Reklama

.

.

pondělí 22. ledna 2018

Neprojdou?


Karel Sýs
22. 1. 2018

Republika hnědne. Fašismus nemusí odstartovat jen muž s knírkem. Nebezpečné jsou i falešné brýle. Mohly by nás přijít draho.


Křišťálová noc se může odehrát i bez skleněných střepů.

Jen zkus veřejně hlásat „V Rusku jsou hezký holky“, hnědokošiláči s plackami na klopě ti už ty Rusačky vytlučou z palice!Nic nelidského jim není cizí: klamné letáky, přepadové prsatice, stínové atentáty…

„Každej tam mohl mluvit co chtěl a co mu slina právě přinesla na jazyk, jako by byl v parlamentě.“

Tak charakterizuje Švejk rakousko-uherský blázinec. Čechy a Morava 2018 jsou jedny velké Bohnice.

Hlídací psi lži a nenávisti se utíkají k černé magii. Tak dlouho hlásají, že vyhrála Clintonová, až v nějakém začarovaném kruhu skutečně vyhraje. Jen to v našem trojrozměrném světě jaksi není znát.

Na volby dělají reklamu jak na zubní pastu.

„Zítra šou obou kandidátů!“

„Bude to jízda!“

TGM by je hnal!

Zkuste se chvíli nedívat na obrazovku a jen poslouchejte. Pochopíte, jak hluboko jsme už bože klesli, hnáni na mělčinu cizími vesly.

Výprodej frčí nejen na Alze. Zelený skřet útočí na naši 1. signální soustavu, ale Pavlov zapomněl na nultou.

„Trápí vás infekce?“ I blbost je infekční.

„Půjčka i repůjčka!“ Dokud si vás pánbůh nepůjčí.

Prezidentem i bez voleb je so oder so T. V. Moravec.

Tohle příjmení má v Čechách dvě ostří.

Alois Moravec v odboji proti Němcům přišel i s rodinou o život.

Moravec Eman to dopracoval od militantního patriota až na kolaboranta nejvyššího stupně. Zahrabali ho jako prašivého psa u plotu Arcibiskupského gymnázia.

T. V. Moravec se dobře poučil na Goebbelsovi, mistru propagandy. Mistru, který skončil coby zuhelnatělá mrtvola zahrabaná rudoarmějci pod cvičákem.

Oblíbený figurant učebnic psychiatrie Rejžek překonal i Julia Streichera. Co se týče sprostých nadávek, židobijce Streicher nebyl tak precizně jazykově vybaven. Anebo je čeština zkrátka bohatší.

Historie se prý opakuje dvakrát. Ale i na podruhé se může opakovat coby tragédie. Koneckonců i Hamleta lze sehrát jako postmoderní komedii.

Ať už to dopadne jakkoli, bylo by vhodné, aby si ti Pražané, kteří odjakživa všemu rozumějí, když se jim z Vídně nebo z Moskvy nebo z Bruselu poručí, založili Pražské kavárenské knížectví, kde si mohou pěstovat číro a vzájemně se s panovníkem olizovat.


P. S. Ty, kdo hodlají volit prezidenta z důvodu, že by hezky vypadal na známkách, ostatně čím dál dražších, upozorňuji, že na známkách skvěle vypadal už jakýsi Lelíček.

116 komentářů :

 1. Nastolení skutečné demokracie - existenční nutnost

  Současná společenská formace, považovaná obecně za demokracii, je postavená na vládě politických stran/hnutí. O tom, která/které to budou se rozhoduje ve volbách. Vládnou tedy vždy politické strany/hnutí. Demokracie je však definována jako vláda lidu, tedy vláda celku sama sobě. Stranická demokracie de facto demokracií není. Je to vláda menšiny většině – vláda skupiny/skupin celku. Ty vždy nadřazovaly/nadřazují/budou nadřazovat své potřeby a potřeby skupin, které zastupují potřebám jiných slupin i potřebám celku. Stranická „demokracie“ je nepřirozenou společenskou formací. Její důsledky jsou všeobecně známy – chaos a války. Společnost, která se nedokáže poučit ze své historie je odsouzena prožít si ji znovu.
  Jediná bezpečná, protože přirozená společenská formace – postrádající potřebu chaosu a válek, je skutečná demokracie. Likvidace moci a vlády politických stran/hnutí a nastolení demokracie je existenční nutností.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení,
   je to vlastně ještě horší, protože ve skutečnosti ani ty strany nevládnou, nýbrž jejich loutkovodiči. Zamyslete se nad tím, kdo to asi je?
   Kdo například tahá na provázkách pana Kalouska, čímž mu ale také dodává viditelnou míru sebevědomí a jistoty, že mu nic nehrozí...To musí být velká moc, o kterou se opírá a je tudíž tak nesmírně drzý...
   Týká se to samozřejmě celého toho panoptika "agentů" skutečné zákulisní moci.
   Jindřich K.

   Vymazat
  2. Anonymní21. ledna 2018 21:37

   Omlouvám se, že nepíši k článku, ale právě jsem se dodíval na rozhovor M. Zemana na Nově. Prezident Zeman závěrem podotkl, že hlasovací lístky obdrží voliči až ve volebních místnostech, což možná spousta lidí ani neví. Ale co je důležité, nenechávejte v koši hlasovací lístek pro p. Drahoše, obávám se manipulací.

   PŘEPOSÍLÁM DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

   Vymazat
  3. Pane Jindřichu skvěle jste to vystihl. Jen dodám, která síla pomohla ODS,pirátum,KDU-ČSL,Stan že se vůbec dostali do senátu?
   lada

   Vymazat
  4. Kdo asi tahá za nitky.USA přímo definují nepřítele na život a na smrt-Rusko,Čína. Jejich pravda musí být za každou cenu prosazena - jakákoliv částka dolarů je možná. Tolik placených politologů,novinářů si nemohl dovolit jakýkoliv režim. A lidé hloupnou a za kus žvance jsou spokojeni a hluší k agresím USA a NATO.

   Vymazat
  5. Naprostý souhlas s 11:40,11:44. Jděte volit až v sobotu a ten Drahošův si vezmněte domů (pro jiné použití) Jinak jsem přesvědčen, že volby by mněli být povinne a nikoliv zasíláním pomocí internetu.Zakazal bych volbu těm kteří nažijí zde.
   Václav

   Vymazat
  6. Jo pánové souhlas též ty lístky drahoše odnesu a hodím do kontejneru na papír.

   Vymazat
  7. Demokracie je pouze metoda, jak se pokusit (ze strany občanů) změnit vládu bez krveprolití.
   Je evidentní, že tento "nejlepší" způsob vlády démosu a démosem v "moderní" civilisaci obsahuje základní proces - revoluci a následné ustavení "demokracie" (se "zářnými příklady" a jejich zmateným napodobením), profesionalizaci řídících struktur, znásilnění svobody a práv občanů pod tzv. právem (elit), ... a vzpouru Lidu ... vedenou falešným demokratickým - blobem.

   Vymazat
  8. Je to přesně tak.Strany,kavárna,meistriem a neziskovky jsou ovládány jedním loutkovodičem.Proto ta jejich jednota.
   Šílené na tom je,že loutky to dělají pro prachy.Pro rachy prodávají republiku.

   A volič nechávajíce se zblbnout jejich propagandou ,pomáhá v idiotské euforii vykopat republice hrob a bude plnit tak historickou funkci užitečného idiota.
   A to se tomuto národu stalo již v roce 1989.Určitá část populace je asi nepoučitelná.
   V roce 1989-leitmotiv..."nejsme jako oni"

   V roce 2018-leitmotiv..."jsem ten,co jde dopředu "/tvrdí Drahoš/
   A zjistíte,že oba motivy jsou lživé a jsou nastaveny tak,aby hlavně oslovily mladou generaci.Tu současnou si již na "chápání " těchto hesel naším ujetým školstvím vychovali./to je ten důvod proč se naše školství "uchovává" v takovém rozvalu v jakém je./
   Dnes už naopak víme,že byli a jsou horší než oni a nikdy nepůjdou dopředu ale hodně,hodně dozadu.
   /a to přímo do někam/
   Je to vymyšlený systém "generačních revolucí" bez boje,který se bude ob jednu,dvě,či tři generace pravidelně opakovat.Tyto revoluce jsou cíleny na "všechny prodejné děvky ve státě" a vždy na mladou generaci.Ta revoluce zajistí možnost dále utáhnout šrouby a co bylo před revolucí nemyslitelné,tak to zavést.
   Všimli jste si,že přes delkamace o svobodě a demokracii nám obojího nějak ubývá? V drobnostech,v malých dávkách,skoro nevnímatelných.Ale zamyslete se nad všema omezeníma,která provází běžný život.Jsou jich desítky a desítky.
   A to nemluvím o demokracii soudní.
   Dnes má větší právo zloděj,než okradený,lump,než poctivý občan.
   Tak takhle chce s námi elita vyjebávat.
   A k tomu si přidejte migranty,které nám sem chtějí lifrovat a je to zralé na velmi vyhrocené konflikty.
   A to bude vyhovovat.Ohrožený člověk se o moc nestará.Do práce,domů,najíst,přiblblá TV,vyspat a zase do kola.Dělat a konzumovat.To je jejich představa.

   Vymazat
  9. S lístky Drahoše si nedělejte starost, mají tam tuny náhradních, když budou potřebovat, tak to doplní. Nepočítají se vydané lístky, ale vydané obálky.

   Vymazat
 2. Průzkum: Daleko více lidí si přeje za prezidenta Drahoše. Rozumím tomu tak, že když volič zvolí Zemana, je to vcelku nepodstatné, protože většina lidí Zemana v této nechce? Všichni voliči Zemana budou za pitomce, no vždyť my lidi(!?) v této zemi ho přeci nechceme. Tak, že volby prezidenta budou vlastně na prd. Opět nás někdo rozděluje a chystá si vrátka na prohru...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten poslední výzkum pro čété byl zajímavý, byl telefonický a tam to vyšlo fifty fifty, 34,5% Zeman a 11% zvažuje, Drahoš 36,5% a zvažuje 8,5%. A jak nám všude hlásili, tak 10% je nerozhodnutých a vyčkává. Proto titulky, Zeman bojuje s Drahošem o 10%. Jenomže jak píšou v Právu, tak těch 10% buď ODMÍTLO odpovědět, nebo se rozhodují. Tážu se: Kdo asi odmítne odpovědět, volič Drahoše nebo Zemana?

   Vymazat
  2. Nedělejte si iluze o výzkumech volebních preferencí. Dávají to na to 50 na 50 především proto, aby vyburcovali voliče jít k volbám. Když by někomu nyní přisoudili více, pak to má dvě roviny - odradit od voleb, nebo naopak posílit kandidáta. Všechny ty výzkumy jsou pouze účelové a lidem, kteří je dělají se poměrně dobře žije.

   Vymazat
 3. Karle, fakt dobrý, tomu se říká satira Jen s tou prsaticí jsi to přehnal. já měl dojem, že to byla vyrážka. Láda (T)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Špunty od kopaček pro dorostence, prsatice zjevná nadsázka pro muže.

   Vymazat
 4. Víte jaký je rozdíl mezi špejblem,hurvínkem,máničkou a drahošem?
  žádný všichni ke svému pohybu potřebují loutkovodiče.

  OdpovědětVymazat
 5. Fašizmus neodstartoval muž s knírkem
  byl jenom nástroj.
  L. H. Lehmann

  Vatikánská politika za druhé světové války

  Přeložil K. V. Vít

  Tiskové a nakladatelské družstvo "Blahoslav" v Praze, 1947

  Obsah:
  Autor
  Úvod
  Tendence před I. světovou válkou
  Tendence po I. světové válce
  Římskokatolická církev a II. světová válka:
  Habeš
  Španělsko
  Itálie
  Německo
  Československo
  Rakousko
  Francie
  Japonsko
  Spojené státy
  Vatikán si myje ruce *

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten pán s knírkem se náramně hodí i dnes, protože jaksi snímá hříchy světa, který ho přivedl k moci. Kdyby společnost fungovala normálně, nemohl by se stát kancléřem, spíš by dostal svěrací kazajku a skotské střiky. Jistě sám sebe považoval za vůdce, ale byl spíš veden a když se plán zhroutil (nebo třeba ani nezhroutil, třeba vítězství ani nebylo třeba, stačil vzniklý chaos a s ním nastalé podnikatelské příležitosti) byl obětován, jak se na takového nýmanda sluší. Ti, jejichž majetky za tím vším stály, si rozhodně nepohoršili.

   Vymazat
  2. Pro 12:40 Pěkně řečeno, velmi výstižné. Pro loutkovodiče vždy účel světil prostředky a lidé byli jen nástroji. Jedním z nejzhoubnějších prostředků bylo vždy spojení světské moci s obchodníky s vírou a strachem.

   Vymazat
 6. Ocitáme se v tkzv. " regulované demokracii" která vychází z regulované "liberální demokracie". Je to fasáda pod kterou se skrývá beznaděj elit nevědoucí co s mocí v pasivním postoji společnosti, která která jim spadla s nebe na chodník v 89. roce.

  OdpovědětVymazat
 7. "Zkuste se chvíli nedívat na obrazovku a jen poslouchejte. Pochopíte, jak hluboko jsme už bože klesli, hnáni na mělčinu cizími vesly." - a vůbec celé pěkně napsáno. A tak zde další slovo k povzbuzení, hlavu vzhůru a dál od břehu:...lodě hynou na mělčinách a u okrajů...moudrý a skutečně osvícený člověk pak žene své srdce na hlubinu...jak má člověk vědět čeho se přidržet a čemu se vyhnout? Zdá se nám, že rozumíme mnoha věcem, a máme za to, že jsme si protřei oči, nabrousili rozum a z knih a odjinud nabyli moudrosti. Jenže to se domníváme jen proto, že věříme svým vůdcům a rádcům, mistrům a vládcům a lecjakým pamfletům a považujeme to, co se nám říká, za spolehlivé. Zatímco ve skutečnosti jsou veškerá lidská umění a zprávy (kromě Božího slova) jen jalovým domýšlením a domněnkami. Neučí ani jak správně umět či neumět, být naživu či zemřít, ačkoliv se nadýmají, jako by šlo jen o samá tajemství. Podobné moudrosti jsou plné dějiny, zprávy i jakékoliv vyprávění, ale vždy to jsou pouhé lži, marné klevetění nebo nespočetnými omyly posvazované domněnky, či alespoň povrchní a částečné ukazování něčeho, na čem třeba ani nezáleží. Sktečnou podstatu a základ věcí dějící se na světě zná jen ten, pře nímž vše stojí nahé a odkryté. Poznávejme tedy, my bídní lidé, svou slepotu a bojme se jí. Působí totiž, že lidé různě šátrají jako potmě, točí se a motají. leckdy se radují z domnělého štěstí a s prvým se monou, vyhnou se domnělým nebezpečím a vběhnou do skutečného, jak to dělá celý svět. Taková je celá naše moudrost. (J.A. Komenský: Hlubina bezpečnosti)

  OdpovědětVymazat
 8. Je zajímavé, že Kalouska do parlamentu volilo jen pár tisíc lidí a Hraboše stovky tisíc či miliony podporují na prezidentskou funkci a přitom Hraboš je projekt Kalouska, to tedy nechápu.Copak neviděli jak ti dva spolu chlastají, ta fotka oběhla snad celý svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:31 Podle mě miliony od sorose zafungovaly.

   Vymazat
 9. Opravdu vyvolený
  je nejlepší z nejlepších.
  Je mu dáno uplatňovat Boží zákonitosti do života celé společnosti
  jenž nesou dlouhodobé plody prosperity a lásky.
  ------------------------------------------------
  ..a obráceně...
  Když vezmeš lidem rodové tradice a víru
  počne se rodit nechtěné potomstvo a nastává úpadek celé společnosti*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím se zasmát. Asi jsi z jíné doby. Dnes a nechtěné potomstvo. Dnes se stojí fronty na děti. Většina populace západní populace je neplodná. Mimo exoty a komedianty, ti se množí jak potkani. Nedavno jsem na hovinkách četl vychloubání Hrušínského jak jsou po celém světě.A hlavně připomněl že Hrušínský je jen umělecké jméno. A pracující, kteří dřou na tuto lůzu od nevidim do nevidim a chtějí zajistit rodinu ti si většinou dovolí maximálně dvě děti.

   Vymazat
  2. Nechtěné-převychované...myšleno duchovně*

   Vymazat
  3. Že je Bible výtvor lidí a mnohem starších poznatků zákonitostí přírody k manipulaci lidí je všeobecně známo. Všemohoucí je zákonitost všeho co existuje a bude existovat nezávisle na lidstvu zeměkoule.

   Vymazat
 10. Proč se nikde nezveřejní,kdo lije těžké miliony do Drahošovi kampaně?Ať je jasno pro koho pracují Drahošovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:46 Musí to být naši zaprodanci a vlastizrádci. Neziskovky z ciziny a kruhy, které chtějí ovládnout náš prostor pro své rozvracečské, nenažrané a válečné choutky.

   Vymazat
  2. Kdo znal Drahoše před dvěma léty? Kdo znal Havla před 88rokem? Stav je stejný,dohozený kašpar,loutka.Jenže teď už není co krást,vše se vyvedlo,teď jde o naše bytí,žití,o naše děti a budoucnost.Informujte své známé, ať jdou volit, hlavně lístky dostanou až ve volební místnosti,domů nic nepříjde!!

   Vymazat
  3. 14:58! Opravdu není co krást??

   A co naše hory, řeky, pole, města a vesnice (když už opomenu litium, uhlí a zlato z Kašperských hor). A co životy a orgány našich potomků, to bude mít krvavá madla kšefty, lepší než v kosovu či na okrajině.
   A vo to go
   s úctou gojím Ďuro Trulo

   Vymazat
  4. To 14:58
   Musím se pochlubit, já znal V. Havla od roku 1964 a to z hospody u Zpěváčků na Praze 1, později pak z hospody Rybárna v Gorazdové ulici.

   Vymazat
  5. V podstatě jde o snížení stavu obyvatel zeměkoule. Nejsem vyznavačem Bible ale je to tam popsáno jako vůle všemohoucího ve kterého žádný bohatec nemůže věřit protože ví že je on spolu valstníkem vše mohoucných peněz a čím dál víc lidí jej o to chce připravit.

   Vymazat
 11. Politika není záležitostí odbornou, ale hodnotovou a morální. Vládnout tedy nemají odborníci, ale všichni, protože jedině všichni společně (kolektivně), mohou dokázat trvale zajišťovat tu nejvyšší hodnotu - svou společnou (kolektivní) bezpečnou existenci. Ta je také tou nejvyšší hodnotou morální.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Politika není od toho aby na každém úřadě seděli politici.
   Tam patří státní úředníci...
   Vládnout mají jen nejvyšší zastupitelé
   celého národa*

   Vymazat
  2. Pitomost!! Pokud vládnou zastupitelé, jsme zcela mimo demokracii. Zastupitelé mají ve skutečné demokracii zcela jiné poslání, než rozhodovat o nás.

   Štefan

   Vymazat
  3. Pak to nejsou zastupitelé nás ale cizích zájmů*

   Vymazat
 12. dobře napsané a pravda je že na známkách vypadal dobře i Lilíček , Hitler,opilec Havel a další..... .
  Každopádně mě nevadí prezident zavrávorající díky nohou u klenot,prezident který si dá sklénku/Havel chlastal jak duha a nikomu to nevadilo/ ale má to v palici srovnáno než idiot,který znenadání vystoupil z bažin a chová se jak Jóžin z bažin Drahoši.Amíkovskí prezident jezdil na vozíku než umřel jak na koni a jeho národ do něj nekopal,protože měl hlavu v pořádku.Je otázka zda chodící,ostře vidící,prozřetelnost sama/jak říká/Jóžin z bažin tu palici má v pořádku a jeho ručičky nemají špagátky jako Hurvínek.Zatím jsem díky médiím přesvědčen že je má.Proto NENENENE A NE!!!!!!!!!!!!To raději živou,uvažující normálně, mrtvolu.!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Tohle je hlavní problém současnosti: demokracie vocaď pocaď; Demokracie jen pro ty, kteří mají rozum (ten správný).

  A co na to říká např. Gilbert Keith Chesterton:
  "Řekne-li nějaký člověk, že jest demokracie nesprávná, protože většina lidí jsou hlupáci, jest tu pro filosofa několik způsobů, jimiž se může bráti. Nejpochopitelnější jest udeřiti jej prudce a přesně zrovna do špičky nosu."

  A někdo si řekne: "vždyť to je taky fašistické".
  Ne, nemusí být, protože:
  1. fašismus není charakterizován použitím síly;
  2. "Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně při převaze vlků odmítá hlasovat"

  Bonmoty jsou jedna věc, realita je ale obtížnější, oligarchové si na špagátcích vodí novináře, politiky, kumštýře a různé další příjemce podílu na lupu, takže jsou zatraceně silní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K tomu pouze dodát to, že představa, že je vše řízeno někým z pozadí, je asi tak reálná, jako že je možné zorganizovat školní výlet bez školníka, který by vyměnil školní tabuli za rohlík s máslem.

   Pane Vláďo, pište raději názory, který jsou k diskuzi na úrovni, která je aspoň trochu relevantní. Děkuji mockrát.

   Jiří Nykodým, Ostrašice.

   Vymazat
  2. Ad Nykodým - Netuším, co se Vám nepozdává na komentáři Vláďa z Brna. Podle mne, je zcela relevantní!

   Vymazat
  3. Pane Nykodýme, Vaše představa organizace školního výletu je minimálně ujetá. Nechcete se dát léčit.
   V.

   Vymazat
  4. Pokud jste mou metaforu nepochopil, nejsem si zcela jist, jestli byste neměl svou radu cíli spíše na sebe. Může me se na této skutečnosti shodnout?

   Děkuji předem za Vaše Vyjádření.

   Jiří Nykodým, Ostrašice.

   Vymazat
  5. Ad Jiří Nykodým, Ostrašice;
   Od nejmenších oligaršíků až po ta největší oligarchiska, každý z nich, pokud má starost o svůj majetek, a to si pište, že má, zasahuje ve své vlivové oblasti do politiky a výkonu moci v míře, v jaké mu to stát umožní. Ta míra je dnes ve prospěch největších oligarchů, s podporou těch zahraničních, tak velká, že demokracie u nás podobně jako v EU umírá.
   Ale u nás by nemusela, myslím, že naši lidé jsou ve většině pořád ještě schopni vnímat realitu navzdory vlastizrádné propagandě.
   Bohužel, i globální odstranění obchodních překážek je také ve společném zájmu oligarchů a jejich pomocných elit. A především oni jsou zdrojem ideologie kafilérky.

   Vymazat
  6. Váš názor je jednostranný. V politice samozřejmě lobbují různé skupiny, jenže je důležité slovo "různé". Je pochopitelné, že Svaz průmyslu a obchodu lobbuje, a je pochopitelné, že lobbuje i ČMKOS. Na jedné straně lobbují lidé národně socialistického smýšlení, na druhé straně lidé sociálně demokratického smýšlení. To, že se vše odehrává v kontextu globálního tržního systému s jeho pravidly a způsoby fungování, kterým se, žel, musí podstatná část světa přizpůsobovat, je pochopitelné a každému jasné.

   Zkusím Vám to vysvětlit na jednoduchém příkladu - dvě dívky nikdy nebudou třemi hochy, současně však mohou být jednou ženou.

   Děkuji za Vaše vyjádření.

   Vymazat
  7. Ad 15:55 Vy především zásadně podceňujete moc peněz.

   Nemluvě o tom, že lobbing je většinou spíš trpěné zlo, než že by se s ním dalo počítat jako o něčem, co by snad mohlo demokracii dávat pozitivní impulzy.

   Dokonce i v případě neziskovek, u kterých se kdysi naivně předpokládalo, že jejich lobbing může být spíše demokracii prospěšný, tak především lobbing politických neziskovek se vyloženě utrhl ze řetězu a je vyslovenéě antidemokratickým prvkem.
   Příčinou je, že některé politické neziskovky, právě ty kafilérské, mají řádově vyšší příjmy od dárců, než ty ostatní.

   Peníze, peníze, peníze, čím dál více peněz - u těch nejbohatších.
   A zároveň ustupování státu na všech frontách.
   A pravicoví extrémisté (od Kalouska po Němcovou) prosazující tento frontální ústup státu jsou samozřejmě podporováni mainstreamem.

   Vymazat
  8. To máš marné, když nachytáš Vláďu na tom, že něčemu nerozumí, tak ti buď neodpoví, anebo ti napíše, že jsi v podsatě idiot.

   Vymazat
  9. Realitou nicméně je, že nevětšími lobbisty v ČR jsou Svaz průmyslu a obchodu ČR a ČMKOS, což jsou dva naprosto protichůdné subjekty. Je pochopitelné, že Svaz bude mít větší zastání i pravicových politických stran a ČMKOS u levicových. Na tripartitě mají samozřejmě naprosto stejné postavení, takže u vlády mohou mít zastání i zaměstnavatelé i zaměstananci. Na co vláda slyší, zaleží na tom, jakou barvu má.

   Mimoto vy redukujete lobbing na působení politických neziskovek. Jejich vliv si netroufám odhadnout, nicméněně zcela viditelné výsledky vidím u lobbingu (vyjma Svazu a ČMKOS) např. Svazu pacientů čr, zdravotních sester, konfederace rektorů VŠ, spotřebitelů, občané proti hazardu apod.

   Opravdu trpěné zlo? Nic není černobílé, protože kdyby nebylo např. organizace, která lobbovala za regulaci hazardu, tak by dodneška byly automaty i v normálních hospodách. Kdyby nebylo např. svazu pacientů, tak by se nevyllobovalo to, aby množství léku přešlo z hrazených na hrazené pojišťovnami atd. atp.

   Děkuji za Vaše vyjádření.

   Vymazat
  10. Teď si to Vláďovi nandal. Nečekej od něho odpověď.

   Vymazat
  11. Asi nikdo nechápe metaforu. Jediný akademik mezi tupým stádem. Tak jsi to chtěl podat?
   Víš všeho s mírou, buď jsi na takové úrovni, že by jsi mněl vystupovat v kabaretu s Labusem nebo jsi na něco co nejsi hraješ.

   Vymazat
  12. Svaz průmyslu a obchodu ČR (jak důmyslné zamaskování organizace buržoazie) ČMKOS nejsou dva zcela protichůdné subjekty. Oba dva jsou součástí tohoto systému. ČMKOS nemá za cíl osvobození dělníků od vykořisťování, pouze vyjednává lepší podmínky pro prodej pracovní síly. Je to systémový subjekt. T

   Vymazat
 14. Smutnou pravdou bohužel je, že k hnědnutí společnosti značnou měrou příspívají weby jako Nová republika, Parlamentní listy ...

  Ačkoli je pravidelně čtu, tak i tak musím říct, že je to samé kádrování, nenávistná rétorika, černobílé vídění světa, vyvolávání strachu apod.

  Tyto weby jsou pro mě zdrojem informací, bohužel ale cítím, že to nejsou relevantní informace, co tyto weby přináší.

  Mám je nicméně moc rád, protože mi komplexitu a složitost světa vždy dokáží přetlumočit do formule - "ten je dobrý a ten je zlý". Vždycky mi jasně řeknou, koho mám mít rád, a koho mám nesnášet, což mi vždycky dává pocit ontologického bezpečí a důvěry (Anthony Giddens).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nerozumím: jsi rád, nebo jsi smutný? Chodíš sem načerpat nebo se vyprázdnit? Pro znalce tvého formátu to musí být spíše utrpení, tak si ho odpusť. A nasměruj pozornost na Echo a Forum, tam dostaneš samé optimistické informace. A nezapomeň BL, to je etalon objektivity. A pozdravuj Gidense.

   Vymazat
  2. Milujme bližního svého, i toho, kdo nám podřezává krky? Je nenávist tak zcela odsouzeníhodná? T

   Vymazat
  3. Vaše odpoveď je demonstrací toho, že jsem Vám sáhnul na Vaše černobílé vidění světa v tom smyslu, že jsem se dotkl webů Nová republika a PL, které Vy přijímáte bezvýhradně pozitivně.

   Pokud jde o mně, nejsem ani rád, ani nejsem smutný. Má pozice je výrazně ambivalentní - na jedné straně mi dochází, že zmíněné weby nejsou informačně příliš věrohodné, na druhou stranu mi poskytují jasnou orientaci ve světě, který je reálně až příliš komplikovaný, takže svou fikcí, kterou vytváří (tj. "ti jsou dobří a ti jsou zlí") mi dávají pocit uklidnění i navzdory skutečnosti, že je to uklidnění falešné.

   Vymazat
  4. Máš to nějak pomíchané ! Ale je to zřejmě neléčitelné. Tak tě škoda nebude !

   Vymazat
  5. Bohužel, má pozice není pomíchaná, je naprosto jasná. Bohužel ve Vašem případě si nejsem jist mírou schopnosti porozumět, protože to, co jsem napsal, je jednoznačné.

   Mimo bych i ve Vaše případě upozornit na totožný symptom - sáhl jsem evidentně na Váš vzorec myšlení, tudíž se ve Vašem komentáři (výjma neschopnosti porozumět) objevuje v kontextu mých předešlých komentářů na prosto neodůvodněný útok na mou osobu, nikoli na obsah mých komentářů.

   Děkuji předem za odpověď.

   Vymazat
  6. 15:35 Vaše osoba je mi v podstatě milá nanejvýš lhostejná, takže můj komentář, prosím, nepovažujte za "útok na mou osobu" - citace.Já si myslím, že web NR svými příspěvky vlastně haníte a označujete ho za nevěrohodný, přitom většina článků v něm odpovídá skutečnosti, jak ji vidím i já. V diskuzi je potřeba si vybírat, ale pokud není přehnaně agresivní, osobní a vulgární, mohu se z ní dovědět pro mne poučné skutečnosti. Vy ne ? A "symptom vzorovaný" bych brala jako např."šašek počmáraný" ( přídavné jméno v tomto případě je úplně bezvýznamné). Tedy spíše jako mírnou ironii.

   Vymazat
  7. Paní Věro, má pozice je přece jasná, nicméně budu muset znovu opakovat - NR je jako informační zdroj samozřejmě nevěrohodný, to máte pravdu, ale já jej nehaním, právě naopak, já jsem rád, že existuje, jelikož mi poskytuje (třebaže falešnou) orientaci v příliš komplexním světě, kde vše souvisí se vším a nic není černobílé a kde nelze v podstatě vyjadřovat žádná absolutní tvrzení.

   A proč je nevěrohodný? No protože píše o světě černobíle, ačkoli každý člověk ví, že na světě nic černobílého není. Na NR Vám vždycky přesně řeknou, kdo je ten hodný a kdo je naopak ten zlý, kdo za co může, kdo někomu škodí, kdo naopak za něco bojuje apod.

   Děkuji předem za Vaše vyjádření.

   P.S. Zajímalo by mě, na základě čeho interpretujete sousloví "symptom vzorovaný" jako "šašek počmáraný". Na základě jakých indícií jste k tomuto závěru došla? Děkuji moc.

   Vymazat
  8. 14:67
   Hlavním problémem nedorozumění mezi lidmi bývá neznalost jazyka, nerespektování obsa hu pojmů a absence formální logiky odhalující nepravdivost některých vyroků.
   Pak je značný problém zda výrok označit za přijatelný a či naopak, protože nás ovládají naše MEMY a názory (indoktrinace získaná výchovou v ranném dětství). I s pravdou se dá nejenom nesouhlasit, ale dokonce mlátit jako obuškem (totéž se lží). 99% lidských výroků jsou (s)prosté manipulace, prefabrikace a lži, protože jsou pro příjemce těchto výroků přijatelnější než jediné pravdivé slovo - (gojímové).
   Volím Zemana a kdybych ho mohl volit stokrát (i podvodem) tak to udělám, protože nejde o Zemana, nejde o mně a dokonce ani o vás. Jde o absolutní ovládnutí lidské populace hrstkou satanů a Zeman je jedním z posledních štítů za něž se můžeme do času skrýt. Stáhněte a pusťte si slovenský film "Balada za rytierov" a s jeho posledním záběrem pochopíte. (natočeno koliba 1968)

   Vymazat
  9. omlouvám se "Rekviem za rytierov"
   Ďuro Trulo

   Vymazat
  10. 19:02 - Neerozumím a je mi to šuma fuk.
   19:31 - Pane, už s vámi diskutovat nehodlám, protože byste v každé odpovědi znovu a znovu s
   náramnou chutí opakoval své "přesvědčivé" tvrzení nevěruhodnosti, falešné orientaci atd. atd. o tomto webu. Přesně v tom smyslu, že 100x opakovaná lež se stává pravdou. Přirovnání sousloví bylo náhodné, stejné jako např. "cvrčku moudrej" aj., aj.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  12. Novou republiku haní lidé, kteří neumí pracovat s informacemi a proto došli k mylným závěrům a hloupým názorům. Nová republika je především názorový web, kdežto Parlamentní listy jsou politický bulvár, kde může vystoupit každý, zprava i zleva. Leo

   Vymazat
  13. NR je běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putlroffský hoax! Součást to hybridní války vedené kremelskou klikou anti-ruskkých židočekistů proti Bílé civilizaci! Leč Pravda je vyžene! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/0_905a%D0%BB%D0%B41.png

   Vymazat
  14. 5:53 Tohle jsou skuteční autoři NR! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
  15. 7;07 7;11
   Áaaaaa,náš debilus gramofonus hovadus ultrakokotus maximus a jeho uASS zvratky:-))))

   Vymazat
  16. 7:41 Furt smrdíš skrz Ugorfinovy tesilky, lejnere putleryči? Těm skřekům není stejně rozumět, lžidonegerskej mongoloidní rudej blekotale s vynechávajícím "R" :D:D:D

   Vymazat
  17. 9,17
   Od sedmi ráno jsi vylitej jako váza,dobytku uASSackej....no celej přemřela Pauk a Venzl Havel k tomu!!!!!!!!.-DDDD

   Vymazat
  18. 9:25 Kerýmu z těch anti-russkejch (v originále: antirassíjskych) zmrdů si vylít skrz tesilky, co, šmejde putlerskej s vynechávajícím "R" a přesmýkavým "A"!? - http://s014.radikal.ru/i327/1502/5c/e94f785585aa.jpg

   Vymazat
  19. 9,33
   Hele ty gramofone uASSackej,tobě vynechávat nic nemůže,protože ses jako potrat opičí kurvy vyskytnu a jako zdrápanina v slimácký náruči taky zdechneš ty kuřbuřte negroklobás!!!!!!.-DDDDD

   Vymazat
  20. 10:04 Co tu furt negramotnej prde užgryndanýho nesvéprávnýhoo šábedekla smrdíš? To nevíš že "uASS" není nic? USS - to ano, to je United States Seals (pro rudýho mongolce: Junájtyd stejts sýls), ale uASS je leda jako Rossija s přesmýknutým píenem! Páč Rossija se blbe píše s dvěma S! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/1484799982_polit-05-089.jpg

   Jenže to bys mongoloide musel umět azbuku, abys to pokapil (v azbuce se "S" píše jako naše "C"!).

   Vymazat
  21. oprava: písmenem (tedy pak to je jako "Russa") -
   https://en.wikipedia.org/wiki/Staraya_Russa

   Vymazat
  22. 10,34
   Že zrovna ty,příkladná teplárenská rozkuřovačko nevíš,co znamená ASS......Ať ti to nějaká negroklobása spolu s eurohovnotným Jakubem Jandou vysvětlí!!!!!
   Jenže ty seš zrozen z hovna,takže to stejně nepochopíš,Hownere debiloviči!!!!.-DDDD

   Vymazat
  23. 10:50 V teplárenských kotlích budem roztápět s váma, rudí prdi, tam nebude třeba nic rozkuřovat, to bude panečku fajrung jak na islandský sppce:)
   A vo popík se nezajímám, ale můžeš klidně prdět o Gottovi, Basikový, Farný nebo všech Jandech a Jandových co jich je a vyjde to nastejno všichni na vás zm(p)rdy rudý berou stejněj antiperspirant, lejnere putlerýči! :D:D:D

   Vymazat
  24. Jo a abys to zas nezakecal sračkama, těkavej šelomrde! Dvě "S" má Rusko! Россия - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F

   Vymazat
  25. 11,55
   Dvě SS má uASSackej okupantskej ksindl.....jen takový slabomyslný Howneři to NIKDY NEPOCHOPÍ!!!!!!!

   Vymazat
  26. 11:55 Máte pravdu! Já vám o tom hoši cosi povím! Při sledování sovětského velkofilmu Vojna a mír podle stejnojmenného románu L. N. Tolstého jsem si při jedné scéně vzpomněl na to co zde již vícekrát zaznělo. Byla to scéna kdy generál Kutuzov přijímá hlášení o těžkých ztrátách ruské armády a on to odmítá přijmout a křičí, že ráno zahájí protiútok a vyžene vetřelce z území Svaté Rusi! Pak přijde spojka, že s ním chce hovořit Barclay de Tolly. A on se sklidní, sedí na stoličce a přemýšlí ... a tady mi blesklo hlavou to co jsem tu již dříve četl - cituju:
   Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachránil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!

   Vymazat
  27. 11:57 To maj jen vyklepaní lejneři co vypouštěj skrz tesilky tobě podobný smrdutý prdy:))) Jak se jim pazoura vzteky klepe, dělaj to S dvakrát a místo Rusko napíšou uASSko! Tihle Anti-ruský židočekisti nedokážou napsat ani ten název, jak Ruské Impérium, Třetí Řím, nenáviděj a podvědomě toužej po tom svým kagalu SSSR! - http://terrapapers.com/wp-content/uploads/2016/02/terrapapers.com_The-Protocols-of-the-Elders-of-Zion-10.jpg

   Vymazat
  28. Děkuji Vám za podověď, paní Věro. Troufnul bych si ovšem tvrdit, že skutečným důvodem, proč se mnou nechcete dále diskutovat (ačkoli sama uvádíte, že jsou pro Vás diskuze pod články na NR často poučné), je pouhá skutečnost, že nedisponujete dostatečně relevantními argumenty pro obhájení vlastní pozice. Zároveň bych se Vám rád omluvil za to, že jsem Vám trochu narušil Vaši jistotu, kterou Vám NR poskytuje. Také bych chtěl dodat, že Vaše odmítnutí dále diskutovat zcela chápu a interpretuji jej tak, že se jedná o přirozený útěk z boje, který má potenciál narušit Vaše vzorce myšlení.

   Jsem se srdečným pozdravem.

   P.S. Vámi poskytuné vysvětlení interpretace in question bohužel postrádá výrokovou logiku.

   Vymazat
 15. ... utíkají se k černé magii. Bingo! Tak to měla být černá magie, to obětování králíčka v přímém přenosu. A ten Drahoš nejenomže ho obětoval rituálně, ale ještě ho svlékl z kůže. Tak to byla černá magie na druhou.

  OdpovědětVymazat
 16. Vtipné a varovné. Drahoš je loutka a ještě k tomu zbabělá.

  OdpovědětVymazat
 17. Žijeme v kapitalismu. V kapitalismu vše rozhodují peníze. Peníze jsou prostředek korupce. Za peníze lze koupit vše: politiky,soudce, policisty, pražskou kavárnu, svědky, falšované dokumenty i víru v jejich pravost. Vyrobit či likvidovat prezidenty, premiéry, nepohodlné svědky, také zákony, vše podle potřeb kapitálu. Tomu se říká demokracie - u nás, jinde diktatura a totalita. To je ten bájný civilizovaný Západ, před kterým klečíme jako prosebníci před popravou. Takže hnědá, ta se nosí u nás od r. 1989, jen jsme tomu nechtěli věřit. Tak, jako málo kdo chce věřit, že tito naši dnešní hnědí by byli za socíku zase krásně rudí. Všichni ti Kalousové, Bělobradové, Fialoví, Sobotové by byli těmi správnými sekerníky. Diktatura se mění, lidé zůstávají. A Brusel? Ten už je docela kaštanový, jen si vzpomeňme na jeho podporu nacifaši ukrajinských pučistů proti vlastnímu národu, na podporu frankistického Madridu proti Kataláncům....
  Hnědá už dávno je zase ve velké módě "západních" politiků a jejich sluhů, třeba pražské kavárny, jen se to bojíme říci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo je má? Hlavně tihle! - http://s014.radikal.ru/i327/1502/5c/e94f785585aa.jpg

   Vymazat
 18. 15:35 Synu, ty budeš zřejmě professor, ty symptome vzorovaný. Že ty nosíš brýle nahoře bez ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím o upřesnění: 1) co znamená "nosit brýle nahoře bez", 2) co znamená "symptom vzorovaný".

   Prosím o nadefinování těchto sousloví a vyjádření, abych Vám mohl poskytnout náležitou odpověď.

   Děkuji předem za opověď.

   Vymazat
  2. Nechci se vám míchat do diskuze, ale taky by měl zajímalo, co autor myslel tím "symptom vzorovaný". Nepoužil to někdy náhodou W. Chuchil, když komentoval dění v anglické Palestině na počátku 50. let?

   Vymazat
  3. Ano, "symptom vzorovaný" použil Churchill. On jím myslel to, že lidé projevují různé vlastnosti, přičemž takto činí v nejrůznějších kotextech, v nichž se nacházejí. To, jaké projeví aktuálně, je symptomatické v tom smyslu, že to vždy něco vypovídá o třech věcech: a) člověku, který se takto projevuje; b) prostředí, v němž se to vše odehrává (zejména kultura); c) diskruzivní situaci, v níž se jedinec nachází; d) jazyku, který jedinec používá, jakožto nositeli absolutních i na aktuální diskurz vázných významů.

   Vymazat
 19. Pěkný příspěvek Karle. Jen nechápu jak publicista Rejžek sám žid bojuje proti židům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. už tu písali, že v celom svete prebiehajú boje židovských skupín o ovládnutie sveta , čiže nielen v Česku

   Vymazat
  2. Nepleťte sem ty své "židy". Rejžek je především těžce zakomplexovaný nenávistný blbeček, podobně jako Steigervald. Je ostudou médií, že těmhle na duchu chorým individuím dávají prostor k "vyjadřování".

   Vymazat
 20. celé konanie drahoša nasvedčuje tomu, že dostal informácie o fyzickej likvidáciii Zemana a preto sa už nesnaží osloviť občanov, stačí urobiť ešte nejaký ten opijáš a tradá na hrad. Nikto atentátu nezabráni, stačil ten prúser minule s tou škriekajúcou atrapou. Tentoraz to ale budú ostré včeličky, a občania môžu akurát tak držať hubu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane, vy jste evidentně Slovák, Vás situace v ČR, která se týká voleb prezidenta, zneklidňovat opravdu nemusí.

   Běžte prostě ven.

   Vymazat
  2. 17:27 a ty jdi do prdele taky, rasisto

   Vymazat
  3. 22:56 Nepoužívej masonský slovíčka kterým hovno rozumíš, rudej cyntale! Je čest být rasistou! Neb o snad chceš bejt negerskou vopicí a lízat kundy kravám v buši, debile? - http://www.white-media.info/video_cernakultura.html

   Vymazat
 21. 7,17
  No hlavně,že ty seš VELKEJ MILOVNÍK SLIMÁCKEJCH KLOBÁS A REKTOALPINISTA V JEDNOM!!!!!.-DDDDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kerýmu z těch anti-russkejch (v originále: antirassíjskych) zmrdů si vylít skrz tesilky, co, šmejde putlerskej s vynechávajícím "R" a přesmýkavým "A"!? - http://s014.radikal.ru/i327/1502/5c/e94f785585aa.jpg

   Vymazat
  2. Vysmrádni rudej prde z tesilek tohodle šábesdekla! - https://ic.pics.livejournal.com/lorddreadnought/76765949/23186/23186_1000.jpg

   Vymazat
 22. 9,38
  Ty potracená chudinko,sám tady zvrarcíš,ale vypadáš jako kříženec Quasimoda a HavloKraďouska.... nedá se na to koukat,natož cejtit ten váš smrad i přes monitor!!!!!!.-DDDDDDk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžeš tušit jak kdo vypadá, páč prdi voči nemaj! Dokonce ani ti z putleří lejnolíhně :D:D:D Můžeš akorát prolítat jeho tesilkama svýho šábesdeklího fýry a smrdět tu krátce (dokud tě nevyvane náš antiperspirant) - jééééé, pane šeditelíííí!

   Vymazat
 23. 10,31
  Ty a myšlenka,natož vlastní názor.....TO V TVÝM PODÁNÍ TY ZKRACHOVALÁ,VĚČNĚ ZLITÁ HAVLOBADEROVSKÁ HULIBRČKO NEJDE DOHROMADY ANI NÁHOU!!!!!!!!!.-DDDDDDD

  OdpovědětVymazat
 24. A co je "myšlenka" pro šelomího pšouka? Šíření smradu z putleří lejnolíhně? V tom případě souhlasím - mou prací je tento smrad rozhánět ... jéééééééééééé, pane šeditelí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11,42
   Ty a práce????
   Asi jako Venzl Flaška Havel,ani jeden se bez cizí pomoci ani nenažerete!!!!!!!.-DDDDD

   Vymazat
  2. 12:00 Některá práce šlechtí. Třeba vyvát už konečně z naší země čechomužickej smrad z putlerský zengrúny až na Sibiř, kde ho naředí výpary z otrávený pěny do koupele :) inak samozřejmě nepracuju, nikdy jsem nemusel, na tom mám nevolníky. Ti maj ovšem prdět zakázáno pod trestem smrti, takže máš smůlu lejnere putleryči, na vzduch se už nepoďváš ...

   Vymazat
  3. 12,09
   Takovejch mamrdů jako vidím denně na pitevně.....i když takovej věčně zlitej a smrdlavej uASSackej ultrakokot jako ty se v Čechách moc nevyskytuje!!!!!!.-DDDD

   Vymazat
  4. 14:04 Aha, tak tebe vyprdnul nějakej zdechlejch komoušskejch geront na pitevně, jo? A od tý doby poletuješ po světě jako ruϟϟáckej prd ...

   Vymazat
  5. 14:51
   Český jazyk a slovní zásoba nebudou zrovna tvoj silnou stránkou ty Drahošovo hulinádehro!!!!:-)))))

   Vymazat
  6. 16:00 Na pole mazej hnojit, ty smrdutý Lacošovo lejno seškráblý z tesilek židočekistickýho kremelskýho vora! Náš pán je z Boží vůle Car Imperátor vší Rusi germánské krve! Ne nějakej xindl židácko-muslimskej dirigující (anti)Russkou federaci alias Chujlostan! -
   http://s014.radikal.ru/i327/1502/5c/e94f785585aa.jpg

   Vymazat
  7. 8,13
   Keců jak vopice chcanek a pořád ty stejný bláboly dokola....no celej Drahoš a jeho pornohulibrcký přicmrdávači z lejnolahvárny lahviček Venzla Havla!!!!!!!.-DDDDD

   Vymazat
  8. A kterej z těch na fotce cos jim vylít z tesilek je drahej hošan? Já tam vidím samou lacinou židoputlerskou vobřezanou svuóloč :D:D:D

   Vymazat
  9. 15:43
   Co tě mà z postelovýho majdanu na svědomí na to si nestěžuj Hulihenová...možná že na uASSacky buznoskládce by tě někdo potěšil nejen TEPLÝM SLOVÍČKEM!!!!!-DDDDD

   Vymazat
  10. 16:27
   Ty si radši sprav ten tvůj ruϟϟkej drek co mu řikáš klávesnice, ať je těm tvým skřekům komoušskýho prda z putlertesilek vůbec něco rozumět:)))

   Vymazat
 25. 12,40 dobrý komentář. Je to pěkně popsáno v Bibli jen za všemohoucího stačí dosadit všemohoucí peníze. Záleží kdo jimi vládne a tak z dobra se stane zlo nebo naopak.

  OdpovědětVymazat
 26. Vyzývám editory Nové republiky, aby smazali komentáře, které jsou vulgární nebo představují pouze vzájemné napadání diskutujících.

  Předem děkuji.

  OdpovědětVymazat
 27. "Zkuste se chvíli nedívat na obrazovku a jen poslouchejte. Pochopíte, jak hluboko jsme už bože klesli, hnáni na mělčinu cizími vesly." - a vůbec celé pěkně napsáno. A tak zde další slovo k povzbuzení, hlavu vzhůru a dál od břehu:...lodě hynou na mělčinách a u okrajů...moudrý a skutečně osvícený člověk pak žene své srdce na hlubinu...jak má člověk vědět čeho se přidržet a čemu se vyhnout? Zdá se nám, že rozumíme mnoha věcem, a máme za to, že jsme si protřeli oči, nabrousili rozum a z knih a odjinud nabyli moudrosti. Jenže to se domníváme jen proto, že věříme svým vůdcům a rádcům, mistrům a vládcům a lecjakým pamfletům a považujeme to, co se nám říká, za spolehlivé. Zatímco ve skutečnosti jsou veškerá lidská umění a zprávy (kromě Božího slova) jen jalovým domýšlením a domněnkami. Neučí ani jak správně umět či neumět, být naživu či zemřít, ačkoliv se nadýmají, jako by šlo jen o samá tajemství. Podobné moudrosti jsou plné dějiny, zprávy i jakékoliv vyprávění, ale vždy to jsou pouhé lži, marné klevetění nebo nespočetnými omyly posvazované domněnky, či alespoň povrchní a částečné ukazování něčeho, na čem třeba ani nezáleží. Skutečnou podstatu a základ věcí dějící se na světě zná jen ten, pře nímž vše stojí nahé a odkryté. Poznávejme tedy, my bídní lidé, svou slepotu a bojme se jí. Působí totiž, že lidé různě šátrají jako potmě, točí se a motají. leckdy se radují z domnělého štěstí a s prvým se minou, vyhnou se domnělým nebezpečím a vběhnou do skutečného, jak to dělá celý svět. Taková je celá naše moudrost. (J.A. Komenský: Hlubina bezpečnosti)

  OdpovědětVymazat
 28. Tak to shrňme, ega bojovníků za pravdu, když vystrčeli svého bojovníka proti komunismu na balkon, bojují do posledního dechu ve své nenávisti, co jiného bylo mezi lidmi více předmětem nenávisti, než komunismus. Když se ovšem jejich zlaté tele jaksi zvrhlo, pokračovali v tom, do čeho již tolik investovali, přece se toho po letech nepustí a nepřiznají si, že si lhali do kapsy, že je důvod se stydět sám za sebe před sebou. Tuhle naposledy zase vystrčili číro, zase v jednom velkém víru nenávisti proti něčemu, a když to teleco se mu klaněli jaksi zklamalo, dál se mu klaní, když už do něj tolik investovali, nebudou se přece dívat pravdě do očí a stydět se sami za sebe, raději zhynou ve svém bludu. A tak se děje stále dokola, vždy stejnou metodou, přes řev médií a prachů, slávy a moci, kdy nic z toho jim nesmrdí. A tak zase vystrčili další tele, zase mnoho a mnoho milionů, hulvátství a sprostoty, a zase toho nenechají, ikdyž stejně znovu zjistí, že ten obsah zlatého telete je prázdný, jako dutá sud, který duní. A ikdby čert na koze jezdil, raději zhynou bídnou smrtí než by pohleděli pravdě do tváře...Mají to takovou zvláštní hru, a myslí si, že lidi jsou úplně blbí. Ve skutečnosti jen důvod k zasmání a pohrdání.

  OdpovědětVymazat