Reklama

čtvrtek 11. ledna 2018

Kavárna opět v hysterickém opojení: Všichni proti Zemanovi! Volby jsou hrou o větší "sázky" než minule. Babišova karta cinknutá Bruselem. Pokud nerozhodne již první kolo, za dva týdny přijde ruleta

Petr Hájek
11. 1. 2018 ProtiProud

PETR HÁJEK upozorňuje, že mafiánský dvoukolový volební systém je "elitami" uchystán právě pro situace, jako je ta dnešní, a nabádá k totální mobilizaci pro záchranu českého státu.Začínají prezidentské volby. Takové střízlivé konstatování však zdaleka není přesné. To, co se odehrává na naší politické scéně, je něco úplně jiného než standartní demokratický proces. Volební akt je pouze kulisou, za níž pro naši zemi a národ vykukuje fatální nebezpečí. Jeho střeva vidíme shodou okolností v posledních dnech doslova v přímém přenosu z poslanecké sněmovny. To, co se odehrává kolem jednoznačného a suverénního vítěze nedávných voleb parlamentních (ať ho máme rádi nebo ne), je děsivé a alarmující.

Tím hůř, že nejde o premiéru. Po policejním puči proti Nečasově vládě sledujeme druhý – a daleko propracovanější – pokus změnit výsledky soutěže politických uskupení kriminalizací vítěze voleb policejně-mediální mafií. I v tomto případě se do nechutné hry likvidující zbytky demokracie opět zapojily známé temné síly ze zahraničí. Nikoli tedy mytičtí "ruští hackeři", jak se "obával" spolu se zvěčnělým premiérem Sobotkou hlavní favorit Kavárny pan Drahoš, ale naše současná "Moskva" – Brusel.

Pokud Miloš Zeman zvítězí, půjde o docela tvrdou ránu této naší Páté koloně bruselské smečky, která v parlamentních volbách dostala K.O. – ale nezahynula. V určitém smyslu dokonce posílila (Piráti). A pokud Zemana z Hradu odstraní, půjdou nám jako zraněné zvíře po krku ještě dramatičtěji než kdy předtím. Nám. Buranům a lůze.

Podvod s lidskou tváří


Záměrně nemluvím o tom, co se stane v takzvaném prvním kole. Dvoukolové volby jsou totiž jedním z největších podvodů různých úkonů, které se konají ve jménu oné posvátné (neexistující) demokracie, jíž se Kavárna nejvíce ohání. Protože právě a především volby – pokud jsou rovné a spravedlivé – by byly základním znakem fungující lidovlády. Dvoukolový systém je naopak její karikaturou, děsivým zmrzačením.

Volby jsou totiž "snímkem" rozhodnutí veřejnosti v přesném čase. K volebnímu termínu se připravují všechny předvolební kampaně, na minuty přesně se – zvláště v závěru – rozhoduje o každé maličkosti. Když volby těsně před jejich konáním zrušíte, nebo jejich termín posunete (jako jsme to zažili u voleb parlamentních v roce 2009 zásahem ústavního soudu), jde fakticky o puč. Ne za pár měsíců, ani týdnů, ale už za pár dnů mohou být výsledky úplně jiné.

Je to jako by atletům zastavili závod na sto metrů po šedesátce. A za deset minut by se startovalo na zbývajících čtyřicet. Usain Bolt by určitě nevyhrál, ale zvítězil by nějaký outsider, který umí jen rychle vyrazit. Nebo jako by se narodila dvojčata a rodičům by se jedno dítě nelíbilo. Tak by děti napochodovaly zpátky a za hodinku by vylezlo na svět jen jedno – to chtěné. Přesně tak se to má s dvoukolým volebním systémem. Ostatně není bez zajímavosti, že se již uvažuje o změně pro volby do senátu na jednokolový systém. U prezidentských však má zůstat dvoukolý bastard.

Otevřená manipulace


Nejde samozřejmě o nic jiného než o otevřenou manipulaci. Systém byl zaveden proto, aby se dalo voličské rozhodnutí "opravit". Asi jako když bruselští soudruzi nechávají zopakovat referenda, jejichž výsledek se jim nehodí. Nedávno o tom promluvil i bývalý britský premiér, válečný zločinec a podvodník z dob invaze do Iráku Tony Blair. Míní, že by se referendum o brexitu mělo opakovat. A kdyby dopadlo stejně, opakovalo by se znovu. Ten to alespoň řekne narovinu, protože ho už stejně nikdo nebere vážně.

Tuto manipulaci chtějí nyní naši místní Bruselané uskutečnit v nadcházejících volbách. Osm Zemanových protikandidátů má "rozředit" hlasy – tak, aby se do druhého kola dostal ten, kterého považují za nejnadějnější figuru – v našem případě takto mediálně budují právě Drahoše. Část Zemanových příznivců se má také "unavit", pokládat předpokládanou prvokolovou převahu stávajícího prezidenta za dostatečnou – a v kole druhém zůstat doma.

Minule jim to nevyšlo, protože přehodili výhybku manipulací z Fischera na Schwarzenberga – jenže pozdě. Museli tedy ve dvou týdnech "pauzy" provést tak dramatickou mediální válku, že tím nakonec zvedli Zemanovi voliče znovu z kanape. To se tentokrát nestane. I když model je stejný: Kdokoli (kromě Jiřího Hynka či Petra Hanniga) z naplánovaných "kandidátů" je pouze alternativní loutkou za zvěčnělého Havla – právě tak, jako jím byl "kníže Číro". Drahoš už také veřejně oznámil, že se všichni dohodli, že podpoří v druhém kole proti Zemanovi své protikandidáty – což dementovali pouze dva výše zmínění outsideři.


Hra o Babiše


Kavárna tak bojuje současně na dvou frontách: proti prezidentovi a proti premiérovi. Proti oběma stejně nechutně – a doufá v synergii destrukce, na kterou vsadila. Andrej Babiš vyhrál sice zcela jednoznačně, ale větší část Prahy, ovládaná Kavárnou a jejími médii, Bakalovými a "veřejnoprávní" ČT a ČRo, dokázala Kalouska (TOP), Bělobrádka (KDU-ČSL) a Farského (STAN) s odřenýma ušima těsně protlačit do parlamentu. Piráti, umělý bruselský konstrukt, který vede osvědčený muslim, byli pak pro některé naše lidi dostatečně "zvláštní" a neokoukaní, že jim "to tam pro tu srandu hodili".

Tato skupina má nyní hlavní a vlastně jediný úkol: Odstranit vítěze voleb a současně i Bruselu totálně nepohodlného prezidenta, neb oba jsou především "odmítači", pokud jde o otevření bran ČR muslimské migrantské invazi. Mirek Topolánek to sice tvrdí rovněž, ale to je jako bychom mu věřili, že to nebyl on, kdo "vtáhl za trójské hradby" Lisabonskou smlouvu, která tohle celé neštěstí (kvóty) umožnila.

Premiér Babiš je prostě pro Brusel MUKL (Muž Určený K Likvidaci) – a právě tak je to s prezidentem Zemanem. Hra části policie a části "velkých" podnikatelských hráčů ("slavný" udavačský web Šuman) vyprodukovala kauzu Čapí hnízdo, v níž údajně došlo k nesrovnalostem při čerpání bruselských dotací. Těsně před prezidentskou volbou a prvním pokusem o sestavení Babišovy vlády k tomu přihrál bruselský OLAF další munici.

Připomeňme, že za tou zkratkou se skrývá trojice "vyšetřovatelů" v podobě dvou slovenských dam a jednoho Estonce, kteří od pražské Kavárny a "její" policie (vyšetřovatel Pavel Nevtípil) zcela převzali spis, který na Babiše zdejší "babišobijci" vytvořili.

Mlčící proti uřvaným


Jde o tak flagrantní případ boje proti politickému soupeři "nepolitickými" (kriminálními) prostředky, že za normálních okolností by sněmovna nemohla stíhané poslance (Babiš, Faltýnek) do spárů policie vydat. Česká televize, rozhlas a Bakalova média – dnes už ve spolupráci s téměř všemi ostatními, kteří také bojují primárně proti Zemanovi – však čtyřiadvacetihodinovými "speciály antibabiš" vytvářejí atmosféru, v níž to asi prakticky nebude možné.

Babiš tedy bude vyšetřován, pak bude buď vyšetřování zastaveno "jeho" státními zástupci (L. Bradáčová, P. Zeman), nebo se povleče soud, který ho nakonec osvobodí – ale po vítězi voleb (a celém hnutí ANO) bude veta. Právě tak si to Kavárna plánuje. Ukazuje se, že Andrej Babiš měl nakonec pravdu, když od počátku svého vstupu do politiky tvrdil, že jedinou snahou jeho soupeřů z "tradiční politiky" bude jakýmkoli způsobem se ho zbavit. Kuna v kurníku prostě.

Babiš určitě není žádná výhra. Lze proti němu mít nesčetně výhrad – na Protiproudu jsme jich snesli za poslední roky na tuny. Je to nicméně vítěz voleb, v nichž ho na nejvyšší vládní místo nejvyšší vynesli právě "burani a lůza" (v klidných dobách obvykle mlčící většina), kteří tak porazili Pražskou kavárnu. Přesně stejně jako Miloše Zemana. A v Americe Trumpa. A v Británii odstřihli Brusel. Mlčící prostě promluvili a porazili uřvané elitáře ze všech hlavních médií.

Na všech stranách se řvoucí menšina, která již dávno obsadila většinu významných postů ve státě (Deep State), chystá na odvetu. Trump má být odvolán jako kremelský agent, v Británii se uskuteční několik "opravných" referend, u nás bude popraven Babiš se Zemanem – rovněž Putinovým agentem. U nás jsme právě uprostřed "akce".Finále


Ústavní puč z roku 2009 úplně proměnil politickou mapu. Posunutím termínu nezvítězil ve volbách jejich jistý vítěz Jiří Paroubek (a později se nestal prezidentem voleným tehdy ještě v parlamentu), na scénu byla vynesena Kalouskova Topka a tak dále. Dvoukolový volební systém chce nyní vytvořit podobný efekt také při prezidentské volbě.

Jsme ve finále. Jediná možnost, jak se účinně postavit této mafiánské metodě dosazování "svých lidí" do rozhodujících pozic zdánlivě prostřednictvím voleb, je Zemanovo vítězství již v prvním kole. Pokud by měl stávající prezident v rukou alespoň část hlavních médií, podařilo by se patrně tuto většinu opět nechat promluvit. Jenže on nemá v rukou nic. Kromě toho (správně) odmítl chodit do televizních "diskusí", při nichž by nuly zvedl už faktem své přítomnosti nad hladinu rozlišitelnosti – a tak vlastně nemá žádný mobilizační nástroj.

O jistou mobilizaci se stará jen šílená kampaň proti Babišovi, který dnes očekávaně doporučil svým příznivcům volit Zemana. Ti snad – z toho, co sledují, pokud to sledují – vytočeni být mohou. Je ale sporné, zda to na vítězství v prvním kole může stačit. Musela by být nízká volební účast, pak snad. Ale Kalouskem a spol. zjančená Praha půjde volit proti Zemanovi opět tak ze tří čtvrtin. Proti buranům a lůze.

Nemluvě o tom, že existuje nezanedbatelná část voličů, kteří si chtějí v prvním kole zaexperimentovat (pro Hynka, Hanniga či Topolánka) – a svůj hlas chtějí dát Zemanovi až v kole druhém. Prostě nevědomky přistoupili na zničující hru na "dvoukolovou demokracii".

Nic není proto v tuto chvíli jisté. Ti, kteří ještě chtějí bránit náš stát, by však měli vědět:

Rozhoduje se v pátek a v sobotu. Zbytek je ruleta.

 - - -

29 komentářů :

 1. Tentokrát už vybereme lépe - poučili jsme se!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kavárnici se činí...
   Zákeřný útok na voliče Miloše Zemana! Internetem i poštovními schránkami se šíří lživý návod k volbám
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zakerny-utok-na-volice-Milose-Zemana-Internetem-i-postovnimi-schrankami-se-siri-lzivy-navod-k-volbam-519677

   Smazat
  2. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
  3. Snáď to pán Zeman ustojí a v druhom kole porazí toho šaša Drahoša, sorosovskú zapredanú kreatúru.

   Smazat
 2. Kavárna trpí měknutím mozku- ze zoufalství šíří zprávu, že Zeman postupuje automaticky do druhého kola a že u prvního kola je zbytečné ho volit. Je to v letácích i na síti. Morálně jsou vskutku na výši.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel, téměř všichni kandidáti mají kandidaturu postavenou na "popravě "Zemana. Nezáleží tolik na programu, ale na boji se současným prezidentem Zemanem! Nelze přehlédnout, že naše česká televize a další media ovládaná panem Bakalou a dalšími "dobráky" i ze zahraničí, mají ve hře proti prezidentovi Zemanovi postavené především tři hlavní muže: Drahoše, Topolánka a Horáčka.

   Uvažujme logicky, pokud prezident Zeman nevyhraje v 1. kole, tak se ve druhém kole spojí všichni ti, kteří chtějí prosadit p. Drahoše, p. Topolánka a p. Horáčka. Takže vyhraje jeden z mužů, které si mafie přeje. Pravděpodobně nejvíc jim vyhovuje p. Drahoš.

   Proto kdo zatím nechce jít volit, rozmyslete si to abyste potom nelitovali že jste třeba čekali až na druhé kolo nebo nešli vůbec.

   Smazat
 3. Dnes som pozeral na ČT Tv diskusiu kandidátov na českého prezidenta bez Zemana. Boli to iba prázdne taraniny,jediný čo mal svoj názor bol Hannig. Ostatní kandidáti boli iba prázdnym amormfným českým žele bez chuti , bez zápachu. Skrátka tupá nuda. Typujem jasné vitazstvo Miloša Zemana.. To české prezidentské želé ani nepokrája ani nevyhodí, prečo by to robil . To prezidentské české želé sa jednoducho rozplihne a lízat ho budu iba havlozmrdi.

  OdpovědětSmazat
 4. Prostě nebát se, nebýt líní a zvolit již v prvním kole Zemana. A čekat, jak se polovzdělaní chovanci nevychovanci, křováci...pardon, křiváci, Ferofilové a bezcharakterní bastardi z bruselat a z pražské kavárny (samo)vyvolených, kanálie z žump deep state, poječí a ... vzteky nepuknou. Nato se mají, kalousčata, moc rádi. Bohužel, nezcepení.

  OdpovědětSmazat
 5. Bohužel jde o hodně snad ta uřvaná vlastizrádná menšina nevyhraje.

  Tady pozitivní zpráva:

  https://cz.sputniknews.com/politika/201801116578917-polsko-referendum-vystup-eu-tusk/

  OdpovědětSmazat
 6. Český občan a volič11. ledna 2018 23:07

  Velmi hodnotní a mobilizující článek. Jsem Čecho-Slovák (a mám 2 občanství). Původně Slovák a žiji v Čechách. Není mi jedno, kdo bude českým prezidentem (i když mám své dosp. děti a malé 3 vnoučata na Slovensku).
  Volím Zemana - má chyby, ale je náš, český a čitatelní! Je to pro nás a ČR v současnosti ta nejlepší volba a jediná šance vůči havloidům a sluničkárům z pražské kavárny. Tak jí využijme k tomu, aby jsme časem měli v naší republice skutečnou demokracii a svobodu bez pražské kavárny.
  PROTO VOLÍM ZEMANA v I. i II. kole!

  OdpovědětSmazat
 7. Nevím koho volit sprezidentskich kandidátů s předvolebnich diskusí a spotú ale víc bilbordú sem videl s pánem Drahošem viď i v médijach ho pořád dávají,rozhodnem se na poslednou chvíli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:10 Jestli chcete aby jsme byly Česká Republika a nebyly tu migranti tak volte Zemana. Pokud toužíte po terorismu a multikulturním šílenství volte drahoše horačka nebo topolánka. Jak se můžete rozhodovat na poslední chvíli?

   Smazat
  2. 23:26 Dělá si kozy. Jen předvádí uvažování těch vypatlanců, kteří se rozhodují podle bilbórdů a reklam v médiích.

   Smazat
 8. Maminka se mně ptala, koho budeš volit? Snad ne toho sprosťáka Zemana? A já mamince říkám, mami vol si koho chceš, máme demokracii, zatím. Tak jí nakonec říkám, jo, je to hrůza, takových chytrých a bezvadných lidí tady máme co by mohli kandidovat, a teď si máme vybrat, je to svým způsobem jedno větší hovado než druhé, tragédie. To máš pravdu, ale snad nebudeš volit toho vožralýho sporosťáka Zemana. Já že nejspíš ano, ono mi totiž nic jinýho nezbývá, z pudu sebezáchovy. Dědo, slyšíš to, chce volit toho sprosťáka Zemana, a děda mlčí. Jeho žena, nejlepší ze všech, moje matka, co si zapaluje jako Zeman či Havel jednu od druhé, a i když tak nechlastá jako Zeman nebo Havel, má v hlavě jasno, vymyli jí mozek, i když si tím prošla několikrát, poučit se zatím nenechala. Čumí na ČT a já jí mám rád. Mami, vol si koho chceš, máme demokracii, i když trochu podivnou, ale lepší než píchnout drátem do voka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obvykle je to opačně, rodiče volí Zemana, protože jsou z totality naučeni číst mezi řádky a nenechávat si vymýt mozek, zatímco potomci jsou ve vleku konvencí a okolí, takže to Zemanovi nehodí, když tak jenom tajně.

   Smazat
 9. Je až neuvěřitelné, jak klesla kvalita kandidátů oproti minulým prezidentským volbám, ato i včetně kvalit morálních. O kvalitách odborných, na tuto nejvyšší politickou funkci, už vůbec nemluvě. Všechny ještě upozorňuji, že například herci nebo herečky nemají automaticky schopnosti posuzovat vhodnost kandidátů na prezidenta, ač právě oni se k tomuto tématu neustále a s fundamentálním výrazem ve tváři vyjadřují. V podstatě opak jejich názorů je skutečností, čest vyjímkám. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to smutné. Zatímco Zeman v politickém šachu přemýšlí na více tahů dopředu, jeho oponenti se vztekají, že jim v jejich Člověče nezlob se nepadají žádné šestky. Jenže pro mnohé Zeman hraje jen na černobílé šachovnici, zatímco hrátky antizemanů jsou tak krásně barevné.

   Smazat
 10. Pražská kavárna - odpudivý spolek odpudivých kreatur plných nenávisti.Tlustej Peszynski co se potí a vypadá jako smradlavý prase,rudohlavej sluníčkář Fendrych,zoufalec Mitrofanov,jedu plnej teolog z NDR Halík - tenhle ksindl bude jednou souzenej pro vlastizradu...Všichni k volbám,ať to dá Miloš v prvním kole...Pak tihle zkurvenci puknou vzteky...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kojzar měl pravdu, ZTROSKOTANCI a SAMOZVANCI !!!!

   Smazat
 11. Tak morální autoritou je zcela jistě ksindl Horáček - sázkař,co zlikvidoval hazardem spoustu lidí,a navíc zoufalec,co opustil svojí manželku kvůli mladý kundě.Opravdu vzor prezidentských ctností...A jak se mu leskne ta plešatá hlava.Ještě by na summitech házel prasátka,kokot jeden:-))

  OdpovědětSmazat
 12. Perlička ze základní školy: učitelka se ptala nedávno dětí 5. třídy, koho by si zvolili za prezidenta, pokud by už mohli jít k volbám. Odpověď: jeden žák prohlásil, že by k volbám nešel, ale všichni ostatní prohlásili, že by k volbám šli a že by si z těch devíti kandidátů zvolili Miloše Zemana :-)

  OdpovědětSmazat
 13. Hájkova karta cinknutá Vatikánem
  4. LEDNA 2018 5:03 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
  Od upřímného katolíka si Zeman hlas nezaslouží, apelují dominikáni na stoupence
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/dominikani-se-ohrazuji-proti-zemanovi-dh7-/zpravy-domov.aspx?c=A180103_174639_ln_domov_rsa

  OdpovědětSmazat
 14. Doufám ve zdravý rozum. Napsat, že věřím ve zdravý rozum se neodvažuji. Žiji tady už příliš dlouho, než abych se dopouštěl kategorických soudů.

  OdpovědětSmazat
 15. Program protikandidátů Zemana je postaven výhradně na pomluvách Zemana, na onom "okopávání" jeho kotníků. Ale přece o nic jiného nejde. Kapitalisty děsí jakýkoliv politik, který "má všech pět po hromadě" a dal by je do služeb státu a občanů. Oni potřebují člověka, který, pokud těch pět má, tak je musí dát do služeb kapitálu. Diktatura kapitálu vždy byla a je založena na tom, že politici jsou loutkami na opratích kapitálu. Vždyť už je skandální, že jeden z nich z vlčí smečky utekl a umíněně si dělá svou!

  OdpovědětSmazat
 16. Kam až někteří lidé v republice klesli. Štvavá a hnusná kampaň proti vlastním lidem. Nejdříve jekot proti Babišovi a teď proti Zemanovi. Neštítí se ničeho. I ten pitomec Šídlo co si myslí, že sežral Šalamounovo lejno si musí na poslední chvílí přisadit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to od Šídla byla recese, jak to prohlašují Novinky.cz, je recesí i nahlášení
   bomby v OD, bez trestního pstihu? V.J.Horák

   Smazat
  2. oprava: postihu V.J.Horák

   Smazat
  3. Tak se nám představil Šídlo, ideový šéf nové televize "Seznam.cz".
   Sranda, že Seznam (resp. jeho dceřinka S-Klik)si osoboval právo vypnout reklamu "dezinformačním" webům podle seznamu, který děla teplajzník Jakub Janda pro Chopvancovo vnitro. Docela dobrá finta, jak se zbavit konkurence a sám si vytvořit prostor pro vybírání za reklamu ze svých vlastních dezinformací. Inu talent, ne nepodobný Horáčkovu. Leo

   Smazat
 17. Recese = dezinformace a naopak? Co na to říká Chovancovo - Romancovo hlídací centrum?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.