Reklama

.

.

čtvrtek 18. ledna 2018

Nikoho lepšího pro duel Zeman-Drahoš si už ČT vybrat nemohla


Lubomír Man
18. 1. 2018

Sleduji práci zpravodajské redakce ČT už roky, i když vím, že si tím kopu hrob. Ale jakási zvídavost ve mně, navíc poháněná nepatrným, ale přece jen stále živým světýlkem naděje, jestli se to tam nahoře na Horách Kavčích neobrátilo zrovna dnes jakýmsi zázrakem aspoň trochu k lepšímu. Jestli se třeba v někom z vedení zpravodajství nevzbouřilo svědomí a nebouchl do stolu a nezařval: „Hergot, už toho lhaní a obracení věcí v pravý opak bylo dost, začněme už konečně aspoň po maličkých dávkách říkat lidem pravdu. Vždyť všichni vidí, že lžeme, až se nám od hub práší, nikdo nám už nevěří, takže lhát dál ztrácí smysl a spíš to naší věci škodí, než prospívá. Skončeme tedy aspoň s tím bulíkovaním nejprimitivnějším a nejurážlivějším – a to hned, ode dneška!“

Takže, milí zlatí, na cosi jako je takovéhle chlapské slovo čekám už roky, a když se obrazovce objeví nová tvář, hledám v jejích rysech naději, jestli snad právě ona nevyrukuje s očekávanými drobty pravdy, které by mě s roky nehorázných lží aspoň částečně usmířily, ale vy víte, že čekám marně, stejně jako marně čekáte vy a vůbec my všichni. A pokud přehlížíme galerii oněch současných zvěstovatelů pravdy ČT, která je objektivně lží, víme my, dlouholetí a nevytrvalejší její konzumenti, že nejmenší naději vyslechnout si na ČT opak - a tedy pravdu - nastává v okamžiku, kdy se na monitorech našich televizorů objeví tváře moderátorek Tvarůžkové a Witowské, nejfanatičtějších to hlasatelek lží domácích i severoatlantických, a to nejspíš proto, že jde zřejmě i o tvory, nejméně poučené o tom, co doma i ve světě skutečně děje.

A právě druhé ze jmenovaných, moderátorce Witowské, svěřila redakce ČT roli vedoucí moderátorky duelu Zeman-Drahoš, který proběhne příští čtvrtek v předvečer druhého kola prezidentských voleb.

Řekl bych, že výstižnější tečku za tímhle článkem, než je uvedená nominace, bych vymyslet nedokázal.


Lubomír Man

61 komentářů :

 1. Pan doktor Moravec jen potvrdil že nemá argumenty bez lhaní.
  Byla by to pro něho poprava v přímém přenosu a to ze zalekl.*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moravec ale, na rozdíl od agitátorek Syrečkové.. ééé.. pardon, Tvarůžkové a Witovské, ví kdy je lepší nechat agitku na členskou schůzi Svazu kultu Václava Havla spáchat nějaké mladší a aktiviztičtější goebelsovatele, zde goebelsovatelky.

   Doufám, že (jenom) skoropresident Drahoš a jeho (jenom) skoropremier Kalousek již pro své teamy objednali novou sérii Svatováclavské orlice (s portrétem Václava Havla na srdci toho erbovního ptáka).

   Vymazat
  2. Nepůjdeme-li k volbám, povládnou nám tito!

   Odkaz:
   https://uloz.to/!KECL8GUw9cmf/oklamany-to-topak-feri-mp3-mp4-mkv-avi-jpg

   Pod foto je další odkaz s jasnou promluvou
   Evropských hodnot, Drahoš ho zatím s ČT tají.
   Jak by se u něho později, eventuelně uplatnil?

   Myšleno Jakub Janda, toho chceme? Ze zadku je
   znám, na ksicht je hrdý i když je shodný s řiťí. Bez absolutního studu, hroší kůže!

   Volme prezidentem Miloše Zemana

   Vymazat
  3. pan doktor čeho něco jako doktor theologie ti taky lžou až se praši za kočarem a dokonce se najde nemala kom unita v 21stoleti v nezaostale zemi ktera by bez nich ani neusnula

   Vymazat
  4. Paradoxně to byla právě Witovská, kdo prvně v českých masmédiích referoval o CHEMTRAILS, l.p.2009, tehdy ještě na PRIMě. Prý za to tehdy dostala těžkou sodu.
   Via Lucis

   Vymazat
 2. Pochybuji, že moderátorky české televize
  Tvarůžková a Witowská, dle autora nejfanatičtější hlasatelky domácích i severoatlantických, byly ženami nejméně poučenými o tom, co doma i ve světě skutečně děje.
  Obě zřejmě velmi dobře vědí, co dělají, vždyť k tomu byly svým "páníčkem" vybrány a jsou za to zřejmě dobře placeny.
  Je tak otázkou, zda příští čtvrtek večer,po duelu obou kandidátů na prezidenta v ČT, nebudeme s "dojetím" vzpomínat na "zlatého" Václava Moravce. V jeho případě jsme většinou již předem věděli, co od něho můžeme očekávat.
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:31
   Ano znám ještě jednu štěknu která už v ČT není Drtinová. Skutečně výkvět moderátorek. Divím se, že tyto husy ještě nedostali cenu venci flašky.
   Václav

   Vymazat
  2. třeba takova jilkova ta by nebyla špatna když se za zlych komunistu na krkavčich horach narodila a jakapak z ni vyrostla štěkna vševědka nebo marcelka vlaštovka od jiskry přes svazačku a komunistku k demokratuře tim všim musela projit ani metal ji herki nedali přesto straši v čete od dob soudruha gotwalda na druhou stranu se ji musim zastat určitě neni v takove pozici sama samotinka

   Vymazat
 3. Pane Mane!

  Witowská to je ta blondýna s temnýma očima a vzpurným pohledem? Pokud ano tak mi připomíná koniášovy satanské rituály v moderním hávu (bez řetězů a s digitálními triky) a jinak umlčuje nevhodné názory podobně jako kdysi drtinová.
  ČT již není pomoci, protože už ani opak jejich lží není pravdou, dokonce ani negace těchto lží není pravdou, takže se vlastně jedná o dokonalé absurdní umění podobné kaleidoskopu (tím nemyslím TV pořad stejného názvu nýbrž tu dětskou optickou hračku na krásu). Rád čtu Vaše články jako podněty k myšlení, ale pracovníci sorošovy ČT a svědomí, to jste se poněkud zmýlil.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětVymazat
 4. Ukáže se profesionalita paní Witovské a nebo bude skákat panu Zemanovi do řeči a znemoží se? Uvidíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava Witowské

   Vymazat
  2. Jestli to zkusí na Zemana tak se asi doopravdy znemožní, ale jak se říká kdo chce kam, až se ucho utrhne.

   Vymazat
  3. to skakani do řeči ma od malička až na ni skočil užvaněny robert a tak si skakali do řeči že se nemohli vystat něco jako klauzova klivie s klauzem proto klaus horuje pro zemana že ho zbavil klivie že ji posral do slovače ke statnimu zlatemu korytku podojit stani rozpočet když jiny smysl to korytko nema ani nahodou přetože nam soudruzi tvrdi že bychom bez něj nebyli

   Vymazat
  4. Bývalý manžel WWitowwské Záruba ji poradí jak na to. Jeho agitační pindy ve sporovních přenosech jsou již proslulé.

   Vymazat
 5. Pan Moravec na to nemá koule.Fakticky i obrazně.Je to sračka.

  OdpovědětVymazat
 6. divim se , že ještě ty inkvizitorky nikdo neposlal do pyhele tmavýho

  OdpovědětVymazat
 7. Bohužel Witowská koule má.Ona jako ženská jenom vypadá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. VTIPNÉ! Poklona, že až skoro hlubokosklon. sck

   Vymazat
 8. 18:19 proč hned spekulujete?Vy by jste si nechal od kdejakého zmrda,příznivce hradního zmrda a lháře,jenž označuje novináře vč. ČT za žumpu,na diskusích jak např.zde,nebo pod články buranů Baťi,Mana,Olšera a dalšich křupanů nadávat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mezi ženami jsou opravdu na ČT nejstraničtější, nejzaujatější a nenechají ani člověka dokončit větu, asi by potřebovali do běženeckého tábora ,aby jim to tam někdo vysvětlil, nebo je třeba pomiloval

   Vymazat
  2. 19:12 Vaším stylem vyjadřování ovšem potvrzujete, že vy sám patříte k žumpoidním lhářům, buranům a křupanům, jako všichni presstituti, nejen z ČT. Takže ti vámi pohanění říkají a píšou naopak pravdu.

   Vymazat
  3. 19,12 - odporný hulvát, úžasný podporovatel do sbírky fanoušků Havla, Drahoše a jiných zmetků - zapadáte tam dokonale. Tfuj!

   Vymazat
  4. sprostý anonyme 19.12 - a nenapadlo tě, že všichni, jimž lidé dnes nadávají, si to zavinili zcela sami? Chovají se jako dobytek. Co předvádí je možno pojmenovat - jak? Kde je nějaký vkus, slušné vychování a nestrannost moderátora? Dříve byly hlasatelky TV opravdu třída, slušné, vkusně upravené,excellentní dámy, a nikdo by jim byl nenadával. Tohle, co se předvádí teď, je jen a jen protekční žumpa, ani náhodou to neprošlo pracovním úřadem, jsou to šmejdi, papá pracháč nebo politik, případně celebrita. Takže přestaň žvanit ty sračky.Křupan, a nevychovaná holota jsi tady akorát ty. Je to o tom, že oblbování lidí prostě skončilo. Během déle než dvaceti let, lidem docvaklo ledacos - nemyslíš? Začínají používat oči, uši a mozek, a holt se nevyjadřují korektně, protože to, co je jim předkládáno ke kulturní a divácké konzumaci, se už korektně vyjádřit nedá.

   Vymazat
  5. 19:12 Věřím, že se s tím dá ještě něco udělat. Zkuste najít odborného lékaře, chvíli si dejte pokoj a někdy později zkuste znovu něco napsat. Uvidíme ? Držíme vám palce.

   Vymazat
  6. PRO 20.32.
   s 19.12. se nic dělat nedá.Trpí obsedantní
   neurózou,a ta ho nutí opakovat stále stejné výblitky.

   Vymazat
  7. 19:12No Vy jste tomu nasadil korunu slušňáku!Soukmenovec všech "buranů"
   V.J.Horák

   Vymazat
  8. 19,12
   Pokud vy a vám podobní používají takové "přesvědčovací metody", jaké tu předvádíte, začínám věřit, že Zeman vyhraje. Sám mám k Zemanovi výhrady, ale kdykoliv zapochybuji, zda ho volit, přečtu si váš, nebo vašemu komentáři podobný příspěvek, a mám jasno.
   Opravdu, každého člověka, který zastává odlišný názor od toho vašeho, strašně potěší, když se o sobě dočte, že je vidlák, buran, nebo křupan. Už proto budu volit Zemana.

   Vymazat
  9. 19:12 doporučení navštívit odborného lékaře zašlete na Hrad.Né proto,že zmrd a lhàř toho času pán Hradu,co mu vylétlo z huby a ztratil
   úplně soudnost,ale proto jak hloupě se pak vymlouvá!

   Vymazat
  10. Nepůjdeme-li k volbám, povládnou nám podobní!

   Anonymní18. ledna 2018 19:12
   18:19 proč hned spekulujete?Vy by jste si nechal od kdejakého zmrda,příznivce hradního zmrda a lháře,jenž označuje novináře vč. ČT za žumpu,na diskusích jak např.zde,nebo pod články buranů Baťi,Mana,Olšera a dalšich křupanů nadávat?


   Odkaz:
   https://uloz.to/!KECL8GUw9cmf/oklamany-to-topak-feri-mp3-mp4-mkv-avi-jpg

   Pod foto je další odkaz s jasnou promluvou
   Evropských hodnot, Drahoš ho zatím s ČT tají.
   Jak by se u něho později, eventuelně uplatnil?

   Myšleno Jakub Janda, toho chceme? Ze zadku je
   znám, na ksicht je hrdý i když je shodný s řiťí. Bez absolutního studu, hroší kůže!

   Volme prezidentem Miloše Zemana

   Vymazat
 9. No, po přečtení zprávy, že Moravec ne, mne hned napadlo, že ČT vystrčí na prezidenta ženskou.
  Protože MZ je stará škola, džentlmen, a tak když na něj bude (jako že bude) hubatá, tak jí to nevrátí. To je z ČT chladný kalkul.
  Na druhou stranu to může být i pro něj dobré, protože se bude v sarkastických výrocích mírnit.
  Jinak tam je to prašť jako uhoď, asi tam dnes již není žádný nestranný moderátor. Už si to tam ke svému obrazu jistě pročistili.
  Na ČT se již několik let nedívám, jen platím výpalné (bohužel). Ten duel mi tedy přijde dost draho, bude to první poté dlouhé době. Doufám, že prezident ty útoky ustojí se ctí. Držím mu palce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám ve volbě jasno, a žádnou debatu na Čt sledovat nebudu. Ta je pro nerozhodnuté a pro masochisty, milující parforsní hony na ČESKÉ VLASTENCE, Miloše ZEMANA ZEJMÉNA.

   Vymazat
  2. Jsi vůl, (19:26)
   že tu bednu platíš, asi jsi poctivý a neumíš to odhlásit, neboť se obáváš, že snad někdo přijde
   na kontrolu, kde tu bednu schováváš,
   jsi vlastně takový malý přizdisráč, je vás mnoho, proto vám byla ČT ukradena již před lety
   a teď jste se teprve probrali...

   Vymazat
  3. Není podstatné zda platíte výpalné sorošově ČT či nikoliv (obsah se tím nezmění). Podstatné je zdali jste v obraze co a jak ČT zmanipulovala a kdy a o čem lhala(poznej svého nepřítele jako sebe sama) a pak můžete věcně a faktograficky argumentovat v jakékoliv diskusi. Je otázkou zda má smysl s korpofašouny ještě o něčem diskutovat.
   Ďuro

   Vymazat
  4. No jo, máte pravdu.

   Vymazat
  5. Znáte to . Kam čert nemůže ...

   Vymazat
 10. 19:12...demokrat promluvil..bóóóže..

  OdpovědětVymazat
 11. 19:12..demokrat promluvil..bóóóže !

  OdpovědětVymazat
 12. pro 19:12
  A Vy, pane, byste si nechal - jako volič prezidenta Zemana - od tzv. "elity" nadávat do lůzy, spodiny a póvlu? Nebo do rudých a hnědých prasat? A tito lidé, kteří o nás takto soudí, si říkají demokraté!!! Plné huby demokracie, ale berou ji jenom tehdy, když vyhrávají. To je ale bída....kam jsme to došli? To snad musíte uznat i Vy. A nedivte se tedy, že hněv lidí roste a brání se, jak umí.

  OdpovědětVymazat
 13. pro 19:12
  Tomu se říká, pane, hrozny hněvu! Vy byste v klidu přijímal nadávky tzv. "elity", která nám - příznivcům současného prezidenta - říká póvl, lůza, spodina? Nebo také rudé a hnědé svině...Tomu říkám úroveň, panečku. A to si autoři těchto pojmenování říkají demokraté. Jasně, oni jsou těžcí demokraté - ale jenom tehdy, když vyhrají. Je to bída, nemyslíte?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Hilvátovič z 19,12 by si nadávat jistě nenechal, protože to jen ti praví a kovaní demokrati smějí lidi jiného názoru urážet a hrubě nálepkovat těmi nejhrubšími výrazy - naopak se to nesmí, to je fuj fuj fuj, ty ty ty, to dělá jen lůza a spodina ... a celé to začne nanovo. Z takových lidí je každému normálnímu člověku na zvracení.

   Vymazat
 14. nejsem bláhový, abych věřil, že okupanti České země přestanou lhát a krást. Dělali to za Rakouska, za první republiky, za okupace i za bolševika a dnes zrovna tak. Jen jim po převratu chvíli trvá než přelezou z vládnoucích struktur starého režimu do struktur režimu nového.
  Udělat teď převrat, tak je Terezín plnej.

  OdpovědětVymazat
 15. Ponechávám úvodní pozitivní úvod příspěvku pana Mana v souvislosti s přípravou rozhovoru prezidentských kandidátů na, ve skutečnosti již dávno ne veřejnoprávní České televizi, úvaze čtenářů. Generální ředitel ČT se totiž svým podpisem výzvy proti Andreji Babišovi postavil na politické kolbiště a zpronevěřil ve smyslu zákona nezávislé medium veřejné služby pro politické cíle. V tuto chvíli již nejde jen o střet zájmů a postavení instituce Česká televize mimo rámec daný zákonem. Jde o bezprecedentní upřednostnění jedné privilegované skupiny společnosti v právech na poskytování informací a jejich hodnocení, na úkor ostatních sociálních skupin. Jde o útok na samu podstatu parlamentní demokracie, útok na základní lidská práva a svobody. Pevně věřím, že demokraticky zvolený parlament i vláda mají potřebné instituty k tomu, aby tento pokus destabilizovat společnost a politický systém eliminovaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený pane Staněk,
   nastudujte si pečlivě materiál zvaný Protokoly sionských mudrců a seznáte, jak jsou vaše, a nejen vaše, nářky stran fungování ČT kibucu naivní. Jen se podívejte na obličeje tam učinkujících. Musí Vám být jasné kdo tuto instituci ovládá. Kruh(HAD) se neodvratně uzavírá, jen myšky v teráriu ještě nic netuší.Vše jde podle plánu.
   Nic ve zlém.
   Via Lucis.

   Vymazat
  2. 0:47
   A proč ne rovnou Mein Kampf, blbečku?!

   Vymazat
  3. 0:49 Drž ten svůj špatně insekticidů našňupanej sosák, neb ti ho přetáhnu přes makovici že se ti pejzy kolem něj vobtočej a zalkneš se, ty parazite vobřezanej!

   Vymazat
  4. 8,56 Gramofon na Hrad....Mírov!!!!!!.-))))))

   Vymazat
 16. Já nikoho neznám protože na čtžumpu se nedívám lži a propagandu si můžou nechat.

  OdpovědětVymazat
 17. Pane Mane, a já myslel, že jste už mnohokráte napsal, že se na televizi nekoukáte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Man se nekouká na čt, on ji sleduje a sbírá informace pro hodnocení a v tom je rozdíl, on čt nekonzumuje
   lišče

   Vymazat
  2. 21:48 - Nech toho. ČT je žumpa a to nejen Zpravodajství!

   Vymazat
 18. Ony ty vybrané moderátorky jsou jen speciálně vybrané a vycvičené mluvící hlavy. V hlavě už mají nahraný program podle proevropské předlohy a ten jim ze sluchátka pouze příkazy upravují z režie. Možná tam bude sedět Moravec a hlásit něco jako: Jdi do něj! Zajímalo by mě, zda tato sluchátka s poradci budou mít i presidenti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahouš určitě - nevím, možná, asi ale, zeptám se, ...

   Vymazat
 19. Je možné, že Václav Hlodavec bude řídit otázky té šmudly z režie. Je ale také možné, že si v té době budou honit ty své tkaničky s Jirkou Pospíšilem z TROPu, zrovna tak, jako to dělal v listopadu 89 humanitární bombarďák se Sašou Vondrou na Hrádečku a neměl ani ponětí, že jeho řídící orgáni z StB právě vedou stádečko nevědoucích na Národní.

  OdpovědětVymazat
 20. Nu, jsem zvědav, jak si s tou meluzínou Zeman poradí. Poradci mu jistě dodali relevantní zprávy. Tak se doufám připraví. A vzhledem k jeho narcismu jistě okamžitě tu slípku uzemní, pokud si dovolí mu skočit do řeči. Na duel se budu dívat už jenom kvůli tý Světlaně, doufám, že dostane kartáč.

  OdpovědětVymazat
 21. ČT je pro pana prezidenta krajně nepřátelské prostředí. Snad ho jeho ochranka bude opravdu chránit, vše tam zkontroluje i pověření osob kolem natáčení, aby tam v přímém přenosu nevyběhla nějaká úchylná a pomatená, podplacená sorosgirl, bude stačit meluzína. Pan prezident snad odmítne jakékoliv nabízené občerstvení, pohoštění, i vodu. Jsou tam podlí, neobjektivní, lživí, zákeřní jedinci.

  OdpovědětVymazat
 22. Bude to marný boj ČT o Všeckoněmecko,pokračující kontrarevoluce v přímém přenosu s nastrčeným jelimanem z Wasrpolské....

  OdpovědětVymazat
 23. Moravec je zbabělec, snad to prezident ustojí. Neočekávám nic jiného než provokace proti Zemanovi. řekl si o to,nic jiného si nezaslouží za to jak ČT napadl. za neobjektivnost po volbách. Přesto jsem rozhodnut ho volit. Pan prof. Drahoš mě zklamal, že je ochoten se spojit s takovým podvodníkem jako je Horáček.

  OdpovědětVymazat
 24. Možná Moravec ví víc a nechce být u toho, kdy na pana prezidenta použijí i neverbální prostředky všeho druhu, aby ho znemožnili, aby se mu třeba udělalo nevolno, a pak to svedou na jeho nemoc nebo na to, že je opilý, ... Jsou to podlí lidé, kteří se neštítí ničeho a použijí k tomu svoje zaslepené přisluhovače, které pak předhodí davu.

  OdpovědětVymazat
 25. Ještě že to nemoderuje Drtinová-Drtička. To by se Zeman nedostal bez skákaní do řeči vůbec ke slovu.

  OdpovědětVymazat
 26. Thanks to this article I can learn more. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical.

  OdpovědětVymazat
 27. I think there are many other people who are interested in them just like me! How long does it take to complete this article? I have read through other blogs, but they are cumbersome and confusing. I hope you continue to have such quality articles to share!

  OdpovědětVymazat