Reklama

sobota 20. ledna 2018

Martin Rulf: Chybička se vloudila pane profesore, že ano, pane Drahoši?

Martin Rulf
20. 14. 2018  SvětKolemNás

Ve vypjaté době před druhým kolem prezidentské volby se objevují údajné ,,dezinformační“ zprávy ohledně pana Profesora Drahoše. Zejména co se týče jeho spolupráce s bývalou STB.

Pan Profesor ji vyvrací svým čistým lustračním osvědčením. O tom, že je ,,čisté“ asi není potřeba pochybovat. Nicméně ti, kteří umetají panu Drahošovi cestičku na hrad se dopustili jedné závažné chybičky.


Vyčistili jeho spisy tak důkladně, že vymazali i záznamy o jeho služebních cestách, respektive stážích. Z veřejně přístupných zdrojů jsou kromě jiných známy hlavně tyto dvě:

,,V období 1985–1986 mu byl povolen studijní pobyt na Univerzitě v Hannoveru (Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover) ve Spolkové republice Německo, na který získal od Humboldtovy nadace se sídlem v Bad Godesbergu stipendium. Nadace poskytovala mladým vědcům z různých vědních disciplin ve věku 25 až 38 let stipendium.

V Hannoveru se seznámil s brazilským doktorandem a v lednu roku 1989 mu byl umožněn půlroční pobyt na Universitě v Sao Paulu, kde přednášel jako hostující profesor." (ZDE)

A právě v tom je jádro pudla.: Aby mohl kdokoli v té době vycestovat do té kapitalistické a imperialistické ciziny na západě, musel požádat o povolení Správu pasů a víz. Pokud tak učinil, tak mu byl založen spis. Tyto spisy byly následně monitorovány STB a lidé, kteří vycestovali na západ byli STB vytěžováni.Viz následující:

,,Úkolem 1. odboru (pasového)byla příprava a kontrola plnění předpisů týkajících se pasové agendy,tj. problematika výjezdů čs. Občanů do zahraničí, zajišťování služebních cest do ciziny, rozhodování o odvolání občanů proti výroku krajských útvarů pasů a víz či vyřizování záležitostí týkajících se čs. občanů v cizině.“ (ZDE)

Ve zprávě paní Mgr. Světlany Ptáčníkové z Archívu bezpečtnostních služeb se dozvídáme:
,,V evidencích spravovaných Archivem bezpečnostních složek nebyl k osobě Jiří Drahoš, nar. 20.2.1949, k rozhodnému období do 15.2.1990 dohledán archivní materiál. Jméno pana Drahoše bylo prověřeno ve všech dostupných evidencích včetně kartotéky bývalé správy pasů a víz SNB, ale žádný záznam odkazující na existenci archiválií ve správě Archivu bezpečnostních složek s přímým vztahem k panu profesoru Drahošovi, nebyl nalezen.
V souvislosti s výjezdem čs. občanů na stipendium a stáž byla čs. bezpečnostními orgány (zejména II. správou SNB) prováděna řada úkonů (shromáždění veškerých dostupných materiálů, provedení obranného pohovoru apod.), a to na základě tehdy platných právních norem. Nicméně dle evidencí spravovaných Archivem bezpečnostních složek nebyly žádné písemnosti tohoto typu, vztahující se k prof. Drahošovi dohledány ani v objektových svazcích, vedených ke stážistům a stipendistům, ani v objektových svazcích vedených k ČSAV.....“ (ZDE)

Nuže pane Profesore, to vaši loutkovodiči posrali. Nechat zmizet i záznamy, které by eventuélně prokazovaly legitimnost či nelegitimnost vašeho působení v zahraničí před rokem 1989.......

No, to svědčí o určité liknavosti, bo spíš , ale což, blbosti.

Co z toho pro mě vyplývá pane profesore ?: Nu, to vaše lustrační osvědčení je asi tak stejně pravé, jako ty vaše falešné brejličky. Jste jen umělý konstrukt bez náplně. Dutá nádoba rezonující pouze hlasy vašich stvořitelů a loutkovodičů. Nádoba na hlasy antizemanovců.

Já jsem pane Profesore jen plebs. Nevzdělaná a tupá (mám IQ jen 144) lůza volící pana Ing.Miloše Zemana , kterou vy pohrdáte. A jsem na to hrdý. Ti vaši eurofašističtí stoupenci, kteří nás, vlastence a národní patrioty označují za extrémisty, rasisty, nácky a kremloboty mi můžou akorát tak...

Pro mě pane Profesore, jste nevolitelný. Budu tak jako v první přímé volbě prezidenta republiky a v prvním kole současné volby volit člověka, který brání zájmy svého národa.

Rodina, Rod, Národ, Vlast. To jsou pane Profesore čtyři základní pilíře ukotvení každého normálního člověka ve společnosti. Kdo to tak nemá, je odrodilec a vlastizrádce a klidně prodá svou maminku, babičku, sestru i dceru nepřátelské mocnosti. Mezi takovou elitu bych pane Profesore, tedy opravdu patřit nechtěl.

Martin Rulf

26 komentářů :

 1. Opravte alespoň tuto chybu: "... záznamy, které by eventuélně prokazovali ...". Jinak velmi zajímavé. Skoro bych řekl, že je to gól.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 15.04.....a jak opravit? Podle vás?
   Pak se ale naučte česky!

   Smazat
  2. Proboha co jste měl z češtiny? "Záznamy prokazovaly"... záznamy jsou neživé, měkké "i" je jen v případě mužského rodu životného.

   Smazat
  3. 18:03 a 20:01 - Je jasné, že na základě upozornění Petra HBT byla chyba opravena.
   Ale pane Dvořáku, prosím, opravte i ty ostatní chyby, kterých je na jeden článek až neuvěřitelně mnoho. Že Vám není hanba.

   Smazat
 2. Dát na první stránky všude, kde to půjde.
  Ten člověk je falešný od A do Z.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takto si připravovali židé své lokaje.

   Smazat
 3. Tam je zajímavé to rozmezí 25-38 let. Obvykle to bývá 35, ale tady to vypadá, že to je posunuto, aby se tam Jura ještě vešel.

  OdpovědětSmazat
 4. havloid a pravdoláskař Drahoš20. ledna 2018 17:35

  PRO MĚ JE DRAHOŠ NEVOLITELNÝ!
  STOP DRAHOŠOVI A IMIGRANTŮM!
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=193567
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195022
  • http://pravyprostor.cz/otevreny-dopis-proc-vas-nevolim-pane-drahosi
  • www.novarepublika.cz/2018/01/odhaleni-natvrdo-kdo-voli-jiriho.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/martin-rulf-chybicka-se-vloudila-pane.html#more
  • www.novarepublika.cz/2018/01/na-kdyby-se-nehraje-je-dulezite.html?showComment=1516156007334#c2441282598583215756
  Havloid a pravdoláskař Drahoš je prázdny sud na antizemanovské hlasy! Je to taková prolhaná, falešná ikonka! Kdyby se lidé rozhodli volit Drahoše, kdyby Drahoš vyhrál nad Zemanem a kdyby se naplnily všechny prognózy, pak už žádné kdyby nebude. Ale přijde doba, kdy budeme litovat, že vůbec nějaký listopad 1989 byl a někteří snad, že se vůbec narodili. Protože případná éra s prez. Drahošem znamená konec české státnosti, národní identity, konec existence a svébytnosti ČR! Také kdo volí Drahoše, ve skutečnosti volí arcizloděje Kalouska za budoucího premiéra, volí poserplínu Šlafengerna jako mentálního guru, volí celou TOP09 vč. Kroměřížské výzvy. A jako třešničku k tomu také volí Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu!

  OdpovědětSmazat
 5. Zeman na Hrad!20. ledna 2018 17:38

  STOP DRAHOŠOVI A IMIGRANTŮM!
  TATO ZEMĚ JE NAŠE!
  VOLTE ZEMANA!
  Zeman má chyby, ale je náš, český! Je nezkorumpovaný, veřejně pracuje ve prospěch naší země, hájí naši samostatnost a zájmy! Zeman je menší zlo jako Drahoš. I proto je lepší volba!
  • https://livestream.com/accounts/17590784/events/7103089/videos/151392392 (10.3.2017)
  • www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/projev-prezidenta-republiky-pri-4.-celostatni-konferenci-hnuti-svoboda-a-prima-demokracie-13788
  • www.novarepublika.cz/2016/09/carl-gershman-rekl-ze-zemanovy-vyroky.html#more
  • www.novarepublika.cz/2016/10/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit.html#more
  • www.svobodnenoviny.eu/skutecne-prezident-zeman-rozdeluje-narod-v-otazce-prijimani-uprchliku/#more-40780
  • www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podporou-te-opile-prostitutky-davate-hlas-Putinovi-Ctete-prohlaseni-kterym-se-svetove-znama-skupina-hlasi-k-utoku-na-Zemana-519800

  OdpovědětSmazat
 6. Je tam několik nesnází, které ilustrují, že ani údajné iq144 není zárukou spolehlivosti, i když pán píše autoritativně, jako kdyby na té pasovce sám pracoval. Ale od poloviny 80-tých let se leccos v praxi povolování cest do ciziny měnilo, jednak pohovory po návratu z ciziny hned neznamenaly, že dotyčný je agent, čili lustrační osvědčení skutečně může být pravé, obzvláště proto, že by všechny záznamy na Drahoše musely být odstraněny v samém počátku 90-tých let, kdy vyšly Cibulkovy seznamy (a byl Drahoš už tehdy opravdu tak slibným kandidátem do budoucnosti, aby byly jeho archivní záznamy vyluxovány?). Předpojatá a neoprávněná kritika Drahoše, obávám se, je snadno vyvratitelná, a ve výsledku přihrává body právě jemu.... dokonce se nabízí možnost, že by si proti sobě takové splašky pustil sám, aby se těsně před volbami zázračně očistil, což by byla finta podobná tomu, co provedl Sarkozy, když se před prezidentskou volbou (vědomě!!) nechal nařknout z účasti na úplatkářské aféře "Clearstream" (což ve Francii není ničím neobvyklým) a pak se před volbami ukázalo, že to na něj "někdo" navlékl. Sarkozy byl jak panna neposkvrněná (což byl ve Francii úkaz velmi neobvyklý, prokazatelné očištění z nařčení z korupce!!!) - a stal se prezidentem. --- Takže bych byl velmi opatrný, kdo komu vlastně čím posluhuje!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pardon, nejsem anonym, jen jsem se zapomněl podepsat.
   Jan Schneider

   Smazat
  2. 17:55 z vlastní praxe vím, že až do skonání předchozího režimu pro všechny, tedy i pouhé krátkodobé „služební“ cesty mimo státy „socialistického tábora“, platila nejméně povinnost vyplnit rub „cestovního bloku“, tedy zprávy ze služební cesty, kde byl požadavek na záznam „mimoslužebních poznatků“. Kdokoli tam cokoli zapsal, byl informátorem StB a povětšině se octnul na Cibulkovic seznamu. Bylo samozřejmě možné nic tam nenapsat s tvrzením, že plnění služebního úkolu zabralo veškerý čas, veškerou pozornost a energii, takže si vedoucí „zvláštního oddělení“ zoufal, protože takto nevyplněný list, tuším 4. odd. Krajské správy SNB (tedy StB) vracelo k doplnění. Protože jsem při své jediné služební cestě (do SFRJ) tuto stránku, nehledě na urgence nevyplnil, jsem ušetřen prezentace co spolupracovníka StB. Pravda ovšem je, že jsem už mimo socialistický tábor v těch časech víckrát necestoval. Z toho mi plyne, že pokud k občanu Drahošovi žádné záznamy o služebních pobytech mimo socialistický tábor nejsou, musely být skartovány nebo zapřeny, což v prvním případě může znamenat, že patřil mezi VIP spolupracovníky buď StB, nebo Vojenské kontrarozvědky, jejichž materiály byly skartovány podle pokynu generálů Lorenze a Václavíka v listopadu a prosinci 1989, nebo odstraněny, zapřeny či jaksi nedoceněny „přáteli“ v běhu rutin lustračních osvědčení. Nabízí se jiná vysvětlení? JiH

   Smazat
 7. Podívejte se na tohle.Je to sice starší,ale výmluvné.Kdo podporuje Drahoše.Zadejte do google.Seznam to "neumí" najít.
  Sdílejte ho.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Toto-se-nemelo-dostat-ven-Svedectvi-odkryva-sokujici-slova-Schwarzenberga-260756

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš a spol. Jsou vlastně jen náhradníci za Schwarzenberga. Náhradník má jít na-hrad nahradit prezidenta. Toho kolonie nepotřebují,

   Smazat
 8. Pracoval jsem před převratem v oborovém výzkumném ústavu a byl jsem komunista. Na Západ jsem vyjel na 4 dny v zájezdu ČSVTS. Drahoš vyjel na dva dlouhodobé stáže, komunisté mu nezkřivili vlas a jemu nekomunistovi dali, co si přál. Jeho vědecký výkon nebyl nijak zářivý. Teď všude, kde je k tomu příležitost, tvrdí, že mu komunisté ubližovali místo toho, aby taktně mlčel. Komunisty nenávidí. Pro mne je plny falše a nevolitelný.

  OdpovědětSmazat
 9. Je zřejmé,že na dlouhodobé stáže na Západě musel každý,zdůrazňuji,že KAŽDÝ byl kontaktován kontrarozvědkou ČSSR a bez plnění zadaných úkolů v oblastech zejména průmyslové špionáže y jel tak akorád do pr.... , a žádný špion se o své práci nebude chlubit!Je zavázán mlčenlivostí!Jinak....Tak ho volme
  špiona!

  Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z čeho je to ZŘEJMÉ, že KAŽDÝ, zdůrazňuji KAŽDÝ ... ??? Co je toto za argument? "Beran" byl příslušníkem StB, že je mu to tak jasné, že to ani nemusí zdůvodňovat, protože to je prostě ZŘEJMÉ????

   Smazat
  2. Získat povolení k cestě do kapitalistické ciziny, zvláště do západního Německa nemohl každý. Bývalá kolegyně nebyla se svým manželem puštěna do Jugoslávie, přestože oba byli na dělnické pozici a členy KSČ.
   Současně veškeré kontakty a tím spíše i pobyty v kapitalistickém zahraničí byly sledovány a evidovány. Sám jsem jako absolvent na ZVS místo práce na divizi skončil obden jako dozorčí kuchyně praporu, nejspíše proto, že pratety žily ve Francii.
   Není-li u Drahoše uložena žádná evidence takového pobytu, jediným logickým vysvětlením skartace "nevinného" spisu je potřeba zbavit se toho nebezpečného.

   Smazat
  3. 19:48 každý, pokud si přečtete koment z 21. ledna 2018 1:16

   Smazat
 10. Chtěl jsem vycestovat do blbé Jugošky řádně zaplaceným zájezdem přes čedok nebyl jsem ve straně a přesto přišel policista a zkotroloval i povlečení ve kterém spím a ehle falzifikantovy v brejlích se důvěřovalo natolik, že ho pustili na stáže na západ.Že nebyl kamarád s STB to říkejte tomu co seno žere.

  OdpovědětSmazat
 11. Jak vím od svého spolužáka, StB nemohla vytěžovat členy KSČ. Měli to prostě zakázáno. U někoho však museli somrovat o informace. Zbyli jim jen nečlenové strany. Také různí ublížení osmašedesátníci se po převratu chlubili, jak u nich žadonili o spolupráci. Drahoš se svým tvrzením, že nikdy ve straně nebyl, vlastně odkopal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:13 Váš spolužák kecal. StB i VKR šlo o informace, ber, kde ber. Naopak, ve služebních cestách do zahraničí měli přednost partajníci, pak zjevně loajální snaživkové a naposled takoví ti neteční a remcalové, ti byli předem vyloučeni. Oněm prvním, nejlepším, byly zadávány i úkoly. Jakýpak by mělo smysl zbavovat členy strany "vlastenecké" povinnosti? To je stejně nesmyslné tvrzení, že členové KSČ nebyli evidováni co spolupracovníci StB, nebo že neabsolvovali vázací akt.

   Smazat
 12. Rodina, Rod, Národ, Vlast přesně tak proto volím Zemana. Kavárníci mají mezi sebou mnoho spolupracovníků STB teď jsou z nich největší slouhové západu a antikomunisti.

  OdpovědětSmazat
 13. Takhle bude Drahoš brzo tančit...
  https://www.facebook.com/navodyatriky/videos/540388499663058/?fref=mentions

  OdpovědětSmazat
 14. Drahoše v zájmu našeho přežití NEVOLIT!!!

  OdpovědětSmazat
 15. Zvoľte si Drahoša a budete na tom ako my s Kiskom.
  Živá katastrofa, onedlho pribudne na us vlajke ďalšia hviezdička - Slovensko :-(((

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.