Reklama

.

.

pátek 26. ledna 2018

Hašek: Viděl jsem státníka a bohužel i okopávače kotníků

- rp -
26.1. 2018 PrvníZprávy
Michal Hašek, exhejtman Jihomoravského kraje se zúčastnil poslední debaty mezi kandidáty na post prezidenta republiky Jiřího Drahoše a Miloše Zemana.

"Bylo mi velkou ctí být mezi 30 podporovateli pana prezidenta v závěrečném duelu České televize společně s řadou osobností, mezi jinými - válečnými veterány-piloty RAF, umělci a dalšími zajímavými lidmi. Stálo za to dnes prezidentskou debatu zažít “live” .

Každý si obrázek o kandidátech udělal sám. Viděl jsem dnes státníka a bohužel, okopávače kotníků. Volím státníka Miloše Zemana, prezidenta dolních 10 milionů občanů.

Velký kompliment ČT a především moderátorce Světlaně Witovské, dnes její životní výkon, těším se už na nedělní Otázky Světlany Witovské," napsal na facebooku Michal Hašek.

"Právě jsem se dokoukal na poslední duel kandidátů. Drahoš ve svém posledním slově jen dokázal, jakým je šmejdem a křivákem. Nerad používám takové výrazy, ale k němu jsem se musel hodně krotit, abych nepoužil podstatně tvrdší výrazy. Nejhorší je že tou svou křivou hubou ukázal, jak křivý má i charakter, má li nějaký. Lidé, nedopusťme aby takový křivák opět zneuctil sídlo českých králů. To už se jednou, jak víme, stalo!," píše senátor Jaroslav Doubrava.

"no... kupodivu vyrovnaný duel. Až na poslední minutu Drahoše. Útok na Miloše Zemana byl hodně nefér," napsal Štěpán Kotrba.


(rp,prvnizpravy.cz,foto:arch.)

25 komentářů :

 1. Pro poslední váhavce:

  Poradce amerických prezidentů a spolupracovník Havla: Jde o nahrazení Zemana někým jako je Drahoš. Náchylnějším vůči manipulacím z Bruselu, hlavně přerozdělování muslimských imigrantů..

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Poradce-americkych-prezidentu-a-spolupracovnik-Havla-Jde-o-nahrazeni-Zemana-nekym-jako-je-Drahos-Nachylnejsim-vuci-manipulacim-z-Bruselu-hlavne-prerozdelovani-muslimskych-imigrantu-521672

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřím Drahošem jsem znechucen vlastně po všech stránkách. Drahoš mi nestojí za to, abych o něm psal podrobněji. Dnes jsem opět volil Miloše Zemana. Nechápu, jak někdo může volit Drahoše. Inu, máme svobodu volby, ale pokud by Drahoš vyhrál (věřím, že se tak nestane), důsledky či dopady by byly tragické.

   Vymazat
  2. Drahoš se při debatě na ČT oháněl tím, že Německo od migračních kvót ustupuje (vyjádření Němců ve čtvrtek dopoledne). Dnes je to opět jinak:
   Německo nemění svůj dosavadní postoj v migrační politice. Solidární přerozdělování běženců zůstává nadále ústřední součástí azylové politiky. V Berlíně to v pátek řekl mluvčí ministerstva vnitra Johannes Dimroth, čímž zásadně změnil vyjádření svého šéfa, ministra vnitra Thomase de Maizièra.
   Takže do voleb nezasahuje Rusko, ale zcela jasně prodrahošovské Německo!

   Vymazat
 2. Drahos = Havel II

  OdpovědětVymazat
 3. Ano pan poradce má pravdu.Ale je tam ještě jeden aspekt a to je BAKALA.Hlavě ten přes kavárnu vodí Drahoše.
  Výsledek by měl být tento:
  Drahoš na Hrad pak likvidace Babiše buď ústavně,nebo jakkoli,změna v obsazení ministerstvech a sněmovny ,zamezení činnosti vyšetřování kolem OKD a k tomu zavádění do života tvrdých požadavků EU
  Zeman to ví a hodil jim do toho vidle tím ,že veřejně včera prohlásil,že ať dopadnou volby tak či onak,Babiš znovu dostává šanci.A to je chlapcům velká čára přes rozpočet.
  Zeman tím národu sdělil : vyhraje-li Drahoš , připravte
  se na to,že odstraňování Babiše a změna politické mapy může mít až neústavní průběh.

  OdpovědětVymazat
 4. Vážený pane Hašku, já jsem viděl jen ubožáka, který nemá vlastní názor. Plete si boj o koryto v nějaké možná významné organizaci s mezinárodními vztahy. Vůbec nemá ponětí jak se komunikuje o obchodu v mezinárním měřítku a plete si to s našimi žabomyšími válkami o koryto. Nakonec mne o tom přesvědčili i ti se kterými jsem nikdy nesouhlasil a ani oni nesouhlasí s politikou skutečné sociální demokracie (tedy ne Sobotkovi). Tito pravicoví politici Klaus mladší, ševčík a jiní naprosto nesouhlasí s názory a vlastně ekonomickou hlouposí pana profesora Drahoše. Já jsem na tom ještě hůře. Ddyž ho vidím je mi na zvracení. Přece nemůže být za ty peníze co do jeho vzdělání vrazila ta nenávidělá komunistická "pakáž" tak debilní.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 5. Ten Drahoš by teda byl pěknej PREZENT !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:54 Spíš by to byl p-REZIDENT (představitel koloniálního státu v protektorátě, obvykle faktický vládce, protektor).

   Vymazat
 6. No jo někteří lidé vědí co je pro ně dobré a špatné už aby většina prohlédla.

  OdpovědětVymazat
 7. VOLTE ODPOVĚDNĚ! VOLÍTE I ZA SVÉ POTOMKY!
  Koho volit? Drahoše nebo Zemana? Zde jsou některé vlastnosti: antidemokrat, antiemigrant, amerikofil, amerikofob, bublifuk, elitář, eurohujer, europesimista, falešník, havloid, ješita, lidový, manekýn, manipulant, maskot, narcis, nepolitik, odrodilec, okopávač kotníků, pokrytec, politik, pravdoláskař, přívrženec sudetoněmců, proemigrant, prolhanec, rusofil, rusofob, rychlokvaška, starý klaun, vlastenec…

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpovídám v nadsázce. Za komunistů jsme říkaly: vždyť ti parchanti(myšleno mládež ) si to zaslouží.

   Vymazat
 8. K českému pojetí voleb napsal před dvěma týdny

  JAN KELLER:

  Politika prý měla původně sloužit k tomu, aby v ní soupeřily různé myšlenkové a názorové proudy a v kultivované diskusi se pokoušely přesvědčit voliče o svých vizích rozvoje země.

  V České republice ovšem už delší dobu funguje politika trochu jinak. Prakticky vůbec se v ní nejedná o programech a věcných koncepcích na řešení četných problémů společnosti.

  Volební kampaně se změnily ze soutěžení různých projektů žádoucího vývoje celku v obyčejný hon na osoby. Volí se zásadně proti někomu, nikoliv pro něco.

  Toto směřování politiky má svoje přednosti. Může se do něj zapojit doslova každý, protože NADÁVAT NENÍ ZDALEKA TAK NÁROČNÉ JAKO PŘEMÝŠLET.

  Má to ovšem i své nevýhody. Nelze věřit, že ze vzájemného špinění, ostouzení a pomlouvání by mohl vůbec vzejít někdo, kdo bude důstojně reprezentovat veřejný zájem. Jak vybrat ze septiku, ve kterém byli po celé týdny a měsíce všichni adepti na funkce veřejné důkladně mácháni, v den voleb někoho aspoň trochu čistého?

  Další nevýhodou tohoto způsobu vedení volební soutěže je, že pak už nezbývá příliš času dozvědět se, co vlastně kandidáti či politické strany nabízejí. Vyhraje-li někdo jen proto, že nenávist ke druhým byla ještě větší, je zaděláno na velká zklamání, až sám začne provozovat vlastní politiku.
  No a konečně se mění docela podstatně charakter takzvané mlčící většiny. Pokud je politika soupeřením idejí, pak nevoliče můžeme považovat za lidi, kterým chybí obecnější rozhled a žijí jen svými vlastními problémy.

  Jakmile se však politika redukuje na osobní útoky a očerňování, je třeba mezi nevoliči očekávat stále víc lidí, kteří svoji občanskou povinnost neplní prostě proto, že na to nemají žaludek.

  Těchto souvislostí by si možná měli být politici vědomi, až po spočtení odevzdaných hlasů začnou zase bědovat, že zájem občanů o věci veřejné klesá, takže je s naší společností asi něco špatně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimo pana Drahoše si každý soudný politit váží voliče alespoň při volbách. Tento už nyní prohlásil, že pan Zeman se chce stát presidentem většiny normálních lidí. No on je vyjimečný tak může snad dále být presidentem AV pokud ho ostatní více erudovaní nekopnou do zadku.

   Vymazat
 9. PODÍVEJTE SE NA DRUHOU DEBATU NA 57 MINUTU JAK MOHLA MODERÁTORKA VEDET CO POSLOUCHAL DRAHOŠ VE ZPRÁVACH ODPORNÁ NÁPOVĚDA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co není v hlavě, ve sluchátku nenajdeš...

   Vymazat
 10. "Akademik" Drahoš: "Vytýkám Miloši Zemanovi, že rozděluje tuto společnost, protože je prezidentem dolních deseti milionů obyvatel ČR", řekl na úvod televizní diskuse.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To přece u stomilionového národa docela sedí... ovšem kdyby těch Čechů bylo jenom něco přes deset milionů, byl by DRAHOŠ ZA PROFESORA OBERLEUTNANTA DUBA.

   Vymazat
  2. 8:00

   Dub byl poručík, nekňubo!

   Vymazat
  3. 8.54 Dub byl povýšen... Kňubo, číst knížky je třeba celé.. ne jenom "digesty"

   Vymazat
 11. No jo no, pokřikujete tady, ale při vyplnění protektorátníhoš scénáře: Co dál? V podstatě se nabízejí tři možnosti - smířit se, emigrovat (jako gen. Boček a další vlastenci, kteří pak proti okupantům vedli ozbrojený boj), nebo způsob Mašín, Balabán, Morávek, Moravcová, Fučík ...?

  OdpovědětVymazat
 12. Panák Drahoš působí jako hračka mocných mediálních a dalších hajzlů.Zajímá mně kolik musely dostat mediální prestitutky,aby tohoto hajzla podporovaly a hlavně od koho.Víte někdo adresu,kde by se to dalo zjistit ? A pokud ano dejte to sem.Díky Jarda

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Hašku- především byste měli udělat pořádek v té vaší partai.Nedivým se Babišovi, že s vámi do sjezdu nechce jednat.Vždyť ta partaj zahrnuje pravičáky až po bolševiky a to bere současné vedení jako přednost? Co vyváděl váš hejtman Bernard v Plzni, Ta nenávist Štěcha vůči Zemanovi, Diensbier, Sobotka atd. Především tyto škodily vyházet. Máte sice tradici, ale hodně krkolomnou.

  OdpovědětVymazat
 14. https://www.facebook.com/pavel.vot/videos/10214766818995020/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. StanS27. ledna 2018 9:58
   No, chytnul se docela rychle, všechna čest. P.K.

   Vymazat