Reklama

středa 10. ledna 2018

Jiřina Holotová: Odpoví mi profesor Drahoš, zda je členem Římského klubu?

10.1.2017 blog autorky
Prostřednictvím tohoto think-tanku, který řídí nejbohatší rodiny světa (Rockefellerovi, Sorosovi a spol.) dochází k propagaci globalizace, světové vlády a Nového světového řádu, už snad ví každý. Není už to přece žádná konspirační teorie, ale holý ověřitelný fakt! Pak je logické, proč se pan profesor tolik snažil ihned v úvodu své kampaně navrhnout přestěhování Sorosovy Evropské university z Maďarska do Prahy.

Co myslíte? Položila jsem kandidátovi na prezidenta Jiřímu Drahošovi na jeho profilové facebookové stránce zásadní otázku. On o ní doposud mlčel a nikdo se ho zatím asi na ni nezeptal. Má být členem české asociace Římského Klubu 
.
Evropské podpůrné centrum Římského Klubu v Rakousku na svých webových stránkách uvádí, že od 4. března 2008, kdy bylo zvoleno nové vedení, se český tým skládá z následujících činovníků:
President: Pavel Nováček, výbor: Jarmila Doubravová, Jiří Drahoš, Jaroslav Kalous (president v roce 2005), Ivan Klíma, Pavel Nováček; sekretář: Michal Paulus.


Jsem zvědava, zda mi správce profilu pana Drahoše, nebo on osobně, odpoví na moji otázku, která jistě zajímá nejen mě, ale nás všechny před tak důležitou volbou, jakou je volba českého prezidenta na pět let, zda je pan Drahoš členem Římského klubu a proč o tom nehovoří.
Co je špatného na členství kohokoliv v Římském Klubu? Že prostřednictvím tohoto think-tanku, který řídí nejbohatší rodiny světa (Rockefellerovi, Sorosovi a spol.) dochází k propagaci globalizace, světové vlády a Nového světového řádu, už snad ví každý. Není už to přece žádná konspirační teorie, ale holý ověřitelný fakt!

Pak je logické, proč se pan profesor tolik snažil ihned v úvodu své kampaně navrhnout přestěhování Sorosovy Evropské university z Maďarska do Prahy. Proč se tak snaží prosazovat myšlenku společné měny, podporovat myšlenky ilegální migrace a jiné globalizační prvky, jako je odmítnutí referenda o vystoupení z EU.

Nelogické je to tajit! Tajil to i náš bývalý prezident Havel https://kremlik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=238961.

Co se zde tedy děje, proč je to tajné? Opravdu nás elity (záměrně nechci použít slovo ilumináti, jelikož se tomu stále někdo směje) vedou pod jednu světovou vládu prostřednictvím vybraných mezinárodních zástupců a "prodloužených rukou" jako je pan profesor Drahoš, členů Římského klubu, odnože zednářských loží? Jak to tedy je, pane Drahoši?

Česká asociace Římského klubu a její podnikatelské sídlo u nás je registrovanou oficiální organizací

https://www.podnikatel.cz/rejstrik/ceska-asociace-rimskeho-klubu-72060310/

Zde je oficiální webová stránka evropského podpůrného centra Římského klubu Club of Rome, je zde i fotka prezidenta české asociace Nováčka a další zajímavosti 
https://www.clubofrome.org/members-groups/ex-officio-members/

35 komentářů :

 1. Drahoš je hlavně bezpohlavní ksindl a šedá myška.Zaprodanec multikulti a obhájce ZRMDA Séreše...Tenhle sráč se prezidentem stát nesmí!!!!To by byl náš konec....akademik jeden

  OdpovědětSmazat
 2. Naprostý souhlas,Merklová v kalhotách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kretén který o Merkelové tvrdí že je (taky) šedá myš to nemá v hlavě v pořádku, ač tu ženskou rád nemám ROZHODNĚ má koule (obrazně)...

   Smazat
 3. To chce klid, Soros je už v USA na indexu (jde po něm Trump) a někde se od listopadu skrývá (asi aby nedostal na nohu náramný náramek jako má Hillary). Vzhledem k tomu, že si převedl prachy do Prahy na pobočku UniCredit banky (viz článek na "aeronet.cz"), tak je docela možné, že se ukrývá u Drahoše v obýváku nebo ve sklepě s bramborami. Pravděpodobnější je ale jeho pobyt u knížete Schwarzenberka na jeho zámku :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak s podporou kámošů SaSch to Želé určitě vyhraje už v prvním kole tento týden

   Smazat
  2. 14:21 Přesně tak moje řeč.

   Smazat
  3. aeronet?? Opravdu objektivní a pravdivé informace :o))

   Smazat
 4. Sorosovou univerzitu v Praze může podporovat jenom vlastizrádce a zaprodanec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Týká se to i Babiše, ten ho k nám lákal. No tak nebude na Čapím hnízdě?

   Smazat
 5. Otázka paní autorky i bez Drahošovy odpovědi naplnila svůj smysl. Ono i to Drahošovo mlčení je víc jak výmluvné!
  A tito kluzcí slimáci z hejna pražské havloidní galérky si ještě dovolují nasazovat prezidentu Zemanovi psí hlavu na téma "koho všeho agentem je".
  Dost již na tom, že dokonce čelný funkcionář AV ČR je členem spolku řízeného zpoza opony!!
  Takového si zvolit za prezidenta republiky, toho, který má hájit zájmy jejího lidu a nikoliv zakuklených rothschildů, tak to by mohl udělat snad jen učiněný pablb nebo stejný zakuklenec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Čechách se již od pradávna říká, že kdo mlčí, souhlasí.

   Smazat
  2. Na Slovensku sa už od pradávna hovorí, že kto mlčí, ten svedčí.

   Smazat
 6. Mně se líbilo, jak všichni čekali, jak se Zeman zase ztrapní v PS, že třeba spadne na schodech, bude se šourat za mluvítko, poleje se vodou apod. A on promluvil zpatra, měl sesumýrovaný projev, který měl hlavu a patu, mile zavtipkoval a všechny pochválil. A tak jsem čekal, jak to zhodnotí kandidáti, kteří jinak hodnotí každou blbost, která se o Zemanovi napíše. A ono ticho. Akorát Topolánek se asi po 2 hodinách vzchopil a něco tam procedil na fb. Jakože celkem dobrý, ale kdyby to jmenování vlády pojal lépe, rozuměj jako to pojme Topolánek,až v pátek bude zvolen, tak se nemuselo takhle trapně muvit. Drahoš ani Horáček nic. Asi si představili, jak by asi mluvili oni, kdyby byli na Zemanově místě. Být jimi, hodil bych ručník do ringu. Akorát nějaký vtipný tuším poradce Kalouska či koho, zveřejnil fotku, kdy Zeman sedí v předsálí a tupě zírá do blba. No při představě, jak by asi vypadal tento poradce, kdyby za sebou měl to, co Zeman a bylo před ním pronesení zpatra projevu před dvěma stovkama negativně nabroušených figur, asi by tam už ležel poradce mrtvý a hnusný. Že tyhle nuly vůbec, ale vůbec nemají potuchy, co to všechno obnáší. Hlavně, že to je samý křesťan a milovník pravdy a lásky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Želé něco napíše, až mu to nadiktuje manželka :-)

   Smazat
  2. 16:55 za chvíli dorazí ze zaměstnání, udělá večeři pro tohoto špičkového vědce a pak spáchá elaborát o Zemanovi

   Smazat
  3. 16:20 100% souhlas.

   Smazat
  4. 16:20 Přesné! Souhlas

   Smazat
  5. Velmi přesně popsaný současný stav.
   Pan prezident Zeman je to nejlepší, co nás mohlo potkat. Jen bloudi budou ve druhém kole volit toho umělohmotného "pana profesora". Ten jeho falešný úsměv - ten dychtí po moci, jako pes po žrádle!

   Smazat
 7. Zřejmě nejen k Drahoš je v České republice dobře živeným "Sorosovým koněm".

  V televizních debatách se tohoto kandidáta na prezidenta republiky nikdo nezeptal, nepoložil otázku kdo z českých dalších akademiků, vysokoškolských profesorů ovlivňuje mozky zdejších vysokoškoláků za peníze a ve prospěch zájmů Soroše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen ať tu vypěstují co nejvíce politologů s diplomem od Sorose, bude jich třeba v Česku v hutích, dolech i v průmyslu. Čeští politologové mají jednu obrovskou přednost - na rozdíl od stavařů, lékařů a inženýrů nemají kam po studiích pláchnout, protože nikde jinde tyto tlučhuby nikdo nezaměstná.

   Smazat
 8. Drahoš je odporná vlastizrádná proradná a skrz naskrz zkažená kreatura, atrapa člověka, nízký, úlisný, nemorální a lhář.
  Kolaborant STB, skrytý pedofil.
  Je ostudou, že takové individuum se vůbec smí ucházet o post prezidenta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím ..,ještě větší a drzejší ksindl je Topolánek !!
   Pro mě představa, že dá tomuhle kryplovi někdo hlas, je nepředstavitelná!!!!

   Smazat
  2. Topolánek alias TUPOhlávek11. ledna 2018 6:20

   Jméno Topolánek se stalo synonymem velkého úpadku české politické kultury. Etapu jeho premiérování lze hodnotit jako jednu z nejtemnějších dob „celkově krušného polistopadového“ vývoje české země. Za jeho vlády a politické dominance ODS se u nás nekontrolovatelně rozbujely korupce a klientelismus, kterých dozvuky a následky pociťujeme dodnes. Za jeho premiérování korupce nabyla pomyslného vrcholu - Dalík s.r.o. Lhal o americkém radaru a o vlastním manželství. Pro mnohé lidi to nebyl „chlap s gulama“, ale spíše jakýsi buran s pinďourem, který lhal a předstíral, že je ten chlap. Ale většinou dříve mluvil, spíše tedy skoro řval a ukazoval vztyčený prostředníček, než přemýšlel. Topolánek jako správná ODS-modrá straka v pozici premiéra okradl důchodcům jejich důch. fond o 80 miliard Kč. Slíbil je vrátit. Dosud se tak nestalo! Jako vidět ten chlap s gulama ty gule vlastně nemá! To, že vyznamenal vrahy Mašinové je jen třešnička na jeho tupé hlavě.
   Pro mě je NEVOLITELNÝ!!!
   • https://cs.wikiquote.org/wiki/Mirek_Topolánek
   Kdo lže: Wikipedia nebo Topolánek?
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Mirek_Topol%C3%A1nek#Životopis
   • www.securitymagazin.cz/zpravy/vztah-kandidatu-na-prezidenta-kvojenske-sluzbe-kdo-ma-modrou-knizku-a-kdo-absolvoval-povinnou-vojnu-1404058506.html

   Smazat
  3. Všechny tyto komentáře jsou psány jedním stylem. jako by je psal nějaký čtveráček!?!?

   Smazat
 9. Byl tam i Robejšek,ale nevím jestli ho neexkomunikovali jako Klause z Cato Institut.

  OdpovědětSmazat
 10. Na internetu jsem našel Wikipedii Římského klubu a skutečně Drahoš je jeho členem.Římský klub byl založen v roce 1968 a fungovat v Československu začal v roce 1972.Členy klubu jsou také Gorbačov,Gore, Prodi.holanská princezna Beatrix,Solana ,Milan Zelený.Soros a další.V Čechách Havel,Gal,Římsky klub je součástí světové chazarské mafie v jijíž čele stojí.....atd.každý ať si to dohledá.
  Evropské podpůrné centrum ŘK v Rakousku na svých webových stránkách uvádí, že od 4. března 2008, kdy bylo zvoleno nové vedení, se český tým skládá z následujících činovníků:

  President: Pavel Nováček, výbor: Jarmila Doubravová, Jiří Drahoš, Jaroslav Kalous (president v roce 2005), Ivan Klíma, Pavel Nováček; sekretář: Michal Paulus.

  Doc. RNDr. Pavel Nováček, CSc.(* 14. února 1961 Velké Meziříčí) je vysokoškolský pedagog a ekolog. Žije v Olomouci a přednáší na Universitě Palackého v Olomouci, Karlově universitě v Praze a Masarykově universitě v Brně.
  Prof. Ing. Jiří Drahoš, DrSc., dr. h. c.(nar. 1949 v Českém Těšíně) je současným předsedou Akademie věd České republiky. V roce 1972 ukončil studium fysikální chemie na VŠCHT Praha.
  V současné době patří do evropské skupiny Římského klubu 20 ze 30 národních asociací. Jednou za čas se konají v různých evropských metropolích společné konference – například ve Vídni (2000 a 2003), v Tallinnu (2005) a v Benátkách (2006).

  Rakouská pobočka vznikla roku 1987, bulharská 1992, chorvatská 1995, estonská 1991, finská 1984, gruzínská 1991, německá 1978, řecká 2008, maďarská 2001, nizozemská 1972, polská 1987, rumunská 1992, ruská 1989, slovinská 2000, španělská 1976, turecká 2004 a ukrajinská 2005. V roce 2001 si vlastní pobočku založili přímo v Bruselu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Římský klub11. ledna 2018 16:24

   Římský klub
   Link: https://topconspiracy.wordpress.com/2011/11/07/rimsky-klub-a-cesi

   Smazat
 11. 16.24 ...ano na tomto linku je římský klub vcelku dobře a obsáhle popsán.Jednoduše řečeno ,je to klub který byl zřízen "světovou elitou" pro výběr a "výchovu" pečlivě vybíraných lidí z jednotlivých zemí.Z těchto lidí jsou pak utvářeny "státní elity" v těchto zemích.Tyto státní elity nepracují pro svoji zemi,pro své občany,ale jen pro prospěch "světové elity".Proto byl Havel vyzdvihován,oceňován a veleben a snad ho budou chtít i svatořečit.Tomu se vymykal Klaus a vymyká se Zeman.Proto ta jeho šílená dehonestace a tažení proti němu.A Drahoš je ve všem pokračovatelem Havla.Oba tvární jak plasteliny ,nechající si i na hlavu nakálet .Havlovi a ani Drahošovi NIKDY NEŠLO A NEPŮJDE O ČESKÝ STÁT.Proto jde v těchto volbách o vše.O Zemanovi si můžeme myslet co chceme ,ale jedno mu nelze upřít.Je to NEKOUPITELNÝ představitel české republiky a jeho občanů.Proto je pro "kavárnu",která je Trojským koněm těchto elit Zeman nepřijatelný.

  OdpovědětSmazat
 12. Je mi ze všeho na nic. Hlavně z těch médií. Za co je platíme? A kdo rozhoduje o tom, co je a co není hoax? A čemu pak věřit? A viděli jste ten předvolební "souboj" Horáčka a pana prezidenta? nechal si ho vyrobit na zakázku u profíků??? I to u nás jde! Jsem zvědavá, jak zareaguje Drahoš na nabídnutou spolupráci od takového férového kandidáta.

  OdpovědětSmazat
 13. Pokud máte někdo zájem o OVĚŘENÉ informace (vč. odkazů na zdroje) ohledně Jiřího Drahoše a Římského klubu, najdete je zde: https://www.popravde.cz/#jiri-drahos-zalozil-rimsky-klub

  OdpovědětSmazat
 14. Drahos clenem je a je to svym zpusobem cest. To, ze vam neodpovi docela chapu, odpovidat kazdymu na blby otazky, ktere jdou bezne dohledat je unavny. Co vam asi uniklo ale je, ze prvnim mistopredsedou Rimskeho klubu v CR byl Milos Zeman: manipulatori.cz/konspiracni-teoretici-se-strelili-vlastni-nohy-milos-zeman-zakladatelem-mistopredsedou-ceskoslovenskeho-rimskeho-klubu/

  OdpovědětSmazat
 15. Zakládajícím členem Římského klubu byl Miloš Zeman. Vadí to? :D
  http://manipulatori.cz/konspiracni-teoretici-se-strelili-vlastni-nohy-milos-zeman-zakladatelem-mistopredsedou-ceskoslovenskeho-rimskeho-klubu/

  OdpovědětSmazat
 16. V žádném případě tohoto skindla volit nebudeme! Celá moje rodina a není malá volíme pana prezidenta Zemena!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Pane Drahoši,

  buďte klidně členem spolku přátel klisničky Míšy, nebo sekty ucha medvídka půa, mě je to jedno, ale přeji vám, abyste v nadcházejících volbách vyhrál a ten ožralý, hulvátský a ješitný soudruh přestal dělat ustudu na hradě a se svými kamarádíčky odtáhnul na chaloupku dožít!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.