Reklama

úterý 16. ledna 2018

Hrozí ČR barevná revoluce? 1.část


Jiří Malý
16. 1. 2018
V souvislosti s volbou prezidenta začali dobrovolníci volebního štábu Pavla Fischera roztáčet vlastní, český Majdan. Nevěřil jsem, že je to možné, ale bohužel se to skutečně stalo a pokračuje dál. Aby tedy bylo jasné, o co se tady jedná a jak může vše případně skončit, zrekapitulujme si technologii a scénáře "barevných revolucí". Přitom můžeme vycházet z historických zkušeností z již realizovaných akcí.


Nejprve je třeba říci, že "barevná revoluce" je operace, jejíž významnou součástí je tzv. ceremoniální magie a nejedná se pouze o organizaci událostí a manipulaci s lidmi. Scénář "barevné revoluce" má po několika opakováních již dobře zafixovanou matrici, takže již pouhý název je podle všeho způsobilý spustit odpovídající scénář, případně čerpat energii z již existujících egregorů.

Scénář asociovaný v matrici s pojmem „barevná revoluce“ obsahuje tyto základní prvky:

· Nenávist
· Masové rituály (podrobněji viz níže)
· Zpochybnění výsledku voleb
· Státní převrat
· Násilí a zabíjení
· Občanská válka

Matrice barevné revoluce je výrazně destruktivní, obsahuje násilí a zabíjení. Energie nahromaděná v egregoru již v jeho počátečních fázích může být značná, proto si dobře rozmyslete případné individuální akce, abyste nepřišli k úrazu.

Magická složka „barevné revoluce“ 

Fáze 1 - vytváření egregoru *)

V první fázi magické operace se vytváří egregor a hromadí počáteční energie.

Konkrétní egregor „tyrkysové revoluce“ byl počat v lůně římskokatolické církve. Začal jako kampaň na podporu Pavla Fischera, kterou šířili a šíří dobrovolní aktivisté, zejména pomocí facebooku. O jiných sociálních sítích není autorovi nic známo, případné informace uvítáme.

Zapojení katolické církve není náhodné. Ze všech českých náboženských společenství (kromě pravoslavného) je nejobřadnější a její členové se v ceremoniálních událostech cítí „jako doma.“

Prvním symbolem egregoru se stala zkratka "PF 2018" (Pavel Fischer 2018). Dalším symbolem je barva, a to tyrkysová (modrozelená). Později byla značka PF 2018 doplněna plným názvem: "Tyrkysová revoluce 2018".

Energie egregoru se vytváří a doplňuje vybuzením emocí davu. Počáteční energie tohoto egregoru pochází, jak jinak, hlavně z nenávisti vůči prezidentu Miloši Zemanovi, a je živena notorickými pomluvami a urážkami.

Fáze 2 - posílení egregoru, aktivace davu
Do dalšího posilování egregoru je potřeba zapojit dav, který se sejde na jednom místě a vytvoří emoční energii. To se pravděpodobně poprvé uskutečnilo večer ve čtvrtek 10.1.2018 v Praze na Palachově náměstí. Z události existuje na facebooku krátký video záznam ve facebookové skupině Tyrkysová revoluce 2018.

Na videu jsou vidět všechny "povinné složky" matričně-egregoriální ceremoniální magie: barva, obrazová symbolika (nápisy PF2018, symbol mávající ruky), píseň "Tyrkysová revoluce", klátivý, rytmický společný pohyb.

Fáze 3 – nasměrování egregoru
Po prvním kole prezidentské volby Pavel Fischer nepostupuje a již aktivovaný egregor se "přesměrovává" na Jiřího Drahoše. Je to poměrně jednoduchá operace, v hysterii po prvním kole voleb to jde jako po másle. Příznivci všech ostatních protikandidátů se až na velmi řídké výjimky „nabalují“ na Jiřího Drahoše, rozdíly v profilu, programu či názorech nikoho nezajímají. Tím se vysvětluje, proč byli v kampani k prvnímu kolu všichni kandidáti nevýrazní a málo konkrétní – nevědělo se, kdo postoupí do druhého kola, a proto museli být všichni vzájemně zaměnitelní.

Díky facebooku, který ukazuje jenom příspěvky vašich „přátel“ proběhly tyto tři úvodní fáze zcela nenápadně a v podstatě nikdo mimo okruh katolické církve je nezaznamenal. Nicméně egregor vstupuje do veřejného prostoru s poměrně značnou silou. Podle počtu hlasů (zhruba 500.000) to vypadá, že za Fischera hlasovali téměř všichni katolíci s volebním právem. To je už od začátku velmi silný náboj.

Dosud jsme popisovali již proběhnuvší události. Nyní následuje popis dalších stupňů magické složky barevné revoluce, které podle „pravidel žánru“ teprve musejí přijít.

Fáze 4 – nasměrování nashromážděné negativní energie
Až do druhého kola volby bude nashromážděná negativní energie využita k masovému hysterickému útoku na Miloše Zemana s cílem způsobit mu kolaps a smrt. Na egregor se postupně napojují nekatolíci, kteří sdílejí podporu Drahoše.

Tato fáze začala hned v pondělí ráno. Dovolíme si jedovatou poznámku: kdyby se objevila taková záplava sdílení a příspěvků na Facebooku ve prospěch Zemana, okamžitě bychom se dočetli ve všech českých i zahraničních médiích, že je to práce „placených prokremelských trolů.“

Pokud Zeman přežije následující dva týdny a bude zvolen, energie bude nasměrována na zpochybnění výsledku voleb. Zasáhne slabé články. Poctiví lidé, kteří by za normálních okolností podle pravdy potvrdili, že volby byly v pořádku, začnou říkat neuvěřitelné věci. Zhysterizovaný dav bude všemu věřit, protože emoce již dávno převážily nad racionálním uvažováním.

Fáze 5 – rituální lidská oběť

Příprava: zahraniční (ale i naše) média začínají informovat o "obavách z násilného vývoje", "obavy z nasazení ozbrojených složek proti protestujícím" a podobně. Přitom k násilí samotnému zatím nikde nedochází, ale zprávy v médiích se je snaží předstírat nebo vyprovokovat. Někdy i vymyšlenými zprávami o násilných střetech.

V této fázi je potřeba za každou cenu zabránit vzniku násilí, a to tím, že nebudete nikam chodit a nebudete se nikde zapojovat do žádných "debat".

Následujícím povinným prvkem ceremoniální magie je již samotná rituální lidská oběť. Může se jednat o cokoliv – přímé zabití, nehoda (ušlapání, dopravní nehoda) i například fiktivní mrtvola (všeobecně známý „student Šmíd“ Petra Uhla z listopadu 1989).

Poté, co v roce 2017 dostaly Bílé přilby Oscara za natáčení "dokumentárních filmů", můžeme v tomto směru očekávat velmi kvalitní "produkci.

Fáze 5 – další hromadění energie
Po rituální oběti následuje čas rituálního truchlení. Je to čas velkého emočního vypětí, zpěvu smutečních písní, hymny, případně vzniku nových egregoriálně matričních symbolů (respektive magičtí operátoři mohou zapojit do procesu takové matričně-egregoriální symboly, které vhodně posílí zamýšlený vývoj scénáře). Je možné, že se v tuto chvíli objeví symbolika svatého Václava.
Fáze 6 – přechod do aktivní fáze násilí

Po úspěšném nahromadění energie ve fázích 4 a 5 dojde v poslední fázi k rozpoutání násilí, chaosu (s úmyslem vyvolat „řízený chaos“) a architekt celého projektu začne realizovat konečné cíle, o kterých v této chvíli můžeme jen spekulovat.

V dalším pokračování tohoto seriálu se pokusíme dát vám rady, jak této „barevné revoluci“ čelit.

*) pozn. red. I.D. Egregor - pojem se vyskytuje v okultních vědách, léčitelství a podobně, je "intuitivní", proto nemá obecně přijatou definici.Jedna z nich je např. tato:
Egregor je sjednoceným energetickým polem stejných a podobných myšlenek lidí, bytostí..., jejich energií a energetických struktur. Je energetickou strukturou, systémem, který funguje na základě vlastních zákonů a principů. Jeho systém je založený na hierarchii lidí, bytostí, které jsou jeho součástí. 

Jiří Malý je aktivní v organizaci Aliance národních sil

24 komentářů :

 1. Promiňte, musím zaslat opakovaně!

  Příjemný den, My zde tlacháme, přesvědčujeme
  přesvědčené, zatímco fanatici p. Drahoše,
  zejména v Praze na středních a VŠ, tvrdě
  agitují a vyhrožují. Kdo si dovolí nejít
  k volebním urnám a dokonce by volil prezidenta
  M. Zemana je mezi studenty odepsán. Tento
  fakt mi včera sdělila neteř z VŠ v Praze,
  hrůzná hysterie, již se těší, aby volby skončily a měla klid na studium, agitují
  i přednášející. Jsou snad schopni i podle
  tohota volebního kritéria, hodnotit výsledky
  studia.
  To už není v pořádku, ocitáme se tímto
  fanatismem v Číně, kde začala Velká kulturní revoluce, která byla odstartována v srpnu
  roku 1966, kdy na plenárním zasedání ústředního výboru Komunistické strany Číny, předseda Mao Ce-tung uveřejnil text nazvaný „Bombardujte hlavní stan“.
  A toto se nyní děje v řadách fanatiků, voličů
  Jiřího Drahoše v Praze.
  Neteři nezbývá než, jim opakovat lež o volbě Drahoše i když půjde volit prezidenta Zemana. Ke lži ji přinutila sama vzdělávací instituce
  v Praze, smutné, nedemokratické, pokrytecké
  a prohnilé...?

  Avšak mi pánové nestahujme tanga, když buk
  je ještě daleko.
  Dámy a pánové, netlachejme a přesvědčujme
  nepřesvědčené, pro tu naší volbu prezidenta
  Miloše Zemana.
  Nashledanou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za všechno může nečinnost rodin a rozbitých manželství. V normální společnosti by přišli tatíci a matky a své dětičky by vypráskali z náměstí. To ovšem ví i tihle !agitátoři" a proto si našili ony zákony o "násilí" na svou míru. VB tom davu jsou totiý ono vždy bráni soudy za oběti.....

   Smazat
  2. Je to smutné. Za studií, ještě za socialismu jsme jako mladí taky občas měli různé choutky a nutkání cosi měnit. Jenže tenkrát nám jak ve škole, tak doma pravidelně připomínali, že jsme dosud ničeho v životě ani ve studiu nedosáhli a že jenom žereme, sereme a stojíme rodiče a společnost, do které jsme se narodili ohromné prostředky. A tyto prostředky společnost a rodiče vynakládají v naději, že jim to někdy v budoucnosti vrátíme. Pravidelně nám bylo ve škole předkládáno, kolik peněz stojí naše studium a jakou to všechno dá práci. To se dnes mladým neříká. Dnes se jim tluče do hlavy, že jsou osobnosti a že ostatní je musí respektovat. Prostě kapitalistická individualistická výchova. Doporučuji rodičům, aby svým dětem občas připomenuli, co stojí jejich výchova a výuka, a to i v případě, že studují na soukromé škole. I tam stát, tedy společnost platí na studenta stejné peníze jako u školy veřejné. U nás tato argumentace zafungovala bezpečně.

   Smazat
  3. 13:16 To je dnešní doba rodiče nemají čas na potomky a nevěnují se jim můj syn jde volit Zemana.

   Smazat
  4. 22:41 Náš potomek úspěšně absolvoval dvě střední školy, ř. průkaz sk. C, dvě VŠ
   s diplomem, vše potřebné k jeho povolání, energetika. Skromný sportovec o některých mladších, studujících říká, že jsou již
   zdegenerovaní, nesmyslnými hovadinami, konzumního života. Já souhlasím, vidím to
   i u našich blízkých, nekompromisní mamon.
   My volíme prezidentem opět Miloše Zemana.

   Smazat
 2. Osobně mě jako nevoliče může zvednout jedině kandidát.
  Těším se na debaty a tajně doufám že se Milouš ohradí proti katolické církvi*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoše rozhodně nevolím. Ani na mučidlech. Nejsem přece žádný debeel z HAVLÉRKY.

   A Zemana volit musím, bo jiná (tolik potřebná a daleko lepší) volba zatím není.

   Pojďme si tedy rychle najít a připravit nového
   - NAŠEHO - prezidenta,
   protože ani ten Zeman už tam dávno nepatří !!! Není totiž nikde zaručeno, že tam Zeman, či Drahoš, budou celých 5 let.

   AVOTOMTOJE.

   Smazat
 3. Po dlouhé době jsem byl volit, protože jsem asi správně odhadl, že s výjimkou Drahoše jsou ostatní pouze nastraženými nádobami pro hlasy, které by jinak asi připadly Zemanovi. Inu kavárna to má promyšlené. No a co mě však šokovalo asi proto, že jsem už zapomněl je to, jak jsou volby v ČR zabezpečeny proti falšování výsledků. VůBEC NIJAK!!! Jako volič vložíš do obálky lístek vybraného kandidáta a šmytec! Co s ním volební komise udělá záleží jenom na ní. Nahradí ho jiným, nebo ne? Má jich na výběr hafo. A za peníze je všechno k mání milej pane! Volební hlas není zkrátka proti podvodné manipulaci nijak zabezpečen(.) TEČKA
  A to zcela schválně!!!
  A protože nic není zadarmo, tak:

  https://aeronet.cz/news/vime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte se , volební komise si to pohlídají, tam se nic nestane, je tam moc očí...ale co se dál děje s výsledky? Tak to ví jenom bůh...

   Smazat
  2. Tím jsem chtěl říci a neřekl přesně, že už v úrovni volebních místností je vše ponecháno možnosti manipulace. V době, kdy se lež snoubí s podvodem (sexy co?) nelze věřit nikomu i kdyby se třeba modlil. Co ze spojení slečny lži a pana podvodu vznikne? Myslím, že ani Orwel pro to nenašel pojmenování.

   Smazat
  3. Natož co vznikne z lesbické lásky hlouposti a funkce. T

   Smazat
  4. volby v Rakousku: učastnilo se v různejch městech 130 až 140 % oprávněných voličů – extrem byl 500 % – volby prohlášeny za neplatné – za půl roku 15 až 20 % voličů změnilo názor (podle plánu) a vše v pořádku – do dneška jsem nikde nečetl že by policajti něco vyšetřovali a nebo dokonce vyšetřili – takže falšování voleb už maj nacvičené a u nás chacha – viz parlamentní – těsně před koncem výpadek počítačů – zřejmě přepínali ten „správnej“ software
   Vaska

   Smazat
 4. Drahoše prezentují, jako vědce, jenže to žádný vědec není, protože se většinu doby zabýval pletichami a intrikami ve vědecké společnosti a neznám nic co by konkrétně ve vědeckých publikacích, prezentoval. I včera v diskusi na ČT 24 zaznělo, že se ve vědeckých sférách hlavně zabýval politikou a práci s politiky. Brýle, které nemusí nosit, má hlavně kvůli tomu, aby dělal dojem serióznosti, protože po odložení brýlí vypadá neseriózně. Drahoše dělají nedioptrické brýle. Po jejich odložení budeme vidět Kalouska.

  OdpovědětSmazat
 5. Má na Wikipedii již poupravený životopis.

  OdpovědětSmazat
 6. Proč tolik nenávistí? Tenhle povyk kolem voleb mi připadá jako pokus vrátit moc do rukou, co spolu "drží a mluví". Lidí nenechte se manipulovat a volte srdcem a rozumem. Země je naše a volme toho, kdo ji bude s námi chránit. Nenechme si ji vzít. Volme prezidentem Zemana.

  OdpovědětSmazat
 7. Barevnou jsme zažili v 89 na druhou je příliš brzo. Většina prokoukla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:46 Ale 14:59 má pravdu. Kavárna nechce žádné změny, chce vládnout a ovládat. Národ je ji ukradený. Brusel a USA je jejích vzor.

   Smazat
 8. Cesi,teraz sa lame chlieb !SPD,chce,aby Babis odisiel s mandatom proti Dublinu/proti zasilani migrantu do cr/,ODS CSSD,top09 a havlokavarna,chce hlavu Babisa skor,ako jeho jednanie v Bruseli.Tu uz nejde o Ondru,ale o CR !Svejkovina na pokracovanie.jozka ze slovenska

  OdpovědětSmazat
 9. Volím Miloše Zemana.
  Má své chyby, ale je lidský, čitelný, upřímný, drží slovo.
  V politice u nás i v Evropě se orientuje, ba něco vidí i za nimi, není naivní pitomeček vidící svět průhledy růžových ordinací" jako ryze černobílý...
  Chystá se manipulace rozhodováním celého národa.
  POJĎME VOLIT!
  Zkusme každý/á získat i jen pár nerozhodnutých- s klidem a pohodou.
  Volme spořádaně a ukázněně.
  Tajné služby už dávno podporují "farebných",
  zbytek STÁTNOSTI si PŘED STÁDNOSTÍ vymytých "mladých starců" musíme uhájit jako lidi sami.
  Pojďme MASOVĚ k volbám,
  jen tak zabráníme facebook-twiter a spol. "spojenectví" zpitomělých mladých a zákeřných vymývačů mozků.
  Katolictvo ve spojení se zlem šamanismu nenechejme zvítězit! NENÍ TO JEJICH SVĚT.
  Nebojme se klidně a hrdě říkat koho volíme- nikdo nemá nejmenší právo nás pro naši volbu napadat či zesměšňovat.
  A nátlakem vynucená volba- nezlobte se- ale přiznejme si, že to již není ani stín "demo"kracie - ale FAŠISMUS!
  Nejde tady totiž o volbu zda rohlík - nebo housku...
  Radostnou volbu Miloše přeje
  Martin z hor

  OdpovědětSmazat
 10. k 13:16 bohužel to není jen na VŠ v Praze, ale taková agitace probíhá i na středních školách na Moravě, kde je studentům vyhrožováno kdo bude volit MZ může propadnout nebo být vyloučen...

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Malý, popsal jste neviditelnou anatomii toho, co se děje, velmi výstižně. Chtěl bych ale dodat pro všechny, že tento egregor nepracuje takříkajíc ve vakuu, ale v interakci s dalšími podobnými útvary podobné povahy. Některé působí zprostředkovaně stejným vektorem, ale jiné ne. Říkám to proto, že jsme tady v české kotlině a s Moravou pod vlivem jednoho mocného starobylého egregoru mocně zafixovaného například za vlády Karla IV. a živeného našimi lidmi po dlouhé generace. Je to egregor české státnosti. A ten se zatím se vším nepřátelským vypořádal. Stačí jej dostatečně napájet v tomto období. Myslím, že pokud si alespoň polovina našich lidí uchová hlavu na správném místě, ustojíme to. Ta situace je právě v tomhle ohledu jiná, než byla svého času třeba na Ukrajině. Proto buďme opatrní, ale i vědomí a pevní! Česká země neskoná, když nebudeme chtít!!
  CROIX

  OdpovědětSmazat


 12. Je to už i na základních školách - učitelky se vyptávají, koho volili rodiče, agitují, že se nesmí volit Zeman, urážejí a nadávají mu před dětmi...

  Jako za bolševika...už zase říkáme dětem "s nikým o tom ale nemluv", jako naši rodiče nám, když jsme doma tajně poslouchali Svobodnou Evropu a Hlas Ameriky....

  OdpovědětSmazat
 13. A ve firmách je to totéž - zfanatizovaná lumpenkavárna mezi zaměstnanci se chová ke svým kolegům s jiným názorem jak' SA za Adolfa nebo komančové v 50. letech .... nenávist, nulová tolerance, absolutní neschopnost jakékoli debaty, natožpak věcné debaty o argumentech a faktech

  Kavárna by si mohla dát nové heslo
  "Jiný názor uřveme, ukřičíme, umlčíme - naše pravda a sebeláska zvítězí"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:44 navazuji: A natáhneme své pražské, havlovské pracky do státní pokladny, přes tu spoustu pražských, stále socialistických institucí, neziskovek, sponzorů, fondů např. kinematografický, filmy, divadla, ČT, Čro, státní čili fakultní nemocnice, kde pražáci necálují, narozdíl od zbytku republiky, kde vládne tvrdý a drahý kapitalismus, bez lidské tváře.
   V červenci se tito vyvolení pravidelně vecpou i s rodinami a politiky do Karlových Varů, zdarma na týden vše vyžrat, vychlastat a shrábnout co se dá. Zůstanou po nich jen prázdné flašky, talíře, lejna, moč a zvratky, bordel uklidí místní. Tento majdan jim zaplatí daňový plátci z celé České republiky. A tak drancují celou ČR kanibalové.

   Samozřejmě slušných pražanů, se tento trend netýká, oni ví o kom je řeč, těm se velice omlouvám!

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.