. 14:24
  Co to mělo být,střelba ze zastávky.....?????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POKUS O STŘELBU DO VLASTNÍ NOHY TAK, ABYCHOM MĚLI DÍRY V NOHÁCH MY... a nešli volit Zemana - že v hospodě, kde není nakouřeno, je mu útulněji. Platit prý budeme tak jako tak a HAVLÉRKA chce ke korýtkům do Bruselu... kde jsou podíly na lupu a subsidie za zradu Otčiny a vlastního Národa jsou větší (a dál od přes držku).

   Smazat
 7. Co dodat? Není co, jen:
  Zeman na Hrad!

  OdpovědětSmazat
 8. A navíc je pan Koller mistrem českého správného jazyka, mistrem výstižného a přesného vyjadřování.
  Pane Kollere díky, Děda.

  OdpovědětSmazat
 9. Osobně jsem se I. kola volby nechtěl účastnit. Ať se šašci vypráskají a v druhém kole volit menší zlo jako v minulých volbách. Článek pana Kollera mi poněkud pozměnil smýšlení. Hodnotím vyjádření, že prezident Zeman není bez chyb. Ano udělal fatální chybu v jakémsi europoblouznění a podepsal Lisabonskou smlouvu. Pověsil na Hrad Euro hadr na němž nemáme ani vlastní hvězdičku. Dnes věřím, když vidí co je EU za spolek, že lituje, že kdy podobný škvár podepsal. Bohužel ale podepsal. Podpora Eura jako měny je z jeho strany pro mne rovněž nepochopitelná. Koruna už je jeden z posledních simbolů naší svéprávné existence. Ostatní státní simboly už byly zostuzeny nebo zničeny(státní znak, armáda...) Dnes vidíme jasněji než dříve, že to je jen další prostředek na svázání a ždímání porobených států a navíc její hodnota je stejně podvodná jako US dolaru. Ano prezident má mouchy, ale jeho manévrovací prostor je značně omezen. Navíc je naprosto beztrestně (orgány které by měli činit nečiní) trvale zesměšňován a urážen i když byl demokraticky zvolen národem. Na druhou stranu zaujal jasnou pozici ke skutečným hrozbám naší existence a existence našich potomků, jimž se budeme zodpovídat za ďábelskou činnost a zradu havlozmrdů. Je jasné, že lepší kandidát na prezidenta bohužel neni. Doufejme, že se jako prezident jasně postaví na stranu Orbána a Poláků v boji za uchování národní existence a identity. Nebojme se říci těm zrůdám jako je Makrela ať si nás klidně s Poláky a Maďary vyhodí z EU. Domeček všiváren by se jim rychle pak rozpadl. Stačí se podívat na divadlo okolo Katalánské samostatnosti a křeče s odchodem Británie ze společenství kolonií. On by mohl následovat odchod Rakouska, Řecka, Itálie, Rumunska a kdo by tam pak zbyl? Prožraná knížectví v Pobaltí a chalífáty Německo s Francií? Oni se toho bojí více než my. Vědí, že by to byl konec elit a blaženého darmožráčství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře jste to napsal jde o hodně a každý Čech by jsi to měl uvědomit. Jak se tu dostanou osadníci z Afriky bude to začátek konce ČR. Za 5 let 75000 podle bruselu a ty jsi ještě dotáhnou příbuzný....

   Smazat
  2. 14:58. Napsal jste to vcelku dobře, ale v jedné věci se mýlíte.
   Lisabonskou smlouvu podepsal Klaus, ne Zeman. Ale i ten k tomu byl tvrdě dotlačen. Topolánkem.
   Nicméně sei myslím, že tato nepřesnost neubírá nic na vyznění článku, se kterým se dá souhlasit.
   Heriot.

   Smazat
 10. V tento čas je prioritou volba prezidenta. Pak by měla být prioritou svoboda a demokratizace. I to je v našich rukou.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 11. "odporné podlézání cizáckým zájmům" - tak přesně tohle Zeman naplňuje svým klaněním se zločineckému, teroristickému, šovinistickému Izraeli a obecně židům (chazarům) jako takovým!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jediné co mi na něm vadí. Jinak pohoda.

   Smazat
  2. Nic proti,soudím,že prezident dobře chápe odkud fouká vítr.Proti větru se nemá čurat.

   Smazat
 12. S tím vlastenectvím bych si dovolil nesouhlasit.
  Rozkrádáním státu katolickou církví je neomluvitelné.
  Podle Římského zemana nevyzná se v zahraniční politice ten kdo nebyl ve Vatikánu.*

  OdpovědětSmazat
 13. Je potřeba, aby Zeman vyhrál už v 1. kole. Proto je nutné všem tuto skutečnost oznámit.

  OdpovědětSmazat
 14. Je to zajisté pravda, že Zeman má spoustu chyb. Ale také je zajisté pravda, že základ je dobrý. Spousta věcí je jako na stavbě, kde špatná okna nezničí stavbu, dají se vyměnit, dokonce i špatná střecha není konečná, ale základy je dán budoucí vývoj stavby. Dnes je rozhodující co s migrací, jak se stavět k RF a co dál s ČT. V tomto je Zeman na stejné lodi jako drtivá většina lidí, kteří vědí, že islamizace nás zničí a je to konečná a to na věky. Bohužel spousta lidí to podceňuje a ve snaze být stejní jako tzv.celebrity pasující se na vyvolené chtějí jimi propagovaného Drahoše a vlastně jim nedochází, že zalévají vodou hliněné základy budovy Drahošem projektované budovy ve které by měli žít a to nejen oni, ale i jejich děti.Prostě prosťáčci mdlého rozumu.Ivo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Angela je oblíbenkyní papeže a Vatikánské migrační politiky.
   Zeman je obdobou.
   Kdyby nemlel hubou slámu,
   jak říká v novoročním přání že si přeje zachovat ČR na mapě,něco by pro to dělal...
   jak to chce dokázat bez vytýčení státních hranic ?
   Pročpak nevolá po obnově dokladových kontrol každého kdo by chtěl navštívit naší zemi ?
   RÁZEM BY BYLO PO MIGRAČNÍ PROPAGANDĚ
   KTERÁ MA ZPLODIT EXTRÉMNÍ PRAVICOVÉ STRANY*

   Smazat
  2. Náš dům slouží v základech jako septik politických a duchovních výkalů.*

   Smazat
  3. Od upřímného katolíka si Zeman hlas nezaslouží, apelují dominikáni na stoupence
   153
   Miloš Zeman a Dominik Duka na archivním snímku ze srpna 2013. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
   MILOŠ ZEMAN A DOMINIK DUKA NA ARCHIVNÍM SNÍMKU ZE SRPNA 2013. | FOTO: MAFRA - MICHAL ŠULA
   PRAHA Zatímco kardinál Dominik Duka s Milošem Zemanem si vzájemně notují, arcibiskupovi souvěrci se proti současné hlavě státu nyní ostře ohradili. Nejsou totiž spokojeni s tím, jakým způsobem se Zeman ve funkci prezidenta prezentuje. S výzvou, aby jej katolíci znovu nevolili, to v prohlášení České dominikánské provincie uvedl její provinciál Benedikt Mohelní
   MILÝ VOLE MILOŠI ZEMANE,
   ROZDAL SI V CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍCH PŮL STÁTU
   SLIZKÉMU KATOLICKÉMU HADOVI KTERÝ TĚ POTOPIL V ČASE NEJDŮLEŽITĚJŠÍM PRO TVOJI PODPORU.
   VTIPNĚ SI KOMENTOVAL ZNIČENÍ PROTI MAFIÁNSKÉHO ÚTVARU ČÍM SIS POSÍLIL KRIMINÁLNÍ OPOZICI.
   OBÁVÁM SE ŽE TO VYHRAJE JEŠTĚ VĚTŠÍ PITOMEC NEŽ SI TY...TOPOL*

   Smazat
  4. Jane, břevno v oku Vám brání vidět Duku na straně české státnosti a podporovatele Zemana. Neví, jakého jste vyznání, já jsem ateista ale(osobní) podporu Duky cítím i proti jeho vlastní církvi. Hodno ocenění, brzo končí, možná nuceně!

   Smazat
  5. Ba ne Miroslave,
   to moji předkové a dějinné události.
   Škoda že neznáte svoji historii*

   Smazat
  6. Největší chybou Zemana je jeho deklarované židovství (což s malým ž znamená sektářství sionských judaistů ovládajících přes úžeru gojímy včetně Slovanů). Ale hrátky GP jdou tím směrem, že podhodí gojímům židy k finálnímu holokaustu (čímž odvedou pozornost od sebe) a posléze obviní celé gojímstvo z genocidy židů. Neboli dvě mouchy jednou ranou, jako za Hitlera. Toho hlupáčka donutili za prachy rodšildů, rokefelerů, saxů a dalších z volstrýtu vyvražďovat Slovany a po Stalingradu alespoň vyvraždit židy v lágrech cyklonem B. I tohle zaplatili, protože potřebovali za 70 let po II. světové vyrýt všem gojimům davidovu hvězdu na čelo (viz zblblí germáni a poláci). No a dnes chtějí totéž přes kopírák a proto se Zeman deklaruje za žida a Putin s židy neválčí. Holt světové šachy zvládne pouze Slovan.

   Smazat
  7. zapomněl jsem se pro potřeby kavárny legitimizovat, jako sory
   21.12.2112 Ďuro Trulo alias Somárik Sprostučký

   Smazat
  8. Hitlerovi peníze a politickou moc věnoval Vatikán ! Ďuro ďuravá*

   L. H. Lehmann

   Vatikánská politika za druhé světové války

   Přeložil K. V. Vít

   Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

   Obsah:
   Autor
   Úvod
   Tendence před I. světovou válkou
   Tendence po I. světové válce
   Římskokatolická církev a II. světová válka:
   Habeš
   Španělsko
   Itálie
   Německo
   Československo
   Rakousko
   Francie
   Japonsko
   Spojené státy
   Vatikán si myje ruce

   Smazat
 15. Kuci Cesti,ja mam pana Zemana rad,ale myslim si,ze by nemal kandidovat,svoje dokazal a toto nove volebne obdobie by nemusel dozit...aj vase media ho vykresluju,ako posahlika s vykroucenou hlavou,usklebky,jako paka.Skutocne ubohe utoky od havlo kavarny!Aka skutocna nenavist medii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je dobře že kandiduje. Musíme ho podpořit. Vy vidíte do budoucnosti kdo jak dlouho bude žít?

   Smazat
  2. Pane kolego,pan Zeman je jiz znacne seslej..ale,
   kdyz ma kuraz,ma muj hlas.

   Smazat
  3. No atentát na úřadujícího presidenta jsme ještě v kotlině neměli, ale pokud to zvedne vlnu národovectví a dostane Zemana do učebnic dějepisu, tak to bude zajímavé přiblížení k našemu emerickýmu vzoru.
   Ďuro Trulo

   Smazat
 16. proč si lidi mysli že rozhodnou ve volbach o tom kdo bude na hradě se rozhoduje uplně jinde třeba v usraeli či v evrosajuzu nebo ve vatikanu ona totiž je doba kdy seda všechno zfalšovat jak vrchnost račit chce nebo si někdo mysli že rozhodne hlasek nějaky baby z posledni lhoty ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...také si myslím,
   proto má topol nabito...Klausovo zvolení
   je dostatečným příkladem jak se to dělá*

   Smazat
 17. Velmi mne potěšilo konstatování EUtotality. Stále se setkáváme s tímto termínem ve spojitosti s dobou socialismu u nás a zdálo se mi, že tím ubližujeme diktatuře kapitálu, když jemu tento termín nepřidáváme k jeho dobru. Ano, jak s námi zachází Brusel je hodno velkého Vůdce a doby protektorátu. Jak zachází Brusel s Katalánci je také projevem frankismu či nacismu, od kterých si na pár roků oddechli. O tom, jak zachází Madrid s Katalánci a není za to ani pokárán Bruselem, svědčí o směřování EU.
  Kdysi se vykládal vtip, že nejdříve židé kšeftovali a nacisté bojovali, nyní, že židé bojují a nacisté kšeftují. Ovšem kšeftují s námi jako za Protektorátu Böhmen und Mähren. Dočkají se někdy Češi odsouzení zločinců EUtotality? Samozřejmě ta je podepřena NATOtotalitou, kde naši hoši jako braši haraší s papaláši a jí chytřejší kaši.
  Zeman není bez chyb, jenže ty vypočítáme na prstech jedné ruky. Kdežto pro výpočet chyb jeho protikandidátů musíte mít nejméně kalkulačku.
  Pokud se nám podaří zvolit Zemana v 1. kole, budeme si moci ihned odpočinout od štvanic nejen ČÉTÉ, ŠTVANIC DNEŠNÍCH ČESKÝCH TOTALIZÁTORŮ STEJNÉ REAKCE, JAKOU PŘEDVEDLI NAŠI KULTURTRÉGŘI PO MNICHOVU PROTI K. ČAPKOVI. ZDÁ SE, ŽE SE NAŠE PRAŽSKÁ RETROGARDA ZROVNA V TÉ DOBĚ NEJVÍCE SHLÍŽÍ A S RADOSTÍ I POZNÁVÁ.
  MYSLÍTE SI, ŽE TAKOVÝM MORÁLNÍ PROPADÁKEM UŽ ČEŠTÍ UMĚLCI NĚKDY V DÁVNĚJŠÍ HISTORII PROŠLI? MYSLÍM, ŽE I V DOBÁCH TEMNA NEBYL TEN ÚPADEK TAK ZDRUJÍCÍ.

  OdpovědětSmazat
 18. Dobře napsaný článek a z těchto kandidátů je samozřejmě jediný z nich se srdcem lva, ato je Zeman. Přeji mu vítězství již v 1. kole. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 19. Děkuji za článek.Budeme volit Zemana a tzv.pražská elita nás neodradí.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.