Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Informace pro „přespolní“ voliče Miloše Zemana, kteří v sobotu 27. ledna přijedou volit prezidenta do Prahy

Lenka Procházková
25.1.2018

Pro občany, které zaujala moje nedávná výzva doplňuji aktuální informace.


1) Zázemí pro vás je připraveno od 11 hodin dopoledne v prostorách Jazzové sekce (Valdštejnská ul.14, Praha 1). Výstup z metra A na stanici Malostranská a cca 2 minuty chůze. Linky tramvají jsou dočasně pozměněny, proto doporučujeme použít metro.
2) Volební místnosti nejblíže Jazzové sekce jsou ve škole v ulici Josefská nebo v budově Sněmovny (ulice Sněmovní č. 4.)3) Pokud už jste si obstarali voličský průkaz a z jakýchkoliv důvodů nemůžete do Prahy přijet, můžete po předložení tohoto průkazu volit ve svém volebním okrsku.

Těšíme se na setkání s každým, kdo přijede ve volbách podpořit prezidenta Miloše Zemana do Prahy. V útulném prostředí Jazzové sekce se můžete při  čekání na výsledky voleb zapsat do pamětní knihy, která bude poté prezidentovi odevzdána. Pohoštění a příjemnou hudbu zajistíme, dobrou náladu zajisté přivezete sami.

Naším heslem pro druhé kolo prezidentské volby je:   

Národ nedokážete stáhnout z kůže, 

my nejsme králíci! Za organizátory setkání

Lenka Procházková
spisovatelka43 komentářů :

 1. Děkan Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze Doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc. včera v "devadesátce" na ČT smetl Drahošovy poskoky.
  http://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/218411058130124/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda.Astrofyzik a hudebník budou říkat s kým máme nebo smíme obchodovat a dělat politiku a na druhé straně vědci,akademici, kulturní pracovníci, héééérečky a heeerci čekají od státu na dotace a granty. Tak, kde na to vzít, podle jejich?
   Němci nebo Francouzi nám přepustí kšefty?
   Jinak Ševčík byl včera na jedničku... Ale teď mě pobavily pubescentky, které pustili o přestávce z vyučování a obdivně pláááčou nad Drahošem... Jen aby za 5 let neplakaly hrůzou...

   Vymazat
  2. Ano, Janda se projevil jako totální blb a Grygar svojí zmateností(pře řeky) nástupem demence.

   Vymazat
  3. Nebude to trestný čin, když válečného zločince a lháře nebudu volit?? A s podmínkou 101 hlasů poslanců pro oligarchu Babiše, vydaného k trestnímu stíhání Zeman také lhal, on to má v povaze !!

   Vymazat
  4. 16:35 Nekňubo, co jsi svým trapným zavytím chtěl říci? Zeman nelže, on jen flexibilně reaguje na změny v situaci. Viz "Babiš a 101 hlas". Tragédi, kteří mu nesahají ani po kotník té změně nerozumí a proto křičí, že lže. Ty jim to s chutí baštíš a ještě to šíříš dál, nekňubo.

   Vymazat
  5. Ten Grygar je už úplně senilní. Strašné. Nedivím se, že Drahoš je v pak reálu takový podivný, když lidé, kteří by mu měli radit jsou naprosto mimo realitu. Sám se nevyzná v ničem a tohle mu ještě radí. Nezávidím Prezidentovi jeho poradce, ale v porovnání s tímto bývalým vědcem jsou intelektuálové světové úrovně. Najdete to v rubrice Volba prezidenta republiky - hosté ve studiu.

   Vymazat
 2. Zeman je lepší v debatě jasně dominoval. Dokáže líp mluvit i při chatrném zdraví. Vždycky odmítal migraci, zatímco Drahoš byl za příjmání až když zjistil, že mu to politické body nepřinese tak otočil. Nedá se mu věřit, bude servilní vůči EU.

  http://www.epshark.cz/clanek/383/vcelku-truchliva-story-na-prime

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zde na NR většinou přesvědčení přesvědčují přesvědčené. Podívejte se na hlavní média. To je totální útok na Zemana po všech stránkách. Od mezinárodní západní snahy o jeho odstranění, přes hl.média TV,tisk, herce,sportovce, koncerty zaměřené na mladé. Že by Zeman v této atmosféře vyhrál si nedovolím ohodnotit.Praha, diplamati,zahraničí je žluté.My ostatní v republice jsme méněcenní??????

   Vymazat
  2. Jen houšť, aspoň Čechům dojde, koho zastupuje Dutý Sud Drahoš.

   Vymazat
 3. Mno nevím jestli to pomůže v Praze zase vyhraje drahoš.

  Tady máme další cenzuru:

  http://svobodnenoviny.eu/youtube-odstranil-video-zeny-ktera-tvrdila-ze-v-nemecku-zije-ve-strachu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pokud budeme stále pochybovační, tak nám nepomůže nic

   Vymazat
 4. Ale pane profesore... Jiří Drahoš to trochu pomotal. Trochu hodně
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ale-pane-profesore-Jiri-Drahos-to-trochu-pomotal-Trochu-hodne-521579

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pane-Drahosi-co-jako-TV-Prima-se-ohradila-521569

   Vymazat
  2. Né, pětku né
   já jsem v tom nevinně,
   tak prosím pětku ne, tak prosím pětku ne
   Né, pětku né
   běda jsem ztracený,...

   Vymazat
 5. 9:45 Přehrál jsem si video a skvělý, jako vždy, ing. Miroslav Ševčík. Tleskám. Oponenti radši bez komentáře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ČT teď Ing Miroslava Ševčíka,v rámci své objektivity,do studia nepozve odhaduji tak 10 let.

   Vymazat
  2. Ani ten redaktorskej s polipama v nose si moc nepomohl. Určitě stál dnes před Mrzenou a Šámalem na koberečku. MM

   Vymazat
 6. Masáž ve veřejnoprávních médiích (co si platíme) pokračuje.
  A k tomu na té správnější straně v té naší krásné matičce Praze (DRAHOŠOVĚ) naše jakoby celebrity,inteligence a zvrácení vymývači mozků -- Naší nejmladší generace ...na které mají do budoucna stát pevné základy sociálního a právního státu. Neobjektivní ,lživá ,nenávistná,ukrývající se za falešnými usmívajícími se maskami s proDrahošovskohavlistickodisidentomultistickou...masáží a 5 letým dehonestováním prezidenta republiky- médii ´,jako ČT, ČT 24 a Tv SEZNAN(čt24- B) a jejich protagonisty se (stejnými provařenými ksichty.) Suma sumárum daleko horší ,jak před kotrmelcem 1989.Všem těm vítačům, mediálním manipulátorům,novinářům a jejich šéfům (Reflex,Týden ,Lidovky,Deník a dalších úplatných zkorumpovaných periodik vnucujících občanovi jen ten jediný pravdivý názor jde o všechno. Odstranit Zemana -Vytěsnit všechny strany,které se nehodí a vzešly z řádných parlamentních voleb,a nahradit svou svou multisquadrou i s prezidentklonem k obrazu svému.Proto je nutné prosadit a vyhrát volbu svého prezidenta. Když se jim to nepovede -Vyjde hodně rychle najevo,že nás jen masírovali manipulovali veřejné mínění a lhali. Prostě omezovali naši svobodu myšlení a názoru. Nikdo už jim nebude baštit ty jejich sračky v TV a jejich slavná periodika půjdou kam? „No přece do prdele soudruzi!“(Visí nad nimi Damoklův meč.)Proto kopou a kopou do všeho co jim právě nejde pod fousy (tonoucí se stébla chytá a kde se nedostává inteligence nastupuje hrubost) nic jim není svaté.

  OdpovědětVymazat
 7. Co od nich může očekávat ten pro ně :(vyžírka) důchodce , bez jehož podpory,by si mnoho mladých rodin ani neuprdlo. Co? Akorát plný dům a zahradu migrantů. Sodoma Gomora!

  Nejsme blbí,jak si myslíte. Jsme vlastenci a především Češi a Moravané.
  Proto půjdeme k volbám a dáme svůj hlas panu prezidentu Miloši Zemanovi.
  Končí sranda! Lidé bděte! „volte hlavou,, nezblbněte! baghira 47

  OdpovědětVymazat
 8. Prosím všechny slušné lidi a voliče - volte Miloše Zemana,nevolte protičeský hnůj - Drahoše..Nejde o nic méně než o budoucnost naší krásné země!!!!!Tomáš

  OdpovědětVymazat
 9. Je možné dohledat, zda byl pražský imám, obviněný z terorizmu, na konferenci o islámu v roce 2016?
  https://www.novinky.cz/domaci/400171-na-prazskou-konferenci-o-islamu-jen-s-pozvankou-ze-specialniho-papiru.html

  Pan ing. M. Zeman je jediný možný prezident ČR.

  https://www.lidovky.cz/byvaly-prazsky-imam-a-jeho-2-pribuzni-obvineni-z-terorismu-pn8-/zpravy-domov.aspx?c=A180123_071959_ln_domov_ele

  OdpovědětVymazat
 10. JAN KELLER K Jiřímu Drahošovi:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahosi-reknete-to-jasne-Jan-Keller-vznasi-ke-kandidatovi-dotaz-z-oblasti-migrace-521458

  OdpovědětVymazat
 11. Málo mu do jandovy kešeně nacpali obyčejní lidé? To ještě za sorosovy prebendy je klidně prodá? Je to obyčejný zmrd jako spoustu dalších komediantů.Panu Ševčíkovi palec nahoru.Lidé zvažte peníze pro ČT a ČR.
  lada

  OdpovědětVymazat
 12. P.Lenko Procházková, výborný nápad...
  I kdyby nepřijelo mnoho lidí, hlavně ať jdou lidi k volbám doma a dají ten "správný " hlas.
  Jinak určitě přejeme Milošovi k dnešnímu svátku pevné zdraví a hodně sil.
  Málokdo by vydržel 5let permanentního útočení a dehonestace. Takový masivní útok a jen negativní zprávy.... O protikandidátovi jen skvělé a pozitivní...
  Jen mě příjde divné, že v takové parádní demokracii už zase lidi mají strach říkat nahlas svůj názor...
  Viz senátor Michálek (Praha) a nikde žádná reakce...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím , nevím . Čecháčci jsou líní volit i ve svém bydlišti natož aby jeli volit do Prahy . Ale třeba se mýlím .

   Vymazat
 13. Pořád mi zní slova Fidela Castra. "Každý národ je neporazitelný, pokud se neporazí sám". Je nutno k tomu dodat jenom jeden poznatek. Nejnebezpečnější pro jakýkoliv národ, jsou jeho elity, které vždy národ zradí a historie potvrdila, že nejenom elity národ zradí, ale pod různými vzletnými záminkami, národ odvedou do nejstrašnějších válek s miliony nevinných obětí. Drahoš je figura, kterou otevřeně podporuji elity jako Grygar, Svěrák, Kolářová, Rotrová a další. Nejlépe jim odpověděl ve včerejším pořadu na ČT 24, zaměřeným proti Zemanovi, ekonom Ševčík, který řekl: psáno foneticky "Zeman je jako Čerčil, který tvrdě bojoval proti Hitlerovi a Drahoš je jako Čembrlein, který s Hitlerem spolupracoval". Není co dodat.

  OdpovědětVymazat
 14. A jak zajistíte aby zrovna ve zmíněné volební místnosti měli takový extrémní počet volebních obálek s hlasovacími lístky navíc?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V klidu, těch patnáct až dvacet obálek navíc tam určitě bude.

   Vymazat
 15. Grygar je astrofyzik, Svěrák se propadl do cimrmanovského světa, M. Rottrová je dobrá zpěvačka a paní Kolářová je herečka. A tato sestava má dávat druhým lidem nevyžádané rady, které jsou mimo jejich obor? To snad ne. Běžný člověk jako jsem i já, nejlépe ví, co ho tíží v jeho životě a snaží se tu tíhu ulehčit, pokud to jde. V tomto mu nepomohou hraběcí rady od těch, kteří nám v minulých prezidentských volbách doporučovali volit dementního Švancyho. Sami jste se odkopali už tehdy a vaše slunce je dávno za horizontem. Přeji Vám více pokory.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 16. Zaplať pánbů, že příští týden už bude konec celého toho tyjátru, na internetu se budou psát jiné články, než jaké je Drahoš vořezávátko, a jak mají lidi volit. Ano, Zeman je prezident a není důvod na tom něco měnit, stejně je to jeho poslední čas prezidentování. Takhle sprostě na něho útočit, za tím může stát jen neskutečný dobytek, pro který není žádné adekvátní pojmenování. A pokud jde o samotného Drahoše - kdyby byl opravdu inteligentní, slušný, a rozumný člověk, zachoval by si nadhled a choval by se decentně, jak se na akademika sluší a patří nikdy by se osobně nepřipojil k tak ohavnému honu na kohokoliv, zejména, když on sám kandiduje na úřad prezidenta, a spíše by měl být zděšen zvěrstvy, která předvádí media a řada podplacených křiváků. Úplně a zcela bych se od něčeho takového distancoval. Rozumného a slušného člověka by přece nikdy nikdo nemohl dostat k tomu, aby se účastnil takového hnusného divadla. I charakterní herec odmítá hrát v pokleslém kusu, a pan Drahoš určitě není žebrák, který by to musel dělat kvůli pár drobným. Ale naopak - je arogantní, sebejistý, chová se jak nafučený blázen omámený možností mít moc - a to je špatně. Tím si proti sobě popudil určitě i lidi nerozhodné, a zcela logicky. Kdyby byl rozumný a inteligentní, tohle by mu došlo. Přece není takový blb, aby přehlédl, jaké sympatie projevuje národ Zemanovi. Nikdy bych se nepřipojil k plivání na Zemana, Babiše, na kohokoliv - tím se vyznačují jen hulváti, neotesanci, zoufalci a duševní mrzáci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 25. ledna 16:13 h.: Ano, ano, vyjádřil jste ty podstatné skutečnosti velice výstižně. Mně možná nejvíce i nejpřekvapivěji (kromě jiných osobností) zklamal pan Zdeněk Svěrák, kterého jsme opodstatněně dlouhá desetiletí měli rádi. Inu, pan Svěrák "vyváděl" už před pěti lety jakožto propagátor K. Schwarzenberga. A teď zase dělá "skoro mluvčího" J. Drahoše. Pan Z. Svěrák byl původně pedagogem naší mateřštiny a poté jakožto redaktor Českého rozhlasu rovněž velice hezky uplatňoval, pěstoval, šlechtil a rozvíjel český jazyk. Jak to, že si pan Z. Svěrák nedokáže uvědomit, že pokud by se prezidentem naší vlasti stal (býval)Schwarzenberg nebo teď Drahoš, český jazyk a celá česká státnost by byla těžce ohrožena a dost možná zničena? Václav Klaus to onehdy vyjádřil slovy "Aby se Česká republika nerozpustila jako kostka cukru ...". Neboli v těchto dnech jde o všechno. Když se pan Svěrák chytá za hlavu ohledně situace na Krymu, měl by si coby člověk psavý a zvídavý o tom tématu přečíst prameny rozmanité z obou názorových táborů, tedy prameny vzájemně si odporující, a ne pořád zaslepeně omílat jedno jediné, jednostranné stanovisko. Podepíši se plným jménem. Přátelé, když dokáží svou "kůži nést na trh" paní Lenka Procházková, pan docent Miroslav Ševčík a řada dalších poctivých vlastenců, myslím, že podobně by měl činit každý z nás (přispěvatelů do těchto písemných rozprav). Což prosím nikomu nevnucuji.
   MUDr. Václav Urbánek, CSc., z Prahy 2

   Vymazat
  2. 16:13

   Sprostá kampaň proti Miloši Zemanovi běží prakticky nepřetržitě už pět let. Nevzpomínám si, že by se nad tím někdo z těch hlasných vyznavačů slušnosti někdy pozastavil.

   Vymazat
  3. Ano, pane Kopecký - tohle jste napsal naprosto přesně! Velmi přesně. A nikdo se nad tím nepozastavil, a co už tady bylo různých kauz a směšných útoků na hlavu státu kvůli kravinám! A dokonce - ani žádný diskutující se prezidenta nezastal. Čím si to lze vysvětlit? Českou národní povahou?

   Vymazat
  4. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej - tolik k těm "celebritám". Nicméně jsou mezi nimi i rozumní a čestní jedinci, kteří mají odvahu se vyjádřit proti proudu. Hodně je i takových, kteří se nevyjadřují vůbec. Každopádně kam až je schopná zajít paní Rottrová (objíždění domovů pro seniory a nemocnic s Drahošovou ženou), tak to je hodně za hranicí trapnosti a nevkusu. Budu doufat, že ta jejich žlučovitá kampaň bude pro jejich favorita kontraproduktivní. Zemana jsem nikdy nemusela, ale jak stárnu, začínám ho mít ráda. Je čitelný a ač to nevypadá i slušný člověk.

   Vymazat
  5. Ale i pan doktor Urbánek napsal pravdu - bohužel smutnou pravdu. Proč se pan Svěrák a řada dalších začala chovat tak, jak se chová? Ano, i my jsme jim věřili, protože svoje lidové postavy vytvářeli velice procítěně a přesně. Uvedu jen příklad ve filmu "Vesničko má středisková" měl Svěrák ve své roli švandu z pražských elit, které přijely koupit chalupu slabomyslného Otíka, ( vypouštění slin z úst, že zrovna v obci je slintavka) a měl řadu výrazů lidového člověka, který má legraci z elit - nejen v tomto filmu, i ve filmu "Na samotě u lesa" vytvořil roli velice charakterního, byť pražského člověka - a další a další. Zklamal nás - a nejen on. Nejhorší je že takové zklamání od lidí, které si považujete a neumíte si představit, že jejich role jsou jenom pózy, zatímco vnitřek toho dotyčného je jiný - zcela odlišný,vnímáme jako podpásovku.Jako zradu. Škoda - kdybyste byl psycholog, jistě byste dokázal objasnit, proč se tito lidé tak chovají - jisté je, že je to chování účelové. Ale - za jakým účelem? Opravdu se bojí o svoji slávu, a obsazovanost, nebo nevědí, kam společnost spěje - jestli mají být jaloví, nebo březí? Ano, na to mohou kašlat jen obyčejní lidé - proto byli, jsou a budou vždycky mnohem svobodnější, než tito - prakticky "závisláci"- na pozicích, úspěších, postavení, slávě. Zrovna teď - nikdo neví, jestli je česká společnost jalová, nebo březí - ale není to zde poprvé. Češi bez toho nedokážou existovat. Ale zase se to vystříbří, jedny fráze nahradí nové fráze, na všechno se zapomene, a jede se dál. A my? - nejen že lezem opakovaně do stejné řeky, ale my to dokonce děláme s nadšením. Nemá pravdu paní Procházková, neboť my jsme králíci, které lze stáhnout z kůže snadno, a rychle.

   Vymazat
  6. Mařenka Rottrová má tuším osmdesát 17.31 ? A kdysi byla krásná, slavná, obdivovaná. Dnes nic. Všechno je pasé - a tito lidé jsou jak postižení nemocí. Sláva a slavomam je jako zdravotní postižení. Koho drapne do spárů, ten už neunikne, podívejte se, kam zahnala takovou hezkou holku, jako byla Iveta Bartošová. Výborná zpěvačka. A paní Rottrová se prostě nechala přesvědčit, že to bude pro ni dobré, ukazovat se po boku paní Drahošové ( a nechme na hlavně - kdyby byl Drahoš prezidentem? asi by to pro ni dobré bylo) určitě to zle nemyslí, a pochybuji, že by útočila na pana Zemana. Co můžeme chtít od stařenky? Musíme být také trochu soudní.

   Vymazat
  7. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/slusnost-neni-u-prezidenta-nutna-vlastnost-tvrdi-eliska-haskova-coolidge-proc-podporuje-zemana-41937

   Vymazat
 17. Mám strach, aby ČT nepodrazila prezidenta v rámci duelu. Je-li poravda v přiloženém článku, je to svinstvo.
  https://aeronet.cz/news/fraska-z-rudolfina-jako-posledni-sance-na-likvidaci-milose-zemana-rezie-ct-bude-otazky-kandidatum-konzultovat-online-s-poradnim-tymem-na-milose-zemana-je-pripraven-kybl-sracek/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je komplot.

   Kujme pikle, kujme pikle
   obvyklé i ne-ob-vyklé
   kujme pikle, pikle kujme
   snad se pikle s piklí ujme.
   Budeme pikliti
   Za drahošské tititi...

   Vymazat
  2. 16:59 však jen ať to zkusí, udělat podrazy na p. prezidenta, my občané u obrazovek nejsme hloupí...podrazáctvím mu jen prokáží "medvědí" službu.:-)Spíš by se měli snažit, aby duel mezi oběma kandidáty byl slušný a na úrovni.

   Vymazat
 18. Zeman ! už je hotovo! ano kdyby ne Rusi tak už jsou na Krymu v Sevastopolu amici ! Drahoš Kalousek ! Přijdete o úspory , za prve přijeti EURA za druhé někdo musí živit migranty ! staní peníze jen pro zlodějny! Dublin IV. Evropská armáda : uvědomte si že půjdete na islamisty do Francie a Německa ne li ještě jinam a nebo na Rusa !!!!! Volím Zemana !

  OdpovědětVymazat
 19. Vše v kapitalismu rozhoduje kapitál. Tedy diktát peněz! S diktaturou kapitálu je existenčně propojena korupce. Protože se vše dá nejen prodat, ale i koupit, jsou pochopitelně předmětem obchodu a nejen v době voleb, především media, medializátoři (prestituti), "kulturní" posluha známých lidí, reklamní "umělci" a pražská kavárna, zcela penězi vykořeněná z mravnosti a vykolejená z rozumu a dehumanizovaná.
  Drahoš akademik? Kdo o něm co věděl, než kapitál přišel na myšlenku ho kandidovat na prezidenta? Proč potřebuje kapitál na Hradě lidskou nulu, přednostu molekoul? Proč musel dát kapitál 50 milionů Kč na to, aby se z té nuly stal "známou nulou"? Kapitalismus, do kterého jsme se rozhodli před 28 roky vrátit, se za dobu trvání socíku také pořádně změnil. Vybudoval si "střední třídu" a pomocí tohoto beranidla zahájil nelítostný třídní boj po koupi "sloupů státu" a s jeho pomoci, proti dělnému lidu. Přesný opak revoluce proletariátu - kontrarevoluci kapitálu - a daří se. Vymytí mozků, pokud jde o občanské vědomí, dosahuje skoro již dokonalosti a pokud se někdo drží rozumu, je likvidován. Masaryk? Ten by byl dnes pro kapitál velezrádce a znovu, jako za svého života, by bylo proti němu demonstrováno, byly by mu kamením vytloukána pražskou kavárnou a vysokoškolskými "studenty" okna, byl by vypískán "elitou" v posluchárnách. Dnes se skuteční velezrádci státu a národa, ten lidský septik na "tiskových konferencích" z parlamentu producírují pod jeho obrazem! Jo švejkovina, to je tresť rozumu Valdštejna!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. „Přesný opak revoluce proletariátu - kontrarevoluci kapitálu - a daří se.“
   Revoluce, kontrarevoluce, … to je vymýtání čerta ďáblem. Společnosti se nejlépe daří s funkční demokracií. Právo občanů, mít poslední slovo, nad rozhodnutími politiků. To je třeba vyžadovat a udržovat. To je dostatečně revoluční počin, bez nějakých negativních vedlejších efektů. P.K.

   Vymazat