Reklama

.

.

středa 17. ledna 2018

Je dobré si připomenout: Prohlášení Václava Klause k výsledkům 1. kola prezidentské volby

Václav Klaus
17. 1. 2018 osobní stránky bývalého prezidenta ČR

Tisková sdělení z 13. 1. 2018

Chtěl bych ocenit všechny voliče, kteří se nenechali zastrašit militantní protizemanovskou propagandou a dali svůj hlas dnešnímu prezidentovi. Tím prokázali, že jim jde o naši zemi, ne o poklonkování cizím zájmům a ne o vyvolávání chaosu a diskontinuity za každou cenu.


Řekli tím, že nechtějí masovou migraci a z ní plynoucí nebezpečí likvidace evropské a spolu s ní i české kultury, tradic a hodnot.

Obávám se, že kandidát, který v prvním kole obsadil druhé místo, toto nebezpečí necítí a nebude mu umět čelit.

Miloš Zeman vyhrál ve všech krajích Čech, Moravy a Slezska, kromě Prahy. Věřím, že venkov – nikoliv pražská kavárna – rozhodne i kolo druhé.

Václav Klaus, 13. ledna 2018

29 komentářů :

 1. havloid a pravdoláskař Drahoš17. ledna 2018 14:39

  Pro mě je NEVOLITELNÝ!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
  • www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/na-kdyby-se-nehraje-je-dulezite.html?showComment=1516156007334#c2441282598583215756
  Kdyby se ovlivnění lidé rozhodli volit Drahoše, kdyby se stalo, že Drahoš vyhraje nad Zemanem a kdyby se, nedej bože, naplnily a uskutečnily všechny prognózy, pak už žádné kdyby nebude. Ale přijde doba, kdy budeme litovat, že vůbec nějaký listopad 1989 byl a někteří snad, že se vůbec narodili. Protože případná éra s prez. Drahošem znamená konec české státnosti, národní identity, konec existence a svébytnosti ČR. Pánbůh s námi a zlé pryč!
  Také kdo volí Drahoše, volí ve skutečnosti Kalouska budoucím premiérem, volí poserplínu Šlafengerna jako mentálního guru, volí celou TOP09 vč. Kroměřížské výzvy a jako třešničku k tomu volí Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu!
  Drahoš - člen Římského klubu nadlidí:
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195074
  • http://svobodnenoviny.eu/odpovi-mi-profesor-drahos-zda-je-clenem-rimskeho-klubu
  • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D
  Římsky klub je globalistická organizace, instituce a think-tanky, které mají v náplni práce tu více, tu méně skrytou propagaci tzv. Nového světového řádu. Římský klub a jeho české pobočce, která u nás vystupuje pod názvem Česká asociace Římského klubu. Mezi členy Římského klubu je vysoký funkcionář OSN Maurice Stronga, býv. sov. vůdce Michail Gorbačov, býv. USA vicepresident Al Gora. Členem je i býv. gen. tajemník NATO Javier Solana, býv. tajemník OSN Kofi Annan, býv. president USA Bill Clinton, zakladatel Microsoftu Bill Gates, finančník George Soros, býv. britský premiér Tony Blair, býv. ministr zahr. USA Kissinger, belgický princ Filip, nizozemská královna Beatrix či bývalí předsedové Evropské komise Prodi a Delors. Mezi členy Římského klubu byl i Havel. V SOUČASNÉ DOBĚ JE ČLENEM ŘÍMSKEHO KLUBU HAVLOIDNÍ PRAVDOLÁSKAŘ DRAHOŠ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoša-do koša!!!!

   Vymazat
  2. "Falešného a prázdného" Klause CsC. vystřídal "lidový" buran Zeman CsC. se svými čubami, mynáři, veleby, foldyny, jandáky, ringočechy, humly, hašky, zbořily, jičínskými, rychetskými, slizkými agenty kavany, kmoníčky, ovčuráčky a dalšími buranskými a bolševickými ztopořenci. Následuje záložní lstivý, šimpanzovitý, čobolovský spící (a náhle probuzený) agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické závistivé sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a čobolovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům !

   Vymazat
  3. Nevím zda se smát nebo plakat, ve vašich žvástech je snad i zrnko pravdy, bohužel teď už nevím kde, každopádně ve vás možná i dříme talent, bohužel nesmírně tvrdě... Karel z Plzně

   Vymazat
  4. Anonymovi 17:43
   To příšerné, taková šňůra buranů, tolik příjmení, nestačilo napsat spodních 10 milionů??
   Skromný dotaz: a kdopak zbude na volbu drahoše?
   Ďuro Trulo

   Vymazat
  5. Pro 17:43. Člověče,vy jste zakopaný talent.Bylo by třeba vás vykopat.

   Vymazat
  6. 17:43 Aby jste se dožil voleb a netrefil vás šlak s té nenávistí.

   Vymazat
  7. 19:51 Řešení je vcelku jednoduché: vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Vymazat
 2. Venkov bude zachraňovat a napravovat co v Praze nechtějí vidět. Chráňme svoji zemičku, nedovolme ji zaplavit a zaprodat. Volme Miloše Zemana

  OdpovědětVymazat
 3. Ten chlap má pravdu,Praha nie je celé Česko!

  OdpovědětVymazat
 4. Je velkou otázkou, zda v případě Drahoše jde o nějaké "cítění nebezpečí". Obávám se, že si takovou otázku vůbec nepřipouští. S příslibem nějaké bruselské trafiky a letenky do nějaké bezpečné destinace, až se to v Evropě začne řezat, vítá migranty s plným vědomím své zvrhlé osobnosti.
  Stejně, jako bruselským sociálním inženýrům, i Drahošovi musí být jasné, že milionové vlny primitivních přivandrovalců znamená jediné. Zhroucení států jako takových. Státy nemohou ani teoreticky zvládnout ufinancovat současný sociální model, státní správu a ještě štědře dotovat miliony primitivních netáhel. Zákonitě dojde ke zhroucení důchodů, zdravotnictví i výplat sociálních dávek stávajícím sockám. Jednoduše, rozplyne se svět, jaký známe. Kriminalitu a islámský terorismus nechávám úmyslně stranou.
  Pokud už dnes nestíháme valorizovat důchody a platy ve zdravotnictví, jak to bude asi vypadat, až budeme muset živit třeba několik set tisíc migrantů. Brusel usiluje o vyrovnání migrantských dávek v rámci celé EU, aby nám přidělení migranti okamžitě neutekli za německými dávkami. Přitom Dublin IV počítá s neomezeným přerozdělováním. "Naše" číslo může být třeba 10 000, ale může skončit třeba na půl milionu. Jenom v Libyi čeká na svojí chvíli několik milionů. A další statisíce o tom mluví v Nigérii, Eritrei, Somálsku a bůh ví, kde ještě.
  Drahoš jasně vyjádřil své myšlení podpisem akademické výzvy k přijímání migrantů. A nic na tom nemění jeho předvolební, účelové "odmítání kvót".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Afrika se fyzicky nevejde do Evropy,pouze násilí a choroby.Proč bychom někoho měli přijímat, když jsme si nikoho nepozvali.Je to falešná humanita.Ať jde k čertu Drahoš i celá vlastizrádná umělecká kavárna.Hlas náš má prezident Zeman jistý.Lepšího nemáme.

   Vymazat
  2. 17,33
   Pokud dojde ke schválení Dublinu, třeba "kvalifikovanou většinou", je v návrhu flastr 200 tisíc Eur za každého odmítnutého migranta. Při aktuálním kurzu je to něco přes 5 milionů. pokud nám jich pošlou deset tisíc, jednoduchou matematikou dojdeme k padesáti miliardám. A to už by s naší státní kasou citelně zatřáslo. Nemluvě o tom, že to může Brusel opakovat se železnou pravidelností. Rok co rok. A nemusí zůstat u deseti tisíc, že jo.
   Ano, je to zatím jenom návrh. Ale o to víc potřebujeme každý hlas, který za nás dokáže říct jasné NE. Bohužel, s tím Drahošovo moc počítat nemůžeme.

   Vymazat
  3. Jenom bych ještě dodal. Pokud by došlo k něčemu podobnému, jsou pasé jakékoliv další diskuse o nějaké výhodnosti setrvání v EU.
   pokud nás postupně zavalí sta tisíce obohacovačů, které budeme muset živit podle berlínských měřítek, jsme v prdeli. Pokud by jsme je odmítli a dostali navrhovaný flastr, můžeme se jít rovnou oběsit, zastřelit, jak je ctěná libost, podle vlastního výběru.

   Vymazat
  4. Proč hned tolik defétismu? Byli jsme před Rakouskem, byli jsme i po něm.........

   Vymazat
  5. Byli jsme pred Evropskou unii ,ale budume-li i po ni ,tot otazka

   Vymazat
 5. Před časem jsem se setkal s jedním Pražákem (narodil se v malé vesnici na Vysočině) na srazu ze základní školy po 45 letech. Nenáviděl prezidenta Miloše Zemana a nevěděl vlastně proč. Obdivoval lidi, kteří vyvěsili na Pražském hradě červené trenýrky, byli to pro něj hrdinové. Zblbnul. Dnes je rád, když na své důchodové brigádě dostane za pár korun oběd od zaměstnavatele aby vyžil z důchodu. Tak toto jsou ti někteří "Pražáci".

  OdpovědětVymazat
 6. no zrovna klauz a ještě chvalici oposum tak to bych řekl že zrovna on miloušovi hlasy nepřines ale asi o to šlo pisalkum až v prvni řadě oni totiž vovčani ve sve jednoduchosti zapominaji jakoby se nic nestalo když si pracku palili

  OdpovědětVymazat
 7. 16:33
  Nauč se psát česky ty havlodebile!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Furt tu prdíš, lejnere putleryči? Těm skřekům není stejně rozumět, lžidonegerskej mongoloidní rudej blekotale :D:D:D

   Vymazat
  2. 17:40
   Chudinko zprznena strejdou Drahosem....pořád jako GRAMOFON!!!!!:-))))

   Vymazat
  3. 17:40
   Zkuste nám prosím přeložit vaše sdělení do úředního jazyka českého, posoudíme a dá-li formální logika i uvěříme.
   vaši fandové a Ďuro Trulo

   Vymazat
  4. Zato 17.40 neni rozumet vubec.To ma byt vtipne ci intelekrualni ?Mozna se tak vyjadruji v prazske kavarne Češi jak poleno :Fištejn,Mitro fanov a ukrajinska Vemena

   Vymazat
  5. Vy chcete něco přeložit rudí Putlerovy prdi? Je to jednoduchý:
   Bylo by ale fakt dobrý, kdyby z Evropy zmizela celá ta vaše banda rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet, který hned na ulici či v sockách navzájem poznávaj dle žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele.
   Kdy už konečně začnete prchat do rusáckýho ráje? Asi nikdy, umíte jen cyntat na netu, když vám ho Putler platí, že? Nebo snad čekáte na to, až ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy? No tak to už se nedočkáte ...

   Vymazat
 8. Nezáleží zda je volič z Prahy nebo venkova,záleží,zda má rozum...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Volič z Prahy a rozum, to je pouhá vyjímka. Většina z nich jsou jen "sluníčka", toužící mít jen dobrý a veliký chléb a hodně dostupných skvělých her, prostě se bavit a tzv. užívat si života. Přemýšlivý prezident, poukazující jak na rub, tak i líc života, na jeho světlou i stinnou stránku, ten je tak akorát nutí k pozamýšlení a přemýšlení a na to oni nemají již čas ani chuť. Jako každý vrcholek dekadentní společnosti, chtějí být pouze happy a vesele si žít a proto volí Drahouška. Karel z Plzně

   Vymazat
  2. Karle z Plzně.
   Voliči z Prahy mají rozum, pražský tedy ne ostravský či jiný. Ale to o ničem nevypovídá ani nerozhoduje. To co rozhoduje o našem jednání jsou MEMY a ty mají pepici práglovské a ani jiné mít nemohou z podstaty tvorby memů. A již celá staletí volí proti lidu české země - proti Čechům, Moravanům a Slezanům. Proč, protože oni jsou "více" než ti ostatní a tento jejich mem přejímají bleskově i studentíci a profesůrci, přišelci z venkova (poturčenec je vždy horší turka). Ještě štěstí, že nás Čechů je zatím více, protože v demokratuře vládnou mocní pomocí nemocných těm bezmocným, ale formálně jim to má stvrdit většina u urny (takový demo-kolorit). Průser je když je z čeho vybírat, to pak je řev, demagogie, hysterie, manipulace, prefabrikace a dehonestace.
   Zkrátka jsme v Čechách, alespoň prozatím!!

   Vymazat
 9. Drahoš je antipolitik, bez znalostí historie, je jako sluníčkáři, jen "happy" a bez přehledu, jenom s velikou touhou být v čele, ale bez konceptu, zkušeností a síly....Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 10. Dobře to řekl Klaus a nejlepší by bylo kdyby přišly i ti co sedí doma.

  OdpovědětVymazat