Reklama

.

.

pátek 26. ledna 2018

Jak se v Praze vyhrávají volby

Blanka Langerová
26. 1. 2018
Je to moc hezké, když nám ti volební komisaři ve volební místnosti poradí a pomohou. A tak dnes, když jsem šla splnit svoji občanskou povinnost, pravila mi jedna moc hodná volební komisařka: "Až odvolíte, tak mi ten druhý lístek přineste a já ho hodím do pytle." Nač se trmácet o několik metrů dál ke kontejneru s nepoužitými volebními lístky. Ta hodná paní je pak pěkně vytřídí, a ty hezké vloží do obálek, zakroužkuje ve voličském seznamu ty, kteří svoji občanskou povinnost nesplnili a obálky přimísí v součinnosti se stejně smýšlejícími komisaři k ostatním z volební urny. Vždyť by to byla věčná škoda zbůhdarma vyhazovat tak hezky potištěné papírky!

107 komentářů :

 1. Nepochybuji ani trochu o tom,
  že se toto děje a nejen v Praze.

  Představte si takový větší domov důchodců, tam vám urnu donesou až k posteli a vy tam hodíte ten správný lístek, který vám už předem vyberou...
  A KOLIK takových domovů důchodců už předem navštívili ti, kteří tady chtějí Kisku cz ?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 26. ledna 2018 16:27 pro 26. ledna 2018 22:25

   PROSÍM OPĚTOVNÁ VÝZVA OHLEDNĚ NEPOUŽITÝCH VOLEBNÍCH LÍSTKŮ! (NEJEN PRO PRAHU)
   VOLIČI POPŘ. p. ZEMANA U VÝCHODU, KDE JE OBROVSKÝ KOŠ NA NEPOUŽITÉ LÍSTKY, TAM LIDÉ SPOKOJENĚ VYHAZUJÍ NEPOŠKOZENÉ VOLEBNÍ LÍSTKY SVÉHO PROTIVNÍKA!!! KOUKAL JSEM DO NĚHO.

   VOLEBNÍ KOMISAŘI HRŮZA, DVĚ HOLKY KECALY, PŘEDSEDKYNĚ KOMISE cca 20 LET. SI SPOKOJENĚ HRÁLA S TELEFONEM A ZBYTEK DĚLAL NĚCO JINÉHO. KOUKAL JSEM, JESTLI MĚ SLEDUJÍ, VŮBEC. KDYBYCH VOLEBNÍ URNU UDNESL A VYHODIL OKNEM, TAK SI TOHO ANI NEVŠIMNOU?

   ODNÁŠEJTE NEPOUŽITÉ, ROZTRŽENÉ LÍSTKY SEBOU!!!

   PROSÍM UPOZORNĚTE SVÉ OKOLÍ, KOMISE AMATÉŘI?

   Vymazat
  2. Určitě jich není tolik jako zmanipulovaných inkluzivních rádoby dospělých.

   Vymazat
  3. Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná
   http://zvedavec.org/prispevky/2018/01/7486-hlavni-utok-jde-na-nase-deti-jeste-15-let-a-je-konecna.htm

   Čtěte a bděte

   Vymazat
  4. "Akademik" Drahoš: "Vytýkám Miloši Zemanovi, že rozděluje tuto společnost, protože je prezidentem dolních deseti milionů obyvatel ČR", řekl na úvod televizní diskuse.

   Vymazat
  5. Jistě, hlavní vymývání se děje ve školách, ale pokud máte se svými dětmi dobré vztahy a důvěřují vám není problém doma korigovat. Mám doma sedmačku a pochopila i dluh USA.

   Vymazat
  6. K tomu tvé sedmačce ale jistě dodáváš :
   "Tohle ve škole neříkej." (9:47)

   A jsem tam, kde jsem už byli za komoušů
   a já to, na rozdíl od tebe, pamatuji.

   Vymazat
  7. přesně tak, já to dělám úplně stejně :-(

   protože ty nesmysly, které dcera nosí ze školy, ty jsou úplně šílené...

   Jenže - kolik rodičů to dělá? Nemají čas, chuť, nebo je jim to úplně jedno, hlavně když dají na facebook pár nových příspěvků...

   Radek

   Vymazat
  8. 10:14 já bych netvrdil, že jsme tam, kde jsme byli už za "komoušů". Jsou mnozí další, kteří to také pamatují. Svině se najdou za každého režimu, ale dnes ej to naprostá katastrofa.

   Vymazat
  9. Ono to logiku má a tento systém to i umožňuje. Může to být na obě strany, ale Zemanovci se mi jeví jako slušnější lidé!Včera v TV ukazovali jak v nějaké malé vesničce je volební výbor jedna rodina.....!? Už se nedivím, když v minulých volbách v Rusku nechal Putin namontovat ve všech volebních místnostech záznamové zařízení kde se natáčela místnost několik hodin před otevřením a pak několik hodin po uzavření... Asi věděl proč.... Mia

   Vymazat
  10. 10.14 A co jako má být? Ta poznámka ke komunistům. Pane, za socializmu jsem si kupoval a jedl naše potraviny atd. Takže vaše pindy bych na faktech zkonkretizoval

   Vymazat
 2. Můžou přímo brát lístky a kroužkova nebo škrtat gaučové osoby . A Zemanové zlikvidovat . Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:27 Napište nám to až ráno, jestli si to budete pamatovat.
   Marceli z malého mesta

   Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Peter Nagy

   Vymazat
  2. Antizeman vede cca o 12% .
   Marcel .

   Vymazat
  3. 7:17 Marceli, pan Zeman vede o 100% v IQ. Pokud by vyhrála zákeřnost a nenávist, která si říká paradoxně hate free, pak by i národ byl na stejné úrovni, jako ten antizeman.

   Vymazat
 3. Proto souhlasím s názorem pana presidenta Zemana. Volební právo je to za co se bojovalo a umíralo. Každý je povinnen jako občan se volby zúčastnit. (výjimky jsou jasné nemocní, a pod. kterým je toto umožněno přinesením volební úrny a volením třeba i na smrtelné posteli). Jsem proti volbě korespondenční která se zvrhne jako volba slavíků a pod. nakonec se rozhodne že tito volili na základě toho, že je někdo vyzval a organisoval. Jsem proti tomu aby volili lidé kteří trvale žijí v zahraničí a naše problémy vlastně nejsou jejich problémem. Volby po internetu a těchto a podobných sítích jsou naprosto nevyhovující protože jsou samozřejmě napadnutelné a ot jak výpadky spojení a pod. Nemusíte se mnou souhlasit, ale je to můj názor na který zatím snad mám právo.
  Václav Vodrážka Plzeň

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzpomeňte si na ČT24 HYDE PARK s hostem nenáviděným hostem Jaromírem Drábkem, IT kouzelníci mu vyčarovali tolik kladných hlasů, že byl populárnější než Gott. ČT mlžila podvod to je nemožné, poté kápla božskou a pořad zrušila, až když se přihlásil autor proniknutí do jejich nepřekonatelné sítě? To už bylo pozdě ...

   Vymazat
  2. Ano, volby by měly být povinné, nikoho přece nezabije jednou za pár let obětovat hodinku nebo dvě.
   V Austrálii je povinnost volit, pokud nevolíte a nemáte prokazatelnou omluvu, pokuta $150, nezaplatíte, zruší vám ridičák nebo registraci na auto. Pak to stojí mnohem víc jak nejít k volbám.

   Vymazat
  3. Pokud se pamatuji, tak se říká, že "kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zakázali".
   A to je fakt; v těchto volbách nejde o to, jestli nás obsadí islámáci, ani další podobné polodementní výplody, ale o to, aby na hradě byl někdo, kdo říká něco, co se "někomu líbí".
   Ostatní je věcí osobní víry, stejně jako jiná oficiální náboženství.
   Na ekonomiku má to, že je M.Z. "pročínský", nebo "proruský" minimální dopad, jelikož jsme v EU a ta je "prozápadní". Pokud někdo věří, že kvůli vystupování M.Zemana tady začnou číňané/rusové více investovat, a tím i riskovat, že o investice přijdou, až na ně dopadnou nějaké sankce, tak je naivní blázen.
   Ekonomiku neřídí řeči, ale obchod; a z toho plyne i to ostatní.
   Takže "povinné volby" je jen další dementní buzerace; btw, zjistěte si, kolik australanů raději zaplatí, než by se zbytečně zvedla z gauče.
   Prosadit zlepšení systému v naší zemi je z mnoha důvodů v podstatě nemožné. Ekonomičtí tygři z nás nebudou, proto je klíčové zajistit možnost pracovního pohybu obyvatel třeba jen v rámci EU; a to nám zajistí jedině členství v EU, a ne isolace.
   Jinak nechápu, který trouba vybral a financoval pana Drahoše, aby kandidoval na prezidenta; ten pán je myšlením naprosto průměrný, slušností ani "kombinační schopností" rozhodně nevyniká, spíš arogancí, skoro bych řekl, že akademie věd je úložištěm neúspěšných vědců, ale nemám o vědecké činnosti pana Drahoše dostatek informací, stejně jako on má dost zkreslené vidění okolního světa; dvěma slovy, "arogantní narcis" (nebo jen omezený, jelikož se řídí tím, co mu nějací "experti" poradili).
   Tipuji, že vyhraje M.Z., ale bude to asi dost těsné.

   Vymazat
  4. to 7:31
   Zajímavý názor a vy si myslíte, že máme na západ co vyvážet ? Proč západní státy se snaží urvat co mohou z trhů v Rusku, Číně a blocích bývalého východu, no protože u sebe mají trh přesycený tam už nic více neprodají. Na takové zjištění ani nemusí být člověk moc chytrý, takže se vám divím.

   Vymazat
 4. Už mám odvoleno a lístek vítače jsem přetrhl na půl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My taktéž, nepotřebné lístky máme doma, jako odstrašující příklad, zítra roztrháme!!!

   Teď Milošovi držíme palce, celá rodina.

   Vymazat
  2. Na pul mel byt pretrzeny vitac

   Vymazat
  3. Udělal jsem z vítače popel.

   Vymazat
 5. Hrdinové z bojů proti Hitlerovi, nositelé nejvyšších vyznamenání, rázně vstoupili do boje o Hrad: Zeman se obětuje pro národ!
  26.1.18

  Česká republika:
  Váleční veteráni, hrdinové druhé světové války, nositelé nejvyšších státních vyznamenání, podporují v boji o Hrad současného prezidenta Miloše Zemana.

  Generálmajor Emil Boček, brigádní generál Václav Kuchynka, brigádní generál Pavel Vranský a podplukovník Tichomir Mirkovič ve společném provolání vyzvali občany, aby volili právě Zemana.

  „Má rád svůj národ a je ochoten se obětovat,“ uvedli.

  Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/EXKLUZIVNE-Hrd...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proti všeználkovi prof. Drahošovi se vymezili i pavicový ekonomové. Největší zlo je když např. zanalec astrolog. Grigar kecá do věcí kterým naprosto nerozumí a nenechá si poradit prof. ekonomie. Sekunduje mu hudebník Janda odborník na vše. "cituji my bigbít jsme orientovái na západ. No to naši ekonomiku spasí.

   Vymazat
 6. Za chvili na trun dosedne Vitac II

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman zvítězí, vítač, probruselsko-americký koktavý vlastizrádce a antivlastenec, pomašíruje
   zpět do důchodek a pod pantofel svojí herdekbáby.

   Vymazat
  2. Obávám se, že to tak bude, ta poloviční účast už v první den naznačuje, že jdou volit všichni, najmě nevoliči. V sousedství znám dívku 40 let, která jde volit poprvé. Je to fakt až sranda. Nejhorší je, že jak oni jsou jednodušší, tak jim vůbec nedojde, až to tady půjde do háje.

   Vymazat
  3. 23:16 myslíte ten trůn, co se nachází na WC?

   Vymazat
 7. Ve volební komisi jsem působil a můžu Vás ujistit, že v tomto ohledu panikaříte úplně zbytečně.
  - Vydávané orazítkované obálky se počítají a jejich počet musí odpovídat počtu odškrtnutých voličů.
  - Při počítání hlasů vidí všichni všem na ruce.
  - Nakonec se všechno vloží do pytle, přelepí, podepíše a uschová na úřadě pro případ nutnosti pozdějšího přepočítání

  Ve volební místnosti se volby nefalšují.
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to si myslím taky, ale v Praze je v komisíc evidentně samé mladinké sluníčko a jak se píše nahoře, není problém zaškrtmout i ty, co nepřišli a prostě to za ně odházet. To je určitě velice pravděpodobné. Kdo zkontroluje, jestli tam tihle přišli nebo nepřišli?

   Vymazat
  2. to 23:20 Spíše s vámi souhlasím,mám podobnou zkušenost z praxe ve volební komisi. Zcela určitě mohu říci, že ve volební místnosti se výsledek nedá zfalšovat tak,aby mohl něco změnit v konečném výsledku.

   Vymazat
  3. Ve volební místnosti se volby zfalšovat dají. Rozhořčení zkušeného komisaře se podobá rozhořšení soudce tvrdícího, že si nelze objednat trestní stíhání. Obojí lze, jen chtít a najít ty "správné" lidi. Máme věřit, že zakroužkovat nezůčastněné nelze, že orazítkovat obálky nelze, že vložit do nich lístky nelze, zamíchat je mezi obálky při počítání nelze. Máme věřit, že všichni komisaři jsou poctivost sama a na výsledku voleb jim nezáleží, máme věřit, že se nemohou mezi sebou domluvit pokud mají stejný "názor", máme věřit, že všichni vidí všechno a nikdo nezaclání... No není toho k věření zrovna málo. A přesto vím o zfalšovaných volbách a stíhání na objednávku... Víra Vaše Vás neuzdraví...

   Vymazat
  4. Souhlas. T

   Vymazat
  5. Ve volebních komisích je 6 lidí nominovaných politickými stranami napříč celým politickým spektrem plus zapisovatel. Vážně si myslíte že stojí o to, aby se volby opakovali ?

   Vymazat
 8. Lidi, neblázněte. Je úplně jedno, jestli si lístky odnesete domů, či ne. Pokud by členové komise chtěli, docela prostě by vzali další obálku s razítkem, dali do ní toho "správného" kandidáta a namátkou odškrtli kohokoliv. Takže to je úplně zbytečné. V praxi je to tak, že komise musí mít minim 5 členů. Nikdy se ještě nestalo, že by všichni měli stejný názor a fanaticky předělávali obálky. Nehledě na to, že při průměrném počtu voličů v jednom okrsku cca 600-650, je to zcela zanedbatelné. Ale! Při této volbě je nezvykle vysoký počet voličských průkazů. Konkr. v Praze volí tisíce venkovských, úplně zpitomělých studentů. A koho myslíte? Pana "profesora". Viděl jsem to dnes. U voleb jsem přes 20 let a takovou nenávist od jeho příznivců jsem nezažil ani od obdivovatelů Šláfenberka. To by ještě nebylo to nejhorší. Tím je předání výsledků pracovníkům ČSÚ. Teprve pak se začnou dít věci. Volby se v tomto státě falšují již leta dle zadání EU. Tak to bylo na podzim, kdy se do Parlamentu zázračně dostali Kalouskovci, raketově vzrostly hlasy Pirátům. Stejně tak se prezidentské volby falšovaly ve Francii a Rakousku. Tam dokonce díky "hlasům z ambasád" splnili direktivu EU a Bellen je prezidentem. A stejně tak to udělají tady. Hlasy z ambasád- to je šlágr zítřka. Členové komisí mají za 34 hod práce 2000Kč hrubého minus 15%daň, tj nějakých 50Kč/hod. Předseda a zapisovatel cca 60Kč/hod. Zapisovatel je tam povinně, je totiž zaměstnancem příslušného úřadu. Nemůže odmítnout, dopustil by se hrubého porušení pracovní kázně. Kdo z vás, kritiků, půjde dělat za tyto peníze? Tak přijďte všichni, ať víte o čem blábolíte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:35 Můžete popsat, jak se na ČSÚ "dějí věci", když si každá komise na jejich stránkách může zkontrolovat, jestli je započítáno přesně to, do nahlásila?

   Vymazat
  2. Členové komisí nemají jak uváíe za 34 hod 2000 Kč, ale za čtyři dny dohromady 1500 Kč
   ( 1500 + 200Kč) a to samozřemě před zdaněním.

   Vymazat
  3. to 23:52
   Stačí se zeptat nějakého programátora jak by to šlo udělat, každý to bude vědět.

   Vymazat
 9. Paní Langerová, vždyť vy vůbec nevíte, co plácáte. To, jak naznačujete falšování u komisí, prostě není možné. Falšuje se teprve na staťáku. Jenže to nikdo z nás nemůže kontrolovat, natožpak ovlivnit. Bože, vy jste hloupá! Chtěl bych věřit, že je to v dobré víře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte pravdu. Jsem na sídlišti, kde nikdo nemůže pravdoláskaře a jejich nástroj na ovládnutí ČR imigranty, ani cítit. Ve volební komisi seděli samí naivní mladí lidé a zjistil jsem, že u nás zvítězil Sorošův poskok Dluhoš. Buďte si jistý, že ty prolhané svině, se nezastaví před ničím.

   Vymazat
  2. 23:44 Na staťáku se nic falšovat nedá, protože každá komise má zpětnou kontrolu. Najděte si na stránkách ČSÚ výsledky podle jednotlivých okrsků a uvidíte. Ke změnám výsledků koncem voleb dochází jednoduše proto, že až ke konci přicházejí výsledky z největších okrsků/měst, kde je nejvíc těch "správně uvědomělých". Takže souhlasím, že paní Langerová plácá, ale vy plácáte úplně stejně, jen o level výše.

   Vymazat
  3. 0:01 Snadná pomoc. Příšte se přihlašte s přáteli do volební komise a můžete je kontrolovat.

   Vymazat
  4. 0:08, stejně o obsazení volební komise, rozhoduje nějaký demokratický sajrajt.

   Vymazat
  5. 0:16 Nehudrujte, nespekulujte, přečtěte si a jednejte:
   https://zakony.kurzy.cz/275-2012-zakon-o-volbe-prezidenta-republiky/paragraf-18/

   Vymazat
 10. Paní Langerová vůbec neví, o čem plácá. U volebních komisí se volby takhle falšovat nedají. To až na staťáku. Jenže tam to nikdo z občaqnů nemůže kontrolovat ani ovlivnit.

  OdpovědětVymazat
 11. 23.52- jistě. Vstupy jsou správně, výstupy už ne. Na to je počítačový program. Konečné výsledky už žádná komise nezkontroluje. Dobrou noc.

  OdpovědětVymazat
 12. Inzerce - koupím tričko, Sorošův chazarský agent, není můj prezident.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prodavam tricko S Hitlerem a Pepou Goebelsem na vecne casy.Jiz nikdy Sovetsky Svaz Cest praci

   Vymazat
  2. 4:33 to jste pěkný darebák, když si vyděláváte propagací a prodejem zločince.

   Vymazat
 13. K českému pojetí voleb napsal před dvěma týdny

  JAN KELLER:

  Politika prý měla původně sloužit k tomu, aby v ní soupeřily různé myšlenkové a názorové proudy a v kultivované diskusi se pokoušely přesvědčit voliče o svých vizích rozvoje země.

  V České republice ovšem už delší dobu funguje politika trochu jinak. Prakticky vůbec se v ní nejedná o programech a věcných koncepcích na řešení četných problémů společnosti.

  Volební kampaně se změnily ze soutěžení různých projektů žádoucího vývoje celku v obyčejný hon na osoby. Volí se zásadně proti někomu, nikoliv pro něco.

  Toto směřování politiky má svoje přednosti. Může se do něj zapojit doslova každý, protože NADÁVAT NENÍ ZDALEKA TAK NÁROČNÉ JAKO PŘEMÝŠLET.

  Má to ovšem i své nevýhody. Nelze věřit, že ze vzájemného špinění, ostouzení a pomlouvání by mohl vůbec vzejít někdo, kdo bude důstojně reprezentovat veřejný zájem. Jak vybrat ze septiku, ve kterém byli po celé týdny a měsíce všichni adepti na funkce veřejné důkladně mácháni, v den voleb někoho aspoň trochu čistého?

  Další nevýhodou tohoto způsobu vedení volební soutěže je, že pak už nezbývá příliš času dozvědět se, co vlastně kandidáti či politické strany nabízejí. Vyhraje-li někdo jen proto, že nenávist ke druhým byla ještě větší, je zaděláno na velká zklamání, až sám začne provozovat vlastní politiku.
  No a konečně se mění docela podstatně charakter takzvané mlčící většiny. Pokud je politika soupeřením idejí, pak nevoliče můžeme považovat za lidi, kterým chybí obecnější rozhled a žijí jen svými vlastními problémy.

  Jakmile se však politika redukuje na osobní útoky a očerňování, je třeba mezi nevoliči očekávat stále víc lidí, kteří svoji občanskou povinnost neplní prostě proto, že na to nemají žaludek.

  Těchto souvislostí by si možná měli být politici vědomi, až po spočtení odevzdaných hlasů začnou zase bědovat, že zájem občanů o věci veřejné klesá, takže je s naší společností asi něco špatně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mi porad, ty chytrej
   Kdyz nekdo chce aby Cesko vyhnalo cizaky
   Koho ma volit

   Vymazat
  2. 4,49
   Tady se radit nedá. Vinu na této situaci nesou v první řadě média. Ta místo prezentací vizí kandidátů se zabývají především dolováním kostlivců a rozléváním špíny. Je mi jasné, že se nedá oddělit budoucnost od minulosti. Pokud byl někdo několikrát usvědčeným zlodějem, těžko uvěřit, že v budoucnu už krást nikdy nebude. Ale tady se opravdu účelově odpoutává pozornost od zásadních problémů.
   Dám jeden příklad za všechny. Všichni mluví o demokracii a jejím ohrožení. A nyní si řekněme, co to demokracie vlastně je. Zjednodušeně, je to vláda lidu prostřednictvím námi volených zástupců. Tak že za prvé, pokud se rozhodne demokratická většina pro něco, musejí námi zvolení zástupci konat, jakkoliv s tímto rozhodnutím nemusí sami souhlasit. Za druhé, už samo zpochybňování kompetentnosti oné demokratické většiny, potažmo celého národa, je vším možným, jen ne demokracií.
   To, že Drahoš dnes říká, že by o případném odchodu, nebo setrvání v EU nenechal nikdy rozhodnout v referendu, by mělo být pro všechny velkým varováním. Pak totiž na sebe do světa vykřičel, že je asi takovým demokratem, jako já atomovým fyzikem.

   Vymazat
 14. 0.01. Je vaším nezadatelným právem věřit v poctivost sčítání volebních výsledků českým statistickým úřadem. Víra je vůbec krásná věc...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:13 To není o víře, ale o vědění. Sám si můžete výsledky z jednotlivých volebních okrsků sečíst na nejjednodušší kalkulačce, pokud na to máte chuť a čas. Údaje z jednotlivých volebních okrsků jsou veřejně přístupné na stránkách ČSÚ a že jsou správné si kontrolují jednotlivé volební komise. Fakt, že komise těžko můžou falšovat, vám tady potvrdilo více lidí, možná i vy sám. To je právě výhoda "papírových" voleb proti elektronickému hlasování, u kterého bych si netroufnul správnost obhajovat.
   "Víra je vůbec krásná věc..." to vám věřím. Pokud volby nedopadnou podle vašich přání tak nehledáte skutečnou příčinu, ale máte jednoduché vysvětlení díky své víře v falšování na ČSÚ. Je to "krásně" pohodlné, ale chybné.

   Vymazat
  2. 3:35 Víra v poctivost jakýchkoliv voleb je pro idealisty, kteří věří i na poctivost slavíka.

   Vymazat
  3. 9:03 Tak naposled. Tam, kde se dá poctivost zkontrolovat nejde o víru. A zkontrolovat výsledky u "papírových" voleb jde snadno.

   Vymazat
 15. Vážení, po tom co se děje v Německu, může Drahoše volit jenom debil a budu parafrázovat pana herce Poločka, proč by prasata měla mít svoji zástavu (stát)!?

  OdpovědětVymazat
 16. Je možné věřit v poctivost voleb na Praze 1, když tam vítězí skoro čtvrtstoletí geniální Marek Benda, synek jakéhosi disidenta?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:34
   To nemá co dělat s poctivostí. Prostě ho tam mají rádi. To, že se nám to zdá neuvěřitelné, neznamená, že to tak není.
   Existují i lidé, kteří si řeknou: "To jméno už jsem někde slyšel...", a udělají kroužek -

   Vymazat
  2. Jednoduché, ono ho vykroužkuje pár stovek lidí, to není problém, on má spoustu známých, ti si vezmou průkaz a odvolí v jeho obvodu a má to v kapse. Ti starousedlíci ho vůbec nemusejí volit.

   Vymazat
 17. Jsem připraven na vítězství pana Drahoše a příští volby volím TOP a za předsedu vlády chci pana Kalouska. Blbci se již nesmí rozmnožovat a produkovat odpadky, je třeba snížit zbytečné ekologické zatížení Země, dobrou noc!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom pripade uz volby nebudou

   Vymazat
  2. Tak to máte pravdu s těmí blbci, jenom nevím kdo potom bude volit Kalouska a TOP?

   Vymazat
  3. Želé, budit se nemusíš, nikomu, kromě blbců, nechybíš.

   Vymazat
 18. PODÍVEJTE SE NA DRUHOU DEBATU NA 57 MINUTU JAK MOHLA MODERÁTORKA VEDET CO POSLOUCHAL DRAHOŠ VE ZPRÁVACH ODPORNÁ NÁPOVĚDA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No a přesto byla vyhodnocena jako nejlepší moderátorka na zeměkouli. Holt napověděla v pravý čas. Ale žádný politolog to kupodivu nezaznamenal, jaké má Zeman ponožky a nožky, to se řeší, ale že moderátorka má nacvičené vystoupení opičky Drahoše, to je nezajímá.

   Vymazat
 19. KDO PODPORUJE DRAHOŠE

  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26992474_552077238488525_221012375391337523_n.jpg?oh=3ae2a2c75441233782e3bb35718aeb4b&oe=5AF05496

  OdpovědětVymazat
 20. KDO BYL KDY VE VOLEBNÍ KOMISI VÍ,ŽE STAČÍ MALIČKOST,PO SKONČENÍ PÁTEČNÍCH VOLEB,VRÁTIT SE ZPĚT DO VOLEBNÍ MÍSTNOSTI,NASÁČKOVAT OBÁLKY S DRAHOŠEM,VE VOLEBNÍCH SEZNAMECH ZAKROUŽKOVAT TY,CO MAJÍ TRVALOU ADRESU NA RADNICI,TI TOTIŽ K VOLBÁM ZÁSADNĚ NECHODÍ.JSOU TO LIDI V EXEKUCI,BEZDOMOVCI,TI,CO Z MNOHA DŮVODŮ SI ZRUŠILI TRVALÉ BYDLIŠTĚ.V SEZNAMU VOLIČŮ V JEDNOM VOLEBNÍM OKRSKU MALÉHO MĚSTA,TĚCHTO,CO ZÁSADNĚ NECHODÍ K VOLBÁM,BYLO Z CCA 1 1OO VOLIČŮ,25O,KTEŘÍ SE DALI VYUŽÍT K VOLEBNÍMU PODVODU.PROSTĚ JE ZAKROUŽKOVAT,ŽE HLASOVALI,NACPAT DRAHOŠE DO OBÁLEK A JE ZA PŮL HOĎKY VYMALOVÁNO.CO SE DĚJE V PRAZE,SI ŽIVĚ UMÍM PŘEDSTAVIT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:48 Vaše fantasmagorie má drobnou chybu. CELÁ volební komise při odchodu volební místnost zamkne a zapečetí. V komisi jsou zástupci OBOU kandidátů. V Praze je holt hodně "uvědomělých občanů" s vymytými mozky, takže netřeba podvádět. Totéž platí i pro satelitní vesničky kolem Prahy, kde žijí ti "bohatější". Každý z nich má hypotéku na domek, takže se snaží držet basu s "panstvem", aby si ho náhodou nerozhněvali.

   Vymazat
  2. Včera ukazovali jednu asi 95 letou paní, která volila z postele, byla evidentě úplně mimo a ta pravila, že volila takového prezidenta, který nebude.......ééééé, který nebude lhát. A jako druhý příklad ukázali, že v nějaké vyloučené lokalitě, kde v prvním kole nevolil nikdo, tak tentokrát už volí hodně lidí. Snad se i kouknu, co to bylo za lokalitu a podívám se pak, kdo tam vyhrál.

   Vymazat
 21. Proč je tolik cintů o sjednocování společnosti, to máme jít jako ovce za jediným "správným " názorem? Hlasatele tohoto bludu by bylo třeba nakopat kamsi.
  Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně, přesně podle říkanky
   "všichni svorně sborem za tím prvním volem"

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 23. Tyto volby se pohybuji podle Americkeho scenare jako u zvoleni Trumpa: nediskutuje se , ale nadava a deformuji charaktery kandidatu.
  Nemysli se ale urazi. Proc ??? V kazdem narode ze 100 lidi jsou chytri 5 lidi, zbytek je dav. Tudiz se nevysvetluje ale deformuje. Kdyby Zeman vysvetloval veci jasne a logicky , prohraje volby . Tak to fungovala u Hitlera, Trumpa , u Zemana. Jsem zvedavy jak volili lidi podle vzdelani, pro koho volili profesionalove?? A tak hlas pro Trumpa byl pro Zemana a naopak.

  Ovsem stredni vrstvy ztratily vsechno a ani o tom nevedi!!
  A tak se vyhrava ne ten kdo ma pravdu , ale kdo hraje nejlepsi psychologii a Zeman je mister!!!

  Brouk von Pytlik

  OdpovědětVymazat
 24. Proto sve nepouzite listky odnasim domu kde je poctive likviduji sam. Stejne tak jsem to naucil sve kamarady.
  Bohuzel pocit ktery s voleb mam po technicke strance a serioznosti takmer nulovy. I kdyz dostanete obalku a musite za plentu coz je smesne. Prvni krucky moznych podvodu ci jak to nazvat treba uprav zacinaji uz pri otevreni urny. Listku ktere maji byt zmeneny mohou mit plne sklady a menit je jak je napadne. Urcita odmena za tuto praci jiste uzavre usta temto lidem dostatecne. Dalsi forma je odesilani pomoci pocitacu to uz samo o sobe je nabouratelne pomerne snadno. Ale uplne nejistejsi je to za dalsim krokem jsou dalsi a dalsi servery kde se to muze menit a scitat uplne jinak. Puvodni hlasy se meni a ztraceji v nekonecnych labirintech volebniho systemu. Zpetna kontrola neexistuje je neproveditelna. A kdyz by byla uz to stejne davno nikoho nezajima a tech par kriklounu se umlci. Nikdo tak nevi kolik skutecnich lidi a kolik falesnych dusi se pridalo ci ubralo. Nikdo nevi kdo koho volil a tak nelze zpetne zkontrolovat zda dotycny co dal hlas jednomu nahodou nekdo nepozmenil. A zda dotycny u voleb byl ci nikoliv.

  OdpovědětVymazat
 25. ZEMAN : DRAHOŠ v tuto chvíli 28 : 72.
  Odvolilo 92%. Drahoš má ohromný náskok. Presidentem České republiky je Jiří Drahoš. A ještě i sázkové kanceláře se nabalily.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mylná informace z nesprávného zdroje. Volební místnosti se uzavřely při účasti 50% a náskok není tak velký.

   Vymazat
 26. Já zase doporučuji pro voliče Zemana,uchovat si ten Drahošův lístek.Až by nedej Bože vyhrál Drahoš,dojde k přijímání uprchlíků a s tím spojené náklady,ať je platí Drahošovi voliči.Já se prokáží,že jsem volil Zemana a bude snad i soudit,abych neplatil náklady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý nápad, pro jistotu to taky udělám.

   Vymazat
  2. No já jsem ze svého okolí již zaslechl od pro-US korporátníků, že Zemanovi voliči by se měli eliminovat ze společnosti a místo nich dovézt migranti z Afriky.

   Oni jsou si dobře vědomi, že Zeman je proevropský a Drahoš obhajuje linii části amerického kapitálu, který stál i za Hillary Clinton. Tito lidé zcela nepokrytě fandí neomarxistickému elitářství a sami sebe se považují také.

   To nakonec ukázali i Drahošovci, kteří nazvali voliče Zemana lůzou a pohoršovali se nad tím, jak může zastupovat tu deseti milionovou verbež. Obyčejní lidé, i jejich vlastní voliči, jsou pro ně lůza. Ti si bohužel absolutně neuvědomují a naivně jim důvěřují.

   Vymazat
  3. Anonymní 8:42
   Právě ti pro-US korporátnici poslat do USA a byl by tady klid.Ty řeči,že budou utečenci dělat a můžou i nahradit české dělníky,tak je snad chytá fantas v Německu jsou už dva roky a dělá jich snad celkově deset celkového milionu.

   Vymazat
  4. 8:52, jo to je známo. Jenže oni nehovoří o schopnosti pracovat. Oni hovoří o statusu člověka. Například tovarišč Mitrofanov rodák z Rostova na Donu již dávno vzkázal "vzpurné" české veřejnosti, že by se jí mělo vzít občanství. Takže by se zde vytvořila vrstva Čechů, kteří by měli pouze povinnost pracovat a žádná práva. U Afričanů naopak. A nad nimi "elita národa".

   Zeman nakpak jasně řekl, že si ctí všech deseti milionů.

   Vymazat
 27. Výhra Drahoše je základ společenského chaosu a politického bezvládí. Neumím si představit v této situaci ani tak dobrého managera jakým Babiš bezesporu je. Navíc je víc než tragické, že právě on, který přišel s tak vynikajícím programem pro vnitřní politiku, se bude špinit společně s Drahošem v oblasti politiky zahraniční, kde si oba přizvukují a Babiš naivně věří v umoudření představitelů EU. Nevím, myslím, že když reklamou a dezinformacemi médií poblázněná mládež a umělecká fronta zvolí Drahoše, je to předzvěst vážných sociálních nepokojů, který bude narůstat spolu se zmatkem díky nesmyslné zahraniční politice a názorům p. Drahoše.

  OdpovědětVymazat
 28. Možnosti jsou různé. Největší neznámá je volba zahraničních drahošovců, kterých je tam 99% a ty voličské průkazy. A samozřejmě Praha, matka měst a zlodějů. Volební komise bez opozice, která vůči ultrapravici skoro neexistuje.

  OdpovědětVymazat
 29. Česká televize hlásila z nějaké obce u Olomouce, že včera odvolilo 60% a procent a dnes bude volit dalších 60%. Doufám, že jsem nic nepřeslechl.

  OdpovědětVymazat
 30. Tak volí DEMOKRATICKÝ BLOK.

  OdpovědětVymazat
 31. Nejen v Praze je snaha o podvod.
  Už je zde snaha ovlivňování voleb ve prospěch kývače, vítače - loutky Kalouska a spol.
  V Brně na rohu ulic Veveří - Jana Uhra v restauraci U průmyslovky, nabízí za volební lístek Zemana pivo. Sdělil to volební komisi zasedající na ZŠ na Rašínově ulici volič, který se dožadoval prohlednutí koše pro odhození nepoužitého lístku.
  V případě výhry taky VŠ "profesora" Drahoše o min. počet hlasů, bude nutné iniciovat zneplatnění voleb - 2. kola, případně i 1. kola u Správního soudu do 7dnů.

  OdpovědětVymazat
 32. Dovolím si prognózu byť jsem jen tupé hovado z prdele v pohraničí. Volič Zemana.
  1. V případě výhry Zemana vylezou do ulic, zejména v Praze, ideologické bojůvky s úkolem za co největšího rámusu relativizovat výsledek voleb. Následně začnou agresivně dehonestovat Zemana a jeho voliče (sjednocovat národ) a hledat způsob jak se Zemana zbavit. Nastoupí tyrkysový majdan a pokus o změnu za podpory "Demokratického bloku", kulturní fronty, akademické obce, zmanipulovaného studentstva, různých velvyslanectví a hlavně utiskovaných menšin LGBT, SM,......(kdo neskáče není Čech hop,hop,hop :)) Tedy skáče podle kavárny. Stejně jako za velkou louží. Celá tahle množina zájmových klanů bude i nadále hledat způsob rozcupování výsledků říjnových voleb a při vědomí pravděpodobnosti dalšího volebního neúspěchu budou volat po nějaké zdánlivě ústavní změně vlády. Zatím si ještě na otevřenou silovou akci netroufají.
  2. V případě výhry profesora je první překážka k převzetí moci odstraněna. Opět vylezou bojůvky a pod tyrkysovou vlajkou zaštítěnou Demokratickým blokem budou usilovat o odstranění Zemanem jmenované vlády a o procpání Kalouska do vlády i za cenu rysknutí předčasných voleb. Z tohoto pohledu jedná Zeman v rámci možností pregnantně a celou tu bandu musí neskutečně s.át jak si je vodí. Nejde totiž o Babiše, ani o ANO. Jde o to, že voliči rozhodli jinak než chtěla mocenská centra a jim byly odkloněny bezpracné příjmy na které mají od boha právo už 28 let. Navíc s Babišem hrozí omezení přílivu peněz vlivovým neziskovkám po vzoru Maďarska a Polska a tím odklonu od Havlova pseudoodkazu pravdy a lásky zpátky k realitě bez politické korektnosti. Máme tu tedy konglomerát různých zájmů a různých skupin, které však mají společného nepřítele. Demokracii a suverénního, národně orientovaněho občana. V každém případě nás tyrkysový Euromajdan v Praze, nebo alespoň pokus o jeho realizaci letos nemine.
  .......................................................
  Včera ve zprávách na NOVĚ byl Schulz, který jim nějak asi nechtěně a nezamýšleně proklouzl do zpráv. Mohl to být i záměr??? Jeho výrok zněl: Evropa potřebuje silně afro-evropské Německo! Po jeho prohlášení z kraje roku, že Evropa musí být do roku 2025 jednotnou unií bez národních států a včerejšího dodatku byl zcela odkopán jejich záměr. Pokud si zadáte na Youtube termín "Kulturní marxismus" bude vám jasné z jakého konceptu Bruselské elity vychází. Okamžitě vám také dojde, že invazi vetřelců nikdy dobrovolně nezastaví a že nyní jen vymýšlí jiné slovní formulace, obraty a floskule pod které tuto invazi obratně schovají tak aby zaplavili celou Evropu na základě nějaké směrnice EU. Drahoš, jako celá akademická elita, kavárna, sluníčkáři, Demokratický blok a nastrčené tingl-tangly jsou stoupenci těchto hodnot "Kulturního marxismu". I když v případě mocenského centra okolo Kalouska se o tom dá pochybovat. Pro ně to je jen nabízející se výtah k prosazení jejich cílů za využití histerického davu. Roli zhrzené evropské šlechty totiž není radno podceňovat a nyní se objevuje okno pro změnu zavedeného řádu a návratu celoevropsky zkonfiskovaných majetků a vlivu o který nikdy nepřišli a který byl jen ekonomicky oslaben. Vypadá to tedy, že oboje naše volby jsou systémovým a nežádoucí kurvítkem lineárního plánu Bruselských a že jsme se právě ocitli na hraně dalšího vývoje. Brusel nebude chtít uhnout a nespokojenost mas s jejich plánem, byť zatím neuvědomělá, je stále očividnější. Proto se dá očekávat silný tlak a potenciálně i ostré střety. Pokud se prosadí probruselské síly, dá se očekávat snůška směrnic a zákonů k potlačení svobod a následné represe. Vítejte v Evropě korporátního fašismu, protože současný Kulturní marxismus není ničím jiným než úspěšným nástrojem globálních elit atomizovat levici, která je li kompaktní je jedinou silou schopnou ovlivnit nástup korporativismu = neofeudalismu. Jsme tedy na osudové hraně. Německo, zdá se býti již ztraceno a naši občané jsou stále ovce jdoucí za svým krysařem k útesu.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Floskule se vymýšlet nemusejí. Ty už existují a to dost dlouho. Vlastně jenom jedna a jmenuje se EUROMED. Dejte si jí do vyhledávače a bude vám jasno.

   Vymazat
 33. Celkem vzato svobodné volby v zemi, kde vládnou peníze, je iluze. A nemyslím si, že k úpravám volebních výsledků dochází jen nedopatřením. To, co uměli za socíku, to za kapitalismu jistě zvládnou "levou zadní" - pokrok se přece nedá zastavit.
  A k předchozímu - souhlasím, jen ten termín "kulturního marxismu" je samozřejmě zase jen z kadlubu kapitálu. Žádná levicová kulturní fronta, žádná avatgarda národů ale "kulturní Eufašismus" či chcete-li, nová forma nacismu afroasijoevropského pannároda. Ovšem máme, co jsme chtěli a když Hitler dovedl zpracovat své soukmenovce, zvládne to i Brusel se svými. Tak to vypadá, když národ kráčí pod svými Vůdci hrdě a vědomě z bláta do louže a z louže do márnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Z toho "neomarxismu" čiší snaha zdiskreditovat pojem "marxismus". Tento zvrácený ideologický proud by měl být z hlediska svého obsahu nazýván "neofašismus".

   Vymazat
  2. 12:17 Taky mně to otravuje ty pravičácké výrazy.
   Ano, neofašismus je ten správný název.

   Vymazat
  3. Chlapci, já si ten termín nevymyslel. To je oficiální terminus technikus. Souhlasím s 12:17, že jde o diskreditaci pojmu Marxismus, stejně jako o determinaci jakéhokoliv levicového smýšlení.

   Vymazat
 34. Vypadá to, že "pravda a láska" asi vyhraje. Rozhodnou prvovoliči volby prezidenta, většina starších a starých studentu politologie a jiných zbytečností.
  Bude ale aspoň konec červených karet, vajičkiád a podobných akcí "slušných inteligentů".
  Drahouš bude v pohodě, protože neslušná, chudá spodina se nesníží k podobnému chování "inteligentů".

  OdpovědětVymazat
 35. Sedím u volební komise (v této chvíli jsem na obědě, pro vysvětlenou). Na začátku voleb máme sečteny obálky s razítkem. Ze dvou velkých obálek jsme vyskládali oba dva kandidáty podle pořadových čísel Zeman, Drahoš. Příchozí volič předloží OP, zaškrtneme ve voličském seznamu a vydáme obálku s razítkem a oba dva lístky kandidátů. Přitom sdělíme, že volný lístek kandidáta (nevoleného) ať zmačká a hodí do připraveného pytle či si vezme domů. Zmačkaný lístek do kuličky asi nemůžeme nijak využít než, že se bude pálit - někde v kotelně??? dle rozhodnutí úřadu. To mačkání lístku chceme proto, aby měl volič jistotu, že se nebude nikdo dívat, kterého kandidáta volil a kterého zahodil do koše. Takže máme pytel zmačkaných kuliček, který se odtransportuje k likvidaci. Co se asi dá v tomto postupu falšovat? Hlavně se musí sledovat počet vydaných obálek a počet voličů v KL a na zvláštním seznamu, pokud toto sedí, tak si může být každý jistý, že se ve volební místnosti nepodvádí. Nesmíme přeci vidět ve všem zlé úmysly. To, že někde vydají dva stejné lístky a někde dokonce vydávali kromě Z a D ještě Fišera, tak to je trestuhodná hloupost komisařů.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "trestuhodná hloupost komisařů" tkví v podstatě jejich špatných úmyslů, nikoliv omylů. Nebo je možné, že se v komisích vyskytují hlupáci? Delegovali je tam jiní hlupáci? A zfalšovat se dá vše, když je zlá vůle podvodníků, kterých mezi prolhanými hatefriťáky není málo.

   Vymazat
  2. 12:39 Jako člen volební komise řekněte prosím místním pochybovačům, jak si můžete zkontrolovat, že vámi zaslané výsledky na ČSÚ tam nejsou zfalšovány.
   12:57 Právě proto jsou ve volebních komisích POVINNĚ zástupci všech stran. Jeden kontroluje druhého. Pro falšování by se museli domluvit VŠICHNI.

   Vymazat
  3. 15:25 Někdo zde už psal, že v době jeho volby byly přítomny ve volební místnosti pouze 2 osoby. Nejsou tedy vždy ve volební komisi zástupci všech stran.

   Vymazat
  4. To 15.25
   Právě proto jsem nepsala o dalších instancích, ale jen o prvopočátečním sběru dat, kde to podvádění ve smyslu nějakých vybraných lístků z koše je mimo. Neřeším nějaké přihrané masivní hlasy z ciziny, to bylo při parlamentkách hrozné. A proto tam, máme kraďouska a afroTop. Výsledek voleb na okrsku lze zkontrolovat na webu, ale již nevím co se děje ve vyšších instancích. Chybovost na okrscích je určitě spíše z hlouposti a neobratnosti aktérů.
   Sims.

   Vymazat
  5. 15:46 Při volbě ze dvou kandidátů 2 osoby stačí. Každá zastupuje jednoho kandidáta a hlídá toho druhého. "Zástupci věech stran" se rozumí ne politické strany, ale strany účastné ve volbách.

   Vymazat
  6. 2 osoby stačí, pokud jsou poctiví. Pokud jsou to darebáci, pak stačí k podvodu jejich stejné smýšlení.

   Vymazat
 36. Vážení , klepu se jak mí 3 bilanci , když je jím zima a modlim se pro sebe , aby náš Zeman vyhrál , proti všem zaprodancum a vlastizradcum ! DRŽTE PĚSTI, DĚKUJI VŠEM
  Hany

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15.35

   Oprava ... 3 bisonci

   Vymazat
  2. 15:35 Tak už si můžete dát panáčka. Mám pocit, že pan prezident si ho už dal také. Přiznávám, že podle jeho projevu po volbách není Zeman žádná velká výhra. Drahoš na druhou stranu předvedl, že by byl skvělý jen pokud bychom na postu prezidenta potřebovali zpěváka. Podle jeho výhružky, že nic nekončí a jede se dál, se dají předpokládat další špinavosti od něj a jeho "páníčků".

   Vymazat
 37. Dokonáno jest, vaše přání splněno!!! :)
  Jirka

  OdpovědětVymazat