Reklama

.

.

úterý 16. ledna 2018

Odhalení natvrdo: Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem, volí Karla Schwarzenberga jako mentálního guru, volí celou TOP09 včetně Kroměřížské výzvy a jako třešničku k tomu volíte Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu! Známe podrobnosti!

- VK -
16.1.2018 AE News

Odhalení natvrdo: Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti Miroslava Kalouska budoucím premiérem, volí Karla Schwarzenberga jako mentálního guru, volí celou TOP09 včetně Kroměřížské výzvy a jako třešničku k tomu volíte Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu! Známe podrobnosti!


Video zde: https://vimeo.com/251361997

Jak už v diskusi upozornila na souvislosti naše redaktorka Pozorovatelka, okolo Jiřího Drahoše začíná pomalu docházet k odhalování lidí, kteří instalovali Jiřího Drahoše do pozice kandidáta na prezidenta jako svoji loutku a výkonného koně, který je milý ve vztahu k veřejnosti a bude hrát roli dobrotivého prezidenta podle loutkového modelu ztělesněného Václavem Havlem neblahé paměti. Mnoho lidí si také všimlo, že Jiří Drahoš nosí nedioptrické brýle, které jsou vyplněny obyčejnými skly. On sám se k tomu přiznal v rozhovoru na Seznamu [1].

Jde o tzv. módní brýle, jejichž účelem není korigovat problémy se zrakem, ale pouze vylepšit vizáž. Jiří Drahoš v brýlích totiž vzbuzuje pocit vzdělanosti a rovněž si někteří lidé všimli, že ******v brýlích připomíná Jiří Drahoš předlistopadového prezidenta Dr. Gustáva Husáka.**** Dnes je módní lecos, muži nosí náušnice, nově se vyrábí i makeupy pro muže z řad metrosexuálů, tak proč by někdo nemohl nosit nedioptrické brýle, když v nich bude vypadat moudře a vzdělaně, ne? Nicméně na voliče toto může zapůsobit jako manipulace, stejně jako zmanipulované video neexistujícího rozhovoru Michala Horáčka s Milošem Zemanem.

Jiří Drahoš je marionetou Kroměřížské výzvy. Kalousek bude premiérem v případě Drahošova zvolení prezidentem, to je již dohodnuté!

Abychom pochopili, kdo ve skutečnosti vodí Jiřího Drahoše jako marionetu, musíme se vrátit zpátky do minulosti. ****Spolupracovník neziskové organizace Evropské hodnoty a bývalý diplomat v USA Petr Kolář totiž nedávno uvažoval, že bude kandidovat na post prezidenta republiky [2]******. Jenže nakonec si to rozmyslel, protože z bleskového šetření mediální podpory se zjistilo, že jeho napojení na neziskový think-tank Jakuba Jandy a Radka Hokovského, který sám sebe definuje jako lobbistický think-tank na podporu transatlantických vazeb, by působilo kontraproduktivně a byl by tudíž naprosto nezvolitelný [3] a vidí prý lepší kandidáty [4].

Petr Kolář, bývalý diplomat v USA, dnes poradce Jiřího Drahoše a spolupracovník Evropských hodnot Jakuba Jandy.

Petr Kolář z Evropských hodnot totiž podpořil v roce 2016 tzv. Kroměřížskou výzvu [5], která vyzývala k podání žaloby na prezidenta republiky za vlastizradu, a to z toho důvodu, že 4 vrcholní představitelé státu v čele s prezidentem Milošem Zemanem se distancovali od schůzky ministra kultury Daniela Hermana na půdě ministerstva s Dalajlámou. Ovšem lidé z okolí Pražské havlérky se pokusili tento krok využít na sesazení prezidenta republiky.

Kroměřížskou výzvu např. podepsali:
 • Jan Kalvoda,
 • Michael Kocáb
 • Michael Žantovský
 • Jan Ruml
 • Petr Pithart
 • Daniel Kroupa
 • Hana Marvanová
 • Petr Kolář

Seznam těchto lidí nás rozhodně nepřekvapí. Doslova celý výkvět Pražské kavárenské havlérky. Ale tady to začíná být opravdu zajímavé, posuďte sami. Kroměřížská výzva totiž v září 2016 na svém webu uvedla jména svých vybraných prezidentských kandidátů v tomto preferovaném pořadi:
 • Michal Horáček
 • Tomáš Halík
 • Šimon Pánek (šéf a zakladatel Člověka v tísni)
 • Jan Švejnar
 • Petr Kolář (think-tank Evropské hodnoty)
 

Kroměřížská výzva měla v 1. kole voleb 2 kandidáty. Oba dva ihned poslušně utíkali za Jiřím Drahošem, aby mu bezmezně vyjádřili podporu. Podvod na voliče, oba kandidáti měli za úkol pouze jedinou věc, předat Drahošovi své hlasy z 1. kola!


Jenže v listopadu 2016 je už všechno jinak a na webu jsou pouze dvě jména doporučených kandidátů, na prvním místě Petr Kolář z Evropských hodnota na druhém Jiří Pospíšil. V prosinci k této dvojici přibývají Petr Fischer (ředitel průzkumového STEMu a bývlaý poradce Václava Havla) a Marek Hilšer. Když se tedy na to podíváme s odstupem, tak Kroměřížská výzva Pražské havlérky měla v prezidentském 1. kole volby hned dva své kadnidáty, Michala Horáčka a Marka Hilšera.

Petr Kolář je totiž architektem onoho setkání bývalého ministra kultury a pro-sudetského koně Daniela Hermana s Dalajlámou na půdě ministerstva kultury, což vyvolalo obrovsky bouřlivou reakci Číny [6], která poškodila skoro na dalšího půl roku česko-čínské obchodní vztahy. Petr Kolář tuto schůzku dojednal na ministerstvo úmyslně na pokyn amerických poradců, aby došlo k poškození vlivu a zájmů Číny v Praze. To se opravdu povedlo, protože Čína odsunula o několik měsíců podpis obchodních dohod s ČR. Petr Kolář tak vhodil Miloši Zemanovi klacek pod nohy, a nejen jemu, ale více než 30 českým podnikům, kterých se zakázky s Čínou týkaly. Ze strany Petra Koláře šlo o tzv. “active counter-measure”, česky “aktivní (proti)opatření”, což je jedna z metod na poškození zájmů republiky nebo připravovaných dohod.

Jiří Drahoš a Petr Kolář z Evropských hodnot.

Petr Kolář zároveň ostře kritizoval vládu kvůli tomu, že se nechce připojit ke Kroměřížské výzvě, a že nechce žalovat prezidenta republiky za vlastizradu [7]. Petr Kolář v té době už tlumočil nejen stanovisko Evropských hodnot, které mimochodem německá tajná služba BND v prosinci minulého roku zařadila na svůj seznam sledovaných objektů v České republice jako lobbingovou organizaci, která nebezpečně proniká a prorůstá do blízkosti diplomatických struktur německého velvyslanectví v Praze, ale Kolářův lobbing ve vztahu k vládě ČR totiž v té době definovaly už zájmy cizí mocnosti, konkrétně amerického velvyslanectví v Praze.

video: https://vimeo.com/251362690


“Maskírovka” měla být provedena způsobem, kdy schůzka Dalajlamy s ministrem kultury vyvolá prudkou reakci Pekingu, která povede ke zrušení dohod s českými podniky a dojde ke zničení vztahů mezi Milošem Zemanem a Pekingem. K tomu nakonec nedošlo, protože spolupracovníci Miloše Zemana tuto kauzu urovnali, i když to stálo mnoho úsilí. Nicméně tato operace ukázala, že americké velvyslanectví skrze Evropské hodnoty, Petra Koláře a jeho hrou s Dalajlámou na půdě ministerstva kultury je ve skutečnosti zpravodajskou hrou s cílem poškození vztahů Pražského hradu a českého průmyslu v Číně.

Petr Kolář má napojení i na člověka, který v ČR šířil před 1. kolem hoax o Zemanovi, že postupuje do 2. kola voleb automaticky. Diskutovali spolu v Brně v panelu Evropských hodnot!


Kromě toho také Petr Kolář diskutoval v diskusním panelu Evropských hodnot v Brně o Evropské unii [8] spolu s Michalem Horáčkem a Karlem Schwarzenbergem, v diskusním panelu byl i Štefan Füle a dokonce i provokatér Jindřich Šídlo, který před 1. kolem letošní prezidentské volby vypustil na internetu mezi voliče dezinformaci, že prezident Zeman postupuje do 2. kola automaticky. Všichni pěkně pospolu seděli v diskusním panelu Evropských hodnot a diskutovali o tom, jak je Evropská unie důležitá a jak je Rusko zlé a špatné, jaký je vliv Číny a Miloše Zemana. Celá tato diskusní sestava Evropských hodnot pouze odhaluje mocenské obklopení Jiřího Drahoše lidmi z Pražské havlérky, ale i osobami, které v Praze hájí zájmy amerických neoconů skrze americké velvyslanectví, a to i skrze aktivní opatření a americké maskírovky, jako byl právě hoax Jindřicha Šídla o automatickém postupu Miloše Zemana do 2. kola.

Diskusní panel Evropských hodnot v Brně o Evropské unii. Michal Horáček úplně vpravo.

A proč vlastně v tomto článku píšeme o Petru Kolářovi z Evrospkých hodnot? Protože k našemu společnému zděšení si ****Jiří Drahoš pozval do svého prezidentského poradního týmu 13 poradců právě i Petra Koláře [9],**** který v případě zvolení Jiřího Drahoše prezidentem má plnit na Pražském hradě roli prezidentova poradce pro zahraniční a bezpečnostní politiku. K dispozici je dokonce videoklip s poradci na Drahošově webu [10]. Petr Kolář se rozpovídal o Evropských hodnotách i před studenty gymnázia [11] a stejně tak i Český rozhlas přinesl výživný pořad o neziskovce Evropské hodnoty [12].

 
 Petr Kolář ve společnosti Pražské halvérky: Robert Břešťan z Hlídacího psa, Alexandr Vondra, Michael Žantovský. 

Stejně tak Evropské hodnoty řešily Ukrajinskou krizi, spolu s Ivanem Gabalem, Jakubem Jandou a právě Petrem Kolářem [13]. Jinými slovy, do pozice poradce prezidenta pro zahraniční politiku by se dostal spolupracovník Evropských hodnot a Jakuba Jandy, který by okamžitě začal likvidovat české průmyslové zájmy v Číně, v Rusku a v celé Jihovýchodní Asii. Jenže to zdaleka není to nejhorší. Když se podíváme na Kroměřížskou výzvu, vidíme tam prakticky celý výkvět TOP09. A nemusíme spřádat bizarní konspirace, co se asi tak stane v případě Drahošova zvolení prezidentem. Andreje Babiše určitě Jiří Drahoš nepověří sestavením vlády. Pověří někoho z opozice. A když má Jiří Drahoš okolo sebe tolik lidí z Pražské havlérky, nabízí se pouze jediný kandidát na premiéra z řad opozice, no přece Miroslav Kalousek.

Debata Evropských hodnot o Ukrajině. Jakub Janda, Ivan Gabal, úplně vlevo Radko Hokovský, šéf think-tanku EH a úplně vpravo Petr Kolář.    


Václav Klaus ml. bude volit Miloše Zemana, navzdory své vlastní partaji! Zaslouží uznání a postupně se ukazuje, že za 5 let by sám mohl být skvělým kandidátem na prezidenta!

Pro Jiřího Drahoše je ODS nepřijatelná, protože ODS má velké výhrady vůči přijetí Eura, což potvrdil i Václav Klaus ml., který oznámil, že ve 2. kole bude raději volit Miloše Zemana než Jiřího Drahoše [14]. To do značné míry pouze štěpí onu pozici ODS, která jinak jako celek podporuje Drahoše, ve které se vracejí jen pomalu a těžko k původním kořenům, pronárodní ukotvení v ODS je velmi slabé a de facto kromě Václava Klause ml. asi nenajdeme mnoho dalších rozumných politiků v ODS, kteří odmítají migraci, školní inkluzi, návrat Pražské havlérky na Hrad a další postoje.

Syn Václava Klause se profiluje jako pronárodní politik, který kritizuje inkluzi, podporuje národní zájmy a teze. Nedivil bych se, kdyby za 5 let kandidoval na prezidenta. Kromě toho, v Kroměřížské výzvě nenajdeme nikoho z ODS, protože to je projekt havlistů. A protože Jiří Drahoš je nyní obklopen havlisty, Michalem Horáčkem, Markem Hilšerem a teď i Petrem Kolářem, tak je naprosto jasné, že Jiří Drahoš pověří Miroslava Kalouska sestavením vlády místo Andreje Babiše. Všechno je nachystáno a připraveno, Andrej Babiš možná ani netuší, že jeho dny premiérování se blíží ke konci, protože k uchopení premiérského křesla se chystá Miroslav Kalousek.


Úloha a role Kroměřížské výzvy tak může dojít svého triumfu, i když úplně jinou cestou, než původně uvažovala, tedy cestou podáním žaloby na prezidenta. Nová cesta skrze prezidentské kandidáty, kteří sice v 1. kole propadli, ale ve 2. kole budou vedeni k tomu, aby podpořili figurku s falešnými brýlemi do role prezidenta. Michal Horáček k falešným brýlím Jiřího Drahoše přidal už falešné video svého rozhovoru s Milošem Zemanem a Petr Kolář k tomu přidá americký pohled na věc skrze Evropské hodnoty Jakuba Jandy a Radko Hokovského. České firmy přijdou o zakázky v Číně, to je nepochybné. Po příchodu Petra Koláře s Jiřím Drahošem na Hrad dojde k likvidaci a destrukci veškerých diplomatických a záhy i ekonomických svazků s Čínou, o Rusku nemluvě. Jiří Drahoš je obklopen lidmi z Kroměřížské výzvy, kteří chtěli svrhnout prezidenta Zemana za to, že pomohl českým podnikům získat miliardové zakázky v Číně.

Miroslav Kalousek je chystaným premiérem v příapdě zvolení Jiřího Drahoše. Veškerou moc v zemi v takovém případě uchopí TOP09, Pražská havlérka, Kroměřížská výzva a Evropské hodnoty s napojením na americké zájmy, které sledují likvidaci ekonomických vazeb českých podniků s východními trhy!

Pokud nechcete, aby nastal černý den vyhánění čerta ďáblem, kdy Andreje Babiše v roli preméra nahradí Miroslav Kalousek, pokud nechcete přijít o práci a zaměstnání ve stovkách českých podniků, které jsou v subdodavatelských vztazích závislé na vývozu produkce na východní trhy, které Jiří Drahoš označuje za “proruské a pročínské”, tak přiveďte ke 2. kolu prezidentské volby svoji rodinu, své kamarády a příbuzné a volte Miloše Zemana, který na rozdíl od Jiřího Drahoše myslí a uvažuje vlastní hlavou, nepotřebuje poradce na zahraniční otázky k tomu, aby zjsitil, který politický krok je pro národ a ekonomiku dobrý, a který dobrý není.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích a v emailech, aby se lidé dozvěděli, že Jiří Drahoš je ve skutečnosti po Václavu Havlovi dalším loutkovým prezidentem, kterého chystají do jeho role výkonné marionety lidé z okolí Pražské havlérky, Kroměřížské výzvy a dokonce z neziskového think-tanku Evropských hodnot bývalého pornoherce Jakuba Jandy. Protože neštěstí vždy chodí ve dvou spolu, tak kromě Jiřího Drahoše na Hradě bychom se po pár týdnech a měsících najednou dočkali i Miroslava Kalouska jako premiéra. Děkuji Pozorovatelce za tématické podklady a odkazy k článku.

-VK-
Šéfredaktor AE News

58 komentářů :

 1. Děkuji NR za dobrou práci, kterou odvádí. Musíme se těm rasistickým šmejdům, kteří likvidují evropské národy vzepřít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiří Drahoš je Jidaš který si neváží pracujících lidí když je označuje hounomety

   Vymazat
 2. Drahoše prezentují, jako vědce, jenže to žádný vědec není, protože se většinu doby zabýval pletichami a intrikami ve vědecké branži a neznám nic co by konkrétně ve vědeckých publikacích, prezentoval. I včera v diskusi na ČT 24 zaznělo, že se ve vědeckých sférách hlavně zabýval politikou a práci s politiky. Brýle, které nemusí nosit, má hlavně kvůli tomu, aby dělal dojem serióznosti, protože po odložení brýlí vypadá neseriózně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahoš psal vědecké práce v 80. a 90. letech, ale jako prvního autora jsem našel pouze 9 prací (pominu-li oslavné proslovy z konferencí). https://www.researchgate.net/scientific-contributions/72627015_J_Drahos/publications
   Na dalších několika desítkách prací je mezi posledními autory. Jiří Drahoš není mezi aktivními autory na ResearchGate, což svědčí o jeho již dávno ukončené vědecké kariéře. Také jsem nenalezl žádný celý text zveřejněný na ResearchGate, což svědčí pouze o tom, že nemá zájem na rozvíjení vědeckých kontaktů a na citovanosti. Už nepůsobí jako vědec, ale jen jako bafuňář. To stejné je s jeho patenty. Zeptejme se, kolik z nich opravdu sám vymyslel a na kolika byl pouze "připsán". PK2

   Vymazat
  2. Drahoš je poslední záchranné stéblo, kterého se chytá potápějící se TOP 09 s vševědem Kalouskem. Je na nás jestli to dopustíme.

   Vymazat
  3. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10215746476480043&set=p.10215746476480043&type=3&theater&ifg=1

   Vymazat
 3. Jo ty nejhorší z České země kraďousek premiér to je opravdu ubohost. A znevážení voleb a voličů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v případě, že bude presidentem drahoš - je konec České republiky,
   bůh ochraňuj Čechy před ním....

   Vymazat
 4. Mám v práci kolegy, kteří v prvním kole hlasovali pro kandidáta na prezidenta, Hilšera ale jednoznačně řekli, že v druhém kole Drahoše nikdy volit nebudou a budou volit Zemana. Všem musí být jasné, že volit Drahoše je to samé jako vlit na hrad za prezidenta Kalouska. Drahoš je jednoznačně kandidát TOP 09 a je jednoznačným podporovatelem přijetí co největšího počtu muslimských migrantů v naší vlasti. Jinými slovy, Drahoš chce zajistit, aby teroristické útoky islamistů byly i u nás. Proto ani já Drahoše nikdy volit nebudu i když jsem v prvním kole Zemana nevolil. Teď ho volit budu, protože to je jediný prezident, který dokáže říct pravdu představitelům Evropské unie a slepě jim nepapouškovat jak by to dělal Drahoš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ze své osobní zkušenosti vím, že Drahoš nechal kolovat po Akademii maily na podporu knížete na hrad před minulými prezidentskými volbami. Maily byly posílány z různých akademických serverů zaměstnanci Akademie tak, jako by to byli zaměstnanci TOP09. PK2

   Vymazat
 5. Drahoš pro nás znamená, že Česko definitivně ztratí svou suverenitu a bude poslušnou kolonii států západní Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již nemáme nic z přírodního bohatství,nemáme nic z toho co budovali naši předkové.Ztratíme nejen suverenitu ale veškerou kuluru,která bude nahrazována šílenostni,ale půjde nám i o životy.

   Vymazat
 6. Fuj falešná Paměť národa, fuj havlérka, fuj falešné Evropské hodnoty. To si autor myslí, že průměrně inteligentní člověk by se nechal svést tou bandou gaunerů?

  OdpovědětVymazat
 7. Jen doplním, že provokační dehonestaci Koněvova památníku v Dejvicích zajišťuje Kolářův synek...
  Jinak na kafkách již stratili poslední zbytky soudnosti a překrucují vše tak, že rádio Jerevan oproti tomu bývalo objektivní a vyvážené zpravodajství. Celý den "vysvětlují", že debaty jsou přežité a důležitá je "imič". V Drahošově štábu musel strach z debat vyvolat ohromnou paniku... Věřím, že se Český národ nepodělá z falešných brýlí a pošle Koláře a Hermany šlapat chodník, kam bezesporu patří!

  OdpovědětVymazat
 8. V současnosti si mnozí připomínají smrt Palacha, symbol roku 1989, kdy mladý zanícený komunista prozřel, "prdlo mu v bedně" a chtěl změnit svět hned, aniž vzal potaz, že svět není jen on.
  Palach je symbol všech pravdoláskařů, protože je to symbol všech nepravd. Jediné, co je na něm sympatické, že už přestal věřit dogmatu, prozřel a nelíbila se mu cenzura, jistě by se mu dnes taky nelíbila ta jednostrannost v ČT a ČRo.
  Mnozí nechtěli volit zavedené strany, volili raději Piráty, stejný případ, tož mladí palašníci, naštěstí ten plamen brzo zhasne.
  Rozum říká, že ne na každou překážku je nutno vzít beranidlo, stačí si pořádně rozmyslet, co je pravda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě to není překlep, Palach umřel roku 1969, ale jeho smrt byla znovu deformována v roce 1989, jen tak naokraj, aby zase nějaký všeználek to nepřekroutil.

   Vymazat
  2. Co se týká Palacha:
   jak řekl klasik......všechno je jinak
   To co se dnes prezentuje si upravila již "tenkrát kavárna"

   Vymazat
 9. Odhalení natvrdo:
  Kdo volí Jiřího Drahoše, volí ve skutečnosti především BAKALU !!!
  J.C.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo volí Drahoše volí především Kalouska a jeho zanikající TOP 09, samozřejmě s Bakalou máte pravdu, ale ten naštěstí nemá politické ambice.

   Vymazat
  2. Myslím, že Drahoš je kandidát party "Pravdy a lásky", jejíž základy jsou v Kanceláři prezidenta Havla, viz Schwarzenberg (a Bakala jako bílý kůň), neúspěšný současný kandidát na prezidenta Petr Fischer, Kolář, Luboš Dobrovský (jeho syn, miliardář Jan Dobrovský byl v Czech Coalu spolupracovnik Bobely, jednoho z velkých sponzorů Drahoše) atd. Neziskovku Post Bellum a s ní související Paměť národa spoluzakládal Mikuláš Kroupa, syn Daniela Kroupy atd. Prostě stále stejná skupina lidí a jejich potomků. Zapomeňte na politické strany, "party hochů, co spolu mluví" jsou ty důležité.

   Vymazat
  3. Paměť národa se gumuje jak je zapotřebí k čemu to je? Zrušit.

   Vymazat
 10. Nechápu myšlení a hodnoty lidí, jejichž rodinný příslušník byl přímým účastníkem masakru islamistou ve Francii, kteří, místo toho, aby volili člověka-vlastence, který je proti islamizaci naší země, volí tuto nastrčenou, vítačskou Kalouskovu loutku. To mi rozum nebere.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:41 Lidi neuvažují logicky, jen berou v potaz to, co je nejfrekventovanější v mediích.

   Vymazat
 11. I kdyby se podařilo protlačit pana Drahoše na prezidenta tak to v podstatě nemá žádný dopad na vládu pana Babiše. Volební období pana Zemana končí 7.března 2018 a jak je vidno dochází k dohodám o podpoře vládě takže vláda bude parlamentem schválena. Premiérem na 4 roky, což je převážná většina volebního období nového prezidenta třeba pana Drahoše, bude pan Babiš a nic s tím kavárna neudělá. To jsou fakta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou sice fakta,ale věřte ,že bude-li tam Drahoš,tak Babiš končí. A to jak-koli.

   Vymazat
 12. Několikrát jsem viděl mistra Koláře v televizi a na youtube. Z jeho rétoriky vyplývá, že je to pro republiku a společnost jako takovou nebezpečný člověk hájící a prosazující zájmy státní elity USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:07 Je to prostě něco jako Havel

   Vymazat
  2. Radomil Šamaj To jsou sice fakta ale oni odstraní Babiše a ANO povede kavárník stropnický a jsme nahraný.

   Vymazat
 13. Nu bodeť - CIA...

  OdpovědětVymazat
 14. Vše hezké, ale jak odříznout tyto ANTIČECHY od finanční výživy z kapes občanů?
  Dnes byla plně osvobozena paní Vitásková od obžaloby, která byla vedena stejně účelově, jako je žaloba na Babiše. Jenže ta letitá dehonestace ji stála hodně zdraví. Kdo bude souzen a potrestán za falešné nařčení Aleny Vitáskové? Kdy se zase vláda nad soudy a policí dostane z rukou kapitálu do rukou státu a jeho občanů?
  A údiv, jak někteří lidé se vydali na cestu lži, podvodu a kradení, je zbytečný. Je to dílo korupného a víme, že za peníze kapitál skoupí co potřebuje k svým službám. A že potřebuje prezidenta a vládu a s nimi i celou moc ve státě jako posluhu, to je skutečnost. Pokud ovšem občané nechtějí být nevolníky, neměli by být korumpovatelní a měli by hlasovat ve prospěch své rodiny a ostatních občanů, kteří až tak nejsou nadšeni diktaturou a totalitou kapitálu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stát, to je buržoazie zorganizovaná v panující třídu. Stát a jeho instituce jedno jsou. Soudy jsou pákou státu na prosazování jeho vůle. T

   Vymazat
 15. Vondra, Žantovský, Dlouhý, Dingibír, Ruml, Štětina a mnoho dalších jmen lidí kteří za výhod sloužily minulému i současnému režimu. Lidé jsou ve většině najivní a nepoučitelní. V současnosti jde o bytí a proto je potřeba chodit mezi lidi a vysvětlovat o co jde volbou prezidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně že Zeman a Babiš se za minulého režimu měli špatně. Nebo se mají špatně dnes?

   Vymazat
 16. Tak proto Kalousek řval štěstím když překročil 5% .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdá se, že mu velmi obratně pomohli hoši z juniorky TOP 09 - tedy Piráti a jejich hackeři. Jak jinak by se převalila TOP 09 (nevolitelná partaj) přes 5%?

   Vymazat
 17. Mně stačilo, jak tenhle pan kolář vykládal tehdy do rozhlasu ty svoje rozumy po zvolení trumpa presidentem, to byla jedna velká sprostota, opravdu něco tak děsivého a dost vulgárního jsem snad v životě neslyšela...a to byl velvyslancem v usa - rozum zůstává stát nad tím, že něco takového může víc být velvyslancem, natož ve spojených státech. Od této chvíle jsem si řekla, tak na tohoto chlapa si je třeba dát pozor, z kterého kanálu to vlastně vylezlo?

  OdpovědětVymazat
 18. Šířením kravin Zemanovi nepomůžete.
  Kalousek premiérem.....Pane Davide, vy jste přece inteligentní člověk, proč uveřejníte každou 3,14čovinu???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se.Vláda se dá "shodit".Pak Drahoš může pověřit kohokoli k sestavení vlády.Proč myslíte že Kalousek ,jak tady píše 13.12,řval štěstím ,když byl" probojován" do parlamentu? A proč byl "vybrán" jako představitel tzv.Demokratického bloku?No protože to byla příprava na další pokračování po vítězství Drahoše.

   Vymazat
 19. Zlatý komunistí!!§

  OdpovědětVymazat
 20. Jestli se kraďousek stane premierem tak si beru vidle a jedu se podívat do Prahy.

  OdpovědětVymazat
 21. To stojí za přečtení i poslech.

  OdpovědětVymazat
 22. 16:11 na PL psali,že Drahošova slepice propálila,jak jim fandí ČT,ale že to nemůžou říkat nahlas,to znamená,že pokud bude jedna z debat právě tam,tak nás Bůh ochraňuj a Zemana taky.

  OdpovědětVymazat
 23. My nechceme proamerického prezidenta,my Češi chceme Miloše Zemana.Přejme mu zdraví a sílu,at s těmi lumpy
  zatočí,at táhnou za moře !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale Zeman je dost proamerický - podporoval volbu Trumpa! Zeman není protiamerický, je proti blbcům, pokrytcům a šejdířům!

   Vymazat
 24. Dobrá špína, přesně Zemanova taktika!
  Hulváta a násosku opravdu za prezidenta nechci a doufám, že s volbou nového prezidenta přestaneme být pro smích celé Evropě.

  OdpovědětVymazat
 25. No vidíte,najde se takový anonymní blb,který Drahošovi fandí,právě tak,jako můj vnuk,který studuje Obchodní akademii a má patřičně od těch správných učitelů vypláchnutý mozek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel u nás je to to samé, byť to má dvě vysoké školy. Oni na to ti "mlaďoši" přijdou. Snad nebude pozdě!

   Vymazat
 26. Doufám že lidé mají otevřené oči a půjdou k volbám a budou volit prezidenta ZEMANA a ne toho drahoša snad se chceme mít lépe a nenecháme se okrádat těmi jakoby ...... však to všichni vidíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, prezident Zeman má sice problémy s chůzi, ale zdravé myšlení a letité zkušenosti v politice.Na rozdíl od Drahoše který sází na svou vizáž a vystupování ale na vlastí názor není schopen okamžitě reagovat, ohlíží se na nápovědu z publika
   jak tomu bylo při přímém duelu na TV Prima.

   Vymazat
 27. Jo, ale Zeman je i Vaše ostuda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak takovou ostudu beru, "Vážený-á pisateli-ko"

   Vymazat
 28. A kolik hrabou ty neprověřený Zemanovi nohsledi? A co ta podpora Babišovi zlodějiny a Putina na Ukrajině!!!

  OdpovědětVymazat
 29. "Obyčejní lidé" se neměli lépe od sametové revoluce,než za vlády premiéra Babiše!!! Protože on vidí do karet rádoby lidumilným politikům, kteří si mastí kapsy a plní si svá "koryta" na úkor nás, občanů tohoto státu! Pamatuji se, že kdysi prohlásil: "Pokud budu zvolen, budu tento stát řídit jako svoji firmu. A prioritou úspěšné firmy je co??????? No, spokojení ZAMĚSTNANCI!!!" Čili, spokojení občané!!! Už jsme zapomněli, když Topolánek jako premiér zmrazil důchody a v parlamentu si navyšovali platy????? A dnes byl mezi kandidáty na prezidenta?!?!?! A co Miroslav (nevím, z jakého důvodu se mu přezdívá "Kraďousek"?!?!), reportérce po volbách do parlamentu řekl: "Už jste mě viděla abych měl strach??" Přitom v televizním přenosu bylo vidět, že byl zpocený až ---někde---, dokud nepřesáhli povinných 5%!!! A dneska si otvírá svá NEVYMÁCHANÁ ÚSTA" na parlamentní půdě!!!!! Je to politický turista a všude kde byl, pohnojil, co mohl!!! Ale zpět k volbě prezidenta: P. Drahoš nemá absolutně žádný POLITICKÝ ŽIVOTOPIS!!!!! Co chce, proboha, v politice dělat????? Je to opravdu nastrčená figura, která půjde na ruku fialovcům a kalouskovcům (kdy ten už v politice skončí a odebere se na hnůj dějin!!!!!) a bude jen přikyvovat jejich dementním vizím!!!!! To už jsou mi milejší Piráti, protože jejich předseda, p. Bartoš, argumentuje alespoň inteligentně a věcně!!!!!Budu volit Zemana, protože ten dovede politiky "občas" popíchnout, nadzvednout, Drahoš asi (pod vlivem Fialy a Kalouska /nesnáším je oba!!!!!!!!!!/) kývne na vše, co mu tito zázraci poradí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 30. Ještě bych něco dodal: viděl jsem teď v televizi rozhovor s p. Drahošem (řekl, že Zeman neví nic o lidech "z venkova"), ale řekl bych, že Drahoš neví nic o lidech vůbec v této republice!!!!! Ať jede někam mimo Prahu s Fialou nebo Kalouskem a uvidí, s jakým se setkají uvítáním!!!!! Budou rádi, když se vrátí ve zdraví do Pr-----ahy!!!!! Bílý kůň ODS a TOP09 Drahoš - absolutní politický amatér, bez jakýchkoliv politických zkušeností, co si asi počne při vyjednávání obchodních příležitostí na ruském a čínském trhu (který je obrovský a pro naši ekonomiku velice důležitý!!!), aby nebyl nařčen kvůli "PROVÝCHODNÍ POLITICE"!!! Jako jste nařkli ZEMANA!!!!! I kdyby byl premiér Babiš shledán vinným v kauze "čapí hnízdo", udělal toho víc za 4 roky své vlády, než ostatní za skoro 30 let od "Sametové revoluce". Kde je dnes bývalý premiér Sobotka,který za celý problém může???Kde se skrývá??? Kde dostal "trafiku"!!!!

  OdpovědětVymazat
 31. No tak 5 let mezinárodní ostudy už stačilo.. Zemanovi je jakákoli diplomacie cizí. Prý říká, co si myslí, ale vzdělání Češi se stydí, za to, co si nynější prezident myslí. Navíc jeho vulgární ostrovtip (jenž se může kdekomu líbit) se hodí spíše do hospody k pobavení hostí. Větší užitek by z něj byl v nějakém zábavném pořadu (třeba i s Putiny a Číňany). Ale republiku už raději nereprezentovat!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto může napsat jen idi...t, Zeman je mezinárodně respektovaný politik, kdybyste sledoval(a) zahraniční média, chápal(a) byste to. Zeman chápe, že na západě už dávno slunce nevychází, brzy to snad pochopíte i vy, to je globální realita. To, že američané řvou, na tomto faktu nic nezmění, doba jejich vysávání zbytku světa je u konce :-). Je hloupé soudit člověka pouze podle vnějšího vystupování, raději se zamyslete nad tím, co říká a hlavně dělá, tedy pokud vůbec myslíte, nebo jste možná sebevrah. K Zemanovi v současné době nemáme alternativu, politik jeho formátu, který by byl přijatelný občany tu prostě není. Nemluvte za vzdělané Čechy, pouze za sebe, za mě tedy rozhodně nemluvíte

   Vymazat
 32. a pride for me to be able to discuss on a quality website because I just learned to make an article on
  cara menggugurkan kandungan

  OdpovědětVymazat