Reklama

neděle 28. ledna 2018

Novinářské hyeny aneb střih opět králem manipulovaného zpravodajství


- rp -
28.1.2018 PrvníZprávy
V sobotu večer v pražském hotelu TOP – již po skončení oficiální akce strany práv občanů u příležitosti volby prezidenta republiky - zkolaboval novinář M.R., který krátce předtím přijel z obdobné akce sympatizantů Jiřího Drahoše, píše Jan Šolta, očitý svědek.

Nutno předem podotknout, že akce SPO v hotelu TOP byla uspořádána ve dvou sálech – ve žlutém pro novináře se žlutými visačkami a v modrém pro členy a sympatizanty SPO, kteří si zde pro sebe objednali a zaplatili pohoštění, kam proto nezvané osoby neměly přístup. K viditelné nelibosti novinářů a kameramanů byly oba sály po celou dobu odděleny posunovacími dveřmi, na což pečlivě dohlížela ochranná služba.

Po odjezdu pana prezidenta a skončení oficiální části odešla i ochranka. Toho okamžitě zneužili někteří vyhladovělí a žízniví novináři a hbitě pronikali do modrého sálu ke stolům s občerstvením. Jedním z nich byl i zmíněný novinář M.R., který však při popíjení v modrém sále náhle zkolaboval.

Byl jsem náhodou nedaleko a proto jsem se mu okamžitě snažil poskytnout první pomoc, jak každému z nás velí nejen zákon ,ale též občanská a humánní, lidská povinnost. Držel jsem ho v náruči, aby se ev. nezadávil a neobratně jsem se jej pokoušel oživovat. Současně jsem se obracel na novináře a kameramany, kteří se okamžitě seběhli k této nečekané události, aby konečně ulovili a natočili nějakého „sólokapra“, když už se jim nepodařilo zaznamenat toužebně očekávanou porážku Zemana a jeho příznivců nebo aspoň provokující obnaženou Ukrajinku.

Žádal jsem a opakovaně prosil tyto nečinně přihlížející novináře a kameramany, dychtící pouze po senzaci, aby rychle zavolali záchranku a lékaře, protože jejich kolega – novinář! nejevil známky života. Věřil jsem, že oslovení novináři a kameramané, neustále nás sledující a filmující, se jistě zachovají jako řádní občané a svému novinářskému kolegovi záchranku zavolají.

Když se ani po cca 15 minutách záchranka neobjevila, zavolal jsem na záchranku sám, proč už nejedou. Ústředna mi však odpověděla, že ji dosud nikdo do hotelu TOP nevolal! Teprve až po mém zavolání se záchranka rychle dostavila. Její lékař mj. žádal, aby všichni čumilové ihned vyklidili prostor, aby mohli začít se záchranou pacienta.

Vykázali jsme proto neustále natáčející kameramany z modrého sálu, kam stejně neměli dovolený přístup a uzavřeli posunovací dveře oddělující oba sály. Zvědaví novináři však tyto dveře opakovaně otvírali a nadále neurvale pronikali do modrého sálu: někteří natáčeli, jiní se tam kvapně sytili.

Při vytlačování nezvaných novinářů ze sálu se mj. dva novináři – oba byli viditelně označeni žlutou visačkou – dostali do křížku.

Nevím, jak výstižně nazvat zmíněné chování klubka novinářů nečinně přihlížejících srdečním záchvatu svého novinářského kolegy, kteří než aby mu zavolali záchranku, tak raději natáčeli joho možné umírání!
Na neposkytnutí povinné pomoci sice pamatuje paragraf 150 zákona č. 40/2009 Sb., já si je však budu pamatovat jako novinářské hyeny!

Tato popisovaná událost není - kromě místa děje - v žádné přímé souvislosti s volbou prezidenta republiky. Současně deklaruju, že jsem nebyl členem žádného štábu této akce, končí komentář Jan Šolta.

(pozn.: filmový střih mj. umožňuje převrátit chronologickou posloupnost děje, zvýraznit nebo zatajit jeho podstatnou část, zaměnit příčinu za následek apod.)Související článek:
Skandalizace Zemanových příznivců? Vždyť se novináři poprali mezi sebou

58 komentářů :

 1. Pan Babiš to řekl přesně, Bakalovi aktivisti, vystupující pod krycím názvem novináři. Žumpa je lichotivé přirovnání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:45 Přesně tak špíny jedny.

   Smazat
  2. Chodí se nažrat a opít za cizí peníze a když je možnost udělat při tom nějakou senzaci, je to pro ně úžasné. Prostě hyeny.

   Smazat
  3. 10:34 Hlavně že potom píšou články o útoku na novináže Zemanovým "štábem". A v ČT to popisují jako útok agresivních, ožralých příznivců Zemana. Jak typické pro naše "pravdomluvná" média.

   Smazat
  4. Novináři jsou pěkný santus, koukali akorát jak si zadarmo nacpat bakaláč.

   Smazat
 2. Je to smutné kam to mediální chátra dotáhla, a to celosvětově. Stejné je to se všemi fotoreportéry, kteří místo pomoci čekají na sólokapra a cenu v pressfoto...

  OdpovědětSmazat
 3. Již to zašlo příliš daleko. Noviny, jejichž novináři něco takového provedou, mají být napříště vyloučeni z účasti na různých akcích či tiskovkách. Ať si počkají venku na ulici na informace od svých slušnějších kolegů. Je to sice pozdní výchova již dospělých lidí, ale lépe pozdě než vůbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nejsou novináři, ale aktivisti, kteří se za novináře vydávají. Představte si, když by OKD vytuneloval Babiš, to by byl rachot a on je klid. Nejmenovaný šmejd, tzv. miliardář, si navypůjčoval miliardy, podnik "prodal bílému koňovi" i s dluhy a neděje se nic, nikdo nechce peníze, nebo se pletu?

   Smazat
  2. Bakala financuje knihovnu Václava Havla, a proto je nedotknutelný.

   Smazat
  3. 0:39 - ono to je zřejmě ještě trochu jinak - někde psali že čt ovládá ten krejčí (bakala) no a krejčího řídí ročild (ilumináti a kabala)
   Vaska

   Smazat
 4. Vzpomeňte Ransdorfa a jeho skvrnu na košili, když ho pustili z vazby. Zneužití těchto případů novináři povede jen k tomu, že až se jim něco přihodí, nikdo nehne prstem, aby jim pomohl.

  OdpovědětSmazat
 5. Novinářské hyeny denně porušují
  základní lidské právo na pravdivou informaci .
  Produktem těchto štváčů
  je rozdělená společnost !!!
  Obecní ohrožení vnucenou agresivní mentalitou
  a dezinformováním veřejnosti
  patří tito zločince odsoudit.
  :)) ..hned jakmile bude očištěná policie a justice :))

  Zatím by bohatě stačilo vydávat pravdivé informace v deníku celorepublikovém
  placeným a podporovaným kritiky dnešního stavu nespokojenosti*

  OdpovědětSmazat
 6. Viděl jsem jenom krátký sestřih a v něm nebyla o nějakém zkolabovaném novináři ani zmínka. Byl v něm pouze záběr, jak se jeden z příznivců M.Zemana pokouší dát přes hubu jednomu novináři.
  Já tyto věci moc nesleduji. Vím, jak obratně s nimi pracují média hlavního proudu. Zvykl jsem si, že z agresora dělají běžně oběť a pravdu řeknou pouze když se spletou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak vidite tu objektivitu presstitutu.Nazrat se s ciziho doslova (malem) pres mrtvoly.Hyeny ,nic jineho.Symbolicke !

   Smazat
  2. To nebyl žádný fanoušek Zemana, to byl novinář. Oba měli žlutou visačku, čili novináři, fanoušci Zemana měli modrou visačku, takže fanoušci.

   Smazat
  3. Když to dávali v TV poprvé, bylo tam rozeznatelné, jak jeden z "napadených" třískl o zem vlastní kamerou... aby to šlo svést na "útočníka" bránícího "své" území.

   Kdysi se novináři dělili na novináře, dopisovatele "ze společnosti" lokálkáře,.... bulvární také novináře - od nichž se očekávala vlezlost, sprostota, nízkost, NESERIOSNOST, lež, hyenismus,... prostě vlastnosti pravého moderního žurnalisty, presstitutky i presstituta.

   Smazat
 7. A ve všech sdělovadlech: ...ve štábu Miloše Zemana. Opravdu vrchol fake news.

  OdpovědětSmazat
 8. To je chyba organizátorů zázemí Miloše Zemana. Prostě neměli dopustit, aby po skončení rautu měli novináři přístup do zákulisí. Stejně jako si neohlídali výšku urny, kam prezident házel lístky. Jakoby nevěděli, že se na situaci musí dívat i s ohledem na to, jak co vypadá na fotce. S novináři je třeba zacházet jako s paparazzi. Nedat jim prostor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vše jsem sledoval v přímém přenosu ČT. Po odchodu MZ vtrhli do míst novináři, většinu osobně znám. Nelichotivě se chovaly dokonce děvy z novin a odjinud. Včera jsem sledoval Fridrichovou, když komentovala zkolabovaní jednoho z novinářů slovy: Komunista, člen KSČ a přispěvatel do Parlamentních listů. Jakou tohle vskutku ubohé označení má logiku? Kdo tuhle děvu v ČT platí a za co? Příštějistě nezařve: Katolík a přispívá do Katolických listů? Je to opravdu zvěř, i když ta je nám dána od Pánaboha, tato nepřizpůsobivá laň, dána nám z Pekla horoucího!

   Smazat
  2. 9:52 Se vším co jste popsal souhlasím, avšak nechápu, kde se ve vás bere ta síla, sledovat ČT a navíc, šílenou Fridrichovou. Zpravodajství ČT a ČRO jsem dávno vypustil, poněvadž na 100% vím, jaké lži se odtud linou.

   Smazat
  3. Vážený 9:52
   Pokud většinu těch hajzlů vydávajících se za novináře (jinak zločinců vlastnících novinářský průkaz) znáte je vaší morální povinnosti zde v příspěvku uvést jejich plná jména, příjmení a redakci, aby veřejnost věděla kdo jsou v naší zemi vrazi. V případném soudu vůči váší osobě osobně dovedu pár set Valachů, aby soudci vysvětlili jak vypadá spravedlnost.

   Smazat
  4. Vážený 9:52
   Pokud většinu těch hajzlů vydávajících se za novináře (jinak zločinců vlastnících novinářský průkaz) znáte je vaší morální povinnosti zde v příspěvku uvést jejich plná jména, příjmení a redakci, aby veřejnost věděla kdo jsou v naší zemi vrazi. V případném soudu vůči váší osobě osobně dovedu pár set Valachů, aby soudci vysvětlili jak vypadá spravedlnost.
   Ďuro Trulo

   Smazat
 9. Přidávám akt naprostého zoufalství České televize. Včera v hlavních večerních zprávách reportáž z obce(jméno jsen zapoměl), kde téměř všichni volili Zemana. Natočen rozhovor se Zemanovým voličem, občan držel láhev piva, vykouřený hlas jako Bartoška, nevábného vzhledu, měl demonstrovat, kdo že to v té obci dával hlasy současnému prezidentovi. Ale spíše to mělo být bráno asi na celou republiku. Kam až chce ve své ubohosti Česká televize zajít? Hyena sem, Hyena tam.Jak vydno z článku, dokonce se začínají požírat i mezi sebou.M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoše zase volilo 80% volících Cikánů... proč v Chánově nenatočili tlustou chroptající nemytou bábu velebící Drahoše a sociální dávky?

   Smazat
 10. Proč platíme ČT, když jsou tam jen zprávy o Drahošovi a jak ho nikdo nemá rád? ČT je jen žumpa.
  A divím se prezidentu Zemanovi, že tam vůbec šel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman tam šel, protože je presidentem všech... celého Českého národa, tedy i Drahošův Havlérky a k tomu i menšin žijících na našem území, nespravedlivě protežovaných na úkor Čechů.

   Čt dokazuje i hlupákům, že od spacákového puče, kdy byla veřejnoprávnosti uloupena, jí novinářská solidnost, PRAVDIVOST a veřejnoprávnost byla, je a může být, UKRADENA.

   Smazat
 11. Jediný způsob jak se s těmito excesy vyrovnat, zrušit koncesionářký poplatek, který jde stejně jen ČT, ostatní televize se živí samy, tak ať si to i lidé z ČT vyzkoušejí také. ČT parazituje na výsledku práce obyvatel - na jejich mzdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně!ZRUŠIT poplatky ,STOP Dvořákovi,presstitutům,neziskovkám,TOP 09,Sorosovi,US AMBY,a všem zrádcům!Dělat si reklamu za naše peníze a rozvracet republiku v přímém přenosu,to je nehoráznost

   Smazat
  2. Potřebujeme veřejnoprávní televizi, které by opravdu své poslání bezezbytku plnila. Dnešní vedení ČT, její stávající Rada a především vedení jejího Zpravodajství to pro svůj aktivizmus neumí. Jsem pro to, aby ČT pod sebe vzala buď vláda a nesla za její činnost plnou zodpovědnost až do voleb (hrdel a statků) a nebo aby všelidovým hlasováním byl vybrán člověk na pozici intendanta ČT a ten do dalších voleb nesl před lidmi plnou zodpovědnost. To co je dnes v ČT a ČRo je čistá aktivistická nezodpovědnost.

   Smazat
  3. Je ještě jedna dost rychlá varianta, aby ANO, SPD a KSČM vybraly novou Radu ČT a ta odvolal generálního ředitele Dvořáka. Nově vybraný ředitel by musl při výběru předložit detailní "ozdravný program" pro ČT. Z mnohých "novinářů" ČT je nutné udělat nezaměstnané!!!

   Smazat
  4. 10:40 Copak nechápete, že právě obava z vašeho návrhu je za tou podporou "demokratů"? Dobře vědí, že bez vymývání mozků by přišli o živobytí pro sebe, pro své "politology" i pro spřátelené "umělce". A protože takových pijavic je hodně a na viditelných místech, tak pořád mají velkou moc ovládat nemyslící stádo.

   Smazat
  5. 1. snížit poplatky tv/r na 50/10,- Kč/měsíčně,
   2. odvolat radu,
   3. jmenovat novou radu - Fenič, Troška, Procházková atd,
   4. peníze na film dát jen těm, kdo natočili film, který vydělal alespoň o 1,- kč víc, než se do filmu vložilo, kdo ještě netočil: každý rok bude vylosován jeden, který peníze dostane,
   5. na odvolanou radu podat trestní oznámení za nečinnost a toleranci mafie.

   Smazat
  6. Kdo z Vás má koule začne své zákonné výpalné pro ČT a ČRozhlas zasílat průkazně složenkou na účty některého z alternativních vebů, v kolonce odkaz příjemci uvede (koncesní poplatky za období X.Y.). Z hlediska zákona jste splnili povinnost zaslat výpalné, jenom jste omylem spletli čísla účtů. To se přece stává a lze to možná dodatečně napravit - ikdyž dle zákona platí "v dobré víře".
   Ďuro Trulo

   Smazat
 12. Ano .5 vterin o prezidentu Zemanovi ,5 minut o Drahosovi.vyvazene zpravodajstvi jako v tom vtipu o slaviči paštice ;je to 1 ku 1 .jeden slavik;jeden kún.

  OdpovědětSmazat
 13. Novináři mají právo kamkoli vstoupit oni jsou hlas lidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novináři ano, ale těch je poskrovnu. Presstituti by neměli mít právo ani na pobyt v ČR, protože nejsou hlasem lidu ale cizích mocností a lidí, kteří Čechy nenávidí.

   Smazat
  2. 9:19 Novináři nejsou hlas lidu, ale hlas lidí. Kterých lidí, to je jasné každému, kdo nemá mozek vymytý dočista do čista.

   Smazat
 14. Zajímavé bude, jak se s "výtržnictvím" popere policie. Vyslechne také pana Jana Šoltu? A na koho hodí "neposkytnutí" první pomoci. Zeman má pravdu, jsou to hyeny. Kdeco vyžrat ano ale poprat se o pravdu s objektivitou neumí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 29. ledna 2018 9:21

   Vyšetřovat není co? Maximálně neposkytnutí první pomoci. Poprali se mezi sebou dva novináři, kteří se šli až na toho novináře ranaře, co se snažil pomoci. NAŽRAT, opět z cizýho a zadarmo PRAHA.

   Včera prohlásila policejní mluvčí, že není co vyšetřovat, jelikož nikdo nenahlásil žádnou újmu?

   Smazat
  2. 10:29-Vím, já jen reaguji na trestní oznámení "napadených" a první klasifikaci policie-výtržnictví.

   Smazat
 15. Marnost si zde vylévat srdce, to nám nepomůže. Proti gustu žádný dišputát. Stačí jen nepodlehnout mediální masáži lidí. Ti kteří jen poslouchají podlehnou. Deny

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je potřeba mladým, ve svém okolí neustále vysvětlovat, jak jsou taháni za nos, jak se s nimi manipuluje a co vše se jim zatajuje! Prot nám stojí aktivity Člověka v tísni, Open society, Evropských hodnot a vykladačů historie z ČT, kteří nám kazí a blbnou mládež. Činí tak za cizí peníze pro cizí zájmy a mladí to nevědí.

   Smazat
 16. 9.52. Nora Fridrichová, známá zlatokopka, vystřídala neskutečně kandidátů na její bezproblémový život ve vícero TV. Nakonec se pověsila na M. Fridricha, kvazinovináře, ředitele různých programů ČT a stálého návštěvníka jedné pražské restaurace. I když už spolu nejsou, pěkné, teplé místečko je zajištěno. Sponzor ostatně také. No a chudák Milan? V so odpol, ve své oblíbené hospůdce, sedíce na baru, byl moc a moc smutný. Tak snad příště. Nebo radši ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milan Fridrich je ten zrzavý kulatohlavý motorkář, co vystudoval v Leningradě politické vědy? MM

   Smazat
 17. Vážení diskutující a plačící nad úrovní "veřejnoprávní" České televize. Co vám brání jít na jakoukoliv pobočku České pošty, vyplnit jednoduchý formulář a odhlásit ČT i ČRo. Vše vyřízeno během 2 minut. A máte pokoj. Dnes můžete sledovat celou škálu názorů kdekoliv bez tohoto trapného a zkorumpovaného media. Učinil jsem tak již před 4 lety, jsem max spokojen a ušetřené peníze vrážím do kvalitního moku. Jsem totiž primitivní volič M.Zemana

  OdpovědětSmazat
 18. Ano, všichni napsali víceméně pravdu, ale ještě si nikdo nestačil všimnout, jak ta mediální žumpa" mediální průmysl" poslední dobou napučela a opuchla. Jaká spousta odporných protekčních parazitů se na tom živí, a lezou a přelézají sem a tam jak červi na mrtvole. Asi nejvíce lukrativní jsou internetová media, kterých je obrovská fůra, snad ani to lidi nestačí všechno zhltat? Nebo stačí? Například společnost Seznam.cz - odporný parazitický moloch, který nepodniká podle elektronického zákona, nikdo na ně nemůže, a dělají si co chtějí. A právě oni provozují bulvár Novinky.cz, Super.cz, Stream, Pro ženy, a další demagogický, odporný bulvární hnus, a ještě přidali Seznam.cz jako publicistický server, a teď už si vydělali i na vlastní televizní kanál - to všechno, všechna tahle břečka vydělává na čtenářích psaním všech těch obludovin, které pro ně denně smolí novinářští paraziti -a dobře přeplácení! Z čeho? Z počtu diskuzí!!! Proto píšou všude ty záměrně nasrávací články, a mají vybraná temata, na nichž vždy nahrabou nejvíce diskuzí - je to už osvědčená metoda, už to mají vymakaný. A mají i své provokatéry z vlastních řad, kteří pod různými přezdívkami provokují ostatní diskutující ještě více nasrávacími "příspěvky" - a operují všude - na Novinkách, na Streamu, zkrátka všude, a lze ovšem konstatovat,že diskuzní lid je obecně tak blbý, že tyto provokatéry nerozezná. Zkrátka lid žvaní a žvatlá, a tím žvatláním vydělá těm hnusákům a parazitům, lhářům, demagogům a šmejdům miliardy ročně. Proto taky se tak tyto stvůry rozmnožily, proto jsou tak drzí. Kdyby ty přiblblé bláboly ( stále v podstatě stejné) nikdo nečetl, a hlavně - kdyby nikdo nikde nepsal diskuze, ( taky pořád stejné) celá ta novinářská smečka by chcípla hlady. Ale lidi si nedají říci - i když na ně nadávají, i to se děje prostřednictvím diskuzí, a i ty sprostoty a vulgárnosti jim vydělávají prachy. Kopance, plivance a nadávky Zemanovi už těm kurvám teď vydělaly miliardu -a ještě je celý rok před námi. Zase - celý rok toho přiblblého, hnusného žvanění, které lidi ovšem vyhledávají - Proč? To je otázka, kterou nikdy nikdo nezodpoví.

  OdpovědětSmazat
 19. Co chcete od lidí, kteří se pasují na sedmou velmoc? Hrubost, aroganci, dotěrnost, násilnictví. Paparazi - vrazi, vzpomeňte na smrt Diany! Kde jsou časy, kdy existovali novináři? Kde jsou Čapkové, Nerudové, Havlíčci! Dnes ubozí medializátoři, neštítící se žádné podlosti. Vidíte, co udělají z lidi peníze, korupce!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano 11.42 - a proto opakuji - proč lidi denně píšou diskuze? Někdy úplně zbytečné ptákoviny - ke všemu - když dobře vědí, že to těm novinářským hyenám a parazitům vydělává miliardy? To už je závislost? Jako když řada troubů strká do herních automatů skoro všechny prachy, a není jim pomoci, dokud se nezačnou ze své závislosti léčit? Někdo přece musel vědět, že stejná závislost se u lidí získává na hltání drbů, pomluv, a čtení bulváru, který jim přináší šokující sousta, a spoustu hovadin. Proč to vyhledávají? Nadávají, nadávají, ale přesto vyhledávají a píšou diskuze, které těm manipulátorům a mediálním lumpům vydělávají těžký prachy. Kdyby to lidi nedělali, chcípla by ta smečka hlady. Museli by pracovat a dělat něco užitečného, takhle nemusí, stačí vyhledávat a psát špinavosti, čím špinavější, tím více nad tím lidé hýkají blažeností. Tak - proč jsme takoví? Je to psychická závislost? Spočítejte si každý den večer celkový počet diskuzí u článků produkovaných bulvárem Novinky.cz ( nejhorší) Jde to do tisíců! A znamená to denně těžký, hodně těžký prachy. Přesto s tím lidi nepřestanou.Cikánům nadávají za příjem sociálních dávek, a tyto hnusáky, parazity, a lháře vykrmují sami ( i když ne "ze svého") a tím sami zaviňují, že jich přibývá, jsou čím dál víc drzí a tak to jde kolem dokola. Proč lidi tolik dychtí po drbech a šokujících nesmyslech? To se až tolik nudíme? To jsme až tolik osamělí doma, že musíme být neustále nalepeni na počítač? Co takhle raději, než psát diskuze, poučovat děti, vnoučata, pravnoučata - o tom, co je správné, a špatné?

   Smazat
  2. 11:57 je možné vysvětlit, kdo a jak vydělává díky publikování a komentům na serveru Nová republika? Když tak vytrvale o tom vybrekuješ? Když, tak se zřetelně vyjádři, kde tomu tak je a kde ne!

   Smazat
 20. Není překvapivé, že zkorumpovaní mediální "hlídací psi diktatury kapitálu" skandály vyrábí, natáčí, distrubují a inkasují za služby peníze. Prostě hrají divadlo a tudíž lžou, lžou a kradou, jak by řekl o těchto hulvátech TGM. I on měl s mediálními pisálky své smutné zkušenosti. Jenže milý občaně? Čím se mohou lidští parazité pak živit? A to jste takové nelidé, že byste právě porozené vší z hnid nechali zhebnout! A jak všichni víme, vši jsou nenažrané - tak se nedivte jejich vpádu přes mrtvolu svého kolegy ke švédským stolům, byť jim nepatřily!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkné - opravdu! Trefná rétorika, a hlavně pak pravda. A tak to má být. Když už psát, tak buď své vlastní zkušenosti, nebo pravdu, nikomu nefandit, stejně jako nepředvádět fanatickou nenávist bez zřejmého důvodu, ale ránu pěkně na komoru, nikoliv korektní -pak je to všechno jiné, jenom ne pravda. Naštěstí - na podobné diskuzní platformě se korektně psát nemusí, a jak se ukazuje, pravda se dá napsat i bez osobních výpadů, útoků, nadávek a urážek. Vši jsou nenažrané - a budou nenažrané pořád. Ale existuje proti nim deratizační přípravek. Zbývá jen ho použít. Ten správný a účinný.Dík za názor.

   Smazat
 21. První věc ,co by se mělo udělat ,je volit si ve veřejných volbách, ředitele ČT a celou televizní radu. Jde přece o veřejnoprávní televizi. Proč tam živit stále stejné prostituty. Čili u voleb, řekněme do poslanecké sněmovny, volit zárovenˇi vedení ČT. Jinak se té smečky nezbavíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by nebylo od věci, jenomže my ty lidi neznáme. Tam musí být smečka toho nejhoršího, co mediální "průmysl" produkuje - samý protekční parchant. Koho bychom si zvolili? Zase některé z těch, kteří by byli oficiálně delegováni a představeni, a žvatlali by, jak všechno změní - bla bla. A pak by bylo vše stejné, ne-li horší. Přece už jsme se poučili, že do čela všude, ať je to cokoliv - se vždycky proderou největší a nejhorší šmejdi. Proč tomu tak je, nelze kvalifikovat, ale je to tak. Asi proto, že jsou bezskrupulozní, to už tak musí být u lidí, kteří se kdekoliv derou k moci,a k lepším pozicím. Žádná páteř, žádný charakter.

   Smazat
 22. Já se divím, že to ještě někoho překvapuje...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otupělost bránící opakovaným překvapením nad nelidském chování paralyzuje. Jde o systémový problém, který úzce souvisí s mocenskou biblickou koncepcí. Je snad náhoda, že davu je podsouváno pokorné dodržování bohabojného desatera, zatímco podsouvajícím je i toto desatero překážkou v jejich mocenských tanečcích. Celá biblická koncepce je od počátku dělením lidí na elity s právy a dav s povinnostmi. K čemu je většina církví, jež vedle udržování oveček v tupé víře a nevědomosti účinně koncentruje světský majetek. K čemu asi? Seberte zločincům majetek a jejich vliv klesne na nulu. jen je dobré si uvědomi, kdo všecho činí zlo, ač se tolik snaží vypadat jako dobroděj. Musíme svou mysl podřídit přirozeným mravním principům v neustálém dialogu se svědomím jako osobním božím rozhraním. Pak teprve poznáme toho, koho nám církve vesměs tak usilovně zatajovaly, aby si fráterníci mohli užívat elitního postavení. Venkovští faráři jsou jedni z nás a podle toho vypadají i jejich životní podmínky.

   Smazat
 23. Honza Šolta má pravdu, místo lidské pomoci člověku v ohrožení se psychopatické hyeny pod pláštíkem novinářů pouze pasou na lidském neštěstí bez jakékoli známky lidskosti. Měli by jít sedět za neposkytnutí pomoci, mezi jinými psychopaty jistě dobře zapadnou.

  OdpovědětSmazat
 24. Jak jsem to přečetl,tak mi z toho všeho bylo zle.Jsem moc rád že v tom vašem prohnilém "království"už léta nežiju.Emigrant.

  OdpovědětSmazat
 25. Chcete být členem Illuminati a nevíte, jak? Jsem z Finska z Karlověcka, jak jsem se stal členem Illuminati, než jsem přišel do styku s velmistrem Edmundem, byl jsem chudý, ale teď jsem velmi bohatý Illumináti vás činí velmi bohatými a mocnými, takže pokud chcete být slavní, mocní a bohatí tady je šance, aby váš sen prošel skrze Illuminati, dostanete všechny vaše přání a přání v životě, pokud jste jakékoliv tělo, které touží něco v životě kontaktujte mého velmistra, který mě inicioval na Illuminati e-mailem (grandmasteredmundoilluminati@gmail.com) nebo co ho prosil +2348159768201 pro více informací o tom, jak může být členem Illuminati.

  Pane Charlesi

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.