Reklama

.

.

pondělí 15. ledna 2018

Najme se mravný hoch ku hanobení protikandidátů

Ivan David
15. 1. 2018
"Najme se mravný hoch ku hanobení protikandidátů", to byl text inzerátu, který dal Jaroslav Hašek v roce 1912 do Národní politiky, když "Strana mírného pokroku v mezích zákona" kandidovala ve volebním obvodu "Vinohrady". To byla ovšem sranda. "Mravní hoši" zjevně najatí těmi, kteří pasou pana Drahoše, to je jiná sorta. Na předním místě v šíření této nenávistné propagandy je "Seznam.cz" jinak zprostředkující bulvár všeho druhu. Před volbami také web ČtiDoma, na němž nabízí své výplody "mravný hoch" Martin Chalupa. Pod tím jménem jsem nenalezl nikoho z novinářské branže. Možná je to pseudonym. Možná má ten člověk svoji čest a pod svým jménem by to nepsal. Nahlédněte, chcete-li:

- http://www.ctidoma.cz/u/martin-chalupa?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
- http://www.ctidoma.cz/politika/2018-01-13-zeman-lhal-kdyz-se-chlubil-podporou-gotta-zpevak-vzkazal-ze-nic-takoveho?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
- http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi/2018-01-12-zeman-je-putinova-deka-kricela-zena-prezident-je-pry-pocten-37482

12 komentářů :

 1. Krátká rada pro některé diskutéry!

  Chápu frustrující v Praze, mám na mysli
  ty sršně, proti voličům prezidenta Zemana.
  Ale proč? ''ZMR*I, KOKO*I, DE*ILOVÉ atd.''

  VŽDYŤ SE TĚMITO VÝRAZY ŘADÍTE ZA PRIMITIVY
  DO KTERÝCH NÁS, JEHO VOLIČE MÉDIA (ČT) PASUJÍ!
  A VELICE SE DIVÍM ADMINISTRÁTOROVI ZA PASIVITU.
  Ramón

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem sice magistr, ale vaší výtce nerozumím. Co je špatného na tom, když odborářského vůdce, co se vyšplhal po zádech levicových voličů až na předsedu senátu, za to, co prohlásil o prezidentu republiky nazvou lidi po pravdě zmrdem?

   Vymazat
  2. Protože zmrt je starší pohrdavé označení sedláka.
   J. Hruška

   Vymazat
  3. Myslíte zmrta Milana Štecha předsedu čehokoliv. Mezi lety 1979 a 1989 člen normalizační KSČ, profesí zámečník.

   Vymazat
  4. Trocha na odlehčení poezie od Renáty Berkyové: „The vaš o šuko maro kampel te paľikerel“

   Silná, přímočará báseň s metafyzickým přesahem „O maro“ pak naplno odhaluje hrdou vzdorovitost, bobtnající pod křehkou, jemnou ženskou slupkou – morální poselství v ní obsažené je úderné a nekompromisní, ne však laciné.

   O maro

   Andre čuče pira
   dikhav
   u rodav
   peskero gendalos.

   Akana kaj san savore?

   Bijo cirdeľipen čhivav man
   zorales,
   phandavav andre o danda the dumukha.

   The vaš o šuko maro
   kampel te paľikerel

   Vymazat
 2. Tvzení, že Gott nepodpořil JMENOVITĚ Zemana je pravda. Ovšem nevyvrací to tvrzení, že Gott podpořil Zemana.
  Jediné slůvko nehraje u některých lidí zřejmě roli. Ať už je to záměr nebo hloupost.
  Pokud bych se pokusil napodobit pana Chalupu na případu oné demonstrantky, tak z toho dokáži udělat úplně jiný případ. Její slogan "Zeman Putin’s slut" přece netvrdí, že Zeman JE Putinova děvka. Pro takový význam chybí sloveso "je" (is). Bez tohoto slovesa je možné výraz rozdělit na dvě části: "Zeman" ve smyslu zvolání nebo oslovení: Zemane! a ve druhé části je vlastní předmět sdělení: Putinova děvka. Protože je za zvoláním, tak může mít jen varovný význam ve smyslu "dej si pozor, ohrožuje tě Putinova děvka=agent". Pokud vyloučíme, že by varovala sama před sebou tak musela myslet někoho, kdo Zemana ohrožuje právě teď, v probíhajících volbách. Tedy nějakého protikandidáta. Výsledný titulek článku ve stylu pana Chalupy na opačné straně by pak zněl:
  "Příznivkyně prezidenta Zemana ho varovala před Putinovým agentem v řadách protikandidátů." To by panečku byla bomba.

  OdpovědětVymazat
 3. Seznam.cz šel neuvěřiteným způsobem doprava. Dokud jen přebírali Novinky, šlo o standardně přiblblý mírně levicový bulvár, ale od té doby, co si sami vytvářejí vlastní obsah, vypadají jako věstník TOP09. To nemůže být náhoda, už proto, že zainvestovali do zkušených matadorů jako Šíma, Šídlo apod.
  XJX

  OdpovědětVymazat
 4. Co by Hasek /a nekdo jiny/ nikdy nemohl napsat a uverejnit.
  Snaziva a poslusna kolonie jako vzdy byla /tramtarie/, kdyz Usa zbroji zbroji napriklad Tr. zbroji jeste vice /na hlavu 1 obyvatele/.
  Kdyz vypukly ty zarici pochodne lidskych prav a
  s povodnemi do Tr. ukazal se maly nedoststek. V Africe se neobcansky masakrujici po mnoho let v desitkach obc. valek , problem vyskytl jak je dostat do Tr., kde by uzivali lidskych prav , co hrdlo /jeste neuseknute/ by racilo, vypukl.
  Zatimco arabove jiz se strileji na predmestich mest a pachaji jine zlociny,zlociny Afro se nevyskytovaly jako v zemi hlavni USA /nas vzor/.Nemozne, Skandalni. Vlada rychle naplanovala, poskytla miliardy a provedla odstanene nedostatku a hned se zacaly africke gangy cinit. Po zuby ozbrojene /obcan nesmi mit v majetku ani nozicek zn.Rybicka , pod trestem prisneho a nezakonneho ozbrojovani/. Prepady se mnozily
  Pachatele ac zachyceni pouze na zaberech kamer a foto nebyli chyceni. Vylezl hlavni Komisar Policejni /nad kteryho nejni/ a silnym hlasem prohlasil : Nemam zde zadnou zlocinnost !!
  Kdyby tohle napsal Hasek /nebo nekdo jiny/ ozvaly by se posmesky, ze je alkoholizovan , nebo chemicky skodnymi latkami ucinenen Zavislakem...
  Po pachatelich se stale jiz 3 tydne patra.
  A jako v Usa v Tr. zlocinnost dosahla vyssi uspokojive lidsko-prasvni urovne....
  Prikaz dne : My , vlady celeho sveta budeme zachranovat za vase penize a vy za to zaplatite treba i zivoty /svymi samozrejme/.Nebo aspon pribuznych. Nebo pujdete do vezeni , kdyz odmitnete.

  OdpovědětVymazat
 5. Kdysi jsem seznam četl pak tam dávaly články které prostě číst nebudu a už dlouho tam nechodím.

  OdpovědětVymazat
 6. Seznam.cz navštěvuji jen kvůli kontrole e-mailu jinak je to ztráta času.

  OdpovědětVymazat
 7. Ááá pan David,kdo vás pase mravný hochu.Když čtu co zde kolikrát vystavujete,mám problém rozlišit jste li ještě doktor,nebo chovanec psychiatrického ústavu toho času na vycházce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:04 Jste na tom mnohem lépe, než pan David. U vás je zařazení jasné, bez sebemenších pochyb.

   Vymazat