Reklama

čtvrtek 11. ledna 2018

MUDr. Marek Obrtel - Motto: „Miloš Zeman je člověk, který vidí zatáčku tam, kam jiný ani nedohlédne a on dokonce vidí až za tu zatáčku...“

11.1. 2018   Rukojmí
Vážení spoluobčané,
než vhodíte svůj hlas do urny, sedněte si doma v klidu u kávy nebo čaje a zamyslete se nad tím, co byste si v dalším vývoji naší krásné vlasti vlastně přáli? Chcete, aby naše vlast byla i nadále naším domovem? Nechcete válku s Ruskem nebo s kýmkoliv jiným pro cizí zájmy? Chcete se ve své zemi cítit bezpečně? Nepřejete si, aby naše země byla pouhým satelitem tzv. EU, tedy Německa a Francie? Chcete dobro pro Vaše děti a vnuky? Pak Vám tedy "nezbývá nic jiného", než volit číslo "7" - volit vlasteneckého prezidenta - volit Miloše Zemana
Rada Národní domobrany


V těchto dnech probíhá poslední fáze příprav na prezidentské volby, ve kterých se o funkci hlavy státu utká devět kandidátů. Je pouhým konstatováním holé skutečnosti, že jediným politikem, který může stanout v čele ČR a vést ji v neklidných časech, které nás čekají, je stávající prezident, Miloš Zeman. Je to skutečný státník, který patří k nejvýraznějším osobnostem evropské politické scény. Dokáže formulovat a zastávat postoje, které vycházejí z podmínek evropské a světové politiky a jsou v souladu s potřebami našeho státu.

V těchto prezidentských volbách nemá Miloš Zeman rovnocennou konkurenci.

Národní domobrana podporuje Miloše Zemana a obrací se na všechny slušné, poctivé a vlastenecky smýšlející občany – jděte k volbám a podpořte svým hlasem jeho kandidaturu.

Vážení spoluobčané,

než vhodíte svůj hlas do urny, sedněte si doma v klidu u kávy nebo čaje a zamyslete se nad tím, co byste si v dalším vývoji naší krásné vlasti vlastně přáli? Chcete, aby naše vlast byla i nadále naším domovem? Nechcete válku s Ruskem nebo s kýmkoliv jiným pro cizí zájmy? Chcete se ve své zemi cítit bezpečně? Nepřejete si, aby naše země byla pouhým satelitem tzv. EU, tedy Německa a Francie? Chcete dobro pro Vaše děti a vnuky? Pak Vám tedy "nezbývá nic jiného", než volit číslo "7" - volit vlasteneckého prezidenta - volit Miloše Zemana

Rada Národní domobrany

63 komentářů :

 1. Drahý pane Obrteli,
  jste jedna z mála osobností jenž respektuji.
  Když vidím presidenta jak mu kdejaká špína okopává kotníky,
  nejraději bych mu hlas dal.
  Nemohu však z principu podpořit jediného kandidáta.
  Všichni jsou dobří katolíci a rozkrádání naší drahé vlasti prokletou cizí Římsko-katolickou církví bude pokračovat.
  Věřte že všechno zlé je k něčemu dobré.
  Nevyhraje li Římský zeman, vyhraje kandidát jenž urychlí dějinné události*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...promiňte plukovníku
   zapomněl jsem se představit. ..vojín v záloze Jan Petr*

   Smazat
  2. O čem je to vaše žvanění Unknown? Vy nesnášíte ty strašné nadávky našemu prezidentovi, které nemají v dějinách naší země obdoby, ale volit ho z principu nebudete? No to mně poser. Ještě nikdy nikdo tak sprostě, jako se smí beztrestně nadávat hlavě státu dnes,českému prezidentovi nenadával. V naší zemi, jak se ukazuje, žije pěkně sprostá, odporná, občanská pakáž. Bylo by dobře tuto pakáž u jejich počítačů vysledovat, a ihned jim zastavit vyplácení důchodu. Tak ona ta havěť žere z peněz nás všech, dřepí to od rána do večera u počítače a nadává to na prezidenta? Tak ať okamžitě odtáhnou z naší země pryč tihle sprostí magoři, a sebou ať vezmou všechny ty celebrity, které sprostě uráží naši hlavu státu, a mediální kurvy, kterým činí velké potěšení ty sprosté nadávky přenášet. Když jsem zjistil, že u článku o tom hnědým praseti Bangovi byla diskuze zablokována ( prasečí novinky) údajně pro vulgární nadávky, a vulgární nadávky prezidentovi zablokovány nejsou - co to kurva je - ty novinky? Co to je za svině? Štvát proti hlavě státu - jak si to může mediální pakáž vůbec dovolit? A další pakáž - jejich diskutéři - servilní dementi -těm ještě nedocvaklo, že zkurvené novinky smolí svoje články výhradně jen za účelem počtu diskuzí, tak, aby se lidi nasrali, a psali svoje přiblblý vejžblechty, protože zmrdi Seznam.cz - provozovatel těch trapáren - z toho má královské zisky.To ti pitomečkové nepochopí a nepochopí, jinak by své diskuzní výštěky nepsali. Lezou diskutovat sem na NR - je jich tu denně spousta - vám nevadí, že cikošům se zde nadávat nesmí, a prezidentovi ano? Vám nevadí, že žijeme v takovým zkurveným, nemravným státě? Namísto, abyste to dali těm mediálním prasatům sežrat, diskutujete jak pitomí a nosíte jim prachy! To nikdy nepochopím.

   Smazat
  3. Pane Jane Patře, je mi z vás špatně.
   Váš alibizmus, nechutné zástupné důvody - prboha kdo z těch lumpů je "dobrý" katolík ... měl byste se stydět a ne psát o svých výmluvách a hloupých úvahách na internet.
   Ujišťuji Vás, že já si přeji prosperitu a konečně i svobodu naší země, a s lidmi jako jste Vy, se toho opravdu, ale opravdu nedočkáme.
   Církev je tu 2000 let. Samozřejmě vím, že jde o falešný projekt s úmyslem ovládnout lidstvo, ale rozhodně tuto hydru neporazíme sezením doma a nepodpořením voleb člověka, který jediný pojmenovává věci pravými jmény a v rámci možností bojuje za lepší ČR. Teď jsou na pořadu dne důležitější věci než boj s církví, ta může přijít na řadu později, v tuto chvíli a v souvislostech, které uvádíte, jde o boj s větrnými mlýny, který naopak může události zcela zamrazit a způsobit, že další šanci už nedostaneme desítky dalších let.
   Hlavně seďte doma a masírujte si svoje ego, jak jste morální hrdina - pro mne jste zbabělý a zaslepený vlastizrádce, ač Vy to vidíte přesně opačně.

   Smazat
  4. Co pochopit Janovu poslední větu, byť si urychlený scénář nepřeji.

   Smazat
  5. Pane Povolný, poslední větu chápu a též na ni v příspěvku výše reaguji - urychlený scénář může vést k rozvratu anebo přesně opačným směrem, než si přejeme. Cokoliv nevyjde a je to v háji.
   Potřebujeme teď nasadit síly na jiný boj než pouze a jen s církví (ač i ten je potřeba).
   Ale sezením doma a trucem nikdo nic nevybojoval a osobně si nemyslím, že právě M. Zeman je bůhvíjaký ochránce církví všeho druhu, včetně té římsko-katolické.
   Proto má můj hlas v přesvědčení, že mimo jiné by vliv a špinavé pařáty církve mohl pomoci odsekat, ale před námi je jiný boj s jinou a mocnější hydrou.

   Smazat
  6. 4. LEDNA 2018 5:03 LIDOVKY.CZ > ZPRÁVY > DOMOV
   Od upřímného katolíka si Zeman hlas nezaslouží, apelují dominikáni na stoupence
   Zdroj: https://www.lidovky.cz/dominikani-se-ohrazuji-proti-zemanovi-dh7-/zpravy-domov.aspx?c=A180103_174639_ln_domov_rsa

   Smazat
  7. Unknown nám bezvěrcům jsou svatí ukradení.

   Smazat
  8. Miroslave děkuji, jeto tak.
   Také si přeji mír.
   český národ řízeně vymírá a přichází o svoji vlast.
   Nemáme příliš času*

   Smazat
  9. Anonymní11. ledna 2018 20:50
   ...pane anonymní,
   ta hydra kriminální politici jsou ve valné většině dobří katolíci.
   Dokonce mají ve sněmovně kapličku*

   Smazat
  10. Anonymní11. ledna 2018 21:53
   Ježíšek se mně zjevil způsobem neomylným.
   Jsem s Bohem v denním kontaktu
   Nemám peníze a ani žádný majetek.
   Nelžu a nekradu žiji v pravdě*

   Smazat
  11. No - a že bys konečně odlezl a nechal těch blbin - co? Un klaune, nebo co jsi zač? Jdi do hajzlu!

   Smazat
  12. 20:50
   Naprosto s Vámi souhlasím. Při úklidu se také nedřív vymete a potom setře.
   Václav

   Smazat
  13. Anonymní11. ledna 2018 22:21
   ...ten klaun dělal víc než deset let vyhazovače.
   Když tě chytnu za ohryzek a budu se ti dívat do očí
   za chvilku se pochčiješ. Tak prosím nech té agrese*

   Smazat
  14. No - blbej jsi na to dost klaune. Vyhazovače dělali jen blbci a magoři, k ničemu jinému nepoužitelní -ne? Na tebe to dřepí dokonale. Sprostej jsi jak dlaždič, a nejspíš jsi pochcanej, i když jen dřepíš u počítače dědku plesnivej, sprostej, praštěnej. Já bych tě chyt za ohryzek první, a pak bych tě kop do prdele - víc bys nepotřeboval staříku hnusnej!

   Smazat
  15. :)) taky jsem měl 1200 zaměstnanců idiote :))*

   Smazat
 2. Drahý pane doktore,

  Je docela možné,že vám chybi prudce velká opravdová zakladna.Proto jsme vám rezervovali v Národnim programu bod č.NP Nr.8.

  ZE KTERÉHO BUDE VYPLÝVAT,JAKÝM ZPŮSOBEM JE MOŽNÉ UDELAT NATO PRO ČESKO RUPSKO ÚPLNĚ ZBYTEČNÝM.

  Jen tak,se můžeme zbavit astronomických nákladů,které nás čekaji v tzv.společném rozpočtu,který se má pod dozorem banksterů zmenit na válečný.

  Pokud to vite jak a my tu vime,že vy to vite,neprozrazujte to.
  Mohlo by to totiž vyvolat velké tsunami solidarity s vámi a vaši filosofii,nedej velký bože,aby to mělo ten úcinek který je NP Nr.8.deklarovàn,že ano nebo ne?

  OdpovědětSmazat
 3. Unkknown 11.ledna 2018 15:00 - větší filosofický laborát nic neříkající a zmatený jsem nečet.Respekt,princip,dobří katolíci,prokletá římskokatolická církev,Římský Zeman,urychlení dejin.Co tím básník chtěl říci,prosím???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechte tedy hovořit budoucnost jenž staví na dějinných událostech.
   Čím méně je vám dáno býti bdělí
   tím větší bude překvapení*

   Smazat
  2. Blbější pitomost v mozkové zásobě náhodou nemáte? To je škoda.

   Smazat
  3. 15:51 - budoucnost je pro vás "ten" budoucnost?
   což takhle "...budoucnost jež..."

   Smazat
  4. Jan Petr,máte svoji filosofii zredukovaniu jen na Boha,ale čekat jen na to,co se stane,je cesta do pekel.V této rozbouřené době je nutná občanská angažovanost(minim.jít k volbám)a také dobrá informivanost a pochopení souvislostí,tzn.přečíst stovky článků z různých zdrojů a pirovnávat.V tomto konání Vám Bůh neoomůže.....

   Smazat
 4. Prosím, neglorifikujme prezidenta Zemana. Všichni víme, že nemá jen dobré stránky. Prostě lepší kandidát není tak ho zvolme a je to.Nic víc, nic míň. Osobně si před ním na rpdel nesednu. To, že jeho protikandáti jsou prostě trapárna a nesahají mu po kotníky, není jeho zásluhou ale úrovní dotyčných!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čapkovo Bílá nemoc nabízí se k přirovnání.
   Chudý, dobrá tedy ukaž ruce*

   Smazat
  2. 16:07 Je to tak. Možná naštěstí, protože kdyby byl lepší protikandidát, tak se budou dělit hlasy mezi "ještě ucházející" a "lepší" volbu. Takto není co řešit.

   Smazat
  3. No a - 16.07 - co jste tím chtěl vyjádřit? Náš pan prezident po vás určitě nebude vyžadovat, abyste před ním seděl na prdeli. Hlavně si dejte bacha, abyste neseděl na prdeli před holomky, které sem dosadí a schválí USA -co myslíte, že jsou všichni ti kandidáti? Odkud se vylíhli, a kdo jim hned sype miliony? Vám se to zdá být normální? Jsou to prozápadní přicmrndávači, leštiči klik, přizdisráči - přesně takové USA potřebuje mít ve vládách všech zemí, a bude je platit zlatem, zatímco občané USA žerou z přídělu potravinových lístků. Ach bože - proč jsou lidi v ČR tak pitomí! Už jednou zmrzačili život svých dětí, a vnuků, protože doufali, že se taky přicucnou na nějaký ten štědrý cecek, kde se hovno dělá, a berou prachy, a sotva si utřeli nudli, už nadávají u počítačů, a mrší a mrzačí život svých pravnuků. Češi si zaslouží jen hrůzovládu, každý den hned ráno zmrskat pendrekem, sebrat důchod, donutit pracovat nebo žebrat - nic jiného!

   Smazat
  4. 18:07
   Souhlas . Češi a hlavně mladá generace potřebují znovu prožít válku , bídu a hlad .Snad potom přijdou k rozumu . Pokud přežijí .

   Smazat
  5. Je podezřelé, že se umělecká a politická šmíra (pardon celebrity) soustředůjí pouze na dehonestaci Zemana ale nijak vážně veřejně nepodporují žádného jeho protikandidáta.Myslím, že i oni vidí,že současný prezident nemá konkureci a podporou kohokoliv jiného by se mohli jeho případným zvolením a dodatečným zjištěním, co podporovali za blba, zesměšnit a ztrapnit. Tak jim pouze zbývá soustředit se na urážení a trapné ztrapňování Zemana.

   Smazat
  6. Umělecká a politická šmíra je naprosto správný výraz. Ale aspoň se nám pěkně odkopali a už víme, kdo za koho kope a kdo je kdo.
   Usnadní nám to v budoucnu přístup k těmto lidem (chamradi) - na umělce nechodit, jejich díla ignorovat, nechat je chcípat hlady, a politiky prostě nevolit.

   Smazat
  7. Když jsme pro ně lůza, burani, podlidé, tedy dobrá. Asi jim smrdí naše peníze, asi se jim hnusí naše hlasy. Tak jim ani peníze ani hlasy nedávejme. Neplaťme televizi a rozhlas, neplaťme divadla a zastupitelům ve městě dejme na srozuměnou, že si nepřejeme život tyhle sereblity z veřejných peněz. Proč si Nárondí divadlo a další divadla ne sebe nemohou vydělat sama. A když tam vkládáme veřejné peníze, chce za to také od nich adekvátně slušné chování a respekt k institucím státu. Za zničení prezidentské standarty a za červené trencle na Hradě měly následovat exemplární tresty, protože nešlo o žádnou recesi!

   Smazat
  8. 21:53
   Ano vyjádřil jste se přesně -šmíra- Také neuváženě odsuzuji herce, zpěváky a jiné z kulturní branže, ale zároveň si uvědomuji, že ti co tak řvou a kvičí nejsou výkvět kulturní elity stejně tak jako je to u učitelů a profesorů. Jen jsou nám neustále předkládány stejné ksichty a stejní dekorovaní blbci podobní strýčku Bredymu od Hermana. Ti slušní většinou mlčí a mají dost starostí se sebou a svoji rodinou a svoji prací.
   Václav

   Smazat
 5. Multikulti teror v Německu! Tam už nikdo ani nepípne!

  https://zpravy.idnes.cz/nemecko-netzdg-facebook-twitter-afd-d69-/zahranicni.aspx?c=A180106_374481_zahranicni_aha

  https://diit.cz/clanek/nemecko-zakon-proti-hejtum

  OdpovědětSmazat
 6. Co uniklo! Totální cenzura v Německu!

  https://zpravy.idnes.cz/nemecko-netzdg-facebook-twitter-afd-d69-/zahranicni.aspx?c=A180106_374481_zahranicni_aha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem hrdý potomek mistra Jana Husa a všech vlastenců jaký byl Jan Ámos Komenský a hrdě se hlásící k odkazům pravdy.
   Neumím Anglicky a nemám zvuk na počítači od doby kdy blesk uhodil do katolického kostela.Z principu a přesycenosti neposlouchám hudbu našich kolonizátorů.
   na i dnes lžou jako v katolických kostelech, je to jedna parta.
   Zkuste najít Boha bez našeptávání církve.
   Hodně štěstí*

   Smazat
  2. 16:51 Mistr Jan Hus hlásal pravdu jen o tom, jaká je církev kořistnická. Jinak to byl také jen "našeptávač" a ne hlasatel skutečné pravdy.

   Smazat
  3. V době mistra Jana Husa žádní našeptávači, lidské mrchy, udavači, přizdisráči, podržtašky, a podobná havěť - nebyli.Lidé byli hrdí na svůj národ, ba i jen na svou ves a domov, na své zvyky, na své písně, na své předky - to až dnes svět rodí hnusné, pokrytecké zmetky, kteří by za všivý měďák prodali své vlastní dítě, nebo vyloupli oko vlastní mámě. Vůbec nemá smysl motat do dnešních moresů, a zkrz naskrz zmrzačeného, pokřiveného světa, Jana Husa. A že byl údajně "našeptávač"? Komu asi tak našeptával vy slaboduchý troubo? I za svá kázání lidem byl dán do klatby - tak komu našeptával? Vy už máte dobře pomrzačený, propláchnutý mozeček. Každé ráno poděkujte našim mediím, že je z vás takové hloupé monstrum.

   Smazat
  4. 18:14 "Našeptávač" je každý duchovní, viz 16:51. Jestli Hus nebyl kazatel "slova Božího", tedy nástroje pro manipulaci lidmi, tak si ten svůj mozek nechte vystavit v muzeu kuriozit. Nemáte ho "pomrzačený a propláchnutý", ale jen totálně nefunkční.

   Smazat
  5. 18,56 - pokud vím, tak Hus kázal právě proti, církev a její praktiky kritizoval - a nejspíš byl hlasatelem toho pravého Kristova učení - proto ten povyk, proto klatba a nakonec poprava - pro jistotu, hydra si nenechá ukrást moc a zpochybnit tu "jedinou svatou" pravdu.
   Dnes to probíhá úplně stejně, páni světa na svých postupech nic nemění ...

   Smazat
  6. Pokud by hus byl našeptavač a en správný kazatel slova božího (ve skutečnosti falešného), nebylo by ho nutno upálit.
   Kapišto?
   I v dnešní době proto má jeho příklad velký smysl a smáznout to slovy, že byl kněz = fuj, je ostudná hloupost, neznalost nebo záměr.
   Ne každý kněz je hajzl jako Halík, ne každý čtenář NR je chytrý nebo morální ....

   Smazat
  7. Ale - vždyť je to primitiv a blbec - ten sráč 18.56. Sprostej házeč hoven - takovejch tady je - jéje! Leze to sem z diskuzí novinek tenhle ksindl.

   Smazat
  8. 22:25 Ještě štěstí, že sem občas zavítá takový slušný a věcný diskutér, jako jste vy. To posouvá kvalitu diskuzí na mnohem vyšší úroveň.

   Smazat
  9. No to bych řek.

   Smazat
 7. Jsem neznaboh, přece se ale nyní modlím, aby Zeman byl zvolen hned v 1. kole a nemusel dalších 14 dnů poslouchat ty pseudointelektuální žvásty těch, kteří nadutí svojí pýchou si nevidí na vlastní nosní špičku a že by kdy dohlédli na prostý lid je u nich zcela vyloučeno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to dosti blbe......kandidatu je (umele) tolik protoze kdo nebude volit v prvnim kole (a zasadne volit v sobotu!V noci z Pa na So jsou ocekavany volebni machinace) Zemana,tak v 2kole budou vsichni kdo ho nevolili,volit jeho protivnika........Prosim uvedomte si to.......zwg

   Smazat
 8. Je to na nás a tentokrát jde o hodně. Vivat Zeman a v prvním kole. Pevně tomu věřím.

  OdpovědětSmazat
 9. Národní domobrana úplně zapomněla na to, že vláda pod premiérováním pana Zemana vtáhla naší zemi do NATO bez toho, aby se zeptala občanů zda s tím souhlasí. A na to, že ihned vzápětí povolila přelety bombardérů NATO k humanitárnímu bombardování Jugoslávie. Poslední věta 16:07 sedí. T

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech těch pitomých žvástů 18.03 - musíš mocí mermo hodit hovnem? Nikdo tě nenutí, abys volil pana Zemana - zvol si některého z těch amerických podržtašek, ale pak nikde na diskuzích nenadávej! Nadávají nejvíc ti, kteří zradili, prodali, zmrzačili a zničili naši zem, a dívali se na to, jak smečky politických sráčů všechno pustoší. Čumíš na to plných 26 let - tak teď zavři hubu.

   Smazat
  2. Blbečku 18,03 - každý může udělat chybu, nyní se snaží svůj omyl či hloupost napravit.
   Vy jste čistý a svatý, že můžete házet kameny?
   Zapomínáte, že ti ostatní by za NATO a přelety dýchali, že tu zřídí bez mrknutí oka amícké základny, sklady zbraní, pošlou naše děti někam bojovat a my na to budeme jen čumět.
   Nevolím podle toho, co se stalo kdysi, volím podle toho, co je TEĎ!!!!!
   A klidně se kousni ze své nenávisti.

   Smazat
  3. Do NATO nás vtáhly ODS, US, ODA, Lidovci. Vláda Zemana k tomu přišla jak slepá k houslím.

   Smazat
  4. 21:57
   Máte pravdu, do NATA nás vtáhli Vámi uvedené strany a pro doplnění do EU nás v referendu vtáhla naše blbost a ignorantství.
   Václav

   Smazat
 10. Hlasím se k výzvě. Celá rodina bude volit pana Zemana.

  OdpovědětSmazat
 11. Kdo volí Zemana, volí nejvyšší možnou míru svého i našeho bezpečí. O to tady jde až v první řadě.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 12. Jelikož skutečně vidí za zatáčku je zbytečné kritizovat trpaslíky kteří mu okopávají neuropatické kotníky, oni totiž nevidí dál a tak jim to nemějte za zlé. Nejvíce mne v poslední době překvapila výzva bývalých předáků ČSSD v čele s Haškem, kteří chtějí pozvednout uvadlé renomé ČSSD a mimo jiné napravit křivdu na Zemanovi při první presidentské volbě, kdy ho ČSSD v čele se Špidlou zradila. Také církevní restituce a tím zradu na voličích chtějí alespoň částečně napravit. Tomu říkám slovo do pranice a čestný postoj, taky jsem býval volič ČSSD. Že by to bylo blýskání na lepší časy? Jsem zvědav na další vývoj a fandím jim. Aottj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hm, jenže teď, ex post, jim tyhle kecy málokdo zbaští. Je to akt nouze a zoufalství - klidně mohli tito hrdinové to, co říkají dnes, tvrdit už dávno - ale to drželi hubu. ČSSD je pro mne i nadále zcela nevolitelná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 13. Pan Obrtel je vlastenec a hrdina který navazuje na naše legionáře . Oni také věděli že jde o válku proti Slovanum . Hodně si vás vážim a je to dobře že někdo řekne pravdu . Naše média zradili .

  OdpovědětSmazat
 14. Kdo má zájem dozvědět se alespoň něco o prezidentských kandidátech, ať si např. na Youtube pustí CNTV 2, dnes s Jirkou Černohorským, který mně hovoří z duše. Mimochodem volí také Zemana. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 15. Není dávno co rozmýšlet president je vlastenec a protikandidáti zaprodaná západní pakáž.

  OdpovědětSmazat
 16. Hrdinství, cenzore, mazat naprosto průkaznou pravdu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já osobně si myslím, že je správné vědět, proč vesmírné civilizace povedou válku proti Zemi, proti lidem.

   Smazat
  2. ... Pro obranu Čechů, Slováků, Poláků a Maďarů.

   Smazat
 17. Budu volit Zemana je to VLASTENEC a je to jistota ten se koupit nedá! volte Drahoše a máme tu US základnu a Topolánek ten prosazoval US radar díky nechci !

  OdpovědětSmazat
 18. Volím Zemana je to VLASTENEC nechci žadného zaprodance EU a USA

  OdpovědětSmazat
 19. Cenzura podle listiny práv a svobod je nepřípustná asi se v demokracii něco nepovedlo že !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.