Reklama

sobota 13. ledna 2018

Drahoš vyjádřil obavy o život aktivistky. A jinak zdraví dobrý?

Tomáš Vyoral
13.1 2018   Rukojmí
Jiří Drahoš je evidentně mimozemšťan. Klaus st. se zase jednou trefil. Vědec nejen, že neodsoudil "útok" aktivistky na prezidenta, ale ještě vyjádřil obavy, že riskovala život. Nebo opět přijde omluva od šéfa jeho týmu?
Jiří Drahoš je evidentně mimozemšťan. Klaus st. se zase jednou trefil. Vědec nejen, že neodsoudil "útok" aktivistky na prezidenta, ale ještě vyjádřil obavy, že riskovala život. Nebo opět přijde omluva od šéfa jeho týmu?

Útok na prezidenta republiky, byť by jím byl kdokoliv, ve volební místnosti, a nejen tam, je v demokracii, dle mého, bez debat odsouzeníhodný. A i když jde o vašeho konkurenta, myslím, že je vhodné vyjádřit odsouzení zejména právě v rámci podpory demokracie.

Vlastně mě ani nepřekvapuje, že slušňák Drahoš je natolik mimo, že nejen že toho není schopen, ale navíc ho nejvíce zatížily obavy o život aktivistky. Ohledně oné bájné slušnosti vědce s falešnými brýlemi mi přibývá další střípek do mozaiky.

"Byla to velká nerozvážnost. Prezident je chráněná osoba, ta žena riskovala život," sdělil ČTK Drahoš.

Zajímalo by mě, jak by reagoval, kdyby stejným způsobem nějaký aktivista "nácek" zaútočil na jiného politika/kandidáta/jeho? To by určitě zaplevelil Facebook slovy o nenávisti, xenofobii, populismu, Putinovi... nebo ne?

Tak jsem zvědav, zda historický rekordman v umění nic neříct v co největším mediálním prostoru neskončí podobně jako mediální "hvězda" minulé volby "neschovávající se Honza".

44 komentářů :

 1. Vážení voliči, do druhého kola postoupil Jára Cimrman.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Kdyby se to stalo v USA, tak už nedýchala. Ve volební místnosti byl pěkný "bordel", když se tam mohla schovávat za sloupem, a následně se svlékat. Slušela by "pochvala" sčítacím komisařům. U nás zase si prohlíželi své "zájmy" na internetu. Volební čas dle mého stačí jen v pátek 6 hodin a v sobotu 4 hodiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně!
   Tajní se k ní chovali obvzlášť zhovívavě.

   Smazat
  2. Taky jsem čekal, že jí trošku ten ciferník přitlačí ostřeji na zem, ale holt nahá žena je nahá žena, že. I kdyby ohrožovala vašeho prezidenta.

   Smazat
  3. 18:34" ...,že jí trošku ten ciferník přitlačí ostřeji na zem..." - Konečně mi je jasno, co provádějí ti chlapci z ÚOOZ (nyní u financů), když Babiš řekne "naši na něj klekli".

   Smazat
 3. Přátelé, všichni, kdo milujete Kalouska a milujete i jeho TOP09 a milujete i kalouskovo-právní ČT1 a milujete i jeho tiskový orgán s názvem Právo a v neposlední řadě milujete i jím zřízenou demokratickou unii, tak upalujte za dva týdny k volbám a hoďte to tam jejich kandidátovi na prezidenta. Miroslav Kalousek si dal za cíl, dostat svého kandidáta na Pražský hrad. P.S.: pokud byste nevěděli, tak jeho kandidátem je soudruh Drahoš. Kdo nevolí Drahoše, je proti Kalouskovi! A to snad přece nikdo nechcete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zemane, Zemane, Drahoš tě z Hradu vyvane !!

   Smazat
  2. Drahoše do koše!

   Smazat

  3. 18:37Zemane, Zemane, Drahoš tě z Hradu vyvane !!
   18:53Drahoše do koše! - Obě veršovánky jsou
   nadějné, věnujte se tomu i nadále!

   Smazat
 4. To je vtip? Tohle chce být našim prezidentem? Vždyť vůbec neví která bije. Nikdy!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Drahoš bude SKVĚLÝM prezidentem!! Jakub Janda se stane heterosexuálem a bude chytrý!! V České televizi budou mluvit pravdu, USA přestanou přepadat jiné státy. Havel nebyl ožrala a nebyl "holkař". Pan Kalousek nepije, pan "Kníže" je vzdělaný a VŮBEC nespí!! Pan Bakala se postaral o havíře a jejich byty, samozřejmě k JEJICH spokojenosti. Pan Sobotka je čestný člověk. Republika není ROZKRADENÁ a Rusko je AGRESIVNÍ stát, který nás ohrožuje. :-) :-) Pokračovat netřeba.

   Jirka

   Smazat
 5. kdo volí Drahoše, volí Kalouska !

  OdpovědětSmazat
 6. Kdyby postoupil Jára Cimerman! Ale postoupil agent BAS/BIS! Ale proč ne na Hradě reprezentanta s takovou kvalifikací?! Možná, že byli v historii i horší, třeba Hácha, možná.

  OdpovědětSmazat
 7. Tak teďka zase smutek na čété, že Zeman bude debatovat, ale ne u nich. Živě to vidím, jak by si to čété představovala, dali by Zemanovi místo vstoje a muselo by se tam odpovídat za pochodu a dále běhat přes schody. Možná i promenáda v plavkách by byla. Takhle si Zeman stanoví podmínky a která televize je splní, ta bude mít tu čest hostit jedinou debatu před volbami. A Moravec může uspořádat trucpodnik s vyautovanými kandidáty u velké obrazovky, kteří na to budou čučet a budou fandit Drahošovi, my koncesionáři bychom to fakt uvítali a rádi to zaplatíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman jasně ohlásil dvě besedy. Jedna asi na Primě, když už si Prima ústy redaktorky o to řekla a ta druhá samozřejmě se Soukupem na TV Barrandov.

   Smazat
  2. Pochopil jsem to tak, ze da Prime jednu nebo dve debaty. To neznamena, ze nebude i jinde. Ti se ho teprve musi zeptat.

   Smazat
 8. Drahoš tak nebo tak stejně skončí jako Čaušesku.

  OdpovědětSmazat
 9. To, co řekl Mr želé, ale vůbec nebyla náhoda ani úlet! On proto nemá, co by dementoval. A taky je zbytečné to vůbec od něj očekávat.
  Želé a spol. mají z hloubi své duše prezidenta Zemana v nelásce, protože jej považují za nepřítele svého vidění světa. A proto i všechny ty obskurní postavičky, které se (řízeně) o Zemana otírají nebo jej dokonce (řízeně) napadají, mají generální pardon. Stávají se totiž užitečně nastrčenými nepřáteli jejich nepřítele. A takové je, jak známo, nutno opečovávat s láskou. Zejména ty z nich, kteří plní svá zadání provokatérů a nositelů dehonestujících sraček. Použitelní i proto, aby se panská "noblesa" před veřejností neumazala.
  Čiré pokrytectví ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano bezvadně napsáno díky

   Smazat
  2. 19:56 Souhlasím, že to nebyla náhoda. Zřejmě se počítalo s tvrdším zásahem ochranky a Drahož byl připraven se rozhodně zastat toho "nebohého děvčete, vyjadřující názor národa a celého světa". Jenže jí ani nezastřelii, ani nepostřelili, dokonce jí ani nenafackovali. Jen jí vynesli jako odporný odpad. Loutkovodiči Drahoše pochopili, že se "nezadařilo" a útok odsoudili. Jenom tupý Drahoš se ve zmatku držel původního plánu.

   Smazat
 10. Kdyby se místo Miloše Zemana dostal do stejné situace pan Drahoš, tak by zřejmě neměl obavy o zdravotní stav "aktivistky", ale především o svoje spodní prádlo. Je to takový drsňák.

  OdpovědětSmazat
 11. Domnívám se, že prezident Zeman by měl akceptovat doporučení p.Drahoše, aby jednu diskusi určil prezident (Barandov), druhou Drahoš (zřejmě ČT). Případné odmítnutí účasti v ČT by pana Zemana těžce poškodilo v očích váhavé části voličů (ovčanů). Při argumentační schopnosti je schopen si vynutit diskusi na nejvážnější témata současnosti - mám na mysli především tlak EU na migraci (Junckerova komise). Drahoš, ani s pomocí Moravce, nemůže být problémem.L.H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:19 Myslím si totéž.

   Smazat
  2. 20:19 Zeman řekl že s nim pude do diskuze a doufám že mu to pořádně nandá.

   Smazat
 12. Mám podezření, že Drahoš není jen "mimo", ale je už zralý na psychiatrické vyšetření. Není normální, aby kandidát na prezidenta měl obavy o zdraví útočnice, jež napadla úřadujícího prezidenta (pravděpodobně proto, že se jednalo o nenáviděného protikandidáta a k tomu ukrajinskou aktivistku, která je jako fanatická protiruská nacistka kavárnou chráněná). Před několika týdny se Drahoš vyjádřil, že parlamentní volby ovlivnily ruské tajné služby (tím chtěl zřejmě veřejnosti sdělit, že čeští voliči jsou úplní debilové), a dokonce prohlásil, že jen hlupáci o něm šíří, že je vítač, jelikož ve výzvě vědců, kterou nadšeně podepsal, nebylo nic o přijímání uprchlíků, ačkoliv si tuto výzvu může každý přečíst a přesvědčit se, že celá výzva je snahou přesvědčit veřejnost o nutnosti přijímaní uprchlíků. Tímto znovu sám sebe usvědčuje, že se neštítí jakékoliv lži (kromě toho i ve výzvě samotné explicitně považuje české občany za nesvéprávné debily). Drahoš je opravdu "důstojným" následníkem kolaborantského oikofoba Havla, což je zjevně hlavní důvod, proč se stal kandidátem pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. narcista Drahoš14. ledna 2018 7:20

   Pro mě je NEVOLITELNÝ!
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
   Drahoš - člen Římského klubu nadlidí:
   • http://svobodnenoviny.eu/odpovi-mi-profesor-drahos-zda-je-clenem-rimskeho-klubu
   • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D

   Smazat
 13. Prosím pochopme pana docenta.
  Jen vyjádřil obavu o zdraví své transsexuální zaměstnankyně.
  Víte co stojí léčebné náklady na cizince ?*

  OdpovědětSmazat
 14. Bojím bojím, že to ta knížecí pemprska doopravdy vyhraje !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřátel se nebojme
   na množství nehleďme. Jan Žižka*

   Smazat
  2. Epigramy
   I na Himálajích jsou trpaslíci malí.
   Nezlob se na trpaslíky, že ti okopávají kotníky, oni výš nedosáhnou.
   Hrrr, na ně, bratři Češi! Nepřátelů se nebojte, na množství nehleďte!

   Smazat
 15. Snad si někdo nemyslí, že to byla poblázněná ženská. Celý FEMEN je projekt ze stejného soudku jako Evropské hodnoty. Je to jen jiný způsob nátlaku a ovlivňování. Světovládcům a jejich viditelné ruce Sorosovi je každý prostředek dobrý. Ale už ta spojitost Útok na prezidenta-volby-Ukrajina-Želé-starost o aktivistku. To přece není náhoda. Tomu nemůže nkkdo soudný věřit. Je to vzkaz Havlérky podporující Ukrajinské fašisty. (Je to možné???)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:38 K vyniknutí absurdity celé té situace si představte zrcadlový případ: Na Drahoše se vrhá polonahá aktivistka s ruským nápisem na hrudi "Drahoš, havlistická děvka". Umíte si představit, jaký řev by spustili "demokraté" a "naše" sdělovadla?

   Představa zrcadlových situací je osvědčený nástroj pro zjištění objektivity, poctivosti a mravnosti opačných stran sporu.

   Smazat
  2. 21:38 Tady již je všechno možné. Taky si myslím, že to bylo ušité na Zemana. Novináři se mezi sebou znají a její exotický vzhled by je musel zaujmout za koho tam je.

   Smazat
 16. Přežili jsme Husáka, přežijeme i jeho klon.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsem takovým optimistou, nejde přece o Drahoše, na přežití či pomalý odchod ze scény národů do "obscénia" máme tady EU a plány mocných za oponou. Jen na okraj - Husák nebyl naivní či hloupý, jen pragnaticky posluhoval. Drahoš je jiná fajta...L.H.

   Smazat
  2. 21:41 Pokud zavezou ČR migranty tak při jejich rozmnožování bude země jednou jejich kdo volí drahoše volí euchalífát.

   Smazat
  3. 21:41 - Husák bol Čechoslovakista a bojoval za spoločný štát! Preto aj sedel za mrežami. Bol to jediný Slovák, ktorý bol čs. prezident. Buďte radi, že existoval!

   Smazat
  4. Husák neseděl za to, že byl čechoslovakista, ale že byl slovenský nacionalista. Tak zněla oficiální obžaloba. Za Husáka tedy opravdu rádi nejsme. Pro nás znamenal konec procesu demokratizace a konečnou diskreditaci socialismu, spolupráci s okupanty a hospodářskou stagnaci. Za jeho panování vylezli z děr individua, která se zdiskreditovala v 50tých letech a už byla pro násilnosti a hloupost odstavena. Vy si na Husáka vzpomínejte jak chcete, většina Čechů z něj nadšená nebyla a není.

   Smazat
 17. Možné nemožné Karle,
  prostě fašizmus je tady a to je fakt.
  Pamatujete na Fučíka,
  jak to tenkrát v dobách míru a sociálních jistot znělo jako fráze ?
  Lidé buďte bdělí. jan*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chybička se vloudila. Fučík řekl a napsal: Lidé bděte, měl se vás rád!

   Smazat
  2. Buďte bdělí, říká Jarda Dušek ve Čtyřech dohodách.😆😆😆

   Smazat
 18. Volte pana Drahoše,určitě se odmění.....

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.