Reklama

neděle 28. ledna 2018

Není nám tak zle, aby nám nemohlo být ještě hůře!

Jiří Baťa
28.1.2018
Nakolik jsou tyto informace relevantní si nejsem úplně jistý, nicméně vzhledem k okolnostem a zkušenostem, co lze od našich spojenců a (pro někoho) „přátel nejmilejších“ očekávat, nejsou tyto informace až tak zcela zanedbatelné. Raději mít planou informaci, která později splaskne jako bublina, než nemít informaci žádnou a potom být nemile překvapeni a být zaskočeni. 

V obdrženém mailu jsem dostal informaci, která svým obsahem napovídá o známých a nebezpečných tendencích propagátorů NWO, což v žádném případě nelze brát na lehkou váhu.

Polská televizní stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, veřejnoprávní ČT, potažmo ČT 24, nás občany České republiky, jaksi nedopatřením "zapomněla" o tom informovat. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze by měl Frank-Walter Steinmeier předložit ultimativní devítistránkový dokument o vzniku Evropského superstátu. Dokument by měl obsahovat tyto body:

Členské státy EU se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny
 2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů
 3) vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO
V preambuli textu vlád Francie a Německa se oznamuje:
"Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad k ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu."
Na základě tohoto projektu:
+ Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států“.
 Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru
+ Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon.
+ Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku.
+ Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout.
+ Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma.
+ Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato.
+ Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je ve stručnosti všechno. V praxi by to mělo pro nás znamenat likvidaci našeho národa, státnosti, samostatnosti a protože se dá předpokládat odpor, není vyloučeno, že to může být záminka v přípravě na světovou válku. Jinými, slovy, je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/, o který usiluje hrstka nejbohatších a ekonomicky nejmocnějších lidí již dlouhou dobu.

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky). A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU? Dojde-li však k realizaci tohoto psychopatického záměru, pak sbohem národe český!

(PS: Nezdá se, že by šlo o fake nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní televize. Tento záměr může být také důvod, proč Velká Británie zavčasu vycouvala z EU a také proč se cuká a aktivně začíná couvat Maďarsko, zatímco my stále lezeme někomu do zádele. Kolik asi za to naši představitelé dostanou? Asi dost, aby se potom někam vytratili do světa do bezpečí, kde na ně nebude působit superevropský protektorát. Zaprodanci to byli a zaprodanci i zůstanou!)

- - -17 komentářů :

 1. Tak naštěstí euhujer nevyhrál a snad když bude zle vyhlásí referendum. To je opravdu strašné pro každého Českého vlastence.

  OdpovědětSmazat
 2. Ještě rádi budeme prosit za odpuštění za zradu a žebrat o opětovnou záchranu Ruskou armádou. Evropu je třeba sjednotit k zajištění zdrojů pro vojenskou anabázi a doplnit mužstvo o zdravé a zkušené bojovníky z Afriky. Globální elita se neštítila 1., ani 2.sv. války. Proč by měla dělat výjímku tentokrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všemožní pražští PARAZITÉ, přisátí na penězích DAŇOVÝCH POPLATNÍKŮ, tito samozvaní ''ELITÁŘI'', to nerozdýchají a začnou s ROZVRACENÍM ČESKÉ REPUBLIKY, v podobě nebezpečných, směšných KLAUNŮ.

   Klid bude na týden, kdy začnou VYŽÍRAT Karlovy Vary!

   A od státních socio-kapitalistických SPORTOVCŮ, až si půjdou pro státní ŽOLD a VÝSLUHY na MOČR a MVČR. I když jejich hlavní příjem je SPONZORING a příjem z REKLAM.

   Ten první ŽOLD a VÝSLUHY se uplatňují v SEVERNÍ KOREJI!

   '
   'Za to se nestydí'', např. Hradílek, Špotáková, Koukalová nic jim neříká, že jejich VRCHNÍM VELITELEM je ZNOVA prezident Miloš ZEMAN..., kterého dehonestují. Neznají služební ZÁKONY jako ZAMĚSTNANCI ozbrojených složek.

   NETÝKÁ SE SPORTOVCŮ NENAPOJENÝCH NA STÁTNÍ ROZPOČET! Ti jsou na rozdíl od těchto, většinově sympatičtí! Obvzláště naši HOKEJISTÉ.

   To vše se musí PŘETNOUT, jako na OSKARECH na ty jim také nepřispívá VLÁDA D. TRUMPA či OBAMY atd.!!! A oni chtějí mít PRAVIDLA jako v té jejich MODLE, tudíž vše platit ze SVÉHO klíšťata!

   NECHTĚJÍ-LI NAPODOBOVAT SEVERNÍ KOREU V SOCIALISTICKÉM FINANCOVÁNÍ A NAOPAK KAPITALISTICKÉM STYLU SVÉHO BYTÍ!

   Smazat
  2. Nejde jen o jmenované sportovní primadony ale i o spoustu umjelců, napojených na ministerstvo kultury a kolaboranta hermana. Pokud si vzpomínám, různí féniči, svěráci, hřebejci a další kolaborantské verbež prohlašoval, že bude emigrovat v případě znovuzvolení pana prezidenta. Teď se ukáže charakter těchto "elit" Myslíte, že ta podvraťácká verbež dodrží slovo, aby zavládl konečně v české kotlině klid a mír?

   Smazat
  3. Dobrý přízpěvek 13:44. Tak ať to tedy dodrží tyto " elity". Zbalte si své saky-paky a běžte tam, kde vám budou sypat do krku ...... za ty vaše výplody. Zapomínáte, kde žijete a koho chleba jíte. Ano, někteří z ních jsou i vojáci, podřízení vrchnímu veliteli. Jenže toto už je jen v teorii. To bychom museli mít min obrany, který je vlastenec, který je voják a jak se říká, " který má koule". A ne takového, který část armády svěří pod vedení germána. Ostuda,hnus a zbabělost.
   Za 28 let rozesrali celý stát. A stačila jim na to jedna generace. Ale několik generací bude trvat, než se náš stát postaví na vlastní nohy. Zda-li vůbec.

   Smazat
  4. Pomohu balit zn.:Kdykoliv

   Smazat
 3. To poslali toho pravého! Právě Steinmeier se vrchovatou měrou zasloužil o vyprovokování majdanu v Kyjevě. Jeho podpis na všem je předpokladem další mnichovské zrady kdekoliv. Steinmeier je navýsost nedůvěryhodný politik. Takzvaný německý sociálně-demokratický politik se právě ze všech sil snaží udržet u vesla odepsanou Merkelovou. Ale už nestačí ten bordel v Německu, chce ho exportovat i k nám do Česka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Steinmeier se Schulzem musí protlačit Merkelovou za každou cenu, protože je to poslední německý politik, který podepsal "Cancelor Act" (koloniální podřízenost USA). Za Trumpa už to asi žádný německý politik nepodepíše.

   Smazat
 4. Proto je třeba národ permanentně rozdělovat. kdo se na tom podílí, vidíme a slyšíme nepřetržitě. Stačí si přečíst titulky (SEZNAM, NOVINKY),číst a slyšet zhrzeného, zpruzeného Drahoše a jeho vodiče, překonat nechuť a občas si dopřát minutku Moravce.
  A věřte, že ta kampaň neustane, bude sílit. Jak se bohužel ukázalo, je v tomto státě dost lidí ochotných nechat se zblbnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plesl (MF Dnes): "... těch 49 procent by získal i papírový pytlík ...", "...pan Drahoš hrubě přeceňuje svůj význam. Asi má pocit, že na něj sáhla ruka Páně, ale podle mě je jako politik nepoužitelný." Snad poprvé v životě s tímto novinářem souhlasím :-)

   Smazat
 5. Tohle není příliš nová informace. Myslím tak asi 1/2 roku.
  Ale hlavně, že nám zůstává Blesk, Nova a slevy. Ostatní moc důležité není;-)

  OdpovědětSmazat
 6. Už jsem ve věku, kdy začíná člověk hodnotit, rekapitulovat,srovnávat. Už z minulosti svých předků a hystorie našeho státu platilo, platí a platit bude, že kde germán přišel, tam špatně bylo. Z hystorie vyplává-kdo rozpoutal první svět. válku-germán. Kdo rozpoutal druhou světovou-zase germán. Nikdy nezapomenu na snímky z roku 1939, když do Prahy přišel Hitler. Vzpoměňme na snímky, kolik bylo vítačů, kteří hajlovali při vstupu hitlerovských vojsk do Prahy. Výdyť je to přece doložitelné a nezvratné tak jako samé lidstvo. A zase se dere do popředí bermán, který chce poroučet lidstvu v celé evropě. Přisluhovačů a prospěchářů si kolem sebe našel vždycky dost. Francouští a Italští fašisté jsou toho nezvratným důkazem. Rovněž tak v ostatních státech slovanského národa se našli přisluhovači fašismu ( Hlinkova strana, v polsku a i u nás se našlo spousta lidí, kteří jim lezli do zad. Je opravdu slovanský národ tak hloupí, že si nechá neustále poroučet od nějakého hegemona? Komu leze ta zprofanovaná havlérka do některých útrop? Když jsme opustili tzv. nadvládu východu, tak jsme vlezli do područí západu a uvedeným struktůrám novodobého evropského uspořádání. Dnes to režírují Usáci. Není už konečně na čase se postavit na vlastní nohy a tyto zaprodance, vlastizrádce a posluhovače, poslat jednou pro vřdy někam do pryč? Dnes máme pár hodin po volbách a vyhrál naštěstí pan prezident Zeman, který je možná jeden s posledních státníků v naší zemi, který se nebojí ji branit. Děkujme mu za to.
  Jsem hrdý, že máme takového prezidenta, který se i přes havloidní pražskou kavárnu nebojí bránit naši zem. A za každou cenu. Toto si musíme uvědomit. Jsou hranice, přes které už nejde, a za to si ho nesmírně vážím. ALE. není už na čase si vychovávat případného nástupce, který by v případě nutnosti takto prezentoval naší zemi? Jak dlouho ještě bude naše státní zřízení tolerovat tyto sráče, kteří rozvracejí naši zem. Kteří jsou schopni za bakšiš a prospěch udělat vše proto, aby přípravili pro hegemona půdu.
  V poslední době je to na štíru v celé vých. evropě. Nebo snad usáci čekají na dobu, kdy to rozes...... ve všech státech a zase přichystají nějaké barevné revoluce v jejich zájmu? Není už na čase říci, "opravdu dost". a postavit se na vlastní nohy? Mám za to, že právě nastala tato doba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 28. ledna 2018 14:12

   V Praze takového nového nástupce jen těžko najdem:

   http://www.novarepublika.cz/2018/01/shromazdeni-rodu-vernych-cechu-mladez.html

   A mladí to už jsou jen TEENEGERI.

   Smazat
  2. 13:21 - Hňupe, to není článek pro srandu králíků, ale velmi závažní zpráva, které důležitost svým nízkým IQ nikdy nepochopíš! Neopruzuj a polepši se!

   Smazat
 7. bratia Cesi,tak to nam pomahaj pan boh ! Zda sa,ze Fico se jiz priposral z EK a slubil prijat migrantov...pamatame si,ked populisticky vyhlasoval,ze neprijmeme ziadnich ! Vzdy sa najde niekto,kto zradi...opet ti neposlusni slovaci,oblizrite !jozka ze slovenska

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jano z Horného grúňa28. ledna 2018 22:15

   Jožka zo Slovenska, ty nie si žiadny Slovák! Nauč sa písať po slovensky a bez chýb!

   Smazat
 8. Taky se mi zdá, že se trochu připosral, protože už je řeč jen o Polsku,Česku a Maďarsku. To tak vypadá,že teda zradil tu slavnou V4. Brusel bude šroubovat tak dlouho, postupně až zlomí všechny. Potom je tady opravdu na zvážení referenda o vystoupení. Snad budou mít naši politici odvahu a nezlomí se. Mám za to, že západ je schopný všeho, třeba vyvolat i nějakou tu jejich revoluci, jen aby dosáhli svého. Kolego 15:30, tak jen informuj co je nového. My jsme na tom ale o poznání líp. Máme svého prezidenta pana Zemana. Možná posledního vlastence.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.