Reklama

čtvrtek 11. ledna 2018

Německá policie zastavila americký konvoj u Bautzenu

- rp -
11.1.2018
FreiePresse, česky  PrvníZprávy

Dopravní policie v úterý odpoledne zastavila americký konvoj, vezoucí americké samohybné houfnice M 109.

Policisté na dálnici A4 na odpočívadle Oberlausitz Nord zakázali konvoji další cestu. Jako důvody uvedli policisté dopravní doklady a výjimky pro převoz techniky, příliš široký a těžký náklad. Každá ze šesti souprav byla přetížena až o 16 tun. Navíc konvoj neměl potřebná podpůrná vozidla a někteří řidiči nákladních vozidel již překročili dobu řízení bez odpočinku.

Naložená vozidla polské přepravní společnosti vezla šest amerických houfnic M 109 do Německa pro americkou armádu. Případem se bude nyní zabývat úřad Saského ředitelství země. Podle policie může konvoj pokJeden z dronů v laboratoři ruské armády v Sýriiračovat pouze tehdy, budou-li splněny všechny podmínky uložené dopravcům a řidičům nákladních automobilů.

Na rozdíl od Poláků, je postoj obyvatel bývalého "východního Německa" charakterizován „neskrývaným, hluboce zakořeněným antiamerikanismem", napsal Potsdamer Neuste Nachrichten. Proto se k americkým vojákům, kteří k nim přišli, aby zastrašovali Rusko, chovají skepticky. Že by americké zbraně vadily i místním policajtům?


(foto:Polizeidirektion Görlitz)

Související článek:
PNN: Vojáci USA ve východním Německu naráží na antiamerikanismus16 komentářů :

 1. Němcům můžeme v tomhle případě 100% věřit. Sami jsou za staletí zkušení okupanti a nájezdníci a od roku 1945 mají NEPŘERUŠENOU ZKUŠENOST Z VLASTNÍ OKUPOVANÉ ZEMĚ. Když jim Rusové odpustili a vrátili se domů, tam jim hned nalezl USÁk a ROZTAHUJE SE drze za dva jiné S VÝMLUVOU NA HOLOKAUST.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teroristický nálet na Drážďany těsně před koncem války se nezapomíná!

   Smazat
 2. Hlavním důvodem byly sračky na polských přepravcích co právě vylezli z ušácké řiti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho si na ten transport USAáci zjednali (nejlevnějšího, že), ten je veze. Pro mě za mě si ten "šrot" mohli odvézt třeba letecky svými stroji C-5A Galaxy, nebo dát vydělat Ukronacistům z Banderostánu a pronajmout Antonovy...

   Smazat
 3. 7,44
  A kde se ten uASSackej okupant neroztahuje....nebo nechce roztahovat????!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ten Bělohlavý orel z Deep state už tak fest roztahuje svá křídla po celém světě, že se obávám, že mu brzy ta jeho zasmrádlá kloaka praskne... a NATO chcípne.

   Smazat
  2. 12:09
   Svýho času už jedinou jeden podobným fogla měl a jak dopadnul...:-)

   Smazat
 4. Informace jako stehno!Jeden blbeček dal dohromady článek o antiamerikanismu a druhý z normní policejni kontroly polské přepravy nadměrného nákladu.Ve snaze sjednotit pitomce stejného ražení dal tomu název na který tito slyší.Svatá prostoto,to fakt máte tak silnou potřebu vystavovat takové propagandistické svinstvo a ohlupovat lidí?Tak jak konala německa policie,tak by přeci konala každá dopravní policie.Vojenské konvoje mají jiná pravidla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy si pletete propagandu s obyčejnou zprávou. Jste jako ten ubožák Mádl, obdoba svazáků z 50tých let. Hloupí, nevzdělaní, bez smyslu pro demokracii, zaslepení a naprosto odevzdaní svým manipulátorům. Kupředu pravá, kupředu pravá ...

   Mimochodem, když se naši nová bratři posunovali po našich dálnicích ve svých zastaralý a silně poruchových otéčkách, aby připravili české obyvatelstvo na svou trvalou přítomnost, kontrolovala česká dopravní policie či naše vojenská policie zatížení jejich náprav? Nekontrolovala. Protože na velení obou složek jsou stejní bezduší američtí čípci, jako vy.
   Pak se divte, že máme dálnice, armádu i bezpečnost v mizerném stavu.

   Smazat
  2. 8:53
   Nějak jsem nepochopil co jste tím chtěl říci. Dle mého soukromého názoru se německá policie zachovala tak, jak by se mněla zachovat i česká policie při průjezdu amerického šrotu po naši neskutečně zdevastované D1. A protože jiné dálnice nemáme Ami konvoje by mněli bý přepravovány po železnici. Nakonec podívejte se na válečné filmy i germáni používali při přepravě na ruskou frontu železnici a to ještě nebyly silnice tak přetížené jako dnes.
   Václav

   Smazat
 5. Naložit a poslat za oceán tady nemají co dělat.

  OdpovědětSmazat
 6. JAK TVRDĚ JSOU V NĚMECKU UTAŽENY ŠROUBY OBČANSKÝCH SVOBOD DNES,KDYŽ SKOPČÁCI S LÁSKOU VZPOMÍNAJÍ NA DOBY SOUDRUHŮ UBBRICHTA A HONEKRA.JEŠTĚ VÍCE ARABŮ,MULTIKULTI MAKRELO,ON TI TEN ČISTOKREVNÝ NĚMEC BRZY UKÁŽE,KDE JE TVŮJ PELHŘIMOV.

  OdpovědětSmazat
 7. Ked si nem.policajti zaumienia stazit niekomu zivot,nezmoze nic ani Urshula !

  OdpovědětSmazat
 8. Je třeba zdůraznit,že do Německa vojáci USA nemusejí "přicházet"-oni tam již jsou,a to od roku 1945!V 15ti voj.základnách je rozmístěno cca 45000 vojáků USA!Německo je tudíž okupovaná země a právě proto se jeho vláda chová tak,jak se chová!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Má se někdo přesvědčovat o tom, že Američani jsou vojensky přítomni v BRD od roku 1945? Koho, že tam dnes chrání či brání či co, proti komu?
  Tedy lidé - pokud budete mít někdy dost síly - řešení je toto: současná česká ústava veškerá tato zvěrstva, která se dějí v naší zemi - umožňuje. Proto je třeba po dvouleté celonárodní diskusi připravit text nové české ústavy, ve které se vyřeší všechny naše státotvorné problémy demokraticky - nová ústava bude schválena v referendu. Ne já, ne Vy pane čitateli tohoto textu, ale 8,5 mil voličů Česka si schválí novou českou ústava a vyřeší v ní, prostřednictvím tohoto nového referendem schváleného textu, vše zásadní. Euro, EU, NATO, svatby buzerantů, potraty, euthanasii, povinnou či nepovinnou vojenskou službu, důchody, školné, soukromé či jiné školství, počet zdravotních pojišťoven, nákup cibule z Čile, masa z Němec, jablek z Itálie , trenek z Číny, vše co volič bude chtít do ústavy dát, pravdu ve veřejnoprávní televizi a rádiu.
  Politické strany a všichni další pak účastnící se ve volbách - budou jen udržovat nastavený - ústavou - systém politického režimu.
  Se současnou českou ústavou je cesta českého státu neudržitelná - už nejsme svrchovaný stát.
  A lidi to ani neví.
  Návrh textu zadání nové ústavy je již na stole.
  Chápu, že jen drtivá menšina pochopila to, co jsem to tu vůbec napsal
  Děkuji za pozornost.

  Radoslav Štědroň
  (vše na www.stranaprace.cz)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.