Reklama

úterý 9. ledna 2018

Jiří Drahoš inzeruje na dezinformačním webu ohrožující jeho volbu prezidentem

Jaromír Petřík
9. 1. 2018  
JaromirPetrik
Musel jsem si promnout oči, když jsem se podíval na web „První zprávy“ a tam uviděl reklamu Jiřího Drahoše na jeho volbu jako prezidentského kandidáta.
Nevím, zda tento inzerát je na webu „První zprávy“ doposud, ale v momentě, kdy píši tento článek (8. 1. 2018 v 14:15 hod), tam reklama Jiřího Drahoše na jeho volbu na českého prezidenta skutečně je: ZDE
Zajímavé na tom je, že web „První zprávy“ Jiří Drahoš označil za jeden z dezinformačních webů, ohrožující jeho prezidentskou volbu: ZDE


 Ještě zajímavější, že takto se sám pan Drahoš stává dezinformátorem svojí vlastní volby na našeho prezidenta.

Kromě toho i já jako bloger ohrožuji jeho prezidentskou volbu (moje jméno je na titulní straně webu Pravdivě, dále jsou moje články na webech Parlamentní listy a Rukojmí), které též Jiřího Drahoše ohrožují jako dezinformační weby.
Takže bych jen znovu citoval názor Miloše Zemana:„Prezidentský kandidát Jiří Drahoš buď disponuje vlastní tajnou službou, nebo se na sebe snaží upozornit šířením konspirací, prohlásil v pátek prezident Miloš Zeman. V závěru své návštěvy Jihomoravského kraje tak na tiskové konferenci reagoval na Drahošovo vyjádření, že se obává působení zahraničních tajných služeb na volby v Česku prostřednictvím dezinformací. Zeman novinářům řekl, že považuje za urážku občanů, pokud někdo tvrdí, že mohou v případě voleb do sněmovny či na Hrad být ovlivněni "jakýmisi imaginárními zahraničními službami. To by znamenalo, že jsou nesvéprávní. Člověk by snad neměl považovat občany ze nesvéprávné," uvedl Zeman. 

A mně jen nejde do hlavy, proč si Jiří Drahoš pro svoji inzerci vybral právě web, který ohrožuje jeho prezidentskou volbu.

Tak jsem zvědavý, kdy nám Jiří Drahoš a jeho příznivci potvrdí, že je tato reklama dílem ruských hackerů a tedy dalším útokem dezinformátorů na jeho osobu. V opačném případě by to totiž bylo na pováženou...

15 komentářů :

 1. Právě jsem mu volal,
  docent vzkazuje že si žádný inzerát neplatil a že to je další provokace dezinformačních webů
  aby měli o čem psát :))*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. narcista Drahoš9. ledna 2018 21:26

   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Ji%C5%99%C3%AD_Draho%C5%A1
   Pro mě je NEVOLITELNÝ!!!

   Smazat
 2. Na "Prvních zprávách" už tu reklamu nevidím. Zřejmě si čtenáři stěžovali, že kvůli ní mají monitory celé poblité.

  OdpovědětSmazat
 3. No on se nešlebí jen tam, je i na jinýc.,Třeba na Parlameních listech je deně.

  OdpovědětSmazat
 4. ,omlouvam se, pisu mimo téma ,

  videla jsem na videu Petera Schuteranda - milovníka migrace . Uz na první pohled - hnusna, odporna zruda , která se konecne dostala do pekla a vari se v kotli! Skoda , ze se vari ta zruda mrtva , bylo by dobře , kdyby se varila v horkem oleji , ale aby to ještě citila....
  Když se podivate na další zrudy ve svete a v EU - Merkel , Sulc , junkers , Makron , Soros ....., tak si vsimnete, jak jsou si ty zrudy podobny
  ! Proc se ještě nenasel nikdo , kdo by je odstrelil ?
  jsem naivni , ale skodna a zakerna se musí systematicky strilet a vybijet , at je to kdokoli a cokoli !!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou tam dosazení záměrně - a možná i právě pro tyto své posty byli pěstovaný a vychovávaný - jde přeci o řízený a plánovaný proces, musí být parchanti, kteří to pro strůjce zařídí. Proto v normálních občanech je řízeně potlačovaný pud sebezáchovy a schopnost odporu - viz západ - tupé konzumní loutky, nechávající se dobrovolně podřezávat a ještě své vrahy omlouvají.
   Nesmíme to u nás dopustit - přesně jak píšete, škodnou je třeba vybíjet, nikoliv omlouvat a hledat důvody pro jejich činy - na vlastizradu existuje jen jediný trest!!!!!!!!!

   Smazat
 5. Prosím jich, jen ne tak zhurta na pana Drahoše a nekřičte jako kavárna "do koše". On rozumí molekulám, proč by neměl rozumět lidem a světové politice, vždyť vše a všichni jsme z molekul. A i detailisté se mohou mistrně utnout a zainteresovat svého génia na špatné adrese. A nebo to byla schválnost Bílého domu, který přece fandí Zemanovi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozumí tak akorát jak podlézat, donášet na lidi a škodit - přesně tak, jak dělal celý svůj život.
   Jinak je to inženýr chemie jako Kalousek - skoro začínám mít odpor k chemii.

   Smazat
  2. Jakpak asi "rozumí molekulám", když na ně kouká svými nedioptrickými brýlemi, kterými předstírá dioptrickou vadu, aby byl zajímavější? Asi tak může předstírat, že rozumí "lidem a světové politice", ti nejhloupější to na chvilku i spolknou :-)

   Smazat
 6. No jo je vidět jak by ten slouha drahoš papouškoval blbosti svých západních páníčku o Ruských tajných službách. A alternativní weby by on první zavřel.

  OdpovědětSmazat
 7. Volit půjdu až v sobotu, nevím co s volebními výsledky udělá demokratický sajrajt.

  OdpovědětSmazat
 8. drahoši proč mlčiš a stebou i kavarna o cestach do tolik tebou nenaviděneho ruska jako šef akademie a to qvuli jadernemu programu žeby tajnějši než tajne

  OdpovědětSmazat
 9. Yes Mr. Drahos for president! ale president ve firme Pražské vodovody a kanalisace v hlavnim meste Praha. Spoustu zachodku je potreba zrenovovat, vycistit a obsadit novými a mladyými zaměstnanci.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.