Reklama

.

.

středa 17. ledna 2018

Jiří Drahoš – kolaborant a vítač imigrantů

17.1. 2018   Rukojmí
Jiří Drahoš podepsal kontroverzní Výzvu Vědců. Tato výzva je v podstatě psaná tak, že z osob, které upozorňují na rizika spojená s imigrací dělá hlupáky, nacisty a xenofoby. Tato výzva naprosto ignoruje problémy spojené s imigrací lidí z nekompatibilních kultur, jakých jsme svědky na západě. Neslučitelná kultura, paralelní společnost, kriminalita, no-go zóny, nasazení armády v ulicích měst, permanentní teroristické útoky.
Zjednodušeně řečeno, občanská válka je pravděpodobně v mnoha zemích Západní Evropy jen otázkou času. Zajímavý rozbor této výzvy hlupáků, prosťáčků a lidí bez schopnosti vidět realitu je například zde.

Drahoš by referendum o EU nepodpořil, 2600 uprchlíků pro něj není problém

Drahoš by nejmenoval vládu závislou na KSČM. 2600 migrantů není problém, řekl

Zaplatí Jiří Drahoš ubytování a stravu těchto lidí ze svého? Nebo bude v době, kdy nejsou peníze na důchody, na zdravotnictví a stát je hluboce zadlužen, požadovat, aby to zaplatili daňoví poplatníci?Zaručí se Jiří Drahoš, že tito lidé a jejich potomci (v Západní Evropě se často radikalizuje ažtřetí generace imigrantů) nespáchají žádný teroristický čin?

Co vyřeší přijetí 2600 lidí? Pak už skončí války a nebude potřeba přijímat imigranty? Bohužel toto je klasická ukázka salámové metody. Dnes přijmeme 2600 uprchlíků. Příští rok 5000, další´20000 atd...

Jiří Drahoš – STB a KSČ

V době, kdy komunisté nedovolili spoustě lidí vystudovat ani střední natož vysokou školu, byl soudruh Jiří Drahoš vyslán na do Západního Německa. V období 1985–1986 mu StB – Správa pasů a víz povolila studijní pobyt na Univerzitě Hannover. O jeho tvrzení, že nikdy nespolupracovat s STB a KSČ ať si tedy každý udělá svůj názor. Zdroj.

Jiří Drahoš – Sorosova univerzita:

Drahoš chce v ČR školu George Sorose. Tu, co Orbán vykázal z Maďarska.

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš doporučuje přesunout soukromou Středoevropskou univerzitumiliardáře George Sorose. Maďarský premiér Viktor Orbán připravil zákon, jehož cílem je v podstatě vyhnat Sorosovu univerzitu ze země. Předseda vlády se netají tím, že Sorose považuje za jednoho z viníků uprchlické krize. Velice zajímavé komentáře o této univer zitě naleznete například zde: Jiří Drahoš Twitter - Sorosova univerzita

Jiří Drahoš – kontroverzní sponzoři:

Dalibor Dědek, 2 milióny. V roce 2015 řekl Děděk pro server Neovlivní, že „200 nebo 300 tisícuprchlíků by s Českem nezamávalo” a myslí si to pořád. Zdroj.

Luděk Sekyra, 1 milión. Kdopak nám to podporuje Jiřího Drahoše? Na účtu mu přistál milion od podnikatele s opravdu pestrou minulostí

Miláček byznysmenů? Jiřího Drahoše sponzoruje několik českých miliardářů

Jiří Drahoš – kontroverzní politici:

Jiří Drahoš a Miroslav Kalousek

Jiří Drahoš a Angela Merkelová

(Angela Merkelová je jedním z hlavních viníků migrační krize)

Jiří Drahoš – Bratři Mašínové

„Každý má právo na odpor totalitnímu režimu. Měli právo se postavit totalitnímu režimu,“ řekl Jiří Drahoš na adresu bratří ...Zdroj.

Bratři Mašínové, mimo jiné zločiny, podřezali svázaného policistu. Takže podle této logiky JiříhoDrahoše, pokud nebudu spokojen se současnou zkorumpovanou/totalitní vládou/Evropskou Unií tak podříznu nějakého bezvýznamného policistu/pošťáka, nebo vystřelím nějakému dobrovolnému hasiči oko.

Jiří Drahoš – komunista tělem i duší

Dnes nám zakáže referendum – co kdyby se ti hlupáci občané špatně rozhodli, zítra nám zakáže volit nesprávné strany – co kdyby se ti hlupáci občané špatně rozhodli.¨a pozítří nám přikáže volit jen tu správnou jedinou Evropskou Neomarxistickou stranu.

Toto je chování demokrata? Toto je chování kovaného komunisty z padesátých let!

Jiří Drahoš – Želé 2

Našli jste na Stránkách Jiří Drahoše úplně opačné tvrzení? Například o tom, že je proti kvótám na uprchlíky atd. Nedivte se, Jiří Drahoš je pro svoje časté změny názorů (někdo by je snad mohl nazvat i lži) často označován jako Želé 2.

41 komentářů :

 1. Pan Drahos byl veden u STB pod jmenem BAS !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jste zjistil kde že pracoval u STB. Nebo jste si to vymyslel? Kdyby to byla pravda, už by se dávno našel nějaký důkaz (záznam o výplatě v archívu tehdejší spořitelny, zápočtový list v archivu ČSSZ, různá svědectví že se s nima scházel apod.)

   Vymazat
  2. 23,05 - Vy jste asi tupý nebo co!
   Není tam napsáno, že tam pracoval, jen že byl u nich veden - jako konfident = donašeč, práskač, udavač ... jak to chcete ještě vysvětlit?
   Zaměstnán tam nebyl, na to byl velký srab, raději pracoval skrytě, zákeřněji!!!
   A ofocené stránky o jeho spolupráci na netu kolují, stačí hledat.
   Takže místo zhrzeného pištění a zastávání se darebáka, hledej šmudlo!

   Vymazat
  3. To na věci nic nemění. Kdyby donášel, tak by nedělal vědce, protože by peníze měl za donášení. Nemyslím, že by si potřeboval přivydělávat ke své práci.

   Vymazat
  4. 1:51 ty vubec nemyslis, havlostebaku

   Vymazat
  5. 1:51 Tak on mrdal malý chlapečky, a proto musel podepsat! Ta odměna byla jen symbolická ...

   Vymazat
  6. A teď mu našeptává tenhle člověk...

   https://www.youtube.com/watch?v=kv_CjgLQUeU

   http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/kalouskova-zlata-devadesata-na-ministerstvu-obrany

   Vymazat
  7. Podívejte se tady: www.popravde.cz/o-drahosovi/#jiri-drahos-spolupracoval-s-stb

   Vymazat
 2. Pedofil patří na hrad....Mírov a to na doživotí!!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Kdo se jen trochu v posledních pár letech zajímá o dění v ČR, tak musí zákonitě pochopit a uznat, že Drahoš je pouhopouhá najatá nevýrazná loutka. Tento člověk ve srovnání se Zemanem působí jako nesvéprávný idiot. Kdyby byl jen trochu inteligentní, tak ze sebe nenechá nikdy dělat takového hňupa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On inteligentní asi bude, jenže je to zvrácená povaha, sebestředná osobnost, přesvědčená o vlastní výjimečnosti a o tom, že má právo být elitou.
   Proto je členem protinárodních zločineckých spolků, tam je tento postoj nadřazenosti a výjimečnosti a práva ovládat druhé a brát je jen jako póvl a věci, vlastně podmínkou.
   Tito elitáři by patřili všichni pozatýkat a do dolů s nimi, bohužel je to rakovina prolezlá celým světem.

   Vymazat
  2. Sázkař Horáček,nežli to odpískal řekl jednu pravdu:Když vám někdo dá na něco jen tak nějaké peníze,tak je bude chtít zpátky.Je to svatá pravda a jak si je p.Drahoš troufá a čím zaplatit?Odpověď je jednoduchá musí být v případě vítězství loutkou.

   Vymazat
 4. Prezident musí být český, ne pražský.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vynikající!
   Stručné a 100% pravdivé.

   Vymazat
 5. Prezident by mel byt zkusenym politikem.Ne amaterskym hercem jako vite kdo.Pak udela vic skody než užitku.

  OdpovědětVymazat
 6. To nejsprostejsi slovo v cestine je VITAC !
  Drahos NENI vedec, ale VITAC - nedouk !
  Jinak vy vedel , ze ritualni KANIBALISMUS stale existuje v nekterych castech Afriky a Drahos , aniz by o tom vedel, chce prijmout do Ceska 2600 barbaru.
  Drahos leze do zadnice destruktivni Merkerove z Berlina, ktera udelala z Nemecka smetiste !
  Drahos je funbebrakem Ceske republiky a skudcem ceske narodnosti !
  Drahos svymi nazory, (ktere nejsou jeho, ale kterym je poplatny) , skodi civilizovane Evrope !

  A Horacek sesiva a striha videa ! ! (Jako intrikanska pavlacova klepna ze Smichova.) T.j. strasna hanba !

  CO SE TO TAM U VAS v Cesku vylihlo za protikandidaty proti presidentu Zemanovi ? To vam tam ty cervy nasadila Merkerova, nebo to udelali UFOuni ?
  Cesi volte presidenta Zemana !
  AT ZIJE ZEMAN !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:45 Opatrně, prosím. Vesmírné civilizace, které já na Zemi už dvacet jedna let zastupuji, doporučily volit Zemana jako toho nejlepšího z možných a já to sem sdělil. Vynech ty UFOuny, tedy. Je hloupé mluvit tak, jak Ty.

   Vymazat
  2. Honolulu,i do ceske republiky se dostala radostna sprava,ze Trump predelal uspesne test na inteligenci,jemu vrozenou a rozeznal na obrazku lva od nosorozce !!Blahopreji obcanum USA,ku genialnimu presidentu !

   Vymazat
 7. Demokracie je vláda prolhaných Chazarů. Vláda šmejdů, kteří ovládají veškerá lžídia.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. někde jsem četl tento krásnej příspěvek :" a to už tady máme tu demokracii a nebo bude ještě hůř"
   Vaska

   Vymazat
 8. ..... MMF A VOLBA ZLOČINCE DO PREZIDENTSKÉHO KŘESLA
  http://infokuryr.cz/comment.php?comment.news.20165

  OdpovědětVymazat
 9. 2600 uprchlíků a u toho by nezůstal plán eu je 15000 ročně a ty by jsi pozvaly rodiny. Děkuji nechci žít v Čechystánu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kde budeš žít?

   Vymazat
  2. Mozna, stejne jako ja, doufa, ze bude zit nadale v suverennim state, nazyvanem Ceska Republika. Zadne CEZko!

   Vymazat
  3. Jako nejakej fanantickej islamista se Drag-ous kleci denne a modli se hlasite tentokrate k brusli.Aby vyslal co nejvice cizopasniku kteri se dopousteji zlocinu a nasili. A nikdo nevi proc. Asi neni cech ale nejakej cizopasnej ...
   A kdyz neni cech nemuze byt ceskym presidentem..protoze chce skodit. V zajmu cizaku ...

   Vymazat
  4. jura Ano doufám že makrely poskok nevyhraje. Na volební mapě je krásně vidět kdo rozděluje Česko. PRAŽSKÁ ŽUMPA proti celé zemi.

   Vymazat
  5. Čech samozřejmě není. Je to Chazar, tak jako všichni v jeho okolí.
   Předsedou AV se stal právě proto. O jeho vzdělání mám velké pochybnosti.
   Chazaři jsou ve všech režimech dosazováni do funkcí na úkor těch pracovitých.
   A že je nemakačenko je vidět na jeho kampani.

   Vymazat
  6. 8:55 Musíme to otočit celá země proti pražské žumpě, bude volit Zemana. Jenom tak si uchránime zemi.

   Vymazat
 10. Vážení, počítejte se mnou. Pan Drahoš bude pro Česko znamenat obrovské úspory! Pan Drahoš chce přijmout 2.600 imigrantů. Vzhledem k tomu, že by Česko muselo zaplatit za nepřijetí jednoho jediného imigranta pokutu 5 miliónů korun (právě projednávaný návrh Bruselu, pozor, to není žert!), znamená to celkovou úsporu 2,6 tis. x 5 mil. = 13 miliard korun! Takto spořivého prezidenta nemá žádná země v EU. Drahošovy úspory budou ve skutečnosti minimálně o jeden řád vyšší, protože imigranti si časem zcela jistě přivedou svoje rodinné příslušníky. Takových deset, či dvacet kousků na jednoho imigranta pak bude reprezentovat úspory ve státním rozpočtu 130 až 260 miliard korun. No to je přece fantastické, no páni, kdo z vás to má? Ano, část peněz sice padne na výstavbu mešit, ale pokud to bude probíhat třeba jako ve Francii, kde se křesťanské kostely sériově předělávají na mešity, tak i to bude za pakatel. Prezident Drahoš bude prostě pro Česko tou nejúspornější volbou, takovou výhru nezískáte ani v Horáčkově loterii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoš je opravdu drahý drahoušek. Řada voličů ho chce nejenom proto, ale také proto, že mu to více sluší než Zemanovi.

   Vymazat
 11. Drahoš je bruselský poskok, měkký k migraci. Byl to vítač až když zjistil, že mu vítání hlasy moc nepřinese tak začal couvat. Podle mě vyhraje ve druhém kole Zeman.
  Minulé volby vyhrál Zeman nad Schwarzenbergem první kolo jenom o 0,8% a druhé kolo vyhrál suverénně. Teď má velký náskok. A hodně lidí co volilo jiné kandidáty nebudou podle mě volit nikoho. Hodně fanouškům Horáčka a Hilšera nebude sympatický ani alkáč Zeman ani želé Drahoš.

  http://www.epshark.cz/clanek/368/proc-si-myslim-ze-drahos-spise-prohraje

  OdpovědětVymazat
 12. Hlavní důvod proč se do Evropy volně pouštějí migranti, který se příliš nebo vůbec neuvádí je ten, že se takto militarizuje společnost vlastně proti ni.
  O tom, že ten kapitalistický "růst" se brzy musí obrátit k pádu je samozřejmost. Lidé začnou být velmi nespokojeni, budou hrozit násilné demonstrace a tak policie a armáda v ulicích bude s předstihem na místě.
  Budou taky připraveni stávkokazi a provokatéři, náhradní popeláři, aby se i buržoust nemusel brodit v odpadcích.

  OdpovědětVymazat
 13. Nevím jestli to že byl Drahoš veden u STB pod krycím jménem BAS je pravda, jeho spisy byly pro jistotu skartovány. Kdoví jestli i to jeho krycí jméno nebylo delší například BAStard. Podle toho co něm už víme, to asi není nemožné. Pro ty kteří se mnou nesouhlasí, říkám to proto, že u nás je moderní urážet presidenta a BAS je kandidát na tuto funkci, tak co.

  OdpovědětVymazat
 14. Hezky to napsala tady ta paní - výzva vědců se prý jaksi smrskla. Dost děsivé.

  http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-vyzva-vedcu-se-smrskla-dak-/p_politika.aspx?c=A180116_230529_p_politika_wag#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=pes_neviditelny&utm_content=main

  OdpovědětVymazat
 15. Neurážejte komunisty jejich přirovnáváním k Drahošovi! T

  OdpovědětVymazat
 16. 9:29 Proč ženou imigranty do Evropy? Hlavní důvod je podle mého ten, že udržitelný růst (kapitalistického, technogenního typu) ve skutečnosti už desítky let neprobíhá (nebo byl možný na úkor poddajnější části světa) a že je třeba radikálně snížit spotřebu, tj. snížit životní úroveň. Zeměkoule je dotunelovávaná, nebudou zdroje, nebude, ale už dnes není jídlo (a brzy nebude už ani voda a vzduch) pro všechny. Světové elity mají na vybranou: a) radikálně snížit počet lidstva, b) snížit příděly na hlavu. Osobně se obávám, že ve skutečností uskuteční oba body současně. A to všude, kde to bude možné, ale především země zlaté miliardy (která žije na úkor zbytku světa) s "vysokou" životní úrovní, tj. Ameriku a Evropu nevyjímaje!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádné ploty dlouhodobě nepomohou (světová elita plánuje na desítky, stovky let dopředu). Ploty už nepomohou ani Americe, kde by chtěl plot na jihu stavět Trump, ani Evropě (kde se na to vzmohl jedině Orbán).

   Vymazat
  2. Lze to napsat krátce: zlatá miliarda vydrancovala zbytek světa a nyní se ten vydrancovaný svět přesunuje do zemí zlaté miliardy. Probíhá vyrovnávání životních podmínek :-)

   Vymazat
  3. 12:52 malou šanci na drobný odklad by mohlo dát zlaté miliardě rozkradení Ruska

   Vymazat
  4. Zřizují policejní státy - ve Francii již třetím rokem vyhlášen stav ohrožení: svobody všech občanů jsou okleštěny.Problémy s imigranty jsou stále stejné.Jak by to vypadalo, kdyby stav ohrožení vyhlášen nebyl?
   https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/migranti-velka-britanie-francie-ochrana-hranice_1801182244_pj

   Vymazat