Reklama

.

.

čtvrtek 4. ledna 2018

Ivanka Řezníčková se v pátek utká o senátorský post s namyšleným Jiřím Hlavatým, jehož přičiněním byl daňový poplatník připraven o 4,5 MILIONU KORUN.

Kandidátka Ivana Řezníčková

Oldřich Rambousek
4.1.2018 Rukojmí

Máme to my občané Trutnovska dilema. Koho máme volit - komu dát svůj hlas??? Jako obvykle je to těžké. Má vyhrát holka z prosté rodiny, obyčejná pracující nebo namyšlený velkopodnikatel držící pod krkem polovinu Dvora Králové žijící si ve vatě??? Kdo myslíte, že bude mít k občanovi a prostému člověku živícímu se prací blíže??? 

 

Pro mne a mou rodinu je volba jasná - je to Ivanka Řezníčková. Ne proto, že je to žena - to u mě nerozhoduje. Za důležité považuji, že Ivka už od svého dětství velmi dobře chápe a zná pojmy - být chudý, být dělník, být jako většina ostatních. Velmi dobře ví, že obyčejný dělník má daleko do úst, a že práva obyčejných lidí jsou neustále pošlapávána a umenšována. Její značnou výhodou je její mládí. Je jí 43 let, svobodná, bezdětná. Není tedy zkažená minulým režimem, ale nedala se zkazit ani současným, neb je předsedkyní odborové organizace oblastní nemocnice Trutnov. Práce ve zdravotnictví je také dokladem toho, že má blízko k lidem nemocným a potřebným. Dokonce při zaměstnání studuje VŠ.  

Ivančiny záliby naznačují také ledacos. Má ráda divadlo, knížky a především české filmy, což ukazuje na její pronárodní cítění a výraznou empatii k lidem, kteří preferují Český národ a vůbec se jí nelíbí snahy některých našich politických představitelů otevřít cestu do naší země islámským vetřelcům. Její zálibou je i člověk, neb se angažuje v sociálním poradenství, zastupování a obhajoby práv zaměstnanců, pomoc pacientům s jejich nároky a právy a práce předáka odborové organizace. Může Vám toto poskytnout pan Hlavatý??? Určitě ne.

Pro pana Hlavatého je dělník - člověk, jen nástrojem k tvorbě zisku pro jeho firmu a jeho osobu. Odbory a práva dělníků jsou pro pana Hlavatého úhlavním nepřítelem, neb dělník má právo pouze makat a držet hubu a krok. Když se projíždí městem ve svém mercedesu, tak o obyčejného člověka nezavadí ani pohledem. Tohle chcete zvolit??? Opravdu chcete volit člověka, který převlékl politický kabát a ztratil páteř??? Dříve rudý proletář - dnes kapitalista vykořisťující dělníky. Oj, to byla otočka.

Víte proč chodí podnikatelé - kapitalisté do politiky??? Mají hodně peněz a ony peníze se skrze politiku dají transformovat do podoby moci, která následně opět násobí zisky. Tyto zisky jsou z vás milí občané a tak by bylo moudré vzít rozum do hrsti.

Nelze také neříci, že pan Hlavatý mne dopálil, neb nové senátní volby na Trutnovsku jsou právě kvůli němu a také kvůli němu přichází daňový poplatník o 4,5 mil. korun. Tyto peníze vám nikdy nevrátí!!!! A už vůbec nevěřím té jeho báchorce o tom, že nevěděl o tom, že nemůže být zároveň poslancem a senátorem. To je skutečně stupidní. A jestli to skutečně nevěděl, tak je to snad ještě horší, neb by to dokládalo fakt, že ve sněmovně a senátu jsou lidé mdlého rozumu. To už by pak bylo lepší, kdyby v senátu seděl místo pana Hlavatého Křemílek s Vochomůrkou.

Nebudu Vám říkat koho máte volit. Je to výhradně Vaše právo milí občané. Záleží jen na Vás a Vašem rozumu. Tady u nás na Královédvorsku a Trutnovsku ty koblihy poněkud smrdí.

38 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože, kam jsi to duši dal!
   Díváš se denně pod postel jestli tam není Censor?
   Mrznou ti koule v ty papundeklovy krabici na slunne Floridě co? U mě je přijemných 31°C a moře klidné 28°C, nádhera. A Censora se nebojím jako ten honolulu.
   On rozumí a radí i v místních volbách na Trutnovsku, no řekněte, není to supergenius?! Toho člověka do zlata zasadit, bez jeho rad ani nevíme že ve dne je světlo a v noci tma. Pošlu návrh Zemčovi aby ho příště vyznamenal za zásluhy o osvícení zaostalého českého národa. A my mu tu medajli dajli, nebo nedajli? Ale dajli, pozveme ho na státní návštěvu do Práglu a postavíme mu pomník!
   On je supertajný poradce nejlepšího presidenta v galaxii Milky Way čili si tu státní návštěvu zaslouží.

   Vymazat
  2. byvaly komunista kapitalistou svědči v jeho prospěch a charakter kdyby přišli martani tak nebude tež vahat ostaně jako pokažde neni sam a vovčani by se divili kolik takovych je počitam že devadesat devět procent pomylenych bolševiku dnes demo kradu

   Vymazat
  3. Honolulu opět žvatlal, urážel a ponižoval? To ať dělá svým současným spoluobčanům na Floridě. Cenzore v pořádku. Honolule s pokorou ke svým bývalým spoluobčanům v Čechách!!!!! Honolule už nejsi ve své rodné zemi. Dříve se říkalo neraď, není ti šedesát a v Rusku si nebyl. Asi ti je šedesát a v USA seš ale vyjde to nastejno.

   Vymazat
 2. Tak toto je učebnicový článek, jak vypadá manipulace s myšlením občanů!!!

  Jedna paní - kladný hrdina a proti ní pán, hrdina záporný. Paní je popsána jako ten největší lidumil, div ne se svatozáří na hlavou. Pán zase jako zvrhlý kapitalista se zájmem množit svůj majetek na úkor těch chudáků dělníků.

  Kdyby měl autor v úmyslu OBJEKTIVNĚ informovat, tak by psal KONKRÉTNĚ, čeho dobrého a špatného se ti dva uvedení dopustili. Ale asi to není pro neznalé těch dvou podstatné! Hlavně, že je u záporného typu uvedena částka, o kterou "občany připravil"!

  Jedna malá poznámka: kdyby aktéři byly oba kladní, tak částka utracená z důvodu voleb by byla asi stejná. Ini, člověk je na peníze moc háklivý, tak proč je nezmínit. Hlavně že to "zápornému" typu přitíží.

  Hodnocení: Manipulativní článek o hovnu, protože ten, který "aktéry" zná, tak má jasno. Ten který je nezná, stejně so o nich nic konretního nedověděl. A jestli někdo bude volit na podkladech z tohoto článku, tak je mi ho velice líto!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když nerozumíš textu, nenadávej, nepoučuj!

   Vymazat
 3. Hlavně, že pan Hlavatý neví co chce.Ve Sněmovně se mu nelíbilo,to jen podvedl voliče,.Tak teď hurá do zasivarny s názvem SENÁT bunda

  OdpovědětVymazat
 4. Pan Hlavatý se zachoval jako vyčůránek,chce to co jemu vynáší.Proto je nevolitelný.

  OdpovědětVymazat
 5. Pan Hlavatý se ukázal jako mimoň. Svůj čas tedy nevyužil, tak pryč s ním. Ivanka Řezníčková má můj palec. Také si myslím, že majitelé nejsou vhodní nás zástupovat.

  OdpovědětVymazat
 6. Tak jedna věc, je že Hlavatý je opravdu mimoň, kterému se zachtělo sedět i v senátu a ve sněmovně a netušil, že obojí nejde. Asi potřebuje v Praze dělat obchody...
  Druhá věc je, že ten článek je vyloženě hloupě propagační. Obraty jak "holka z prosté rodiny", "nezkažená minulým režimem" !!, "má ráda knížky" jsou stejně mimózní jako jednání pana Hlavatého.
  To není nic proti slečně Řezníčkové, ale proti autorovi hloupého článku.
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekněme si upřímně, podobné znaky tady vykazuje mnoho článků.

   Vymazat
  2. Ostatní čtenáři pochopili věcnou stránku článku, jen vy dva jste vedle? Čím to asi je?

   Vymazat
 7. Výdaje za tyto zbytečné volby by měly být vymáhány na Hlavatém.

  OdpovědětVymazat
 8. Kdybych jsi měl vybrat tak také radši budu volit obyčejného člověka než kapitalistu. Ale jinak to musí posoudit místní voliči.

  OdpovědětVymazat
 9. No já teda nevím, odkud je autor. Ale podle mě by takovýhle článek měl smysl někde v lokálních trutnovských novinách, kam by si ho slečna Řezníčková objednala. Protože o objektivitě v případě tohoto článku nemůže být řeč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, ty objektivito. Objektivní je dost, ale tobě se spíš nelíbí kontext. že?!

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty máš pod prdelí supervolcano Yellowstone, až ten bouchne tak po SS bude jen díra v zemi plná sírového smradlavého bahna, a už aby to bylo.
   Nejak se ti dva greatest men of the USA neshodnou, co? Imbecil cheeseburger žrout Trump se chce soudit s Bannonem, copak, copak? Paranoid Zrzavá Přehazovačka se bojí že bude otráven tak žere McDonald šmejd i v pelechu, do psího karasu, americká vlada připomína pouťové Freakshow. Ony ty litry dietcoly denně delaj díry v mozku a Trump je toho důkazem.
   Ale má vetší button než Kimmi, heč! Trapnej šašek.

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Anonym anomnymovi 8.54
  Váš příspěvek je učebnicový přpad, jak vypadá manipulace s myšlením občanů!!!
  1.Nové senátní volby za 4,5 mil.Kč jsou jenom kvůli panu Hlavatému.
  2. Být již senátor a následně kandidovat do poslanecké směmovny může buď nenažraný člověk nebo hlupák. Obojí je špatně.
  3.Důkaz nenažranosti-být současně senátor a poslanec
  4. Důkaz blbosti-nevěděl, že to nejde nebo mu to nedošlo.
  5.Po zvolení poslancem se musel vzdát senátorského křesla a tak se vyvolal nové volby v ceně 4,5 mil.Kč
  6.Přestože se sebe dělal blbce nebo skutečně blbec je, má tu drzost kandidovat znovu??
  7. Ve volbách kandiduje 7 normálních a jeden nenormální občan.
  8. Pan Hlavatý určitě není záporný hrdina. O jeho vlstnostech a charakteru si může každý udělat názor.
  9. Doufám, že voliči nejsou tak hloupí jak pan Hlavatý. Pokud ano, tak ho znovu zvolí.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump a Bannon se budou soudit, urážky lítaj sem a tam.
   ://www.foxnews.com/politics/2018/01/03/trump-lawyer-threatens-imminent-legal-action-against-steve-bannon-gives-24-hours-to-cease-and-desist.html
   No není to sranda co se v tý Emérice děje? Presidentem paranoidní polointeligentní cheeseburger žrout, a zbytek jak z panoptika pokřivených charakterů, samej šmejd.

   Vymazat
  2. 12,49
   Místo nočníku vynesou jednou tebe i s tím tvým podělaným a zavšiveným papundeklem,přemřelo zbytečný!!!!!
   A teď si mazej stěžovat šábesdeklovi,že JSTE OBA K SMÍCHU!!!!.-DDDDD

   Vymazat
 14. Kapitalisté mají svoji moc danou kapitálem, takže další moc, v tomto případě politická, by příliš nafoukla jeho ego. Již od dob Aristotela je známo, že pro člověka je nejlepší střední dostatek a to jak moci, tak i bohatství. Takže je zřejmé, že je lepší volit člověka ve středním postavení, navíc, kdy paní Řezníčková je předsedkyně odborů, což svědčí o jejím prosociálním zaměření; kdežto u kapitalistů (snad s vyjímkou Tomáše Bati, nikoliv však u J. A. Bati)takové zaměření existuje v minimálním množství. Ale přesto se najdou i slušní kapitalisté v dnešní špatné společnosti, například majitelé firmy Vitoul v Mladči u Litovle okr. Olomouc. Takže, já bych volil paní Řezníčkovou a přeji ji hodně štěstí.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. Zdravím,přesto,že se mě tato volba netýká,mohu "hodnocení" Ivy Řezníčkové z období působení ve zdrav. odborech potvrdit.Snad jen doplnit :zodpovědná,razantní. Dobrá volba. Pana Hlavatého neznám.Šťastnou volbu přeji z Přerova.

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. "Bože",co to je za dementa,co sem kydá ty hňupoviny,co nemají žádnou souvislost s článkem? Tož tak.

  OdpovědětVymazat
 20. Mít 43 roků a stále být svobodný a bezdětný je dostatečnou překážkou pro politický mandát. Takoví lidé by o osud nás a našich potomků rozhodovat neměli.
  Ovšem to, že protikandidát byl již senátorem a kandidoval do sněmovny a rozzlobilo ho, že byl zvolen, čímž ztratil senátorské křesílko, je dostatečným důvodem podpořit ve volbách proti němu KOHOKOLI.
  Ale nemohu si pomoci - jste tam v tom vašem volebním obvodu nějací divní lidé.
  Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jací divní? Buď zvolí bojovnici proti nespravedlnostem nebo překabátěného rozmazlence, který neví co by, ať to společnost stojí, co to stojí.

   Vymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu,Trumpovi pravnici se snazi zakazat soudem vydani knihy-Idiot mezi idioty-ktera je vypovedi Bannona,takze Trumuv vztah s Bannonem,nebyl tak idylicky,jak jsi jej prezentoval !Kdyz se ptali Lavrova,kto je nejvecsi idiot sveta,ten se jenom usmal a diplomaticky se vyhnul odpovedi.Bylo jasny,ze mini Trumpetu,BLBCE SVETA!Sorry,kamo,vsadil jsi na cerneho Petra !

   Vymazat
 22. Clanek je tendecni a zavadejici a tento portal by se nemel snizovat na uroven korporatnich medii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napište prosím, v čem je tento článek "tendenční a zavádějící"? Mně se zdá správný a ukazuje lidem, kdo je kdo ve volbách. Co je na tom "zavádějícího"? Máte nějaké další poznatky o obou kandidátech?

   Vymazat
 23. No a dnes lidi rozhodli. Zmíněná slečna nepostoupila do druhého kola. Nemá na to!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že není žádným kriteriem to, že ji lidé nedali tolik hlasů-to vůbec neznamená, že na to nemá. Jen ji možná tolik lidí nezná a také nemá možnost si voliče třeba koupit, což pan Hlavatý bohužel má.

   Vymazat