Reklama

čtvrtek 18. ledna 2018

Jiří Drahoš je marionetou Kroměřížské výzvy. Kalousek bude premiérem v případě Drahošova zvolení prezidentem, to je již dohodnuté!

18.1. 2018   Rukojmí
Jiří Drahoš podepsal kontroverzní Výzvu Vědců. Tato výzva je v podstatě psaná tak, že z osob, které upozorňují na rizika spojená s imigrací dělá hlupáky, nacisty a xenofoby. Tato výzva naprosto ignoruje problémy spojené s imigrací lidí z nekompatibilních kultur, jakých jsme svědky na západě. Neslučitelná kultura, paralelní společnost, kriminalita, no-go zóny, nasazení armády v ulicích měst, permanentní teroristické útoky.


Zjednodušeně řečeno, občanská válka je pravděpodobně v mnoha zemích Západní Evropy jen otázkou času. Zajímavý rozbor této výzvy hlupáků, prosťáčků a lidí bez schopnosti vidět realitu je například zde.


Drahoš by referendum o EU nepodpořil, 2600 uprchlíků pro něj není problém

Drahoš by nejmenoval vládu závislou na KSČM. 2600 migrantů není problém, řekl


Zaplatí Jiří Drahoš ubytování a stravu těchto lidí ze svého? Nebo bude v době, kdy nejsou peníze na důchody, na zdravotnictví a stát je hluboce zadlužen, požadovat, aby to zaplatili daňoví poplatníci?Zaručí se Jiří Drahoš, že tito lidé a jejich potomci (v Západní Evropě se často radikalizuje ažtřetí generace imigrantů) nespáchají žádný teroristický čin?

Co vyřeší přijetí 2600 lidí? Pak už skončí války a nebude potřeba přijímat imigranty? Bohužel toto je klasická ukázka salámové metody. Dnes přijmeme 2600 uprchlíků. Příští rok 5000, další´20000 atd...

Jiří Drahoš – STB a KSČ


V době, kdy komunisté nedovolili spoustě lidí vystudovat ani střední natož vysokou školu, byl soudruh Jiří Drahoš vyslán na do Západního Německa. V období 1985–1986 mu StB – Správa pasů a víz povolila studijní pobyt na Univerzitě Hannover. O jeho tvrzení, že nikdy nespolupracovat s STB a KSČ ať si tedy každý udělá svůj názor. Zdroj.


Jiří Drahoš – Sorosova univerzita:

Drahoš chce v ČR školu George Sorose. Tu, co Orbán vykázal z Maďarska.

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš doporučuje přesunout soukromou Středoevropskou univerzitumiliardáře George Sorose. Maďarský premiér Viktor Orbán připravil zákon, jehož cílem je v podstatě vyhnat Sorosovu univerzitu ze země. Předseda vlády se netají tím, že Sorose považuje za jednoho z viníků uprchlické krize. Velice zajímavé komentáře o této univer zitě naleznete například zde: Jiří Drahoš Twitter - Sorosova univerzita

Jiří Drahoš – kontroverzní sponzoři:

Dalibor Dědek, 2 milióny. V roce 2015 řekl Děděk pro server Neovlivní, že „200 nebo 300 tisícuprchlíků by s Českem nezamávalo” a myslí si to pořád. Zdroj.

Luděk Sekyra, 1 milión. Kdopak nám to podporuje Jiřího Drahoše? Na účtu mu přistál milion od podnikatele s opravdu pestrou minulostí


Miláček byznysmenů? Jiřího Drahoše sponzoruje několik českých miliardářů


Jiří Drahoš – kontroverzní politici:

Jiří Drahoš a Miroslav Kalousek

Jiří Drahoš a Angela Merkelová
(Angela Merkelová je jedním z hlavních viníků migrační krize)

Jiří Drahoš – Bratři Mašínové

„Každý má právo na odpor totalitnímu režimu. Měli právo se postavit totalitnímu režimu,“ řekl Jiří Drahoš na adresu bratří ...Zdroj.
Bratři Mašínové, mimo jiné zločiny, podřezali svázaného policistu. Takže podle této logiky JiříhoDrahoše, pokud nebudu spokojen se současnou zkorumpovanou/totalitní vládou/Evropskou Unií tak podříznu nějakého bezvýznamného policistu/pošťáka, nebo vystřelím nějakému dobrovolnému hasiči oko.

Jiří Drahoš – komunista tělem i duší

Dnes nám zakáže referendum – co kdyby se ti hlupáci občané špatně rozhodli, zítra nám zakáže volit nesprávné strany – co kdyby se ti hlupáci občané špatně rozhodli.¨a pozítří nám přikáže volit jen tu správnou jedinou Evropskou Neomarxistickou stranu.
Toto je chování demokrata? Toto je chování kovaného komunisty z padesátých let!

Jiří Drahoš – Želé 2

Našli jste na Stránkách Jiří Drahoše úplně opačné tvrzení? Například o tom, že je proti kvótám na uprchlíky atd. Nedivte se, Jiří Drahoš je pro svoje časté změny názorů (někdo by je snad mohl nazvat i lži) často označován jako Želé 2.

72 komentářů :

 1. Jsem přesvědčen,že mezi voliči v ČR je většina rozumných občanů,kteří Drahošovi nedají šanci být presidentem ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:21 Ani nevíte, jak rád bych s Vámi souhlasil a v duchu si snažím nalhávat to samé. Mě celkem dost nemile překvapilo kolik debilů se našlo v naši nevelké obci a dalo hlas Drahošovi. Je to o to smutnější, že to byli hlavně lidé, kteří mají dost hluboko do kapsy, nejistou práci a jisté dluhy. Ono se bohužel najde velké procento blbů, kteří se nechají zvyklat rádiem a TV, no a tam nic kladného na Zemana nedozvíte. Uvidíme.

   Smazat
  2. Jo, jo. Raději Drsoně Miloše, než Jasoně Drahoše.

   Smazat
  3. Klára Samková, narozena v r.1963 v Brně, je česká advokátka se specializací na občanské a rodinné právo, obchodní právo,ústavní právo a lidská práva a zároveň aktivistka a politička.

   Klára Samková se ostře vyjadřuje proti islámu a uprchlické vlně směřující z Afriky a Asie do Evropy.

   JEŠTĚ JEDNOU K FRANCII PO TERORISTICKÉM ÚTOKU - čtěte, prosím, velmi pozorně každou větu !

   1) každému studentovi střední vojenské školy musí být jasné, že jde o bojovou zkoušku. Jde o průzkum bojem. Synchronizace útoků do jedné hodiny,jejich stupňování a organizace nesvědčí o ideologicky zmatené drobné skupině teroristů, která provede individuální útok,aby si pohladila své psychologicky zmatené ego zatemnělé pomstou. Akce byla profesionálně naplánována a organizována a měla za úkol,vedle vyvolání zmatku a strachu, vyzkoušet reakční dobu policie a jejich složek a případné zapojení armády a dalších údů státu.Takže zatímco zdrogov aní mládenci prožívali svůj orgasmus z krvavé strašné lázně, dovedu si představit, jak o kousek dál stáli jiní,měřili dojezdové časy, množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady.množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady.množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady.

   2) nebyla to první zkouška. Tou první byl vražedný útok na jistý humoristický časopis. I tam, dle mého názoru, bylo vše shora uvedené zkoumáno.Nyní jde o multiplikaci

   3) slyšíme stále, že tajné služby vše zkoumají a že potřebují další a další pravomoci, abychom byli chráněni.Jestliže ale ve včerejším případě tajné služby evidentně nic nevěděly, pak jsou neschopné,anebo byl útok připravován mimo území Francie a lidmi, kteří na místě dlouho nežili.

   4) je evidentní, že "migranti" jsou armádou v civilu. Jestliže na příklad europoslanec Tomáš Zdechovský tvrdí,že migrace a teroristické útoky nemají nic společného, tak při veškerých svých osobních sympatiích k němu tvrdím zase já,že je naivní idealista. Dnes je zřejmé, že každý z "migrantů" má svůj úkol. Každý ví, kdo je jeho velitelem. Každý ví,kam se musí dostavit a kde zůstat (viz jak Němci neví, kam se jim uprchlíci ztrácí). Každý se dopředu přes Internet seznámil s místem svého úkolu,s mapami i obrázky.

   5) nedovedu si představit, co se stane v okamžiku, kdy najednou v Evropě udeří několik tisíc skupin. Příslušný počet lidí už k tomu mají.Prostředky k dorozumění také. Už ne těžké vysílačky. Počítač a mobil má každý v kapse. Pokud to byl průzkum bojem,pak je to předehra k hroznějším činům. Nyní teroristé uvidí v přímém přenosu schopnost státu a reakci obyčejných lidí.Proto si se vší vážností dovolím žádat ministra obrany,aby přestal řešit problém vztahů dvou postklimakterických bab (což říkám jako postklimakterická baba,takže si to můžu dovo lit) a z ačal připravovat tuto zemi na válku.

   Zejména pak jako první kroky navrhuji, aby BYL OKAMŽITĚ ZABLOKOVÁN ROAMINNG Z TURECKA, SYRIE, LYBIE, SAUDSKÉ ARÁBIE A DALŠÍCH VYBRANÝCH ZEMÍ.

   Smazat
  4. Drahoš je kandidátem Washingtonu!

   Smazat
  5. zločinci komunisticky ho nechali vyštudovat určitě byl svazacky perspektivni kadr i korytko mu připravili jen se divim že to zjistil až šedesati deviti a to prej sou akademici jelita naroda

   Smazat
  6. 13:38 Divíš se vole? Když Zeman nevynechá příležitost votřít se právě o tyhle lidi žvástama o jejich lenosti a neúspěšnosti! Když dává metály kapitalistům a nezaměstnaným chce snižovat či úplně odebrat dávky? A důchodcům zpoplatnit hospitalizaci s tím že je to nezabije?

   Smazat
 2. "Kalousek bude premiérem v případě Drahošova zvolení prezidentem, to je již dohodnuté!"
  Tak to je hláška dne... :-O

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kradlousek ten ma nakročino do vatikanu palici ma plešatou a vypatlanou tak bude pasovat jak prdel na hrnek k oblovani duchem chudych černoprdelnich vovčanu co rano kradou a večer se modli k bohu aby mohli zitra zase

   Smazat
 3. Tak s tím Kalouskem je to nesmysl, ten by nedal dohromady ani 50 poslanců, tak to těžko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám dojem ,že s Kalouskem to nesmysl není.Je to lump ale byl za to vyznamenaný režimem USA jako NEJLEPŠÍ ministr financí.Takže má podporu.

   Smazat
  2. Anonymní 13:36
   Pokud by byl Drahoš prezidentem,nastane úplně jiná situace,Pokud by ale nedostala vláda ANO ani na potřetí důvěru,tak by mohl Drahoš pověřit Kalouska sestavit vládu a kterou by Drahoš jmenoval.Také by nemusela dostat důvěru a vládla by tak jak teď Babišova,třeba půl roku,rok,nebo až do voleb.

   Smazat
  3. 16:03 To jsi mimo. Pokud vláda nedostane důvěru ani při třetím pokusu, prezident vyhlásí předčasné volby. Ať už prezidentem bude kdokoliv. Takže pověřit sestavením vlády kohokoliv není možné.

   Smazat
  4. Vlastně je nutno uvažovat o Kalouskovi jako o vrchním podrazákovi. Stejně jako nakoupil Topolánek volné radikály ze socdem, tak Kalousek je schopen koupit nějaké okamurovce a babišovce. Ten se neštítí ničeho, jenom aby zase ty svoje chtivé pracky ponořil kam třeba. Je tak plný zášti, že mu není rovno. Ten si koupí i Vojtu Filipa, když bude třeba. Stačí pohrozit předčasnými volbami a už se to poveze. Ale to stačí Babišovi taky a ten potřebuje navíc jenom hrstku statečných.

   Smazat
  5. Děláš vlny. Všichni víme, že je to nesmysl.

   Smazat
  6. Já bych tuto variantu nezahazoval. Chemik může být nakonec premiérem. Drahoš vypíše nové volby, nepohodlní lidé se před volbama odstraní do ústraní a máme tu novou vládu. Pozvou k nám opice z Německa, zaplatí jim tučné dávky z našich daní a v průběhu několika let o českém národu nebude nikdo vědět. Vojensky to udrží, mají na to bratry ve zbrani na západě, kteří tady přispěchají hájit demokracii. Oni jsou taky nic jiného neumí, než strašit civilisty, na silného si nedovolí. Ti, co to zavinili budou na to hledět jak vyoraná myš a omlouvat se, že kdyby to věděli, tak by Drahoše nevolili.

   Smazat
  7. pořád se trápíte, naoko. Pořád lžete?
   Přiznejte si, že nikdy nenapíšete jaká band, jaká etnická skupina okupuje naši vlast, zotročuje a okrádá náš národ!
   přiznat to nechcete a nemůžete!!!
   Pamatujte, v dějinách to vždy skončilo stejně. A vás to čeká také. Ať s Drahošem, Kalouskem, Sorosem nebo bez nich.

   Smazat
  8. 18:28 No a? - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Smazat
 4. 13:36 Nebuďte naivní, žijeme v zemi neomezených možností. Smůla pro slušné lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to není smůla, to je záměrná likvidace Českého národa.
   Jenom si lžete do kapsy.

   Smazat
 5. Múžeme se tedy v kontextu Vámi napsaného domnívat, že zde články přispívající pan Jiří Jírovec také spolupracoval s STB a KSČ, když on sám o sobě uvádí že:

  "V roce 1968 si začal vyjednávat pobyt na Queen's University, Kingston, Ontario. Odjel tam na konci srpna 1969 a vrátil se k první ženě (své) a dvěma dětem do Prahy v září 1970."

  Zajímavé zjištění!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V roce 68 byla volná doba, tehdy STB měla jiné starosti, než hlídat nějaké študáky, v normalizaci už všechno bylo jinak. Bratr prezidenta Havla taky studoval v Americe tuším a byl evidovaný, co naděláte. Za normalizace se i nižší vědecké stupně se kádrovaly silně, natož ty vyšší a studijní pobyty na Západě. Své by k tomu měl říci Ústav pro studium totalitních režimů. Jinak mají řečí až nad hlavu, ale aby řekli, jak to bylo s povolováním studijních pobytů, to mlčí. Buď tu nebyla totalita a omezování inteligence, nebo Drahoš donášel. Na to nemusel být ani upsaný.

   Smazat
  2. Tak jasně, v roce 1968 měla STB jiné starosti - myslíte zřejmě ruské vojáky. Tak proto on určitě odjel až na konci srpna 1969! Počkal, až bude Husák prezidentem a utekl před "pendrekovým zákonem".

   Smazat
  3. 13,42 v roce 68 se situace tak změnila, že kdo si vyřídil pas a to nebyl problém, jel kam chtěl. Tuším , že to bylo září 69 , kdy to ale skončilo. Jezdilo se pak jen do soc. států a s devizovým příslibem do Jugošky. Na západ jen pro prověřené soudruhy a soudružky.

   Smazat
  4. Utuhlo vydávání pasů až v říjnu 1969. Do té doby byly hranice korzo, jak říkal Husák.

   Smazat
  5. Takže měl Jírovec asi avízo od STB, že se to zpřísní. To zní logicky.

   Smazat
 6. Občané republiky ještě neztratili selský rozum a doufám, že se jim při své volbě budou řídit. Naše země musí zůstat v naších rukou a pan Zeman je člověk co nám ji pomůže zachovat. Nenechme se zastrašit kavárnou a věřme si.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:47 Přesně tak ať jsi řvou víc udělat nemůžou.

   Smazat
  2. to není selský rozum, to je pud sebezáchovy. A ten vy nemáte. Proto nemáte vlast, nemáte jazyk a nejste ani národem.

   Smazat
 7. Chtěl jsem hodit hlas Zemanovi ale takový hysterický články co čtu poslední dobou, tak se na to radši vyseru.

  BTW: to sou tendenční články jak hovado, ale zmínka o Zemanovi a jeho mafiánském okolí nikde :-D ale dyt jooo. Strnad na hrad!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to víš že jo.

   Smazat
  2. 14:06
   Chtěl jsem hodit hlas Zemanovi, udělal jsem to, a udělám to zas, hatefriťáku.

   Smazat
  3. Výborně trolle!napiš oslavný článek na Kalouska,Hermana,Gabala,Gazdíka,Fialu.....to jsou přeci vlastenci a tvoje krevní skupina!

   Smazat
  4. Re (14:06):
   Hodíte to jednomu z nich podle vaší vůle!
   Jen si však před tím zkuste připomenout:
   (a) kdo by nám v republice chtěl ohraničit i tak osekanou demokracii novými mantinely. A který z těch dvou je zastáncem či odpůrcem mantinelů. Jakkoliv o nich jejich ideoví tvůrci budou do omrzení vykřikovat, že jsou ty hodnotové.
   (b) a kdo z těch dvou je takový kamoš s místními kalousky! To když už zde musíte připomínat mafoše.

   Smazat
  5. Články o mafiánském okolí současného prezidenta musíš hledat jinde. To ti aeronet nenapíše, to si buď jistej.

   Smazat
  6. NO TY MUSÍŠ BÝT BLBOUNEK !!!

   Smazat
  7. 14,06 klidně si to hoď , smutek bude jen v Klinice

   Smazat
 8. Drahoš lže a je to sráč. Dneska v Právu: Nechci do debat, protože chci jezdit do regionů, dlužím to svým voličům, Zeman jezdil pět let. Přitom včera říkal, že pojede do oblastí, kde zvítězil Zeman, aby jeho voliče přesvědčil. Pochybuju, že voliči Zemana cítí, že jim dluží Drahoš návštěvu. A další jeho blaf: Nepůjdu do debat, nehodlám vyměnit voliče za nic neříkající debaty se Zemanem. Takže nic neříkající debaty. Před prvním kolem měl týdně několik debat a teď najdnou, když by měl možnost oslovit minimálně milion voličů, tak nepůjde, protože raději osloví stovku svých podporovatelů někde v nějaké knihovně nebo radnici. To je vidět, jak jsou jeho poradci naprosto mimo. A ještě nasadí svoji Evu, která zve na kávičku, to fakt nemá chybu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepůjde do debaty se silným soupeřem, protože si drahoušek při té představě jednoduše cvrnknul do textilu.

   Smazat
  2. Poradci právě mimo nejsou. Vědí, že co Bas hubu otevře, to perla pro Zemana...

   Smazat
  3. Doufám,že to tak bude, záleží na jeho zdravotním stavu, jistě ho bude chtít Witovská utahat, aby se tam zhroutil, i když byl dobrý rétor a debatér, tak myslím, že už nemá takovou praxi. A zase piráti, když od něj z debaty odcházeli, tak nějaký jejich příznivec říkal, že od nich slyšel, že starý jezevec je v plné síle. Možná odtud taky obavy, aby ještě dlouho nemanévroval z hradu. A taky piráti se vyslovili pro to, aby volil každý jak chce, vrchní pirát volí Drahoše, ale za plentu s ním nikdo nepůjde. V podstatě si myslím, že inteligentní mladí musejí mít k Drahošovi silný odpor.

   Smazat
  4. ve Třinci ho na stadionu vypískali ,kromě jiného jim přinesl i smůlu a prohráli

   Smazat
  5. vypískejte zrádce Českého národa Drahoše

   Smazat
 9. 14:19 Ano, pan Drahoš měl před prvním kolem hodně debat a jistě se na ně těšil. Byly to samozřejmě takové rodinné debaty, kdy vlastně jeden druhého držel, ale v podstatě všichni proti Zemanovi. Ono utkat se se Zemanem z očí do očí, to není sranda. To ví celý národ a pochopitelně hlavně pan Drahoš. Proto ta nutnost výjezdu, mezi prostý lid. Paní Eva zase navštěvuje starobince a je zděšena. Jestlipak by ji tato péče vydržela i po (případném) vítězství manžela? Dost o tom pochybuji, oba jsou to jen pozéři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jestlipak by taky odevzdával (aspoň na rozkaz paní evy) část svého platu na Klokánky a na splácení dluhu ČR, jako současný prezident?

   Smazat
 10. Jiří Drahoš je prezident na jedno použití (po uplynutí volebního období mu bude 73 let jako M. Zemanovi) a bude "starej" a určitě nemocnej. Tak nevím, jestli mu to stojí za to! Jak ho teď do toho Kaďousek uvrtal, tak ho pak rychle vykopne!
  Jinak o změně názorů J. Drahoš říká: "Jen blbec nemění názory!" a dále, že "Blbosti se těžko brání". Tak tedy myslím, že s blbostí má Jiří osobní zkušenost.
  Všimněte si, jak jsem tolerantní.
  DABAC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš není a nikdy nebude Českým prezidentem. Je jen loutkou v sebevražedné misi kudrnatejch zlodějů.

   Smazat
 11. Nepochybujte,že Drahoš byl
  na Západě dlouhodobě jen proto,že plnil jakožto špion úkoly v oblasti průmyslové špionáže a byl říze kontrarozvědkou ČSSR!!Jinak BY JEZDIL AKORÁT TAK PRSTÍČKEM PO MAPĚ,NEBO BY SI PRSTÍČEK STRKAL DO PR....!
  Zatím jsem u něho nenašel ani přesné datum jeho narození,i to se tutlá!

  Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20.2.1949 - opravdu to není tak těžké najít. Viz otevřené zdroje.

   Smazat
  2. havloid a pravdoláskař Drahoš18. ledna 2018 15:57

   14:50:
   Otevřené zdroje:
   Pro mě je Drahoš NEVOLITELNÝ!
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
   • www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html#more
   • www.novarepublika.cz/2018/01/na-kdyby-se-nehraje-je-dulezite.html?showComment=1516156007334#c2441282598583215756
   Havloid a pravdoláskař Drahoš je kontejner na antizemanovské hlasy! Kdyby se lidé rozhodli volit Drahoše, kdyby Drahoš vyhrál nad Zemanem a kdyby se naplnily všechny prognózy, pak už žádné kdyby nebude. Ale přijde doba, kdy budeme litovat, že vůbec nějaký listopad 1989 byl a někteří snad, že se vůbec narodili. Protože případná éra s prez. Drahošem znamená konec české státnosti, národní identity, konec existence a svébytnosti ČR! Také kdo volí Drahoše, ve skutečnosti volí arcizloděje Kalouska za budoucího premiéra, volí poserplínu Šlafengerna jako mentálního guru, volí celou TOP09 vč. Kroměřížské výzvy a jako třešničku k tomu volí Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu!
   Drahoš - člen Římského klubu nadlidí:
   • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195074
   • http://svobodnenoviny.eu/odpovi-mi-profesor-drahos-zda-je-clenem-rimskeho-klubu
   • http://search.seznam.cz/?q=draho%C5%A1+%C5%99%C3%ADmsk%C3%BD+klub&url=http%3A%2F%2Fhmpartners.cz%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F09%2FJiri-Drahos-CV.pdf&data=lgLEECjKKo3UTZ98VZ2XZOwqpUzEQDfTR3it88NKyfp9xEzblhs9j99ksXFACdPKBRIFgHfD-GTOGnC7o42zx3x49LioYi2rPSumcLBkynnm9LS1rJ7OWld8ycQCav-SxAINiMQCjFw%3D
   Římsky klub je globalistická organizace, instituce a think-tanky, které mají v náplni práce tu více, tu méně skrytou propagaci tzv. Nového světového řádu. Římský klub a jeho české pobočce, která u nás vystupuje pod názvem Česká asociace Římského klubu. Mezi členy Římského klubu je vysoký funkcionář OSN Maurice Stronga, býv. sov. vůdce Michail Gorbačov, býv. USA vicepresident Al Gora. Členem je i býv. gen. tajemník NATO Javier Solana, býv. tajemník OSN Kofi Annan, býv. president USA Bill Clinton, zakladatel Microsoftu Bill Gates, finančník George Soros, býv. britský premiér Tony Blair, býv. ministr zahr. USA Kissinger, belgický princ Filip, nizozemská královna Beatrix či bývalí předsedové Evropské komise Prodi a Delors. Mezi členy Římského klubu byl i Havel. V SOUČASNÉ DOBĚ JE ČLENEM ŘÍMSKEHO KLUBU HAVLOIDNÍ PRAVDOLÁSKAŘ DRAHOŠ.

   Smazat
  3. 15:57 Škoda, že pro tu účast prof. Drahoše v Římském klubu nepodal nikdo žádný věrohodný důkaz. Petr

   Smazat
  4. Co to třeba najít na internetu vědátore.Tam je spousta podkladů a z doby,kdy nikdo v republice o Drahošovi nic nevěděl.Tak nelze tvrdit,že to je tendenční.

   Smazat
  5. 16:12 OK, super, dej sem odkaz, prosím. Díky. Petr

   Smazat
  6. 15:59 - Zde je další link ohledem Drahoše:
   https://mika.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=643976

   Smazat
  7. 15:59 kdo hledá, najde. Viz třeba (nejen) přímo web římského klubu.

   Smazat
  8. 17:39 Jako důkaz uvádíš blog bůhví koho? To snad nemyslíš vážně.

   Smazat
 12. kdiž sem chodil do školy před pieti lety tam naše učitelka třídna říkala že civilizovaní představitel demokracie v Pražské lotlině je kníže Karl Svarncemberg a ne Ruskí hulvát Zeman,a ješte nám mluvila že Miloš Zeman je bratr majora Zemana a že ti kdo ho volí že volí Putinovu okupaci jaká bila v 1968 a že prí to číslo so máme pamatovat,to bilo řečeno ve škole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že jsi měl víc dávat pozor na hodinách češtiny, človíčku. Petr

   Smazat
  2. 15:56 Ale ne, to jen človíček se nám tímto primitivním způsobem snaží naznačit, že Zemana volí jen naprostí analfabeti.

   Smazat
  3. Bezprecedentní blb - 15.53,16.03 - pravý diskuzní magor.Žvásty, sprostý výpady a urážky, hrubý chyby. To není o Zemanovi -to je charakteristika magorů, kteří denně od rána do večera dřepí u počítače, a hledají a čtou všude možně všechny ty rádoby publicistický sračky. To mediální sráči s nimi takhle šikovně manipulujou. To byl mazanej záměr. Nahnat to všechno k počítačům, vytvořit z toho břečku, závislou na diskuzích a všech těch žvástech, a pak s tím manipulovat prostřednictvím všech těch žvejků. Povedlo se. Až na výjimky, na diskuzích se slézají jen zmanipulovaní magoři. Těm už není žádná pomoc. A taky - žádná škoda. Ti o ničem nerozhodují, nikoho nepoškodí, jednou je od počítače odnesou nohama napřed a konec. Jejich vulgární kraviny, výpady, a urážky jim zpříjemňujou jejich osamělej, nudnej život.

   Smazat
  4. 16:34
   Tak co tu takovej genialni Vseznakek dela???
   Sedi na prdeli a cumi do picitace....a dava knizeci rady....!

   Smazat
  5. Ta třídní učitelka má hlavně učit aby s dětí něco bylo a ne si hrát na politruka.

   Smazat
  6. 16:34 Přesně! Ale neboj: takový a jiný olezlý a odulý putinovský agentský čechomužíky vodsad už brzo vypudíme, tak snad jim Putler poskytne nějakou tu asylovou kvótu na Sibíři! Tam budou mít vlastní kyslik a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!:D:D:D

   Smazat
 13. Nepřipadají vám všechny tyhle články, diskuze a kecy k tomu každý den stejné a stejné, pořád se opakuje to samé. Články na jedno brdo, diskuze na jedno brdo, to jsou útoky na mozek jak prase. Ustojí to jenom člověk, kterej to přestane číst. Už aby bylo po volbách, aby tahle pakárna skončila. Tak mně napadá - o čem se bude psát potom - co bude na programu - KLDR, Rusko,válka v Syrii, Trump -co ještě?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jiné brdo, než v Sorošových mediích a mezi ně patří i ČTv.

   Smazat
 14. Ad 15:53
  Snaha byla dobrá, jen to chce podívat se do dějepisu a českého jazyka, třeba bude s tebou řeč synku. Zatím to tak vidím na 6+. A kdyby to nevyšlo, tak se obrať na pana Drahoše a pražskou a brněnskou kavárnu; oni jistě pochopí a porozumí, vždyť na to jsou zde, že?
  Morave

  OdpovědětSmazat
 15. Chci doufat, že bude zvolen současný prezident. Mám všsk velké obavy z pražáků. Ti umožnili topce (a Kalouskovi) dostat se do parlamentu a v 1. volbě byli proti celé ČR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak v žaludku ti ležej pražáci, ty křupane. Pražané jsou vystavení okupaci největších s vi ní z celé republiky. A od vás taky. Jsou tu statisíce studentů z kde jaké pr dele a zůstanou i po skončení studia, od prezidenta, přes vládu, parlament, senát, ministerstva, policii, armádu, ...
   Zadej si do vyhledávače jména a uvidíš, kdo se kde narodil, vyrostl a skončil v matičce Praze.
   Desetitisíce Slováků, Vietnamců, Úkáček, Amíků, Rusů, to je Praha!
   Dnes tvoří polovinu obyvatel a další sta tisíce jsou v satelitech do padesáti kiláků.
   Parazité, zloději a psychouši z celé republiky. To nám sem posíláte. Prasata.

   Smazat
  2. Kalouska volili především studenti a absolventi. 80% jich přišlo z venkova!!!

   Smazat
  3. 20:13
   Nějaká "prasata" vám tam posílají "parazity, zloděje a psychouše z celé republiky", a vy si je tam hýčkáte? Inu, tak se nedivte, že si zasloužíte opovržení.

   Smazat
 16. máte to nalinkované,že. když patříte do náboženské obce, můžete jezdit kdy chcete a kam chcete!
  Zeptějte se pana "profesora", pí Mištinové, Štětiny, ... nebo Drahoše.
  Probuďte se. Než bude pozdě.

  OdpovědětSmazat
 17. Pan Zeman byl členem KSČ (vstoupil v roce 1968), to většina jeho voličů neví, přestože je to všeobecně známé a Miloš Zeman to nikdyn epopřel a je to uvedeno v jeh životopisu. Miloš Zeman (dohledejte záznamy rozhovorů) je pro přijetí eura a obavy z jeho přijetí jsou pro něj iracionální. Jiří Drahoš je pro jednání o přijetí a neponižuje lidi, kteří mají z eura strach.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.