Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Facebooková předvolební cenzura: Zmizely velké stránky podporující Zemana24.1.2018 PravýProstor

Stránka NE.cz, Miloš Zeman – Prezident ČR a ParlamentníListy.cz se dají vesměs považovat za stránky webů či iniciativ, které podporují Miloše Zemana. Jejich celkový dosah (neboli počet uživatelů, kterým se za týden zobrazí obsah těchto stránek) přesahoval 2 000 000. Facebook je všechny smazal. 
 
Odůvodnění je, jako vždy, porušení facebookových zásad. Všechny stránky zmizely ve večer předvolební debaty na TV Prima mezi Milošem Zemanem a Jiřím Drahošem.

Teoreticky je možné, že do cenzury českého Facebooku nějak zasahuje nový cenzorský zákon z Německa, který nutí uživatele k autocenzuře a strachu z deaktivace účtu za pouhou pomluvu. V tomto případě se však musí jednat o cílený zásah českého Facebooku proti podporovatelům Zemana.

23 komentářů :

 1. Stoji za pozornost jak nahle ustaly teroristicke utoky v EU, KDYZ JDE O TO PRINUTIT NEKTERE STATY PRIJMOUT STADA AFROARABU...!!!! Ceka se ..
  Az se Vezmou dovnitr a vezmete jednoho a uz se jich nikdy nezbavite...
  Uz predtim okupovali islamisti velkou cast Evropy s Madarskem a velkou cast Spanelska ...
  Dale stoji za pozornost jak turci utoci a masakruji Americke spojence v Syrii , NEJMODERNWEJSIMI Americkymi Zbranemi...
  Jako ostatne mnohokrate predtim..

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to už je vrchol, oni se nezastaví před ničím, to jsou truhlíci. Přitom PL teda nejsou nijak prozemanovské, to v žádném případě, jejich čtenáři jsou, to asi ve většině ano, ale články, které vybírají, rozhodně nejsou jen prozemanovské.

  OdpovědětVymazat
 3. Miloš má dnes svátek!!!! Zítra a pozítří mu snad dáme dárek.

  OdpovědětVymazat
 4. Jo je jasně vidět kdo se montuje do Českých voleb a Rusové to nejsou.

  OdpovědětVymazat
 5. K cenzuře dochází i na internetu při zasílání mailových zpráv. Např. atlas.cz blokuje zprávy, které mi posílají moji přátelé, a ve kterých je odkaz na články v Parlamentních listech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To samé dělá Seznam.Zablokoval mi účet stím,že mám požádato amnestii

   Vymazat
 6. Cenzoři, drze sebe nazývající demokraté jsou jenom velmi hloupí darebáci.

  OdpovědětVymazat
 7. Mám dceru, má 3 deti / 2 holčičky / a nevěřila bych jake mají s manželem myšlení , spis nemají zadne !!
  Všichni říkají , že Zemana voli jen burani a sprostacci , musím napsat , ze OPAK JE PRAVDOU !! Tato mladší generace má vymyte mozky a nebo všechno už vzdali ! Dokonce to vypadá na rozkol v, rodinách ! Fakt jsem si myslela , že mám inteligentnější dceru , ale ona se vždycky chovala a chova jako - všechno vím , všechno znám !! Prostě sežrala salamounovo h + vno !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud studuje, mohla byste ji položit otázku, jestli při zkouškách může mít na klíně vypracované otázky, které ji byly poskytnuty předem, a v uchu sluchátko s nápovědou. Zeman má sice špatné nohy, ale výbornou hlavu, u drahoše je tomu naopak. Dobré nohy možná pomůžou v rektálním bruseloalpinismu, ale moudrou hlavu, potřebnou při výkonu funkce prezidenta jistojistě nenahradí.

   Vymazat
  2. Pokud má vaše dcera hypošku a vyhraje miki maus . Tak se může stát Kalousek ministr financí a uskuteční svůj záměr zrušit odpis z úroků hypotéky . Napište to na fejs .Já takové síťe nepoužívám .

   Vymazat
 8. Citát:
  Winston Churchill: „Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty.“

  OdpovědětVymazat
 9. Pořád mi zní slova Fidela Castra. "Každý národ je neporazitelný, pokud se neporazí sám". Je nutno k tomu dodat jenom jeden poznatek. Nejnebezpečnější pro jakýkoliv národ, jsou jeho elity, které vždy národ zradí a historie potvrdila, že nejenom elity národ zradí, ale pod různými vzletnými záminkami, národ odvedou do nejstrašnějších válek s miliony nevinných obětí. Drahoš je figura, kterou otevřeně podporuji elity jako Grygar, Svěrák, Kolářová, Rotrová a další. Nejlépe jim odpověděl ve včerejším pořadu na ČT 24, zaměřeným proti Zemanovi, ekonom Ševčík, který řekl: psáno foneticky "Zeman je jako Čerčil, který tvrdě bojoval proti Hitlerovi a Drahoš je jako Čembrlein, který s Hitlerem spolupracoval". Není co dodat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 100 pro souhlas , Sevcika už jsem neztihla , jen konec o euru - tedy jak Ševcik rekl - neprijimat euro!!

   9.43
   Moje dcera nestuduje , ale je prostě " hloupa " ! Už při prvním kole mi řekli , že CO Z TOHO BUDOU MIT , KDYŽ BUDOU ZEMANA VOLIT , ŽE JE TO STEJNE JEDNO , KDO TAM BUDE ! Říkala jsem si v duchu - to je ale hlupana , ale zkusila jsem to dnes znovu , a tvrdim , že Zemana voli slusni , normalni lidi s mozkem , a většina co voli bruselskeho Drahose jsou OMEZENCI , kteří si nedokazi domyslet SOUVISLOSTI !
   A jak už to tu někde někdo včera psal , tak ja odmítám se paktovat s někým , komu nevadí , že sem vlastizradci naší zeme a občanů, budou pouštět příští naše vrahy !

   Už jen , že má nakročeno do EU stovky milionů Arabů , muslimu ! Německo ani Francie je všechny nepojme, tak co bude ??? Bude tu krvava rez a války ? 3 roky melou o ochraně Schengenu a h+vno ! Orban má ploty , my nic a porad je vozí a vozí !! Navratova politika nefunguje , protoze nemají doklady a NNěmecka psychopatka neví , kam by je vrátila , pokud tedy to má vůbec v planu , je to tristní ......
   Hany

   Vymazat
  2. Je to zamer sionchazarov pre likvidaciu bielej rasy...!!

   Vymazat
  3. Fidel Castro byl moudrý muž a největší humanista druhé poloviny 20. století. T

   Vymazat
  4. 14:28 No, a nebyl Fidel největší státník všech dob?

   Vymazat
 10. Všichni odhlásit xichtbook!!!!
  Svině

  OdpovědětVymazat
 11. Zeman by se neměl dobývat na blbbook. Většina tam jsou blbci.

  OdpovědětVymazat
 12. TOTO JE DÍLO INGRID ROMANCOVÉ A SPOL. A JEJÍHO PRÁSKAČSKÉHO PROJEKTU TARGET!!!

  Tady je její profil na Fb:https://www.facebook.com/romancova.ingrid

  Tady je žumpa zvaná Evropský rozhled, která je dílem udavačky Ingrid Romancové: http://www.evropsky-rozhled.eu/

  Tady je seznam Fb profilů, které si práskačka Romancová dala za úkol zlikvidovat jen proto, že se nezaregistrovaly pod svým občanským jménem.
  http://target.evropsky-rozhled.eu/

  To je podle Romancové zřejmě výzvou k tomu, aby likvidovala lidem jejich účty a s nimi spojené věci, tj. zbavovala je jejich přátel, vzpomínek, zkrátka všeho, co patří do lidského soukromí. Nikde ve světě není podmínkou k založení Fb účtu to, že musí být pod přímým občanským jménem, nikde ve světě se ještě nenašla taková svině, kterou by napadlo, že bude lidi nutit, aby ukazovali Facebooku své doklady, tj. údaje, které mají právo číst a shromažďovat jen státní instituce. Udavačka Romancová si totiž myslí, že stojí nad státem. Toto její falešné přesvědčení pramení z toho faktu, že pracuje v neziskovce, jejímž sponzorem je kromě jiných fašistických zahraničních výlupků i známý miliardář Soros. Že je spolupracovnicí pornoherce Jakuba Jandy a tyngltanglu Evropské hodnoty, už nemá cenu ani zmiňovat.

  Fašistka Romancová, která zahájila masovou perzekuci obyvatel ČR, se v současnosti soustřeďuje nejen na podle ní "falešné účty", ale pod touto smyšlenou záminkou pronásleduje a likviduje všechny, kdo svými názory nebo politickou orientací nezapadají do škatulky Sorosovy "politické korektnosti". Tímto způsobem zlikvidovala i stránky podporující našeho prezidenta Miloše Zemana.

  V poslední době se nezapomněla pochlubit tím, že se snaží aplikovat do našeho českého právního prostředí cenzurní zákony se sousedního Německa, což je zjevně podle ní v pořádku, jelikož tento výlupek neofašistického způsobu myšlení a jednání považuje Český stát za součást čtvrté Říše mamá Merkel.

  ttp://www.novarepublika.cz/2018/01/facebookova-predvolebni-cenzura-zmizely.html#more

  OdpovědětVymazat
 13. Nenadávejte. Eliminace podpory Zemana je vyvážena multiplikací podpory Drahoše. Jeho xicht na mě vyjukne, když otevřu soukromý mail. Hned vedle maturitních fotek mé dcery. Vykouknu z okna, Drahoš. Otevřu schránku na dopisy, Drahoš. Zapnu TV, Drahoš. Dcera přijde domů celá rozjásaná a na bundě placka s Drahošovým xichtem. Prý jí to dala kamarádka, jeho nadšená podporovatelka. Tak ani nevím, je ten Zeman ještě presidentem, nebo už Drahoš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt dobrý..... ale šílená představa !
   Drahos po duelu : Drahos je zmetek a jak se všeobecně ví, zmetek se vyhazuje do odpadků .....

   Vymazat