Reklama

sobota 6. ledna 2018

"Jugoslávský scénář" na Donbasu nebude: Politolog okomentoval návrh Německa na nastolení vojenské kontroly v regionu ...


Marie Krasiková
6. 1. 2018       zdroj
Politolog Jurij Počta okomentoval prohlášení Německa o nutnosti přivést na Donbas mezinárodní vojenskou misi. Ministr zahraničí Německa Sigmar Gabriel uvedl, že k vyřešení konfliktu na Donbasu musí vstoupit na jeho území rozsáhlá vojenská mírová mise. Tato kontrola na celém území Donbasu je podle názoru profesora RUDN Jurije Počty snahou Západu zmařit Minské dohody. Velmi to připomíná podle jeho vyjádření "jugoslávský scénář". Moskva však má čím na takový návrh odpovědět ...

Podle přesvědčení Počty, o něž se podělil v rozhovoru s korespondentem FAN, se Moskva vynasnaží zabránit stanovení vojenské kontroly. Může iniciativu vetovat v Radě bezpečnosti OSN. Politolog poznamenal, že Německo tak zřejmě chce pomoci Kyjevu zjednat jeho pořádky na Donbasu a omezit tím činnost vedení republik pomocí cizích vojsk.

Avšak s největší pravděpodobností, soudí expert, je toto tvrzení další pokus Gabriela jak světu připomenout, že Německo je aktivním účastníkem procesu politického urovnání konfliktu. Vždyť jakoukoli iniciativu SRN, dokonce i velmi neproduktivní, popadnou média, což vyvolává další diskusi ....

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

115 komentářů :

 1. Je potřeba vyhnat banderovce a oligarchy do USA a bude klid. Korupcí je to tam prolezlé do posledního žebráka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vyslovujete protimluv!
   Jedni jsou fašisty a ti druzí jsou z opačného konce scény. A jsou ortodoxní! budete se divit, až začnou na Ukrajině dělat Ukrajinci pořádek.
   a čeká to celou Evropu

   Smazat
  2. 22:08 Je to tak! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 2. Sigmar Gabriel musí být stejný blbec jako náš Zaorálek nebo Stropnický .
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (12:22):
   Václave!, z blbosti bych ty dva či tři darebáky nepodezíral.
   Oni totiž dobře vědí, co činí a k čemu to povede.
   Víc než si myslíme ...

   Smazat
  2. Pane Opluštile, stejně si myslím že jsou to blbci. Rusko pomáhalo v Syrii a přede dveřmi by si nechalo udělat hnojiště?
   Václav

   Smazat
 3. Takovejch idiotů se po spolupráci s Banderovci a masážní propagandou uASSacky lzizumpy vyrojilo!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádný "Banderovci" neexistujou, vyčpělej šelomí prde! Radši si pořiď kvalitní klávesnici místo toho ruϟϟkýho dreku, nedocvakává ti "R"!

   Smazat
 4. Rádo by německo pomáhalo svým bratrům v boji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi těm německým a ukrajinským "fašounům" nestačilo, že dostali "přes tlamu" od našich SLOVANSKÝCH BRATRŮ v roce 1945!!!!! POTŘEBUJÍ DOSTAT ZNOVU!!! A DOSTANOU!!!!!!

   Až je bude Rus hnát jak smečku prašivých psů, litovat je NEBUDU!!!!!!

   Jirka

   Smazat
  2. Jirka Škoda že nejsem mladý rád bych jim pomohl jako můj táta.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 5. "Jugoslávský scénář" na Donbasu nebude:
  ...ani nemůže být, nikdo si nedovolí porušit vzdušný prostor RF*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=xMRiRJRfZy8

   Smazat
 6. Škoda, že nikdo neumí aspoň nastínit proces, jakým by se dal na východě Ukrajiny vrátit život k normálu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už je vyřešeno, ale západ kope. Jde o Minské dohody. Teď probíhá boj za jejich realizaci. Západ je maří a oddaluje a zkouší zrušit. Ale Rus nepoleví a jak praví poučka: Rusko války nezačíná, ale ukončuje.

   Lidstvo je na hranici sebezničení díky západní civilizaci (což je vlastně Egyptská a ta je následovníkem nelidské Atlantidy - která předchozí civilizaci zničila - stejně jako se o to pokouší dnes - je to dlouhý boj Lidstva se Satanem a jeho nelidskou otrokářskou koncepcí s dělením na vyvolené a obyčejné lidi na pány a otroky). Nyní probíhá proces rozebírání Pax-Amerikana a největší svině jsou odepisovány dokonce i samotným Satanem, vše je propojené a propletené a je potřeba velké trpělivosti a odhodlání. Ale Bůh je s námi a je to na dobré cestě, která je ovšem ještě dlouhá.

   Smazat
  2. Problémem je definovat území Ukrajiny a to nejen východní.Je Ukrajinou Halič nebo Podkarpatská Rus,polský Lvov,ruský Donbas ?Má vůbec Ukrajina vymezení hranic zaregistrované v respektované mezinár. instituci ?

   Smazat
  3. nemá - zabudli na to ...

   Smazat
  4. 13:11 Na drtivé většině Donbasu se už dávno vrátil! - http://hi.dn.ua/

   Smazat
  5. Osvobozený Donbas se hrdě hlásí k odkazu Stepana Bandery.

   Smazat
  6. Pochodňové průvody na oslavu hrdiny Ukrajiny Stepana Bandery proběhly ve všech neokupovanych městech na východě Ukrajiny.

   Smazat
  7. 19:40
   Na oslavu to krpatyho hulibrka a demente,kteryho frickove jen využívali....No se mají ty UNTERMENSCH k čemu hlásit!!!!:-))))

   Smazat
  8. 20:32 Tak furt lepší než kdyby ho využívala nějaká rudá posranina tvýho typu nebo dokonce tvý ohavný obřezaní vypouštěči!

   Smazat
 7. Německé srdce ho táhne k jeho historickým souputníkům - k Banderovcům. Už zase chtějí Němci zavádět své "pořádky" do cizích zemí, cezím národům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srdce Němec nemá, pokud je myšleno srdce v přeneseném významu soucitu a universální neosobní lásky ke všemu živému. Nebo ho možná má, ale ne na správném místě, ale najdete ho v kalhotách, protože z každého nařízení páníčka se může posr-t.

   Smazat
  2. 14:54 To je tím, že Německo přestává být německé! Dnešní Pseudoněmci jsou jen pouhé nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! Nad zájem národa je jim sloužit té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace!! Německo po svém sjednocení se nikomu zvenčí "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli svrchovanými pány a místním lidožroutům, různým těm Herrerům apod. předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich, aby je čímkoliv "obohacoval" do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci! Kdyby se nevzdali, tak by je nikdo porazit nedokázal. To že válka skončila je pouze dílem politiky bílé Ameriky (+ Stalina a jeho známému "Hitlerové přicházejí a odcházejí, ale německý národ a stát zůstává!") , která dala jisté přísliby vládnoucím německým kruhům, že na tom budou lépe než s Hitlerem. T co vyvolali obě světové války původně počítali právě s Německem! Přesedlali až v důsledku podobných příslibů od Bílých Britů:)) Takový paradox dějin - https://www.protiprudu.org/mytus-o-nemecku-ako-narode-zla-cast-2/

   Smazat
 8. K míru na Donbase a ekonomickému růstu Ukrajiny pomůže několik zásadních kroků. Prvním z nich je masivní nasazení vojsk OSN po celém území okupovaného Donbasu a přechod východní hranice pod ukrajinskou pohraniční správu. Následně vybudování masivního plotu podél celé východní hranice a to nejen na Ukrajině, ale u v Bělorusku. Bělorusko již k tomuto kroku přistoupilo, je si vědom rizika nového "Donbasu" na svém území. To je první, ale zásadní krok, bez něhož nebude nikdy v této oblasti klid.

  Tím druhým by mělo být urychlené přijetí Ukrajiny, nejlépe i Běloruska do struktur NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:44 Ty bláboly jste někde četl nebo jsou jen z vaší hlavy ?? Pálí vás "dobré bydlo" ?

   Smazat
  2. 13,44
   Prvym krokom by malo byt to, ze Ukrajina prestane vrazdit svoje vlastne obyvatelstvo.
   Prestat vrazdit, a zacat jednat.
   Vojensky sa konflikt na Donbase vyriesit neda.
   Bez zastavenia genocidy obyvatelstva Donbasu tam klud nebude.

   Smazat
  3. Ano byl by tam klid jako na hřbitově. Bůh nás chraň před 13:44 a podobnými.

   Smazat
  4. 14:53, přesně tak, vraždit by se nemělo, nýbrž jednat. Jenže jak budete jednat s někým, kdo má vaše území vysílá zabijaky a zbraně? Navdory protestu místních. Kdo naprosto nejeví zájem o žádnou dohodu. Vy myslíte, že lidé na Donbasu nemají všeho už za ta léta dost? Že nevědí, kdo jim rozbořil jejich domovy, zabil jejich rodiny a rozvrátil jejich ekonomiku, která byla relativně slušně výkonná?

   Roku 2014 lidé byli pobláznění ruskou propagandou tak jako na Krymu. Dnes by Putin na náměstí v Doněcku přežil maximálně 5 minut a to jsem ještě madsadil.

   Na Donbase válčí nacistické gardy z Ruska (chernosotnya) a různá veteránská bojová bratrstva anebo skupiny typu "Vagner". S nimi domácí kriminální bandy.

   Ale to se už začíná měnit. Kdo myslíte že zabil Mozgovoje, Pavlova a Tolstycha? Domácí odboj proti vetřelcum, který neustále sílí.

   Abyste byli v obraze, nelze plkat bludy z ruské hlásné trouby, občas přečtěte i něco jiného.

   Smazat
  5. Možná by to urychlilo rozpad NATO a EU protože proti praktikám banderovských oligarchů nemá nikdo šanci uspět.

   Smazat
  6. blázen!

   Smazat
  7. Môj názor na teba? Blbeček , ktorý hovorí niečo čomu sám nerozumie! Škoda slov!

   Smazat
  8. Přesně tak. Pouze důkladná kontrola východní hranice UA s RF přispěje k ukončení bojů na Donbasu. Zamezí se stálý přísun výzbroje pro separatisty.

   Smazat
  9. Anonymní6. ledna 2018 15:27
   „Vy myslíte, že lidé na Donbasu nemají všeho už za ta léta dost? Že nevědí, kdo jim rozbořil jejich domovy, zabil jejich rodiny a rozvrátil jejich ekonomiku, která byla relativně slušně výkonná?“
   Dobrá otázka – půl odpovědi. Cožpak lidé na Donbasu nehovoří rusky? Cožpak ekonomika nebyla navázána na ruskou? Cožpak tam lidé nevzhlíželi s úctou k Rusku, protože tam byla vyšší životní úroveň?
   A toto všechno se rozhodli Rusové zlikvidovat? Nechce se mi věřit. To vypadá na Banderovce, ze západní Ukrajiny. P.K.

   Smazat
  10. Přesně tohle chtěli zlikvidovat. Stejně tak i Krym a stejně tak jako zlikvidovali Sýrii, Lybii, Irák, Čecnu, Vietnam, Afghánistán... stejně tak co dělali po všechny války v Evropě, a stejně tak se chystají na nás. Bděte a věřte Jakubovi Jandovi.

   Smazat
  11. 15:27 a jemu podobní by trpí zjevnou chronickou rusofobií a fakta jsou pro ně jen ruskou propagandou. Na východě nikdy žádná válka být nemusela, kdyby Ukrajinská armáda nevtrhla na Donbas a nezačala společně s dobrovolnickými neonacistickými sbory vraždit tamní civilní obyvatelstvo. Domobranci ani mýtičtí bojovníci z Ruska nebombardují vlastní domovy ani nezabíjejí vlastní rodiny. Jsou na Donbase doma a netouží po dobytí Kyjeva, nýbrž po vlastním území bez válek.

   Smazat
  12. 15:27 Právě, že na Donbasu dobře vědí "kdo jim rozbořil jejich domovy, zabil jejich rodiny a rozvrátil jejich ekonomiku" blokádou Donbasu. Proto je váš návrh absurdní a přicházíte s křížkem po funusu. Řešení je dávno dohodnuté a garantované Německem, Francií a Ruskem. Račte si přečíst Minské dohody, pro jistotu v češtině:
   https://zpravy.idnes.cz/dokument-text-dohody-z-minsku-ukrajina-rusko-obse-donbas-pz4-/zahranicni.aspx?c=A150212_151911_zahranicni_vez
   Pro méně chápavé připomínám, že body musí být plněny v uvedeném pořadí.

   A teď nám prosím řekněte, proč není splněn ani první bod, natož následující. Kdo je má splnit a neplní?. Budeme se bavit věcně, bez hlásných trub z libovolné strany. Jen se obávám, že věcná diskuse je nad vaše síly.

   Smazat
  13. Není to tak dávno co Ukrajinci vraždili svoje občany Poláky a Čechy na Volyňi . Česká dívka nechtěla benderovcum sloužit , tak ji usmykali koněm jak v Angelice emirového pobočnîka . Východ ukrajiny s Ruskou menšinou vytvoří nové hranice , tak jak Uloupené Kosovo . Lidé na Krymu jsou určitě rádi že mají klid . Pokud by armáda mojeho státu zabila člena moji rodiny , tak určitě nebudu poslouchat takový režim . To je jak za Marie Terezie . Bez referenda . Feudální společnost .

   Smazat
  14. Na Volyni vraždili Rusové. Ke to dávno prokázáno.

   Smazat
  15. 19:43
   Bože,proč to hovno existuje???!!!!

   Smazat
  16. 20:35 Holinky jako hodinky, Volyň jako Katyň, že? Písmenko sem, písmenko tam, pro blba to nehraje roli.

   Smazat
  17. 1,45
   Karel jako Prdel,degradace a degenerace....ta degenerace na tebe ty ASSHOLE sedí nejlíp!

   Smazat
  18. 7:52 RASSE HELL, ty blbe, RASSE HELL! Koukám že ti vynechává víc písmen na tom šelomským dreku co používáš místo klávesnice:)))

   Smazat
  19. 9,05,
   Demente,sám zvtracíš na hliněnou tabulku!!!!!.-DDDD

   Smazat
  20. 9:23 Tys taky ztrácíš ale hovna z makovice, ty tabulko:)))

   Smazat
 9. Pod praporem Azov banderovsky lzidokurvy do NATO????
  Tak NA TO JSEM ZVĚDAVÝ!!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 18:39
   Zmkni havlosracko!!!!!

   Smazat
  3. 20:36 Pravdu neumlčíte šelomí prdi! A ta je že sloužíte šmejdi hnusný antiruskému šábesdeklovi! - http://iks2010.info/?p=130048

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Reconquista je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Smazat
 10. Prvním a zásadním krokem je, aby tací pisálkové jako je ten 13.44 byli pěkně za ty kouličky které mají místo na vánočním stromečku v rozkroku , zavěšeni někde v průjezdu na průvanu, aby moc nezapáchali. Tak by konečně byl naplněno hlavní poselství pro nový rok. Klid a mír a já dodávám , hlavně bez sviní, kteří se jej snaží narušovat .

  OdpovědětSmazat
 11. Proč se nemohla obsadit celá Ukrajina vojenským kontingentem pod praporem OSN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:07 Mohla, ale musel by být složen pouze z Číňanů ... To byl také původní plán GP ! "Nevyšel ..."

   Smazat
 12. Konkrétně v mém okolí žije asi 25 lidí z Donbasu. Jejich zážitky jsou strašné. Popisovali zastrašování, bezmeznou kriminalitu, bídu, špínu a beznaděj, do níž uvedla kdysi kvetoucí Donbas ruská vojenská mašinérie.

  Je směšné, jak Rusko tvrdí, že nemá v dané oblasti žádnou armádu, když všichni vědí, že jednotlivé útvary (samozřejmě bez insignií) jezdí na Donbas za bojovými zkušenostmi, bez nichž by je z armády vyhnali. Nemluvě o jiných militantech mimo sluzbu, různé veterany, nacisty a kriminální bandy.

  Tito lidé čekali na vojáky NATO. Nedočkali se, emigrovali jen co se otevřel bezvízový styk s EU pro Ukrajinu.

  Taktéž je pro ně směšné, jak Rusko tvrdí, že k nim emigroval někdo z Donbasu. Je to vyslovená lež. Nikdo nešel tímto směrem. A pokud ano, jednalo se POUZE o kriminální bandy a jejich rodiny z oblasti Slavjanska a Kramatorska v r. 2014, kdy byla tato města osvobozena domácí armádou. Dnes ve Slavjanska stojí pomník hrdinům ATO, na který se vyzbirali domácí obyvatelé.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:14 Ty "bláboly", mající charakter dezinformace, jsou jen z vaší hlavy nebo jste je někde četl ? Máte na ně odkaz ?!

   Smazat
  2. Mám spoustu odkazů, ale ne na tomto zařízení a nebudu to kvůli vám přenášet. Najděte si to sám, je to běžně přístupné na netu. Jen to byste musel umět jazyky a nelozit jen po dezinformačních webech a hlasnych troubách Kremlu.

   Smazat
  3. Samozřejmě výpovědi sousedů z Donbasu kvůli vám nahrávat nebudu.

   Smazat
  4. Anonymní6. ledna 2018 17:39
   Nemáte žádné důkazy, můžete mít maximálně lži nějakých neziskovek. Putin řekl před zástupy západních novinářů, že v poslední ruské vesnici, je vyšší životní úroveň, než v Ukrajinských městech. Žádný z těch západních a ruských pátokolonních novinářů nezaprotestoval. Takto to ti slavní svidomí vedou. Proto také lidé z východu Ukrajiny vidí v Rusku spásu. P.K.

   Smazat
  5. 16:14 - Typický ukro-banderovský blábol. Má zastřít řádění nacistických praporů Pravého sektoru, Azova a dalších. Teror se uplatňuje především na ukrajinské straně. Zabíjení novinářů, zastrašování redakcí televizních kanálů, veřejné uctívání genocidních vrahů jako byl Bandera a Suševič, střílení do zad majdanistů, nevyšetřování zločinů, stát v bankrotu vydržovaný za prachy SS a EU... ... ...

   Tuhle snůšku hloupostí a lží napsala nějaká kreatura z Člověka v tísni nebo jiného zahraničního agenta. Naštěstí je tu několik generací lidí, kteří ještě nezapomněli ruštinu a těm jsou k dispozici servery z Donbasu i z Ukrajiny a z Ruska. Stačí chvilku číst a je jasno, kdo tu lže a kdo popisuje reálnou situaci, tak jaká je. Leo

   Smazat
  6. Mám známé z Donbasu (momentálně tam nežijí), mám známé na Krymu, v Kievě ve Lvově a jinde na Ukrajině. Hádejte (16:14), ve které ze jmenovaných oblastí je nyní nejnižší životní úroveň. Na Krymu ani na Donbase to není. Tož jen tak. Neměl byste plácat propagandu, ale držet se skutečnosti. Jinak skončíte jako Janda z Evropských hodnot (pokud jím nejste sám). PK2

   Smazat
  7. Moc dobrý a teď tu pravdu .
   Sousedy z Donbasu nemáte, bezvízoví styk EU/UA namá DLR a LLR , mají také už nové doklady , pasy . Ověřeno na ambasádě DLR v Ostravě. Tady jste špatně, k bejkovi Jandovi musíte na CTTHH . Tak honem !

   Smazat
  8. 16:14 navrhuji, aby se spojil/a s redakcí NR (např. napsat mail). Ovšem, jestli má oněch 25 lidí, kolem sebe, kteří pocházejí z Donbasu a říkají, co debatér/ka píše. Můžeme zorganizovat veřejnou debatu se svědky událostí na Donbasu. Pro českou veřejnost to bude jistě velmi poučné. Natočené video uveřejníme bez sestřihu na stránkách Nové republiky.

   Smazat
  9. netáraj - každé ráno nastupujú Ukrainci do autobusu na smenu - takže hlúposti ....známe z Donbasu - tsss,,,,

   Smazat
  10. Pane 16:14, vy jste buďto nemocný člověk postižený fanatickou nenávistí proti Rusku nebo placený troll, který ty nesmysly plodí za peníze. Možná jste přímo ukrajinský neonacista, protože v okolí žádného Čecha nemůže žít 25 Ukrajinců z Donbasu, pokud nebydlíte přímo na ukrajinské ubytovně.

   Smazat
  11. 16:14 Člověče, vy jste tedy kousek. Takovou snůšku výmyslů jsem už dlouho neviděl. Vy ani nevíte, že bezvízový styk s EU je emigrantům k ničemu.

   Z Donbasu nikdo neemigroval do Ruska? Tak alespoň jedna rodina z Gorlovky na ukázku:
   https://www.youtube.com/channel/UCsjWj4wv2j2DuM7fwdQPoRw/videos
   Píšete o pomníku "hrdinům" ATO. V Gorlovce mají také pomník, ale obětem těchto "hrdinů". Na rozdíl od vás dám důkaz:
   https://www.youtube.com/watch?v=lp4wpVzIioE
   Pomník je od 11:53. Obyvatelé Gorlovky se po takové zkušenosti určitě těší, až je Ukrajinci osvobodí od ruské okupace. Vy jste opravdu hrozné hovado.

   Smazat
  12. Pro všechny
   Předpokládám, že v dané oblasti od zahájení bojů nikdo z nás nebyl. Proto by jsme měli alespoň připustit, že skutečná situace je jiná, než se nám snaží namluvit jedna, nebo druhá strana.
   Válka je pofidérní podnik, ve kterém proti sobě nestojí dobro a zlo. Zlo je všudypřítomné a až nepříjemně často je pácháno všemi stranami bez rozdílu. Jenom naivní pitomec si může myslet, "nepřítel" je zlý a "náš" je hodný.
   Válka do značné míry předem amnestuje chorobné násilníky a sexuální devianty. Vyšetřené a potrestané případy jsou pouhým zlomkem skutečně napáchaného zla.

   Smazat
  13. 5:58 Chápu vaší výzvu k objektivitě. Ale v každé válce platí, že "zlý" je útočník a ne obránce svých domovů. Odpovědí na otázku, kdo je na Donbasu obránce a kdo útočník, získáte zároveň jasno, které informace jsou pravdivé a které lživé. Těžko vám také někdo namluví, že agresorem jsou obyvatelé obleženého hradu, který se útočníci snaží odříznout od všech zdrojů a co nejvíc poškodit, bez ohledu na lidské životy. Není tak složité rozhodnout, kdo jsou "hodní a zlí". Stačí základní fakta.

   Smazat
  14. Hricáku, opustila vás soudnost? Tímto prohlášením jste ztratil jakýkoli kredit, T

   Smazat
  15. 14,52
   Kdyby jste měl pravdu, tak ty tisíce mladých mužů z Donbasu, místo emigrace do všech koutů Evropy, dnes drží v ruce zbraň a ty své domovy brání.
   Je neodiskutovatelnou skutečností, že tisíce mladých mužů z Donbasu utekli do Ruska, nebo jinam. To nesvědčí o tom, že by měli obránci kredit bez jakýchkoliv šrámů. Spíš to nasvědčuje mé domněnce, že tam dochází k násilnostem z obou stran.

   Smazat
  16. Jedná se o památník kapitána Gennadije Byličenka, který padl jako první v boji za osvobození Slavjanska! -
   http://vp.donetsk.ua/gorod-region/novosti-regiona/58659-pervym-pogib-za-slavyansk-segodnya-otkryli-pamyatnik-kapitanu-sbu-gennadiyu-bilichenko

   Je fakt že tam maj mír, klid a rozvoj a na ty ruský bandity fousatý (Babaj) i holbradý (Strelkov) si už ani nevzpomenou ...

   Smazat
  17. Jedině NATO vnese na Donbas a Ukrajinu klid. Pak je na řadě Krym a pak zbytek okupovaného území dočasně zvaného Ruská Federace. Dokud se tak nestane, nebude na této planetě mír.

   Smazat
  18. Hricaku, do Ruska NIKDO NEŠEL!

   Smazat
  19. 19:45
   Ta banderovskauASSacky pakáž je BOHUŽEL I V ČECHÁCH!!!!!

   Smazat
  20. 20:54 však tě tu nikdo nedrží, komušskej zmrde! Až se připojíme k Německu, stejně k tomu dojde! Viz "nevýhody" uvedené na konci článku ZDE! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Smazat
  21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  22. 7:58 zajeď zpátky nudný Šelomí prde! Těm skřekům není stejně rozumět, lžidonegerskej mongoloidní rudej blekotale :D:D:D

   Smazat
  23. 8,48
   Noooo,tak ty psanému rozhodně nerozumíš,dreku méněcennej!!!!!!!!.-DDDDDD

   Smazat
  24. 9:25 Bezcennýmu prdu z Šelomí prdele se nedá rozumět, ten se rozhání antiperspirantama :)))

   Smazat
 13. Panebože co to je za idiota 16:14
  Človíčku víte, že jste buď hlupák nebo hlupák. Každý trolování má nějaký smysl, u Vás se zcela vytrácí. Čím víc píšete takové blbosti, tak tím víc lidé cítí smrad.
  Poradil bych Vám ale je to zbytečné, dopadnete na té zavšivé Ukrajině špatně. Jděte do p... a neopruzujte. Jo a taky napište, jak trpí lidé na Krymu, aby jste to měl ucelené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krym si vyhledejte vy sám, ke toho plný internet. Stačí YouTube s různými anketami. Dávám Krymu tak půlroku, rok a bude volat po NATO stejně jako Donbas.

   Smazat
  2. 17:34 - Bože, vy jste ale fakt tupý idiot. A to vám ještě při hodnocení dost nadržuji.

   Smazat
 14. 16:14
  Co tady blabolis ty uASSackej dreku????!!!!!
  Jestli tě platí ten banderovskauASSacky ksindl,tak buď hodně špatně nebo seš tak blbej,že tě "vysbirali" místní idioti z praporu Azov a pod pohrůžkou smrti tě tohle nutí zvracet....A nebo seš untermensch a debilni lejnohavlofkaska!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:14 - Zřejmě jsi z pražské kavárny z pražské havlerky!

   Smazat
  2. 16:38 Co tu furt prdíš, lejnere putleryči? Těm skřekům není stejně rozumět, lžidonegerskej mongoloidní rudej blekotale :D:D:D

   Smazat
  3. 18:49
   Hownere debilovici z hulihovna,tobě""" rozumí""" jen tvůj geriatrix a alkoholix z ASSHOL!!!!!:-)
   Mně rozumí normálne myslící lidé!!!!!:-DDD

   Smazat
  4. 20:41 Sprav si už to "R" konečně, ať ty tvý skřeky rudýho dementa začnou aspoň krpet dávat smysl:)))

   To se píše DIE RASE HELL! Když už si cxhceš hrát na nacistu, rudej blbe z šelomí prdele :D:D:D

   Smazat
  5. RASSE HELL! samozřejmě, proto o tom píšu ... sorry! A ne Asse hol, nebo co to blekotáš kreténe vylíhlej v kremelský zengúně:))) Alkohol spíš ne? Jééééé, pane šeditelí!

   Smazat
  6. 7,22
   Na nepovedenýho UNTERMENSCH FRICKA SI TADY HRAJEŠ LEDA TY,GRMAOFONE Z SRAČKOVA....A ZA TO TI NĚJAKÁ uASSacká latrína platí???!!!!
   Nejspíš sám velký MONGOLOID I DEBIL TRUMP!!!!!!.-DDDDDDDD

   Smazat
  7. 8:00 Takhle vypadá mongoloid! Denně kolem něj prolítáváš - pkaždý když si tvůj židočekistický vypouštěč s krysím xichtem usere a nevšim sis ho!:))) Trump je Árijec! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Sergej_%C5%A0ojgu

   Smazat
 15. USA a Brusel se "pohoršují" nad nároky Katalánců na právo na sebeurčení a plnými silami podporují frankistický Madrid - demonstrace - nedemonstrace. USA a Brusel se nepohoršují nad systematickým nedodržováním Minských dohod na Donbasu. Brusel a USA přímo fandí protistátním a protiústavním demonstracím v Iránu, za kterými zřejmě stojí jejich agenti se svými barevnými, šmirglovýmí a podzimními puči. USA a Bruselu nevadí, že lidem zvolený prezident na Donbasu je sesazován z funkce nějakým úřadem a ne občany - zase puč USA a Bruselu? Bruselu a USA vadí, jak byly rozdány karty voliči v Polsku a i tady se snaží o puč. A pozor Maďaři, i na vás se USA a Brusel chystá s nějakým převratem. Víte, že v USA je "dobrým" zvykem dobré prezidenty (Lincoln, Kennedy aj.) vraždit, nemysleme si, že by své praktiky nebyli schopni použít i v zahraničí, jen aby se obrátilo kormidlo a přiválo bezpracné dolárky home. A Brusel? Jako poskok třeba bude tím vykonavatelem vůle bohů z Pentagonu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou ale bláboly. Jste hloupý, pane.

   Smazat
  2. 17:36-to je všechno? Jak duchaplné!

   Smazat
  3. Pane Povolný, to je vše? Jak duchaplné!

   Smazat
  4. 17:26 - nebyl to prezident Moldávie? Ústavní soud jako nejvyšší zákonodárná moc místo parlamentu? Demokracie neexistuje to víme, ale toto je už příliš.

   Smazat
  5. Bohužel jediní opravdu duchaplní Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí -
   https://www.youtube.com/watch?v=08P7pyHBlq0

   Smazat
 16. Popravdě, moc to nechápu. Pokud by vysláním mezinárodních sil mělo zahájit "balkanizaci" Ukrajiny, dodám, že tam stejně nevidím jiné řešení. Pokud centrální Ukrajina zastává nějaký názor, jakýmkoliv směrem od něj se názory diametrálně mění. K vojenskému odporu sice došlo jenom na východě, ale separatistické tendence jsou slyšet i na západě, jihozápadě a severu.
  Nedovedu si představit, že by se tato území dala ještě nějak spojit v jednotnou zemi s převládající vůlí společného soužití. Z mého pohledu stejně dojde k rozdělení Ukrajiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buď se spojí po dobrém nebo po zlém. I tak se to bude muset vyčistit tak jako Slavjansk. Následně půjde Krym. Pak bude následovat další území. Říše Mordor má na kahanku. Dávám bolševikovi tak rok, dva.

   Smazat
  2. 19:24 - Bandero, neprovokuj!

   Smazat
  3. 19,24
   A já volům věčnost. Lidská blbost je totiž nesmrtelná.

   Smazat
  4. Nevěřím v soužití s nacisty a benderovci. Sice tito chtějí vyhubit nebo alespoň vyhnat své odpůrce, ale proti většině normálních urajinců jich bude asi menšina a proto by sami mněli odtáhnout do své zaslíbené země USA. (ale tam je také nechtějí, chtějí jen bohatství urajiny.
   Václav

   Smazat
  5. Kdyby to bylo vždycky tak jednoduché, Václave.
   Politika je jedna velká špína a většina lidí je velmi snadno manipulovatelná. Navíc, nacionalismus je velmi efektivní způsob manipulace. Za mojí bídu nemohou ti, co mne skutečně okrádají, ale "zlý žid", "zlý Němec", nebo "zlý Rus". I když většina těch obyčejných řeší naprosto stejné problémy, jako my.
   Na Ukrajině je zarážející jedno. Zatím se tam neobjevil nikdo, kdo by dokázal pojmenovat počátek všeho zlého. Ani v opozici nevím o nikom, kdo by si dokázal přiznat, že prvním krokem k dnešnímu stavu byl právě ukrajinský nacionalismus. I opozice trvá stále na tom, že všechno zlo jde jenom z Ruska. I když značná část obyvatel Ukrajiny jsou etničtí Rusové.
   Nevím, kdo nakukal ukrajinskému vedení rozehrát nacionalistickou strunu, ale nakukal jim to "dobře". V Kosmopolitní Ukrajině bylo předem jasné, že tahle hra bude mít úspěch.

   Smazat
  6. 19:31 zajeď zpátky smrdutý Šelomí prde!

   Smazat
  7. Hricaku, za všechno zlo má světě muze pouze RUS! Dokud tu bude jen jeden jediný, do té doby bude zle.

   Smazat
  8. 19:30
   Dokud bude existovat Jedinej UNTERMENSCH uASS tak bude ve světě jen a jen zle!!!!!

   Smazat
  9. 20:56 Už jsem se vás chtěl několikrát zeptat, co znamená zkratka "uASS", kterou tak rád používáte?

   Smazat
  10. 1:53 Ále ten kreten mongolskej má nefunkční ruϟϟáckou klávesnici kde nefunguje "R"! Rád by si hrál na "die Rasse Hel", ale je to jen odpornej komoušskej frustrát, pozůstatek hnoje co jsem smetli do kanálu a řádně nezavápnili, takže vobčas vysrmádá:)))

   Smazat
  11. 7,25
   Tebe ty potrate StBáckej nevzali tě ani do Pionýra,ikdyž se ten tvůj debilní fotr přimlouval jak jen mohl.... a tady je výsledek.....UNTEREMENSCH Z uASSacký ASSHOLE,SMRDÍ JAKO TEN HOLNOLULAN Z HOVNIDOLNÍ,ALE V PALICI JEN A JEN ŽUMPA,VIS ALKOHOLIXI RETARDIXI???!!!!.-DDDDDD

   Smazat
  12. 8,44
   Vyměň si hliněnou tabulku,máš tam samou pornoJando sračku,tesilko podělaná!!!!!!.-DDDD

   Smazat
  13. 9:27 Sám pudeš do hlíny, šelomí prde! Jen co projdeš skrz tesilky svýho fýrera!- https://antikor.com.ua/foto/articles_foto/2014/09/27/14808.jpg

   Smazat
 17. Německu jde o to jako vždycky, vyhubit nás Slovany, že jim v tom pomáhají Chazaři Porošenkové atd., tomu se nedivím, ale že na tomto d´ábelském plánu jsou ochotni spolupracovat i další slovanské národy, to se mi zdá šílené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemusí chodit daleko ! V Česku je kolaborantu strašně moc!!!

   Smazat
  2. Jste blázen a ještě k tomu nebezpečný. Myslím, že by si měla na vás posvítit BIS.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.