Reklama

pátek 19. ledna 2018

Drahošovi se nechtělo ani na Primu. Vyžádal si dopředu otázky. Zjistili jsme k tomu více

19. 1. 2018   ParlamentníListy
Jiří Drahoš podmínil svou účast v prezidentském duelu na TV Prima tím, že dostane dopředu otázky. ParlamentnímListům.cz informaci potvrdilo několik na sobě nezávislých zdrojů z okolí Drahošova týmu.


Finále prezidentské volby přináší nečekaná odhalení z „kuchyně“ Zemanova protikandidáta. Od neděle budou vysílány duely obou kandidátů. Prezident Miloš Zeman potvrdil účast čtyřem televizním kanálům, zatímco Jiří Drahoš nejprve uvedl, že přijde pouze do České televize.

Ve čtvrtek navečer jeho tým po několika dnech mlčení oznámil, že dorazí i na duel pořádaný televizí Prima, který se odehraje v pražském karlínském divadle s účastí příznivců obou kandidátů. Kapacita hudební scény v Karlíně je kolem 900 osob.

Nyní se ukázalo, proč nejspíš Drahošovi lidé tak dlouho váhali, zda do některé z dalších debat svého „koně“ vyslat.

ParlamentníListy.cz se dostaly ke spolehlivým informacím, že si Drahoš televizi Prima řekl o otázky předem. A podmínil tím svou účast. Když televize nepošle předem otázky, které budou kladeny, pan Drahoš nepřijde, vzkázal Primě jeho tým. Informace jsme získali přímo z okolí předvolebního štábu Jiřího Drahoše a prověřili u dalších zdrojů.

Televize Prima situaci vyřešila tak, že určité okruhy témat poslala, ale jak Jiřímu Drahošovi, tak Miloši Zemanovi. A během pátečního odpoledne okruhy zároveň zveřejnila a rozeslala všem českým médiím. To lze brát jako další potvrzení našich informací, neboť zveřejňování okruhů či samotná veřejná zmínka o tom, že je kandidáti dostali, není vůbec běžná.

 
(celý text včetně kopie tiskové zprávy televize Prima najdete zde)

19 komentářů :

 1. A takovýho šmejda ustrašenýho chce další hejno ustrašených kavárníků za prezidenta. Bleee.

  OdpovědětSmazat
 2. dobrej žák je vždy připraven a nepotřebuje znát otázky dopředu.Co na to říkáš suchare Drahoši.A toto nás má reprezentovat.No tě bůch!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Hlavně, že je slušný a reprezentativní... Skoro jako MIS MIS

  OdpovědětSmazat
 4. pan Drahoš by si měl především uvědomit, že na presidentskou funkci absolutně nemá. Nechává se se svou (MARTOU) unášet na křídlech slávy a není si schopen připustit, že může taky působit jako naprostý pitomec, že je pouze loutkou v rukou někoho. Jak bude v roli presidenta zastupovat tuto zemi ? Bude si vybírat s kým se bude setkávat, na co se ho budou ptát ? Bože ,ochraňuj nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkuste to vysvětlit lidem okolo vás, až ho půjdou volit.

   Smazat
 5. Myslím si, že se Prima zachovala v tomto případě tak, jak by se měla chovat všechna media, hlavně veřejnoprávní, která tak, bohužel, trestuhodně nečiní.

  OdpovědětSmazat
 6. NEZJIŠŤUJTE, VEĎTE LIDI DO ULIC!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Jiří Drahoš se točí a točí a točí…
  https://www.youtube.com/watch?v=5bKt7ceri8E

  OdpovědětSmazat
 8. Jestlipak od nynějška zařídí pan drahoš také studentům, aby obdrželi předem otázky, na které budou odpovídat při zkouškách? Nebo je smí dostávat jenom "prázdné nádoby" ucházející se o nejvyšší fce státu?

  OdpovědětSmazat
 9. A co ČT? Ta je neposlala?
  Tomáš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázky dostal i s odpovědí a scénické pokyny.

   Smazat
  2. Trd ještě jestli se to ten blb stačí nabiflovat.

   Smazat
 10. Klidně vsadím do loterie, pokud mi sazková kancelář prozradí ty správné čísla. Pane Drahouši, vykašlete se na to.

  OdpovědětSmazat
 11. Ten maňásek není zjevně schopen ani vlastního názoru bez vodiče. Jeho chybné zvolení by nás všechny nepochybně přišlo pěkně drahoš...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vladimír Procházka Přesně tak loutka jedna odporná.

   Smazat
 12. Lidi jsou blbí,klidne ho zvolí.

  OdpovědětSmazat
 13. Duel: odpovídá Drahoš.
  S týmem poradců, hulibrkem, vekslákem a von Schlafenbergem zastoupeným soukmenovcem Kalouskem jsme se dohodli, že odpověď na otázku zní takto...... Doplňující otázky nejsou přípustné jelikož by mohly deformovat ducha relevantní odpovědi. 😆😆

  OdpovědětSmazat
 14. Podívejte se na tohle.Je to sice starší,ale výmluvné.Kdo podporuje Drahoše.Zadejte do google.Seznam to "neumí" najít.
  Sdílejte ho.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

  OdpovědětSmazat
 15. No ten by mněl dělat ministra školství. Předem by si studenti vyžádali otázky. Ti šikovnější by si odpovědi vyguglovali a to by potvrdilo jejich kvalifikaci na získání maturity. U vysokoškoláků je to oblíbený přístup viz poslanec M. Benda (ale není jejiný).

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.