Reklama

pátek 19. ledna 2018

Jeden za všechny, všichni za Zemana!!!!!


Ladislav Kašuka
19.1. 2018   posláno redakci NR
Nadešel okamžik, kdy je třeba zapomenout na všechny výhrady vůči panu prezidentovi Zemanovi (sám jich několik mám) a podpořit ho v boji o hrad!!! Všichni, lidé, vlastenci, ateisté, křesťani a prostě každý, kdo si přeje, aby naše krásná země zůstala taková jaká je (nebo lepší), pro naše děti, přátele a všechny blízké, se musí spojit a nedopustit zvolení pana Drahoše za prezidenta!!!

Důvodů, proč volit Zemana a nikoli Drahoše je mnoho... Od islámských migrantů, o kterých pan Zeman ví, že by mohli v naší zemi rozpoutat teror jako v Západní Evropě a proto je tu, oproti panu Drahošovi nechce, až po odpor pana Drahoše k lidovým referendům, které naopak pan Zeman dnes již podporuje. Pan Zeman je rozhodně nejlepším a nejvlastenečtějším polistopadovým prezidentem a přes některé jeho nedostatky je rozhodně lepší volbou pro naší zemi, než člen Římského klubu pan Drahoš, který sní o jakési „větší, propojenější a mocnější EU“ sílící na úkor národních států.

Když se navíc podíváme na lidi a strany, které pana Drahoše podporují, mělo by to být dostatečným varováním pro Ty, kteří si přejí silnou a suverénní Českou republiku. Pan Kalousek, ODS, Topka, Piráti, nebo pražští kavárníci, jsou ukázkou toho, jací lidé tohoto člověka podporují a čeho, se v případě jeho zvolení asi tak dočkáme. Pana Zemana naproti tomu podporuje většina slušných a poctivých, tvrdě pracujících lidí z vesnice a menších měst, kteří jsou na rozdíl od výše jmenovaných tou opravdovou, příslovečnou „solí země“, tedy lidé, bez nichž by se zastavila kola továren, nefungovala by infrastruktura, a nebylo by co jíst.

Ačkoli „Drahošova armáda vyvolených“ voliči Zemana pohrdá a mluví o plebsu, který podle nich neví co dělá a rozhodně, by neměl mít právo volit v referendu a podle některých z nich, ani právo volit prezidenta, pravdou je, že mi „obyčejní lidé“ se bez „Drahošovců“ obejdeme, ale oni bez nás, by brzy chcipli zimou a hlady!!!! Proto prosím všechny slušné lidi, kterým záleží na tom, aby Česká republika zůstala česká, moravská a slezská a nestala se rejdištěm teroristů a zemí spousty nových mešit a zbořených kostelů, aby svůj hlas v prezidentské volbě 2018 dali panu Miloši Zemanovi...24 komentářů :

 1. halo budiček pane kašuka černoprdelnici a zemana tak jako forek pro mimoně dobre ale od vas jakoby jste byl nepřitomen

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Kašuka je příkladem bezvýchodnosti "operetního revolucionáře, který nakonec podpoří politický život člověka, který se dnes spřáhl s oligarchou, symbolem doby, kdy se "zhaslo" a rozkrádal se státní majetek ! Kašuka na závěr své politické kariéry podporuje člověka, který nás podvodem zatáhl do NATA, nechal létat bombardéry USA na Bělehrad přes naši republiku a nakonec dokázal zašantročit naše oddlužené komerční banky zahraničním jarmulkářům !!

   Smazat
  2. Nejdu volit.
   Tajně doufám že zeman v téhle volební
   kampani vystřízlivěl.
   Státní vyznamenání pro lžikazatele z řad prokleté katolické církve a sbližováním téhle fašistické církve se státem pomocí podvodných restitucí se zeman zařadil mezi největší ničitele naší vlasti.
   Následky tohoto jednání poneseme všichni hezkou řádku let.
   Jako plody jeho hříšného jednání pak katolická církev zemana nedoporučuje volit.
   Přesto tomu pitomcovi přeji aby obhájil post presidenta a dával věci na pravou míru dle pravdy a svědomí*

   Smazat
 2. No dobrá pane Kašuka, jsem také proti tomu, aby toto teritorium zůstalo české, moravské a slezské a nestalo se rejdištěm teroristů a zemí spousty nových mešit a zbořených kostelů.
  Víte vy chytráku, že bych si přát trochu více než vy? Nechci žít v zemi, která je soustavně vykrádaná za blahosklonného přihlížení pana prezidenta. Jak se zdá, pan prezident bojuje proti imigraci tak, že nás chce přivést do stavu, kdy tu žádný imigrant vstoupit nechce, protože ví, že jsou tady lidé okrádání firmami z Německa a odjinud.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava - jsem také za to, aby toto teritorium zůstalo české ...

   Smazat
  2. Takže raději se nechat okrádat imigranty plus se nechat okrádat Germánem, než se jenom nechat okrádat Germánem? On Drahoš nemíní tady provést čistku zahraničních firem. Nebo máte jinou informaci?

   Smazat
  3. Vážený anonyme tvůj příspěvek je celý jakýsi zmatený a zřejmě tápeš a pleteš si pojem a průjem.Každý si přejeme víc,ale Zeman zatím udělal daleko víc jako ty a já.Zatím jen kecáme a žvatláme pitomosti tipu"Vykrádání země za přihlížení prezidenta","prezident bojuje proti emigraci tak,že tu emigrant vstoupit nechce,protože ví ,že jsme okrádáni firmami".Cítíš tu hovadinu spletenosti co jsi napsal.Máš pocit že ten prezident to za tebe vyřeší.Pleteš moc věcí do sebe a to je zřejmě tvůj zmatek v duši.Okrádání začalo za Havla a ejhle,dokonce má lavičku,hlavičku v americe,svou dezinformační knihovnu a vychoval pitomce kteří sedí v parlamentu a těm tvém okrádačům dávají zelenou.Máš pocit že čučí?Zatím čučíš ty a já.on koná!!!!!!

   Smazat
  4. 10:18, kdyby německé firmy tady nechávaly spravedlivější část svého zisku a u nás byly vyšší platy a mzdy, pak tady máme celé zástupy imigrantů jako v Rakousku. Vy tu souvislost nevidíte? Zeman málokdy řekne něco relevantního. Soukupovi sdělil, že nepovažuje odliv peněz z Česka za něco významného, protože je to vyváženo investicemi z ciziny. Toto tvrzení je pochybné. Investice klesají a hlavně, není to dar českému lidu, kdybychom na ně sáhli, krvavě bychom museli platit. Nakonec se z Čechů stanou otroci, kterým nebude patřit zhola nic.

   Velmi mně vadí, že nikdo z jeho prdelkářů, které dekoruje vyznamenáními, o tomto tématu se Zemanem nemluví. To jsou tak blbí, že si toho nevšimli? Samozřejmě s vámi souhlasím, že ten bordel zavedl Havel. Nebojím se anonymně veřejně zeptat, co s tím udělal a hodlá udělat Zeman? Není to jen další vykutálená figurka v řadě? Cestou do Ruska se neohánějte. Navštívil arcilotra Gorbyho a položil věnec k pomníku bílých legionářů, kteří Rusům pili krev a zašantročili carský poklad. Ještěže jsou Rusové tak velkorysí. To jen tak na okraj, abyste si nemyslel, jak užitečně píšete. Neberte to osobně. Oba jsme na tom stejně. Když už chcete něco užitečného pro Česko udělat, nepřehlížejte chyby nebo vychcanost.

   Smazat
  5. Ilona Švihlíková napsala knihu o tom, proč jsme se stali kolonií. Poctivě popisuje naši ekonomickou situaci. To si myslíte 10:18, že nám lže?

   Smazat
 3. Naše Eva už zaklekla na Zemana a prej i o něm vtipkuje, takže Drahoš nasadil zbraň hromadného ničení. Drahošovi kreativci si propočítali, kde to Zeman drtivě vyhrál, našli si tam nejvěětší domov důchodců a naše Eva tam chodí přemlouvat báby s dědkama, aby si nechali od hodné paní ředitelky poradit. Jestlipak jsou tam plenty pro volbu? A co se týče agresivní kampaně? Od kdy je napsat stop něčemu agresivní? A napsat stop imigraci a Drahošovi? No, taky by tam mohli napsat Stop imigraci, Drahošovi, krtkům a drahému máslu. Co je na tom proboha agresivního, vypočítat, co zadavatel reklamy nechce?

  OdpovědětSmazat
 4. When we look at the people and the supporters of Drahoe, it will be a good warning for those who want the Czech Republic to be so strong and sovereign.

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlasím s článkem a Zemana podpořím.

  OdpovědětSmazat
 6. Ano, mám mnohé výhrady k Zemanovi, ale volit ho budu stejně jako v prvním kole. Takže moje volba bude spíš než pro Zemana proti Kalouskovi, Fialovi, tomu z horní dolní suché haluze, Farskému, šlafenbergovi, socanům pravicovým a všem těm co si myslí že mají do řiti větší díru. Žerou, serou, lunty trhají ale jsou inteligenti.

  OdpovědětSmazat
 7. Základní věc je pro mě důležitá.Stop azylantům,stop diktátu z Bruselu,referendum o vystoupení z NATO,referendum o vystoupení z EU/strašení že budeme v ryti je scestné/.Vyhlasit samostatnos což jsme měli udělat už v roce 1989,ale Havel a jeho šmejdi hodili výhybku.Tyto základní věci Drahoš nesplňuje.Zeman není má káva ale splňuje aspoň něco a to mě zatím stačí.Republiku nerozděluje,naopak,to jsou jen křeče těch pohunků Bruselu.Takže leda ZEMAN.Co se týká samostatnosti,určitě se najde idiot co napíše že je to blbost.Má pravdu,v tuto chvílku už je 5minut po dvanácté,protože nam zde už nic nepatří.Komunisti to tady vedli od deseti k pěti a stát byl ekonomicky zdevastován.Tak mě tedy vysvětlete kde se vzali ty naši čeští milionáři?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:02 Žijí z privatizace Českých fabrik a zemědělství co vytvořil socialistický režim. A největší nemakačenka přeplacení komedianti se nejvíc bojí strašáku komunismu. Proto chtějí podporovat eu i kdyby měly zničit celý Český stát. Už se těší jak začlení ČR do makrelystánu.

   Smazat
  2. Ano 10:02, 12:06 Zeman má dvě vlastnosti, teď a tady pro ČR nepostradatelné: je pevný ve své víře a je neúplatný. Všechno ostatní je nepodstatné. A.Š.

   Smazat
 8. Sám proti všem

  Na život lze nahlížet mnoha různými způsoby. Na pravdě nezáleží, tu si každý vytváří sám. Možná, že většina štěstí každého z nás vzniká ještě před naší vlastní existencí. Spousta lidí se pak nezamýšlí nad tím, že jsou pouze objekty v onom všeobecně uznávaném modelu pevně stanovených hodnot, morálky a hranic dnešní společnosti. Však teprve za touto hranicí myšlenky dostávají skutečně praktický rozměr. Každý se jednou může ocitnout v situaci, kdy je třeba minulost vymazat a vydat se zcela novou cestou*

  OdpovědětSmazat
 9. Ve všem pravdivý článek. Opravdu se stačí podívat odkud přichází podpora pro Drahoše a je rozhodnuto. Stejně jako v prvním kole, jedině Zeman.

  OdpovědětSmazat
 10. Nicméně by bylo na místě přemýšlet - Zeman už je starý pán. Věčně tady nebude. A co potom? To bude řev psů, co se vrhnou na český trůn a budou trhat, trhat a trhat. Drahoš je taky starej, -prostě co bude potom? Dokud se tady bude producírovat ta zbohatlická chamraď, media, celebrity, protekční spratci - co potom s tím? Až namísto dnešních ještě jakž takž solidních postčtyřicátníků a padesátníků polezou k veslům potetovanci, feťáci,teplouši a různěj gender hnůj - budou zabíjet lidi, kteří si dovolují být normální? Přemýšlejte - co bude potom? Stejně nás nečeká nic dobrého, i kdyby teď Zeman nakrásně vyhrál volby. Zas ho budou zesměšňovat, budou mu nadávat i veřejně ( viz novinky - ten diskuzní hnus!) budou se otevřeně pošklebovat, budou urážet - kdo to zastaví - kdo to zakáže? Zakázat kouření a nadávat cikánům, to ano, to byl demokratický befel, ale zakáže někdo urážky hlavy státu? Vždyť žijeme v takovým bordelu, který tady ještě nikdy nebyl, ani za války!

  OdpovědětSmazat
 11. Tady není co řešit.
  Podívejte se, kdo, mimo jiné, volí vjedce Drahouše - neziskovky a cigáni.
  Proč ho tak asi mohou volit? O co jim jde?
  Nejde jen o Drahouše, jde také o to, komu pomůže vítězství Drahouše k premiérování, jaká zločinecká klika se dostane k moci? A co bude následovat?
  ????

  OdpovědětSmazat
 12. Ano,zeman má chyby. A kdo né.A je dobře,že je vidíme,že je připustíme,že se snažíme být objektivní.
  Ale v současné volbě jde o volbu,zda jako češi přežijem,nebo se necháme převálcovat multikulti.
  Volba je asi jasná,že.
  Konec konců,stačí se podívat za hranice směr západ.

  OdpovědětSmazat
 13. 11.02

  neverim, že si vy chytraku neuvědomujete , že když vyhraje Drahos , tak následky budou katastrofální tak , že republiku po zaplavení cernochama už nikdy dohromady nedáme , budou nám a naším dětem , vnukům , vládnout muslimové a z republiky se stane za 10 , 20 let smetiště a hnojiště jak na zapade ! To , že Zeman nektere věci po . de.lal , je třeba pravda , ale ty napravit třeba jdou , černa a muslimska Česka zeme, napravit nepůjde !
  Jestli máte rozum, tak půjdete volit Zemana , nehraje si na mravokarce , jde o každý hlas pro Zemana ! Pokud to neuděláte , jste stejný jako magor jako, Horáček a Topolanek , taky mají svaly jenom kolem huby .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava : nehrajte si na mravokarce ....

   Smazat
 14. I have read your post, thank you for sharing, your post is very helpful to me. I hope you will have many good articles to bring to the reader.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.