Reklama

sobota 13. ledna 2018

Jak se vyrábí Zemanův volič

Lu Lina
12.1.2018 PravýProstor
Dnes budu poprvé v životě volit Miloše Zemana. Zemanovým voličem se přitom nestanu z vlastní vůle, protože bych ho pokládal za nejlepšího prezidenta na planetě. Bude to z mé strany čistě trucpodnik. Tak dlouho se věší rudé trenky na Hradě, až se léta naprosto apolitický člověk a nevolič nasere, a just mu to půjde hodit. Jediné, čeho tím tedy jeho odpůrci v mém případě dosáhli, je jeden další tutový hlas pro Zemana. Gratuluju.

Nemám na výběr. Nejít k volbám znamená posílit někoho z ostatních kandidátů, a to je to poslední, oč stojím. Udělal bych cokoliv, jen aby se na Hrad nedostal některý z jeho vyzyvatelů. Stejně tak jako ONI udělají naprosto cokoliv, aby tam Miloš nezůstal. Zcela určitě se bude opět fixlovat, budou mizet lístky, možná nějaký výpadek sítě. To je v pořádku, dělal bych to taky. Musí nás prostě přijít tolik, aby to nestačilo. Korespondenční hlasy zatím chválabohu nemáme.

Ovar je takový můj sňatek z rozumu.
 Není rozhodně svatej, má za sebou taky pěknou řádku prasáren, přešlapů a bukanců. Na celé té habaďůře s Ojrosajuzem má lví podíl, v podstatě u toho svítil a na můj vkus je dodneška stále příliš velký eurohujer. Hospodářskou a politickou kolonií Západu jsme se stali také díky jeho přičinění. Nicméně jeho nadšení v této věci už evidentně opadlo a v současnosti jsou jeho postoje daleko vlastenečtější, než před lety.

Nicméně v pěti pro mne zásadních věcech jeho postoj vykazuje s tím mým řadu shodných znaků. Zaprvé je jasně protiislámsky a protiimigrantsky zaměřený. Zadruhé je zastáncem obecného referenda, a to i o setrvání v EU. Zatřetí chová realistický postoj k Rusku a k Putinovi. Začtvrté je demokratický nacionalista. Zapáté nadržuje Izraeli.

Pokud bych měl vypíchnout tři hlavní důvody, proč pražské havlérce Ovar tak strašně vadí, tak asi ty, že se údajně nechová v souladu s důstojností svého úřadu, má provýchodní tendence a nekypí zdravím. Tedy samozřejmě kromě toho, že není stejný jako Vašík Veškrna a že porazil na hlavu Karla.

Já se přiznám, že mne nijak zvlášť svým chováním nepopouzí,
 provýchodní tendence u něj nepozoruji a jeho zdraví považuji za přiměřené věku. Jestli byl tehdy nad klenotama skutečně nadranej, je mi srdečně šumák. No bóže, tak si rád vypije, kdo je bez viny, až hodí flaškou. „Ale on přece řekl v rádiu kunda“, úplně slyším ty rozhořčené hlasy. No a? Úplně podle Gutha-Jarkovského-Špačka to asi nebude, ale mě to pobavilo. Umí si snad někdo představit profesora Želé, jak říká nahlas kunda? Asi ne, viďte? To chce totiž odvahu a sebevědomí, přátelé.

A taky o novinářích říká, že jsou hnůj. A má v tom punktu naprostou pravdu.

Politicky je Zeman realista, jeho kladný vztah k Rusku i k Putinovi považuji za vysoce pragmatický. Jak může někomu vadit snaha mít dobré vztahy s Ruskem, panebože? Drahoše nepočítám, to je naprostý debil. A obchody s Čínou? Nenechte se vysmát, jezdí tam úplně všichni a úplně všichni mají lidská práva v Číně na banánu, viz například teď Macron, ale vyčítat se to bude výhradně jen Zemanovi.

Tím, jak do něj od roku 2013 nenávistně šijou, tím, jak na něm nenechají suchej chlup, ať udělá či řekne cokoliv, tím, jak ho neustále kritizují i za věci, které si zaslouží chválu, tím mě havloidi postupně doslova donutili postavit se na jeho stranu. Protože tam, kde oni viděli burana, já viděl charismatického chlápka z lidu. Kde oni viděli agenta Kremlu, já viděl pragmatického politika. A tam, kde oni viděli sprostého ožralu, já viděl vtipného hříšníka, který mi byl svými slabostmi vlastně sympatický. Ten absolutní nesoulad pohledů mi otevřel oči.

Havel jel do Ruska – sláva, to je státník, podívejte! Zeman jel do Ruska – no fuj, agent jeden kremelskej, hanba! Havel byl imrvére jednou nohou v hrobě a půlku prezidentského mandátu ve špitálech – pane prezidente, jsme s Vámi!Zeman pouze špatně chodí – nemáš na to dědku, zmiz! Tohle všechno jsem sledoval, porovnával a mé znechucení z tak absurdního počínání postupně narůstalo. Zemanův apologeta a zakrátko i volič byli na světě.

Tohle má být ta slavná demokracie? Že když naprosto regulérně a demokraticky vyhraje někdo, s jehož názory a jednáním nesouhlasíme, tak řekneme: „Tohle není můj prezident!“? A jezdíme za ním po republice s červenýma kartama a 24 hodin denně, 7 dní v týdnu mu vyčítáme, že se nechová úplně stejně jako jeho předchůdce a nebo podle našich představ? Kritika jistě ano, ale všechno má svoje hranice.

Kdyby kandidoval Kubera, volil bych Kuberu, kdyby kandidoval mladý Klaus, volil bych mladého Klause. Ani jeden z nich bohužel nekandiduje, takže pokud nechci mít na Hradě pana EuroIslámŽelé, pana EuroIslámValchaře, nebo pána s EuroIslámGulema, musím volit pana „Pussy znamená kunda, pane redaktore“. Sice je taky ještě kapku „Euro“, ale rozhodně není „Islám“ a nebude mi bránit hlasovat pro CZEXIT.

Zeman je dobrý prezident. Má svoje chyby, jako každý. Kromě Havla, pochopitelně, ten byl naprosto dokonalej. S radostí teď opět použiju onen slavný výrok Jacka Nicholsona, pronesený na obranu prezidenta Clintona v souvislosti s aférou Lewinská: „Vy byste snad chtěli prezidenta, který nešuká?“

Tak zítra zvesela k těm urnám, ruští hackeři a čeští xenofobové. Ať vyhraje už v prvním kole a zbytečně ty ostatní chudáčky netrápíme.

100 komentářů :

 1. Čtěte prohlášení, kterým se světově známá skupina hlásí k útoku na Zemana
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podporou-te-opile-prostitutky-davate-hlas-Putinovi-Ctete-prohlaseni-kterym-se-svetove-znama-skupina-hlasi-k-utoku-na-Zemana-519800

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volím Zemana - má chyby, ale je náš, český! Je nezkorumpovaný, pracuje ve prospěch naší země, hájí naši samostatnost a zájmy!

   Smazat
  2. 0:20 Mám takový dojem, že se ta provokace nepovedla, že to mělo proběhnout jinak. Soudím tak podle svorného odsouzení "uvědomělé ukraniské soudružky" všemi zástupci DéBé (Demokratického Bloku).
   Určitě to neměla ze své hlavy. Moc by mě zajímalo, kdo to FEMEN poradil a kdo jim zařídil, že se mohla dostat do bezprostřední blízkosti prezidenta. Copak nemusela mít akreditaci? A ochranka nekontroluje, jestli v místnosti není terorista (sexteroristka)? Ta exibicionstka musela mít dobré krytí. Hrozně rád bych věděl, kdo jí ho poskytnul. Pokud vyhraje Zeman tak máme šanci se dozvědět, kdo to organizoval. Další důvod, proč ho volit.

   Smazat
  3. Kdo to té fašistické zrůdě Made in Ukrajina poradil?
   Kalousek, také ospalé kníže (účastník Majdanu 2015) a spol.
   Femen odvézt do RF, bohužel to není reálné.

   Smazat
  4. Dotyčnou krávu odvézt na ubytovnu a předhodit nadrženým migrantům, tam ať machruje, za to jí natrhnou femen od ucha k uchu a jako bonus udělají uprclíka. Poté na ukajinské hranici kopnout do prdele, pardon, do brusele,že doletí až na Majdan.

   Smazat
  5. Toto je jen vyvrcholení bohužel ubohého stavu lidí kolem prezidenta Zemana. Po 28 letech zjišťujeme, že ať se šlápne kde chce, šlápne se jen do hovna. A´t je to na jednotlivých ministerstvech, tak i už dokonce v prez kanceláři. Další stav je v této ochrance. Jak je vůbec močné, že se dostala tato osoba do místnosti? Jak pracovala ochranka, kdo měl nebo neměl akreditaci? Kdo z novinářů tuto kreaturu ( přikryl) aby se tam dostala? Generál Šedivý má naprostou pravdu, když označil za fatální selhání tuto ochranku. Kdo tomuto spolku velí? A tak můžeme pokračovat s takzv. experty na jednotlivých místech. Prohnilé skrz na skrz. Samozřejmě budu volit pana Zemana, jako vůdčí osobnost tohoto státu. Ale toto je jen konstatování stavu, ve kterém se nachází tato zem. Jak se může smát protokolář z prezidenské kanleláře tokovémuto incidentu? Proboha, kde to žijem. V další diskusi je uvedeno, že chování této ukrajinské fašistické kreatuty, schvaluje jen topka. Je vůbec někdo schopen v této malé zemičce udělat konečně pořádek? Mám o tom velmi silné pochybnosti. Hnusná proradná "pražská kavárno" je mi z vás na blití.

   Smazat
  6. V tomhle zdegenerovaném a totálně zvrhlém parazitickém systému stačí mít dost peněz a nějaký kretén-ka se vždy najde.

   Smazat
  7. Za tou Femen jsou jistě tzv. neziskovky, neboli soros-people. Je jich tu slušná řádka, mají peníze a vytváří si kontakty. Potom můžou dokázat mnohé. Jsou rozvratným elementem ve státě a z hlediska jeho bezpečnosti, by měly být pod kontrolou. P.K.

   Smazat
  8. Nechápu, že tam Kruliš stál jak poleno a jen se tlemil. Nejdříve roseká na předváděčce auto a teď klidně přihlíží s pobavením na polonahé pometlo, jak se sápe na pzezidenta a ani to s ním nehne. Co je to za figuru?

   Smazat
  9. 16:19 Když vidí kozy, stojí rozum. A na to to bylo vypočítané.

   Smazat
  10. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Skvělý a objektivní článek. Souhlas!

  OdpovědětSmazat
 3. Tak já taky dávám jedničku za článek. Jen tím voličem Zemana jsem byl již dříve , ale teď jsem daleko rozhodnější.

  OdpovědětSmazat
 4. Až na toho Kuberu a mladého Klause za sebe taky souhlas...;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím :-)

   Smazat
  2. Zdroj je pravicový, tak se nedivte, že preferují Kouřícího Draka a Obludu.

   Smazat
 5. Skalni priznivci Zemana by meli hledat formu jak Jandum z EHodnoc, TOPakum,kavarnikum,politickym neziskovkam podekovat za neprimou podporu - byt neumyslnou.Kdyz svou chybu nepochopili pri kampani pri volbe knizete, tak si sveho presidenta opravu nezaslouzi.

  OdpovědětSmazat
 6. Neházel bych všechny prezidentské kandidáty do jednoho pytle. Nebýt Zemana, volím jednoznačně Petra Hanniga a snad by mohli pro normální lidi být přijatelní i Kulhánek a Hynek. Oba dva ve své profesi odvedli kus dobré práce, z mého pohledu profíci.

  OdpovědětSmazat
 7. Videli jsme nazornou ukázku jak se Jandovi euroatlantické pornohodnoty ve volební místnosti vrhli na prezidenta Miloše Zemana. ČT TV bude v orgastické slasti hííííkat jak osel a Tvarúžková určite vycestuje za zmínenymi pornohodnotami v blaženém opojení s obnaženým poprsím s paži nataženými na Angelinu Dias a vrhnou se spolu do blaženého objetí a udelá pornohodnotné interwiu. Vážení není nad euroatlanticko - ukrajinské pornohodnoty. Je to náa žárny přiklad , sdeluje TV Rdada Zzech paradise ČT TV i Czech rozhlas. Vivat fašizééé Femen i těch kterí si v tom libují, pravoláskařské kurvy i želé česští kandidaáti na CZech Euroatlantic Respublik. Ješte raz Vííívat Jandovím pornohodnotám !

  OdpovědětSmazat
 8. To, co se odehrává v současnosti, už jasně není opěvovaná demokracie, ale jasně zvůle menšiny, fašistické menšiny. V tom případě při tomto bordelu je lepší i diktatura většiny. Osobně si myslím, že by stačilo za takovéto hrdinské činy udělit pořádný flastr. Když si uvědomíme, že za překročení rychlosti v obci o 40 km/h přijdete o řidičák, který je pro někoho zcela životně důležitý, ztráta osobní svobody na pár měsíců za zničení státního symbolu a jiné projevy by bylo taky namístě. Moje generace zřejmě nepochopí, že někdo může tak pohrdat lidmi s jiným názorem. Volby jsou přece k tomu, aby vládla většina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzpomente si,jak na Busche hodil jakysi novinar botu a jak mu to dali pekne sezrat.Malem to v te demokracii neprezil.To u nas se muze na prezidenty vytahovat bouchacka a nahy bojovnice hopsat pri volbach skakat na hlavu statu a nic se nedeje .Ministri vlady chodej na protivladni demonstrace demonstrovat .Dvur divu zkratka.

   Smazat
 9. Dovoluji si upozornit na jeden podstatný fakt, Zemanovi vyčítají jeho odpůrci(spíše nepřátelé), že je proruský. To není pravda! On není protiruský! To opačně znamená, když není protiruský, tak že nutně musí být Bůh ví jak proruský. Tudíž je chyba z pohledu jeho ,,odpůrců", že se za každou cenu nestaví do pozice nepřítele Ruska. Já osobně současné Rusko taky nijak moc nemiluji, toho jsem si užili před převratem, ale to neznamená, že ho nutně musím považovat za svého nepřítele. To ponechám paní Langšádové, Štětinovi, Schwarzenbergovi... Vím, je to trochu složité. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 10. no ste v štádiu keď nový vskutku dobrý a mladší politk schopný byť prezidentom neexistuje, toto sa stalo aj na Slovensku, prišiel táral a zvolili ho v sobotu, nedeľa sa prespala a v pondelok si všetci povedali- ta to čo za kreatura ? - a čo teraz, pretrpíme ho a budeme hľadať inakšieho, veríme že sa nájde poriadny človek čo by nám stál za to - potichu sa hovorí o Lajčákovi

  OdpovědětSmazat
 11. Ano,ale opatrně s Israelem. Zeman je jiný, svůj. Ostatní, kromě pana Haniga, jsou jasní vítači. Jedinou obavu mám, že nestačí jen protimigransky hovořit jako Zeman, ale chce to i naše činy. Mím obavu. Neslouží náhodou ten verbální boj Zemana jen k upouštění našeho přetlaku? V minulých volbách to tak vypadalo. Důležité přece je, co bude dělat vláda. Tam mám obavy.

  OdpovědětSmazat
 12. Jen mě u toho napadení Zemana napadá,že pochybila i BIS.
  Jak se může taková osoba dostat do styku s prezidentem.Už to mělo být zaznamenáno na letišti a pak sledována.Kdo to vůbec zorganizoval,který novinář ji kryl ve volební místnosti.Pak si také myslím,že ochranka zaspala,nebo na něco takového nejsou připravování,jak to,že nikdo nesledoval místnost,vždyť tam měl být už někdo hodinu předem.Normálně bych vyhodil ředitele ochranky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně podle akčních filmů. Jak byla na zemi - přikleknout krk a trhnout hlavou. A bylo by to naprosto oprávněné a účinné.

   Smazat
  2. O BIS si nemyslím nic dobrého. Špatně pokryli prostor. Nebo to bylo schválně?

   Smazat
  3. Tak jestli toto jsou ti experti, kteří mají pracovat v zájmu prez. kanceláře, tak je to ubohost sama. Vidím to jako selhání BIS,fatální selhání ochranky a rovněž její vedení. Nyní uvidíme, co se bude dít, ale v takovém to případě by tam neměl zůstak kámen na kameni. Vyházet tu verběž do posledního. Jsem zvědav co udělá státní zastupitelství. To se fakt nechám překvapit.

   Smazat
  4. Tak jsme ukolébaný a v pohodě když nám tvrdí, že jsme jedna s nejbezpečnějších zemí na světě, že nic neprověřujeme a prezidenta klidně přivedem do prostoru o kterém ochranka nic neví. Po tom včerejším extempore té divoženky o tom vážně pochybuji. V pomateném světě je všechno možné a nic se nemůže podceňovat.

   Smazat
  5. a kdo platil ?

   Smazat
  6. 17:38 Jsme dost bezpečná země. Můžete si vylézt na střechu hradu, sundat standardu a nic se vám nestane. Co byste chtěl víc ?

   Smazat
 13. Před tri lety mi kolega Ukrajinec z DNR říkal že pražský majdan jde proti Zemanovi . Dnes vidim že měl pravdu . Jak malo stačí a plochodráha skoro na Milošovém krku . Ochranka konečně dělala svojí práci . Nesouhlasím s názorem Zemana na Jeruzalémském , sto lidí sto názoru . Palestina , Kosovo , Ukrajina jsou dlouhodobé časované bomby . Každopádně Miloše jdeme volit . Nezkorumpovaný , lidský a hlavně má rozhled a není loutka . Vážit si budu každého koho zvolí , nebudu ho špinit , věšet trenky a házet vajíčka . Prezident je simbol , stát který vybojovali nasi legionáři .m

  OdpovědětSmazat
 14. Drobná výhrada. Karla Zeman neporazil na hlavu, ale o prsa. Jinak naprostý souhlas. Zemana nevolím proto, že by byl tak dobrý, ale proto, že jeho protikandidáti jsou tak špatní. V řadě případech, kdy se někteří kandidáti dostatečně nevyjadřují, i kvůli lidem, kteří jim tlačí káru a způsobům, jakým to dělají.
  Všichni jsou to demokraté, ale jenom do chvíle, než narazí na někoho s odlišným názorem. Místo argumentů urážky. Místo vysvětlování cenzura a zákazy. Opravdu demokraté tělem i duší.
  Už kvůli tomu jsem to hodil Zemanovi a udělám to zas, kdykoliv to bude potřeba. Jsem také typický produkt kavárny. Zhnusený člověk, kterému všechno špatné, co nabízí kapitalismus a socialismus, servírují, jako to největší blaho, co nás mohlo potkat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pne Hricáku, rozdíl 10% není "o prsa".

   Smazat
  2. půl milionu je o prsa?

   Smazat
 15. Ten název ovar nevymyslel nikdo jiný,než hulvát Novotný. Mladý Novotný který byl příčinou toho,že se to jeho fotr rozhodl zabalit. Mit takove děcko, tak na něm krev nezaschne. Navíc výraz -OVAR-je přezdívka Novotného,kterou si poctivě vysloužil svým vzhledem už na základce.Do čtvrté třídy si myslel , že se jmenuje-DRŽ HUBU-a přijmením-OVAR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten už se stáhl, protože už na tom byl finančně bídně a musel vzít zavděk kšeftem u Soukupa na Barrandově, takže o Miloše už si hubu utírat nebude, prachy jsou prachy. A pak taky budou volby, kde kandiduje za ODS na čičmundu v Dolních Blbých Řepánkách, čili Řeporyjích a tam asi taky si těmi sprostými výlevy neudělal moc dobré jméno.

   Smazat
  2. Proboha to myslíte vážně, že by kandidoval? Takováto sprostá kreatůra?
   No, omlouvá ho jen ta skutečnost, že do ODS. Co se v té Praze děje, nad tím už zůstává rozum stát. Na druhou stranu, proč ne, půjde mezi své.

   Smazat
 16. No, uvidíme, včera čété zase jela bomby, vytáhla tam takové stařičké, velmi chudičké voliče a ta babička hlásala: chci prezidenta vzdělaného, slušného, který bude vzorem a hodně těkala očima. No a pak ukazovali, jak tam na startu před volebními místnostmi stepují nadržení mladí, s takovými těmi typickými arogantními úšklebky a jak se dmou pýchou, že to ovarovi nandají. Když teda nemají nárok přímo s ním do střetu, protože na to prostě nemají, tak aspo%n simultánka. No, vzhledem k tomu, že prý odvolilo 40% lidí, tak to vidím špatně, protože to byli většinou pravdoláskaři, ale co se dá dělat. Po kafi to tam půjdu hodit a pak se asi opiju. Pokud to nevyjde rovnou v prvním, tak to druhé bude masakr, to už půjdou nožema.

  OdpovědětSmazat
 17. Ze současných kandidátu na presidenta nemůžu volit ani jednoho. Všichni lezou do zadku západu a NATO, pokud ne ted tak v minulosti ano. Krvavá skvrna s nápisem ,,Jugoslavie,, hromadné vraždění srbů, vyřezávání orgánů za živa, znásilnování a rozřezávání dívek a jiná zvěrstva .... odsoudit tyto zločiny znamená odsoudit NATO-USA-naše politiky, kteří nás vtahli do NATO .... včetně Zemana!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z nich ze všech je Zeman nejpřijatelnější. Já mu to dneska hodím.

   Smazat
 18. I mě je sympatický Kubera. I když pochází z toho hnízda neřestí ODS. Vyjadřuje se přímo, bez kliček a má názory u většiny problémů současnosti blízké mým. Bohužel, nekandiduje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A že von tahá muslimy do Teplic nevadí?

   Smazat
  2. Muslimy do Teplic tahají v Arábii proslavené lázně a na ně napojené cestovky. Kubera se jen přizpůsobuje.

   Smazat
 19. Už naše rodina odvolila daly jsme to Zemanovi snad to dopadne dobře.

  OdpovědětSmazat
 20. Vzkaz Vojtovi Filipovi: Ty kluku ušatá, v posledních volbách jsem tě volil, znechucen socdem, ale v příštích to dám Babišovi, protože ten jediný podpořil Zemana. Takových otrávených přeběhlíků bude více, takže příště už můžete ten barák prodat rovnou. A nic na tom nezmění, pokud před případným druhým kolem podporu vyjádříš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:02 Jo tahle strana co jsi říká ksčm chce euro a integrovat se v eu. Jejich bývalý volič.

   Smazat
  2. Sice pravda... ale Vojťa nakonec Zemana doporučil,nee?
   Příště nejistý volič ksčm.

   Smazat
  3. Člověče 11:51 odkdy chce KSČM Euro a integraci do EU? Kde jste to sebral? Bude to stejné, jako s tím vaším „jsi“ namísto „si“ atd., když tu svoji jazykovou trapnost nejste schopen registrovat, laskavě napravit stejně, jako tu svou notoricky neinformovanou desorientaci. Proberte se!

   Smazat
  4. 20:35 Na PL je článek od dolejše tam se vše dočteš já nelžu na moje jsi se vybodni.

   Smazat
  5. 22:39 Dolejš není KSČM ani její program, ale ten, koho stačilo zmlátit, aby zpíval jinou. Stalo se to i Jiřímu Svobodovi, toho ovšem museli pobodat. Ale ten, než by posluhoval, z té partaje raději vypadnul.

   Smazat
  6. 20:35 tak jsem si příspěvky Jiřího Dolejše na PL prošel, ale nějakou podporu Eura ani EU, jaká je, jsem tam nenašel. Nezbývá mi, než vás požádat o odkaz, protože jinak budu přesvědčen, že buď nerozumíte psanému slovu, nebo lžete. S tím "jsi" všude kam evidentně nepatří, jste skutečně už trapný. Pokud se jedná o vrozenou vadu, jistě máte možnost, jestli to neumí kontrola pravopisu, požádat někoho o pomoc.

   Smazat
 21. Nepatřil jsem k odpůrcům prezidenta Zemana, ba naopak. Bral jsem ho s rezervou a přes negativa v jeho konání jsem ho podporoval.
  Stále ještě přemýšlím, zda jít dnes volit pana Zemana nebo ne. Důvodů proč ne je dost, proč ano, více. Jednu chybu ale pan Zeman má. Nemá odhad na lidi a kolem něho s e pohybují podivné existence už dávno. Kromě kancléře ´je takovou podivnou existencí i pan Kruliš. Při opakovaném prohlížení videa jsem se nemohl ubránit dojmu, že minimálně pan Kruliš a možná i pan Ovčáček,o přítomnosti té ukrajinské ubožačky nejen věděli...A pokud byla celá akce připravena, aby vyprovokovala zvrat veřejného mínění ne nepodobného zvratu při poslední volbě, kdy část voličské základny reagovala na vyprovokované vyjádření Karl zu Schwarzenberga a "vlastenecky" šla volit menší zlo, tedy pana Zemana, pak asi ztůstanu doma..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si toho všiml, ale pochybuju, že by to bylo domluvené, přece jen reakce Zemana byla dost vyděšená, ten o tom nevěděl a přece jen hrozilo, že by upadl a něco si zlomil. Uvědomte si, že ten jeho podržtažka, nebyl to člen ochranky, byl od události vzdálen, je to mladý člověk, takže mu hned došlo o co jde a viděl, že už je to vyřešené, takže se holt smál. Spoustu lidí se směje, když jsou v šoku. A co se týče toho minulého vyprovokování knížete, tak ho přece nikdo nenutil, aby řekl, že by byl Beneš obžalován, řekl to spontáně a do dobrovlně. Byl prostě upřímný a tak na to dojel.

   Smazat
  2. 9:21 Úroveň lidí, kteří obklopují prezidenta Zemana, musíte srovnávat s průměrnou úrovní státních zaměstnanců.

   Smazat
 22. Вы должны выбрать Земана! Ваш российский агент.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neprovokuj kavarníku . Jebem ti pičku Ukrajinsku .

   Smazat
  2. "Jebeš pičku" je srbski.
   Lepší je "chuj v rot", tomu by i Bandera mohl rozumět. Profesor

   Smazat
  3. Не волнуйтесь, мой друг. Мы такие храбрые патриоты, как вы. Он, несомненно, получит наш голос. Ваш чешский агент.

   Smazat
 23. Já to vidím na kavárnu a novináře . Že by si nevšimli čmouda . Byly pekně za bukem . Stopro . Marcel

  OdpovědětSmazat
 24. Je zajímavé sledovat jak feministky,buzny,lesby a praštění havlopravdoláskaři jsou v křeči ,a kopou ve smrtelné křeči kolem sebe potící jedovatou krev,nechápající,nepochopeni a nasráni.Vážení ,tak dlouho jste ukazovali,říkali že tento národ je hloupí a že vaše skupiny jsou to IN,VIP až jste dostali přes držku.Pro vás informace ,BUDE PRO VÁS HUŘE!!! A to je dobře,národ bez vás bude konečně svobodně dýchat a hlavně takové idioty nepotřebuje.

  OdpovědětSmazat
 25. Pražská kavárna v čele s Bartoškou, Svěrákem, Mitrofanovem, Putnou, Malým, Štěpánovou, Šídlem, Halíkem, knížetem, Sedláčkem, Mádlem, všemi majiteli politických neziskovek, Top 09, Stan, KDU, piráty všeho druhu( od silničních přes internetové po piráty ve sněmovně) a mnoha dalšími, udělali pro opětovné zvolení Zemana prezidentem chtě, nechtě skutečně velmi mnoho! Jejich antipropaganda M.Z. byla ve skutečnosti jeho nejlepší propagací, děkujeme. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 26. Já naopak Zemana znovu volit nebudu - pro jeho fanaticky nekritický vztah k teroristickému, rasistickému, barbarskému nacistickému pseudostátu Izrael. Tak se to matematicky vyrovná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I přest tuhle sionistickou hrubost a aroganci ho jdu volit. V porovnání s ostatními kandidáty je pořád nejlepší!

   Smazat
  2. Anonymní 10:16
   Ostatní to ještě nestihli předvést,jací jsou to obdivovatelé Izraele,ale nemějte starost,vždyť jsou to stejně všichni židé,

   Smazat
  3. i já to vidím jako jeho špatný postoj, ale protiruský postoj jeho oponentů mi přijde v současnosti i vůbec o mnoho nebezpečnější.,ostatně, ti druzí budou taky proizraelští... protože Palestinci přece nejsou lidi a na svou zemi nárok nemají, kdo by nakonec jinak zaplatil za německé hříchy,.

   Smazat
  4. 10:16
   Možná žít v zemi, kde každý týden je alespoň jeden teroristický útok muslimských džihádistů, palestinců ( kdys česky filištýnců, byť již bez Goliáše), o jiném jejich násilí a zločinech nemluvě, pak jsme zřejmě také "nacisti, barbaři, rasisti a militaristi", pokud budeme chtít vůbec přežít. Karel z Plzně

   Smazat
  5. pokud budeš od čtyřicátých let minulého století ve vlastní zemi vyhnancem bez práv, pokud by byly tvé vsi vypalovány, lidé zastrašováni a města vyklízena, abys uhnul evropským kolonizátorům, pokud by tě dnes s denně jejich potomci okrádali o vodu i sebeúctu a také o území a to za potlesku světové veřejnosti, možná by ses taky vrhl na teroristické útoky (dopouštějí se jich i palestinští křesťané), nakonec naši předci to předvedli, partyzánské hnutí byla na našem území docela silné. Karle z Plzně

   Smazat
 27. Nejsem žádný skalní fanoušek Zemana, avšak jiná volba zde není. Při představě, že by vyhrál sluníčkářský fanatický rusofob Drahoš, mám obavu o osud této země. Snad má národ jako celek dost rozumu, aby nevolil kolaborantské loutky. Jednu loutku jsme už tady měli, tu sice nevolil lid, nýbrž ho dosadily americké tajné služby, a dopadlo to neslavně.

  OdpovědětSmazat
 28. Jsou jenom dva kandidáti, Zeman a kandidáti kavárny.

  OdpovědětSmazat
 29. Lulina máš pravdu děláš dobře,že volíš Zemana nikdo jiný s těch zbývajících blbečků mu nesaha ani po kotníky....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proto těch blbečků musela pražská kavárna nasadit tolik, aby se nějak dopracovali ke druhému kolu

   Smazat
 30. .... na taky volím Zemana . ale nemám ho ráda. Vadí mi jeho úporná snaha kopnout Rusko do kotníků tím, že prosadil přesun státního svátku z 9.5. na 8.5.,, vadí mi jeho obdiv k Izraeli, vadím mi jeho podpora naší čacké armády po boku světového agresora, vadí mi jeho dědkovská neúcta k ženám... vadí mi toho na něm opravdu moc. Kdyby proti němu stál dobrý, odvážný levicový kandidát, měl by můj hlas jistý, ale za této situace není jiné volby, Zeman je osobně odvážný, přemýšlí, není sice s to poznat, kdy už přešlápl, ale zatím to jde vydržet. Vidí Rusko jako partnera a nemá strach rusky promluvit. Nechci za prezidenta ani exhibicionistu a ani loutku neznámých sil, Zeman mi vyhovuje.,

  OdpovědětSmazat
 31. Pražská kavárna nasadila včera proti Zemanovi soudružku z Femen. Ponechme stranou organizátory, na této akci mě vadí jedna věc, to proboha živého nemohli nasadit angažovat nějakou hezkou českou holku, která by si zakřičela česky? To museli nasadit do akce nehezkou černošku prý s ukrajinským občanstvím. To i taková skutečná Ukrajinka by byla bezesporu hezčí a dokázala deklamovat česky možná bez přízvuku. Jsme slovanská země, žádám slovanské obsazení a žádné zrůdičky bůhví odkud?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas!
   Černý mor ven z Evropy!
   A popravdě, necítím se být rasistou, oni si totiž s rasizmem začali ti černí sami.

   Smazat
  2. Ukrajina by mohla ve 2. kole nasadit třeba slavnou skupinu Pussy Riot alespoň ve dvoučlenném obsazení, jednu by zabírala kamerami ČT zleva, druhou zprava, to by policajti neustáli. Jenom by to chtělo mladší obsazení :-)

   Smazat
  3. https://www.facebook.com/rtdeutsch/videos/1157254854404742/?hc_location=ufi

   Smazat
  4. Pussy Riot nejsou z ukrajiny, ale asi amji stejneho sponzora

   Smazat
 32. Mám odvolíno.
  Přičmoudlá vřeštikunda mně nerajcovala, to by musela mít aspoň osmičky.
  Zeman na Hrad !
  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětSmazat
 33. Taky jsme odvolili . Šest hlasů pro Miloše .
  Doufám že projde do druhého kola .

  OdpovědětSmazat
 34. Boha jeho, otvoritě alespon dve stánky k volbám§
  poste si všichni vobřezanou ČRO PLUS!!!
  NOVÁČEK s POKORNÝM koktají střílí se do nohy a dokazují, že pražská kavárna je v **deli!
  oni polemizují s myšlenkou, že Zeman vyhraje v prvém kole.
  šalom

  OdpovědětSmazat
 35. Jsou tu lidé, kteří by jistě funkci presidenta republiky dokázali vykonávat s vážností a důstojností, jako např. (abecedně) Jan Keller, František Koukolík, Zdeněk Mahler, Lenka Procházková nebo Pavel Rychetský. Jenž takových je na to škoda. Mají - abych použil slogan jednoho z kandidátů - "na víc".

  Naproti tomu Miloš Zeman pasuje na Pražský hrad jako prdel na hrnec. Musím hned, pro pořádek a pro pomalu chápající čtenáře dodat
  1) že to není míněno urážlivě; čeština prostě žádný přiléhavější výraz nemá.
  2) že nejsem příznivcem skupiny Ztohoven a
  3) že míra nevážnosti a samolibosti, kterými Miloš Zeman spontánně oplývá, důstojnost úřadu v žádném případě nesnižuje (jak říká farář při mši: "je to důstojné a spravedlivé").
  Platí tu - v dobrém i zlém: "aký národ - taký prezident".

  Kokotko

  PS: Podle dosavadních výsledků 1.kola (Zeman 39%, Drahoš 26%) to vypadá, že ve 2. kole má Drahoš, bohužel, šanci vyhrát. Uvidíme, kdo se k urnám dobelhá.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O Topolánkovi kdysi Klaus ve své slavné sms napsal, že je pustý a prázdný. Avšak proti Drahošovi je Topolánek naopak zcela nepustý a neprázdný. O Drahošovi by asi musel napsat, že obsahuje dvě nuly, jednu u termínu pustota, druhou u termínu prázdnota. Něco jako mouka dvounulka.

   Smazat
  2. Falešný a prázdný topol.

   Smazat
 36. Srovnejme ----

  VÝSLEDKY 2013 (ČR) - 1.kolo:
  Roithová: 255.045 = 4,95%
  Fischer: 841.437 = 16,35%
  Bobošíková: 123.171 = 2,39%
  Fischerová: 166.211 = 3,23%
  Sobotka: 126.846 = 2,46%
  Zeman: 1.245.848 = 24,21%
  Franz: 351.916 = 6,84%
  Dienstbier: 829.297 = 16,12%
  Schwarzenberg: 1.204.195 23,40%

  VÝSLEDKY 2013 (ČR) - 2.kolo:
  Zeman: 2.717.405 = 54,80%
  Schwarzenberg: 2.241.171 = 45,19%

  PRAHA 2013 - 1.kolo:
  Roithová-21 049 = 3,47%
  Fischer-63 027 = 10,41%
  Bobošíková-7 406 = 1,22%
  Fischerová-21 668 = 3,58%
  Sobotka-17 766 = 2,93%
  Zeman-103 411 = 17,09%
  Franz-36 728 = 6,07%
  Dienstbier-72 489 = 11,98%
  Schwarzenberg-261 380 = 43,20%

  2.kolo:
  Zeman - 200 472 = 33,99%
  Schwarzenberg - 389 250 = 66,00%


  DNES (sečteno 98,14% hlasů) 1.kolo:

  Topolánek: 212.034 = 4,26%
  Horáček: 454.044 = 9,13%
  Fischer: 505.113 = 10,16%
  Hynek: 61.213 = 1,23%
  Hannig: 28.311 = 0,56%
  Kulhánek: 24.149 = 0,48%
  Zeman: 1.933.185 = 38,89%
  Hilšer: 438.110 = 8,81%
  Drahoš: 1.314.253 = 26,44%

  PRAHA (sečteno 92,97% hlasů(:
  Topolánek: 35622 = 6,31%
  Horáček: 63020 = 11,16%
  Fischer: 76229 = 13,50%
  Hynek:. 6704 = 1,18%
  Hannig: 2561 = 0,45%
  Kulhánek: 2504 = 0,44%
  Zeman: 126987 = 22,49%
  Hilšer: 53057 = 9,39%
  Drahoš: 197765 = 35,03%

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že Zeman to má v kapse i po druhém kole. Výsledek bude těsnější.
   Pražská kavárna bude mít zase osypky jako minule .

   Smazat
 37. Přátelé, všichni, kdo milujete Kalouska a milujete i jeho TOP09 a milujete i kalouskovo-právní ČT1 a milujete i jeho tiskový orgán s názvem Právo a v neposlední řadě milujete i jím zřízenou demokratickou unii, tak upalujte za dva týdny k volbám a hoďte to tam jejich kandidátovi na prezidenta. Miroslav Kalousek si dal za cíl, dostat svého kandidáta na Pražský hrad. P.S.: pokud byste nevěděli, tak jeho kandidátem je soudruh Drahoš. Kdo nevolí Drahoše, je proti Kalouskovi! A to snad přece nikdo nechcete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. příštích 14 dnů si užijeme, to bude každodenní bubnová palba proti Zemanovi, Soros jim to bohatě zaplatí, prachy na to už má v Praze

   Smazat
 38. Sdílím stejné názory jako pan autor. Dnes jsem nevolil, ale za 14 dní volím proti Drahošovi.
  Mimochodem jsem shlédl Horáčkovo fake video se Zemanem.Níž už ten černý bookmaker z Chuchle a provozovatel nelegálního hazardu nemohl klesnout.
  Ostatně se domnívám, že Zeman vyhraje navzdory kavárně i ve druhém kole.

  OdpovědětSmazat
 39. Po všem,co český volič vidí v Německu a v dalších zemích Evropy,co vidí na Ukrajině,co nám diktuje Brusel ,co vyvádí USA,je některý schopen volit Drahoše.To už zavání nesvéprávností těchto lidí.Můžete mně to někdo vysvětlit?Přece nemůže být v našem národě tak velké procento tupců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tyhle tupí lidi žijou akorát v Praze, ve všech krajích vyhrál Zeman.

   Smazat
 40. Ale ano, třetina voličů jsou dílem nebezpeční idioti a dílem vlastizrádci
  Za 14 dní to bude o bradavky.
  Fandím Zemanovi
  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětSmazat
 41. "Vy byste snad chtěli prezidenta, který nešuká?" Tím chtěl autor říci, že když používá slovo ku*da, že šuká???
  Já myslím, že ne.
  Proč se asi od Ivanky odstěhoval na Vysočinu???? A o milenkách v Novém Veselí také není nic známo....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě se domníváte, že Nicholson šuká ?

   Smazat
 42. No tak !
  Slintoň byl přeci ve věku, kdy šukají dokonce i prezidenti.
  Zeman je ve věku, kdy už se musí spoléhat na úplně jinou hůl.

  OdpovědětSmazat
 43. Jenom jsem chtěl vzkázat autorovi,že tím když je někdo nevolič,podporuje prohnilé strany a politiky,protože tím,že nechodí k volbám,zvyšuje procentuální podíl hlasů stranám,které nechce volit vůbec.Takže si to při příštích volbách uvědomte a přesvědčte i své známé nevoliče ať volit jdou.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.