Reklama

úterý 23. ledna 2018

Krátké srovnání Drahoše se Zemanem

Pavel Letko 
22. 1. 2018  E-republika
Politika velmocí a mocenských skupin nebývá křišťálově čistou a nedělají jí zpravidla „kluci, co to myslí upřímně“. Při tomto vědomí hledá Zeman přátelské vztahy se všemi zásadními světovými politickými hráči.

Volba prezidenta se blíží, předvolební maraton jde do finále. Za sebe mohu říci, že jsem jej sledoval minimálně a ani kandidátské televizní debaty mě příliš nezajímají. Proč? Protože to podstatné se z nich stejně nedozvíme. Žijeme v tak šíleném systému věcí, že prý rozhoduje, zda je kandidát oholen, umí pěkně cvičit, řezat dříví či rádobyvtipně setřít svého oponenta. Dále rozhoduje oblek, držení těla a brýle na nose. Tak to jsou mi tedy předpoklady pro funkci českého prezidenta!


Co je skutečně důležité


Důležité jsou skupiny napojené na naše kandidáty. Nejen viditelný tým, ale především ten neviditelný. Jenže od toho je neviditelný, že není vidět. Nechce být vidět. Nicméně přesto můžeme leccos odhadnout z dosavadních zkušeností. Docela se na tom můžeme všichni shodnout. Jak příznivci Drahoše, tak Zemana. Zeman, zjednodušeně řečeno, zastupuje vedle řady jiných, zájmy přátel Ruska a Číny. Drahoš zastupuje zájmy určité mocenské skupiny spjaté zejména se Spojenými státy. Skupiny, která milovala Bushe více než Obamu, a Obamu více než Trumpa. Tato skupina i za pomoci našeho někdejšího prezidenta Havla a jeho Dopisu osmi, zahájila a vedla války v Iráku a dalších zemích v rozporu s mezinárodním právem. To jen jako upozornění, že funkce našeho prezidenta nemusí být až tak nevýznamná, jak se může zdát. Přestože zahraniční politiku určuje vláda, někdy jí určoval prezident Havel a jeho parta.

 

Postoj Zemana


Současný prezident nevystupuje proti NATO ani proti přátelským vztahům se Spojenými státy. Jen se snaží pěstovat přátelské styky i s Ruskem a Čínou. Nementoruje naše americké přátele, ani ty ruské. Politika velmocí a mocenských skupin nebývá křišťálově čistou a nedělají jí zpravidla „kluci, co to myslí upřímně“. Při tomto vědomí hledá Zeman přátelské vztahy se všemi zásadními politickými hráči. Možná to dělá u vědomí toho, že sázka na jednu kartu se naší zemi v minulosti mnohokrát vymstila.


Postoj Drahoše


Jiří Drahoš zastupuje stejnou skupinu, která prosazovala v minulé volbě knížete Schwarzenberga. Jde o Přátele kultu Václava Havla (PKVH). Politika případně úspěšného Drahoše by tedy nikoliv náhodou připomínala politiku Václava Havla. Snad jen s tím rozdílem, že Havel se mohl opírat o morální kredit z doby reálného socialismu, zatímco Drahošovi by něco takového připočíst bez čirého kouzelnictví opravdu nešlo.


Mýty


V celé kampani je zmiňováno mnoho mýtů, které mají zastřít to podstatné, aby se voliči rozhodli podle toho nepodstatného, které ovšem v té které věci hovoří pro jednoho z kandidátů. PKVH tak sázejí na zdravotní stav a Drahoš slibuje, že fyzicky do konce mandátu určitě vydrží. Muž je to statečný, takového rouhání se nebojí. PKVH vyzdvihuje zdravý životní styl naproti „prokouřenému alkoholikovi“ Zemanovi. Mohlo by tak všem uniknout, že prezidentování není o jízdě na koni ani běhání maratonu. Navíc je s podivem, že stejným lidem nevadil podobně nezdravý životní styl Václava Havla, jejich idolu. Ten prezidentoval viditelně těžce nemocen, alkoholu ani cigaret se vzdát nedokázal a nikomu to nevadilo. Nejméně známým doktorům, kteří dnes diagnostikují Zemana na dálku. Souvisí s tím další mýtus o buranství Miloše Zemana a jeho voličů.


Mýtus buranství


Co může být nechutnějšího, než nevyžádané přetřásání cizího zdravotního stavu? Radní městské části Brna střed, poradce Bohuslava Sobotky, spojený s lobbistickou iniciativou Rekonstrukce státu, Svatopluk Bartík, napsal, že podle nejmenovaného zdroje má Zeman rakovinu. Takovou ubohou sprosťárnu zatím nevyvážilo nic. Jde o nejzpupnější, nejarogantnější a nejburanštější tah protizemanovské kampaně.


Mýtus sjednocení


Dalším mýtem je sjednocování. Měli jsme prezidenta osvoboditele, budovatele, a teď prý budeme mít sjednocovatele Drahoše. Co na tom, že je to naprostý nesmysl. Kdyby měl být Drahoš sjednocovatelem, byl by jím již teď. Na co sakra čeká?


Koncentrace moci je prý nebezpečná!


Podle PKVH je hrozbou tandem Zeman-Babiš. To je zajímavé, že tandem Havel-Bakala jim nevadil a nevadí. Babišovy noviny jsou problém, kdežto ty Bakalovy jsou vzorem nestrannosti. Drtinová s Veselovským z DVTV spojené s Bakalou klesá do suterénu své politicko-žurnalistické práce. Ze zálohy je jistí se svým seznamem „dezinformačních webů“ Evropské hodnoty s pornohercem Jakubem Jandou. To je tedy ta parta slušných lidí podporujících Jiřího Drahoše. Od nich bere informace, s jejich názory se ztotožňuje a přetiskuje na svých stránkách.

Podobně jako komunisté používali pro omezení svobody slova celý rejstřík metod, mezi nimiž nechyběly ani ty existenční, ekonomické, máme to tu znovu. Kdo názorově nevyhovuje, neklaní se správným směrem, klaní se tedy proti nám, a proto je třeba je ekonomicky podvázat, pustit jim žilou. Ať si kecají v hospodě a do veřejného prostoru ať nám nelezou. Máme tu první rozsudky za politicky motivované výroky, máme tu organizování bojkotů prostřednictvím reklamy, jsou zde i případy odmítnutí zaměstnání z politických důvodů. Takže já bych si od takto „slušných“ hochů mnoho slušnosti nesliboval. Sjednocování ano, ale jen půlky. Přátelé kultu Václava Havla, spojte se. V jednotě je síla, kdo nejde s námi, jde proti nám. Koncentrace moci v rukou Babiše a Zemana je nebezpečná. Lépe bude, když bude moc pod praporem hvězd a pruhů zcela koncentrována v našich rukou.
Není to nějak povědomé?


Shrnutí


Volba Zemana je volbou pro snížení napětí mezi Českou republikou, potažmo EU a Ruskem. V tom vidím nejzásadnější rozdíl v nadcházející volbě. V ostatních záležitostech a vztazích se naši kandidáti liší nevýznamně. V otázkách imigrace je sice Zeman důrazněji proti přijímání uprchlíků, ale v posledku tuto záležitost prezident řešit nebude. Voliče odmítajícího imigranty tak může uspokojit Drahoš téměř tak dobře jako Zeman. Pro „vítače“ není na Hradě místo. Tak pravil lid. Skutečnou a zásadní volbou je tedy sázka buď na jednu Drahošovu kartu, nebo přátelské vztahy se všemi významnými politickými hráči. Zejména s Izraelem, USA, Ruskem, Čínou a EU. Za sebe mohu říci, že jsem raději pro přátelství než pro konfrontaci.Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

103 komentářů :

 1. Zeman má spustu chyb. Má za sebou skandály, přešlapy apod. Ale poťád je lepší než eurohujer a patolízal Bruselu Drahoš.
  Drahoš dokonce si vyžádal s předstihem otázky na televizi Prima. Aby mu jeho tým napsal správne odpovědi. Vlastní názor totiž nemá.
  Takže lepší Zeman co má své názory(často špatné) než Drahoš bez názorů na nic.

  http://www.epshark.cz/clanek/374/proc-nemohu-volit-profesora-drahose

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyžádal otázky . Chová se jak Husák.

   Smazat
  2. 10,19
   Chová se jako vždy,nemůže opisovat,tak chce podvádět alespoň takhle!

   Smazat
  3. Ty "otázky" televize PRIMA jsou tak obsažné, že nelze předpokládat, že tým poradců Jiřího Drahoše bude schopen něco kloudného sepsat ve víře, že se je jejich "idol" do debaty zpaměti naučí.

   Zřejmě opomněli, že základem všeho, i v politice, je hra, zvaná "šachy"...

   Smazat
  4. Moc bych se neradoval, oni jsou schopni i pod nějakou otázkou vnitropolitickou tam namontovat sponzory, dceru u tyči a rakovinu, jakobyste je neznal. Mluvím o čété, u TV Prima nevím, jak to tam chodí, ale říká se, že mají slušné debaty. Dostal teď Zeman veřejně nějaký nástřel toho, kde údajně lhal, ale to bych moc neřešil detailně, být jeho okolím, oni určitě mají nějakou bombu, kterou nevytáhnou dříve než v půl deváté, to je jasné. Zeman by měl být hlavně v pohodě, aby to ustál do poslední minuty. Oni ho budou chtít před tím fyzicky uondat těmi různými schody a průchody v tom baráku, kde debata bude, měl by si vzít vozík a vylézt do něho z auta a až z něho pak přestoupit na židli. Ať si někdo dovolí dělat si šoufky z invalidy. Ale bohužel mu to jeho zbytnělé ego nedovolí, vyšťaví se ještě před debatou a tam ho posledních 5 minut dorazí. Snad si uvědomí, že v kavárně mají doktory, kteří sledovali všechny jeho debaty a vědí, kdy už začne ochabovat a mít problémy s řečí. Dobré je, že bude mluvit jenom půlku doby, takže si trošku odfrkne. Kdyby se začal chovat tak, že chce vyhrát, tak by to měl v kapse, když bude chtít dělat, že je fyzicky jura, tak prohraje díky svojí neschopnosti taktizovat.

   Smazat
  5. Za koho si myslíte,že Prima kope? Dají mu je i s odpovědmi. Včetně přátelského chování moderátora, Voříška, k jeho osobě. Myslím...

   Smazat
  6. Dopr..., jeden buzík se zbaběle položil (Moravec) a hned nastupuje druhý (Voříšek). Nakonec si ČT na dovršení všeho dobrého pozve místo Witovské Jakuba Jandu (dole bez).

   Smazat
  7. Vaše přání 23. ledna 2018 12:04 je mi rozkazem!

   https://pornfile.cz/!bztyJJhEFv5f/oklamany-to-topak-feri-mkv-jpeg-avi-mp4#_ga=2.186685160.1939779306.1516712435-1049064118.1516712435

   Smazat
  8. 11:33 Zřejmě žijete v představě, že redaktoři Primy jsou géniové, kteří vše ví a znají. Jsem přesvědčen, že i ty "okruhy otázek", které oběma kandidátům a médiím poskytly, hodně těžko "vypotili".

   Smazat
  9. Žijeme v převratné době, plné změn. Jak říká ČT. Drahoš nemá Nobelovu cenu za chemii jako Heyrovský. Ale ani od Heyrovského bych si nenechal operovat slepé střevo. Zrovna tak by ani profesor s 50ti tituly neměl kormidlovat loď v bouři.

   Smazat
  10. 10:19, Husák, jakkoliv jsem ho neměl rád, by si otázky nevyžádal. Ne každý komunista na vedoucích postech byl automaticky tupé poleno.

   Smazat
  11. Když vyhraje Drahoš...
   http://www.zvedavec.org/komentare/2018/01/7484-kdyz-vyhraje-drahos.htm

   Když to vezmu z pohledu do peněženky.
   Se Zemanem ty peníze v peněžence mít budu.
   S Drahošem, nikoliv.

   Smazat
  12. Ktery blb mohl napsat, ze Husak by si vyzadal otazky! Ze vsech presidentu, co CSSR mela, ale i CSR ci CZ, byl HUSAK nejlepsi recnik a snad i nejchytrejsi a nedelalo mu problem prejit z cestiny do slovenstiny a opacne (Mozna Masaryk by mu konkuroval). A nebylo poznat, zda je Cech ci Slovak. A v r. 1968 pri Prazskem jaru byl nejvtipnejsi.V r. 1970 jsem mu napsal dlouhy dopis, kdy jsem ho za mnoho jeho nazoru kritizoval, nasli ho u mne policajti, kdyz mne zavirali, a nic mi nemohli udelat: citoval jsem Husaka z jara 68.Lituji jen jedno, ze Husak nevladne jeste ted. Takovy bordel by tady nebyl.

   Smazat
  13. 20:07
   Naprostý souhlas. Husák byl náš nejinteligentnější politik.

   Smazat
  14. Viděl jsem poprvé brýle na nose Voříška,a ta náhoda,je to přesná kopie těch co má na nose Drahoš.Co tím Voříšek demonstroval?

   Smazat
 2. Tak je to v článku pěkně shrnuto, no ale nakonec se všude dozvídáte, že Zeman vede proti panu profesorovi Drahošovi špinavou a podlou kampaň. Zjistila to i žena pana profesora, Marta. Ještě při tom veškerém shonu, kdy se může chuděra samou starostí a péčí o staré nemohoucí lidi, týden před valbama, doslova přetrhnout. Opravdu, velice slušný pár. Koho touto falešnou komedií chtějí přesvědčit? Myslícího člověka rozhodně ne !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaráží mě chudák Brzobohatý-prý dostává hrubé e-maily, protože chce volit Drahoše. To nevidí kolik urážek obdržel prezident!! A ne ledajaké,které útočí na nejnižší lidské pudy. Poslední Fero-Fenič- prý aby Zeman při debatách stál. Svěrák pláče, když vidí Drahoše. Umělci,ČT a tisk se šikují.Ta Kolářová se vůbec nemění a je již 25 roků hloupá a jako vesnický intelektuál vím, že nás stále nenávidí. Je mně jich strašně líto.

   Smazat
  2. Ten výplach mozků je obrovský a zdá se, že se nadále stupňuje. Za Drahošem zřejmě stojí obrovské peníze. Umělci, sportovci, politici, veřejné akce, inzeráty, billboardy, osobní kampaň, divadla, radnice, politické strany. Vlastně by mne docela překvapilo, kdyby to "myslící člověk" ustál. Je to obrovská megakampaň, která tu snad ještě nikdy nebyla.

   Smazat
  3. Pro 23. ledna 2018 12:21

   Ondřej Brzobohatý: “Teroristické útoky patří k lidstvu” “Islám je třeba respektovat”!

   22.1.18

   Česká republika:

   Klikněte si na odkaz.
   Zdroj:
   http://www.cum.sk/v/z8WW/ondrej-brzobohaty-teroristicke-utok...

   Smazat
  4. V případě Ondřeje Brzogregorkoptíka opravdu jablko spadlo hodně a hodně daleko od stromu. Otec byl inteligentní, pěkný chlap, a perfektní herec, tento prdelatý mazánek z něj nemá vůbec nic.

   Smazat
  5. Asi má více genů z matky Gregorkoptíkové.
   V.J.Horák

   Smazat
  6. 13:28 Jeho tátu jsem měl rád byl to chlap ale tenhle člověk ať jde někam.

   Smazat
 3. Hezká analýza. A myslím, že celkem nestranná. Pokud Zeman prohraje, nebude to vinou nějakých jeho špatných činů nebo tzv. buranství a alkoholismu. Bude to zásluhou 5-letého vymývání mozku klíčovými médii, počínajíc ČT přes ČR a končíc novinami a internetovými stránkami. I když se v první volbě prezidenta projevila samostatnost a schopnost myslet u značné části voličů, ten tlak médií proti Zemanovi je obrovský a až samotný akt volby ukáže, zda se ho lidem podařilo ustát. Pro mne je snad největším mementem podpora Kalouskovy TOP09. Ta ukazuje, o co tady jde a za koho Drahoš bojuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Polibek Kalouska by normálně měl být polibkem smrti, ale realita je jiná a tento smrtící koktejl se pro některé stává životodárným pramenem věčného žití.

   Smazat
  2. Vše je předem připravené, Kalouskovu TOP09 protlačili do PS na poslední chvíli podvodem a to s pravděpodobností jistotě se blížící. Zde:
   https://volby.cz/pls/ps2017/ps2?xjazyk=CZ
   To není mandát pro premiéra!!! Rozhodně též stojí za zamyšlení obálka Respektu. Zde: http://tadesco.cz/kabaliste-se-uz-nicim-netaji-666-ma-pomoci-k-dosazeni-drahose-trun/
   Volba Drahoš je projevem nesvéprávnosti!!!

   Smazat
 4. Vše je to pěkné, ale na poslední chvíli Drahošovci vypracují Kubiceho zprávu č. 2 a jen tak náhodou unikne do rukou medializátorů a je demokracie zachráněna, jako vždy, obětavou diktaturou kapitálu. Tak se přece pracuje v nejvyspělejších civilizacích!
  Jinak moc nechápu, proč a jak vznikla ta smečka zcela v politice nekompetentních "kandidátů" na prezidenta. Ze srandy jedněch a z velikášství druhých? A víte, že nakonec ta sranda z českého národa může vyjít? Prošly i větší blbosti. Možná ale Jára Cimmermann i Švejk by vymysleli něco lepšího, žel chybí českému národu. Nevypadá to, že by je princ Drahouš kvalifikovaně nahradil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pepek vyskoč byl tisikrat užitečnějši než kavarensky povaleči ovšem za pepkem nestal vatikan a evrohujeři jako za drahoušem i proto je drahoušovovi z moravy tak blizka cirkev svata stejneho druhu netahla a kazatele neviditelna jako drahouš sam ale to vam vořišek nepovi protože by byla na něj a jeho manželku uvalena klatba přestože mu cirkev svata žehnala nejen při svatbě

   Smazat
 5. "Havel se mohl opírat o morální kredit z doby reálného socialismu" - pokud chlast, bujaré večírky a permanentní nevěra vytvářely za reálného socialismu morální kredit, tak s vámi na 100% souhlasím.

  OdpovědětSmazat
 6. Prezidenta Zemana jsem viděl jednou u nás v Ostravě už jako premiera. Nebál se přijít mezi lidi a komunikoval s každým, kdo mněl jakýkoliv dotaz.Zato si ho vážím.Neslyšel jsem od něho podpásovku na nikoho, kromně jeho bonmotu až na novináře, kteří se sním taky nepářou.A že občas vypustí nějakou jadrnější češtinu je mi milejší jak hnůj v angličtině
  lada

  OdpovědětSmazat
 7. Článek popsal o co jde drahoš zastupuje skupinu co touží po světovládě chce vyhladit národy Evropy slimáky a snaží se rozpoutat válku s Ruskem. Takže NEVOLITELNÝ.

  OdpovědětSmazat
 8. Zajímalo by mne, z jakého zdrojů autor článku usoudil složení "skupin napojených na naše kandidáty"?

  Tvrdit, že "Zeman, zjednodušeně řečeno, zastupuje vedle řady jiných, zájmy přátel Ruska a Číny. Drahoš zastupuje zájmy určité mocenské skupiny spjaté zejména se Spojenými státy." je dle mne zcela "mimo mísu" a spíše odpovídá podání našeho mainstreamu, našich médií, apod.

  Podíváme-li se pozorněji na chování a jednání obou současných kandidátů na prezidenta ČR lze zjistit, že zatím, co Miloš Zeman má, svými názory a jednáním, blíže k americké židovské organizaci Gershon Jacobson Jewish Continuity Foundation (GJCF), tak Jiří Drahoš, prostřednictvím Pavla Bělobrádka a Daniela Hermana, k "sudetoněmeckému landsmanšaftu". Za pozornost také stojí jeho schůzky s německou kancléřkou Angelou Merklovou, i když jsou vydávány za "setkání vědců".
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je třeba si vybrat, já dám svůj hlas Miloši Zemanovi !

   Smazat
  2. Přesně tak, už jsem to tu dnes jednou psal. Zeman nemá rád Rusko a Čínu, ty bere akorát z obchodního hlediska, jediné, co miluje je Izrael. Proto mi vůbec nebude vadit, když prohraje, i když ho volím a volil jsem vždycky, ale když prohraje, aspoň ta podivná, v poslední době už protivná, láska už zmizí a taky se těším, jak budou Martu Evu Drahošovou učit: Déšť dští v Španělsku.....

   Smazat
  3. Já rovněž a celá má rodina, syn má dva vysokoškolské diplomy, pro nás všechny velmi potřebné povolání v energetice. To dodávám pro ty průzkumníky z Kantaru Praha, též napojeného na cecíku ČT s odhalením, že voliči pana prezidenta mají IQ nejvíce 97,5. ''Užitečná profese'', Pitomci k ničemu!
   Kudy chodím, tudy přesvědčuji pro volbu NAŠEHO pana PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA.
   Nashledanou přátelé!

   Smazat
  4. Drahošův poradce pro zahraniční politiku je Petr Kolář, bývalý velvyslanec ve Švédsku, Irsku (devadesatá léta), v 1999 poradce pro Balkán v Kanceláři Havla, poté pět let velvyslanec v USA, dva roky v Rusku. Prosazoval radar, seděl u Hermanna na Ministerstvu při návštěvě Dalajlámy (nemá žádnou oficiální funkci). TO tenkrát řekl veřejně Zaorálek, když se obhajoval ohledně omluvnému dopisu Číně. Spoluzakládal Evropské hodnoty. V Čt24 se projevuje jako silný rusofob, obdivovatel Hillary C, naší americké Madly. Slovenský prezident Kiska má (oficiálně již ne) za poradce také bývalého velvyslance v USA Butoru. Drahoš bude druhý Kiska, navenek nicneříkající fráze a uvnitř prosazovaní cizích zájmů, hlavně milovníků zbraní a vývozců demokracie.

   Smazat
  5. Pro 23. ledna 2018 10:12

   Neberu vám Váš nesouhlas s Izraelem. Můj dojem je spíše takový, že to přátelství s lidem izraele je lišácký, velmi dobře promyšlený tah, koukněte jak se k vlivné Izreli staví Trump. Tady mají Havloidi a komedianti, plachty bez větru.
   Kolik vlivných židovských rodin, žije v USA, téměř celý Hollywood a to je modla pro naše klíšťata-komedianty! Kteří ovšem vysávají i s většinou sportovců, zaměstnaných tu na MO, tu na MV státní rozpočet a beroucích, nemalé výpalné za sponzoring. Což v USA není možné, buď sportovní stipendium nebo sponzoring, vyber si sportovče! U nás mají hold prasečí hody na tak mrňavý státeček, většinu však sežerou Pražští, ale to už je tradice. Omlouvám se za odbočení od původního tématu.

   Smazat
 9. Drahoš si sám sobě lže. Na stejnou otázku - podle toho kdo je tazatel, naprosto antagonisticke odpovědi. Drahošovi nevěřím nos mezi očima

  https://ok.ru/video/610657700597

  OdpovědětSmazat
 10. Kdo volí drahoše volí tohle šílenství oni jsou schopný lifrovat „ zlé bílé" do koncentráku:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201801226638318-Lide-Spanelsko-slovo-rasismus/

  OdpovědětSmazat
 11. Konečně to tomu údajně chytrému Babišovi došlo, co ho čeká. Nejdřív háže na Zemana poznámky a nechápal, že když Zemana nezvolí, tak on pojede jak namydlený blesk. To je fakt tak naivní, že si myslel, že Drahoše ustojí? Drahoše možná, ale ten setrvalý tlak, který na něho budou vynakládat, protože do téhle doby museli jet i proti Zemanovi, tak ten by neustál ani náhodou. Tak najednou se ANO rozhodlo, aby důsledně žádalo své voliče, aby volili Zemana. Pozdě, hošánci, nechali jste pracovat konkurenci, tak ti už ty vaše zbožňovatele ukecali, aby zbožňovali zase jiného velikána. To je ale amatér, ten Babiš, fakt mě zklamal. O komunistech nemluvě, tam jsem to taky nečekal, ale nepřekvapilo mě to, jinak, je to smutné, ale kromě Klause staršího, mladšího a Zemana není tu žádná výrazná politická osobnost. Rath jednou nohou v kriminále, Kalousek ve špitále. Fuj tajbl, 30 let po válce.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:26 Jo pozdě mu to došlo že ho „demokratický blok"chce zlikvidovat ale pokud dají voliči Babiše hlas Zemanovi bude to dobré. A navíc by měl sestavit vládu ANO+SPD+KSČM a havloidi utřou i kdyby drahoš vyhrál.

   Smazat
  2. Takovou vládu ať sestaví. To bude jeho rychlý konec. Vrátí se zpátky k byznysu s hnojivama a bude od něj klid.

   Smazat
 12. U všech kontrolovaných výzkumných pracovišť (FZÚ, FGÚ, MBÚ a SSČ) byly zjištěny nedostatky v přípravě akcí, v oblasti zadávání veřejných zakázek, realizaci akcí, plnění podmínek poskytnutí dotace a v účetnictví.

  Zjištěné skutečnosti ukazují, že se Akademii věd ČR nepodařilo v rámci systému poskytování institucionálních prostředků na stavební akce a na pořízení nákladné přístrojové techniky vytvořit dostatečné mechanismy pro zabezpečení hospodárného a efektivního užití těchto prostředků.

  https://nku.cz/assets/kon-zavery/K13006.pdf

  kdopak ze to vedl tuto akademii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážený,
   Akademie věd ČR je potomkem AV ČSSR!Tento moloch vyžírající jak obrparazit státní(tj.naše )peníze byl zřízen z příkazu SSSR a podle vzoru Akademie SSSR!tomu bylo tak proto,že stát řídil a proto i usměrňoval a také financoval takto soustředěnou vědecko technickou základnu a na to navazující výzkumné ústavy AV ČSR proto nemá v kapitalizmu vůbec žádné opodstatnění,vše má být vedeno u výrobců ne pod vedením státu.
   Tato bolševická vymoženost je pro moloch AV ČR jen pro plýtvání penězi daňových poplatníků a krmení 7 000 parazitů-zaměstnanců!
   Stejnými parazity jsou i komedianti,kteří v plném rozsahu převzali systém jejich dotování státem tak,jak bylo zavedeno v éře ČSSR.
   NIKDE na tom našem vzoru-demokratickém Západě není věda takto centralizovaná a neparazituje na státním rozpočtu!NIKDE také tam nemají dotace komedianti a jim na roveň postavení parazité.
   A Drahoš je myslivna,vždyť má spolupatent na využití PET lahví......to se musí Číńani chechtat tak,že jim ani očička nejsou vidět!Ale za ty stamilirdy to v AV ČR opravdu stojí za to!
   A výlety akademika na Západ před Hadrákem STB?Tak jedině s podpisem kontrašpionáži ČSSR pro provádění průmyslové špionáže na Západě,jinak by jezdil ten vědec akorát tak do riti!A svazky kontrašpionáže má kdo?Byl či nebyl Drahoš špión,tak si tipněte.

   Beran

   Smazat
 13. Morální kredit Václava Havla to snad nejde pochopit. On měl problém s tím že jeho bratr vystudoval vš, jezdil na zahraniční dlouhodobé stáže a tím pádem nemohl tvrdit jak je kvůli rodině pronásledovaný komunisty. Jeho díla jsou takový paskvil že to čtou do konce jen jeho propagandisté a to jsi nejsem jistý. Začalo to lží na Václaváku, pokračovalo to lží na Národní třídě a přerostlo to v zdegenerovaný zvrhlý parazitizmus. Historii se toto opakuje a je důležité aby se to nezvrho v genocidu lidstva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to tak, že náš novodobý stát ČESKO vlastně stojí na lžích,počínaje Martinem Šmídem. Samozřejmě i na krádežích / a vraždách/.Jaké bylo to "budování státu" v 90.letech?

   Smazat
  2. Praha 6 se plácla přes kapsu, za lavičku na počest Havla dala 850 tisíc
   TO SNAD UŽ NENÍ PRAVDA CO JSOU SCHOPNI TI IDIOTI NA PRAZE 6 VYMYSLET K VŮLI TOMU VLASTIZRÁDCI
   LIDI UŽ SE VZPAMATUJTE - TO JE UŽ ZRŮDNOST
   JAK TOHO DACANA OŽRALÉHO VYVYŠUJÍ !!!!!!!

   Smazat
 14. Drahoš byl vypískán na hokeji v Třinci . Média čr to tajî . Bude určitě záznam . STOP Drahošovi , migraci a Kalouskovi . Je schopen podepsat Dublin 4 .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stejně tak tají dnešní kurzové sázky na volbu prezidenta :

   Zeman Drahoš
   Sazka 1,83 2,05
   TIPSPORT 1,85 2,00
   FORTUNA 1,80 2,06
   CHANCE 1,85 2,00

   Náhoda ?

   Smazat
  2. No, vzhledem k tomu, že všechny ty průzkumy, které se uváděly v minulém týdnu a které byly ve prospěch Drahoše, byly několik hodin po první volbě, kdy mu vyjádřili kupodivu všichni protikandidáti podporu. Pak už, jak to bývá, se jich moc neobjevilo a když, tak byly zamlžené tím, že tam 10% nechtělo odpovědět nebo si to údajně rozmýšlelo. A pod touhle masáží čeští pepíci oblehli sázkové kanceláři a házeli to Drahošovi, čímž jeho kurzy začaly odrážet optimismus, když pak byla debata na Nově, tak už zase začali sázet na Zemana a tak to máme dneska takovéhle.

   Smazat
  3. 11:00 Kurzy na Zemana klesají, ale pořád sázkovky věří více Drahošovi.

   Smazat
  4. Jak mu věří více, když chtějí vyplatit 2x tolik Drahošovi a Zemanovi jenom 1,8x? Kdyby si mysleli, že Drahoš vyhraje, tak by to bylo 1,6 pro Drahoše, ne?

   Smazat
  5. 11:23 Jak jste k tomuto poznatku došel, když kurzové sázky ukazují pravý opak ? To jste slyšel přímo od Jiřího Drahoše nebo od některého z jeho příznivců ?

   Smazat
  6. 11:46 Normálně jsem se podíval na aktuální kurzy. Z nich poznáte, komu ta či ona sázkovka věří víc.

   Smazat
  7. 11:45 Samozřejmě, máte pravdu, ten 11:23 a 11:49 zřejmě nikdy nesázel nebo "mlží".

   Smazat
  8. 11:53 Pokud je na jednoho kurz 1,8 a na druhého 2,06, komu sázkovky víc věří?

   Smazat
  9. Při kurzech viz výše Anonym 11:00, sázkové kanceláře počítají s následujícím výsledkem voleb:
   Zeman Drahoš
   Sazka 52,8% 47,2%
   TIPSPORT 51,9% 48,1%
   FORTUNA 53,4% 46,6%
   CHANCE 51,9% 48,1%

   Smazat
  10. Ad 12:07
   kurz co nejblíže k 1 znamená nejvyšší pravděpodobnost.

   Smazat
  11. 12:07
   Tomu, kdo vsadí na vítězství MZ 1000 Kč při kurzu 1,8, dostane v případě jeho vítězství 1800 Kč, když nevyhraje, tak vsazených 1000 Kč propadne sázkové kanceláři.
   Tomu, kdo vsadí na vítězství JZ 1000 Kč při kurzu 2,0, dostane v případě jeho vítězství 2000 Kč, když nevyhraje, tak vsazených 1000 Kč propadne sázkové kanceláři.
   Je na Vás pochopit, komu "sázkovky" věří či více. Mohu Vás ubezpečit, že "sázkovky" v podstatě nevěří ani nefandí nikomu, kurz vypisují a upravují dle přijatých sázek a svého "vědomí a svědomí". Kdyby někomu "věřili", tak zcela určitě zkrachují !

   Smazat
  12. 12:56 Přesně. Ve vámi uvedeném případu (který je mimochodem nesmyslný, protože kombinace kurzů 1,8 - 2,0 je nesmyslná) je přesně uvedeno, že sázkovka více věří kondidátovi s kurzem 1,8.

   Smazat
  13. Vláďa z Brna - tedy konkrétně vyšší pravděpodobnost, že bude zvolen Drahoš.

   Smazat
  14. Ad 12:56 "Je na Vás pochopit, komu "sázkovky" věří či více. ... Kdyby někomu "věřili", tak zcela určitě zkrachují!"

   Mýlíte se, slovo věřit sice asi není úplně ideální, protože sázkovky musí kurzy řešit s maximem správných informací, a docela podstatnou součástí těchto informací jsou tendence sázejících, toto musí naprosto racionálně vyhodnotit z hlediska pravděpodobnosti. A to, co je nejpravděpodobnější, musí dostat nejnižší kurz, právě proto, aby na tom sázkovka neprodělala gatě.

   Smazat
  15. Vláďa z Brna - to bohužel kolega 12:56 ne a ne pochopit.

   Smazat
  16. Ad 13:19
   naopak, dnešní kurzy znamenají, že sázkovky vám za sázku na Zemana dají při jeho vítězství míň peněz, než by dali za vaši sázku na Drahoše při jeho vítězství.

   Protože zatím vyhodnocují vyšší pravděpodobnost vítězství Zemana!

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  18. A dokonce kurz na Zemana ještě v průběhu dne dál klesá a na Drahoše stoupá, aktuálně Fortuna: Zeman 1,78 Drahoš 2,08.

   (to znamená ještě pravděpodobnější vítězství Zemana)

   Smazat
  19. Kurz 1 znamená jistotu!

   Smazat
  20. Kurz na Zemana dál klesá a na Drahoše stoupá, aktuálně teď Fortuna:
   Zeman 1,73 x Drahoš 2,15, tzn.
   Zeman 55,4% x Drahoš 44,6%.

   Podle sázkařů a sázkovek je Zeman čím dál víc favorizován.
   No, uvidíme zítra, po dnešní debatě.

   Smazat
  21. Další změna stejným směrem Fortuna:
   Zeman 1,7 x Drahoš 2,2, tzn.
   Zeman 56,4% x Drahoš 43,6%.

   Takže, podle sázkařů a sázkovek je Zeman pořád čím dál víc favorizován.

   Smazat
 15. Zjistěte si jak šikovně zmanipuloval sázky Horáček při volbách v USA. Kolik sadil na Klintonku a kolik tím pádem strhnul sázejících a vydělal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty toho o kurzovém sázení moc nevíš, viď?

   Smazat
  2. Nesmysl, dal 100 tisíc na Klintonku a prohrál. Nic nikam nestrhnul, akorát ukázal, že je to politický diletant. To ostatně prokázal i nyní. I když možná....., někdo vsadil na Zemana 2,2 milionu. No nevím, jestli slyším trávu růst, ale kdo asi tak si potřebuje zahojit ztrátu z voleb?

   Smazat
 16. Zarazilo mě prohlášení české židovské obce, že židé v ČR budou volit Hraboše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, to je jasné, přečetli si jak Zeman miluje Izrael a zasadili mu krutou ránu. To je jako by jeho dcera Kačenka z VB prohlásila, že volí Drahoše. Myslím, že skutečně miluje akorát Kačenku a Izrael. A dobře mu tak, sám si o to koledoval. Jak říkám, to, že už jeho řeči v této záležitosti neuslyším mě smiřuje s tím, že prohraje. Volit ho ale budu. Na rozdíl od velmi chytrého plzeňského židovského potentáta.

   Smazat
  2. 11:34 Nesmíte věřit všemu, co se říká...
   Potkal jsem v Praze(!) několik mně známých židů a všichni budou volit Miloše Zemana !

   Smazat
  3. Anonymní 11:34
   Proč asi židovské obce v ČR,chtějí volit Hraboše.Hraboš je proti zdanění cirkevních restitucí,co by se hodně dotklo i poplatkům židovským obcím.

   Smazat
  4. 12:55 V případě, že premiérem bude Babiš, jak MZ už avizoval, nebude mít pan Drahoš, i když se stane (?) prezidentem, v podstatě co mluvit. Konečné slovo bude mít Poslanecká sněmovna, Drahoš by to mohl akorát vetovat a PS by ho přehlasovala. Stejně tak Senát.

   Smazat
 17. Pro voliče drahoše ať mají co číst:

  http://svobodnenoviny.eu/macron-priznal-francie-by-hlasovala-pro-opusteni-eu-kdyby-se-konalo-referendum/

  http://svobodnenoviny.eu/nizozemskym-obcim-chybi-penize-jelikoz-90-migrantu-je-i-po-15-mesicich-stale-bez-prace/

  http://svobodnenoviny.eu/policejni-dustojnik-mnoho-lidi-ani-netusi-jak-vazna-je-situace-ve-svedsku/

  http://svobodnenoviny.eu/ridici-metra-v-parizi-odmitaji-kvuli-bezpecnosti-cestujicich-zastavovat-na-nekterych-stanicich/

  http://svobodnenoviny.eu/destrukce-parize-jak-se-mesto-svetla-stalo-mestem-odpadku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se obávám, že sem voliči prof. Drahoše moc nechodí. S těmahle odkazama musíš jinam.

   Smazat
  2. 12:24 Ale chodí jsem a nadávají nám.

   Smazat
 18. Na Blesk nejlíp. :)

  OdpovědětSmazat
 19. O.Vetchý má pravdu, Drahoš naši společnost už nebude rozdělovat, všichni totiž poznají a uvidí co to je za loutku, vítače neasimilovatelných a kývače pánům v Berlíně a Bruselu. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:50 Zřejmě nejsou daleko od pravdy ti, kteří říkají, že v případě zvolení Drahoše prezidentem, dojde u nás ke "změně" dříve, než se nadějeme. Zvlášť, když je rok 2018 ...

   Smazat
  2. 12:50 Vím, že je příspěvek myšlen ironicky, ale co se Vetchého týče, jako herec dobrý, jinak velice jednoduchý a prostinký pán. Již několikrát o tom dokázal dokonale přesvědčit.

   Smazat
  3. On je to takový ten hyperzásadový typ.
   Bez ohledu na to, jaké ty zásady jsou,
   podobný přístup obvykle brání tvůrčímu otevřenému přístupu k novým problémům. Prostě všechno škatulkují a jednají vpodstatě primitivně.

   Tenhle přístup je asi přinejmenším částečně dán genticky. Pamatuji si na jednu studii, kdy malé děti byly testovány na schopnost dodržet pravidla (za zády měly "něco", myslím nějaké cukrovinky, měly sedět a nesměly se otočit).

   Později sledovali jejich vývoj, a ty, které byly méně schopně dodržet pravidla, byly později, když už vzhledem k jejich věku příslušné testy dávaly smysl, inteligentnější.

   Takže, herec Vetchý, nemějme mu to za zlé, je to prostě kafilérka.

   Smazat
  4. Herec-komediant Vetchý to je morální,ale bahno!Před několika lety se zúčastnil u SATANA Hermana na ÚSTR seance fašounských grázlů mj. za účasti revanšisty nácka Schwarzenberga,myslím že tam bylo i dost fašounů z TOP 09 kde se tito fašounští newsoudruzi usnesli mj na tom,že :

   "...je potřeba se s naší propagandou zaměřit na mládež a mladé lidi a ti potom již nebudou patřit svým rodinám,ale nám a budou dělat vše co MY chceme...."!
   Mein Kampf jejich vůdce Adolfa Hitlera jak si PŘIVLASTNIT MLÁDEŽ A JAK JIM NAVLÉCI MUNDŮRY.....
   takže ne Hitlerjugend ale u nás Schwarzenberjugend!Tak to je nyní i u nás vidět ta jejich práce,práce i toho duševního mrzáka komedianta Vetchého!Ukazuje svaly blbeček,ale má zmrzačený a zakrslý fašounský mozeček!Takže tyto volby a nejen tyto jsou i o tom zda ten český fašismus,ten tvůj komediante Vetchý projde či neprojde!

   Pavel Beran

   Beran

   Smazat
  5. Pavle,jdu na debatu, proto jen krátce. Někde je hlava a jinde ruce, co manipulují. Ani Hitler nabyl ta hlava.

   Smazat
 20. Vazeni , napište někdo Ovcackovi , aby se prezident v duelu s vitacem zminil , že DRAHOS je kun Kalouska !!!! ! 3/4 národa Kalouska toho asociala nenávidí a tato INFORMACE o Drahosovi ještě nezaznela , bylo a je nutne to občanům sdělit , aby si to obcane UVEDOMILI !!! Rada bych Ovcackovi napsala , ale nemam jeho email , udělejte to někdo za mně , děkuji .....

  Poraďte mi , kde berou sázky na vítězství pana Zemana , ráda bych si na něj - jeho vítězství vsadila ! Já jinak nesazim , ale tentokrát to udelam nechci aby vyhrál / a nevyhraje / falešný , ulisny , podpasovy lhář , druhý Kalousek - Drahos !!!!! Díky za tip , kde si mam vsadit ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě dodatek ! Na pana prezidenta Zemana se pořádá sprostý a odporný hon , proto je potřeba , aby si lidi uvedomili , co bude, pokud z neznalosti hodi lístek Drahosovi , co bude vítat Africany, muslimy a Merkelovou !!

   Víte , hodně čtu a sledují politiku a volby , ale nevím jak se mohlo stát , že mi uniklo , že při 2 kole voleb prezidenta , budou volební lístky ve volebních místnostech ! Myslela jsem , že lístky přijdou do schránky , ale díky tv , asi barrandov , jsem informací zaslechla , že lístky budou az ve voleb.mistnostech !
   A ted otázka , starší obcane to treba ani nezjistí a k volbám ani nepůjdou , není to záměr , proc to denne lidem neříkají na všech TV stanicích ????? I prezident si to asi uvedomuje , protoze se o tom zminil / kde budou vol . lístky / na konci duelu tv NOVA , ale všimla jsem si , že mu ten snědy moderátor skočil do řeči a přerušil ho tim ! Jsem přesvědčena , že to byl záměr , on je proti Zemanovi , kouká mu to z oci , verte mi .......
   Hany

   Smazat
  2. Vždycky v druhém kole jsou lístky až ve volební místnosti. Je to tak i při volbách do senátu.

   Smazat
 21. Nejvíce kouzelné je to jak všichni kritizují Hraboše jak je nečitelný, nezkušený, nemastný neslaný a já nevím co ještě. Tady ale vůbec nejde o Hraboše, to není kandidát na presidenta, to je jen a jenom a hlavně nástroj na zničení a odstavení Zemana a na to bychom neměli ani na chvilku zapomínat. Jo a ještě jedna věc ze které mi je blivno a to z Dejdara. Minule podporoval Zemana a jelikož si asi vytrpěl svoje a potřebuje pro svou zlatokopeckou ženušku hodně penízků aby si mohla lebedit v USA, tak otočil na cestu menšího odporu. Na jednu stranu ho docela chápu ale to že je to ubohej morální křivák mu už nikdo neodpáře a mimochodem vyčůraná hérečka Bohdalová je taky najednou podezřele moc ticho. Možná až Zeman vyhraje se najednou objeví. Jo, jo jak to říkal Kemr v té pohádce "je to bída když člověk zradí člověka". Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když slyším o kulturních prostitutkách, tak ten kudrnatý blbeček se mi vybaví mezi prvními. To by tak scházelo, aby vybočoval. Pan demokrat Stránský a demokrat Bočan by mu dali. Ale, jak je vidět tento klozet si z toho neláme absolutně hlavu, klidně by zaprodal i vlastní spratky. Může člověk spadnout ještě do větších sraček, než Dejdar ? Tomu nebožákovi opravdu není co závidět.

   Smazat
  2. MARTIN DEJDAR DOPORUČUJE ACEMA CREDIT

   Půjčky bez registru, nebankovní s rizikem!

   Trápí vás, že jste se někdy byť jen omylem dostali do registru dlužníků? Věřte tomu, že tam se může dnes dostat už opravdu každý. S tímto restem vám běžné banky půjčku nedají. ACEMA Credit to ale má nastavené jinak. Jejich lidský přístup je až neuvěřitelný! Oni si na byrokracii nehrají. Chápou své klienty, že si chtějí splnit své sny a nezdržují se prověřováním registru dlužníků. ACEMA Credit svým klientům prostě věří a svěří půjčky bez registru do rukou svým věřícím a ve finále spokojeným klientům. Peníze si tak půjčujete pouze se souhlasem a podpisem, že jí budete pravidelně a řádně splácet. Když né, tak né.

   Martin doporučuje ACEMA kredit


   Pro 23. ledna 2018 15:26

   M.Dejdar komediant, již před lety nutil v reklamách, vložit peníze do ''jistých finančních fondů'' s obrovským úrokem, lidé vkládali a vkládali. Martínek kasíroval za reklamní tvář. A jak to dopadlo? Fondy byly rozkradeny, plátci zaplakali, zmizely stamiliony. Dejdar se na dva roky ztratil, poté ''hrál'' deprese. A je tu zas ve stejné
   ''roli'', bez poučení PRAŽÁK?

   Tak se jen divím, že si ho okradení nepodají!

   Smazat
  3. Když tak haníte Dejdara, je třeba si vzpomenout výroku Stránského, po 1. volbě Zemana! Volně cituji: " Dejdar, ten má utrum". Koho je tedy třeba ukamenovat?

   Smazat
 22. Tak prej na Primě se Drahoš dotázal na otázky a dostal čtyři okruhy, které se budou probírat, stejně tak je dostal Zeman a sdělovací prostředky. V rádiu Drahoš vyhrožoval, že jakmile se otázky odkloní od avizovaných, takže v přímém přenosu na to upozorní. Ale budiž. Prej je to obvyklé, jak hnedka říkala sluníčka, dělá se to běžně atdatd. A co čété, ptáte se? Zeptal se někdo na čété na otázky, které přijdou na přetřes? No budete se divit, ale otázky nejsou známy, protože se budou dychtiví reportéři prý ptát na ulicích našich městeček, co chtějí občané vědět od kandidátů. Takže si to představme, ve čtvrtek v 17,30 se rozběhnou po vlastech českých zpravodajové, osloví několik náhodně vybraných obyvatel a pak otázky zapečetí, odvezou na centrálu, tam je výběr náhodných čísel vylosuje pro každého kadidáta a pak už se jede na ostro. A nebo to bude snad jinak? Tohle už fakt je cirkus na kolečkách a ne volba prezidenta. Možná to není pravda, někde jsem to před chvílí četl, ale už věřím všemu.

  OdpovědětSmazat
 23. Na jakesi TV seznam je rozhovor s drahoušem,vydržel jsem ty kydy poslouchat asi minutu,dal to nešlo.Ale dostalo mě,že ten samolibý narcis měl za sebou na zdi obraz,kde byl jeho odporný ksicht,asi nezná přísloví, že pýcha předchází pád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TV Seznam je i na kabelovce UPC... třikrát jsem ho zkusmo zapnul, ale je to nedívatelná kombinace troupvovitostí s extraktem ala Völkischer Beobachter. Škoda času.

   Smazat
 24. Až zase půjdu za kulturou nebude mě zajímat o čem program bude jako doposud, ale i kdo tam bude vystupovat. Nač podporovat zpěváka-herce který mi pomalu nedovolí, co si mám myslet, natož koho volit. Kam až se kulturní fronta snížila. Za jinej názor-volbu pranýř. Škoda peněz na profláknuté umělce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto volím pana ZEMANA a ne loutku.

   Smazat
 25. Drahošchudák...Sráč s falešnejma brejlema...Miluje zrůdu Merkel a vítá migranty...Je to kandidát zkurvenců a rozvracečů státu z pražské kavárny!!Lidi pozor,nevolte tohle hovado...bez názoru.Je to měňavka!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aktuální vtip23. ledna 2018 17:29

   Potká se Zeman s Drahošem a Zeman se ptá:
   Máte pěkné brýle, můžu si je zkusit?
   Nemůžete, já tam mám čtecí zařízení.

   Smazat
 26. Rychlokvaška, havloid, pravdoláskař a eurohujer Drahoš23. ledna 2018 17:31

  STOP DRAHOŠOVI!
  DRAHOŠ JE NEVOLITELNÝ!
  Mediální rychlokvaška, havloid, pravdoláskař a eurohujer Drahoš je prázdny sud na antizemanovské hlasy! Je to taková prolhaná, falešná ikonka! Kdyby se lidé rozhodli volit Drahoše, kdyby Drahoš vyhrál nad Zemanem a kdyby se naplnily všechny prognózy, pak už žádné kdyby nebude. Případná éra s prez. Drahošem znamená konec české státnosti, národní identity, existence a svébytnosti ČR! Také kdo volí Drahoše, ve skutečnosti volí arcizloděje Kalouska za budoucího premiéra, volí poserplínu Šlafengerna jako mentálního guru, volí celou TOP09 vč. Kroměřížské výzvy. A jako třešničku k tomu také volí Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu!
  Drahoš vystupuje jako elitářský antidemokrat, falešný a pokrytecký, hájící demokracii jen tehdy, hraje-li mu do karet. Kdo je horší a představuje větší nebezpečí pro pospolitý český lid? Elitářský Drahoš nebo lidový Zeman?!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
  • http://pravyprostor.cz/otevreny-dopis-proc-vas-nevolim-pane-drahosi
  • www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/martin-rulf-chybicka-se-vloudila-pane.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/jiri-drahos-nejsem-vitac-bezencu-je-to.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/otevreny-dopis-proc-vas-nevolim-pane.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/blizi-se-dalsi-soumrak-ceske-suverenity.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/na-kdyby-se-nehraje-je-dulezite.html?showComment=1516156007334#c2441282598583215756

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně jste to popsal,havloid drahouš může vyhrát,pouze pokud to zfalšují,z toho jedinýho mám obavy!

   Smazat
 27. Já si vsadím na Zemana. Je čas vsadit na outsidera, každá kačka dobrá.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.