Reklama

.

.

středa 24. ledna 2018

Nerozveselil Drahoš? Zkuste Bohma!

Michael Bohm
24. 1. 2018, Petr Ďoubalík

Jestli máte pocit, že vám v duelu na Primě pan Jiří Drahoš přinesl málo důkazů a nepřesvědčil vás o vměšování Ruska do voleb u nás i všude jinde po světě, mohu doporučit amerického novináře Michaela Bohma (1965). Jestli se to ani jemu nepodaří, tak vám není pomoci.


Video je fragmentem z ruského diskusního pořadu "Nedělní večer s Vladimírem Solovjovem" (z 21. 1. 2018). Tato ukázka může vyvolat pocit, že se jedná o kabaret, ale není tomu tak. Takhle veselo už tam dlouho nebylo.
Nudíte se? Kupte si medvídka mývala! (Postřižiny)
Nepobavil vás Drahoš? Pusťte si "Majkla" Bohma! (Nová republika)

Překlad a titulky: Ďouba NR (omlouvám se za několik míst, kde nebylo dobře slyšet a ani po desátém poslechu jsem nedokázal rozpoznat slova. Tam jsem dal titulky "??? - nečitelné")

Vladimír Solovjov (1963), jeden z nejrespektovanějších ruských moderátorů


21 komentářů :

 1. Tak to radši medvídka mývala to je aspoň pěkné zvíře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také raději 100 nutrií a pět párů mývalů, než JEDNOHO ZBOŽNÉHO ČERNOCHA, NEBO ARABA...

   Vymazat
 2. ALEXANDROVEC DRAHOŠ CHCE NA PRAŽSKÝ HRAD!

  https://www.google.cz/search?client=tablet-android-lenovo&espv=1&ei=QOJoWr7DMcbSwAKJz524DQ&sjs=1&q=drahos+tanci+youtube&oq=drahos+tanci+y&gs_l=mobile-gws-serp.1.0.33i160k1.38680.43417.0.45172.4.4.0.0.0.0.132.426.1j3.4.0....0...1.1.64.mobile-gws-serp..0.3.293....0.bCVtWugT4LQ

  Shlédněte i horní odkaz vpravo, tančí po celém světě, od koho to více hodí.


  Anonymní24. ledna 2018 23:20
  Když PRAŽÁCI haijlují, to je VERBEŽ degenerátů.

  https://www.youtube.com/watch?v=qPmb27bgUAM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nebyli Pražáci, člověče, to byli čeští Němci!
   Alena

   Vymazat
 3. Už dlouho jsem se tak nezasmála.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No je to spíš trochu k pláči. Ten pán se snaží lhát a sám sebe matuje svými výroky. Pokud tomu rozumím, USA chytily hackera, který sedí na Lubljance, zradil Rusko a zná i jeho jméno, ale Rusové ho nechávají sedět v ústředí svých tajných služeb. To je tak zvláštní kombinace nesmyslů, že mi až přechází zrak. Snad mu to věří v USA, ale u nás jim na to houpne jen prezidentský kandidát Drahoš (a jeho fanatičtí stoupenci).

   Vymazat
  2. Evropská média,
   řízená americkou ambasádou,se snaží vylíčit
   Ruskou federaci jako zemi,v které není místo
   pro demokracii a režim označují jako autokratický s jediným vládcem - Putinem.

   V zemi přitom působí 19 zahraničních rozhlasů a televizních společností, jejichž činnost nelze ani v nejmenším považovat jako přátelskou ve vztahu k Rusku.
   Ten zmíněný Majkl je jen jedním z těch fanatických nepřátel, který obhajuje zločiny
   amerických okupantů a přesto jej ještě nikdo
   nezastřelil,natož aby byl ze země vyhoštěn.

   Fanatik Majkl se často zúčastňuje takových to debat, velmi zábavné jsou i debaty s dalším pošahancem, Žirinovským - viz youtube rusky.

   V zemi působí desítky NGOs, s identickým záměrem, jako v ČR - hlásat tu jedinou jejich pravdu a lásku k USA a Rusko líčit jako hrozbu.

   V Rusku působí též zahraniční,převážně německé,politické nadace, jako :
   Konrad-Adenauer Stiftung, již od r.1990
   Friedrich Ebert Stiftung, v Moskvě od r. 1989
   St.Petersburg a Nowosibirsk od r.2015.
   A další 4 německé.
   Nadace Friedrich-Ebert se usadila i v Praze,
   hned v r. 1990.
   Citát :"Cílem naší činnosti je podpora demokracie,právního státu,rozvoje aktivní občanské společnosti a přispívat....atd."

   Výsledkem takové "činnosti" je pak třeba nedávné vystoupení chlapce Kolji v Bundestagu, kde byli němečtí okupanti, vraždící obyvatelstvo, vylíčeni jako oběti, vyžadující soucit.
   Jaký rozkladný vliv mají tyto organizace na život občanů, vidíme nakonec i u nás.
   V Ruské federaci mají jediné hlavní zadání :
   Rozložit společnost a vyvolat občanskou válku,
   když nelze zemi porazit vojenskou silou.
   Souhlasu netřeba.

   Vymazat
 4. Nejmocnejsi stat na svete a nedovede si zardit svoje volby ?
  A proc v Syrii krici,ze Assad musui odejit. Proc tam chteji "demokraticky" volit a zase bombama a teroristama?

  OdpovědětVymazat
 5. A jakej to ma vyznam , kdyz podepsanim Lisabonsky Dohody nam Klaus poridil VLADU NIKYM NEVOLENYCH ELIT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože psychiatři jako Chocholoušek, vzdělanci jako Drahoš a celá HAVLÉRKA S A.CZ mečeli jako kastrovaní kozli z pekla, že Klause prohlásí za blázna a připomínali i Palmeho... Potom mu podali důkaz s blbem s airsoftkou...

   A ještě se najdou "chucpiči" vydávající vládnutí v EU za demokracii a troupové, kteří tomu doopravdy věří.

   Výjimku dávám mluvícím papouškům a některým studentům. Papoušci na demokracii "holubují", někteří ze studentů snad časem rozumu naberou a dožijí se snad i vlastního zmoudření. Protože, jak kdysi vážně prohlásil tehdy ministr vnitra Jan RUML (TEHDY BEZ VYSOKOŠKOLSKÉHO VZDĚLÁNÍ), "Vejška není znakem inteligence". A v tom měl a má pravdu. Otitulovaných (akademicky i urozenců) je i nepřeberně hlupáků.

   Je pravda, že MONARCHA, od krále včetně výš, může kdykoliv ze 100 hlupáků a šašků udělat 100 šlechticů... Akademický senát některých vysokých škol (nejenom v ČR) může ze 100 "štědrých" udělat 100 Mgr. před jménem,

   Ale nikdo z nich ani ze 100 knížat, ze 100 Mgr. NEUDĚLÁ JEDINÉHO EINSTEINA, JEDINÉHO RICHARDA WAGNERA, ...

   Vymazat
 6. Už delší dobu vím to, co video jen potvrzuje. Požadovat od rusofóbů logické myšlení je čirá naivita. Kdyby totiž byli schopní logického myšlení, nikdy by nemohli být rusofóby. Ukažte mi jediného rusofóba, kterému to normálně myslí. Neznám žádného, všichni jsou demagogové.

  OdpovědětVymazat
 7. V USSA opät Mc Carthyzmus v plnej paráde, hon na čarodejnice. Kto sa stretne so strašným rusakom na toho impichment, lebo ten strašný rusák Vám pri volbách drží ruku a postrčí ruku k urne koho chce volit. Je to prevtelený strašný Putin. I Drahoš NATO prišiel, genitálny to profesor so svojou pražskou to ghavlerkou. Tak každý Čech ne volil podla seba ale tak ako držal ruku hrozný Putin. Niečo strašné, aspon že NATO prišiel Drahoš, genitálny to profesor, treba mu udelit zato další titul. Když odhalil Rusáka tak titul DebilDebilovič. A máme tu dalšieho Akademika, experta na ruské miešanie vo volbách. Určite Moravec pozve do diskusie DebilDebiloviča a za 168 hodín odhalia strašného rusáka každého Čecha. Češi jestli se mihne stín okolo Vás je to stín Putina, treba niečo s tým robit, zavolat prátra Halíka , ten Vas odkleje. Hlavne že NATO i USSA sa nikdy nemiešali do štátov ako su Irak, Lýbia, Sýria, Srbsko, UA. Oni tam iba vypuštali mierové holubice tí udatní mierumilovní zabijaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor, každý Čech se slovanskými geny je genetickà součást strašného Dudáka. V každém Čechovi sectak skrývá kus Putina. Je potřeba nastolit konečné řešení české otázky. Národ rozmixovat a geneticky upravit!

   Vymazat
  2. Pardon, software našich partnerů mi předělal sám o sobě Rusáka na Dudáka!

   Vymazat
  3. Je i druhá varianta, nabídnout "kozomrdům" jejich bratrance.

   Vymazat
 8. no ako hlboko sme klesli - ale, a to musíte uznať, zasa sme vás predbehli, my sme si totiž svojo "drahšieho" zvolili, kriticky priznávam, nabehli sme na peknú tvár a rozhodné slová o ničom, ale - dofrasa - prečo aj vy, ak máte taký jasavý príklad pod nosom, čím to ?

  OdpovědětVymazat
 9. No tak to jo! Prdel jak sviň. Kam se sere Zaorálek s Kalouskem. Tohle je debata, pyčo.

  OdpovědětVymazat
 10. Na Russia CH1 dávají téměř každý den diskusní pořad Vremja pokažet a Michael Bohm je tam častým hostem, a to, co říká tady, není nic vyjímečného - občas je legrace i tam.

  OdpovědětVymazat
 11. Usáci jsou super ve všem a pak daleko nic. Nechápu proč se se svou rusofobií sami degradují na úroveň Burkiny-Faso.

  OdpovědětVymazat
 12. Dobrý článek:
  "Jana Z. H., která občas píše zajímavé příspěvky na sociální sítě: „Věřte, že jeden špatně zvolený starosta udělá u vás více škody než špatně zvolený prezident.“
  Jedno, jestli vyznávají aktivismus zelený, rudý, agrofertí, digitální, nebo takový ten zdánlivě sympatický – aktivismus sousedský.
  Tento typ politických tvorů, kteří svůj úspěch založili na negaci všeho předchozího a mámení o novém politickém stylu -"

  http://www.reflex.cz/clanek/komentare/84649/kdyz-mestu-vladnou-maliri-car-aneb-nesmyslne-napady-aktivistu-na-radnicich.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  OdpovědětVymazat
 13. čo si mám myslieť o krajine, čo si mám myslieť o ľuďoch, ktorý si nechajú nanútiť prezidenta z vôle iného štátu?..........to sa nedá pochopiť ani ako primitívny žart....."AK" by to tak totiž BOLO, potom si ten ľud a krajina nezaslúžia prezidenta, ale diktátora.....KDE je patriotizmus, ktorým sa Amerika tak denne oháňa ?

  OdpovědětVymazat