Reklama

.

.

čtvrtek 25. ledna 2018

Nevolíme Zemana nebo Drahoše, ale volíme mezi Zemanem a NeZemanem

Má Babiš jasno? Babiš má jasno ...
- ps -
25.1. 2018 PrvníZprávy
"To není volba mezi Zemanem a Drahošem, ale mezi Zemanem a NeZemanem," prohlásil o několik minut po první televizní debatě na Primě v pořadu TV Barrandov Andrej Babiš. "Místo Drahoše by tam mohl být klidně Mickey Mouse a vyšlo by to nastejno," dodal 


Zemanova soupeře, který by klidně zastoupil Jiřího Drahoše našel mezi pohádkovými postavami v podobě Mickey Mouse nejenom premiér v demisi Andrej Babiš, ale předtím rovněž v televizním pořadu TV Barrandov Václav Klaus mladší.

"Tady nejde o Drahoše, ale o někoho, kdo by měl porazit prezidenta Zemana. Tam může být klidně i Rumburak, čaroděj druhé kategorie," prohlásil zase o několik dnů předtím poslanec ODS Václav Klaus mladší.

Druhá televizní debata obou rivalů bude pokračovat ve čtvrtek 25. ledna 2018, kde by Drahoš mohl mít na své straně i moderátorku, neboť debatu s kandidáty na programech ČT1 a ČT24 povede z televize známá občas na hosty ječící blondýnka.

Miloš Zeman to může mít možná jen trochu těžší než na Primě, která z volební debaty v definitivní podobě vyrobila Televariete. Příznivé klima pro zemanova soupeře potvrdila manželka Jiřího Drahoše Eva, která se v rozhovoru pro některé médium nechala slyšet, že Česká televize jejímu muži fandí.

Posluchači budou moci posoudit, zda médium, na které každá rodina přispívá 135 korunami měsíčně, bude některému z kandidátů více fandit?

- - -

49 komentářů :

 1. Státní televizi je proti prezidentovi .
  Za naše penize dělá kampaň jednoho z kandidátů . Toto je demokracie Pražského typu . Zradili by i Žižku .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražané Žižku skutečně zradili a ten jim dal v bitvě u Malešova na prdel. Tenkrát ještě prosili o milost.

   Vymazat
  2. Když PRAŽÁCI haijlují, to je VERBEŽ degenerátů.

   https://www.youtube.com/watch?v=qPmb27bgUAM

   Vymazat
  3. Pražané už tenkrát byli protivlastenečtí hajzlové. Nejprve vyhnali Husovo příznivce, stejně se zachovala i katolická Plzeň. No a potom ukázal poprvé J. Žižka jak dokáže zatočit se zrádnými pány (Sudoměř). Ještě několikrát Praha zradila. A to co dnes někteří zrádci národa považují za vítězství (bitvu U Lipan, tak tu bohužel vyhrála panská jednota jen díky špatnému velení vojsk sirotků kteří podcenili velitele panské jednoty kteří dříve působili jako velitelé táborských vojsk. Ale ani tím nebylo uhašeno učení Jana Husa. A bůh ví, jak by bitva dopadla kdyby velitelem byl hejtman J. Žižka.

   Vymazat
  4. Ještě dodatek k 12:25
   Dnes se také někteří kterých jsme si vážili stali zrádci národa a podporují protinárodní politiku zahraničního kapitálu. FUJ!!!

   Vymazat
  5. No tak kavárna celá....
   Jen se málo mluví o tom, že prezident jmenuje v příštích 5 letech celou Bankovní radu a Ústavní soud. Toto, pokud bude v režii ODSTOP, Kalouse a dalších, tak je národ v koncích...
   (euro, výklad a podání zákonů...)

   Vymazat
 2. Mají pravdu, ale zní to blbě. Panu presidentovi nadávají Jandové a spol do sviní, ale že daný konkrétní NeZeman je, jak se ukázalo v karlíně, naprostý neumětel, to už jim je jedno. Nevidím důvod ho srovnávat s rumburakem nebo mickymousem, to by byla proti tomu co jsme viděli naprosto skvělá volba. Je to děsivý kandidát a člověku zůstává rozum stát nad tím, že někdo může mít tak drzé čelo a minimum pokory a dělat ze sebe to čím je, tedy šaška.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Narodil se Antizeman

   Předčasný porod je vždycky problém – pro rodičku i pro dítě. Když ohlásil Michal Horáček svou kandidaturu na prezidenta, bylo většině národa i mainstreamu jasné, že podlehl kouzlu okamžiku (oslavy 28. října a následně 17. listopadu) a nechal se unést atmosférou Staroměstského náměstí. Alternativa se s ním vypořádala velmi rychle, ale mainstream a někteří politici jeho neopatrné gesto využili k útokům na současnou hlavu státu. Nicméně M. Horáček brzy vyšuměl a dnes se o něm presstitutky zmiňují pouze v souvislosti s jinými kandidáty. Ti jsou však evidentně mimo hru, včetně pana Robejška, který jako trvale žijící v Německu nemá u běžných občanů žádnou šanci uspět. Proto kavárna napnula síly, došlo k neposkvrněnému početí a ejhle – myš porodila horu. (Po kolikáté už?)
   Pan profesor Drahoš je škatulkově stejně zařaditelný jako Jan Fischer a Jan Švejnar. Intelektuál, profesor nebo vysoký úředník, nestraník, neušpiněný českou polistopadovou politikou, bez vazeb na politické strany vládní, opoziční či mimoparlamentní. Vzdělaný, slušný, mírný člověk s pracovními výsledky a neposkvrněnou kariérou. Ideální kandidát pro českého voliče znechuceného politikou, mezi- i vnitro-partajním hašteřením, podrazy koaličních partnerů, zmrvenými zákony a nekonečnou spoustou byrokracie české i bruselské. Český volič, uštvaný prací a starostmi o rodinu, nemusí bádat a zjišťovat, co takto předhozený kandidát obnáší. Je to intelektuál, nestraník, neušpiněný... Takový člověk přece musí vědět, co je správné, co je zákonné, co je prospěšné státu a lidu. Má na to certifikát. Sláva. Konečně někdo, komu to můžu bez přemýšlení a s klidným svědomím hodit.
   A tak se zrodil Antizeman, ideální kandidát na prezidentský úřad.
   Źe podepsal nějakou petici vědců? Prosím vás, kdo z vás ji četl? Není to pomluva?
   To ho tak jen prezentují v médiích lidé, kteří mu kandidaturu nepřejí.
   Že se stýkal s poslanci a ministry? U předsedy Akademie věd je to přece normální.
   Že chce být nadstranický? U vědce se to jaksi automaticky přepokládá. Přece si nezadá s nějakou politickou stranou – všechny mají kus másla na hlavě! On chce konečně společnost stmelit (na rozdíl od M. Zeman, který ji rozděluje – na normální lidi a na idioty, jak poznamenal F.R. Čech).
   Že pravil, že se nebude profilovat jako Antizeman? Proč by měl? On přece NENÍ Antizeman.

   Takže co s panem Akademikem?
   Nic. Hodit za hlavu a zapomenout. Tohle je ideální kandidát kavárny, zabalený do barevného (i když zatím spíš šedivého) papíru s líbivými obrázky. Další z řady Fischerů, Švejnarů, Schwarzenbergů, i když tentokrát opět český rodák a slušný bezúhonný občan. Je to vějička, na kterou se mají nachytat voliči, kteří nevidí a neslyší, kam naši zemi směřují ti, kdo ji ze zákulisí řídí. Do Das neue Europa, která by se jednou ráda v historii 21. století jmenovala IV. (svatá a federativní) říše národa německého v Evropě a okolí.

   Publikováno na rukojmí.cz 17.4. 2017

   Vymazat
 3. Včera na ČT24 parádně cupoval "názory" podporovatelů Drahoše skvělý rétor a ekonom Miroslav Ševčík. Sám proti třem,.... poklona a díky pane Ševčíku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidíte vidíte, Ševčík byl rozumný vždycky, přesto byla doba, celkem nedávno, kdy mu nikdo nemohl přijít na jméno - a zejména pak lidi na diskuzích. To bylo nadávek - a jak hnusných! A vida - jak se kolo otáčí - u nás v Čechách vždy. Jsme národ podvraťáků, převlékačů kabátů, a otáčečů kol.

   Vymazat
 4. To mi pan Babiš neměl dělat, teď nevím až půjdu k volbám zda si dát odznáček - Jsem lůza a buranka anebo - Nevolím Mickey Mouse.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:10 Dejte si placku s Českou národní vlajkou o to ve volbách jde. Vlastenec Zeman vs sluha bruselu drahoš.

   Vymazat
  2. 11:21
   Na odznáčku nezáleží. Záleží na tom, koho budete volit!

   Vymazat
  3. 12:44 Samozřejmě Českého presidenta Zemana.

   Vymazat
 5. Dnes to bude, jako kdyby pan Roubíček byl pozván Adolfem na "přátelskou" diskusi do Vlčího doupěte....

  OdpovědětVymazat
 6. Doufám, že si dnes pan prezident vezme sebou pořádný otvírák na prázdné konzervy.

  OdpovědětVymazat
 7. Babiš konečně pochopil, že bez Zemana skončil. volby, nevolby.
  Z té jeho chvilkové indispozice, kdy vyslal pokusný balónek k Drahošovu týmu se rychle probral.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se sice probral, ale zato se nějak neprobral ve věci lithia. Naprosto nereflektoval vyjádření parlamentu od memoranda odstoupit. Už se zase zlodějský hoši domluvili a vlak jede dál. Otevírá se mi kudla v kapse, když slyším to hovado, jak nám vysvětluje, že to "spraví"nějaký dodatek k memorandu a že je všechno tajný. Očima přitom těká sem a tam typický lhář. Už se asi zase vidí ANO ve vládě se socanama a při dělbě vejvaru co si socani už předem za lithiovou rozkrádačku domluvili.

   Vymazat
  2. Myslíte, že cizí hovada, jejichž jména ani nebudete znát, s místem bydliště někde na planetě Země a daňovym domicilem tamtéž, bude lepší volbou než vlastní hovado, které při nejhorší konstelaci můžete "odprásknout"? (nebrat doslova). I toho Krejčíře na Seychelách. Víme, kde je a hlavně kdo to je.

   Vymazat
 8. Nevím, co máte proti Pakošovi, ale ta kampaň proti němu je trochu proti nároku občanů na hry. Proč, když je tolik smutku a bídy kolem nás, nedát lidu trochu srandy s šaškem na Hradě? Nebuďte sobci, volte kašpárka Zimmerdmanna. Prý se nechá vystavovat místo korunovačních klenotů! Vstup zdarma!

  OdpovědětVymazat
 9. Bude zajimave sledovat nakolik se televizni blondyna odvaze a bude sprdavat prezidenta a jak bude délat cestičky pro Drahoše.Objektivni moderatorku lze očekavat asi stezi

  OdpovědětVymazat
 10. Tak zvaná státní veřejnoprávní televize by taky na ty svoje prasečiny mohla dojet, to že se s ní už dávno něco neudělalo, jim přidává na odvaze a drzosti. Pokud nevyhraje Zeman, přestávám platit poplatky za rádio a televizi. Už tyto dobytčárny ČT odmítám podporovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel se s tím nedá nic dělat. Jakmile máte doma TV a rádio musíte platit na naše veřejnoprávní média i když budete poslouchat jiná rádia a sledovat jiné TV.Tak je to i stou demokratii.Když půjdou volit jen rodiny poslanců tak si stejně rozdělí těch pár hlasů a zbývající potenciální voliči budou koukat na procenta jejichž součtem bude 100 procent.

   Vymazat
  2. A že s tou veřejnoprávní televizí pan Zeman už dávno něco neudělal?

   Vymazat
  3. Já jsem stejného názoru s příspěvkem 10:44 klidně si to mohou odpojit. Rádio nevlastním a poplatky musím platit? A když si televizi odkoupí tak si jí můžou odnést.Stejně je tam hovno.
   lada

   Vymazat
 11. A Bas dále ztrácí,kurz na Miloše Zemana ted u tipsportu 1.55,Bas 2.55.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ted 1.5:2.7.Havloidi v čt ,dneska už to nezachranite.Po dnešku to bude 1.3:3.5.

   Vymazat
  2. Tak tak, se sázkou na Drahoše je třeba ještě vyčkat. Korunky se posypou.

   Vymazat
  3. Jojo,posypou,pokud to das na vitače,tak se tipsport napakuje.

   Vymazat
  4. Sázkaři, bacha na to, abyste neprodělali. S kurzem můžou manipulovat sázkové kanceláře.

   Vymazat
 12. Hlavní heslo by mělo znít: NEVOLTE KALOUSKA !
  Nebo taky: VOLBOU DRAHOŠE, VOLÍTE KALOUSKA ! KALOUSEK, SLOUČENINA NENÁVISTI, ZLA A PODLOSTI !

  OdpovědětVymazat
 13. Debata v "české televizi" bude vedena jasně ve prospěch Drahoše. A je naprosto jedno zda ji povede Moravec, Wittovská či jiný zaměstnanec US embassy.

  OdpovědětVymazat
 14. Opět volíme jednookého krále mezi slepými. Zeman má výhodu, že Drahoš je ještě k tomu snad i hluchej.

  OdpovědětVymazat
 15. Už jsem nějak tak vstřebal, že pojmy pravda a láska a dále demokracie jsou havloidní sebrankou "elit" zcela vyprázdněny a znehodnoceny, ale nyní docela obrovsky dostává na frak i slovo "slušnost", které je krédem kandidáta Drahoše. Pro něj se pojem stává protimluvem, protože jeho paní veřejně prohlašuje, že Zeman brzy zemře. Bože, co ta slušnost v jejím podání vlastně znamená? Z toho vyplývá, že to co z nich padá za slovní perly je jen obyčejný prázdný slovní balast bez významu. Toi tu má vládnout?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že smrt je jistá, hodina nejistá, platí pro všechny, i pro Drahošovou, která se tak hyenisticky vyjádřila.

   Vymazat
 16. Když víme kdo tlačí ¨Drahoše na hrad,tak to musím dát Zemanovi.Jen nevěřit na sliby,na které Drahoš okamžitě zapomene a ani mu je Kalousek nedovolí plnit.

  OdpovědětVymazat
 17. Babiš "lavíruje" mezi ČSSD a kýmkoliv a SPD a KSČM. Nevíme jak to skončí. Je možné, že záchrana našeho státu bude spočívat jen na prezidentovi. A tak si tam představte Drahoše, voleného Kalouskem, Sobotkou, Halíkem, Putnou, hereckými "génii" kteří všemu rozuměj, Cemperem, Sáňkou, Ferim a jinými muslimy a všemi nepřizpůsobivými (jako v 1. kole). Představme si tam k tomu Drahoše, který nerozumí ani diplomacii a politice, ani ekonomii a obchodu, mluví jen z duše sluníčkářů( o ničem) a politických vysavačů naší země, politických neziskovek) je jich přes 7 000 s desítkami členů), které mají patent na jediný "správný názor i čin", nikoliv vláda a parlament,ale volený lidmi, ať už je jakýkoliv. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 18. JAN KELLER K Jiřímu Drahošovi:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahosi-reknete-to-jasne-Jan-Keller-vznasi-ke-kandidatovi-dotaz-z-oblasti-migrace-521458

  OdpovědětVymazat
 19. Pana Babiše bych zrovna nevytahoval. Ten sleduje pouze svoje zájmy a v tuto chvíli se mu víc hodí ve funkci prezidenta pan Zeman.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechceš nechat Babiše na pokoji, ty jedna hloupá, diskuzní nulo?

   Vymazat
  2. No, hned na první pohled je vidět, že ty jsi diskuzní eso...

   Vymazat
  3. Dík -to jsem rád, že sis toho všiml.

   Vymazat
 20. Ještě týden kdyby trval tenhle tyjátr, spousta článků o tom stejném, tisíce diskuzí o tom stejném, národ by opravdu a beze zbytku zblbl. Teda - ta jeho část, která se od zpravodajství a diskuzí prakticky neodlepí. Možná až to celé skončí a podobné články nikde nebudou, naopak vše zapadne, jakoby nikdy tenhle cirkus českou společností neprošel, diskuzní čechové budou plakat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co sleduješ tímhle relativistickým povzdechem? Nebo máš jen chuť "něco napsat"?

   Vymazat
  2. I kdybych měl jen "chuť" něco napsat, 16.43 - lišil bych se nějak významně od každodenních slintalů, kteří čtou denně totéž, furt to samý, a stejně tak píšou furt to samý? Ano, já dovedu pochopit, že se cítí povinni denně agitovat a agitovat ve prospěch M.Zemana, ale není možné přehlédnout, že jsou to diskuzní závisláci. Zabavují se, odreagovávají si samotu. Přece mi neříkej, že číst denně to samé, pořád dokola, a stejně tak pořád dokola k tomu to samé psát, že to nejde na bednu. Je zvláštní, jak obecný lid nadával, ne že televize během svátků uváděla starší produkci, ale že to opakovali třeba ve třech dnech za sebou. Pochybuji, že by kdokoliv přečetl detektivku nebo román, sklapl knihu a začal číst znovu, a pak zase a ještě jednou - nebo ty myslíš, že by toto někdo dokázal absolvovat? A vidíš - tyhle příšerný slinty - pořád stejný - jsou publikovány už asi měsíc dnes a denně, a nejen to, v řadě článků pod sebou stejné tema - Drahoš versus Zeman - jen od různých autorů. Dobře. Přečtu si to jednou, dvakrát - jednou, dvakrát napíšu co si o tom myslím, ale abych to vydržel číst denně pořád dokola, a žvatlal k tomu taky pořád dokola to samý? Z toho bych dostal mozkovej tyfus. Proto trvám na tom, že není mnoho lidí, kteří se účastní diskuzí na internetu, a to, co se vyčlenilo, už jsou každodenní závisláci, a nutně a zcela zákonitě to musí být duševní mrzáci. Smečka, která nemůže ovlivnit vůbec nic, Zemanovi určitě nepomůže, a celé je to jen směšné divadlo, a pokleslý cirkus. Kdyby se ti všichni raději snažili doma více ovlivnit svoje děti a vnuky, aby jim neustále připomínali, že jsou v první řadě Češi, a za smradlavý peníze a za nic se nenechají koupit nebo ovlivnit proti své zemi, a že mediální lhaní, exkrementy, a celá ta kurevská činnost vůbec nic neznamená. Ale není tomu tak. Právě jejich děti a vnuci jsou to, kteří dělají problémy. Dědové se vyvztekají na internetu, tatíci na to už kašlou, a čekají, jak se všechno vyvrbí, protože nemáme na nic vůbec žádný vliv jakožto "bezvýznamný lid" a děti a vnuci žerou západ a američtinu a své rodiče a pra-rodiče považují za dementy. Tak - protože občas taky kouknu o čem je řeč, už se neskonale těším, až celý ten cirkus pomine ( už jich bylo víc, a vždycky pominuly, a lid na to vždycky čučel spíše s rozpaky) jen jsem zvědav, čím budou komentátoři své vděčné publikum vykrmovat potom.

   Vymazat
  3. Máš to marný, dlouhé výblitky zákonitě nečtu.

   Vymazat
  4. Tvůj problém - já jsem v pohodě.Já nečtu ani krátký výblitky.

   Vymazat
  5. 17:14, diskusní mrzáci a závisláci. To od vás sedí Šejkspíre. Pět minut jsem roloval na konec našeho příspěvku.

   Vymazat
 21. 17:14, mě teda moji děti za dementa nepovažují a o důležitých věcech se mnou diskutují. Pokud si vyslechnou některé mé argumenty k věcem na které mají třeba jiný názor, dovedou se nad těmito argumenty zamyslet a případně změnit svůj názor. Asi to bude tím, že jsem se jim dostatečně věnoval. LA

  OdpovědětVymazat