Reklama

.

.

sobota 27. ledna 2018

Nakonec přidal znovuzvolený prezident republiky Miloš Zeman jedno poselství. „Toto, milí moji, je moje poslední politické vítězství. A za ním už nebude žádná politická porážka,“ usmíval se Zeman na své podporovatele, kterým připomněl fakt, že prezident smí obhájit svůj mandát jen jednou.

27.1. 2018   PL
Miloš Zeman předstoupil před své podporovatele. Přivítal ho bouřlivý jásot. Jeho fanoušci hlasitě oslavili fakt, že vyhrál. Jásali ostatně už předtím, než přišel. Pěli píseň „Ach synku, synku“. Sál Top hotelu Praha se otřásal nadšením několik desítek minut.
„Ať žije Zeman, ať žije Zeman, ať žije Zeman,“ otřásal se Top hotel Praha bouřlivým jásotem. Spokojený Miloš Zeman svým příznivcům nejprve zamával, poté předal květiny své milované ženě i své neméně milované dceři.

„Milí moji přátelé, dovolte mi, abych vám ze srdce poděkoval za pomoc a podporu při volbě prezidenta České republiky. Nebýt vás, tak jsme to nevyhráli,“ podotkl Zeman.

Pár slov přidal i na konto Prahy. „Chtěl bych poděkovat těm pražským voličům, kteří mně dali svůj hlas. O to více bych chtěl poděkovat všem voličům ve všech ostatních krajích, kde jsem zvítězil,“ pravil Zeman. Ihned také připomněl, že v roce 2018 získal silnější mandát než v roce 2013. Jdu do dalších pěti let nabit důvěrou občanů České republiky,“ řekl Zeman.

„Chtěl bych poděkovat i voličům Jiřího Drahoše za to, že šli k volbám, protože já si vážím lidí, kteří chodí k volbám. A upřímně, relativně těsné vítězství nejvíce těší. Takže i za to jim děkuji,“ pokračoval prezident.


Nakonec přidal jedno poselství. „Toto, milí moji, je moje poslední politické vítězství. A za ním už nebude žádná politická porážka,“ usmíval se Zeman na své podporovatele, kterým připomněl fakt, že prezident smí obhájit svůj mandát jen jednou.

Jelikož dosáhl posledního volebního vítězství, trochu si zavzpomínal. Na počátku 90. let 20. století byl kooptován jako poslanec a už tehdy se naučil, že potřebuje politickou sílu za svými zády, chce-li něčeho dosáhnout. V roce 1993 se tedy ujal předsednictví ČSSD a některá média tehdy napsala, že to bude konec ČSSD. Jenže se tak nestalo. Místo toho dovedl stranu k volebnímu vítězství.

„A týden poté Lidové noviny do každé rodiny napsaly, že vláda ještě nic neudělala. Já tedy měl druhý důvod, proč považovat české novináře za pitomce,“ podotkl prezident. Svou vládu označil za úspěšnou, a mohl si tedy dovolit odejít odpočívat na Vysočinu. ČSSD ale bohužel převzali lidé, kterým to moc nešlo, pravil.

Nakonec lidem slíbil, že bude v úřadu prezidenta pracovat tak, jak pracoval posledních pět let.

Jeho vystoupení uzavřel zpěv národní hymny. V Top hotelu Praha rezonoval především hlas Daniela Hůlky.

Ke slovu se dostali také novináři. Redaktor České televize Vladimír Keblúšek se ptal, zda Babiš dostane více času pro sestavení vlády. Redaktora ovšem zpočátku nebylo dost slyšet. „Pane Keblúšku, vy sice máte hlas, který připomíná mutanta. Poprosil bych vás, aby byl hlubší. A vás ostatní bych poprosil, abyste ztišili,“ uvedl Zeman.

Posléze přislíbil, že Andreji Babišovi dá dost času na sestavení vlády. Přislíbil, že se pokusí vystupovat klidněji a mírněji vůči svým oponentům. Vzápětí se však vysmál novinářům i některým politikům. „Přesvědčil jsem se totiž, že nejen někteří novináři, ale i někteří politici mají inteligenci podstatně nižší, než je inteligence obyčejných občanů,“ podotkl se smíchem. Proto bude o to více usilovat o prosazení prvků přímé demokracie v českém politickém systému, což prý nepochybně ocení Tomio Okamura (SPD) stojící v tu chvíli za Zemanem. Nedaleko se vyskytoval i statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec. „Kdyby tady byl Andrej Babiš (ABO), tak mu klidně řeknu, ať si sem sedne taky,“ podotkl prezident.


A co bude dělat jinak? S nádechem humoru a ironie Zeman pravil, že si na Hrad vezme novináře z časopisu Respekt a další poradce pracující pro Zdeňka Bakalu. „Požádám pana Bakalu, aby se stal mým ekonomickým poradcem na téma, jak úspěšně tunelovat Českou ekonomiku,“ nešetřil humorem prezident.

„Na shledanou za pět let,“ rozloučil se.

42 komentářů :

 1. Pane presidente gratuluji.
  A zároveň gratuluji i nám všem.
  A už zase začíná být v kavárenských álejích nablito.
  Ty hyeny snad nikdy nepřestanou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 27. ledna 2018 19:49 Děkuji rovněž všem voličům!

   To jsou opět ''vlivné'' Pijavice přisáté na STÁTNÍM ROZPOČTU, zejména v PRAZE a v červenci v Karlových Varech na týden, opět z PRAHY.
   To vše se musí PŘETNOUT, jako na OSKARECH na ty jim také nepřispívá VLÁDA D. TRUMPA či OBAMY atd.!!! A oni chtějí mít PRAVIDLA jako v té jejich MODLE, tudíž vše platit ze SVÉHO klíšťata!

   NECHTĚJÍ-LI NAPODOBOVAT SEVERNÍ KOREU V SOCIALISTICKÉM FINANCOVÁNÍ A NAOPAK KAPITALISTICKÉM STYLU SVÉHO BYTÍ!

   Vymazat
  2. Nyní sleduji ČT24, katastrofa DRAHOŠOVCI, komentátor BOREK A ČTYŘI JEHO K*K*T* (Honzejk, Dvořáček, Pečinka a Leinert), lamentují jak je možné, že po té propagaci DRAHOŠE, vyhrál ZEMAN, kterého volili POUZE CHUDÍ BLBCI (slova Honzejka)! To byla VYVÁŽENÁ A PŘÍNOSNÁ DISKUZE?

   ČT POTŘEBUJE NOVOU OSÁDKU, DVOŘÁK Z NOVY JI TOTÁLNĚ ZMRZAČIL, EXIBICIONISTÉ PŘED KAMEROU. ONI SI NAPROSTO VYTÍRAJÍ P*D*L* Z KONCESIONÁŘI.

   Vymazat
 2. Tak z nejhoršího, jsme venku.
  Nyní, ať vydrží zdraví. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blizi se horsi veci
   Ted vas brusel znici
   Nemeli jste vystupovat z Varsavskeho paktu

   Vymazat
 3. Blahopřeji panu prezidentovi Zemanovi k vítězství, o to cennějšímu, že ani spiknutí všech presstitutů těmto nepomohlo zvrátit výsledek ve prospěch zla.
  "demokrati", kteří celých 5 let okopávali našemu prezidentovi Zemanovi kotníky, a nyní prohráli masivní předvolební tažení proti němu, hackerskými útoky nyní napadají vysílání http://svobodne-radio.cz/, a tak se projevuje ta jejich "demokratúra" v plné nahotě.

  OdpovědětVymazat
 4. no to bude v alejích nablito

  OdpovědětVymazat
 5. Jak znamo tyto steinske parasitni obludy nikdo neznici . Jsou a budou a stale budou delat rozklady spolecnosti okolo koule o niz nekdy tvrdi ze je placata (dle potreby ) Je treba se sjednotit a tyto obludy nenechat ovlivnovat naivni stredne chytre davy jez nepatrne deni ovlivnuji . Mensi zlo je lepsi nezli nezli to vetsi

  OdpovědětVymazat
 6. Přeji pevné zdraví nově zvolenému prezidentu České repuzbliky Miloši Zemanovi, blahopřeji k vítězství nejen jeho, ale všech rozumných voličů ČR a závěrem - smutek a zloba "pražské kavárny" na mě působí jako afrodiziakum. Jsem prostě šťasný slyšet bědovat Kalouska a verbež kolem něho. Je to dnes prostě krásný pocit.

  OdpovědětVymazat
 7. Gratuluji Miloši Zemanovi k dalšímu vítězství. A nyní není lepší hudby, než je nářek nepřítele.

  OdpovědětVymazat
 8. Gratuluji panu prezidentovi ke znovuzvolení, přeji mu pevné zdraví a jen doufám, že se Pražská kavárna nebude chtít revanšovat na Staromáku pod hlavičkou fialového praporu a pod heslem "chceme změnu, a to hned". PK2

  OdpovědětVymazat
 9. Volil jsem s celou rodinou pana Zemana, fandím mu a přeji hlavně hodně zdraví. Čekal jsem na státnický projev, ale byl jsem bohužel velmi zklamán.
  Invektivu k panu Keblůžkovi si mohl odpustit v takto slavný okamžik. Dále poděkovat jen voličúm, kde vyhrál, je také docela nepěkné, protože nám to rozhodili pražští lyžaři, kterých tu bylo u voleb na voličské průkazy třetina, proto měl o pár hlasů navíc pan Drahoš. Takových míst bude hodně. Podle volebí mapy je krásně vidět, kam pražáci jezdí lyžovat, takže nějaké ty volební mapy oblastí jsou zavádějící. Nevím, ale žádnou analýzu, odkud kdo volil na voličské průkazy jsem neviděl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V celku je to jedno vyhrála naše myšlenka a to je to podstatné. Gratuluji panu presidentu a přeji pevné zdraví.
   lada

   Vymazat
  2. Pro 27. ledna 2018 20:38

   Děkuji Vám i nám za něho, rovněž je naším prezidentem a volila jej celá rodina. Rovněž mi došlo, kde se Pražáci rekreují, proto ta neustálá Agitka ČT s voličskými průkazy, agitátoři ČT si tyto invektívy zaslouží! Vy jste si nevšiml blbosti kameramana a režie, jak mu v sedě záměrně zabírali pokroucenou, pravou nohavici? To udělá jen MUTANT. Vy byste nechtěl mít hezký zaběr prezidenta s rodinou, to byla opět práce zvorala, ale spíše NASCHVÁL pablba.

   DĚKUJI MORAVANŮM, JSTE KRÁSNĚ SVORNÍ!

   Pevné zdraví VŠEM. Gratulace panu PREZIDENTOVI.

   Vymazat
 10. Vážení přátelé, nepřátelé pana presidenta Zemana. Ani snad nevíte čemu jste unikli. Šláfnbert byl jenom slabým odvarem naprosto hloupého p. Drahoše. Jestli si vůbec někdo z těch kteří tuto tupou loutku volili nedovede přesdstavit rozdít mezi pouťovým prodavačem zázračné mediciny a politikem tak je mi to opravdu líto. Pravdou je že i špičkoví pravicový politici (hlavně ekononomové) zhodnotili situaci celkem jinak než naprostí diletanti z komediální sféry (timto se omlouvám těm sskutečným kulturním profesionálům). Stejně tak naprosto zklamalli profesionálové, na úrovni vědy, kteří jsou skutečně dlouhodobě obdivováni pro jejich naprostou vědeckou úroveň která přesahuje naši úroveň ve srovnání ke světu. Asi jim jejich odborrná úroveň již nestačí a chtějí si přilepšit. Pokud by to byli naprosto nezpochybnitelní odborníci mohli kdykoliv emigrovat. (ale byli by jen nevýznamní mezi mnohými). Některým např. paní Drábkové pravděpodobně zstínila mozek jej absoulutně nevýznamná politická kariera. Vskuktu je mi líto těchto hloupých lidí kteří na úkor své jepičí slávy dali hlas ke zničení české státnosti.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:56 Máte naprostou pravdu . Těch zhruba 2 700 000 voličů Drahoše si to zřejmě neuvědomí nikdy čemu jsme unikli v případě zvolení Drahoše .Ptám se co se asi bude muset stát , aby si to uvědomili ?

   Vymazat
 11. Milý můj
  strč si své poselství do šuplíku pro sebe
  je o tobě.
  Od hlavy státu bych čekal třeba okamžité zrušení kouření v hospodách aby se dalo důstojně slavit*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne z mokré čtvrti, v hospodách je kouření zakázáno. Kdybys tolik nepil, tak bys to možná zaznamenal. Z kouření tabáku se neblbne, z alkoholu ano.
   I toho tvého milého si pleteš s tvou milou, pokud to tedy nemáš jinak.

   Vymazat
  2. Unknown má zřejmě na ''mysli'' kouření orální,
   někdo jej zřejmě v restauraci přefikl a on u toho spal?

   Unknown
   Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot.

   Vymazat
  3. ahoj clowne vyhazovači - zas už žvaníš ty nesrozumitelné ptákoviny na diskuzích? Milý můj - už tě zas na oslavu vítězství prezidenta vypustili z lůžkové klece, a ty hned pádíš k počítači, abys vyblábolil nějakou obvyklou kokotinu? A co si léčíš - paralýzu, nebo mozkovou obrnu, nebo jiný druh demence?

   Vymazat
  4. :)))
   Vtipné
   Máte snad krom narážek na autora úvahy jiný protiargument a nebo idioti nic jiného neumí :))))
   ++++
   :))))*

   Vymazat
  5. Unknown27. ledna 2018 21:03
   Milý můj
   strč si své poselství do šuplíku pro sebe
   je o tobě.
   Od hlavy státu bych čekal třeba okamžité zrušení kouření v hospodách aby se dalo důstojně slavit*

   Vymazat
  6. 21:03
   Okamžité zrušení čehokoliv není ani v kompetenci boha natož presidenta ČR respektujícího zbytky demokracie v této zemi.
   Zrušení kouření v hospodách a podobných brlozích bych demokraticky nechal na jejich návštěvnících, stejně jako jejich návštěvnost. Kde bych naopak tvrdě zavedl striktní zákaz kouření tak to ve veřejných prostorách (ordinace, nemocnice, úřady, školy, kina, divadla, muzea, obchody, dopravní terminály) a to oproti tvrdým sankcím. Doma a v soukromých pajzlech ať si hulí návštěvnící jakékoliv sračky a ať z toho klidně zdechnou - je to demokratický a není to vždycky.
   Ďuro Trulo

   Vymazat
  7. Poselstvím
   pak je myšleno pravdivou zvěstí
   o osudu celého společenství......nikoli egoistická úvaha demagoga !*

   Vymazat
  8. Unknown
   Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot.

   Vymazat
  9. Máte pravdu Ďuro,
   ovšem vzít si to na svou odpovědnost jako hlava státu a pro tenhle a nadcházející večer...to by byla veselice :)))
   ..jen takový podnět k diskuzi...*

   Vymazat
  10. Kdy se zase vrátíš do blázince klaune? Vždyť to, čím zahnojuješ původně docela věcný diskuze, jsou totálně blbý, nesmyslný sračky! Plácáš samý sračky. Samozřejmě že k profesi vyhazovače ti stačilo bejt tupej jak lopata, ale musíš teď, kamkoliv vlezeš s tou tvojí idiotskou přezdívkou, psát tak blbý, a nesrozumitelný bláboly? Ty nemáš přístup k televizi? Že by ses třeba raději díval, a odprejsknul od toho počítače.

   Vymazat
  11. ..zkus antidepresiva idiote +

   Vymazat
 12. To se obraťte na poslance.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak jen tak jak já to vidím. Skončila jedna zvláštní pohádka,rádoby čestný a slušný rytíř neporazil chromého a nevychovaného draka,protože rytíř nebyl až tak čestný a slušný a drak nebyl až tak chromý a nevychovaný.Ať žije náš znovuzvolený president Miloš Zeman,ať dopomůže k lepším zítřkům naší vlasti,ať jsme svoji a nikomu se nikdy nepodvolujeme,Vivat Zeman.Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drak je chromý, nevychovaný, arogantní, ale zřejmě chápe, že Babiš není pro tento stát nebezpečný; ten druhý je v něčem horší.
   Je dobré, že vlastenci věří, že M.Z. nás zachraňuje před invazí přistěhovalců, před imperialisty, etc; ale znamená to, že po jeho odchodu zavládne obrovský smutek, stoupne počet sebevražd a v řadách jeho uctívačů zavládne beznaděj a strach. Ale všichni, jako jeden muž, si řeknou: stálo to za to!

   Vymazat
  2. Přijde za pět let Okamura, už bude mít zkušenosti. Nebojte.

   Vymazat
 14. Nic proti Zemanovi, ale slovo "sebeovládání" je pro něj, narozdíl od jiných, asi hodně sprosté; první projev s urážkami, špatným vtipem "o soudruzích z NDR", a vyzdvihováním vlastní "nenahraditelnosti" asi způsobil právě u té menšiny, která rozhodla o zvolení, menší šok; dost odlišný výstup od té poslední předvolební debaty.
  Takže jediným pozitivním činem tohoto člověka asi zůstane podpora A.Babiše; ale i to je lepší, bohužel, než pan Drahoš.
  Ten, kdo vybíral protikandidáta, musel být příznivcem p.Zemana, nebo velký trouba, což svědčí o tom, že ti, co "tahají za provázky", nejsou tak chytří, jak si myslí, což znamená, že je šance na změny v chodu systému, pokud A.B. s Ano vydrží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - zrovna od tebe to dřepí 21.22. Ty si trénuješ sebeovládání dnes a denně dvacet hodin na diskuzích, ale moc ti to nejde. Nech pana Zemana na pokoji, a přestaň žvanit ty trapný sračky. Spoustě šmejdů, zaprodanců a žvanilů spadla čelist. Ještě pár uštěkanejch, pošklebovačnejch, a urážlivejch žvástů,a bude konec. Co přijde dál?

   Vymazat
 15. Důstojný nástupce Presidenta Zemana.

  I toto téma již zaznělo (a teď nevím zda na tomto vebu). Ale nabízená řešení vždy vyznívala velice nejistě.
  1) populace obhájců lidí a Slovanů stárne a vymírá nám před očima (asi budu naschvál žít alespoň 2 volební období)
  2) populace mladých náctiletých voličů posiluje (husákovi vnuci), ale pouze početně, bohužel nikoliv inteligenčně
  3) geopolitický boj díky zavírání overtonova okna houstne , hrubne a brutální

  Takže pokud nedojde k nějakému zázračnému prozření mladé generace tak dojde k jejímu zotročení vlastní volbou (nevědomost není trestná, ale má důsledky).
  Již jsem někde napsal, že nás starých se to netýká, ale pomyšlení, že jsme generační odpor mladých nezvládli a nechali je v informační pasti mne trápí stále více. No a mladí stále více odmítají varování starých a zkušených a stále více podléhají iluzi, že bez zkušeností a chápání světa znají svět lépe jako slepice (ubohá kuřata). Nevím co jsme udělali špatně, asi jsme nežili tak dlouho jako GP a naše starosti byly stoleté zatímco plány GP tisícileté. Tento hendikep prostě nezvládáme a tak naši potomci musí zažít katastrofu, aby si z ní mohli vzít poučení (tedy pokud nějací potomci přežijí).
  žil jsem rád a ještě stale žiji Ďuro Trulo

  OdpovědětVymazat
 16. Zadnej smir
  Je treba se ted pomstit kavarnikum
  Rana pesti novinari je hezky zacatek, jen tak dal

  OdpovědětVymazat
 17. Sem strašně rád že Zeman vyhrál a bakalovskýho šmejda dobře odpálkoval.

  OdpovědětVymazat
 18. znovu vihrál obdivovatel totalitnich rezimu Zeman STOP-ja volit Drahose-STOP-ja volit-demokraciji-TOP.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja nick honolulu všudebil a Trampuv fanatik sem svisledkem voleb spokojeny a ted horse na Severni Koreu zatknout Kim Com Una to rikam ja forever nick honolulu.

   Vymazat
 19. 23.21. Co to meleš, blbe? Kdo co "vihrál"? Nejsi náhodou student kvazi VŠ z buranova, hrdý člen pražské havlérky?

  OdpovědětVymazat
 20. Na Čt mluvili o propočítaní hlasú.Podle Mitrofanova bili volby manipulovány ze strany Ruska.

  OdpovědětVymazat