Reklama

čtvrtek 18. ledna 2018

Další spojenec USA Američany uzemnilOleg Kravcov
18. 1. 2018        zdroj
Sebevědomí USA značně utrpělo. Uzemnil Američany jejich "strategický spojenec" na Kavkaze, píše Rossijskaja gazeta (RG). "Na poplach začali bít experti z Národního demokratického institutu USA (NDI). Zjistili, že obyvatelé Gruzie se domnívají, že z vojenského hlediska je Rusko silnější než Spojené státy", je uvedeno v publikaci.


Gruzínským respondentům byla položena otázka: "Která země je podle vás silnější z vojenského hlediska - Rusko nebo USA?"

Ve výsledku 41 procent dotázaných uvedlo, že ruská armáda je silnější než americká, dalších 36 procent má opačný názor a 15 procent Gruzínců si myslí, že Rusko a USA mají rovnocenné ozbrojené síly.

"Mimochodem, v současné době je předsedkyní představenstva NDI exministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová. Tatáž Albrightová, která v dubnu 2016 řekla, že Rusko je "Bangladéš s raketami", připomíná RG.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

38 komentářů :

 1. Krvava madla je v kazde prdeli,kde se chysta nejaka svinarna!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl jsem skoro 30 let schované 3 flašky slivovice, jednu na Kissingera,jednu na Brzezinkého a jednu pro Gorbačova o kterou se určitě rád rozdělí s Albrightovou...Jedna už padla a je nejvyšší čas, aby se to pohlo kupředu a mohl jsem otevřít další...

   Smazat
  2. Jemne mne ho mni. Taky se jim blyska nad Tatrou a tak doufaji aspon v to Uzemeni..

   Smazat
  3. Neni na ne spoleh , na ty gruzince...vemte si takovyho Stalina ,ani to mu nestacilo a tak byl este Dzugasvilili...A kdo vi co vsechno dal...
   Vsecky hlasy Dragounovi co nejvic hlasity az z toho vohluchne..

   Smazat
  4. Já si také slibuji, že až půjde do pekel Schwarzenberg, Gorbačov a Mc Cain, že si dám pořádně do trumpety, a přidám k tomu i tu Židovku krvavou Madlu. Jak toto mohl svět zplodit?

   Smazat
  5. Ta svině má tuhý kořínek. Někdo by jí měl pomoct.

   Smazat
  6. 22:36
   No nevím, zda je to dobrý nápad. Těch hnusáků je taková spousta, že ani palírna Jelínek by nezvládla dodávat slivovici. A mimo to slivovice je lék a má se poddávat jen po kapkách.
   Václav

   Smazat
  7. presne tak opatrne nakvapkať do plného poldecáka

   Smazat
 2. To je naprosto jasné Rusko a jejich vlastenectví usa umí jen házet bomby a podporovat nastrčené figurky.

  OdpovědětSmazat
 3. uASSacky svině se řídí tím,že pouze operace TRVALÁ OKUPCE je v jejich podání tou jedinou a pravou demokracii....myslí si to ale jen oni!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krapet dávat smysl.

   Smazat
 4. Albrightová je sice svině, jenže s tím výrokem je to jinak, než jak píše pan Kravcov -
  "Stydím se. Byli jsme velmoc a dneska jsme Bangladéš s raketami", měl jí říci jakýsi Rus v Moskvě v 90.letech, tedy za Jelcina. Tak je to uvedeno v rozhovoru s deníkem Die Presse.
  Že se jí to mohlo líbit a proto to novinářům vyprávěla, je samozřejmě jiná věc.

  - Proč to pan Kravcov nabízí ruskému čtenáři v této verzi, to jistě není tak těžké pochopit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro pořádek se ovšem sluší uvést, že Albrightové se ten výrok zřejmě nesmírně zalíbil, protože jej v témže rozhovoru ještě jednou opakuje.

   Tím - ne poprvé - demonstrovala, že jako diplomatka byla ve skutečnosti naprosto neprofesionální. Nesmíme pak být překvapeni, když v jejích šlépějích kráčejí kreatury jako Victoria Nuland nebo Nikki Halley.

   Jakou strategii americký State Department vlastně sleduje tím, když takové užvaněné idiot(k)y nechává v popředí (OSN, tiskové konference etc.) - těžko říci.

   Henry Kissinger, pravděpodobně bezkonkurenčně největší darebák světové politiky této epochy, by se nikdy takto amatérsky nevyjádřil.

   https://diepresse.com/home/politik/aussenpolitik/4970184/Albright_Putin-ist-smart-aber-ein-wirklich-boeser-Mensch

   Smazat
  2. Co pises nema moc smysl Nuland a Nikki Halley nemaji nic polecneho , jen to ze jsou zeny a blizkeho veku a mluvi anglicky.

   Henry Kissinger ..proc by mel byt darebakem.Slouzil v Systemu a delal co mohl, stejne jako Kosygin za Brezneva.

   Brouk von Pytlik

   Smazat
  3. Ty hloupe hovado Pytliku, nemluv, jsi hloupy

   Smazat
  4. Pan Kopecký. Přečetl jsem hodně analýz na téma Rusko v 90.letech. Domácích (ruských) i zahraničních, přečetl jsem i Solženicynovu poslední knihu. Bylo to hodně neveselé čtení a to nemluvím o tamních náladách. Všechny přiměřovali Rusko k Libérii nebo Súdánu. Jistěže to bylo velice krátkozraké a naprosto špatně, ale ne nadarmo se říká, že revoluci je nejlépe dělat v hlavách. Za Putina se vše začalo radikálně měnit.

   O starém dobrém Henrym prohlásil Nixon: " Henry je fajn chlap, zábavný, milý..., ale je to taková svině, že jsem rád, že je na naší straně." Tedy pokud bude potřeba, on obrátí korouhev. Pokud to ještě stihne. Nakonec nedávno jsem ho viděl celého šťastného v blízkosti Putina. Henry má rád chytré a schopné lidi, i když jsou jeho nepřáteli. Brzezinski byl něco jiného, to byl z prapodstaty patologický rusodob a polský imperialista par excelance.

   Brouk, ano, Nuland a Halley jsou každá jiná kategorie. Ale Kosygin s Grečkem na starého Henryho nedosahovali. I když taktéž byli velice schopní (všeho). Henry je filuta a není na naší straně. Ale je pravda, že svým způsobem je mi sympatický.

   Smazat
 5. Tipoval bych, že Ruské ozbrojené síly jsou ve všech směrech silnější než ozbrojené síly USA. Protože je USA slabší, proto musí držet NATO a další všemožné i nemožné spojence. USA má strach si něco proti Rusku dovolit, proto jen stahuje vojska kolem Ruska a kvičí jak potrefená svině když rusové provedou nějaké protiopatření. Jsou si velmi dobře vědomi, že kdyby si cokoliv začali, tak dostanou na prdel i se svými spojenci. Díky tomuto jejich strachu máme zatím ve světě relativní mír, až na malé lokální války kterých se samozřejmě účastní, tedy vede je, předevších USA za vydatné pomoci spojenců, tedy i nás, samozřejmě jen za účelem zavedení spravedlivé "demokracie".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Bože,jak je možný,že jsi to hovnohovadský neobdařil alespoň mikromozkem nebo z něj rovnou neudělal gramofon(mísu na exkrementy v nemocniční hantýrce),stejně je od svýho výskytu jen hromada HOVEN!!!!!:_DDDDD

   Smazat
  3. 9:02 Nojo fašounek opět četl moc propagandy od peheho taky tvůj projev podle toho vypadá havloidní bezmozku z neziskovky.

   Smazat
  4. Souhlas, kdyby měl amik alespoň jedno procento šanci na vítězství, tak to určitě risknou, protože válečná kořist je velmi lákavá. Jenže procento na úspěch je nulové.

   Smazat
  5. 9:12 Přesně tak! A přesto ho tu chce rudá chátra znovu zvolit na Hrad!

   Smazat
  6. 14:54
   uASSackej kokotus maximus opět nechápe????
   No jak by ten syfilitickej idiot a milenec Jakuba Jandy mohl,to je pro takovej untermensch nadlický úkol!!!!!:-))))

   Smazat
  7. pro Anonymní19. ledna 2018 9:02

   Tak to jsi popsal přesně!
   Ještě bych prosil, abys tak přesně popsal i tu druhou stranu "tábora". A neboj se přitlačit na pilu!

   Smazat
  8. Anonym 6:02, Tohle jsem už četl. Dost dávno. Nejste vůbec originální. Zkuste svou charakteristiku a ne COPY/PASTE, inteligente chlastoslovanská.

   Smazat
  9. pro 9:02 = tak tentokrat jsem se uz fakt nasrala - ty KURVO zdechni !!!! a VYPADNI z CR..!!!! kdybych te tak dostala do paratu ty zrudo jedna zidovska,dabelska !!! ale dojde na tebe,neboj se....

   Smazat
 6. Zločinecké USA!18. ledna 2018 23:06

  USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a a notorický lháři v jejich krátkých dějinách. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. Potlačuje svobodu a demokracii, kde se jen dá. USA stvořily terorismus požírající svět. USA nepřinášejí světu nic kromě zkázy. Američané nemají tušení, co válka je. Občanská válka let 1861–1865 byla na jejich pevnině poslední. Válka je však to, co USA dopřávají jiným. Jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně proti lidským bytostem, a poté zničily bezpočet vlád, z nichž mnoho byly demokraciemi, a zničily celé společnosti – milion mrtvých v Iráku je jen zlomkem v porovnání s masakrem v Indočíně, který prezident Reagan nazval „vznešenou věcí“ a prezident Obama jej zhodnotil jako tragédii „výjimečných“. A nemluvil o Vietnamcích.
  USA za posledních 44 let napadly ve 22 válkách 18 zemí: V r. 1975 Západní Saharu po boku Maroka. Za odměnu získaly USA v Maroku voj. základnu. V r. 1979 Jemen, kde pomohly povstalcům ve prospěch Saúdské Arábie. V r. 1980 USA vojensky pomohly Iráku proti Íránu (válku s Persií si začal Irák).
  Američani se chovají jako prasata. Není se čemu divit. Nestačí jim, že téměř vyhubili původní obyvatelstvo – indiáni. V zájmu své arogance a nenažranosti rozpoutali války, vměšují se do EU a teď si brousí zuby na Rusko, aby zatáhli Evropu do válečného konfliktu. Evropa se nechala vtáhnout do amerického protiruského tažení a nyní sklízí shnilé ovoce. „Humanitární intervence“ a „barevné revoluce“, sankce EU, vojenské provokace NATO, transatlantický „Drang nach Osten“, a nyní neví, jak z toho. Evropa se pod praporem EU stala nástupním územím Spojených států, které se podle potřeby – ekonomicky a v krajním případě i vojensky – má obětovat na oltář americké hegemonie.
  Dosavadní existence USA je založená na předstíraní demokracie a míru a obelhávání svých občanů! Vojenský průmysl USA slouží jenom k jeho ziskům! Proto USA administrativa klame svůj národ, když se ho snaží přesvědčit o reálné možnosti vést jadernou válku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto dejme ve volbach hlas Drahosovi! :-) :-)

   Smazat
  2. Jsi si jisty , ze mas pravdu?? ze do toho vidis , kdyz opakujes pohadky z medii a TV??

   Zeman to chape a proto leze po zdi!!

   Brouk von Pytlik

   Smazat
  3. Jsi hlupak, Pytliku, nepis

   Smazat
  4. 5,42
   Hovnodolní,jsi idiot,zmlkni!

   Smazat
 7. Pedofil Drahoš patři za mříže a né na hrad fuj tajbl aby člověk s toto úchylnousti vládl celému národu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3,31
   Milostivá se plete,Drahoš na hrad patří....ovšem na Mírov a na doživotí....a Kraďousek už tam měl bejt DÁVNO!!!!!!

   Smazat
  2. nejenom oni dva !!!!!!!!!! je jich tam vic !!!

   Smazat
 8. Gruzie. Rodiště Stalina. Zajímavé, jak ten posraný papír zvaný dola,r stále někomu tak voní.
  Přitom v us už mají starosti, jak přežijí další rozpočtový rok. Bohužel přežijí. Chvíli nebudou dolárky na platy státních zaměstnanců, budou se trochu ošívat ale pak se začne tisknout.
  Chtěl bych být dolarem, smrtelná nesmrtelnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl byste se těšit z pádu dolaru, doufejme, že se tak nestane a multipolarizace proběhne bez větších výkyvů.

   Smazat
  2. 17:42 Ano, správně. Neměl by padnout, měl by se sesunout. A už se začal, prozatím vyhovujícím způsobem, sesouvat.
   Viz například:
   http://www.zvedavec.org/komentare/2018/01/7475-rusko-a-cina-odmitaji-nadvladu-dolaru.htm
   Děda.

   Smazat
 9. I like this article, it is very meaningful and detailed, I hope you will have many good articles like this to share.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.