Reklama

.

.

pátek 26. ledna 2018

O co v současnosti jde?

J. Skalský
26.1.2018 ČNL

Všichni antizemanovci se snaží o jedno. Zvolit prezidentem republiky na příští volební období pana J. Drahoše. Ten by byl vděčný a poslušný vůči těm, kdo by se o jeho povýšení zasloužili. Kdo všechno ze zákulisí podporuje pana profesora? S jistotou nemůžeme říci. Ale společně se můžeme zamyslet.


Nepříliš dávno jsme četl, že jeden z předáků tzv. sudetoněmeckého landsmanšaftu prohlásil, že v prezidentských volbách v ČR nepodporuje žádného z kandidátů. Řekl jsem si, proč vlastně o tom mluví. Vždyť na to nemá žádný vliv a je pochopitelné a zcela normální, že do prezidentských voleb nehodlá zasahovat. O tom snad ani nemusel mluvit. Ale když jsme se po několika dnech nad tímto tvrzením zamyslel, začaly mě znepokojovat různé otázky.

Vzpomněl jsem si, jak při parlamentních volbách srdce samého B. Posselta bylo pro dvojkoalici KDU a STANu. Již již viděli sudeti své spojence v čele vlády. Pan Bělobrádek, po velkém vítězství koaličníku, již ve svých představách si sedal do křesla předsedy vlády. V premiérování však viděl pouhý odrazový můstek, který by mu umožnil kandidovat na funkci prezidenta. I o tom u nás v médiích padlo nějaké slovo. Bělobrádkovo tzv. nadsázky a úlety jsou českému obecenstvu již známé. Netřeba je blíže vysvětlovat.

Ale nakonec velká prohra KDU v parlamentních volbách a dalších přátel „sudetoněmecké věci“, vedly zcela k jinému řešení. I vysoké procento voličů hnutí ANO k tomu přispělo. ANOvci se stali nejsilnější politickou stranou. Političtí ztroskotanci šli do houfu. Vytvořili „Demokratický blok“ a začali okopávat kotníky Babiše. Z jejich bojového řevu zvlášť vynikal jeden požadavek. Trestně stíhaný Babiš nemůže být předsedou vlády. Nepůjdeme do vlády s takovým člověkem! Torzo zbylé z ČSSD zase požadovalo, aby po dobu stíhání Babiše ANO nemělo ministra vnitra a spravedlnosti. A tak pidižvíci chtěli těmto a podobnými aktivitami změnit výsledky voleb. Jejich snahy byly silné, ale narazily. Babiš byl jmenován prezidentem republiky předsedou vlády. A to cítili všichni ti, co si mysleli, že budou ve vládě, a samozřejmě i další, jako újmu.

Aby mohli postupně „upravit“ výsledky parlamentních voleb, překážel jim i prezident republiky. A tak nejen Babiš, který otevřeně řekl, že přivede na světlo boží všechny nepravosti, co kdy vedoucí politické garnitury napáchaly, měl odejít. Obyčejní lidé to prohlášení uvítali, ti, jichž se konkrétně týkalo, snad dokonce dostali i strach. A tak přišli k závěru, že v zájmu „dalšího rozvoje demokracie a ochrany svobody“ bude nejlépe, když prezident nebude zvolen na druhé volební období, a Babiš pod vzrůstajícím tlakem, možná i vyvíjeným z řad anoistů, znechucen a znemožněn odejde.

A když si představíme, že s „demokraty“ jsou na jedné linii i ziskovky, média ve své velké většině, tzv. kulturní frontovníci, havlisté a katolická církev, jež se již třese, aby neztratila nějaké miliony, o nichž ANO i KSČM již mluví jako o zdanění církevních restitucí. K tomu je třeba ještě připočíst jisté zahraniční síly. K nim, jak jsme přesvědčeni patří nejen „sudetoněmecký landsmanšaft, který je přesvědčen, že „demokraté“ mu pomohou, když ne k restitucím, tak alespoň k nějakým náhradám za škodu způsobenou vyhnáním. Otázku původní vlasti zatím nemíní nastolovat. Ale tzv. Benešovy dekrety by rádi landsmani, opět s pomocí „demokratů“, definitivně vyhnali z našeho právního řádu. Kam jdou landsmani, tam zatím kráčí i Bavorsko, zvláště pak CSU, která je partnerskou organizací CDU. A už se nám za vším rýsují určité německé mocenské kruhy, které nyní hrají vedoucí roli v EU. A dál již nechoďme! Pro naši úvahu to bohatě stačí.

Takže, k čemu by mělo dojít u nás? K takovému malému mocenskému převratu. Babiš i prezident by zmizeli v propadlišti. Drahoš by nám prezidentoval, dr. P. Fiala nebo P. Bělobrádek premiéroval. Naše republika by začala hledět jen jedním směrem – tím Západním, bez ohledu na to, že Německo i Francie šilhají po Číně a někdy trošku i po Rusku. Církev svatá by nám duchovně vládla. My bychom se znovu museli zamýšlet nad tím, zda vznik našeho státu před 100 lety nebyl omyl, zda naše státnost i naše národnost z hlediska unijních „hodnot“, nejsou jen nedopatřením.

V krátkém čase bychom mohli spadnout do německého chomoutu. Německo by nám darovalo protektorát, abychom se mohli rozvíjet, třeba tak jako Lužičtí Srbové v SRN. Samozřejmě, že naši germanofilové by asi nestáli o takovýto útvar, ale spíše o to, abychom se stali jednou ze zemí Spolkové republiky Německo. Ještě před tím bychom se mohli rozdělit na Čechy, Moravu a Slezsko a tak konečně sami zlikvidovat vklínění zemí českých do německého prostoru, které po staletí ohrožovalo naše poklidné germánské sousedy, kteří dokonce tolik protrpěli našim zavrženíhodným úsilím o jejich čechizaci. A tak by agresivní ČR zmizela našim přičiněním, zejména nám známých přátel „sudetské věci“, z evropských dějin.

A jak by vývoj mohl kráčet dále? Části, které z nás zbyly, by byly přičleněny k euroregionům. A pak by po nás během několika málo let neštěkl ani pes. Ale měli bychom přeci jenom na vybranou. Místo euroregionů bychom mohli aktivovat kmenové zřízení po vzoru nám tak všestranně blízkého Bavorska. Samozřejmě ten český, přemyslovský kmen, bychom již napřed zavrhli a vrátili k těm kmenům, které byly loajální k říši.

Tak takto by vše mohlo v tom nejhorším případě dopadnout. Prosím o prominutí, pokud jsme se v této nepovedené historické zkratce, dotkl některých Vašich vlasteneckých citů. Určitě se napříště polepším. Ale nyní již jen vážně. Pokud nechceme nastoupit hrubě a málo přesně načrtnutou cestu, snažme se jít zcela jiným směrem. Především je naší povinností jít k volbám, zvolit prezidentem republiky M. Zemana a podporovat ho, jak jen budeme moci. Společně republiku obhájíme. Budeme přesněji definovat naše státní a národní zájmy. Opřeme se o naše tradiční spojence a nově i o Čínu. V zahraniční politice půjdeme gaullistickou cestou všech azimutů. Vnitřně budeme usilovat o upevnění a rozvoj češství, našeho jazyka, kultury. Budeme rozhodovat zcela sami, koho do republiky pustíme, aby s námi společně žil v míru a ve shodě.

K tomu všemu a dalšímu jsou nastávající prezidentské volby jen tím prvním krokem. Udělejme ho společně a přesvědčivě. Je nás velká většina. Zvítězíme!

J. Skalský

15 komentářů :

 1. Drahoš nemá pravdu, když říká, že Zeman rozděluje společnost. Aby bylo jasno, společnost rozděluje tento společenský systém. Drahoš tvrdí, že bude ten kdo bude společnost spojovat. Je to nesmysl, neb spojit společnost, která je postavena na rozdělení je nemožné. Tato společnost je postavena na známém výroku - rozděl a panuj.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Drahoš nemá pravdu! Buď o tom nic neví nebo lže! Vždyť naší společnost nerozděluje Zeman, ale názory a postoje občanů. Co je běžné a normální v každé společenské formaci! Žádní společnost (a stát) jako historický útvar není množina jednonázorových a jednomyslících prvků (elementů, fragmentů) podle předem zadaného algoritmu myšlení a logiky! To možná funguje v chemii nebo fyzice. Ne ovšem ve společnosti, biologii nebo historii...!

   Vymazat
 2. Tož myslím, že není o čem moc přemýšlet. Kdo potřebuje na Hradě apolitickou loutku? A kdo nechce mít na Hradě politického matadora. Kdo potřebuje mít prezidenta horních sto tisíc a kdo nepotřebuje mít prezidenta dolních 10 milionů? A kdo má moc? Ten kdo má peníze, nebo ten kdo je žebrák? Moc je založena na penězích, za ně je vše, zejména to nelidské!
  Peníze neznají , co je to vlast, stát, národ, člověk, pravda, právo, spravedlnost, peníze znají jen co je to zisk. A zisk je jen další větší moc, další větší uzurpace moci a bezpráví těch chudých.

  OdpovědětVymazat
 3. Církev, politické paratizující neziskovky a pražská již naprosto dekadentní kavárna se děsí vítězství Zemana nad Drahošem. Pak poběží na americké velvyslanectví pro červené karty a budou opět a podruhé zděšeni, že je nedostanou. Zavolají na pomoc Antifu, možná i ten pravý sektor, ale to se dozví, že obě jsou vyhlášeny i v USA již za teroristické organizace a v Německu bude časem kvůli nim velká vládní krize a jediný jejich zastánce "Šulc" odejde s jeho stranou( soc.dem.) již konečně do věčných "řvanišť". Takže Drahoše přetrženého do koše. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:27 Souhlas se vším, až na ten závěr. Já mám již nachystané topení v krbu, takža navečer u nás čtyři Drahošové poslouží jako PEPO. Přece jenom je k něčemu dobrý.

   Vymazat
 4. J. Skalský tak to by byl pro většinu Čechů horror.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Skalský Váš příspěvek jednoduhou zkratkou popisuje to, co by se určitě stalo v případě zvolení p.Drahoše.Povede to k zániku Českého prostoru,jeho suverenity a tím ke snadnějšímu ovládání obyvatelstva degradovaného tak jen na levnou pracovní sílu.Ano v této cestě jim vadí president Zeman,ale i pan Babiš.Proto ta šílená dehonestace presidenta a proto Čapí hnízdo.Proto zesměšňování vlastenectví ,proto vyzdvihování evropanství,jako ctnosti.
  Nejsmutnější na tom je, že všichni co tuto cestu připravují ,musí o drtivých následcích pro republiku a její obyvatele vědět a přesto tak činí.Jsou to bezpáteřní zrádci České republiky a jejích obyvatel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas!!!

   Vymazat
  2. Zrádci naší republiky by měli být tvrdě potrestáni.Podvratná činnost se vždy trestala, tak né teď.

   Vymazat
  3. pro 12:01 Máte pravdu!

   Vymazat
 6. Drahoš je prolhanej zmrd a loutka.Je falešnej a prázdnej jako Topolánek...Nevolte toho blba,nebo jako republika půjdeme pod vedením levobrejličky do hajzlu...

  OdpovědětVymazat
 7. Největší problém je asi ten, že mnoho lidí si ani neuvědomuje (rád bych se mýlil), že si vlastně ani nemůžeme jako republika dovolit nemít Zemana na Hradě. Ty škody v případě jeho nezvolení by byly těžko vyčíslitelné a vrhlo by nás to o několik let zpátky. Jasně kdo chce dál tunelovat, manipulovat, podvádět, a prostě zachovat ten bordel který tady po sametovém pšouku nastal, takovým lidem rozumím, Pražákům taky. Ovšem ti lidé kteří žijou z ruky do huby, které stíhá exekuce, z nichž už jsou mnozí bezdomovci a tuší, že to tady asi nebude úplně košér, těm se divím, protože si likvidují sami svoji naději na lepší budoucnost.

  OdpovědětVymazat
 8. Pokud chceme znepříjemnit život neziskovkám, převážné části umělecké štíty a podporovatelům mainstreamu a přitom žít volněji než na západ od nás pak je vaše volba jasná. Ten akademický špejbl s falešnými brýlemi na dálkové ovládání vám to nezajistí. Možná, že by pomohl ještě kroužek v nose.
  Již chápu problémy s kvalitou a orientací vzdělávání a se jmenováním profesorů, pokud celou akademii řídila tato nula.

  OdpovědětVymazat
 9. drahouš děla nabor migrantu tak by si je měl laskavě vzit do sveho jistě maleho domečku na luxus adrese aby třeba obohatili kulturně jeho celou rodinku ostatnim vovčanum kteři jsou proti by to jistě učarovalo a sami by pak zvali mlade dochtory iženyry a vědce k sobě aby tu slast obohaceni poznali

  OdpovědětVymazat
 10. Kolik dáváme na neziskovky ročně v Kč26. ledna 2018 17:01

  Člověk v tísni, o.p.s. (249 628 650), Organizace pro pomoc uprchlíkům (46 786 527), Sdružení pro integraci a migraci (30 079 876), Poradna pro integraci (22 973 418), InBáze (10 565 144), Multikulturní centrum Praha (23 611 803), META - Sdružení pro příležitosti migrantů (21 042 731), Centrum pro integraci cizinců (25 969 612), Evropská kontaktní skupina o.s. (31 227 714), Poradna pro občanství, obč. a lidská práva (50 547 441), Slovo 21, z.s. (25 148 073), Sdružení občanů zabývajících se emigranty (7 016 246), MOST PRO, o.p.s. (6 004 237), La Strada CR, o.p.s. (1 169 596), Lačhe Čhave (nedohledáno), AMIGA, z.s. (nedohledáno), Charita ČR (nedohledáno v stovkách milionů Kč).
  Jak z výše uvedeného vyplývá, je už dnes z naších chudých daňových kapes vydáváno více jak půl miliardy korun pro event. potřeby zajištění případných příchodších uprchlíků, alias imigrantů do ČR. Zajímá se vůbec někdo z vlády, z politiků, NKÚ a jiných orgánů, jak „odpovědně“ je s těmito (našimi) penězi nakládáno, kam jsou investovány a jaké jsou příjmy těch, kteří v těchto organizacích těžce (nepochybně až vysílením padající) pracují? To na jedné straně.
  Na druhé straně se i nadále nedostávají peníze na léky, léčebné procedury, zdravotní pomůcky, organizují se sbírky peněz (viz např. Tří královská a celá řada dalších akcí), sběr víček od PET lahví, charitativní akce a nevím co ještě na těžce nemocné, nevyléčitelné děti, zdravotně postižené a celou řadu jiných sociálně postižených spoluobčanů. Na tyto všechny se musí vybírat mezi občany, zatímco sta miliony korun jde pro někoho, kdo tu ještě ani není, resp. pro ty kteří se na tom jako pijavice bezostyšně (na ministerské úrovni) přiživují. To už nezmiňuji naše „poněkud více než je zdrávo bohaté spoluobčany - miliardáře“, kteří by rovněž mohli na tyto účely nějakým tím miliónkem přispět. Mohli, ale nepřispějí. Tedy až na jednu vzácnou výjimku. Tou je prezident Miloš Zeman, který i když není miliardář, celý svůj plat dává Klokánku!

  OdpovědětVymazat