Reklama

.

.

středa 17. ledna 2018

Koho volit aneb Názor čtenáře CFP na druhé kolo prezidentských voleb

Václav Kytička
17. 1. 2018
 

Vážená redakce, z obavy o osud naší země jsem se pokusil napsat vcelku krátký a výstižný článek. Motivován jsem zejména obrovskou obavou, že řada voličů kandidátů, kteří neuspěli v 1. kole, zcela bezmyšlenkovitě zvolí na truc současnému prezidentovi kandidáta Jiřího Drahoše. 


Z toho mám ale osobně obrovský strach, neboť jej považuji za pózéra a slabocha, který sám bez názoru, bude dělat pouze to, co mu bude porazeno ze strany takových kapacit jako je Jakub Janda, kterého financuje kdoví kdo. Nakonec jak Drahoš tak i Janda váš web vedou jako proruský a desinformační. Další z čeho mám strach je, že Jiří Drahoš korektně ustoupí každému nátlaku, který na něj bude z jakékoliv strany kdykoli vytvořen. Jediné co u něj vidím, je snaha se zalíbit - hezky pózovat. Ne, mít vlastní ideu a tu se snažit prosazovat. V dnešní době toto považuji za krajně nebezpečné a tím pádem i pana Drahoše "slušného" za vrcholně nepřijatelného ve funkci prezidenta. Bohužel to vypadá tak, že většina těch, kteří volili některého z jiných protikandidátů prezidenta Zemana se chystají v druhém kole volit právě Drahoše.

Prosím zvažte jeho zveřejnění

Václav Kytička
 

--------- začátek článku ---------Volil jsem Horáčka, neprošel. Nesnáším Zemana, nyní volím Drahoše. Co se ale stane pak?

V prvním kole jsem Drahoše nevolil. Líbil se mi pan Horáček. Jak mluvil o tom koho si váží. Například o tom pánovi, jak se odstěhoval do té vylidněné vesničky, tam vytvořil komunitu a opravili kostel. Vesnička se stala poutním místem a zase začala žít. Nebo o té slečně, co přišla o nohy. Jak ji podporoval a ona se odvděčila tím, že přivezla medaili z paraolympiády. Také je vtipný a ani tím prozemanovským Soukupem na TV Barrandov se nechal zmanipulovat k těm jeho hrám.
https://www.barrandov.tv/video/114730-arena-jaromira-soukupa-12-12-2017

Myslím že by to byl dobrý prezident, s vlastním názorem a hlavně nezávislý. Bohužel se do druhého kola nedostal.

Taky nesnáším Zemana. Tak musím volit aspoň toho Drahoše. Kloudné myšlenky jsem od něj sice neslyšel, ale hlavně ať tam již není ten buran. Prostě budu volit kohokoli, jen ať na hradě již nezaclání ten sprosťák Zeman, co málem pozvracel naše korunovační klenoty. Také podporuje Babiše. Toho též nemám rád.

Otázka: Budu volit presidenta, kterého jsem si vybral, nebo kohokoli, kdo není Zeman? Kdo je ten kdokoli?

Prý není žádný vítač. Opravdu? Třicet vteřin, kde se přímo na kameru vyjádřil naprosto jednoznačně.
https://vimeo.com/251319473

Prý je nezávislý. Tak nad tímto článkem bych se měl asi opravdu zamyslet.

"Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska a jeho poradce, pornoherce Jandu"
http://www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html

No ale stejně, reprezentovat nás ten kultivovaný pan Drahoš bude důstojně a prezident přeci u nás v ČR stejně nemá žádnou reálnou moc. Opravdu?

Tak koukejte:

1. Vítěz parlamentních voleb Babiš bude jako "drzý podezřelý" v kauze Čapí hnízdo novým prezidentem Drahošem odstřelen ze sestavování vlády. (A to je navíc skvělá zpráva!)

Co se stane ale na místo toho. Asi tak 100x horší zlo.

2. Sestavením vlády bude pověřen Fiala z ODS (Jinak svým charismatem - Lysohlav II.). Ten ji sestaví ze svého tzv. "demokratického bloku" ODS + TOP-09 + STAN + KDU-ČSL. Tedy těch, co se do parlamentu dostali jen s odřenými zády. (Ty jsem přece ale nevolil!). A je vymalováno. Faktický předseda vlády bude Kalousek (Ale toho také nemám rád!).
A kdo je Kalousek? Voliči zapomínají. Poslechněme:
https://www.youtube.com/watch?v=kv_CjgLQUeU

nebo čtěme:
http://www.ozbrojeneslozky.cz/clanek/kalouskova-zlata-devadesata-na-ministerstvu-obrany

Pak už stačí, aby reprezentativní pan prezident Drahoš, někde na půdě EU, za bouřlivého potlesku všech zahraničních hostů, kultivovaně prohlásil, jak ČR chápe své závazky k těm pravým evropským hodnotám a těch necelých 3000 uprchlíků zde máme nato tata. (Plus přirozeně každý 6 manželek, to máme celkem 18.000 kousků.) Za 10 let je tu ke 100.000 obohacovačů naší kultury.

No a co se bude dít pak (Kromě rozkrádání státu nesourodým vládním slepencem.)? Koukněte jak se mají fajn ve Švédsku.

Zde je ve skutečnosti již více než 55 no-go zón. Švédsko nyní, mimo jiné, čelí epidemii útoků ručními granáty. Statistika:

2002 – 2012: 6 útoků.
2013: 2 útoky.
2014: 8 útoků.
2015: 45 útoků (počátek migrační krize).
2016: 55 útoků.
2017: 39 útoků (do 2. prosince 2017)

A jaké řešení má švédský, jistě kultivovaný a velice korektní, ministr spravedlnosti? Chce „granátovou amnestii“, kdy mohou zločinci dobrovolně odevzdat granáty policii a nebudou potrestáni. Ne nedělám si srandu. Vážně! To, co Švédsko potřebuje, je poslat do no-go zón armádu a vyčistit ji od zločineckých gangů. Toto je jediné řešení, pro tenhle problém. Ale bohužel je to něco, co je příliš politicky nekorektní. A tak se prozatím bude Švédsko dále propadat do propasti. Zdroj:
http://pravyprostor.cz/svedsko-nyni-celi-smrtici-epidemii-utoku-rucnimi-granaty/

Tak nevím. Asi nemám na výběr a hodím to zase tomu Zemanovi. Nebo k volbám raději vůbec nepůjdu. Zemana tam nechci, ale Drahoš, to by byla katastrofa. Nakonec mám holčičku a s manželkou čekáme další.


Václav Kytička

35 komentářů :

 1. Drahoš mi připomíná Bohouše Sobotku. Ten byl vybrán stínovým vedením, nevedením ČSSD právě proto, že byl lehce manipulovatelný a sám o sobě nemastný, neslaný. Prý mistr kompromisu. Spíš mistr zákulisních pletich, intrik a podrazů. Drahoš byl vygenerován kulturní frontou a jejími vodiči jako jediný možný ze stejných důvodů. Přemíra ctižádosti, ohebnost a s tím spojená manipulovatelnost v zájmu sil financujících své zištné zájmy. Poradci kolaboranti. Jeden poradce směřující permanentně do SS rekta a druhý hulibrk. Toť vzor ctností. To zase bude na hradě a v podhradí veselo. Dobře jsi to Kalousko zmanažoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Stop imigrantům a Drahošovi!" Zemanovi lidé rozjeli inzerci a už to jede
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Stop-imigrantum-a-Drahosovi-Zemanovi-lide-rozjeli-inzerci-a-uz-to-jede-Janda-a-Maca-vidi-Putina-a-veli-do-akce-520523

   Vymazat
  2. Drahoš je obdoba Háchy. To byl také profesor bez praktických politických zkušeností. S Drahošem by následovalo něco podobného jako tenkrát.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. No, poplakal jste si, pane Kytička, ale musím Vám s lítostí říci, že jste velmi naivní a také velmi politicky nevzdělaný člověk. Zmíním jen dvě věci:
  1. Vláda tzv. demokratického bloku by měla podporu jen 48 poslanců a nikdy nezíská důvěru.
  2. Miloš Zeman, ač mu spočítáte všechny jeho hříchy, je jediný český STÁTNÍK, který v současné době může usednou na Hradě. Těch zbylých 8 kandidátů jsou jen ANTIZEMANI, kteří nemají absolutně žádný program ani vizi pro budoucnost země, v níž přebývají. Přečtěte si tyto dva odkazy a pochopíte, proč JE NUTNÉ to hodit ve druhém kole jedině a právě M. Zemanovi.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Nez-pujdete-k-2-kolu-Co-dostane-na-talir-novy-prezident-Hlavne-v-EU-Nutno-cist-520133

  https://aeronet.cz/news/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho-drahose-voli-ve-skutecnosti-miroslava-kalouska-budoucim-premierem-voli-karla-schwarzenberga-jako-mentalniho-guru-voli-celou-top09-vcetne-kromerizske-vyzvy/

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Kytičko. Nevím, jestli jste autorem té úvahy o "jiné" vládě, ale to je jedna z hloupostí, o které se záměrně nemluví. Ta zdánlivě možná koalice ODS+TOP09+STAN+KDU-ČSL, kterou Zeman prý ze zarputilosti odmítá, má dohromady 48 poslanců. I kdyby se k ní přidali Piráti a ČSSD, tak mají 85 hlasů. A kdo se k nim přidá do potřebných 101 hlasů? Někdo z SPD, KSČM nebo z ANO, na které svorně a zuřivě plivají? Ani náhodou.
  Jakkoliv naznačovat, že je možné vytvořit vládu bez ANO a tím bez Babiše, je pohádka pro prosťáčky. Když Drahoš říká, že by Babiše nejmenoval, tak je buď lhář nebo hlupák. A skočit na takovou pitomost může zase jenom hlupák, který ani neví, jaká je sestava ve sněmovně.

  OdpovědětVymazat
 5. Drahoš je nemlich celej Gustáv Husák. Ta podoba! Nějaká reinkarnace Gustáva. Mafie ho tvrdě tlačí do čela státu, a hází na to miliony. Nemocným dětem by to nedaly, ale najatýho šmejda, kterýho potřebujou, aby skákal, jak oni budou pískat, vyvažujou milionama. On jim pak bude zavázanej - a bude to tady zase. Fuj - to je hnus tahle země. Dělají to veřejně, ani se za to nestydí, oblbujou studenty, kdekoho - chodí všude s podobiznou toho dědka - o kolik let že je mladší než Zeman? 68 let - tak to je o pět let. No - celej Husák. Před dvaceti léty oblbovali lid tajně, všechno bylo skrýváno a tutláno, dnes to dělají drze, veřejně, ukazuje se, co to bylo, je, a bude za hnusnou špínu. V roce 1989 lid téhle prolhané, manipulační břečce naletěl - v roce 2018 jí snad už nenaletí - nebo jo? Budem stejní blbci a trapáci jako s tím zvoněním, jímž jsme hromadě šmejdů vyzvonili miliony?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:06 Nemáte tak zcela pravdu a domnívám se, že zbytečně urážíte pana Husáka. Věřím, že to byl mnohem čestnější člověk, než tento všehoschopný parazit.

   Vymazat
  2. Taky si myslím, že G. Husákovi budoucnosti (zachování existence) Československa a na slovenských a českých lidech docela záleželo. Naopak Želé Fíkus Mekta se v případě zvolení bude chovat víceméně vlastizrádně. Dneska? Ňouma Mekta vychvaloval Halíka - prej jak si ho váží!

   Vymazat
  3. Samozřejmě 21.24 - to nebylo přirovnání - v žádném případě. To bych porovnával neporovnatelné. Psal jsem pouze o podobě obou pánů.Nikdy bych neurazil Gustáva Husáka, ale ani Antonína Novotného, Antonína Zápotockého. Ti se skutečně snažili pro český lid, byli to Češi, a nepředváděli imitace cizáků. Nikdo z nich nebyl miliardář a podobná šlechta - nadlidi - elity - tehdy si na to nikdo nehrál. Nikdo je nemusel vydržovat a uplácet, a žádná volební šaškárna se nekonala. Toho všeho byli občané ušetřeni, stejně jako neskutečné mediální špíny. Proč se to zde v současné ČR takhle zvrhlo? Na to asi neodpoví nikdo.

   Vymazat
  4. 20.44 prosim neuražejte pana Husaka,to hovno drahouš mu nesaha ani po kotniky....a to jsem Husaka nemusel.

   Vymazat
  5. 21:43 Hodně na tom má vinu V. Havel a jeho nepolitika a naivita prvních vlád. Propaganda západu a Ameriky udělala také své. Potom šla živelnost privatizace ruku v ruce s lháří a zlodějí. Přidala se zaprodanost, chamtivost a věčné lhaní politiků občanům. Občané s klapky na očích a uších dokola volili ty samé strany. Zemi rozkradli zatáhli do spolků z niž se těžko dá vycouvat a dílo zkázy bylo dokonáno.

   Vymazat
 6. Kytičko Kytičko - snad aby ses odstěhoval do Švédska ... i s holčičkama, ať si něco užijou!

  OdpovědětVymazat
 7. CESI ! AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !
  Volte Zemana !

  Horacku, ty podrazniku, tvoje sesite video by rozesmalo i prvnacky ! Tvoje BIS je poplatna Sorosovi ! A ma ted stejnou reputaci jako FBI, ktere prosazovalo Hillary.

  Horacku, ve slusne spolecnosti se NEDAVAJI otazky, jako je - "odkud mate penize" ? !
  Horacku po tom je vam sice hovno, ale president ma na Vysocine slepici, a ta mu nese zlata vajicka !

  Vy jste v te vasi "kavarne" takovi politicti
  "giganti" ze Vlasta Burian by zavidel vase schopnosti rozesmat ceske obcany !
  nick HONOLULU - zde oznamuje , ze fandi presidentu Zemanovi !
  AT ZIJE ZEMAN ! Civilizovana Evropa potrebuje presidenta Zemana !
  "Kavarna" potrebuje LEXATIVE Dulcolax !

  OdpovědětVymazat
 8. To jsou opravdu pitomé úvahy buď volím bezpečnost a samostatný Český stát nebo jsem vítač a toužím po multikulturním obohacení a diktátu bruselu. Běžte k šípku s nenávistí k prezidentovi Zemanovi je to vlastenec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, ale spousta lidí ani neví pro a koho volí.Zatím se jich nic netýká, ale všeho dočasu.Až nebudou slevy v hypermarketech nebo s něco přihodí jim či příbuzným v metru, budou jen čumět.Žel dokud mají co do huby. na politiku kašlou a pak to tak vypadá.

   Vymazat
  2. 22:42 Na PL je článek od dvacetiletého voliče drahoše prý my starší máme zbytečný strach. Ani neví co se na západě děje hlavu má vymletou pravdoláskařskou propagandou. Když drahoš nevyhraje tak prý emigruje do Londýna.

   Vymazat
  3. Tak ať emigruje. Až mu bude ouzko přitáhne zpátky.

   Vymazat
 9. Cesi ! POZOR !
  "Vedec" Drahos by toleroval ve jmenu lidskosti 2600 barbaru z afriky !
  Tento "vedec" NEVI, ze to znamena 30 000 jejich rodinych prislusniku a z toho bude 1000 terroristu a v Metru budete mit pod zadnici bomby, jako nekde v
  Moskve, nebo Madridu !
  Slava presidentu Zemanovi !
  nick HONOLULU tvrdi - ze Ceska republika potrebuje do cela svetoveho statnika s reputaci intelligence a proziravosti, a to je Zeman !

  OdpovědětVymazat
 10. Asi by bylo nejlépe si zopakovat parlamentní volby, které zcela vyřadí ze hry demokratický blok a umožní vytvořit jednobarevnou většinovou vládu. Myslím si, že lidé této země už mají po krk nechutných taškařic a tahanic. Elity sice ostrouhají, ale pokud se budou snažit, třeba jim to někdy v budoucnosti někdy také vyjde. Přej a bude ti přáno.

  OdpovědětVymazat
 11. Pan Kalousek bude prime ministr ? - Kdyby NEDEJ BOZE vyhral "vedec" Drahos ?
  To se asi NEstane ! Pan Kalousek bude namornikem u nasi slavne NAVY ! Ma jejich povahu ! Ozere se, zmlati chuligana na ulici, a to je idealni povaha, pro karieru v nasi neporazitelne NAVY ! (Krome toho - nasi namornici maji velmi elegantni uniformy ! Kalousek si u nas polepsi !)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Byla by škoda,kdyby světoznámy vědec drahouš se zahrabal na pražském hradě,je potřebs,aby jeho patenty obohatili světovou vědu/teda,jestli nejake jsou/

  OdpovědětVymazat
 13. Pane V. Kytičko,raději jste to neměl psát.Vaše úvahy jsou na úrovni žáka 5.B. základní školy.A přece nechcete,aby tady diskutující si o Vás mysleli něco docela nepěkného.Už úvaha....Zemana nesnáším,proto ho nevolím stojí opravdu za vše.A Vaše "vyznání" Horáčkovi,je zase jak z červené knihovny.I babička z Horní Dolní si umí celou současnou situaci "rozebrat" inteligentněji,než Vy.Nebude li tu Zeman,tak Vaše holčičky nečeká nic pěkného.Tak svoji animozitu ve jménu svých dětí překousněte a jděte to Zemanovi i se ženou hodit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že pan Kytička, autor článku, je v obraze plně. To z toho článku necítíte tu ironii?

   Ale ti co skutečně volili Horáčka, tak to jsou přesně ti co mají úvahy na úrovni žáka 5.B. Promluvte si s lidmi na ulici a budete zírat. Neuvěřitelné množství lidí naprosto neví, koho by bylo správné volit.

   U nich pak slušňák vítězí. Netuší co by se mohlo stát. Neznají souvislosti. Těm by měl článek pod čarou otevřít oči.

   Vymazat
 14. Pro pana Kytičku:
  Nemáte rád pana Zemana, to je v pořádku. Vybral jste si pana Horáčka a to je také v pořádku. Nu a protože váš favorit nepostoupil. tak jste se rozhodl v dalším kole podpořit pana Drahoše. To už ale v pořádku není! Zvolit někoho (něco), koho (co) nechci, není moc dobrá vizitka. Neberte si to osobně, to je myšleno všeobecně.
  Místo dalšího psaní doporučuji uvažovat a přemýšlet o tom, co je NEBO NENÍ V POŘÁDKU.

  OdpovědětVymazat
 15. Nejsem tak zcela přesvědčen, že všichni voliči Zemanových protikandidátů půjdou ve druhém kole volit Drahoše. Spíše k volbám nepůjdou. Navíc my Češi nemáme rádi, když nám někdo radí a doporučuje, jak se mám zachovat, co máme dělat. Výzva k volbě Drahoše byla podle mne od neúspěšných kandidátů na prezidenta spíše kontraproduktivní. Uvidíme, řekl slepý. M.R.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... Uslyšíme, řekl hluchý a taky si koupil lístek do kina...

   Vymazat
 16. Podle mnohých prohlášení našich disidentů bylo absolutně vyloučené aby ti, keří nebyli dostatečně loajální k režimu, studovali natož přednášeli v kapitalistické cizině. Někdo nám tedy lže buď disidenti nebo pan Drahoš, který ve svých 36 letech absolvoval studijní pobyt na Univerzitě v Hannoveru 1985-1986 a protože se asi „osvědčil“ ve svých 40 letech v lednu 1989, mu komunisti umožnili půlroční pobyt na Universitě v Sao Paulu, kde přednášel jako hostující profesor.
  Pouze z této nevyvratitelné historie pana Drahoše je zcela jasné, že se jedná o pána, který se „vyzná“ a jehož názory a jednání vždy bude poplatné danému režimu . Ostatně morální profil Drahoše plně koresponduje s jeho „poradci“ Jakub Kleindienst, který byl často nazýván Drahošovým prvním mužem či pravou rukou a který se v minulosti „proslavil“ tím, že měl připravit o panství Líčkov rodinu jednadevadesátileté stařenky Marie Brázdové, působil ve vedení společnosti ML Compet, která je zapletená do kauzy kolem Davida Ratha Lze tedy předpokládat, kdy Evropě vládne „diktátorská“ EU bude pan Drahoš k této instituci více než loajální.

  OdpovědětVymazat
 17. Proboha, lidé, vzpamatujte se! Tady nejde přece o to, kdo má koho rád či nerad, tady jde o vaše vlastní zájmy.. A buď budete volit své vlastní zájmy (a tedy Zemana jako obhájce našich národních zájmů, bez ohledu na osobní sympatie či antipatie) nebo Drahoše jako vykonavatele cizích zájmů proti těm našim. O to tu přece jde. A tím, že se někteří z Vás voleb nezúčastní, znamená, že jste na české národní a současně i na své vlastní zájmy rezignovali a fakticky tak nepřímo podporujete Drahoše a prosazování cizích zájmů u nás na úkor těch našich. Je to tak těžké pochopit? Stručněji se to již ani vyjádřit nedá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ale pořád je lepší, když takoví voliči Horáčka k volbám nepůjdou, než-li by to hodili Drahošovi. Uznejte.

   Vymazat
  2. A o to tu jde - lidé bděte...

   Vymazat
 18. Když to nehodíš Zemanovi, je to jako bys dal hlas Drahošovi. Již poněkolikáté vybírám menší zlo. T

  OdpovědětVymazat
 19. Na této fotce Drahouš vypadá tak jak si myslím, že skutečně je - nadutě. Miloš Zeman při vší jeho sečtělosti a myslím si i moudrostí nadutý tedy neskromný není. Jak se pozná nadutý člověk? On je sebeistý, bez pochybností. Skutečně inteligentní člověk je člověk s pochybnostmi. Syndrom IA /dělá osel/ ignorantství se pojí a arogancí. Přiroda už je tak uzpůsobená. Holt hloupý člověk a já si myslím, že hloupý je i ten, kdo myslí vždy na svůj vlastní prospěch, byť by byl sebeinteligentnější, tedy hloupý člověk musí být vybaven arogancí aby mohl přežít. Právě z toho důvodu je ve vedení tohoto státu plno hlupáků, to jest těch lidí, kteří za každých okolností jsou tzv. průbojní - bojují pro sebe a křičí přitom, že bojují pro druhé /jak vychytralé/. Kdyby žili dostatečně dlouh za Hitlera by byli nacisté, za totality vlivní komunisté a nyní jsou velebení podnikatelé nebo politici nebo zrkátka lidi u koryta.

  OdpovědětVymazat
 20. 6:51: Já si myslím, že kdo volil v prvním kolem Hořáčka /Topolánka a Drahouše/ - to nemá v hlavě v pořádku.

  OdpovědětVymazat
 21. Oni ve své úbohosti je volili i za cenu totální sebedestrukce.

  OdpovědětVymazat