Reklama

.

.

sobota 27. ledna 2018

Debakl nejen Drahoše, ale i medií

Radim Valenčík
27.1.2018 blog autora

V souvislosti s blížícim se druhým kolem voleb prezidenta zařazuji několik navazujících článků, které jsem v poslední době uveřejnil. Jejich společným jmenovatelem je vývoj veřejného vědomí a sebevědomí, a to právě v reakci na prezidentské volby. 

 

Dva milióny svědků vidělo Drahošův debakl na TV Prima v duelu se Zemanem. V mainstreamu i na FB se to snaží různě okecat, tak se dobře podívejte na celý záznam, pokud jste to neviděli celé.

Jak jsem byl upozorněn, na iPrima je to celé, musíte si protrpět tři reklamy, ale opravdu to stojí za to, velmi významné pro osvětu našeho národa:
http://prima.iprima.cz/cesko-hleda-prezidenta-1/online-cela-debata-milose-zemana-jiriho-drahose-na-primeHodně rozpačité tváře stoupenců Drahoše:Pokusím se k tomu dát několik poznámek:

1. Drahoš byl neuvěřitelně slabý. Víc, než kdokoli čekal. Viděl jsem prostřihy na tváře Hilšera a Horáčka, kteří byli zděšeni. Teprve v závěru debaty si uvědomili, že by měli svého favorita podporovat. Výkon, který Drahoš podal, byl pod úrovní horších studentů u našich státnic (a to, jak mohou naši studenti dosvědčit, jsem k nim dost kritický, pokud jde o schopnost samostatného a kritického myšlení).

2. To, co Drahoš předvedl, nebylo ovlivněno Zemanem, který podal standardní výkon. Moderátor ho rovněž neuváděl do složitých situací, spíše naopak. Ani atmosféra v sále nebyla příčinou Drahošova selhání, ta totiž vznikala postupně; po pravdě řečeno chápu diváky, že jim po určité době od zahájení duelu nezbylo než se hlasitě smát. Měli nad výkonem plakat? Nebo projevit zděšení nad tím, co viděli a slyšeli? Příčinou selhání byl Drahoš sám. Mimo reálný svět, figurka, se kterou se manipuluje neschopná vlastního úsudku.

3. Při této příležitosti považuji za důležité zastat se české vědy. Ta zdaleka není ve stavu, jaký by vyplýval z výkonu, který předvedl ten, kdo hlavní stánek české vědy – Akademii věd ČR – po dobu osmi let řídil. Drahoš se do této pozice dostal ne náhodou. Jakákoli pozitivní změna musí vycházet z opory ve vědeckém poznání. A tak současná globální moc postupuje vůči vědě podobně jako vůči mediálnímu mainstreamu. Dosazuje slouhy a poskoky, aby roli vědy sterilizovali a paralyzovali. K tomu dodám na adresu veřejnosti:

- Važte si vědy, zejména té, která je schopna odpovědět na otázky, co se v dnešním světě děje. A podporujte ty, kteří přes působení Drahoše a podobných se snaží vědu rozvíjet.

- Platí to i z druhé strany, kdo chce dělat poctivou vědu o společnosti, musí být schopen komunikovat s veřejností. Mohl bych uvést řadu příkladů, kteří se o to snaží. Ale aspoň jeden příklad za všechny – Ilona Švihlíková. Je schopna vystupovat srozumitelně na veřejnosti, snaží se pochopit podstatu příčin současných problémů, důsledně dodržuje zásady vědy a kritického myšlení.

4. Vzniká otázka, proč do role v Akademii věd ČR a nyní za kandidáta na postup do "vyššího levelu" byl vybrán člověk typu Drahoše. To bezprostředně souvisí s logikou fungování současné globální moci, viz:
http://radimvalencik.pise.cz/4432-pred-jihlavou-o-degeneraci-soucasne-moci.html

Právě takové slouhy jádro globální moci potřebuje. Má to jeden problém. Současné jádro globální moci je v krizi. A jako čert kříže se bojí těch, kteří by se pokusili o reformování toho, co se přežilo, co devastuje současný svět a ohrožuje přežití naší civilizace. Proto spoléhá na stále větší a větší hlupce a omezence. Kam až to došlo, se mohl přesvědčit včera každý na vlastní oči. A doufám, že se celý záznam duelu někde objeví, případně se bude šířit jinými formami než přes internet.

5. Potvrdilo se, že nejdůležitější v těchto prezidentských volbách je probouzení a vyzrávání vědomí a sebevědomí veřejnosti směrem k pochopení toho, o co jde a co dělat. Včerejší Drahošovo účinkování v tom sehrálo a ještě sehraje mimořádně významnou roli.

6. Loni v březnu jsem napsal na svém blogu článek Ví Drahoš, do čeho jde?". Dovolím si z něj citovat:

"Akademie věd ČR v drahošovské době moc pozornosti tomu, o co dnes jde, nevěnovala. Ale o velké peníze vždy škemrat dokázala. Lidé v naší zemi si zaslouží, aby měli ve vědě oporu (jsou dost inteligentní, aby dali oporu vědě). Nechápu, jak ten, kdo nedokázal z pozice AV ČR využít autoritu vědy proti lampárnám, chce kandidovat proti tomu, kdo to dokázal z pozice prezidenta?!

Chcete volit "slouhu slohu globální moci" do pozice fíkového listu krytí lumpáren? ... Není v tom nic osobního. Jen nechci, aby byl prezidentem "slouha slouhů globální moci". Pokud jde o Drahoše, je sice zdatný technokrat (jak mě upozornil na základě osobních zkušeností jeden můj známý), ale to rozhodně nestačí. Když chce někdo vstoupit do velké, dokonce do globální politiky z pozice vědecké funkce, aniž by se před tím pokusil využít svých pravomocí (i odpovědnosti) za ovlivnění současného společenskovědního výzkumu ve smyslu poznání toho, jaké jsou příčiny současných problémů, považuji to za zjevný rozpor: Osobně se opírat o autoritu vědy v politice a současně nevyužít vlastních kompetencí k podpoře autority vědy vůči politice (k podpoře řešení otázek, které s problémy současné politiky souvisejí s využitím možností vědy). Jak chce ustát působení sil současné globální moci a nezměnit se v jejich figurku? Jakou máme záruku? Ví vůbec Drahoš, do čeho jde?"

Viz: http://radimvalencik.pise.cz/4404-vi-drahos-do-ceho-jde.html

Aktuální je celý článek. Realita zašla mnohem dál, než bych tehdy očekával.


Autor je vysokoškolský pedagog.


   
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5403-vize-095-debakl-nejen-drahose-ale-i-medii.html

41 komentářů :

 1. Podívejte se v druhé diskuzi na 57 minutu
  Jak mohla moderátorka vědět co Drahoš poslouchal ve zprávách.odporne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blahozelam ceskym bratom, potvrdili ste, ze este stale je vacsina naroda normalne rozmyslajuca. Havloidna kaviaren, novinarska zberba bude dostavat hodne dlhu dobu psychotropne latky od svojho sponzora SOROSA, aby toto dokazali prezit. V Bruseli, Berlíne a Parizi zvesia zastavy na pol zrde, levo zas dalsi narod potvrdil svoje rebelske hute na dalsich 5 rokov a po volbach v Taliansku za par tyzdnov to bude este horsie. Takto ten eurofasisticky stat sotva vybuduju. Miliony negrov a bojovnikov Islamského statu musia odtat v Nemecku a Svedsku, poprípade doma. Prazska zberba si bude trhat este dlho vlasy od zurivosti

   Vymazat
 2. Ukazoval jsem to nekolika obdivovatelum drahouse,odpoved byla,ze proti Zemanovi je potreba pouzit vsechny prostredky.Bezmozci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tedy účel světí prostředky, a žádná špinavost jim není cizí. Hlavně, že hate free, fuj, jsou to gauneři.

   Vymazat
 3. Dobře popsané slouha slouhů už jsem Zemanovi hlasy dal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já též. je nutníé zdůraznit, že jsme jako jeho voliči porazili nejen Drahoše, ale hlavně ty, co si jej tak usilovně přáli instalovat na Hradě. Aneb podle červených karet poznáte je...

   Vymazat
 4. ZDA je to i debakl médií
  nám ukáží výsledky voleb, protože pokud bude zvolen
  kandidát, podporovaný Sázkařem a spol. ,tak je jasné,

  že média se svou špinavou kampaní pracovala dobře
  a ta prostoduchá část voličů, především těch mladších,
  jim na to skočila.
  V opačném případu by se potvrdilo, že ta rozhodující část občanů, označovaná elitami jako vesničtí burani,
  se nenechala touto kampaní oblbnout.

  Že je adept, který by tak rád prezidentoval ČR, pouhým
  marketingovým produktem, srovnatelný s reklamou na aviváž, je snad jasné...

  OdpovědětVymazat
 5. O vítězství ve volbách toho nebo onoho nerozhoduje svobodná vůle voličů, ale jejich zpracovaný rozum propagandou. No a o propagandě a její účinnosti rozhodují peníze. Ty samozřejmě ovlivňují i korektnost lidí a strojů, navázaných rovněž na "svobodné" volby. Stále mějme na paměti, že Hitler se dostal k moci tzv. demokratickými volbami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikoliv! Neměl na to dost hlasů po opakovaných volbách v říjnu 32. Jeho jmenování kancléřem 30. ledna 33 bylo výsledkem kuloárních pletich proti generálu von Schleicherovi! Pan prezident Hindenburg to pak od Papena a svého syna Oskara dostal befelem!

   Vymazat
 6. Už je zde snaha ovlivňování voleb ve prospěch kývače, vítače - loutky Kalouska a spol.
  V Brně na rohu ulic Veveří - Jana Uhra v restauraci U průmyslovky, nabízí za volební lístek Zemana pivo. Sdělil to volební komisi zasedající na ZŠ na Rašínově ulici volič, který se dožadoval prohlednutí koše pro odhození nepoužitého lístku.
  V případě výhry taky VŠ "profesora" Drahoše o min. počet hlasů, bude nutné iniciovat zneplatnění voleb - 2. kola, případně i 1. kola u Správního soudu do 7dnů.

  OdpovědětVymazat
 7. Teď jsme byli odvolit a manželce se stala zvláštní věc: Holčina, která nás odškrtávala nám podala obálky a já najednou slyším manželku jak říká: "Jakto, že mám tři lístky?"
  Všichni se seběhli - 2x Drahoše 1x Zemana - já to měl v pořádku. Došlo k nápravě (asi politovánihodný omyl, ke kterému dochází maximálně ... 1x za deset let ) odvolili jsme Drahoše jsme doma uložili zmačkaného do koše.
  A JETO !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S těmi nadbytečnými lístky jste měli jít na policii, protože to není omyl, ale trestný čin!

   Vymazat
 8. Dnešní militantní tažení proti Zemanovi na Seznamu je naprostý hnus.To už přesahuje všechny meze. I pro tuto zuřivou kampań - všichni proti Zemanovi , jsem ho volil v druhém kole i když to není můj oblíbenec.

  OdpovědětVymazat
 9. Už jsem to psal jinde. Lidé jako Drahouš by se neměli drát do nejvyšších pater politiky, jako je prezident.
  V soutěži se stávajícím prezidentem, a je jedno kdo to je či bude, mají tito "neposkvrněni" politikou, obrovskou demagogickou výhodu.
  Mají od svých loutkářů podporu jak finanční tak politickou, v případě Drahouše těch nejpravicovějších a protilidových sil. Za všechny jen jedno jméno, Kalousek.
  Proto demagog Drahouš může oslňovat svou "čistotou" a útočit na Zemana jak jeho opravdovými prohřešky, tak smýšlenými a lživými výroky. A hlavně co dnes letí, proti jeho náklonnosti k "východu", nemyslím Japonsku, či jižní Koreji ale k Rusku a Číně. Na tuto notu dobře slyší hlavně mladí, mladší i staří volové. Ti první si nedovedou domyslet, že kdyby nebylo ruského vítězství nad Hitlerem, zřejmě by tu dnes nebyli. A ti staří fašouni, přátelé našich "krajanů" a zrádných předválečných mocností jako Francie a Velká Britanie, ti by raději kdyby to vyhrál Hitler. Myslí si, oprávněně, že by se "západ" s Hitlerem dohodl a to jejich věčně nenáviděné Rusko by bylo konečně zničeno.
  Altman

  OdpovědětVymazat
 10. České národní obrození.
  České národní obrození (v 19. století také někdy národní vzkříšení) je pojem, jímž se označuje proces, který probíhal v zemích Koruny české jako součásti habsburské monarchie zhruba od poslední třetiny 18. století do roku 1848 a který vedl ke zformování moderního českého národa. Jeho vedoucí představitelé se snažili pozvednout český jazyk opět na úroveň jazyka vzdělanců a motivovat obyvatele českých zemí k národní uvědomělosti. Národní obrození probíhalo současně s procesem transformace feudálního společenství v občanskou společnost. Mezi takzvané národní buditele patřili: Josef Dobrovský, Josef Jungmann, Josef Kajetán Tyl, Karel Hynek Mácha, Božena Němcová, Václav Thám, Karel Jaromír Erben, Jan Evangelista Purkyně, Jan Svatopluk Presl, František Martin Pelcl, Magdalena Dobro mila Rettigová, František Palacký, Karel Ignác Thám.
  (Ti se musí obracet v hrobě.
  A ti dnešní kolaboranti umělečtí pseudo vlastenci by nás chtěli opět s Darhošem pogermanizovat, je to ale paradox že.
  Co k tomu dodat. Když si dovolí nově zvolený poslanec Dominik Feri za extrémistickou stranu TOP O9 sdílet na fasebooku ,že se nezůčastní pozvání ve Vladislavském sále oslav 99 výročí ke vzniku ČR a to protože nesnáší prezidenta a ještě z něj vypadne….Raději 5 000 000 islamistů než
  5 000 000 voličů stávajícího prezidenta a nikdo z těch slušných novinářů se o to nezajímá a nerozmazává ,tak nežijeme v demokratickém státě . Už se moc těším,jak Vy mladí voliči Drahoše,si pak s tím Kocourkovem i Váš nový prezident poradíte .Je to Vaše volba. Každý strůjcem svého štěstí .Zbude jen totálně rozdělená republika, ale už bez publika. A příští parlamentí volby(které se kvapem blíží,pokud přistoupí volič na Váš scénář) ,Vás a vyschlé podporující partaje totálně smáznou a zůstane,jen Váš prezident,jako kůl v plotě. Jen idiot se může domnívat a tvrdit,že bude prezidentem sjednocovatelem všech občanů ČR .Proč by měl být Váš prezident můj,když můj nemůže být Váš. Obrázkový důkaz o prohlášení Vašeho spolubojovníka Dominika Feriho(pro nás vlastizrádce)neomlouvá ani jeho životní nezkušenost,totálně vymytý mozek, barva pleti a ani mládí . Obrázkový důkaz,už letí po internetu .Každý poslanec by si měl dobře rozmyslet než něco vypustí z nevymáchané tlamy!Taky se dočká. Kdo s čím zachází s tím také schází.

  OdpovědětVymazat
 11. Na MFD fotky volby obou kandidátů, Drahoš vzpřímený jako velký státník, Zeman v předklonu, opřený těžce o hůlku. A podívejte se na výšku těch uren. Nevím, jestli je to snímkem, ale Drahošovi sahá bezmála po pas, Zemanovi pak ke kolenům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak koukám, v Právu to samé, Zeman v předklonu, Drahoš vzpřímený a usmívající se, proč tam nedali fotku, jak se Drahoš nemohl do té díry strefit a lámal nešikovně obálku? Už jsem rozhodnut ten plátek přestat sponzorovat.

   Vymazat
 12. Rosevelt porazil Hitlera z vozicku

  OdpovědětVymazat
 13. Zahlíd jsem nadpis článku žumpoidního "Reflexu": Zeman v česku dostane nejvíc hlasu, ale nevyhraje.
  Divím se, že "prozrazují" to co my normální spodina víme.
  Zahraničí, voličské průkazy a podvody v Praze.

  OdpovědětVymazat
 14. Je to síla, moje babička říkala, není sprosťák ten,kdo mluví obhrouble, ale ten, kdo sprostě myslí.

  OdpovědětVymazat
 15. Pátá kolona v ČR : Petr Kolář,Jakub Janda, Tomáš Halík, Šimon Pánek, Ivan Gabal s chotí, milý vždy slušně mluvící kníže, Fulle, Petra Procházková, Jiří Štětina, Herman, Michal Žantovský, Zdeněk Bakala a mnoho dalších, kterým šéfuje Soros a Allbraitová. Kdo je pan Jiří Drahoš užitečný slouha nebo jejich souputník ?

  OdpovědětVymazat
 16. VZHLEDEM K TOMU, ŽE BLBOST JE NEKONEČNÁ, TAK I TĚSNÉ VÍTĚZSTVÍ NAD NÍ ZNAMENÁ MNOHO.

  OdpovědětVymazat
 17. V tomto druhém kole mě překvapilo, že prázdná a podle médií jinak zdravá loutka fešáka je pouze o pár procent druhá. Osobně jsem očekával rozdíl více než desetiprocentní ve prospěch Zemana. Z tohoto hlediska lze konstatovat, že masmédia zase tak velký debakl neutrpěla. Bohužel. Je to varování pro příště.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pánbůh zaplať a ostatní už necháváme na ty mladé, ti si to pak vyžerou a dobře jim tak.

   Vymazat
  2. 17:15, na jaké mladé? Vždyť to jsou naše děti a ani my ještě neumíráme. Naopak, jsme všichni Češi, měli bychom táhnout za jeden provaz. Česko, V4, Evropa. Spolupráce ne konfrontace s ostatními zeměmi, ochrana hranic. Vždyť na jde o totéž, kavárna taky zpívala "Ach synku, synku" a národní hymnu.

   Spíš bychom měli velice detailně a bez emocí rozebrat, co nás rozeštvává.

   Vymazat
 18. Neměl jsem nervy koukat na online, koukal jsem na izraelský seriál Fauda, protože jsem se připravoval na to, že Zeman prohraje a budu si říkat, že to je dobře, protože izraelský seriál je fuj a nakonec to není tak zlé, když Zeman prohraje. Šel jsem si udělat kafe a tam bylo puštěné rádio a už ten ženský hlas byl jaksi takový jako uměřený, dokonce Pokorný, který jinak hlaholí a hlaholí byl tentokrát jako takový smutný paňáca. Pak jsem přerušil Feude a koukl na čété a ono to tam bylo. Blahopřeji prezidentovi, nechávám seriál Femen na zítra a slavím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražská kavárna si na Zemana objednala ošklivou černošku, aby mu alespoň podrazila nohy a zdůraznila tak jeho špatný zdravotní stav. Naštěstí k němu nedoběhla. Po jejím křiku měl Zemana trefit šlak. Netrefil. Snad po tomto kole vole trefí šlak pár příslušníků Pražské kavárny a jejich masmediálních mágů a politologů.

   Vymazat
  2. Zeman je asi opravdu slavný zejména na Ukrajině (asi kvůli Krymu). Hnutí Femen na něho v Kyjevě nasadilo tentokrát bělošku, zase ošklivou a nadto velmi tlustou (štíhlé baby došly). Došlo ale k trapasu, tlusťoška se svlíkla před slovenskou ambasádou místo české :-)

   Vymazat
  3. 17:25, nevíme, kdo objednal ošklivou černošku. Ale bylo to groteskní vystoupení. Hlavně to v Kyjevě před slovenskou ambasádou. Fóry na omyl otylé exhibicionistky frčely i v komentářích na ruských sajtech.

   Vymazat
 19. Pražská havlárna má v budoucnu šanci dosáhnout svého jinou cestou. Po vzoru Ameriky (USA náš vzor!) umožnit účast ve volbách i gastarbeiterům. Bratru půl miliónu Ukrajinců v Česku rozhodne.

  OdpovědětVymazat
 20. Je sečteno, je podtrženo, v této hodině již nikdo nepochybuje o Zemanově vítězství.
  Vítězství, kterého dosáhl díky svým schopnostem a podpoře jemu nakloněných osobností, a to vše i přes neuvěřitelnou antizemanovskou mediální kampaň, kterou vedla mainstreamová média .., i přes soustředěný tlak naší politické kalouskoidní havlérky!!
  A to už je vskutku nepřehlédnutelné vítězství!
  Tímto se také omlouvám všem antizemanovcům, kteří se nám čtenářům i na těchto webových stránkách NR svěřovali o tom, jak rádi vymývají mozky svým studentům, aby tito chápali, že jedinou správnou volbou je volba Drahoše. Toho Drahoše, který mezitím právem získal přídomek "želé". Omlouvám za to, že i já jsem jim "pokazil" tu jejich volbu. Nepochybuji o tom, že to rozchodí ...
  Ukázalo se však něco podstatnějšího. A sice to, že většina našich lidí se nedá jen tak snadno ohlupovat a nenechá manipulovat v míře, ve které by si to naši havloidi představovali.
  Právě toto je mým nejpříjemnějším zjištěním a také i nadějí, se kterou vzhlížím k příštím dnům a letům cesty českého lidu obecného k jeho budoucnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kavárna udělala ohromnou chybu nasazením Drahoše a chvíli jí trvalo, než pochopila tu hrůzu, jak prázdnou nádobu její kandidát představuje. Dodatečně nasadila Fischera, ale už bylo moc pozdě. Příště lépe kavárno, chtělo by to nějaké "poučení z krizového vývoje kavárny"!

   Vymazat
  2. Hlavně je zcela zřetelné, že je potřeba pracovat s mládeží.

   Ne se snažit vytěsnit jednu propagandu druhou, ale vést konstruktivní dialog.
   Naučit Je hledat skrytý smysl nebo úmysl. Je to těžké, velmi náročné na vzdělání a kritické myšlení, lidé mají raději emoce. A hlavně je naučit posuzovat informace ze všech stran, nasměrovat je i na jiné zdroje.

   Škola bohužel papouškuje to samé jako kdysi, jen v opačném garde. A přesně v duchu bývalého přátelství se SSSR na věčné časy, kdy jsme od nich vše přebírali, se zrovna tak vyjádřil v jedné diskusi p. Ondřej Soukup spolupracující s "Evropskými hodnotami" - patříme do EU, musíme přebírat všechny jejich vize a plnit požadavky.

   Určitě všechny nemusíme. A to já Evropské unii fandím.

   Vymazat
 21. 11:19 "....nově zvolený poslanec Dominik Feri za extrémistickou stranu TOP O9 sdílet na fasebooku ,že se nezůčastní pozvání ve Vladislavském sále oslav 99 výročí ke vzniku ČR a to protože nesnáší prezidenta a ještě z něj vypadne….Raději 5 000 000 islamistů než
  5 000 000 voličů stávajícího prezidenta a nikdo z těch slušných novinářů se o to nezajímá a nerozmazává ,tak nežijeme v demokratickém státě ."
  No tohle, je toto vůbec možné tohleto ?!
  Jinak HURAAA, já to věděla, já to říkala ( i když jsem se trochu bála). P. Drahoš neměl mít kamarády, jako je tenhle Feri, umělec D. Černý, lidovci s jejich Hermanem celá TOP09 a j. To mu podle mne moc a moc uškodilo ( i ostatním jeho podporovatelům, které lze považovat za slušné lidi).

  OdpovědětVymazat
 22. Vítězství Zemana je o to cennější, oč větších faulů se dopouštěl proti Zemanovi Drahoš A JEHO PARTA. JE CENNÉ PROTO, ŽE BYLA PORAŽENA PROPAGANDISTICKÁ MAŠINERIE DIKTATURY KAPITÁLU. Že byla poražena zlovůle, podlost, podrazáctví, antihumanisté, asociálové a další zločinci. Že byli poražení ti, co hráli kartu rozbíjení národa, státu, ti, kdož nás chtějí navléknout do hnědého, ti kdož by nás rádi zavlekli do dalších válek a agresí. Prohráli ti, kdož posluhovali dříve i dnes totalitě, diktatuře a násilí, ti, kdo svou politikou plodili "migranty" a teroristy. Zdraví a sílu Zemanovi a politice rozumu, přátelství mezi národy, humanitě.
  Nyní nastoupí kavárna se svými vajíčky, červenými kartami, trháním hesla Pravda vítězí... Bude běsnění vzteklinou postižené kavárny. Rozum nás ,"blbé" většiny, to ustojí

  OdpovědětVymazat
 23. Po prohlášení Drahoše- okamžitě v čt komentáře o příkopech ve společnosti- bože to je hnus velebnosti- oni už tak nepokrytě komentují- pak jsem ještě viděl takáče s Remkem- po tom co pan Remek domluvil se chtěl rozloučit podáním ruky- nabídl ji ale komentátoři jej začali ignorovat a věnovat se dalším kecům- naprosto nevhodné chování.
  Pan prezident má sice stále v pořádku hlavu, ale na nohy evidentně nemůže čím dál více, a bohužel byla při jeho řeči opravdu patrná únava.
  jinak ač jeho volič, nesouhlasím s jeho názory na Krym a nesdílím ani jeho pozici ohledně našeho fungování v NATo a EU.Přesto všechny své protikandidáty zastínil- trapní byli ti poražení z 1 kola- oni opravdu nešli za sebe ( alespoň další 3 v pořadí) ale šli zejména proti Zemanovi protože takto lézt drahošovi do zadku, to se jen tak nevidí.Malá písmenka píšu u některých jmen záměrně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prase Kubal:
   http://www.extra.cz/milos-zeman-obhajil-pohreb-rekl-moderator-v-primem-prenosu-na-ct

   Vymazat
 24. Uf, to jsem si oddechl. Tedy někdy po 16:00. Zeman to má sice s chlupem, ale zaplať pánbůh za to. Naštěstí má u nás ještě 2 853 390 lidí mozek v hlavě!
  Jirka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také mám radost! V.J.Horák

   Vymazat
  2. Jirka Též mě spadl balvan ze srdce.

   Vymazat