Reklama

pátek 12. ledna 2018

Karel Gott bude volit Miloše Zemana

12.1.2018  ParlamentníListy

Česká pěvecká legenda stojí za současným prezidentem Milošem Zemanem. Mnohonásobný zlatý slavík Karel Gott v pátečním deníku Blesk vyjádřil Zemanovi podporu ve volbách. Z jeho slov vyplývá, že bude současnou hlavu státu volit stejně jako před pěti lety.


(celý článek zde)


22 komentářů :

 1. „Všichni cítí, že se hraje o hodně. Zeman reprezentuje stranu, která se obává o bytí národa i civilizace. Protistrana se děsí, že ztratíme příslušnost k Západu. Zeman vzdoruje cílevědomému tlaku bruselských elit na to, co lidé zdravého rozumu vnímají jako sebedestrukci Západu. Lidem s ideologicky vyšinutým rozumem se tím definitivně zprotivil“

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Filozof-Hraje-se-o-hodne-Zeman-reprezentuje-ty-kteri-se-obavaji-o-existenci-naroda-i-civilizace-Brani-nas-pred-imigrantskymi-parazity-a-muslimskymi-dobyvateli-A-Halikova-spina-519566

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zhodnotil jste to naprosto přesně.

   Smazat
  2. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Osobnost Gott se opravdu chová jako umělec a navíc volí stejnou osobu prezidentem jako my-většina, a já,za to mu patří právem náš dík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Osobnosti Gott, Rusnok, Troška...volí Zemana. Umělecká a politická šmíra(říkající si celebrity) volí Drahoše, Horáčka... Svý k svému.

   Smazat
  2. ...nejčtenější deník Blesk :

   Takovou sračku jsem neotevřel od doby, kdy si jedna ráčkující ministryně nechala zmenšit kozy.
   Blesk - ani se nedivím, KDO v ČR vládne a ovládá veřejnoprávní média a propagandu, když je výrazná část obyvatel tak blbá.
   Což se opět potvrdí při volbách.

   Smazat
 3. Vidíte - Gott je soudný člověk, vždycky byl a neopředen skandály, nebyl agresivní, slávu nestavěl na pomluvách druhých. Nepotřeboval se drát na výslunní, tam ho vynesla jeho píle, houževnatost - a nepovýšenecký vztah k občanům státu. Jaký to protiklad "pražské kavárně", která to, co nemůže si vydobýt svým chatrným uměním si dobývá tlučhubstvím, arogancí, pohrdáním občany, podlézáním kapitálu a hlavně sebechválou! Ještě tak se srdnatější odváží házet na prezidenta a jiné prezidenty okolních států vejce a vytahovat červenou kartu, jeden každý za Kč 100.- A tato "kavárna" si nakandidovala sobě rovné - okresní přeborníky - k volbě na pres- identa.

  OdpovědětSmazat
 4. Máte můj obdiv Mistře, i my jej budeme volit. Díky za Váš hlas.

  OdpovědětSmazat
 5. Není to tak dávno, kdy se tady Gottovi nadávalo za jeho vyjádření se k Zlatému slavíku(problém Ortel)... Jsem tomu rád, že už je zase klenot.

  OdpovědětSmazat
 6. Jo je dobrý kája pochopil kdo je dobrý pro Český stát.

  OdpovědětSmazat
 7. O co kráčí vyjádřil Drahoš v interview s anglickými novináři. "Ve volbách bode poražen protiimigrační populizmus". Těšte se na Evropskou Islámskou Republiku.

  OdpovědětSmazat
 8. Žádný z kandidátů nesáhá Zemanovi ani po kotníky.Volba je jasná jako nikdy--ZEMAN,ZEMAN,ZEMAN.

  OdpovědětSmazat
 9. Proč volím Zemana?
  Protože Sorosovi pohrobci a pražská kavárna mi nenabídli jediného Čecha, jediného představitele Českého národa. Z deseti milionů Čechů!

  OdpovědětSmazat
 10. Všimněte si, jak některé etnické skupiny vědomě blokují informace o útoku sionistů na prezidenta suverénního státu Evropské unie. Na prezidenta České republiky.
  Deset let organizované skupině a útočnici sto ran holí!!!
  ČESKOU ULIČTU!
  STEJNĚ KAŽDÉMU Z NOVINÁŘŮ, KTEŘÍ JI VE SKUPINĚ PŘIVEDLI.
  Za schvalování útoku na prezidenta propadnutí majetku a doživotní nucené práce!

  OdpovědětSmazat
 11. Karel je slušný člověk a ví co dělá.

  OdpovědětSmazat
 12. Karel je a vždy byl svůj.Je to hodný člověk.

  OdpovědětSmazat
 13. pedo nevolím zbyl Zeman

  OdpovědětSmazat
 14. Ve vyjádření pana Gotta není ani zmínka o Zemanovi.

  OdpovědětSmazat

 15. Karla Gotta jsem obdivovala celý život,ale jestli je to pravda, že bude volit Zemana, tak mě velice zklamal.Asi už jej také dohnala senilita.

  OdpovědětSmazat

 16. Karla Gotta jsem obdivovala celý život,ale jestli je to pravda, že bude volit Zemana, tak mě velice zklamal.Asi už jej také dohnala senilita.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.