Reklama

.

.

pondělí 15. ledna 2018

Krymští Tataři prohlásili, že podpoří ve volbách Putina


15. 1. 2018      zdroj
Krymskotatarská organizace Къырым бирлиги (Jednota Krymu) a Veřejná rada krymskotatarského národa přijaly usnesení o podpoře v nadcházejících prezidentských volbách v Rusku kandidatury Vladimíra Putina, oznámil agentuře RIA Novosti vedoucí organizace Sejtumer Nimetullajev. "Putin je náš prezident a jiného nevidíme. Rehabilitaci, na kterou jsme čekali 70 let, nám dal prezident. Krymská tatarština je uznána na státní úrovni, ve dne v noci probíhá výstavba mešity pod osobním vedením našeho prezidenta", řekl Nimetullajev.


Volby prezidenta Ruska se budou konat 18. března 2018, volební kampaň byla oficiálně zahájena 18. prosince. Na Krymu a v Sevastopolu volby proběhnou poprvé po znovupřipojení k Rusku v roce 2014.

Nimetullajev zdůraznil, že rozhodnutí o podpoře Putinovy kandidatury bylo přijato v sobotu na konferenci, které se zúčastnilo 150 delegátů z různých oblastí poloostrova.

Podle něj je s Putinovým jménem spojeno obrození krymskotatarského národa.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

15 komentářů :

 1. Tatarskej Emča!

  OdpovědětVymazat
 2. Není to náhodou ta manšina, jejíž lidská práva jsou hrubě pošlapávána dle sionacistické propagandy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne není
   jsou to ty mešity jenž lidská práva jsou hrubě pošlapávána dle katolické propagandy*

   Vymazat
  2. Jo podle západní a havloidní propagandy jsou „okupovaní" Ruskem.

   Vymazat
 3. To potvrzuje, že Tataři sice byli krutí, ALE NEBYLI A NEJSOU BLBÍ. Dobře vědí, že jako s Putinem v Rusku by se v hebreobanderostánu nikdy neměli. Pokud by nehýkali HEIL HEROJAM, VIVAT BANDERA NEMEKTALI UKRAJINSKÝM HANTECEM NA ÚŘADECH - a netvrdili, že jsou Ukrajinci z nejukrajincovatějších a nejnacističtějších - když jejich předkové lovili lup a jasyr (=Ukrajinky a Ukrajince na istanbulské trhy s otroky) ve jménu Alláhově po celé POLSKÉ UKRAJINĚ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Polsko si ji vezme zpět! Prasklo to na Putlera a Andruševo se bude rušit! -
   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/460469-letadlo-u-smolensku-vybuchlo-uz-za-letu-tvrdi-polska-komise-rusko-nesouhlasi.html

   Vymazat
  2. Hmm, Hovinky.cz... Pokud by polská 101, mimochodem z Kačinského viny o hodiny ZPOŽDĚNÁ, VEZLA NĚJAKÉ VÝBUŠNINY, NALOŽIT SI JE MOHLI JEDINĚ POLÁCI U SEBE V POLSKU SAMI. Co chtěli v Rusku vyhodit do povětří? Polská pseudokomise se snaží polský arogantní BALAGAN na palubě 101, a Kaczyńského BEFEHL přistát za každou cenu, maskovat a svalit vinu za polskou neschopnou všehoschopnost na nenáviděné Rusy. Kdybyste rozuměl polsky a rusky a sledoval dění aktuálně po neštěstí (i na aktualne.cz - tehdy ještě se Stejskalem) a přehráli si tehdy Rusy publikovaný zvukový záznam z "černé skříňky" 101, včetně hovoru kapitána 101 s kapitánem polského Jak 40, který dokázal přistát za hraničních, ale podstatně lepších podmínek než měl Tu 154... a víte-li, co je to "letová obálka" a jste schopen porovnat letové obálky Jak 40 (konstruován i pro travnatá letiště... a Tu 154 M ... Ale vy jste spíš fanda Merkelerové, než letectví. Jinak byste takovou blbost nenapsal.

   Vymazat
  3. .... Tataři sice byli krutí,ale ...
   tak to asi nevíte nic o krutosti Anglišů.
   Oni byli první, kdo vyvražďovali celé vesnice i s dětmi, ti co stvořili koncentrační tábory.
   Tataři děti nevraždili, ale asimilovali.
   byli to Anglišané, co vyvraždili původní obyvatele Británie.

   Vymazat
  4. 9:14 Esi se zruší Andruševo, ak je konec! To i Prasenko se bude muset poroučet! Předandruševský stav dává Kyjev Republice onou národů! No a na zeď Kremlu pan Kaczyński napíše to Józefovo vytoužené: "Mluviti rusky se zakazuje!" Pomsta za Dvanáctej rok! (1612).

   Vymazat
  5. oprava: tak ... obou ...

   Vymazat
  6. Kaczinski: No ono stačí, když se všeobecně ve světě přijmou tyto diakusni názory z výše uvedených Novinek.cz:

   Jakub Vašíček dnes 07:33 :
   Katyň, Smolensk...Rusko vždycky jen lže, lže a lže. A když se na to přijde, tak lže ještě více.

   Miroslav Král dnes 07:29 :
   Rusko je ryzí zlo. To všichni dávno vědí.Věřím Polákům.

   Pavel Rotter dnes 09:22 :
   Bránění nezávislým vyšetřovatelům v přístupu k důkazům samo o sobě dokazuje, že Rusáci nemají čisté svědomí. A o tom, že je Putler vrahoun, nemá nikdo, krom několika málo fanatiků z Novinek, pochybnosti.

   Petr Hantek dnes 09:07 :
   také věřím že to byl od rusáků ATENTÁT!

   Luboš Nešpor dnes 11:26 :
   Vražda Borise NěmcovaOkupace Krymu,sestřelení civilního letadla nad UkrajinouAtentát na Polskou vládní letku.Rusové jsou vrazi, máme s nimi vlastní zkušenost.Proto je Zeman a Bureš nebezpečný, protože jsou na nich závislý.

   Karel Mutina dnes 10:23 :
   Rusák stále jen lže. Nic jiného, kromě chlastu, neumí. Tak jak mu lze věřit?
   -

   Pak se už nemusí nic dokazovat. Většina lidí slepě věří všemu, co vysílá TV. Stačí s polským vládním speciálem smíchat KAL 007, MH 17 a doplnit do toho nevyřešené nebo sporné havárie jiných letadel, třeba MH 370 a případ TWA 800 a máme jasno. Pak bude stačit, aby havarovalo nějaké letadlo na dráze v Los Angeles a všem bude jasné, že je za tím ruská stopa.

   Vymazat
  7. 17:02 Jsou to nemyslící tupci, kteří si jen chtějí zanadávat a novinky jim servírují Rusko, tak nadávají. Taková je totiž podstata "svobodného a tržního" prostředí, nehledat sám pravdu, ale konzumovat předžvýkaný tovar vyplivnutý do mediální žumpy.

   Vymazat
 4. Nik nie je schopny dat Tatarom viac,ako im da Vladimir Vladimirovic Putin ,muz c.1 vo svete,podla us magazinu Forbes !

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle je pro Bruselske "soudruhy", poradna podpasovka! Oni totiz neumi zkousnout, ze zatimco v EU multikulturni cile vedou jen k upadku a zmaru, v R.F., ktera je asi jedinym fungujicim multi-kulturnim statem, vedou k rozkvetu.

  Kdo mi neveri, muze si najit obrazky nocniho Grozneho, kterym dominuje obrovska mesita. Predpokladam, ze Krymsti Tatari budou zanedlouho mit dostupne take vsechny vnejsi atributy, vyplyvajici z prava na sebeurceni, zatimco Ukrajinska vjerchuska, jim sebrala i pravo, domluvit-se svym rodnym jazykem na uradech.

  OdpovědětVymazat
 6. A tak je to správné. Obyvatelé Krymu zvolí svého prezidenta Putina, jenom tak se ochrání od základen ušáku.

  OdpovědětVymazat