Reklama

pátek 19. ledna 2018

Na Margaritě Simoňjan si vylámal zuby další americký redaktůrek

Margarita Simoňjan - RT, Sputnik

19. 1. 2018, Petr Ďoubalík


Západní svět se nemůže a nemůže smířit s tím, že ztratil patent na rozdávání rozumu, pravd, informací. Monopol na formování názorů. Je vyvíjen stálý tlak na pracovníky zahraničního vysílání RT (Russia Today - ruská vícejazyčná zpravodajská TV síť se sídlem v Moskvě, v provozu od 2005) a Sputniku, žurnalisté jsou označováni za agenty Kremlu a jejich práce za propagandu. Čas od času se pokusí američtí kolegové z konkurenčních plátků a televizních kanálů pozvat hlavní redaktorku RT Margaritu Simoňjan a nějakými šikovnými otázkami ji donutit k přiznání, že ji řídí přímo Putin, že ovlivnila volby v USA, že dělá čistokrevnou propagandu... 
Jak to dopadá - posuďte sami. Udělal jsem titulky k jednomu z posledních rozhovorů pro NBC, časem přidám i další.


26 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Měl byste se naučit rozumět rusky. Nemusíte číst a psát, stačí jen v době internetu poslouchat. Jinak budete odkázán na jednostranné lži a propagandu.

   Vymazat
  2. Video jsem opatřil českými titulky a upozornil na to i v článku. Proto vašemu "jen tomu nerozumím" - nerozumím. Ď.

   Vymazat
  3. Chytrý člověk se pídí po informacích. Jsem rád, že umím rusky i anglicky plynule. Nyní mohu s přesvědčením tvrdit, že ty ruské jsou daleko pravdivější než ty, které k nám proudí ze západu a USA.

   Vymazat
  4. Také si přečtu obě strany. Ne snad, že by ty ruské měly patent na pravdu, ale v tamním mediálním prostoru je skutečně všechno. Širokospektrální zpravodajství, názorová pluralita, od nesmyslů až po velice seriozní. Co se týká svobody slova, potom je na tom Rusko velmi dobře a v ničem nezaostává. Naopak. Rád si tam přečtu o něčem, co se zde zamlčuje.

   Vymazat
 2. Milý Ďoubalíčku, po dlouhé době ráda čtu Váš příspěvek, Na Sputnku je toho dost, co bychom rádi viděli v ČT, ale když ti ovlivnění si tohle stejně nepřečtou a na Barrandov koukat taky nebudou, jelikož jim sereblity z kavárny řekly, že je to ee.Stela

  OdpovědětVymazat
 3. Maladec !
  Je to nádherné když médiá brání svou vlast a prezidenta . Bohužel v naší zemi je to naopak , do prezidenta se vyloženě kope .
  Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kopat do presidenta? To jste asi nečetl ruská média a komentáře.

   Vymazat
 4. Chytrá to paní, ta Margarita Simoňjan ... Škoda, že u nás nikoho(?) takového nemáme ! L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. L.S Tak to znevažujete práci všech redaktorů alternativních webů naštěstí máme.

   Vymazat
  2. Ti, kteří jsou stejně chytří jako ona, na televizní obrazovku nesmějí.

   Vymazat
 5. Takej Tvarúžkovej s ČT sa nevyrovná v debilite nikto.

  OdpovědětVymazat
 6. U Šafra: Německý tisk: poražení Zemana bude výborná zpráva pro Česko. No toto, kdyby tak tady psaly noviny, že porážka Merkelové bude výborná zpráva pro Germány, to by bylo pištění jak u prvorodičky ze strany germánské ambasády. Nevím, kdo to napsal, na Šafra nekliknu, ani kdyby tam měl čísla, která vyhrajou ve sportce, ale jistě to nebyl nějaký obskurní web.

  OdpovědětVymazat
 7. Pořád platí slova našeho génia . Václava Havla: "Na Jugoslávii padaly mírové bomby z obohaceným uranem a protože ten kdo bombardoval bylo NATO na čele USA, byla to humanitární pomoc". Jinými slovy když USA po celém světě zabíjí miliony lidí je to dobře protože to dělá USA. Když se tomu někdo brání je to zločin proti USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vykašlite se na Havla .
   Určitě se smaží za Srbské civilní obyvatelstvo zabito demokratickým humanitárním bombardování .
   Kdyby veděl Masaryk vlastník Srbského pasu jaké kurvárny budou provádět budoucí politici ČSR , tak nepluje lodní , ale letí ze Štefanikem .

   Vymazat
 8. Moc pěkně tam kličkoval a snažil se sofistikovat, jenže dáma se nedala a šla rovnou do útoku, když mu vlepila do ksichtu, že převrací to, co řekla. Nutno nicméně přiznat, že oproti našim medúzám z ČT byl ještě dost seriózní.

  OdpovědětVymazat
 9. Zcela evidentně na ni ten redaktůrek ani náhodou neměl a není to snad ani v tom že by byl hloupý. Jestli někdo jenom lže a prezentuje to jako pravdu, tak se sám velice rychle usvědčí i kdyby byl chytrej jako opice. Aottj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:32 Takhle to musí dopadnout vždycky, když se střetne demagogie s pravdou a logikou. V našem mainsteemu soupeří moderátoři a pozvaní hosté bohužel jenom v tom, kdo je větší demagog.

   Vymazat
 10. Tohle je vskutku odporný blog.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Papa, lojzo.

   Vymazat
  2. Tak tu nelez a běž na seznam .cz

   Vymazat
  3. 15:40 koho chleba jíš, toho píseň zpívej, troubelíne :-)

   Vymazat
  4. Čím je odporný? Prosím o konkrétní vyjádření a ne jen nespolečenský povzdech!

   Vymazat
  5. 15:40 Běž jsi pustit čt a neotravuj.

   Vymazat
 11. Zdatný reportér ! Zeptá se, kdo je Navalnyj

  OdpovědětVymazat