Reklama

sobota 13. ledna 2018

Kde je vlastně hranice?

Stanislav A. Hošek
13. 1. 2018
I když jsem celou kampaň před volbami prezidenta nesledoval, skoro veškeré její protizemanovské projevy jsem hodnotil jako ty nejhnusnější urážky stávajícího prezidenta, hodné podávání žalob v občansko-právních věcech. Ovšem to, co se přihodilo Zemanovi ve volební místnosti, kde volil, je vrchol, který už nejsem ochoten tolerovat. Prohlašuji, že tělesná stráž prezidenta nejen selhala, ale je s nejvyšší pravděpodobností spoluúčastná celému incidentu. Považuji za naprosto nutné, aby státní zastupitelství v této věci jednalo. Pokud to neudělá, pak já na prezidentskou ochranku podám trestní oznámení. Je to již podruhé, co byl prezident ČR napaden a jeho ochranka nezasáhla. Už 28. 9. 2012, když na prezidenta Václava Klause v Chrastavě vystřelil z dětské pistolky 26ti letý Pavel Vondruš, a to dokonce několikrát, měl být ochrankou na místě zastřelen. Stejně tak se mělo stát i včera jakési fanatičce. Liknavost příslušníků ochranky se jednou vymstí a prezident bude skutečně zabit, což si asi, v případě že by šlo ještě o Zemana, určitě přeje nejeden „puncovaný“ demokrat.

59 komentářů :

 1. Autorův názor se opakovaně objevil v médiích a sdílejí ho i někteří experti (jiní nikoli). Já ho nesdílím. Představme si, co by se stalo, kdyby se prezident (nota bene Zeman!)dokáhal vyklizení volební místnosti, protože jde volit právě on, nebo by trval na důkladné prohlídce všech přítomných... Pak by stačilo, aby někde jinde mezi "obyčejnými lidmi" vybuchla docela malá nálož, například a jak by byl prezident před volbami vnímán? Nevím, jak je to nyní, ale před třiceti a více lety jezdili jihoameričtí politici na oficielní příležitosti zásadně v otevřených vozech. Občas byl na někoho spáchán atentát. Pokud by ukázali strach a nevystavili se riziku, nedostali by podporu. Naproti tomu diktátoři v blízkovýchodních zemích jezdili v pancéřovaných vozech. Tam se také hojně konaly atentáty, za to tam nebyly volby. A pokud jde o onu aktivistku, Zemanovi to prospělo - kdejaký ujetý mamlas na něj útočí... A také to dalo Drahošovi příležitost k dalšímu hloupému výroku, když vyjádřil obavu o život oné aktivitky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:17 V podstatě máte pravdu, ale podobným "událostem" se dá předejít např. zvolením, z hlediska bezpečnosti, vhodné volební místnosti, neohlášením místa volby hlavy státu, atd.
   To by ale pan prezident ovšem nemohl mít za ceremoniáře pana Kruliše, který se tomu všemu jen nepřetržitě smál... Na videu je vidět, že jako sloup stáli i někteří lidé z ochranky.
   L.S.

   Smazat
  2. Je pozoruhodné, jak rádi se lidé nechají unést fantasií. Možnost, že ochranka (v případě "útoku" na Klause i na Zemana), nebezpečí vyhodnotila správně (realisticky), jim pochopitelně připadá příliš nudná.

   Zajímalo by mne, jaký reálný přínos pro společnost by si pan Hošek sliboval od toho, kdyby byla ochranka Vondruše nebo onu "sextremistku" zastřelila. Třeba bychom tu měli americké pořádky (á la Lee Harvey Oswald)? Možná si pan Hošek vzal viagru?

   O pošetilosti domněnky, že "tělesná stráž prezidenta ... je s nejvyšší pravděpodobností spoluúčastná celému incidentu", snad ani nemá cenu se bavit.

   Smazat
  3. no, jenže prohlédnout místnost a legitimovat všechny zúčastněné, včetně novinářů, mezi kterými ona zaplacená členka Femen pobývala, je podle mě SAMOZŘEJMOST PRO KAŽDOU OCHRANKU!

   Smazat
  4. 19:15 Až do onoho incidentu jsem si myslel totéž. Možná pod vlivem amerických filmů nebo opatření před státní návštěvou, kdy se pečetí i víka od kanálů. Proto si myslím, že tam byla "přikryta" nějakou partou novinářů, kteří dobře věděli, co je zač a těšili se na "šťavnatý" skandál. Nikdo mě nepřesvědčí, že se do té místnosti mohl dostat kdokoliv z ulice. Natož když už na první pohled není "vocaď".

   Smazat
  5. Kdysi tu byl ten byvší Nejmocnější muž Zeměkoule
   (1990?) a lidem bydlícím na Václaváku doporučovali, aby nechodili k oknům,
   aby je nezneutralizovali boys z americké ochranky.

   Smazat
  6. Myslím, že tentokrát jr blíž pravdě autor článku a pan david má bagatelizující, odlehčený názor,který nesdílím. Napadení prezidenta o holi je barbarské, hnusné a bezcitné. Rovněž pořvávání / v angličtině od senegalsko-ukrajinské osoby/ bylo sprosté. Nijak moc to nikdo veřejně neodsuzuje, ale už toho bylo dost. Aféra s ukradením prezidentské standarty, tenky a beztrestnost pachatelů + sympatie k nim nezastřeně projevované v ČT,průvod mládeže s lejnem na Hrad, strašná aféra s Bradym....nejen, že Zeman dosud vše ustál, ale jak mu asi je, a, pane Davide, jak by bylo po takových štvanicích vám? Samozřejmě, že ochranka v podstatě selhala, samozřejmě, že lidé v místnosti měli být prověřeni.A pořád ta korektnost !

   Smazat
  7. Přátelé, prosím udělejte si čas a zhlédněte
   tento, bravůrně provedený a výstižný film
   o migrantech ve Francii. O pokrytectví vítačů
   a skutečné realitě, kteří na migrantech finančně velmi profitují až? Do doby, kdy se
   to osobně dotkne, přímo JICH! Výborný scénář.
   To zřejmě ČT neodvysílá, popřela by ty žvásty,
   kterými nás neustále krmí...

   Název filmu:

   Srdečně vás vítáme

   Francie À bras ouverts
   Anglický With Open Arms
   Slovensko Srdečne vás vítame
   Komedie: Francie/Belgie 2017

   V hlavní roli této komedie se představí ztřeštěný Christian Clavier jako Jean-Etienne Fougerole, který je velice respektovanou osobností francouzské literární scény. Tento bytostný humanista a vrcholný intelektuál žije ve svém světě po boku bohaté manželky a je dokonale odtržen od reality. Což se mu stane osudným, když v televizní debatě propaguje svůj nový román Srdečně vás vítáme. V něm řeší téma pomoci lidem v nouzi, lidem bez domova, na útěku.
   V přímém přenosu vzdoruje silné kritice ze strany přítomného oponenta, který jej napadá, že sice hezky píše, ale v životě se tím není schopen ani ochoten řídit. A tak Jean-Etienne, aby osobním příkladem dokázal svou vstřícnost k potřebným celého světa, veřejně vyzve jakoukoliv romskou rodinu k společnému soužití u nich doma. Stačí, když zazvoní u brány jeho sídla a budou radostně vítanými hosty. A rozohněný Jean-Etienne rovnou na kameru nadiktuje i svou adresu. Pak se nemůže divit, že u něj večer v ten samý den zadrnčí zvonek a za vraty stojí usměvavý Babik se svou početnou rodinou. Jean-Etiennovi nezbývá nic jiného než svůj veřejný slib dodržet. Netuší, že jej i jeho rodinu čeká jedna z nejtěžších životních zkoušek a hlavně brutální test míry tolerance, solidarity a humanismu.(CinemArt)

   Smazat
 2. Autor nebere na zřetel to, že sám M. Zeman se často vyjadřuje hulvátsky a není příkladem pro našince.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autor nebere zřetel na vaše slaboduché komentáře...

   Smazat
  2. 18,20 - nejste můj našinec, tak hovořte POUZE za sebe

   Smazat
  3. Autore 18:20

   Nevím zda navrhujete zvykové právo, aby každého sprosťáka udusily feministky dudami (to bych se hlásil první), nebo chcete ignorovat v ČR právní stát. To, že okrajinskou mulatku ochranka presidenta nezastřelila nafleku je sice lidské, ale stačil jediný pohyb na vytažení mačety z riflí a současné podříznutí presidenta jako podsvinče (asi by havloidi i s vámi jásali). Ochranka zklamala na celé čáře, protože mezi tělem presidenta ČR a stupidní feminou nebylo tělo ochránce, nýbrž volný prostor na nataženou ruku (v demokratuře jistá smrt kontaktera). U bílé obamovy chatrče zastřelila FBI černošku v jejím vlastním autě a před její 3-letou dcerou, jenom proto že zazmatkovala a nezastavila okamžitě na výzvu. Nechci, aby se v přítomnosti presidenta ČR zabíjelo (např studentíky, kteří házeli na 4 presidenty zatím rajčata a ne granáty), ale ochranka měla chránit a ne držet deštník. Naše demokratura je odporným korporátněžidovským klerofašismem (vše v jednom) a vy tomu tleskáte. Doufám, že nemáte a nebudete mít děti, jinak zažijete horor muslimáckého teroru právě na vaše děti, ale vaše prozření vám bude houby platné. Chytráku!!! (chytrák je len prekabátený hlupák) v té frázi je vše!!
   Ďuro Trulo

   Smazat
 3. 18:20
  Hele ty havlodrahosi,západní do Merklostanu a nestrkej ten svuj pedofilní rypak do Čech!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Ta dotyčná je už provařená osoba, měli jí identifikovat a ani nepřipustit k prezidentovi. Zeman byl evidentne hodne zaskočenej kdyz to řeknu lakonicky. Je vidět, že soupeřeni různých klik prorůstá až do prezidentské ochranky, ačkoliv na druhou stranu na tom neni vlastne nic nového ani v českém měřítku. Narozdíl od těch, kterým ta epizodka přijde k smíchu tvrdím, že to není vůbec k smíchu; je to výstraha všem ústavním činitelům, že navzdory ochrance se může stát cokoliv. Je to válka. "Podívejte jaký a kde máme stále vliv".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No můj názor je že president byl naprosto zaskočený svými ochránci. Ti ho tahali jak hadr. Naproti tomu pacifikování ur. coury bylo naprosto profesionální.
   Jsem naprosto zděšen tím, že nikdo nevyšetřuje ty kteří tuto couru do místnosti dostali. Tito by mněli být soudně trestáni mnimálné ztrátou novinářských průkazů. Dle mého názoru ale i nepodmíněnými tresty mininálně na 3 roky.

   Smazat
 5. Byla to "AKTIVISTKA"!!! Navic Ukrajinka misena s "obohacovacem" z Afriky!! I pan Drahos vyjadril obavy o jeji zdravi, kdyz "po ni skocili"!!! Ja si myslim, ze "aktiviste", "obohacovaci" a jini nasi pratele, NEJEN z Ukrajiny, by meli dostat pravo, BEZTRESTNE nas vrazdit a terorizovat! Mozna nas i "humanitarne" bombardovat. Vasek Veskrna by mel radost!

  OdpovědětSmazat
 6. Pro Vašince příkladem není,pro Našince ano.Buď jste kavárenský provokatér a nebo blb.

  OdpovědětSmazat
 7. Neselhala ochranka, selhaly tajné služby! Ty musí mít přehled o pohybu extremistických osob tohoto typu a pokud je osoba přítomna v blízkosti veřejné osoby musí ji eliminovat.V horším případě aspoň upozornit ochranku prezidenta. Tohle není na trestní stíhání ochranky, ale na vyvození odpovědnosti směrem k nedávnému ministru vnitra Chovancovi a důvod pro svolání bezpečnostní rady státu. Matete veřejnost stejným způsobem jako mainstreamová media. Z neznalosti, ale to neomlouvá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:33 Náš stát má nějaké tajné služby ?

   Smazat
  2. 18:33
   plný souhlas, to by ale naše tajné služby nesměly být emerickým hovnem tlačeným z tlustého střeva do tenkého...
   A ti zajeb... novináři si tu filcku dotáhli až k prezidentovi. O tom žádná.

   Smazat
  3. 19.25 Ovšem že má... dokonce občas také i tajné. Divím se, že v dané volební místnosti nebyli (s voličskými průkazy např.) před příchodem prezidenta alespoň dva kriminalisté... když od presstitutů a z jejich okolí se celou dobu vede hnusná podpásová kampaň proti panu presidentu Zemanovi, kdy žádná lživá špína není pro HAVLÉRKU dost špinavá a žádný podraz není dost nedůstojný. Naše kdysi částečně seriózní sdělovadla poklesla na, a dokonce pod úroveň, západních bulvárů a goebbelsovadel. Dokonce si na to zjednali i ukrajinskou prostitutku...

   Tohle tedy byl PRVNÍ KUREVSKÝ TÝDEN. Jedna luxusní prostitutka se dala zabásnout, když se pokoušela pašovat drogy z Asie, ... další napadla presidenta ČR k radosti spodiny jako "kňýžete" pějícího flástenecky, že nějakej "... Boryš umí po skalinách..." a dalších pravdaláskařských antičechů z EK žumpy.

   Jaké prasárny nám budou kurvy servírovat následující dva týdny?

   Smazat
  4. ...budou servírovat prasárny bez hranic a etiky,

   neboť blahobytem otupělá veřejnost si nechala ukrást přímo před nosem nejúčinnější nástroj na šíření těch jediných správných
   názorů - ČT.
   Vůbec, ale fakt vůbec, nebudu překvapen,
   když to ten dnešní druhý příště vyhraje a Zeman půjde zase objímat stromy na svou Vysočinu.

   Smazat
 8. vyzerá to tak že vyhrá Drahoš - uáááá - keď mi máme slaboduchého prečo aj nie vy - tak vám treba

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. Když vyhraje Drahoš, zvítězí staré mafie, Babišovi se je nepodaří eliminovat. S Milošem to moc nehne, on už jednou dokázal číst a objímat stromy na Vysočině, tak si to může zopáknout. Aspoň se ten trouba Želé se odkope a lidi si příště dají větší pozor. A pak tu vzniká velký prostor pro novu nezkorumpovanou stranu levicového zaměření. To bude pěkná výzva.

   Smazat
  2. Žádné příště už nebude. Drahoš se už těší , jak se bude podepisovat smlouva o dočasném rozmístění amerických základen strategických zbraní na území ČR...

   Smazat
  3. 18,36 - jste vážený pěkný hajzl.
   Když je bordel u vás, přejete ho ostatním, žejo?
   Sty´dte se, hnuse!

   Smazat
  4. 18:36 Drahoš považuje Kisku za svůj vzor. Dnes to říkal v komentáři k výsledkům voleb. Z toho by se lidé u nás také měli poučit. Zeptat se bratrů Slováků, jak se jim Kiska "povedl".

   Smazat
  5. 18:36 Slaboduchý a debilný si ty a ešte k tomu idiot.Robíš nám tu len hanbu, lebo ani písať poriadne nevieš.

   Smazat
  6. 18:36 To jednou Bůh chodil po světě a pomáhal nešťastným lidem. Přišel na Slovensko a viděl zoufalého Slováka.
   "Pročpak pláčeš, dobrý člověče?"
   "Ále, my máme za prezidenta politicky korektního sralbotku Kisku a Češi mají statečného Zemana"
   "Neplač, zařídím vám také takového Zemana"
   "Ale to já nechci, to si zařídíme sami v příštích volbách"
   "A co tedy chceš?"
   "Abys těm Čehůnům nadělil vítězství Drahoše. Ať si také zkusí, jaké to je mít za prezidenta kokota"

   Smazat
 9. No, že k útoku na Zemana došlo, je skutečně dost ostuda ani ne tak jeho ochranky, ale policie - která by měla voliče a volební místnosti ochraňovat - i třeba před psychopaty, kterých nám svobodně pobíhá se svými bludy v naší zemi na stovky. Ochranka pak řešila aktuální situaci celkem dobře. No a Zeman s jeho obvyklým klidem. Že provokace ale nebude z hlavy oné nešťastnice, ale z hlav Kalousů, Fialových, Sobotových, Farisejských i Drahošků, Tupilánků, nemusíme pochybovat. - Cui bonum? - Snaha o dehonestaci Zemana nevyšla, ale body mu musí přinést občané, kteří nechtějí spřízněnce šílenců na Hradě.
  Stále nám chce pražská kavárna, prolezlá hulvátstvím namlouvat, že tím hulvátstvím netrpí jen oni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tahle "civilizace" je založena na vedoucí úloze psychopatů. Je a bylo tomu tak vždy v dějinách, dokud nepřišel očistný zlom a personální otřes. Pak se začalo znovu s běžným procentuálním populačním rozložením psychopatů ve vedoucích funkcích, a začal nový nárůst jejich koncentrace až do dalšího zlomu.

   Smazat
  2. Vy si vážně myslíte, že Kalouskové si najali skupinu "Femen"? Jak neuvěřitelně zblblí už jsou dneska lidi z toho internetu.....

   Smazat
  3. 18:52
   Ty jsi mi Krajtle ale mudrlant.....
   zlom ... otřes ... nárůst ... další zlom ...

   Jestli ty nakonec nemáš vysokou školu?!

   Smazat
  4. 18,53 -no někdo si ji evidentně najal.
   Těžko pojede černá opice z UKrajiny předvádět alotria na volby našeho prezidenta, navíc jí někdo musel říct, kdy a kam má jít.
   Z vás by detektiv nebyl.

   Smazat
  5. Ano, máte pravdu. Policie by měla přesně zjistit kdo onu osobu informoval o místě a čase, kdy bude prezident volit. Ukrajina není v Schengenském prostoru, kdo tedy dal oné osobě vízum, kdo ji pozval, kdo její ppobyz povolil. A pak by měly padat tvrdé až exemplární tresty.

   Smazat
  6. 18:53 Dejte sem nějakou pravděpodobnější hypotézu, kdo jim to poradil. Sami na to těžko mohly přijít, když "bojují za práva žen".

   Smazat
  7. Angelina Diashová, Ukrajinka angolsko-ukrajinského původu, je ve světě dobře známá,tyhle aktivistické akce dělá za peníze a provedla jich už celou řadu. Mimo jiné minulý rok i v Kyjevě při návštěvě Lukašenka u Porošenka.Při tom byla zadržena a hrozí jí 2-10 let vězení. Přesto si volně cestuje po světě. Bylo by skutečně zajímavé dozvědět se, jak se k nám vůbec dostala přes hranice a jak se dozvěděla kde a ve které konkrétní volební místnosti (v té škole jich byla celá řada) a kdy bude Zeman volit. Nehledě na to, jak se vůbec do volební místnosti dostala, protože před příchodem Zemana již dovnitř voliče nepouštěli,jen ochranku a novináře, které ovšem nikdo nekontroloval. Já jsem tam také šel volit, ale musel se vrátit domů a počkat, až Zeman odjede. Jenže pravdivé odpovědi na tyto otázky se asi nikdy nedozvíme. Zůstane asi u stávajícího prohlášení, že aktivistka se protě vmísila mezi novináře a ochranka zasáhla bezvadně a profesionálně. Asi stejně profesionálně, jako když Klause postřelil ten šprýmař v Chrastavě z airsoftové pistolky. Být u nás prezidentem je docela vzrušující. A to nám zatím dávají pokoj teroristi. No, až nám sem Drahoušek pozve pár tisíc uprchlíků, tak si možná užijeme trochy adrenalínu i my, lid obecný.

   Smazat
 10. Vážení,
  povšimněme si dvou okolností.
  1. Na presidenta republiky "zaútočila" podivná osoba z Ukrajiny. Kde se tam vzala? Přijela na kole? Jak ji napadlo zrovna tohle?
  2. Celá hnusárna byla pohotově natočena z několika úhlů pohledu a sestříhána. To znamená minimálně si sehnat materiál od několika kameramanů. To je náhoda nebo ne, že to ihned dodali v průběhu voleb divákům v takzvané veřejnoprávní TV? Nepochybně se budou tvářit, že to natáčeli jen proto, že se byli podívat, kterak pan president volí. Stejně tak jen náhodou den před volbami ukazovali ve zprávách, jak pan president sotva chodí a nevypadá v obličeji zrovna zdravě.
  ...
  Českou televizi je třeba v souladu se zákonem "rozmetat". Pana Dvořáka pohnat k odpovědnosti. Všechny ty Moravce a šámalíky poslat na úřad práce. Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jindřichu - seš fakt dobrej! Měl bys bejt mediální analytik, když ti to takhle pekelně pálí!

   Smazat
  2. 18:58 Jindřich má pravdu. Když jsem dnes sledoval "Moravcovu televizi", tak celý den a ještě teď probíhá jen agitace pro Drahoše do druhého kola. Pro objektivitu musím upřesnit, že kromě asi 10ti minut Zemanovy tiskovky. Ovšem těch 10 minut spolehlivě zvrátilo celodenní úsilí celé televizní bandy.

   Smazat
  3. 18:58
   A tobě zase říkají liška bystrouška...
   Neříkají ti Těsnohlídku?
   J.C.

   Smazat
  4. Anonymní13. ledna 2018 18:58
   Dobrej je, stejně tak to s ním vidí celá republika. To neutuchající, jednostranné dehonestování prezidenta Zemana, je pro veřejnoprávní medium nepřípustné. Pokud se tak děje, neplní toto medium svou funkci. Náprava by měla být zjednána okamžitě, nelze se na tuto špínu dívat dalších čtrnáct dní. P.K.

   Smazat
 11. A ještě dodávám, že podle toho co jsem viděl to ochranka zvládla dobře, ta ženská se k Miloši Zemanovi na kontakt nedostala. Takže v tom momentě byl zákrok dokonalý. Jestli prohlédli před vstupem presidenta místnost a vyhodnotili špatně situaci nemyslím. Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
 12. Milý Stanislave,
  přát někomu smrt za hloupý žert je nelidské.
  Ochranka zareagovala včas a adekvátně.
  Jestli někomu doporučujete že měl zabít, možná jste zralý na léčebnu pro psychopaty*

  OdpovědětSmazat
 13. K výsledku voleb: je nezbytné v příštím kole VOLIT AŽ DRUHÝ DEN!!!

  OdpovědětSmazat
 14. K tomu způsobu volby.

  Dnes se musí formálně šaškovat za plentou a důstojně držet hubu (nedej bože veřeně u voleb sdělit koho hážu do urny) no a v roce 1977 jme na vojně museli volit demonstrativně a politruk po nás chtěl provolávat slávu ČSSR (velice jsme ho zklamali a byli potichu jako dnes). Volby jsou stejně jako demokratura pouze iluzí pro tupce, že o něčem rozhodují (v rakousku volili demokrada holandskýho na třikrát), ale za pokus poslat drahoše do koše (na prádlo ne od gilotiny) to stojí a možná se to povede. Zatím nemají hajzlové všemocní softvér (kvér), který by podvody zvládal v reálném čase a navíc jsou všude komise snaživých, neznalých koho je třeba protlačit a koho odtlačit od koryta. Holt na gojimy není spoleh, všechno zmastí a tak se ledacos provalí.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak k volbám neloz, ty čůráku, když jimi a naší demokracií tak pohrdáš. Nikdo tě k volbám chodit nenutí a nikomu tam chybět nebudeš.

   Smazat
 15. Ale, ale, ale... Hošku...
  Není to tak trochu ubohé???? Hned někoho střílet??? Věřím, že jste jeden z těch, co odsuzovali střelbu pohraničníků na hranicích..., a tady byste hned zabíjel každého hlupáka nebo protestujícího zoufalce...
  Ta ochranka, jednala velice dobře. Selhaly tu tajné služby. Jenže co naplat, když kavárenští povaleči infiltrovali kde co...
  J.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J.C. Souhlasím s vámi jen v prvním odstavci.
   Ochranka samozřejmě jednala trestuhodně špatně a chlapci by si zasloužili vyměnit za schopné.
   p

   Smazat
  2. Anonymní13. ledna 2018 21:12
   Mám podobný názor. Minimálně jednala opožděně a došlo tím k ohrožení prezidenta. P.K.

   Smazat
 16. Zvláštní
  Vánoce plné zátarasů, vojáků a policajtů v ulicích, a když jde prezident volit, tak nikoho nenapadne, že by se tam mohl připlést nějaký ten terorista.
  A vůbec .... za dědkama do špitálu se s urnou chodí a prezident co sotva leze, musí jít odvolit někam do školy ?
  Minimálně Kocourkov !
  Váš typický troll Jířa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jířo souhlas. Stačilo vyřídit prezidentovi voličský průkaz a ten mohl jít volit do kterékoliv volební místnosti. Hotovo vyřízeno a zadarmo.
   Takhle každej potenciální terorista přesně věděl, kdy a kam prezident přijde. Zásadní chyba. Petr

   Smazat
  2. 21:37, 21:45 - Oba jste blbci! Veď prezident kteréhokoliv státu je veřejní osoba. A jako taký je morálně povinen při takovém demokratickém aktu jako jsou volby se také veřejně projevit! Když to nevíte nebo tomu nechápete, JDETE DO PRDELE A UŽ NEOPRUZUJTE!!!

   Smazat
 17. Ano o tyhle menšiny má strach až tu budou terorizovat muslimáci Český lidi tak řekne hubou knížete že si máme zvykat.

  OdpovědětSmazat
 18. Toto hnutí FEMEN
  je pouze shluk VEMEN.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když začínaly v "naší televizi" ty exhibicionistky propagovat, myslel jsem, že je to reklama na nějaký LUXUSNÍ BORDEL V KYJEVĚ. A ono zatím BANDEROFAŠISTICKÉ OVLIVŇOVÁNÍ PREZIDENTSKÝCH VOLEB V ČESKÉ REPUBLICE. Jako recipročně přiměřený akt je nezbytné zavést na způsob USA (USA proti Rusku) SANKCE PROTI BANDEROVSKÉ pučistické UKRAJINĚ.

   Že Havlérka dělá mrtvého brouka? Nezdá se vám to "divné"?

   Smazat
 19. Zeman by neměl vyhrát, protože by byl celou dobu funkce a možná i po ní, ohrožen na životě.
  Jeho eventuální vítězství by velmi těžce nesli jeho odpůrci a příště by to mohlo být něco výraznějšího, než ta "husí kůže" na hrudníku.

  OdpovědětSmazat
 20. Shlédl jsem pečlivě video.

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko-voli-prezidenta/r~c0f55a24f79411e7988aac1f6b220ee8/?utm_source=centrumHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=editor1-static&utm_term=position-0&redirected=1515942644

  Zeman přichází s úsměvem nic netuší a při akci se lekne (typické zblednutí a ztráta rovnováhy).

  Šéf hradního protokolu a Zemanův nejbližší asistent nereaguje a je naprosto v klidu, ukazuje na člověka s opravdu pevnými nervy.

  Strážci se chovají profesionálně, jsou soustředění a hlídají svůj sektor a reagují opravdu rychle.

  Pravá strana je nekrytá, žádný strážce tu stranu nesleduje, což padá na zodpovědnost šéfa ochranky. Pokud by to sledoval někdo mimo záběr, tak asi spal.

  Novináři aktivistku evidentně kryjí, je to mediálně velmi známá osoba a při takové práci si vytvoříte dobrou paměť na obličeje a rozumíte i signálům těla (je i předpokladem pro tu práci, ale novinařina již není co bývala). A navíc máme šestý smysl (určitě se s tím mnozí setkali) a nikomu z novinářů nepřišlo nic divného (alternativa - možná jsou opravdu otupělí a nevšímaví, díky neustálému trolování na pokyn páníčka). A navíc jsem v záběru nezahlédl nikoho tmavší pleti (instinkty jsou vybaveny na sledování rozdílu - okamžitě si všimnete Roma v autobuse plným bílých).

  Nápis je v angličtině a výkřik taky (určitě by nadávka v češtině způsobila více rozruchu), takže pravděpodobně akce byla určena pro mezinárodní ozvučení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:36 A dnešní závěr soudu? "Jeď domů a už to víckrát nedělej" (vyhoštění + podmínka). Řečeno slovy felkuráta Katze: "To se nám to útočí na pezidenta, když nám za to nic nehrozí..."

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.