Reklama

.

.

pátek 19. ledna 2018

Nela Lisková: Proč nevolit Drahoše... Podívejte se na video


Nela Lisková
19.1. 2018   Rukojmí

Podle Nely Liskové by zvolení Drahoše znamenalo zavírání vlastenců, občanskou válku a invazi statisíců muslimů! Zachraňme národ, volme Miloše Zemana!38 komentářů :

 1. Thanks for your post. It very helpful. I will use it for reference.

  OdpovědětVymazat
 2. Ta volba prezidneta není zas tak důležitá. Stejhně o všem rozhoduje pouze vláda a parlament. Prezident možná může jenom komentovat nic víc. Takže nevím proč taková hysterie kolem této volby.
  Ať už vyhraje kdokoliv, hlavní slovo bude mít vláda.

  http://www.epshark.cz/clanek/371/jak-dopadnou-volby

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím nesouhlasím.

   Při současném stavu úrovně obecného vědomí a matení pojmů funguje Zeman:
   1. pozitivně - pro ty, kteří se s obecným rozvratem nechtějí smířit. I když ne všichni ho musejí milovat anebo s ním ve všem souhlasit.

   2. negativně - na lháře a podvodníky funguje podobně jako svědomí na zdravého člověka. Samozřejmě že ho proto taky většinou nenávidí, protože jim ukazuje na jejich lži, podvody a lenivost přemýšlet atd.

   Pokud tu nebude Zeman nebo podobná osobnost, tak je funkce presidenta naprosto zbytečná. Někdo by řekl reprezentativní, ale koho bude reprezentovat? Lidi bez lháře, podvodníky a lidi VLASTNÍHO názoru.
   Vašek Lukeš

   Vymazat
  2. 8.59.....Mýlíte se.
   "Z vonku to tak vyzerá ",ale to je tak vše.
   Pokud na to máte,tak zkuste přemýšlet o tom co nastane,když bude zvolen Drahoš.Bude to řetězová reakce za použití všech možnýc a i dnes nepředstavitelných politických tahů a výsledkem bude vláda a parlament kteří budou jak "Drahoš přes kopírák".pk si tady už nezadiskutujete.Nebudete mít kde ale budete mít starost buď rychle konvertovat na islám a nebo bude mít strach o holý život.

   Vymazat
 3. Paní Lisková má naprostou pravdu v německu už cenzurují a zavírají.

  OdpovědětVymazat
 4. A BUDE HŮŘ!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Česko je šestou nejbezpečnější zemí světa, pokud bude zvolen Drahoš, bude to vina těch, kteří křičí, že proto bude občanská válka. Je to lež, všichni víte, že nic takového se nestane. Pokud prezident Zeman prohraje, bude to vina právě těchto křiklounů, možná je to kampaň spojenců Drahoše. Čím hůř, tím líp… V Česku nikdy žádná občanská válka nebyla a nebude. Co tady lidem schází? Jsou tady atentáty islamistů? Nejsou, kolik je tady afrických běženců, ani jeden; a tak by se dalo pokračovat dál. Jsme nyní evropská jednička v ekonomickém růstu, v nejnižší nezaměstnanosti… Veškerá negativní kampaň proti Drahošovi je hřebík do rakve prezidentování Zemana… Právě tito populisté budou na vině, pokud Miloš Zeman prohraje…

   Vymazat
  2. 9,29
   Dej si studenej hadr na palici.....v Teplicích máme těch slimáků jak když naseje!!!!!
   Nejsou to sice běženci,jsou to """"lázeňští klienti""""JENŽE BORDEL DĚLAJÍ STEJNĚJ,JAKO TY JEJICH POKREVNÍ BRATŘI A TO UŽ NEJMÍŇ od roku 1996,takže se fakt nechci dočkat ještě něčeho horšího!!!!
   A to horší ten pedofilní udavač Drahoš podporuje!!!!!!

   Vymazat
  3. jsem z Teplic, kdyby tam Arabové za lázně neplatili v petrodolarech, bylo by město i s Kuberou na holičkách. Je tam stokrát víc cikánů než muslimů, kteří jsou ti nejlepší klienti. Přijeď se podívat a nežvaň, když nic nevíš...

   Vymazat
  4. 9,54
   Cikorek je tam plno,to vím i bez tebe!!
   Že kvůli slimákům už museli zrušit lázně v Dubí,protože tam Frickové i jiný odmítali jezdit je FAKT!!!!
   Do Vojenskejch lázní se lidi taky moc nehrnou,druhej FAKT!!!!
   Bordel před Jiráskem v parku je třetí FAKT!!!!
   A jejich lezení do van a bazénů v hábitech,posraný plíny pod postelema,bordel a smrad jak z latríny je ČTVRTEJ FAKT!!!!

   Vymazat
  5. Toto musím , jakožto Tepličák podepsat. O tom že se ta černá almara v hábitu klidně vych.... ve zlatnictví na zem, že jejich smradi kopou do psů v lázeňském parku a najíždí na kole do kolemjdoucích a všude jen po nich chlív je FAKT a nikdo s tim nic nedělá. Modlany a Kvítkov se staly obcemi, kde jsou neprodejný nemovitosti, protože tam ten ksindl staví svoje a dokonce tam mají motlitebny.

   Vymazat
  6. 11,36
   Musím s povzdechem konstatovat,že je to pravda a to nejen s Kvítkovem,Modlanama,ale i s Hrobem,Osekem atd.
   Kdyby se Jaroslav Kubera,dříve z vesela přezdívaný FONTANOVIČ VÍC STARAL,tak místo tý berbeže máme normální lázeňskou klientelu jako kdysi.
   Jenže opak je pravdou,Teplice jsou špinavější a hnusnější než tomu bylo za komunistů.

   Vymazat
  7. Romane, máš pravdu.

   Vymazat
  8. 14:49
   Tady píše nějakej Roman???:-)

   Vymazat
  9. Promiňte,při vší úctě a při Vašem vzdělání jste neuvěřitelný BLB.

   Vymazat
  10. Was is das blb, debilos originalos????
   Komu to říkáš nač reaguješ?

   Vymazat
  11. pro 12.46....odpověď je pro 9.29.
   Čas mně z textu vypadl

   Vymazat
 5. Paní Lisková, jako vždy, perfektní a pravdivé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za pět let by mohla paní Lisková nahradit na hradě pana Zemana.

   Vymazat
  2. Tak to už bude paní Lisková na billboardu znovu; poprvé když za Paroubkův LEV 21 kandidovala na primátorku Ostravy, potom zase na starostku obvodu Ostrava-Zábřeh za ČSSD, pak bude na fotografiích neexistujícího honorárního konzulátu DLR a nakonec jako kandidátka na prezidentku Česka… Vskutku nepopulistické kariéry zakladatelky Domobrany...

   Vymazat
  3. 13.23 tak běž volit havlovu exhumaci drahoše a nezacláněj.

   Vymazat
 6. Parta Havlojidů a jiných kreténu do nás pere hlava nehlava.Proto je potřeba zveřejňovat tyto informace.A těm co tomu nevěří? Ověřte si to a nedejte na řeči zatím máte otevřenou hubu a posloucháte idioty .Je potřeba si tyto iformace ověřovat a neposlouchat informace tipu slonková,prý,asi,snad,dle našeho tajného zdroje/nějaké pako/,na zakázku policie.Prověřujte.To co je zde říkáno o Drahošovi je lehce dostupné na internetu,na nezávislých informačních kanálech.Takže uvažujte hlavou.Spoléhají se že lidi nemají čas shánět informace,nebo se jim nechce a spokojí se s tím čím je krmí dnešní korupovaná média a noviny a dělají z vás idioty a smějí se co jste za voly.Potřebují jen idioty schopné makat,nemyslet.Jak za Římu,víno chléb a je hry.U našich mladých to už dokázali,nás starý už nepředělají.O nás říkají - to jsou staří komouši,neposlouchejte je.Pokud se nedá lidem vytlouct z hlav komunismus,tak potom každý Němec je pořád stejný fašista jak býval.Pokud se komunisté nedají reformovat ,tak pořád obchodujeme a řídíme se Fašisty.NEJSEM KOMOUŠ TROLLOVÉ!!!!!A těch 40% lidí co nejte volit potom ať nebrečí,zvedněte ty prdele a jdete volit,jde o všechno,pokud si to neuvědomujete,dobře vám tak,trpte.

  OdpovědětVymazat
 7. Zde prohlasuji , ze mam rad pani Liskovou srdcem a rozumem a nerozumim tomu, proc tato reprezentacne attraktivni pani, neni uz davno na pozici vlivu !
  Uz davno mela byt ve vlade , nebo aspon starostkou v Ostrave !
  AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN !

  (Pssst, pani Liskova vite, co nas oblibeny president Trump zase udelal ? Zavedl ceny a zavody pro idioty v nasich mediich a prvni misto vyhral New York Times !
  Ja myslel, ze vyhraje Washington Post.)

  Vas je skoda pani Liskova pro stisnene pomery.
  Az to president Zeman vyhra, pozadejte ho SEBEVEDOME o jmenovani do ceske representace v Americe.
  Vy jste daleko chytrejsi nez napr. nase Nikky Haley.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Být chytřejší než Nikky Haley ale není žádný kumšt!

   Vymazat
 8. Vážená paní Nelo Lisková, děkuji Vám za Vaši odvahu a upřímná, pravdivá slova!

  OdpovědětVymazat
 9. Vážená paní Nelo,
  mluvíte mi ze srdce. Mám úplně stejný názor, jako VY!

  OdpovědětVymazat
 10. Paní Lisková je velmi sympatická osoba, která stojí na správné straně. Snad jen s používáním pojmu "neomarxismus" by měla být obezřetnější. To, co je prosazováno ve vztahu k migraci a vůbec k tzv. západní levicové politice, nemá s marxismem absolutně nic společného. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:23 Zřejmě o "neomarxismu nic nevíte a tak něco málo:
   http://www.rozhlas.cz/planetarium/historie/_zprava/max-horkheimer-a-frankfurtska-skola--1179164

   Vymazat
  2. T. - 12:23

   Takže ten výrok o "likvidaci bílých" je podle Vás v pořádku?

   Vymazat
 11. Děkuji za tento referát pí. lísková!
  Uvádíte fakta a osvětlujete hrozbu, která nás čeká zvolením marionety Drahoše manipulovaného těmi zrádci co jste je uvedla v projevu.
  Zeman na Hrad!

  OdpovědětVymazat
 12. .."občanskou válku a invazi statisíců muslimů"...
  Pane Davide, vzpamatujte se. Jste inteligentní člověk a uveřejňujete zajímavé články. Proč proboha pustíte takovou ujetost? Jste přece psychiatr, takže magora musíte rozeznat!
  Nemá cenu komentovat ujeté bláboly téhle paní. Vy si myslíte, že tímhle způsobem pomůžete Zemanovi? Spíš si váhající řekne: "přece nebudu volit stejně, jako tahle pomatená baba"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:05

   S tím musím souhlasit. Příště může pan Dr.David klidně propagovat video Martina Konvičky nebo A.B.Bartoše. To už opravdu nebude žádný velký rozdíl. Anebo proč rovnou nenatočit předvolební video s "Honolulu", že? Ten by to přece českým občanům vysvětlil nejlíp. Panu Dr.Davidovi i Václavu Dvořákovi spolubojovníci jeho kalibru přinejmenším evidentně nevadí.

   Zároveň si ale rozhodně nemyslím, že by to nějakého Zemanova voliče odradilo. -- Spojovat si takovéto hovadiny s Milošem Zemanem, v tom mají zálibu v první řadě ti, kdo ho nenávidí. Nepovažujme české voliče za úplné blbce.

   Vymazat
  2. Dva trollové v tandemu? Jako obvykle.

   Vymazat
  3. 21:55

   To je to jediné, co tě k tomu, blbečku, napadá? Jako obvykle.

   Vymazat
 13. Koukám na PRIMA Zoom a tady pořad 6 tváří Hitlera ! Tak tenhle psychopat chtěl vymazat Československo z mapy Evropy !!! Stejna psychopatka - loutka Merkel , chce udělat to samé ! V tom ji pomáhají naší vlastizradci - Herman , Belobradek , Drahos , Gabal , Farský , Halik , Gazdik ,, Fiala a další sprosta hovada ! Zradili naší republiku , jako Anglie , Francie v Mnichove , dali nás Hitlerovi na stříbrném podnosu , přesne jako ted , nás v kleci prodávají za hubičku zapadu , branme se ! Hitler narizoval a rozkazovat a to samé dela fasistka Merkel !

  Směrem do Rakouska z Budejic je kousek za hranicemi polocerne městečko Freistag , dobří známi se báli vystoupit na náměstí z auta , aby se mohli podivat po okolí , všude tlupy cernych pr a s a t , takže - tohle nás ceka ! Hlídat hranice a treba i střílet , pokud to bude nutne !!!

  Orban , prý tajne prevzal kolem 2000 uprchliku , kde je pravda nevim ?? ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:16
   Pravda je, že bys měl přestat chlastat.

   Vymazat
  2. 18.12

   A ty přestaň brát drogy , blbane !!

   Vymazat
 14. Dám hlas Zemanovi je to president chudých Drahoš pracháču a zaprodanců těm nejde o blaho národa ale o to jak nahrabat víc peněz

  OdpovědětVymazat