Reklama

.

.

středa 17. ledna 2018

Nastal pro nás všechny čas, kdy musíme přiložit ruku k dílu, pokud chceme v naší krásné Zemi žít v klidu, míru a lásce. Teď sepo nás všech chce,abychom vzali zodpovědnost za naši budoucnost do svých rukou...Tak tedy prosím čtěte...

Romana Martínková
16.1. 2018  posláno redakci
Bez jakýchkoli strachů o svůj život a své existence. Moc děkuji za sebe ,svou rodinu,naše děti a všechny lidi dobré vůle...

Proč volím Zemana..
přestože jsem na podzim nezvolil Babiše, ani Okamuru, natož KSČM? Přestože jsem pravicový konzervativec?
Protože prezidentská volba není o tématech, která se médiím podařila posunout většině národa:
Koalice Babiš – Zeman
Zeman je v podmínkách pověření premiéra sestavením vlády a získáním důvěry nezvykle mírný, přestože Babiš zřejmě byl agentem StB, zneužil dotaci na Čapí hnízdo a bez důvěry Sněmovny čistí státní správu ve prospěch ANO, tedy svůj.
To vše je špatně, nepolemizuju.
Jen připomínám, že Havel jmenoval premiérem agenta komunistické rozvědky Tošovského, který okradl směnou českého zlatého pokladu za německé dluhopisy český národ o mnoho desítek čapích hnízd. Pravda & láska sro. zásadně vyniká selektivní pamětí.
Nadto souzním s Erik Best a Jaroslav Plesl v doměnce, že nejmocnější a nejnebezpečnější mafií v ČEZké republice, mafií která ji v uplynulých dvaceti letech Pokorně a ROMANticky zprivatizovala, je ČSSD a.s., jejímiž lidmi jsou prolezlé veškeré české instituce, kde se rozdělují rozpočtové fondy i dotace.
Dílčí klany, propojené s ČSSD okradly tuto zemi v uplynulých dvaceti letech o odhadem více, než půl bilionu korun v energetice, odpadovém hospodářství, poskytování služeb městům a krajům, hromadné městské i meziměstské dopravě všech druhů, krajských a městských rozpočtech, distribuci evropských dotací, ve zdravotnictví, školství, atd atd.
Kradly by dál, pokud by je Babiš neodstavil. Jsou jako chobotnice a jedno období mimo vládu je rozhodně nevykrví. Kromě Babiše není jiná politická síla, schopná tuto Cosu Nostru, zahrnující i část policie, soudců a různých kontrolních a dozorových orgánů zastavit.
Že to nebude zadarmo a Babiš vyplní vzniklé vakuum? Tuhle cenu bych riskoval, protože Babišovo impérium má veškerou moc i zásadní slabinu zároveň integrovánu v jednom - v osobě samotného Babiše. Hraje příliš vysokou hru a spíš dříve, než později stejně skončí, s ním padne i celé ANO, postavené jen na něm. Prohnilí proti prohnilým je boj, který mi nevadí.
Zemanovo chování
Nelíbí se mi jeho způsoby, některé jsou přímo skandální, ale souhlasím s fundamentem většiny jeho projevů, které velká média před národem vesměs úzkostlivě tají. Mám-li volit mezi dobrými způsoby bez obsahu a pevnosti vs. jasnými formulacemi a pevnými postoji v klíčových otázkách, balených do nevábného obsahu, volím jednoznačně to druhé.
Zemanovo zdraví
Havel v posledním období po dlouhou dobu nezvládal prezidentské povinnosti ze zdravotních důvodů, stejně jako Masaryk. I tak oba své prezidentství zvládli se ctí. Ani jednoho z nich si seriózní tisk dané doby nedovolil ponižovat a zkoumat a spekulovat o něm, v té míře jako u Zemana. Raději nezdravého prezidenta, než tenistu s guľama, co nám místo Wimbledonu přinesl Lisabon.
Ruský a čínský vliv na Zemana
Chiméra. Zeman je v dobrých vtazích s USA, EU a mnoha dalšími spojenci. Je jednoznačně proevropský, proamerický a proizraelský. Stejné postoje, návštěvy i mise do Číny mají Němci, Britové, Američané a doma jsou oslavováni za posilování obchodních vazeb s asijským tygrem.
Např. Izrael má s Moskvou mnohem užší vztah, než Česko, přesto si nikdo nedovolí považovat Bibiho za Putinovce a to byl v Moskvě častěji, než Zeman. Zeman správně chápe, že po bilaterálním uspořádání díky Obamovi padlo i unilaterální a to současné - multilaterální znamená nutnou politiku více azimutů. Předchozí výhradní orientace na západ se neosvědčila zejména v letech, majících na konci stejné číslo, jako rok letošní.
Zemanovo nejbližší okolí
Ovčáček je zrcadlovým odrazem přístupu liberálních médií k řádně zvolenému prezidentovi. Je to overkill na obou stranách, ale liberálové si začali - jen si vzpomeňte na naprosté selhání médií (včetně veřejnoprávních) v roce 2013, kdy nepokrytě podporovala Jeho Jasnost knížete Růženku z Orlíku a zvracela na Zemana víc, než on později do korunovačních klenotů.
Mynář a Nejedlý jsou těžko stravitelní pro kohokoliv, vyjma jejich nejbližší okolí a obchodní partnery. Zneužívají Hrad ke svým ekonomickým zájmům. I tuto škodu jsem ochoten strpět, když už jsem musel strpět Promopro, Kapsch, Pandury, fotovoltaiku, bioplynky, bionaftu, CASA. ČSA, OKD, Kočky, Hrdličky a další zvěřinec s o řády vyššími škodami, než kdy zvládnou napáchat Mynář a Nejedlý.
Proč nemůžu volit někoho jiného?
Protože Horáček je pro mne zcela nedůvěryhodný od léta 1989, kdy se s Kocábem ml. Pokoušeli o deal s KSČ. Ilegální sázkař, kterého StB strpí bez spolupráce, je pro mne jako stejně důvěryhodný, jako Clintonova přísaha, že Monče nepocintal blůzku.
Protože moc dobře pamatuju hysterického polonahého Hilšera, pomalovaného na žlutomodro, jak pobíhá po Praze v doprovodu krajně nedůvěryhodných individuí v aranžmá, oscilujícím mezi Pussy Riot a FEMEN. Hodnej, pohlednej ale zcela dezorientovanej. Ken bez Barbie.
Protože Jiří Hynek by se mi líbil, ale nemá žádnou šanci. To samé platí o panu Fišerovi, kterého si velmi vážím. Nadto si ale nejsem jist jeho pevností proti tlakům, které níže popíšu.
Protože mohutně dunící prázdný sud Drahoš, u něhož má PR team největší starost, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v realizovaných investicích Akademie věd za jeho funkční období a aby toho raději moc neřekl. Bez obav. On nic neřekne, i když mluví. Dlouhé roky byl loajální k táboru pravdy a lásky, poslouchat jej bude i dál. Je pro mne nepřijatelný i pro postoj své instituce k migrační krizi.
Protože v níže uvedeném tlaku Topol neobstojí. Uhnul minule, uhne i teď. Politika je hodně o byznysu. Schopnost zobchodovat kontakty, pozice a zájmy Topol měl vždy a v letech mimo politiku ho rozhodně neopustila. A ne - na Aleše Řebíčka a výlety kluků ze zlaté party jsem fakt nezapomněl. ne, není to zahraný. Stejně jako Lisabon. Uhneš jednou, uhneš vždycky.
Proč tedy budu volit Zemana?
Protože před příštím prezidentem budou stát pro českou státnost o dva řády podstatnější úkoly, než zda jmenuje Babiše i v druhém, resp. třetím kole. Jmenovitě půjde o nepodpis nové podoby migračních evropských pravidel (Dublin IV) a Evropské sociální charty. Obě tyto normy mají jedno společné: Zbavit dosud vzdorující země V4 i posledních zbytků suverenity v otázkách národní bezpečnosti, migrace a řízení své sociální i daňové politiky.
Podpisem obojího bude o umístění milionů z migrantů z příštích velkých vln (pokud máte pocit, že nepřijdou, sněte dál) rozhodováno centrálně v Bruselu a migranti budou direktivně redistribuováni podle nastaveného klíče. Sociální charta pak zajistí, aby jim musel český daňový poplatník platit stejné peníze, jaké dnes dostávají v Německu a na jaké nedosáhne většina českých starobních důchodců. Říká se tomu evropská solidarita.
Nebavme se o potěru. Z velkých ryb mezi kandidáty je jenom jedna, kterou mohutný proud Bruselu s kolaborační pomocí českých liberálů skrz stále řídnoucí síť obhajoby českých národních zájmů neprotlačí. Tou rybou je Miloš Zeman, moje nelehká, ale jediná možná volba.

15 komentářů :

 1. VOLÍM Zemana i v II. kole! Má chyby, ale je náš, český! Je nezkorumpovaný, pracuje ve prospěch naší země, hájí naši samostatnost a zájmy!
  Video 10.3.2017:
  • https://livestream.com/accounts/17590784/events/7103089/videos/151392392
  Projev 9.12.2017:
  • www.hrad.cz/cs/prezident-cr/soucasny-prezident-cr/vybrane-projevy-a-rozhovory/projev-prezidenta-republiky-pri-4.-celostatni-konferenci-hnuti-svoboda-a-prima-demokracie-13788
  • www.vlasteneckenoviny.cz/?p=187702
  • www.novarepublika.cz/2016/09/carl-gershman-rekl-ze-zemanovy-vyroky.html#more
  • www.novarepublika.cz/2016/10/exkluzivne-kdyz-nemohou-zemana-sesadit.html#more
  • www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podporou-te-opile-prostitutky-davate-hlas-Putinovi-Ctete-prohlaseni-kterym-se-svetove-znama-skupina-hlasi-k-utoku-na-Zemana-519800• www.svobodnenoviny.eu/skutecne-prezident-zeman-rozdeluje-narod-v-otazce-prijimani-uprchliku/#more-40780

  OdpovědětVymazat
 2. Děkuji za článek. Perfektně napsáno. Není co dodat.

  OdpovědětVymazat
 3. Když vidím v Parlamentu ČR Kateřinu Valachovou, jak je aktivní někoho napadnout, tak je vidět, jak rychle zapomíná na rozdělování financí na ministerstvu školství. Měla být též obviněná, jenom se to nějak nadaří. Jak sedí poslanec B.Sobotka v poslanecké lavici a nikdo ho nechce.
  Co s nimi, dokud tam budou, nic se v ČSSD nezměnilo.

  OdpovědětVymazat
 4. S článkem souhlasím.V této volbě presidenta je jedno,jestli jsem napravo,nebo nalevo.Ale důležité je zda chci zachovat ČR alespoň v současné míře.Pokud volí někdo Drahoše,tak mu na tom prakticky nezáleží a otevírá dveře všemu svinstvu,co se v Evropě děje.Jedině Zeman má tu sílu tomu alespoň trochu čelit.
  Pokud by byl zvolen Drahoš tak budou u nás tvrdě uplatńovány šílené teorie Frankfurtské školy.Bohužel na tyto scestné teorie dojíždí celá Evropská unie.
  PODÍVEJTE SE NA TOTO :....to nás čeká
  https://www.youtube.com/watch?v=4fkXt7xMt5A

  OdpovědětVymazat
 5. Ano Zeman s Babišem, ale ne Babiš probůh s Chovancem, to už je téměř jako s Kalouskem. Zrádci v oranžové straně, tak mohou Babiše a spol.jedině umazat. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na jiné vzory národ prostě nemá. Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Demokracie v Česku nemůže být "vyprázdněná" - prostě proto, že tu ještě vůbec nezakotvila. Vyprázdněná jsou pouze její falešná hesla.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené a jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Pravda vyděsí !!!

   Vymazat
  2. volím pana Zemana, aby nevyhrál pan Drahoš s falešnými brýlemi a velkými gesty, že bude sjednocovat národ. Zatím ale zastupuje určitou vrstvu - viz. inteligent 17.45.

   Vymazat
  3. 17:45 Hm, taky názor, ale jinak tě s tou nenávistí docela lituji, to není program s nějakou perspektivou.

   Vymazat
  4. 17:45 Skončíte v kazajce a v blázinci

   Vymazat
  5. 17:45. Jste zapšklý a prázdný člověk,co nemá lidi rád.Vědomosti ste moc nepobral a zkušenosti asi také ne.Měl byste chodit mezi lidi a také víc číst,včetně netu a také víc přemýšlet než něco napíšete.Jinak ste pro smích !!

   Vymazat
  6. 21:06 A vždyť je to blbost! Máme přeci vzory hrdinů, těch skutečných co se za nás bili na poli cti a slávy a ne tlachama jako ti výše vyjmenovaní! - https://www.youtube.com/watch?gl=RU&hl=ru&v=utviTooRdR4

   Vymazat
 6. Tohle jsi vyblil sám nebo ti napovídali Pauk,Jakoubek Janda a strejda Drahos???!!!!:-))))
  Ten tvůj prdelni ksicht určitě kulturně obohatí nějakýho zulukafra nebo mameluka!!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
 7. To 17:45 Vy musíte být hodně nešťastný člověk. Nešťastný a zlostný. To není dobrá karma. Je mi Vás líto. Trocha vzdělání by možná pomohla. Pochopil byste a uklidnil se.

  OdpovědětVymazat
 8. Proboha, kdo to je ten " pravicový konzervativec" Kalousek je taky konzervativec přívlastek si také asi sám nějaký dá. Raději řekni jestli nejsi agent BIS. Tento bordel zde mají na svědomí kapitalisté a nikdo jiný, takže jste asi nějak zabržděný, už nevládnou komunisti ale vaši bratři, udělejte si pořádek ve vlastních řadách.

  OdpovědětVymazat
 9. Ano pěkný článek není co dodat.

  OdpovědětVymazat