Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

HLASY PRO PRAHU! - Výzva pro mimopražské voliče Miloše Zemana

Lenka Procházková
16.1.2018

Není to poprvé, co Prahu napadl nebezpečný virus, na jehož léčbu nemá dostatek vlastních lidí. Jménem Pražanů, kteří jsou proti viru imunní, s pokorou žádám mimopražské voliče Miloše Zemana, aby ze svého města či obce vyslali aspoň jednoho léčitele ku pomoci. Tento nápad a jeho strategii nyní vysvětlím podrobněji.


Každý občan naší republiky, který má volební právo, si může pro druhé kolo prezidentských voleb zařídit na svém místním úřadě tzv. voličský průkaz. V úředních hodinách a až do 24. ledna tohoto roku. K vydání průkazu stačí ústní žádost a předložení občanky nebo cestovního pasu. Voličský průkaz s identifikačním číslem a jménem pak žadateli umožní volit prezidenta v kterémkoli volebním okrsku. Volební komise nezkoumá, proč občan například z Olomouce nebo z Ivančic, z Ústí nad Labem či odjinud přijel volit prezidenta až do Prahy. Pouze přijme jeho voličský průkaz (aby nedošlo k podvodům), zkontroluje občanku či pas a nechá občana řádně odvolit.

Smysl nápadu na pouť „přespolních“ voličů do Prahy je v tom, aby potůčky hlasů pro Miloše Zemana přitékající z jiných krajů republiky pročistily ten infikovaný pražský rybník a daly tak městu i světu lekci z vlastenectví. Nezapomeňme, že v dobách národního obrození to byl právě ten dnes tak opovrhovaný „venkov“, který se přičinil o stavbu Národního divadla. Žádný jiný národ toto nedokázal. Přitom mnozí z drobných přispěvatelů nikdy na žádné představení do vzdálené Prahy nemohli přijet! Nicméně pochopili, že jde o investici do společné věci, o něco, co přesahuje obzor jejich života.

Dnes nejde o stavbu divadla, ale o narušení komedie, která se inscenuje proti našim společným národním zájmům.

Zázemí pro mimopražské voliče Miloše Zemana bude připraveno v sobotu 27. ledna už od 11 hodin dopoledne v prostorách Jazzové sekce (Valdštejnská ulice č. 14. Praha 1, vstup ze zahrady). Zde se budou moci vzájemně setkat, debatovat a také se zapsat do pamětní knihy, která bude prezidentovi poté předána. Připravíme i drobné pohoštění pro zahřátí, neboť se očekává chladné počasí. Těšíme se na každého, kdo přijede do Prahy našeho prezidenta osobně podpořit a věříme, že ta ošklivá kaňka na volební mapě republiky zmizí. Bude to symbolický start k běhu na dlouhé trati, který nás čeká. Nic není ztraceno, dokud to nevzdáme my sami!


Lenka Procházková - spisovatelkarodačka z Olomouce nyní bydlící v Praze na Žižkově

62 komentářů :

 1. Drahoše prezentují, jako vědce, jenže to žádný vědec není, protože se většinu doby zabýval pletichami a intrikami ve vědecké branži a neznám nic co by konkrétně ve vědeckých publikacích, prezentoval. I včera v diskusi na ČT 24 zaznělo, že se ve vědeckých sférách hlavně zabýval politikou a práci s politiky. Brýle, které nemusí nosit, má hlavně kvůli tomu, aby dělal dojem serióznosti, protože po odložení brýlí vypadá neseriózně. Takže co je Drahoš bez brýlí, nebo jinak, brýle dělají Drahoše. Odloží li brýle, co zbude?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážená paní Lenko, děláme co můžeme, vždyť
   Drahoš je Kalousek a TOP09. Jak průhledné!
   Ramón

   Vymazat
  2. Ivana Zemanová po letech otevřeně promluvila
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ivana-Zemanova-po-letech-otevrene-promluvila-Manzel-cely-zivot-haji-ceske-narodni-zajmy-Mnozi-by-ho-chteli-ovladat-ale-nedari-se-jim-to-A-pro-PL-pridala-i-neco-ze-soukromi-520142

   Kdo je to Drahoš?
   http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-drahos-kdo-je-to-drahos-dnh-/p_politika.aspx?c=A170921_192737_p_politika_wag

   Vymazat
  3. A mně se chce něco říct - Pan Jiří Drahoš je trapný, je trapný, je trapný a hlavně je nevolitelný, je nevolitelný, je nevolitelný.

   Vymazat
  4. Ale bude hám to hovno pltný, hovno platný jak se nevzepřeme.Za tím vítačem stojí cele peklo z belzebubem kraďouskem.

   Vymazat
  5. Možná se nedočkám pochopení, ale je mi to celkem jedno. Při vší úctě k paní Lence Procházkové - pro zvolení Zemana JE JEDNO, JESTLI HLASUJETE V PRAZE NEBO HODONÍNĚ. Hlas má stejnou hodnotu. Nakonec se výsledek ukáže prostým sečtením všech hlasů. Kdo získá více jako 50 % platných hlasů, je vítězem voleb.

   Vymazat
  6. Jde jen o princip aby po volbě nebyla na mapě v místě Prahy kaňka.

   Vymazat
  7. Super nápad Lenko. Jde o vlastenectvi a princip přepsat kaňku v mapĕ a pražákúm pomocí zlikvidovat vir oni za to nemohou.Nás prezident je Miloš Zeman

   Vymazat
  8. Brilantní rozbor p. Drahoše.

   Vymazat
  9. Nedelejte si zase takove iluze. Dival jsem se dival, kolik lidi volilo J.Drahose v Osvetimanech (jako clovek, ktery tam ma koreny) a i tam se naslo 77 lidi, kteri ho volili. Ten virus se siri nebezpecne rychle.

   Vymazat
  10. Jen ten, kdo má IQ nižší, než hovno v trávě neví, že na to divadlo dal 75% peněz Habsburg, páč si všim, že ta zavšivená svoloč česká, není schopna vybrat ani na vlastní národní kulturní svatostánek a aby zabránil té ostudě.... :-D

   Vymazat
 2. Mirek Masaryk Topolánek už teď klidně může shodit tu intelektuálskou bradku. Hovno mu to pomohlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hlavně ty brýle, ve kterých vypadal jako 3.14čus.

   Vymazat
  2. Prohlašoval jak je zdravý a nakonec ho bolelo koleno tak, že nemohl do TV po prohře na besedu.

   Vymazat
  3. To nebyla intelektuálská bradka, bratři, to byla bradka masarykovská! Ale nikomu to nedošlo, i když to několikrát nenápadně nadhazovali.

   Vymazat
  4. 14:30 Kdyby jen to koleno, ale ta prázdná dutá bedna, co nosí na krku.

   Vymazat
 3. Bude taky ohňostroj?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:50 Za ohňostrojem musíš ke komediantovi - Horáčkovi.

   Vymazat
  2. 14:22
   A proč by Karel Srp nemohl uspořádat ohňostroj - když Zeman vyhraje?

   Vymazat
  3. 14:23 Tak to je jiná, potom ho uspořádám i já.

   Vymazat
 4. Co dodat? Není se co divit, že většina národa nemá Pražáky v lásce. Je to prostě stát ve státě, jiné mzdy jiná nezaměstnanost a tím pádem částečná odtrženost od problémů zbytku republiky a jiné názory. Nápad paní Procházkové je podnětný a je skutečně potřeba narušit tu odpornou komedii kterou presstitutská chátra inscenuje proti společným národním zájmům. Nic nevzdávat, to je to správné heslo. Aottj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:53 Při vší úctě k paní Procházkové, není to racionální nápad ze dvou důvodů:
   - Při volbě prezidenta rozhoduje součet VŠECH hlasů. Proto je úplně jedno, jestli volíte doma nebo v Praze. Není to jako při volbách většinových, jednotlivců do senátu nebo do EP, kdy by to mělo smysl.
   - "Přehlasovat" Pražáky v Praze by mělo jen kosmetický význam. Ale reálně by to znamenalo přivést nejméně 200 tisíc lidí. A to nepočítám okolí Prahy.

   Proto si myslím, že účinnější by bylo zmobilizovat všechny lidi ve svém okolí, aby nedali na formu ale obsah, byli "sobečtí" a hlasovali pro toho, kdo skutečně hájí jejich zájmy.

   Vymazat
  2. 14:47

   Možná Vám uniká vlastní smysl té výzvy.

   - Nejde o "přehlasování" (hlasy se sčítají stejně bez ohledu na to, kde volič hlasuje).

   - Nejde o racionální jednání či o kalkul. Nejde tu o "účinnost". Výzva má význam symbolický. (Jan Palach pravděpodobně také nebyl natolik naivní, aby věřil, že svým činem něco reálně změní.)

   Vymazat
  3. Při vší úctě k 14:47, tyto Vaše argumenty jsou určitě pravdivé, ale já jsem paní v každém případě Procházkovou pochopil tak, že chce trochu lidi vyburcovat z pasivity a případné letargie případně je spojit, protože jde o mnoho a nějaké technikálie jsou zřejmě marginální a pro mne nepodstatné. Aottj.

   Vymazat
  4. někde jsem napsal že bordel dělají Pražáci.Odpověď nasraného Pražáka byla,že to dělá ta naplavenina z Moravi a jinde,ne Pražái.Tak milej Pražáku ,nasranej udělej si v té Praze pořádek a vykopej tu naplaveninu z Prahy za starých časů Praha reprezentovala ČR,dnes reprezentuje koho?EU - jděte s ní do ryti.Pražáku na Moravě jsme seděli slušně u stolu,zatím co jsi skákal po stromě jako opice.Potom se Svatopluk nasral ,e jenom jako opičáci řvete a poslal tak Bořivoje ať udělá pořádek.Výsledek je jasný.

   Vymazat
  5. 15:57

   To jsou zbytečné a přitroublé žvásty.

   Vymazat
  6. 15:03 + 15:06 Burcovat rozhodnuté nemá smysl. Je třeba působit na nerozhodnuté, třeba právě tím, že se jim připomene, jaký je jejich osobní zájem. Že to není to, jak prezident vypadá, ale jak a v čím zájmu jedná.
   Technikálie jsou důležité v tom smyslu, že rozhoduje každý hlas i v té nejzapadlejší vísce. Je nebezpečné vyvolávat dojem, že "rozhodne Praha", protože to může mimopražské odradit od účasti ve volbách. Naopak je třeba velmi zdůrazňovat, že rozhodne počet hlasů, ať jsou odkukoliv. V tomto smyslu může být počin paní Procházkové kontraproduktivní.

   Vymazat
  7. Doplnění 16:28
   Pokud je chvályhodným záměrem paní Procházkové získat více voličů Zemana, tak měla vyzvat jeho příznivce místo jízdy do Prahy aby obešli sousedy, zašli do hospody a vysvětlovali, že jejich hlas pro Zemana má smysl a proč. Z toho by byl větší užitek, než z nějakého hlasování v Praze.

   Vymazat
  8. 13:53
   Většina politických darebáků jsou Pražská náplava z celé republiky.
   Těch pár desítek tisíc Pražských pravičáků
   i když drží strategické pozice v médiích a kostelích a uměleckých agentur,
   není reprezentativní vzorek mentality dvou miliónů lidí...Pha a okolí.
   Mám Pražáky rád*

   Vymazat
 5. Pan Drahoš již má dokonce vylepšený životopis na Wikipedii a je podstatně delší. Co k tomu dodat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:24

   Proč maříte čas čtením pitomostí?

   Když už se chcete vzdělávat, přečtěte si raději něco o obraně lidských práv přivandrovalé pobělohorské šlechty:
   http://casopisargument.cz/2018/01/16/lidska-prava-v-ohrozeni/

   Vymazat
  2. Dobrý nápad.

   Vymazat
 6. Polovina Pražáků jsou Moraváci :-) Všichni na ně nadávají, ale do Prahy se cpou...

  OdpovědětVymazat
 7. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-for-Zemanovi-lide-chystaji-Prazanum-ve-2-kole-prekvapeni-Uz-se-to-pece-520310

  OdpovědětVymazat
 8. Prosím, otázka zní: potřebujeme na čele naší republiky státníka nebo molekulárního vědce. Kdo může prospět občanům více? Věci jsou naprosto jednoduché. Pražskou kavárnu (dále PK) , tzv. střední třídu potřebuje a vyrobil kapitalismus. PK z vděku kapitálu vyrobila politického nichtsmachra Drahoše, aby dostála slibům věrné posluhy svým pánům. Také ji za to platí - platy o třetinu vyššími než ve zbylé části našeho státu. To je ten třídní boj, který vede kapitál proti občanům, to je to beranidlo, kterým byl vytunelován stát a účty mnohých občanů. Kdo rozděluje občany? Kapitál podle svého kréda "rozděl a panuj". A tak věrni sloganu PK: "Drahoše do koše"

  OdpovědětVymazat
 9. Přátelé,působte na své okolí ať to hodí presidentu Zemanovi.Vidím to kolem sebe,že hodně lidí je po masážích sdělovacích prostředků na vážkách.Netuší totiž která bije.A přitom jde o bytí a nebytí ČR. JDE O VŠE.
  Děkuji Jiří Kovář

  OdpovědětVymazat
 10. článek plně k tématu:

  Kdo jsou ti Pražáci, kteří volili TOP 09 a Piráty? Vnitřní Praha versus zbytek ČR

  https://aeronet.cz/news/kdo-jsou-ti-prazaci-kteri-volili-top-09-a-piraty-vnitrni-praha-versus-zbytek-cr-pripomina-film-hladove-hry-pan-babis-a-pan-okamura-by-si-meli-naslouchat/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A světová naplavenina.Kdo tady víc jak tři měsíce nebydlí, nemá mít právo volit.

   Vymazat
 11. Všichni z rodiny budeme volit pana profesora Drahoše

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě jste se rozhodli zopakovat si roli užitečných idiotů.

   Vymazat
  2. 20:18 Všichni z rodiny budeme volit pana Zemana.
   Zahrajeme si "najdi 10 rozdílů? Jeden rozdíl už máme, tak šup sem s něčím dalším.

   Vymazat
  3. Родина слышит - родина знает!

   Vymazat
  4. 20:18 Z toho si nic nedělejte. Hlavně, aby vám sloužilo alespoň zdraví, když vám pánbu rozum neráčil nadělit.

   Vymazat
 12. Chudák Vaculík rotuje v hrobě...

  OdpovědětVymazat
 13. Paní Procházková, i když si vás osobně vážím, nikoho léčit nebudu. Praha je dnes morovou ranou české politiky. A tak, jako ve středověku, kdy na tuto chorobu lidstvo neznalo lék, nechali morové město vymřít, necháme my, venkované vás, pražáky, vypít ten kalich hořkosti až do dna.
  Pokud dojde k tomu, že bude zvolen Drahoš a on se podvolí Bruselu, bude to především Praha, kde vznikne první česká no-zóna, pravděpodobně vybuchne první nálož a zemřou první lidi rukou islámských primitivů.
  Jsem unavený a jistě nejsem sám. Kdo nepochopil do teď, nepochopí nikdy a vlastní zkušenost je nepřenositelná. Praha musí na svůj omyl přijít sama.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ješišmarjá! Chceš snad žít navěky?!?

   Vymazat
 14. PODÍVEJTE SE NA TOHLE.
  https://aeronet.cz/news/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho-drahose-voli-ve-skutecnosti-miroslava-kalouska-budoucim-premierem-voli-karla-schwarzenberga-jako-mentalniho-guru-voli-celou-top09-vcetne-kromerizske-vyzvy/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:00 Přesně tak to je počítají s drahošem zlikvidují Babiše SPD a kraďousek bude premiér a volby budou definitivně pohřbené to je na generální stávku.

   Vymazat
 15. Hm, milá Lenko, o výstavbu Národního divadla se přičinil náš dodnes nedoceněný monarcha, císař František Josef. Kdyby se stavitelé měli spolehnout na vlastence, ať už z Prahy či venkova, nestálo by to divadlo dodnes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm, z aktuální webové stránky Národního divadla:
   "Na podzim 1866 byly vystaveny na Staroměstské radnici návrhy stavby, výstavu navštívil také císař František Josef II. a při té příležitosti věnoval svůj první osobní příspěvek ve výšce 5 tisíc zlatých a později věnoval dalších 13 tisíc. Prodávaly se fotografie plánů, Zemský výbor království Českého uvolnil 14.700 zlatých, české vlastenky uspořádaly na Žofíně bazar, jehož výtěžek byl téměř 6 tisíc zlatých. Velká národní loterie z r. 1877 vynesla přes 238 tisíc. Pořádaly se domovní, obecní a spolkové sbírky, besedy, plesy, výlety, dražby. Pro bližší představu – roční plat úředníka byl v té době kolem 300 zlatých, celodenní mzda zedníka asi 1 zlatý a 3 krejcary. Ani po požáru sbírkový pramen nevyschl. Kromě vyrovnání pojistky a dobrovolného příspěvku pojišťovny, úroků a dalších zisků přibylo z Čech 634 tisíc zlatých (z toho jen Praha s předměstími 223 tisíc), Moravy a Slezska 50 tisíc, dalších zemí Rakouska-Uherska přes 17 tisíc, od císařské rodiny 26 tisíc a z ciziny (včetně Ameriky, Asie a dokonce Afriky) 16,6 tisíc. Připočítat je nutno i materiální stavební výpomoc a řemeslnické práce poskytované jednotlivci i firmami zdarma. Celkové příjmy od 21. srpna 1850 do 30. června 1884 činily 3,204.129 zlatých, celkové výdaje včetně daní a poplatků rovněž 3,204.129 zlatých. Vše dopodrobna zapsáno a vyúčtováno."

   Komentář k předchozímu příspěvku hodného úrovně argumentů pražské kavárny jistě není třeba.

   Vymazat
 16. Popravdĕ řečeno, nedovedu si predstavit Cesko bez Zemena a Cesko s Drahosem. Pa

  OdpovědětVymazat
 17. Popravdĕ řečeno, nedovedu si predstavit Cesko bez Zemena a Cesko s Drahosem. Pa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irena 16.ledna 2018 23:52

   Však si zvyknete - uvidíte!

   Vymazat
 18. Praha (pošta Běchovice) je vyloučená lokalita.

  OdpovědětVymazat
 19. Jasně, vypráskat všechnu náplavu z Moravy v Praze! A začít s rodačkou z Olomouce nyní bydlící v Praze - Lenkou Procházkovou :-))

  OdpovědětVymazat
 20. Super nápad. Aby náhodou nedošlo k takému zahlteniu Prahy, že venkovský volič sa nielen že nedostane k urnám, ale možno ani do Prahy.

  OdpovědětVymazat
 21. Hanna, Rakovník17. ledna 2018 22:02

  Paní Lenko,bezvadný nápad! Vtipný a milý! Obdivuji Vás a Vaši činorodost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:02
   Připomínám, že české voliče naučila před lety "kroužkovat" Lenka Procházková spolu s Franitškem Janouchem.

   Vymazat
 22. Statistika nuda je, má však cenné údaje...
  Tohle asi každý z Vás už někdy slyšel a pravda je taká, že statisticky vyhraje pan Drahoš. Prezident nemá pravomoc na to aby si dělal co se mu zlíbí, jsme přece zastupitelská demokracie, nikoliv prezidentský systém a v tom případě je důležité aby občané koordinovali, ať už protesty či peticemi obě komory parlamentu tak, aby se zabývaly problémy lidí na prvním místě. Ruku na srdce, všichni co volili za posledních 28 let dělali tu samou chybu pořád dokola a to volili stranu, která slibovala, ale už jim nezáleželo jestli ty sliby někdo opravdu plní. V tom je problém. V přírodě vyhraje ten nejsilnější, ale vy si za valnou většinu svých problémů můžete sami a je Vám úplně jedno, že je za Vás nikdo jiný nevyřeší, prostě v to doufáte a tím ztrácíte čas, který byste mohli opravdu vynaložit na lepší budoucnost. Takže prezidentem bude pan prof. Drahoš a vy si musíte zvyknout a začít společně LOGICKY řešit ty opravdové problémy. Přeji pěkný den.

  OdpovědětVymazat
 23. Anonymní má pevné postoje, postoje jsou ale vždy dané tím, které informace připustíme. A které nepřipustíme. Informace přitom nemají stejnou sílu, stejnou průraznost. Pane Anonyme, otevřete si Wikipedii, na heslu Válka v Afghanistánu. Dostanete https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1lka_v_Afgh%C3%A1nist%C3%A1nu_(2001%E2%80%93sou%C4%8Dasnost) fakta, která mění základ našeho uvažování. Věda ostatně zná verifikaci teorií t.zv. falzifikací. Když přinesete briliant klenotníkovi, pozná, jestli je poctivý, nebo ne. Jediný zádrhel u libovolné teorie tuto teorii činí bezcennou, jen se to musí pečlivě prověřit. Ona stať obsahuje řadu odkazů, každý lze ověřit a zjistit, že jde o obecně uznávané prameny.
  Cituji několik řádek:
  IPPNW, celosvětová skupina 63 národních lékařských organizací, odhaduje, že za deset let trvání války v Afghánistánu zahynulo 220 000 lidí.[13]

  Válečné zločiny[editovat | editovat zdroj]
  Spojené státy se v roce 2009 přiznaly, že používají ve válce v Afghánistánu mezinárodně zakázanou munici s bílým fosforem. Bílý fosfor je nebezpečnou chemickou zbraní, která způsobuje strašlivé popáleniny. Užití chemických zbraní je podle Ženevských konvencí zakázané.[25][26]

  V roce 2010 vyšlo najevo, že skupina amerických vojáků, kteří si říkali Kill Team, vraždila afghánské civilisty a části jejich těl pak sbírala jako trofeje.[27][28]

  Při útoku americké armády 3. října 2015 na nemocnici v Kundúzu, kterou provozuje organizace Lékaři bez hranic, zahynulo 42 lidí včetně lékařů a nemocničního personálu.[29]

  Organizace Amnesty International se domnívá, že se Spojené státy při útocích bezpilotních letounů dopouštějí válečných zločinů, protože při útocích ve velkém zabíjejí neozbrojené civilisty.[30] Útoky označil za porušení mezinárodního práva také vyšetřovatel OSN Ben Emmerson.[31] Z uniklých dokumentů vyplývá, že při náletech bezpilotních letounů v Afghánistánu tvořili civilisté přibližně 90% obětí.[32]

  My jsme spravedlivě naštvaní na to, že v r.1968 tehdejší Rusko vyhovělo žádosti našich zrádců, a poslalo sem své vojáky. V Afghanistánu to byli mudžahedínové, kdo pozval Ameriku bojovat proti řádné vládě. U nás byli mrtví, a naštvaní, rozhodně to ale nebylo 220 tisíc lidí. Mudžahedínové byli, jak se ukázalo, teroristé, schopní zamořit terorem celý svět. Poučit i své chlebodárce. Jejich podpora tedy nebyla úplně košer, to snad připustíte.
  Problém je ten, že mudžahedínové nejsou státotvorní, a to dodnes. I když byli dosazeni do vlády, cizí mocností, s touto vládou stále válčí a stále zabíjejí občany Afghanistánu. Bezpečnostní situace, i vývoz opia do světa, je dnes horší, než při začátku americké záchranné akce. Trump to chtěl stopnout, ale zdědil jedovaté dědictví. Dnes odvolat vojáky by znamenalo větší krveprolití, než jaké bylo kdykoli v průběhu americké pomoci.

  Kdo má takové máslo na hlavě (a nepočítáme další americké pomoci dalším zemím, včetně Srbska, Iráku, Lýbie, Ukrajiny) musí najít náhradního viníka. Bílého koně. Bylo tedy nalezeno Rusko. Jestliže Zeman propaguje obchodní styky s Ruskem, které prospívají také nám, je v tomto smyslu daleko poctivějším, a pravdu-vidícím politikem, než Drahoš. Drahoš se bohužel nechová jako vědec, Vědec by měl tyto souvislosti poznat jako první, vědecké myšlení má přece být komplexní.

  http://citaty.fabulator.cz/autor/marcus-tullius-cicero
  Nemůžeme moudrost stále jen sbírat, musíme ji také uplatňovat.

  Ale, jak jste asi poznali, nejde jen o jednoho panáčka.
  Omlouvám se, že nejsem přihlášen. Karel Gott se bál přiznat, že je na naší straně barikády, aby mu majitelé pravdy a lásky nezničili rodinu. Ten důvod u mě nebyl. Pokud se nevyskutne komplikace, přetisknu to na svůj Facebook Eman Smejkal

  OdpovědětVymazat
 24. Takže jste už byla za svoji podporu všeho svinstva odměněna vyznamenáním. Chápu ty, kdo ho nechtějí.

  OdpovědětVymazat