Reklama

pondělí 8. ledna 2018

Ministerstvo obrany RF: VKS Ruska provedou v roce 2018 více než 500 cvičení


8. 1. 2018 zdroj
Chybět nebudou ani soutěže posádek pro bojové výpočty. Vzdušné a kosmické síly Ruské federace naplánovaly na rok 2018 provedení více než 500 vojenských cvičení na různých úrovních. 8. ledna to oznámila tisková služba Ministerstva obrany Ruské federace.


Bylo uvedeno, že na rok 2018 pod vedením vrchního velitele Vzdušných a kosmických sil RF a vedoucích pracovníků Vrchního velení VKS RF byly naplánovány akce bojového výcviku. Nejdůležitějšími z těchto akcí bude více než 500 vojenských cvičení na různých úrovních.

Kromě toho je naplánováno uskutečnění více než 1300 soustředění pro různé kategorie příslušníků armády.

Budou také provedeny soutěže v leteckém výcviku mezi posádkami pro bojové výpočty VKS, včetně Aviadarts 2018, Klíče k obloze 2018, Vzdušné hranice 2018.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

8 komentářů :

 1. Cvičte, málčiki... posádce obléhané kréposti nic jiného nezbývá. A vaše pevnost je dost velká, aby dokázala být nezávislou i přes škůdce embargáře, roury sankcionáře, škodnou vlastizrádnou z vlastních stok a z vlastních kanánů se plazící za jidášský dolar... Ano, ne za poctivý stříbrňák ze stříbra, ale za FEDem potištěný papírek.

  Vaší nadějí budiž, že útok na vás by sám UStočník přežil jako totální kripl... ožebračený, vypálený, aby SÁM ANI NA KRIPLKÁRU VÍTĚZNĚ OVĚNČENOU NEVYLEZL... A aby si toho byl moc dobře vědom, a agrese na Rusko a na světový mír by se z pudu sebezáchovy neodvážil.

  OdpovědětSmazat
 2. Budoucí největší muslimská armáda světa! http://literarky.cz/politika/svet/20743-bude-v-roce-2050-v-rusku-prezidentem-muslim

  Většina jich tak vypadá už na tý ilustrační fotce:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:41 zoufalé připoštívání zoufalého rusofoba. Snaž se snaž, chlapče.

   Smazat
  2. 1:18 Co je tam "ruskýho"? Nemít ty "colorady", tak bych na otázku KDO jsou ti dobří muží na fotce tipnul členy Iránských revolučních gard! S pár najatými Ujgury:)

   Smazat
  3. Chceš vidět jak vypadali Rusové! Tak koukni na ten gif (pohyblivý) obrázek! To byli Rusové! Ti ano! - http://iks2010.info/?p=129464

   Smazat
 3. Držte se ruští mládenci! Vy na to NATO a USA máte! Vy to zvládnete! Jste velkolepí! Jste jedineční! Huráaaa!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Štěstí přeje připraveným fašisti stojí na hranicích a už žádný marš na Moskvu.

  OdpovědětSmazat
 5. Rusové si doma mohou dělat, co je libo. S tím nic nenadělá emérický soudruh, ani jeho patolízal EU. Předpokládám, že pindosi budou organizovat "obranné" manévry po celém světe, na Měsíci, Marsu a v neposlední řadě i v sousední galaxii.:oD

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.